سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

رازهای شخصیتی

دسته بندی: گوناگون | نویسنده : admin |

  

 رازهای شخصیتی شما و نوع غذایی که می خورید… (تست روانشناسی جالب)


“برای خواندن ادامه متن ، روی ادامه کلیک کنید” !!!

.*.*.*.*.*.*.*


استفاده از کلیه مطالب و عکسهای سایت،فقط با ذکر نام سایت کوچولومجاز مییاشد


<<<برای خواندن چگونگی تبلیغات در سایت کوچولو اینجا کلیک کنید>>>


توووپ ترین گروه ایرانی


 
.*.*.*.*.*.*.* سایت عاشقانه – تفریحی کوچولو .*.*.*.*.*.*.*


۱-از بین موارد زیر کدامیک از غذاهای زیر را برای صبحانه ی خود انتخاب میکنید؟الف-یک شیرینی کوچک و با یک تکه کیک ساده ی صبحانه.  ب-تخم مرغ و یا کورن فلکس.  ج-کره.پنیر.عسل و مربا و…………


۲-شما غذای خود را بیشتر در چه زمانی میل می کنید؟الف-بعد از ظهر و غروب  ب-همیشه در طول روز.  ج-صبحانه و نهار.


۳-زمانی که تشنه هستید معمولا:الف-سودا و قهوه می نوشید.  ب-اب میوه یا یک نوشابه ی انرژی زا می نوشید.  ج-اب می نوشید.چ


۴-زمانی که احساس میکنید استرس دارید دوست دارید میان غذایی مانند:الف-شیرینی.اب نبات یا چیپس بخورید. ب-یک ظرف بزرگ بستنی.  ج-خشکبار یا میوه


۵-زمانی که موقع خرید مواد غذایی فرا می رسد شما:الف-هیچ گاه با لیست خرید به سوپر مارکت نمی روید بلکه هر چه به چشمتان بیاید برمیدارید.  ب-بسیار محتاط خرید میکنید و تلاش میکنید تا انچه را که تمام خانواده دوست دارند بردارید.  ج-تنها چیزهایی را که احتیاج دارید از روی لیستی که قبلا تهیه کرده بودید خرید میکنید.


۶-از میان موارد زیر شما ماکارونی خود را با این سس سفارش میدهید:الف-سس گوجه فرنگی  ب-با مایع گوشت چرخ کرده و مقدار زیادی پنیر.  ج-سس سفید با قارچ فراوان.


۷-زمانی که در یک رستوران دسر سفارش میدهید معمولا:الف-قدیمی ترین دسر لیست غذا را سفارش میدهید.  ب-یک دسر خوشمزه البته نه چندان گران سفارش میدهید.  ج-میوه های تازه و یا یک دسر میوه ای.


……………


 


چنانچه بیشتر پاسخهای شما الف است.


شما پر انرژی.سرحال و همیشه اماده برای پذیرش چیزهای جدید هستید.برای شما غذا همانند هر چیز دیگر یک ماجراجویی و سفر به دنیای تازه هاست.خودجوش.خودانگیخته.باقدرت و تخیلی قوی.شما جزو ان دسته از افرادی هستید که انرژی های درونتان بیشتر به سمت زندگی و زندگی کردن معطوف شده تا به سمت نگرانی در خصوص غذا و غذا خوردن.


چنانچه بیشتر پاسخهای شما ب است.


برای شما تعادل و توازن در زندگی امری مهم است.بنابراین زمانی که از خطوط راهنمای غذاهای پایه و اصلی استفاده میکنید دوست ندارید خود را برای ازمایش کردن چیزهای جدید و یا قوانین نو به دردسد بیاندازید.مطالعات انجام شده در این زمینه نشان میدهد افرادی که همیشه نگران تغذیه ی خود هستند اما در عین حال از زیاده روی و افراط هم حذر میکنند افرادی هستند که بیشتر تمایل دارند که وزن خود را در حد سلامت نگاه داشته و در این صورت شاداب تر باشند.این افراد ترجیحا تلاش میکنند تا در زندگی حتی اگر به مرحله ی افراط کاری هم برسندبدون سرزنش خود بار دیگر راه درست را یافته و بر مبنای ان زندگی جدید خود را پایه ریزی کنند.


چنانچه بیشتر پاسخهای شما ج است.


شما اصولا تحقیق و مطالعه را در هر زمینه ای دوست دارید و با اعتماد به نفس خوبی که دارید کمتر پیش می اید در انتخاب راه دچار اشتباه شوید.زمانی که باید تصمیمی گرفته شود شما به سادگی تحت تاثیر دیگران قرار نگرفته و ابتدا دلایل خود را بررسی میکنید.شما با اشتیاق و دقت کامل برنامه ی غذایی خود را دنبال میکنید اما در عین حال می دانید چگونه غذایی انتخاب کنید که هم سالم و هم خوشمزه باشد.

برچسب ها :


ارسال نظر