سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

ما در انتظاریم مهدی جان

دسته بندی: مطالب زیبا | نویسنده : admin |

  

 ما در انتظاریم مهدی جان…ای گل نرگس!ما در انتظاریم…


“برای خواندن ادامه متن ، روی ادامه کلیک کنید” !!!

.*.*.*.*.*.*.*


استفاده از کلیه مطالب و عکسهای سایت،فقط با ذکر نام سایت کوچولومجاز مییاشد


<<<برای خواندن چگونگی تبلیغات در سایت کوچولو اینجا کلیک کنید>>>


توووپ ترین گروه ایرانی


 
.*.*.*.*.*.*.* سایت عاشقانه – تفریحی کوچولو .*.*.*.*.*.*.*


-در لحظه ی امدنت چشمان منتظرم به اسمان خیره میشود پروانه ها در مسیر امدنت پلی از رنگین کمان می زنند و گل های یاس تمام عطرشان را به سویت روانه می کنند ستاره ها سنگ فرش قدمهای مهربانت می شوند و همه ی دنیا گویی ارام می گیرد.برای تمام سال های دلتنگی اشک می ریزم و از شوق امدنت انگار دوباره متولد می شوم…………..


-وقتی که لب گشودم و عشق ورزیدم تنها نام تو بر زبانم جاری گشت و صدای گرم تو نوای دل انگیز زندگیم شد.افق هنوز در انتظار چشمان پر مهرت بی قراری می کند و تو هر شب صمیمانه تر از گذشته به ستاره ها لبخند می زنی.


-گاهی ساعت کلبه ی کوچکم از تپیدن باز می ماند.باد بر پنجره ی تنهاییم نمی کوبد و سکوت جاری می شود و من منتظرم تا پرده ها بر افتد و او رخ نماید تا من غرق در اعجاز شوم و ترانه ی وصل بخوانم.


-پروانه نگاهت به دور گل زندگیم می چرخد و سایبان تن افتاب زده ام دستان مهربان توست. اکنون یخ صدایم میشکند و تو را زمزمه می کنم ای گل نرگس…….


-بیا و مگذار سکوتی تلخ از نیامدنت  بند بند حصار دل را به اسارت خود در اورد و مرور خاطرات گذشته دلم را سرزنش کند! بیا و مگذار یکرنگی و عشق و رفاقتمان پشت سایه های خاکستری نیامدنت گم شود و گلهای ارزوهایمان را خزان به یغما ببرد.


-گل نرگس این جمعه هایی که گذشت گواه بی قراری بود! ای زمین ای اسمان شما انتظار را برایم معنا کنید موجهای امیدم زود به ساحل نومیدی رسید. در این کهکشان پر زرق و برق مادیات دل به کدامین ستاره بی نشان می توان بست جز تو؟؟؟؟؟؟؟


-دلتنگی های خودم را برای چه کسی زمزمه کنم و ارامش را در طلوع کدامین شعر بیابم و به چه بهانه ای غرور بغضهایم را بشکنم!؟ کاش تو بیایی ای بهترین و ما حضورت را در پس جمعه ی دلتنگی حس کنیم.       


 

برچسب ها :


ارسال نظر