ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 393 123456112151101 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 5892
    Viper

پیشکسوت کوچولو
    11
    151

Icon17 .:. گلچین اخبار و وقایع روز ایران و جهان .:.

در این تاپیک میخوایم اخبار و حوادث مهم هر روز رو بنویسیم
    ویرایش توسط sharareh : 2012.11.10 در ساعت 09:19
    نحوه کار در فروم و سایت کوچولو

ای تو بهانه واسه بودن.....
    Viper

پیشکسوت کوچولو
    11
    151

خانم هافريب استخدام هاي تقلبي را نخوريد

ام جم:مردي که 15 زن و دختر جوان را به بهانه استخدام منشي در شرکتش فريب داده و اغفال کرده بود، از سوي ماموران حفاظت اطلاعات ناجا دستگير شد. يک ماه قبل ماموران حفاظت اطلاعات ناجا، طي يک گزارش مردمي اطلاع پيدا کردند که مردي 38 ساله با تاسيس يک شرکت خريد و فروش خودرو در غرب پايتخت اقدام به اخاذي و کلاهبرداري از شهروندان تهراني مي کند. ردپاي دختران با پوشش نامناسب درشرکت راز گشود به اين ترتيب با ارائه اين گزارش به قاضي صابري زفرقندي ، سرپرست دادسراي عمومي و انقلاب فرودگاه مهرآباد تهران ، پرونده اي تشکيل شد و در اختيار بازپرس بهروز مهاجري رئيس شعبه يکم دادسرا قرار گرفت و ماموران حفاظت اطلاعات ناجا تحقيقات گسترده اي در اين زمينه آغاز کردند و متوجه شدند زنان و دختران جوان با پوشش هاي نامناسب به اين شرکت مراجعه مي کنند. کشف وسايل پليسي از شرکت ماموران که احتمال مي دادند، مديرعامل شرکت ، محل کار خود را به مرکز فساد تبديل کرده است ، به صورت نامحسوس رفت و آمدهاي وي و کارکنانش را کنترل کردند، تا اين که هفته گذشته با کسب مجوز قضايي به محل مراجعه و مديرعامل و 4نفر از کارکنان شرکت را بازداشت کردند و به مرکز پليس انتقال دادند و در بازرسي از شرکت تعدادي باتوم ، شوکر، گاز اشک آور، شناسنامه و اسناد و مدارک جعلي و يک دستگاه ضبط مکالمات تلفني افراد که به صورت ماهرانه در سالن شرکت جاسازي شده بود را کشف و ضبط کردند. با انتقال متهمان به مرکز پليس ، آنها دچار تناقض گويي هاي متعددي شدند تا عاقبت چند روز قبل مديرعامل شرکت در شعبه يکم بازپرسي راز جرايم خود را فاش کرد. اعتراف مرد فريبکار به اغفال 15 زن و دختر جوان يوسف متهم در اظهاراتش گفت: چندي پيش دچار مشکلات مالي شدم و از يکي از شهرهاي شمالي کشور به تهران آمدم و شرکتي را ثبت کردم و با چند نفر از اقوامم به خريد و فروش خودرو پرداختيم. سپس از طريق آگهي 2 منشي استخدام کردم و بعد از 2 هفته هر يک را به صورت جداگانه به بهانه پست مديريتي بالاتر و ازدواج فريب دادم. پس از مدتي وقتي منشي هاي جوان قصد شکايت از مرا داشتند، آنها را اخراج و تهديدشان کردم اگر ماجرا را به پليس اطلاع دهند، ماجراي ارتباط پنهاني مان را به خانواده هايشان اطلاع مي دهم که بناچار مجبور به سکوت شدند. متهم ادامه داد: به اين ترتيب 15 زن و دختر جوان را به عنوان منشي استخدام و فريبشان دادم. وي درباره وسايل و تجهيزات کشف شده از شرکت مذکور گفت: چندي پيش به شرکتم دستبرد زده بودند و اين وسايل را براي حفاظت از جان خودم خريده بودم. برخي از کارکنان هم که بتازگي در شرکت کار خود را شروع مي کردند، زمانهاي طولاني با تلفن صحبت مي کردند، به کارمندانم مشکوک شدم ، به اين ترتيب يک دستگاه ضبط مکالمات تلفن را از دوستم خريدم و در شرکت نصب کردم تا مکالمات همکارانم را مورد بررسي قرار دهم و از اين وسيله سوئاستفاده نکرده ام. صدور مدارک جعلي براي دريافت دسته چک هاي بانکي به دنبال اظهارات متناقض متهم و همدستانش ، ماموران در ادامه تحقيقات خود پي بردند که مديرعامل شرکت ، افرادي را که دچار مشکلات حقوقي بودند و چکهاي آنها برگشت خورده و بانکها به آنها دسته چک نمي دادند شناسايي و با مدارک و شناسنامه هاي جعلي ، اقدام به گرفتن دسته چک براي آنها مي کردند و در قبال تحويل آن ، مبالغي پول دريافت مي کردند و هنگامي که مسوولان متوجه جعل اسناد و مدارک مي شدند، با مدارک جعلي هويت هاي خود را تغيير مي دادند. استخدام هاي دروغين زنگ خطري براي دختران جوان بازپرس بهروز مهاجري ، رئيس شعبه يکم دادسراي عمومي و انقلاب فرودگاه مهرآباد تهران روز گذشته با اشاره به اين پرونده ، ضمن هشدار به دختران جوان از آنها خواست فريب استخدام هاي دروغين را نخورند و اگر قصد اشتغال در مراکز خصوصي را دارند حتما از صلاحيت اخلاقي افرادي که در آنجا مشغول به کار هستند، مطمئن و بعد مشغول به کار شوند تا در دام افراد شياد گرفتار نشوند و در صورتي که به دام افراد شياد افتادند به مراکز پليس يا مراجع قضايي اطلاع دهند.

Viper

پیشکسوت کوچولو
    11
    151

آزمايش DNA راز قاتل را فاش مي کند

اعتماد-انجام آزمايش DNA راهگشاي پليس براي افشاي هويت عامل جنايت برخوار و ميمه خواهد شد. به گزارش خبرنگار ما شامگاه سه شنبه 30 آبان ماه سال گذشته دو جوان به نام هاي پيام و ميلاد در شهرستان برخوار و ميمه با هم درگير شدند که در پي بالا گرفتن نزاع اين دو ميلاد با ضربات چاقو هم محله يي خود را کشت. در تحقيقات اوليه با مشخص شدن هويت قاتل تلاش براي دستگيري جوان متواري آغاز شد اما ماموران از يافتن هرگونه ردپايي از ميلاد بازماندند. با بي ثمر بودن تلاش اوليه کارآگاهان يکشنبه هفته جاري عکسي از قاتل فراري توسط پليس آگاهي منتشر شد که با وعده پاداش يک ميليون توماني براي فردي که نشاني مخفيگاه ميلاد را در اختيار پليس قرار دهد، همراه بود. يک روز پس از انتشار عکس ميلاد مردي نشاني جوان را به پليس داد که با همين نام در کارگاهي در خيابان مولوي مشغول به کار بود. بلافاصله پس از تماس اين مرد ماموران به محل موردنظر رفتند و پس از بازداشت ميلاد وي را براي انجام تحقيقات به شعبه اول بازپرسي دادسراي امور جنايي تهران منتقل کردند. اين مرد جوان در بازجويي هاي مقدماتي به بازپرس شاملو گفت؛ من متولد تهران هستم و تاکنون به شهرستان برخوار و ميمه نرفته ام و هيچ ارتباطي با وقوع اين جنايت ندارم. با وجود اظهارات ميلاد براي رد اتهام خود، وي از ارائه هرگونه اوراق هويتي به ماموران خودداري کرد و مدعي شد که مدت ها است تنها زندگي مي کند و با خانواده اش هيچ گونه رابطه يي ندارد. با توجه به اظهارات ميلاد بازپرس شاملو دستور بررسي بيشتر درخصوص ادعاهاي اين مرد جوان را صادر کرد. کارآگاهان پليس آگاهي پايتخت در نخستين اقدام عکس متهم بازداشت شده را از طريق سيستم هماهنگ رايانه يي پليس در اختيار همکاران خود در برخوار و ميمه قرار دادند که پس از نمايش اين عکس ها براي اولياي دم مقتول و تني چند از اهالي محل وقوع جنايت و شاهدان عيني قتل اين افراد هويت ميلاد را تاييد کردند و مدعي شدند فردي که در بازداشتگاه پليس آگاهي تهران به سر مي برد همان قاتل پيام است. با تاييد اوليه هويت مظنون به قتل امروز خانواده مقتول براي مواجهه حضوري با متهم و شناسايي وي در پليس آگاهي تهران حاضر خواهند شد. در صورتي که متهم دربند همچنان به انکار رابطه خود با اين جنايت بپردازد و هويت اصلي اش براي پليس احراز نشود انجام تست DNA متهم و تطابق آن با خانواده جوان فراري به عنوان آخرين راهکار پيش روي پليس قرار خواهد گرفت. در عين حال با وجود دستگيري اين مرد جوان کارآگاهان پليس از انجام تحقيقات درخصوص اين پرونده دست برنداشته اند و با اين احتمال که مردي که در بازداشتگاه به سر مي برد قاتل حقيقي نيست، همچنان تلاش براي شناسايي عامل جنايت را ادامه مي دهند.

Viper

پیشکسوت کوچولو
    11
    151

جزئيات خودکشي خانم دکتر جوان

اعتماد-خانواده دختر جواني که در بازداشتگاه امر به معروف همدان دست به خودکشي زده خواستار پيگيري موضوع از طريق مراجع قضايي شدند. به گزارش خبرنگار ما جسد حلق آويز شده اين دختر 27ساله که زهرا نام داشت روز شنبه هفته جاري در بازداشتگاه امر به معروف همدان پيدا و پس از انتقال به پزشکي قانوني و انجام آزمايش هاي لازم به خانواده اش تحويل داده شد. مهدي الماسي معاون تحقيقات و آموزش دادگستري همدان روز دوشنبه در رابطه با اين حادثه گفته بود؛ «دختر جوان هنگام ارتکاب جرمي در يکي از پارک هاي همدان توسط ضابطين قضايي دستگير شده بود.» در شرايطي که اخبار ضد و نقيضي در رابطه با مرگ زهرا که يک پزشک بود منتشر شده است خانواده اين دختر با طرح شکايتي خواستار پيگيري قضايي موضوع شدند. پدر زهرا روز گذشته به خبرنگار ما گفت؛ «دخترم سال گذشته از دانشگاه علوم پزشکي دانشگاه تهران فارغ التحصيل شد و در درمانگاه روستايي در حومه رزن همدان مشغول به کار بود و من از علت دقيق دستگيري زهرا بي اطلاع هستم و فقط به ما گفته اند ظاهراً او همراه پسري که کارمند صدا و سيما است، مشاهده شده و آن پسر همچنان در بازداشت است ولي طبق آنچه خودم مي دانم او در زمان دستگيري قصد داشته سوار بر يک خودروي آژانس به محل کارش برود.» وي افزود؛ طبق آنچه که به ما اطلاع داده اند دخترم ساعت 5/10 يا 11 صبح جمعه 20 مهرماه بازداشت شد، اما اين موضوع را در آن هنگام به ما اطلاع ندادند و سرانجام صبح روز بعد زهرا با برادرش تماس گرفته و ماجرا را اطلاع داده بود. من بلافاصله به سمت همدان به راه افتادم و هنگامي که 10 شب به آنجا رسيدم از من خواستند به دادگاه بروم و در نهايت پس از طي مراحل اداري به من گفتند دخترم خودکشي کرده است. پدر زهرا ادامه داد؛ «به من گفته اند دخترم با پارچه خودش را حلق آويز کرده است و زماني که پرسيدم وسايل خودکشي چطور در آن مکان وجود دارد به من گفتند آنجا پر از صندلي و پارچه هاي تبليغاتي است. به هر حال من موضوع را از طريق مراجع قضايي پيگيري مي کنم.» برادر زهرا نيز در گفت وگو با خبرنگار ما گفت؛ خواهرم پس از پايان تحصيلاتش تصميم گرفت در منطقه يي محروم به طبابت بپردازد و از آنجا که پدرم آزاده است زهرا نيازي به گذراندن طرح نداشت و به صورت داوطلبانه مدت 7 ماه در روستايي در 200 کيلومتري رزن و روستاي ديگري در 140 کيلومتري همدان به معالجه بيماران مي پرداخت. وي افزود؛ خواهرم به هيچ وجه مشکل خانوادگي نداشت و به لحاظ روحي نيز وضعيت اش کاملاً عادي بود. من چند ساعت قبل از حادثه سه بار با او تلفني صحبت کردم و حتي نيم ساعت قبل از حادثه با هم حرف زديم و در آخرين تماس به وي گفتم پدرمان در راه همدان است و به زودي به آنجا مي رسد و مشکل را حل مي کند. زهرا هنگام صحبت با من کاملاً طبيعي بود و به نظر نمي رسيد مشکل روحي خاصي داشته باشد و نمي دانم چطور دقايقي بعد جان باخت. به هر حال طبق نظريه پزشکي قانوني ما خواستار پيگيري قضايي موضوع هستيم.

Viper

پیشکسوت کوچولو
    11
    151

تشنگي شديد، مردي را خون*آشام كرد

يك مرد هنگ كنگي به محض ورود به بيمارستان از فرط تشنگي سه ظرف خون نمونه براي آزمايش را يكجا سر كشيد. به گزارش خبرنگار «حوادث» ايسنا، «لي*مان يو» 29 ساله به محض آنكه وارد بيمارستان شد، به سمت سه ظرف خون رفت و هر سه را يكجا سركشيد، غافل از اين كه اين سه ظرف، حاوي خون بوده و قرار بود بر روي آنها آزمايش شود. اين مرد مدعي شد كه تشنگي شديد او را وادار به اين كار كرده اشت. «لي» كه قبل از آن مشروب الكلي نوشيده بود، پس از اين كار دچار تهوع شديد شد. او وقتي در دادگاه احضار حاضر شده بود، اظهار كرد: فوق*العاده تشنه بوده و نمي*دانسته كه محتوايات اين سه ظرف خون است. اين شهروند هنگ كنگي به خاطر اين اقدام به دو ماه حبس محكوم شد.

Viper

پیشکسوت کوچولو
    11
    151

مرگ چهار ايراني در پي سقوط در ترکیه

چهار مسافر ايراني بر اثر سقوط اتوبوس گردشگران به دره يي در ترکيه جان باختند. به گزارش ايسکانيوز منطقه «سوشهري»بين دو شهر«سيواس» و «توکات» در شرق آنکاراي ترکيه، شامگاه دوشنبه شاهد اين رخداد مرگبار بود. به دنبال پرت شدن اتوبوس مسافربري ايران به دره عميق، دست کم چهار نفر کشته و 25 هموطن به شدت زخمي شدند که حال برخي از آنان وخيم است. اتوبوس گردشگري به سمت استانبول در حرکت بود که به خاطر لغزندگي سطح جاده از مسير خود منحرف شد و از بالاي يک پل به رودخانه افتاد. زخميان با چند دستگاه آمبولانس به بيمارستان هاي «سيواس» و «توکات» منتقل شدند. اسامي قربانيان هنوز اعلام نشده است.

Viper

پیشکسوت کوچولو
    11
    151

خریدار«کوکایین»پلیس از آب درآمد

ایسکانیوز:«ویلسون البرتو کوردور مدینا» و «خوزه امیل ویلامیل دیاز مارس» کلمبیایی به جرم ساماندهی قاچاق محموله کوکایین از چین به هنگ کنگ به زندان محکوم شدند. «ویلسون» و «خوزه» سال گذشته میلادی در عملیات مشترک ماموران گمرک هنگ کنگ و پلیس مبارزه با موادمخدر آمریکا دستگیر شدند. اداره مبارزه با موادمخدر ایالات متحده از یک مامور مخفی اسپانیایی زبان به نام «آنتونیو» استفاده و او در تماس تلفنی با «دیاز»درباره خرید 50 کیلوگرم کوکایین خالص از چین و قاچاق به هنگ کنگ، گفت و گو کرد. «آنتونیو» پذیرفت 35 کیلو مواد افیونی را در مرحله نخست بخرد و بقیه را بعد از گذشت مدت کوتاهی تحویل بگیرد. بدین ترتیب «مدینا» محموله کوکایین را به هنگ کنگ قاچاق کرد و در اختیار ماموران گمرک هنگ کنگ قرار دادکه وانمود می کردندبرای«آنتونیو» کار می کنند.گزارش ایسکانیوزمی افزاید«ویلسون» و «خوزه» سرانجام دستگیر و به جرم قاچاق،در مجموع به 42 سال زندان محکوم شدند.

admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,508
    20,494

خيلي خوبه...
    فقط سعي كنيد اخبار روز و بهترين و جابترين خبرها و حوادث را بگذاريد
    اخبار تاريخ هم داشته باشه بهتر است
    :wink: :!:

...
    25 مهر:
    فرشته در شفاي بيماران به من كمك مي*كردند

يكي از دو زن كلاهبردار* كه مدعي بودند با امام زمان ارتباط دارند، گفت: 2 فرشته به نام*هاي چمن*گل و سبزه*گل براي شفاي بيماران به من *كمك مي*كردند.
    2 زن كه مدعي ارتباط با امام زمان بودند در شهرستان پاكدشت با اخذ مبالغي مدعي شفا مي*شدند پس از شناسايي از سوي مأموران پليس امنيت استان تهران دستگير و صبح امروز در جمع خبرنگاران در كرج ادعاهاي خود را در رابطه با ارتباط با امام زمان تكرار كردند.
    يكي از اين زنان *كه «دلبر» نام دارد و تبعه افغانستان است در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس كه چگونه با امام زمان ارتباط برقرار مي*كني گفت: مدت*هاست از بيماري سرطان معده رنج مي*بردم ولي در ايام احيا* امام زمان را در خواب مشاهده كردم و ايشان مرا شفا داد.
    وي كه 25 سال سن دارد، اضافه كرد: پس از شفا يافتن من، همه فاميل به من گفتند كه تو نظر كرده امام زمان هستي و بنابراين من نيز با كمك 2 فرشته كه فقط من مي*توانستم آن*ها را ببينم اقدام به دعا براي شفا دادن بيماران مي*كنم.
    وي گفت: اين 2 فرشته به نام*هاي چمن*گل و سبزه*گل به من مي*گفتند كه چگونه بايد دعا كنم تا بيماران شفا يابند.*
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,508
    20,494

خودکشی دختر دانشجو در بازداشتگاه

دانشجوي 27 ساله رشته پزشکي، خود را در بازداشتگاه امر به معروف شهر همدان حلق آويز کرد و جان باخت.
    به گزارش اعتماد قاضي مهدي الماسي معاون تحقيقات و آموزش دادگستري همدان با تاييد اين خبر گفت؛ اين دانشجو که در دانشگاه علوم پزشکي همدان مشغول به تحصيل بوده، روز جمعه 21 مهر ماه سال جاري در حين ارتکاب به جرمي مشهود در يکي از پارک هاي همدان توسط ضابطين قضايي دستگير شد و به بازداشتگاه امر به معروف انتقال يافت.
    وي افزود؛ اين دختر 48 ساعت يعني روزهاي جمعه و شنبه (عيد فطر) در بازداشتگاه به سر برد و در فرصت به دست آمده با استفاده از يک پرده تبليغاتي خود را حلق آويز کرد. الماسي اطلاعات بيشتري در رابطه با اين پرونده ارائه نداد و گفت به دليل حفظ آبروي خانوادگي اين فرد از گفتن جزئيات پرونده معذوريم.
    اين در حالي است که اطلاعات ضد و نقيضي در رابطه با اين پرونده از سطح شهر همدان به گوش مي رسد و هنوز ابهامات زيادي در رابطه با خودکشي دختر 27 ساله وجود دارد.
    Viper

پیشکسوت کوچولو
    11
    151

گره هاى كور در يك پرونده جنايى

October 17, 2007
    ایران- تحقيقات جنايى درباره سرنوشت مبهم پسر جوانى كه برادران نامزدش به قتل او اعتراف كرده اند به دليل كشف نشدن جسد مقتول و احتمال زنده ماندن وى وارد مرحله تازه اى شد. به گزارش خبرنگار جنايى ما، ۱۷ فروردين امسال مردى با مراجعه به پليس اعلام كرد: پسر جوانش به نام عليرضا به طرز مرموزى ناپديد شده است. اين مرد در ادامه اظهاراتش از علاقه پسرش به دختر جوانى پرده برداشت كه در همسايگى آنها زندگى مى كند.چند روز بعد مأموران باخبر شدند كه دختر جوان با خوردن تعداد زيادى قرص اقدام به خودكشى كرده است. اما با اقدام بموقع پزشكان از مرگ حتمى نجات يافته است.بدين ترتيب اين دختر از سوى پليس تحت بازجويى قرار گرفت. او كه دچار آشفتگى روحى شده بود سرانجام لب به اعتراف گشود و از قتل عليرضا به دست برادرانش خبر داد.دختر جوان گفت: من و عليرضا به هم علاقه مند بوديم و قرار بود با هم ازدواج كنيم تا اين كه رفتار و حركات عليرضا به يك باره عوض شد و زير قول و قرارش زد. بعد هم از ازدواج با من منصرف شد. برادرانم پس از اطلاع از موضوع به قصد انتقام جويى يك روز به بهانه اى عليرضا را به خانه كشاندند و بعد از درگيرى شديد با چاقو او را به قتل رساندند. بعد هم جسدش را مخفيانه به بيابان هاى اطراف تهران برده و همان جا رها كردند.بعد از دستگيرى برادران زهره يكى از آنها قتل را به گردن گرفت و بدين ترتيب هر ۳ نفر بازداشت شدند، اما مأموران پليس تاكنون موفق به كشف جسد مقتول نشد ه اند.بازپرس روشن، رئيس شعبه سوم دادسراى جنايى تهران نيز در اين باره به خبرنگار ما گفت: با توجه به اين كه وظيفه ما كشف حقيقت است هر فرضيه و احتمالى را هر چند ضعيف بايد مورد بررسى قرار دهيم. بنابراين احتمال زنده ماندن عليرضا پس از مجروح شدن با چاقوى برادران زهره و رهايى در بيابان را تحت بررسى قرار داده ايم. به همين خاطر مى خواهيم با چاپ عكس وى در روزنامه از مردم بخواهيم اگر او را ديده اند موضوع را به پليس اطلاع دهند. از سوى ديگر اگر عليرضا زنده باشد و بنا به دلايلى خود را مخفى كرده است اين فرصت را به او مى دهيم تا با پاى خودش به پليس يا دادسراى جنايى تهران مراجعه كند. چرا كه اگر خودش را معرفى كند قول مساعدت قانونى به او مى دهيم.

Viper

پیشکسوت کوچولو
    11
    151

دستگيري قاتل خواستگار عاشق پيشه پس از 6 سال

به نقل از روزنامه اعتماد
    چهارشنبه 25 مهر

مردي که 6 سال پيش خواستگار خواهرش را به قتل رسانده بود سرانجام در يک عمليات ضربتي از سوي ماموران اداره 10 پليس آگاهي تهران دستگير شد. به گزارش خبرنگار ما اين مرد 35 ساله که رمضان نام دارد پس از دستگيري به قتل پسرعموي خود به نام غلامعلي که خواستگار خواهرش بود، اعتراف کرد.

درگيري

روز 24 دي ماه سال 79 ماموران کلانتري 142 کن در جريان وقوع درگيري در خانه يي در خيابان شهيد روستايي قرار گرفتند و متوجه شدند در اين حادثه يک مادر و پسر به نام هاي فاطمه و غلامعلي مجروح و به بيمارستان اميرالمومنين (ع) منتقل شد ه اند.

ماموران پس از پي بردن به اين موضوع تحقيقات خود را آغاز کردند و متوجه شدند عامل اين درگيري مرد جواني به نام رمضان است. در حالي که تحقيقات اوليه پيرامون اين حادثه ادامه داشت غلامعلي به خاطر شدت جراحات جان باخت و با مرگ وي پرونده در اختيار کوه کمره يي - قاضي جنايي وقت- قرار گرفت و به دستور او گروهي از کارآگاهان اداره 10 پليس آگاهي ماموريت يافتند تا تحقيقات خود را براي دستگيري رمضان آغاز کنند.

فرار

کارآگاهان با انجام بررسي هاي ويژه متوجه شدند رمضان پسرعموي غلامعلي بوده و در خانه يي در کرج سکونت دارد. با افشاي اين موضوع ماموران با اخذ نيابت قضايي به کرج رفتند اما متوجه شدند رمضان پس از اين حادثه فراري شده و به محل نامعلومي گريخته است. به اين ترتيب تحقيقات براي دستگيري رمضان ادامه يافت اما سرنخ هاي موجود از اين مرد جوان به نتيجه يي نرسيد و اين مرد همچنان فراري بود.

دستگيري

پس از گذشت 6 سال از وقوع جنايت کارآگاهان اداره 10 پليس آگاهي تهران مدارکي به دست آوردند که نشان مي داد رمضان در خانه يي در رجايي شهر کرج پنهان شده است.

با افشاي اين موضوع پليس جنايي تهران روز جمعه در يک عمليات ضربتي به محل اختفاي قاتل فراري رفت و اين مرد را دستگير کرد. رمضان پس از انتقال به پليس آگاهي در بازجويي ها به قتل اعتراف کرد و گفت؛ غلامعلي به خواهرم علاقه داشت و مي خواست با او ازدواج کند و چند بار هم به خواستگاري اش آمده بود اما چون پسرعمويم مردي معتاد بود با اين ازدواج مخالف بودم و بارها هم نظرم را گفته بودم، با اين وجود غلامعلي دست بردار نبود و در نهايت روز حادثه به خانه وي رفتم و در آنجا با غلامعلي و مادرش درگير شدم و آنها را با چاقو مجروح کردم. سپس از خانه گريختم. دستم را که خون آلود شده بود در رودخانه شستم و چاقو را نيز در همان جا رها و فرار کردم. بنابر اين گزارش هم اکنون تحقيقات از اين متهم ادامه دارد.

Viper

پیشکسوت کوچولو
    11
    151

سرکرده باند سرقت از مشتريان پولدار بانک ها دستگير شد

به نقل از روزنامه اعتماد
    چهار شنبه 25 مهر

با دستگيري سرکرده باند سرقت هاي ميليوني از مشتريان پولدار بانک ها تلاش پليس براي دستگيري سه متهم متواري پرونده وارد مرحله تازه يي شد. سرهنگ سلطاني، معاون پليس آگاهي تهران بزرگ در گفت وگو با ايسنا در تشريح پرونده گفت؛ پس از وقوع چند فقره سرقت از مشتريان بانک ها که پول زيادي به همراه خود داشتند توسط چهار مرد قوي هيکل که خود را مامور معرفي مي کردند، تحقيقات پليس به سرنخ هايي از يکي از اعضاي باند فيوج به نام «لطيف» رسيد که با تشکيل باند مبادرت به سرقت هاي ميليوني مي کردند. سارقان پس از تحت نظر قرار دادن افراد پولداري که با وجوه نقد زياد از بانک هاي مرکز و غرب تهران خارج مي شدند، با خودرو پژو پارس، زانتيا و هيونداي خود جلو آنها را مي گرفتند و با ارائه کارت جعلي پليس با ادعاي اين که مواد مخدر دارند از آنها بازرسي بدني مي کردند. در اين حال ناگهان سارقان، وجوه فرد مورد نظر را سرقت مي کردند و با خودروشان متواري مي شدند. به گفته سرهنگ سلطاني تحقيقات پليس از يک ماه پيش براي دستگيري «لطيف» به عنوان يکي از مظنونان اصلي سرقت ها آغاز شد و بالاخره روز چهارم دي ماه، اين مرد 31 ساله در اتوبان کرج در خودرو هيونداي خود به همراه دو زن مشاهده شد. متهم با مشاهده ماموران به سمت کرج اقدام به فرار کرد که ماموران نيز تا عظيميه کرج، وي را تعقيب کردند. سلطاني افزود؛ متهم پس از توقف در عظيميه با پليس درگير شد و ماموران با شليک دو تير هوايي و سه تير به پاي راست متهم، وي را دستگير و دو زن ديگر را نيز بازداشت کردند. سرهنگ سلطاني با بيان اين که پس از بهبودي «لطيف» وي به اداره پنجم پليس آگاهي منتقل شد، گفت؛ تاکنون هفت شاکي اين باند شناسايي شده اند که بر اساس اظهارات اخذ شده مشخص شده، يکي از سرقت ها در شهرستان بابل و يکي ديگر در شهرستان اسلامشهر رخ داده است.

وي افزود؛ لطيف و اعضاي باند وي بيش از 150 ميليون تومان سرقت کرده اند و تحقيقات براي دستگيري سه متهم ديگر ادامه دارد.

Viper

پیشکسوت کوچولو
    11
    151

رسيدگي به سه پرونده تهيه فيلم هاي غيراخلاقي

به نقل از روزنامه اعتماد
    چهارشنبه 25 مهر

رسيدگي به سه پرونده کيفري که در جريان آن متهمان با ربودن يک دختر و دو پسر جوان آنها را مورد تعرض قرار داده و اقدام به فيلمبرداري کرده اند در مراجع قضايي آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ما در نخستين پرونده 4 پسر جوان متهم هستند دختري را ربوده و مورد تعرض قرار داده اند. متهمان زماني تحت تعقيب قرار گرفتند که دختر جوان عليه آنها شکايت کرد. اين دختر گفت؛ چهار پسر مرا ربودند و به خانه يي بردند و مورد تعرض قرار دادند و از من فيلم گرفتند و تهديد کردند که اگر شکايت کنم فيلم مرا توزيع مي کنند.

پس از طرح اين شکايت ماموران هر 4 پسر جوان را دستگير و آنها به جرم خود اعتراف کردند. اين پرونده هم اکنون به شعبه 72 دادگاه کيفري استان ارجاع شده و متهمان به زودي محاکمه مي شوند. در پرونده يي ديگر يک خواننده پسر جواني را ربود و مورد تعرض قرار داد و از وي فيلم تهيه و اين فيلم را در سطح کرمانشاه پخش کرد.

اين مرد نيز دستگير شده و پرونده او در مراجع قضايي در حال رسيدگي است. از سويي پرونده سه پسر نوجوان که متهم هستند پسر 15 ساله يي را فريب داده و پس از تعرض از او فيلمبرداري کرده اند، در شعبه يک بازپرسي دادسراي نوجوانان رسيدگي مي شود.

سه پسر نوجوان متهم هستند که دو هفته پيش پسر 15 ساله يي را فريب داده و به خانه يي نيمه کاره برده و به زور به وي تعرض و از اين عمل فيلمبرداري کرده اند.

بعد از اين ماجرا نوجوان 15 ساله ماموران را مطلع کرد و پليس بلافاصله سه نوجوان را دستگير و دوربين آنها را نيز کشف کرد. متهمان به اتهام آدم ربايي، تهديد، ايراد صدمه بدني و تعرض با قرار بازداشت موقت اکنون در کانون اصلاح و تربيت به سر مي برند.

Viper

پیشکسوت کوچولو
    11
    151

چهار ماه زندان به خاطر سرقت انجيل

به نقل از گروه ترجمه روزنامه اعتماد
    چهارشنبه 25 مهر

يک قاضي سنگاپوري مردي را به جرم سرقت يک انجيل به چهار ماه حبس محکوم کرد و پيش از رفتن وي به زندان او را با آموزه هايي از انجيل مورد موعظه قرار داد. به گزارش مطبوعات محلي قاضي همچنين يک انجيل نو به اين مرد 26 ساله داد. اين مرد به دادگاه گفته بود به اين دليل انجيل را از فروشگاه کتاب دزديده بود که مي خواست آن را جايگزين انجيل کهنه خودش کند. در جلسه دادرسي قاضي به متهم که پيش از اين نيز سابقه سرقت داشته است گفت؛ «هديه يي که به او داده است را باز کند و به صفحه 65 آن نگاهي بيندازد. در اين صفحه نوشته شده «دزدي نکن،» شما در زندان فرصت اين را خواهيد داشت که بنشينيد و انجيل را بخوانيد تا ديگر هرگز کارتان به دادگاه و زندان کشيده نشود.»...!!!

Viper

پیشکسوت کوچولو
    11
    151

شليك هاى مرگبار در خيابان دلگشا

به نقل از روزنامه ایران
    چهارشنبه 25 مهر

جلسه محاكمه يك مأمور به اتهام شليك هاى مرگبار به سوى راننده جوان يك دستگاه خودرو رنجروور قرمز در شعبه ۷۱ دادگاه كيفرى استان تهران برگزار شد.
    به گزارش خبرنگار ما صبح ديروز «صفر خاكى» نماينده دادستان براى قرائت كيفرخواست در جايگاه قرار گرفت و گفت: «ساعت ۴ بعدازظهر ۲۳ مهر ۸۴ فردى با مركز پيام پليس تماس گرفت و ادعا كرد راننده خودروى رنجروورى در حال پرسه زدن اطراف يك پارك در جنوب شرق تهران است.
    بنابراين يكى از واحدهاى گشت انتظامى كلانترى ۱۳۲ نبرد به محل مورد نظر اعزام شد.
    محسن - افسر ۲۹ ساله - دقايقى بعد همراه سرباز وظيفه اى با خودروى پليس در محل مورد نظر حضور يافت. او بلافاصله با مشاهده خودروى مورد نظر دستور ايست داد و از راننده «سيد مصطفى زواره» - ۲۲ ساله - مدارك شناسايى و مالكيت خودرو را خواست. اما راننده جوان از ارائه مدارك امتناع و اقدام به فرار كرد.
    بدين ترتيب تعقيب و گريز آغاز و همزمان با آن صداى ايست و تيراندازى هاى هوايى و مستقيم شنيده شد.
    افسر پليس در ۲ مرحله به مقتول رسيد. در مرحله نخست با قنداق اسلحه ضربه اى بر سر متهم فرارى زد كه با روان شدن ترافيك او باز هم موفق به فرار شد. در مرحله دوم نيز مقتول در خيابان دلگشا در فاصله ۵۰ مترى تا مدرسه دخترانه به انتظار عبور دانش آموزان از عرض خيابان مى ماند كه همان موقع متهم با سلاح خود ۲ گلوله به لاستيك عقب خودرو شليك كرد و با نزديك شدن به مقتول از شيشه سمت شاگرد ۵ تير پى در پى نيز شليك مى كند.
    «خاكى» ادامه داد: كارشناسان اسلحه شناسى در ۳ مرحله انطباق گلوله هاى شليك شده و مرمى هاى كشف شده را با اسلحه متهم تأييد و بعد هم مسير و فواصل تيراندازى را تعيين كردند.
    پزشكى قانونى نيز اعلام كرد تمامى گلوله ها به قسمت هاى اصلى و حساس بدن اصابت كرده كه به مرگ مرد جوان انجاميده است.در بخشى ديگر نيز هيأت كارشناسى تشخيص موارد به كارگيرى سلاح در ۲ مرحله اعلام كرد: «زمان وقوع قتل تيراندازى به صورت غيرقانونى و خارج از مقررات صورت گرفته است.
    بنابراين از نظر دادسرا قتل ارتكابى از نوع عمد است چرا كه هيچ يك از بندهاى قانون به كارگيرى سلاح در اين عمليات رعايت نشده، بنابراين متهم نيز حق تيراندازى نداشته است.»با درخواست مجازات متهم از سوى نماينده دادستان و درخواست قصاص از سوى اولياى دم و احضار شاهدان براى اداى سوگند، متهم براى دفاع از خود در جايگاه قرار گرفت و گفت: روز حادثه قصد كشتن راننده رنجروور را نداشتم و قانون استفاده از سلاح را هم رعايت كردم اما مقتول سعى داشت اسلحه را از دستم خارج كند.به گزارش خبرنگار ما، با پايان يافتن جلسه محاكمه مأمور پليس، ۵ قاضى شعبه ۷۱ دادگاه كيفرى استان - عزيزمحمدى، سالارى، سليمانى، رحيمى و معتمدى - براى صدور حكم وارد شور شدند.

صفحه 1 از 393 123456112151101 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 5892

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع