ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 12 از 12 نخست ... 2789101112
نمایش نتایج: از 166 به 170 از 170

موضوع: ورزش بانوان

sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

هفدهمین دوره رقابت های آسیایی اینچئون؛
    حرکت جالب داور کره ای برای حفظ حجاب بانوی ایرانی
    حرکت جالب داور کره ای در مسابقات کبدی با تشویق تماشاگران حاضر در ورزشگاه همراه بود.
    به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ در بازی کبدی بانوان ایران مقابل هند،در یک صحنه هندی ها بازیکن ایران را از زمین بیرون انداختند.این اتفاق باعث شد تا مقنعه بانوی ایرانی از سرش خارج شود.در همین لحظه داور کره ای بازی در حرکتی جالب کت خودش را در آورد و روی سر بازیکن ایران انداخت تا او به کمک بازیکنان هندی مقنعه اش را سرش کند.

حرکت این داور کره ای باعث شد تا ایرانی های حاضر در سالن این داور را تشویق کنند.
    ناشنوا باش وقتی همه از محال بـودن آرزوهایت سخن می گویند...
    راحیل
    مدیر بخش عکس

کادر مدیریتی
    4,922
    8,738

مسئول کمیته مسابقات تیم فوتبال بانوان شهرداری آذربایجان غربی:
    سازمان لیگ موافقت نکند از رقابت*های برتر انصراف می*دهیم

مهدی احمدی اظهار داشت: مسئولان سازمان لیگ در صورتی که دیدار نخستمان را معوقه اعلام نکند از ادامه رقابت*ها انصراف می*دهیم.
    مهدی احمدی مسئول کمیته مسابقات تیم فوتبال بانوان شهرداری آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: دیدار نخستمان مقابل تیم پالایشگاه گاز ایلام به دلیل نقص پرونده*ای که داشتیم برگزار نشده است. سازمان لیگ قصد دارد دیدار اولمان را سه بر صفر به نفع تیم مقابل اعلام کند در صورتی که سازمان لیگ این تصمیم را اتخاذ کند و این دیدار را معوقه اعلام نکند در این صورت از ادامه رقابت*های لیگ برتر انصراف می*دهیم.

احمدی افزود: مدارک کامل تیم را به سازمان لیگ ارسال کردیم و مشکلی از بابت نقص پرونده نداریم. امیدوارم سازمان لیگ با درخواستمان موافقت کند. در صورت موافقت سازمان لیگ جمعه هجدهم مهر ماه مقابل تیم شهرداری بم می*رویم.

گفتنی است: بی طمع معاون مدیر عامل تیم شهرداری آذربایجان غربی در حال مذاکره با مسئولان سازمان لیگ است و تا پایان امروز تکلیف تیم شهرداری آذربایجان غربی مشخص می*شود.

مَــن خــود
    بـه چشــم خویشتــن
    دیدم کــه جانَــــم میــرود

sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

قهرمانی باور نکردنی دختری با 146 کیلو وزن

ایسنا: «هالی منگولد» 21 ساله دراین*باره به رسانه*های رسمی آمریكا یادآور شد: من با قد یك*متر و 76 سانتی*متری خود و وزن 146 كیلوگرم موفق شدم در باشگاه وزنه*برداری ایالت «اوهایو» سری میان سرها پیدا كنم. قرار است با آماده كردن بدنم و تمرینات روزانه در المپیك سال آینده كه در انگلستان برگزار می*شود، شركت كرده و مدال طلا را بدست بیاورم.

به گزارش ایسنا، این دختر جوان در ادامه به شبكه خبری فاكس*نیوز خاطرنشان كرد: اولین روزی كه قصد داشتم به باشگاه وزنه*برداری ایالت اوهایو بروم همه مرا مورد تمسخر قرار دادند.

مربیان از من خواستند پیش از آن كه بیشتر از این باعث خنده دیگران نشده*ام خودم بروم، اما من موفق شدم با دو بار تمرین در روز و30 ساعت تمرین در طول هفته خودم را به مربیان نشان دهم. از این موضوع هم كاملا اطمینان دارم كه می*توانم مدال طلای المپیك سال 2012 انگلستان را بدست بیاورم.
    ناشنوا باش وقتی همه از محال بـودن آرزوهایت سخن می گویند...
    راحیل
    مدیر بخش عکس

کادر مدیریتی
    4,922
    8,738

مَــن خــود
    بـه چشــم خویشتــن

راحیل
    مدیر بخش عکس

کادر مدیریتی
    4,922
    8,738

اعلام بارداری خانم ورزشکار در برنامه زنده

رزی پرادوینک سوارکار معروف 26 ساله آمریکایی اولین زنی است که توانست جایزه 2 میلیون دلاری مسابقات اسب سواری این کشور را از آن خود کند. او هنگام مصاحبه ای که بعد از پیروزی اش ترتیب داده شد خطاب به گزارشگر و مادرش که در صحنه حضور داشت خبر بارداری اش را اعلام کرد و افزود برای همیشه از سوارکاری خداحافظی می کند. عکس العمل مادر وی بعد از شنیدن این خبر دیدنی بود. اگرچه ظاهرا گزارشگر کمی شوکه شد اما برنامه به صورت زنده از تلویزیون آمریکا پخش شد.این سوارکار 26 ساله تا کنون در 9 دوره مسابقات سوارکاری شرکت کرده و مقام های بسیاری داشت. او اعلام کرد تمام تلاشش را کرد تا در این رقابت ها پیروزی شیرینی داشته باشد تا بتواند با خیال راحت با ورزش مورد علاقه اش خداحافظی کند.

مَــن خــود
    بـه چشــم خویشتــن

صفحه 12 از 12 نخست ... 2789101112
نمایش نتایج: از 166 به 170 از 170

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)