ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 89 نخست 1234567122252 ... آخرین
نمایش نتایج: از 16 به 30 از 1325
    sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

ه گزارش پرتال خبری شتاب٬
    به گزارش شتاب و به نقل از یاهو: به دنبال شکایتی از طرف والدین یک دختر تحقیقاتی مبنی بر پیغامهای مشکوک که روی رایانه اش می آمد شروع شد که این تحقیقات به یک تعمیرکار رایانه بنام تریور هارول ختم شد. در بازجویی ها و تحقیقات اولیه از این متهم پلیس از زبان تریور شنید که او برنامه خاصی بر روی لپ تاپ مشتریان خود که اغلب دختر و زن بودند نصب میکرده که کنترل دوربین لب تاپ آنها را را راه دور به دست میگرفت.
    اندرو گودیش سخنگوی پلیس در فولرتون در این مورد می گوید :: به وسیله این برنامه جاسوسی می مدیریت وب کم بالای صفحه اسکرین لپ تاپ را میتوان در دست گرفت و به هکر این اجازه را میدهد تا بتواند تصاویر را از وب کم ببیند.

بر اساس همین تحقیقات و به گفته متهم : اغلب قربانیان زنان و دخترهای بودند که از لپ تاپ اپل استفاده می کردند. این برنامه طوری عمل می کند که بر روی صفجه لب تاپ پیغامی به این مزمون که بزرودی سنسور رایانه فیکس و رفع عیب می شود و همچنین به کاربر پیشنهاد می کند که لپ تاپ خود را در جای مرطوب مانند حمام و دستشویی قرار دهد تا سنسور زودتر پاک شده و رفع عیب شود. به همین علت قربانیان به پیام گوش داده و غالبا لپ تاپ خود را در دستشویی و یا حمام قرار می دادند و اطلاع نداشتند که وب کم در حال کار بوده و هکر در حال گرفتن تصویر و گرفتن کپچر از آنها است.
    بعضی از قربانیان هوس رفتن به حمام کرده و در همین موقع متهم از آنها کپچر می کرده است. البته هکر با زرنگی تمام نخست تصاویر گرفته شده را روی سرور مستقر در دانشگاه محل تحصیلش ذخیره کرده و بعد از روی آن، به دستگاه خود انتقال مییداد.
    به گفته گودریچ در رایانه متهم صدها هزار عکس و ویدئو کشف شده است که پلیس آنها را ضبط کرده است. به گفته کارشناسان امور جنایات رایانه ای متهم ۲۰ ساله دانشجوی سابق دانشگاه بیولا بوده که به شبکه داخلی دسترسی داشته و تصاویر را آنجا ذخیره می کرده است.
    ناشنوا باش وقتی همه از محال بـودن آرزوهایت سخن می گویند...
    sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

مخالفان تندرو در سوریه سر یک دختر بچه را به جرم شیعه بودنش بریدند!

کی از شگردهای حکومتی که غربی ها به خوبی از آن بهره می برند “اختلاف بیانداز و حکومت کن” است.

این یکی از راه هایی است که همواره دولت های غربی از آن برای اداره سایر کشورها و دست یافتن به منافع خود بهره جسته اند.

از زمان آغاز درگیریها در سوریه بین رژیم بشار اسد و مخالفانش مدت زیادی می گذرد ولی جدیدا این درگیری ها جنبه های دیگری نیز پیدا کرده است. در جدیدترین اقدام گردن یک دختر بچه بی گناه تنها به جرم شیعه بودن بریده شد.

دولت های غربی و مدعی حقوق بشر با بی رحمی تمام از مخالفان حمایت می کنند و برای آنها هیچ اهمیتی ندارد که برای رسیدن به هدفشان چند نفر باید قربانی شودند…

از آغاز بحران در سوریه برای اینکه رنگ طایفه*ای به نبردها بدهند، تندرو*های وهابی و مسلح جنایات وحشتناکی مرتکب می*شوند و اعدام کودکان، قتل خانواده*های شیعه، سربریدن آنها را در دستور قرار داده*اند.
    به گزارش «شیعه نیوز»، تروریست*های وهابی مخالف بشار اسد در سوریه «دختر بچه» یک خانواده شیعه را در سوریه به طرز وحشیانه*ای سر بریدند که جرم وی شیعه بودن او و خانواده*اش بود.

دختر بچه سوری که تروریست*ها به جرم شیعه بودن خانواده*اش گلوی وی را بریدند
    طبق آمارهای منتشر شده، تروریست*ها تاکنون ۱۳۰۰ شهروند شیعی را قتل عام کرده*اند که اکثر کشته شدگان را شهروندان سوری و عراقی تشکیل می*دهند.

چندی پیش «محمد العریفی»، از سرکردگان شناخته شده وهابی در عربستان از تروریست*ها خواسته بود تا برای تخریب نشدن چهره شورشیان، از انتشار چنین تصاویری خودداری کنند اما حجم جنایات تروریست*ها آن*چنان بالاست که هر روز ابعاد جدیدی از جنایات آنها منتشر می*شوند.
    وی در صفحه خود در شبکه اجتماعی “توییتر” از تروریست*های سوریه خواست به حملات تروریستی و کشتار و ایجاد رعب و وحشت در میان مردم سوریه ادامه دهند اما مانع انتشار تصاویر جنایات خود شوند.
    مرداد ماه امسال نیز روزنامه القدس العربی در خبری از توبیخ فرماندهان گروه*های مسلح وابسته به گروهک ارتش آزاد توسط ترکیه خبر داد.
    این منابع اعلام کردند که توبیخ کنندگان، افسران اطلاعاتی ترکیه هستند که در پی انتشار تصاویری ویدئویی، فرماندهان گروه*های مسلح را توبیخ کرده*اند زیرا در این تصاویر رفتار وحشیانه عناصر ارتش آزاد در شهر حلب با کسانی دیده می*شود که حامی دولت هستند؛ کسانی که ربوده و طوری شکنجه شده*اند که با ادعاها و شعارهای آزادی*خواهانه و مسالمت*آمیز آنان تناقض دارد.
    در مردادماه امسال نیز افراد مسلح در سوریه چندین سوری را به جرم حمایت از نظام به شیوه*های مختلف و منزجر کننده اعدام کردند که اعدام با بیش از ۱۰۰ گلوله از فاصله نزدیک و سر بریدن فردی چشم و دست بسته با چاقویی کوچک و به آهستگی [زجرکش] یا پرتاب کردن اجساد حامیان نظام سوریه از ساختمان چند طبقه از جمله این اعدام*هاست.
    چندی پیش نیز پایگاه خبری عراق القانون نوشت: فعالان حقوق بشر عراق اعلام کردند که گروه*های مسلح در سوریه اقدام به اعدام یک کودک شیعه عراقی کردند.
    بر اساس این گزارش، خانواده این کودک در منطقه سیدة زینب در ریف دمشق ساکن بودند که تروریست*های مسلح به منزل این خانواده حمله و پس از کشتار تمام اعضای آن، این کودک را اعدام کردند.
    zhoana
    مدير بخش عكس

کادر مدیریتی
    11,345
    7,969

سقوط مرگبار یک نوجوان از مجتمع الماس شهر

یک نوجوان اردبیلی عصر دیروز بر اثر سقوط از مجتمع تجاری الماس شهر اردبیل، جان باخت.

به نقل از سبلانه، حوالی ساعت 15 دیروز یک پسر نوجوان از طبقه سوم مجتمع تجاری الماس شهر واقع در میدان شریعتی اردبیل سقوط کرد و در دم جان سپرد.
    شاهدان عینی دلیل این حادثه را نبود حفاظ استاندارد پله برقی مجتمع الماس شهر عنوان کردند.

نسل ما اینگونه بود
    نسل ما نسلی بود که هرگز گرمای وجود رفیق رو کنار خود احساس نکرد

نسلی که یواشکی بوسید یواشکی نوشید

یواشکی خندید یواشکی حرف زد

یواشکی فکر کرد یواشکی اعتراض کرد

یواشکی گریه کرد یواشکی آرزو کرد

یواشکی دعا کرد یواشکی درد و دل کرد

یواشکی انتخاب کرد یواشکی عاشق شد

و یواشکی.........

شکست خورد

+++++

★ قوانین جدید بخش عکس و آموزش ★

zhoana
    مدير بخش عكس

کادر مدیریتی
    11,345
    7,969

قتل پسربچه 7 ساله به*دست برادر ناتنیِ 14 ساله در کرج!

سر بچه هفت ساله که هنوز کیف و کتاب* مدرسه*اش بوی تازگی می*داد، به دست برادر ناتنی*اش به قتل رسید.

شامگاه 19 آبان مأموران پلیس شهر کرج از طریق یک زن جوان از راز یک جنایت هولناک با خبر شدند.

زن جوانی به مأموران پلیس گفت: پس از استحمام متوجه شدم پارسا فرزند 14 ساله*ام رنگ به رخسار ندارد و از شدت ترس به لکنت افتاده است.

وی افزود: به سمت پارسا رفتم، اما غلیانی در دلش به پا بود و تنها چیزی که به ذهنش می*رسید این بود که صدایی از امیرعلی فرزند دیگرم به گوش نمی*رسید.از پارسا سراغ او را گرفتم اما او اظهار بی*اطلاعی کرد و همان لحظه مجدد گفت ماموران او را برده*اند.

مادر جوان که از حرف*های پارسا شوکه شده بود لحظه*ای که می*خواست برای پیدا کردن امیرعلی از کنار پارسا بلند شود ضربه چکشی از سوی او به سرش فرود آمد و نقش زمین شد.

وی گفت: دقایقی بعد از زمین بلند شدم و حادثه پیش آمده را با خود مرور کردم کسی کنارم نبود. هر دو فرزندم را صدا کردم اما جوابی نشنیدم تا اینکه چراغ روشن آشپزخانه توجهم را جلب کرد.

زن جوان افزود: ابتدا با قدم*های لرزان به سمت آشپزخانه رفتم، اما به جای دیدن امیرعلی و پارسا ردپای مرگ را دیدم.

وی گفت: با چاقوی خون آلودی که روی سرامیک آشپزخانه افتاده بود مواجه شدم. سپس هراسان به سمت اتاق خواب رفتم و متوجه لکه*های خون در کف اتاق که تا تخت امیر علی ریخته شده بود شدم.یک لحظه درنگ کردم و آرزو *کردم آن لحظه زنده نباشم تا جسد چاقو خورده فرزندم را در زیر تخت پیدا کنم.نفسم در سینه حبس شده بود و برای یافتن فرزند دیگرم خانه را جست*وجو کردم اما اثری از او نبود.گمان اینکه جنایت پیش آمده از سوی پارسا باشد بیش از پیش تشدید شده بود تا اینکه ابتدا با کلانتری 29 گلشهر کرج تماس گرفتم و حادثه پیش آمده را برای آنان تشریح کردم و از ماموران برای پیدا کردن پارسا کمک خواستم.

ماموران بلافاصله راهی محل حادثه شدند و بعد از مطلع کردن بازپرس ویژه قتل برای یافتن پارسا اقدام کردند. تجسس*های پلیس و تحقیقات از زن جوان مشخص کرد که پارسا برای دیدن مادر اصلی*اش قصد رفتن به مشهد را داشته است.

با توجه به این سرنخ تیم زبده*ای از ماموران آگاهی با کنترل خروجی*های شهر و تماس با ترمینال و راه*آهن موفق شدند پارسا را در ترمینال دستگیر کنند.پارسا 14 ساله بعد از دستگیری، به قتل برادر ناتنی خود اعتراف کرد و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

نسل ما اینگونه بود

و یواشکی.........

شکست خورد

+++++

sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

جان باختن 21 کودک مصری در برخورد قطار و اتوبوس

بنابر اعلام مقامات مصری، بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس با یک قطار در منطقه «آسیوت» این کشور، دست*کم 22 تن کشته شدند.
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «عصرخودرو» به نقل از ایسنا مقامات داخلی مصر با تایید این خبر اعلام*کردند: این اتوبوس حامل تعدادی کودک 4 تا 6 ساله بود که بر اثر برخورد با قطار، 22 تن از آنان جان خود را از دست دادند.
    در پی وقوع این حادثه، وزیر راه و ترابری مصر استعفا کرد. همچنین از وضعیت جسمانی دیگر سرنشینان این اتوبوس خبری منتشر نشده* است.
    به گزارش شبکه*خبری bbc، جاده*های ارتباطی و مسیرهای ریلی مصر از ضریب امنیتی پایینی برخوردارند.
    sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

کشف جسد قطعه قطعه شده زن جوان داخل پژو۲۰۶+

با کشف یک جسد تکه تکه شده یک زن، راز خودروی پارک شده در خیابان بالاخره برملا می*شود تا ماجرا فراتر از کشف یک خودرو سرقتی یا چیزی مشابه آن باشد.
    به گزارش البرزنیوز به نقل از تابناک، ساکنین خیابان ابراهیمی در غرب تهران، پس از اینکه ۵ روز از توقف خودروی ۲۰۶ عجیب در محله*شان می گذرد، مجاب می*شوند که ماجرا را با پلیس در میان بگذارند تا شامگاه روز جمعه راز جنایتی برملا شود که در سطل زباله داخل خودروی پارک شده مخفی شده بود.

بدین ترتیب با رسیدن ماموران به محدوده خیابان فردوس، معلوم می*شود که ماجرا فراتر از آن چیزی است که پیشتر همسایگان تصور می*کردند چراکه سرقتی بودن یا نبودن خودرو فرضیه*ای است که تحت الشعاع جسد کشف شده در آن قرار خواهد گرفت.

یکی از ساکنین محله ماجرا را اینگونه شرح می*دهد: پنج روزی است که این خودرو ۲۰۶ در کنار خیابان پارک شده بود و سطل زباله زرد رنگ داخل آن عجیب به نظر می رسید تا اینکه توقف طولانی مدت آن سبب شد که ماجرا را به پلیس اطلاع دهند.با حضور قاضی کشیک در محل جرم، پلیس درب زباله را باز می کند تا بوی تعفن جنازه دریده شده فضا را پر کند. جسد مقتول که ظاهرا زنی ۳۱ ساله بوده در شرایطی یافت می شود که دستانش بسته شده بوده و پس از تکه تکه شدن در پلاستیک مشکی رنگ زباله بسته بندی شده و در سطل زباله ای قرار گرفته که در خودرو بوده و توجه عابران را به خود جلب می کرده است.با حمل جسد کشف شده و انتقال خودرو، ارامش به محله باز می گردد تا پیگیری ماجرا به ماموران جنایی و دستگاه قضا سپرده شود.

sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

اقدام به قتل عام تماشاگران «گرگ و میش

مردی که قصد داشت در یکی از سینماهای نمایش دهنده فیلم "گرگ و میش" در امریکا دست به یک قتل عام بزند دستگیر شد.

مردی که قصد داشت تا در سینما دست به یک اقدام جنون*آمیز زده و تماشاگران را قتل عام کند از سوی پلیس میسوری بازداشت شد.

این اتفاق در زمان نمایش فیلمی دیگر از سری گرگ و میش افتاد که یک فیلم خون آشامی با رگه های رمانتیک است و داستانی خاسته از قصه های خرافی غربی دارد.

قسمت پایانی فیلم این فیلم از این هفته نمایش سراسری خود را آغاز کرده و باز هم با موضوع خون آشامان فضای خشونت آمیزی را ایجاد می کند که اتفاق افتاده چندان مغایر با فضا یان نیست.

این دومین رخداد تروریستی ظرف چند ماه گذشته در سینماهای آمریکاست .

قتل عام سینمای کلرادو در جریان نمایش فیلم " بتمن" موج شدیدی از انتقاد را در برابر خشونت هالیوود به بار آورد.
    sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

مرگ تلخ کودک ۵ساله زیر شلاق*های مرگبار ناپدری

امیر علی پنج*ساله صبح پنج*شنبه در بیمارستان فیاض بخش در تنهایی جان داد تا یک کودک دیگر به آمار حدود ۹ هزار کودک آزاری امسال افزوده شود.

به گزارش انعکاس به نقل از نامه، بر اساس اعلام مسوولان بیمارستان، آثار ضرب و جرح با کابل روی کمر، سینه و دست*های این کودک پنج ساله کاملا مشخص بود و علت مرگ وی نیز ضربه مغزی تشخیص داده شد.
    مادر این کودک او را به بیمارستان منتقل کرد اما بعد از بیمارستان گریخت و درزمان مرگ کودک تا ساعت*ها بعد از فوت او کسی همراهش نبود.
    بنابر اظهارات شیرین صدر نوری، مددکار انجمن حمایت از حقوق کودکان «امیرعلی» پنج ساله توسط ناپدری*اش در یک کودک*آزاری منجر به قتل کشته شد.
    وی افزود: روز چهارشنبه ۲۴ آبان ماه «امیرعلی» توسط مادرش و در حالی که آثار ضرب و جرح شدید بر روی بدنش مشخص بود، از درمانگاه ۱۲ بهمن به بیمارستان فیاض*بخش کرج منتقل شد و در حالی که مادرش بیمارستان را ترک کرد، پس از گذشت ۲۴ ساعت، امیرعلی بدون حضور پدر و مادر بر بالینش، صبح پنجشنبه ۲۵ آبان، فوت کرد.
    در حال حاضر ناپدری که مسبب این فاجعه بوده، متواری و مادرش هم زندانی شده و از پدر اصلی و پدر بزرگ وی نیز هیچ اطلاعی در دست نیست. پیکر این کودک پنج ساله برای کالبد شکافی به پزشکی قانونی منتقل شد.
    آمارهای اورژانس اجتماعی از وقوع حدود ۸۶۱۸ مورد کودک آزاری تنها در شش ماهه نخست سال جاری حکایت دارد که بیش از ۴۰ درصد آنها کودک آزاری جسمی است.
    نخستین کودک آزاری سال ۹۱ مربوط به مرگ نیلوفر ۲ ساله به دلیل سوختگی توسط مرد جوانی بود که با مادرش در ارتباط بود.
    اما سال ۹۰ کودک ازاری منجر به جرح و مرگ کم نداشت، هانیه به شدت مجروح شده بود و بعد از آن نیما که به حکم قضایی بدسرپرستی خانواده به شیرخوارگاه آمنه منتقل شد اما به دلیل نواقص قانونی دوباره به خانواده*اش باز پس داده شد. باربد و پارسا هم از موارد کودک آزاری سال گذشته بودند.
    sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

سه زن در زیمباوه به مردی تجاوز کردند.

به گزارش ایسنا، یکی از قربانیان که مایل بود ناشناس باقی بماند در یک مصاحبه با تلویزیون ملی زیمبابوه گفت: این حادثه زمانی اتفاق افتاد که ۳ زن در حراره، پایتخت زیمبابوه او را سوار ماشین*شان کردند.

وی گفت: یکی از آنها به صورت من آب پاشید و بعد آمپولی به من تزریق کرد که سبب افزایش شدید میل جنسی در من شد و مرا مجبور کردند که برای چندین بار متوالی با آنها رابطه جنسی داشته باشم.

او اضافه کرد: در نهایت آنها مرا در جنگل به صورت کاملا برهنه رها کردند.

این زنان به اتهام ۱۷ مورد ارتکاب تجاوز به مردان روز دوشنبه در دادگاه محاکمه شدند. اگرچه هیچ قانونی در زیمبابوه در رابطه با تجاوز یک زن به مرد وجود ندارد.

این سه زن اتهامات را رد کردند و ماه گذشته به قید ضمانت از زندان آزاد شدند. آنها گفته*اند که از زمان آزادی تاکنون به دلیل اجتناب از مزاحمت*های ناخواسته مجبور شده*اند که در خانه بمانند.
    sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

نظر پزشک نهایی ستار بهشتی
    رئیس سازمان پزشکی قانونی با بیان اینکه هنوز در مورد پرونده فوت ستار بهشتی به جمع بندی نهایی نرسیدیم، گفت: در مورد بیماران قلبی ممکن است در اثر استرس قبل از بازجویی هورمون هایی در بدن ترشح شود که باعث آریتمی قلب می شود.

دکتر احمد شجاعی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مهر، اظهار داشت: بر اساس آزمایشات انجام شده روی جسد ستار بهشتی هیچگونه آثار خفگی و سم در بدن وی پیدا نشد و از نظر ما این فرد بر اثر مرگ طبیعی جان خود را از دست داده است.

وی ادامه داد: البته ممکن است این فرد بر اثر استرس های وارد شده جان خود را از دست داده باشد چرا که قبل از مرگ نیز قرص قلب مصرف کرده است.این دسته از متهمان وقتی قرار است مورد بازجویی قرار بگیرند دچار استرس می شوند که این استرس هورمون هایی را در بدن ترشح می کند که باعث آریتمی قلب می شود.

رئیس پزشکی قانونی در مورد کبودی های روی بدن این فرد گفت: ممکن است کبودی هایی روی بدن او بر اثر ضرب و شتم باشد اما این کبودی ها نمی توانند عامل مرگ باشند.

وی در پایان گفت: نتیجه قطعی آزمایشات در مورد علت اصلی مرگ طی روزهای آینده اعلام می شود اما از نظر ما این فرد به مرگ طبیعی مرده است. در آزمایش های سم شناسی نیز مورد مشکوکی پیدا نشده است. البته منتظر جواب چند آزمایش دیگر هستیم تا به جمع بندی نهایی برسیم.

sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

راز قتل دختر آرايشگر در هاله*اي از ابهام + عكس

مرجع : روزنامه جوان

كشف جسد دختر آرايشگري كه ۱۷ آبان به طور مرموزي ناپديد شده بود، پرونده تازه*اي را پيش روي بازپرس ويژه قتل پايتخت گشود.

به گزارش خبرنگار ما،
    صبح روز پنج شنبه ۱۸ آبان ماه زن سالخورده*اي وحشتزده به كلانتري ۱۰۳ گاندي رفت و مأموران را از ناپديد شدن ناگهاني دختر ۳۲ ساله*اش به نام ليلا با*خبر كرد. وي گفت: من در يكي از محلات جنوب تهران زندگي مي*كنم و دخترم كه آرايشگر است، به تنهايي در شمال شهر زندگي مي*كند. ليلا چند روز پيش از من خواست براي ۱۰ روز به خانه او بروم و از دو روز قبل هم به خانه او رفتم تا اينكه شب قبل مشغول خوردن شام بوديم كه تلفن همراهش زنگ خورد و او چند دقيقه با طرف مقابل حرف زد. او بعد از قطع كردن تلفن، آماده شد تا از خانه بيرون برود. ليلا گفت: در مركز خريد تيراژه با دكتر دارو*سازي قرار ملاقات دارد و به زودي به خانه بر*مي*گردد. بعد هم با ماشين ۲۰۶ خودش به ملاقات دكتر رفت و ديگر از او خبري نشد.
    شاكي ادامه داد: چند ساعت بعد از رفتن ليلا، نگرانش شدم و بارها با تلفن همراهش تماس گرفتم اما وقتي به تماس*هايم جواب نداد، چند قرص آرامبخش خوردم و خوابيدم تا اينكه نيمه*هاي شب در آپارتمان باز شد. تصور كردم ليلا به خانه برگشته اما وقتي در باز شد، با مرد ميانسالي روبه*رو شدم كه با ديدن من شوكه شد. وقتي جيغ كشيدم، ترسيد و فرار كرد. او با دسته كليد دخترم وارد خانه شده بود.
    به همين خاطر بلافاصله با تلفن همراه ليلا تماس گرفتم اما اين بار از آن سوي خط مرد ناشناسي جواب تلفن را داد. او خودش را پليس معرفي كرد و گفت دخترم را دستگير كردند و بعد از بازجويي آزاد مي*شود. من خيلي نگران بودم و خوابم نمي**برد تا اينكه نيمه*هاي شب همان مرد با تلفن همراه ليلا با خانه تماس گرفت. او تمام اطلاعات ريز و درشت من و دخترم را داشت و حتي مي*دانست كه من و ليلا شام چه خورده*ايم يا اينكه من به چه بيماري مبتلا هستم.
    مرد ناشناس به من گفت: دخترم را گروگان گرفته و تا چند ساعت ديگر پيكي به در خانه مي*فرستد تا تمام مدارك ماشين و يكسري مدارك ليلا را به او بدهم. او تهديد كرد چنانچه موضوع را به پليس بگويم، دخترم را خواهد كشت اما پيكي نفرستاد و من تا صبح از نگراني نخوابيدم و اكنون به اينجا آمده*ام تا دختر جوانم را هر*چه زودتر پيدا كنيد.
    با طرح اين شكايت، تيم زبده*اي از كارآگاهان مبارزه با آدم ربايي پليس آگاهي براي رديابي دختر جوان تجسس*هاي خود را آغاز كردند.
    تحقيقات در اين باره از سوي پليس ادامه داشت تا اينكه شامگاه جمعه ۲۶ آبان ماه ساكنان خيابان ابراهيمي حوالي بلوار فردوس با استشمام بوي تعفن از داخل خودرو ۲۰۶ كه كنار خيابان پارك شده بود، پليس را با*خبر كردند. مأموران در نخستين گام با باز كردن در ۲۰۶ با جعبه بزرگ پلاستيكي روبه*رو شدند كه به شدت بوي تعفن مي*داد. پليس در ادامه وقتي در جعبه را گشود، جسد متعفن دختر جواني را مشاهده كرد و بلافاصله با حفظ صحنه، بازپرس كشيك ويژه قتل از دادسراي جنايي را باخبر كردند.
    دقايقي بعد، بازپرس در رأس اكيپي از كارآگاهان جنايي در محل جنايت به تحقيق پرداختند. تحقيقات در صحنه جنايت نشان داد كه دختر جوان با ضربات چاقو به شكم و ديگر اعضاي بدنش به قتل رسيده و همچنين عوامل اورژانس اعلام كردند از مرگ وي چند روزي گذشته است.
    در نخستين شاخه از تحقيقات با استعلام پلاك خودرو مشخص شد مالك ۲۰۶ همان دختر آرايشگري است كه ۱۸ آبان ماه مادرش گمشدنش را به پليس خبر داده بود. در ادامه، مادر ليلا با حضور در پزشكي قانوني جسد دخترش را شناسايي كرد. يكي از ساكنان خيابان ابراهيمي به خبرنگار ما گفت: چند روزي بود اين ماشين ۲۰۶ اينجا پارك بود. ابتدا فكر كردم كه صاحب آن مهمان يكي از همسايه*ها است اما امروز وقتي از كنارش عبور كردم، متوجه جعبه بزرگ زرد رنگي داخل آن شدم.
    بوي خيلي بدي از داخل ماشين به مشامم رسيد. وقتي به آن نزديك*تر شدم، بوي متعفن حالم را بد كرد. به همين دليل مشكوك شدم و بلافاصله موضوع را به پليس خبر دادم. با كشف جسد دختر گمشده، تيمي از كارآگاهان جنايي اداره دهم پليس آگاهي در تلاشند تا هر*چه زودتر عامل و عاملان اين جنايت را شناسايي و دستگير كنند.
    zhoana
    مدير بخش عكس

کادر مدیریتی
    11,345
    7,969

سوءقصد به جان خبرنگار لرستانی با ۲۶ ضربه چاقو

صبح امروز یکی از خبرنگاران لرستانی مورد هجوم چند فرد ناشناس قرار گرفت و با ضربات چاقو به شدت مجروح شد.
    دکتر هرمز محمودوند پزشک معالجی که به همراه چند تیم پزشکی کار درمان این خبرنگار را برعهده دارند، در گفت*وگوبا ایسنا، منطقه لرستان، افزود: صبح امروز علی قدرت نجفی ۴۰ ساله خبرنگار که سرپرستی یکی از روزنامه‎ها را در لرستان برعهده دارد؛ به دلیل ۲۶ ضربه متعدد و عمیق در ناحیه سر و گردن، پیشانی و جمجمه، شانه، اندام فوقانی چپ و راست، قفسه*سینه، اندام تحتانی چپ به اورژانس بیمارستان شهدای عشایر خرم‎آباد منتقل شد.
    وی با بیان اینکه تیم اورژانس به محض ورود مضروب به اورژانس اقدامات احیا و کنترل موقت خونریزی را انجام داد، گفت: همزمان تیم جراحی و اتاق عمل آماده و بیمار توسط سه تیم جراحی عروق و تروما، جراح سر و گردن و ارتوپدی تحت عمل جراحی قرار گرفت.
    این پزشک متخصص گفت: در حال حاضر بیمار در اتاق عمل تحت جراحی قرار دارد، البته علائم حیاتی‎اش پایدار بوده و بعد از عمل با همکاری سرویس بیهوشی به بخش ویژه(icu) منتقل می*شود.
    سرهنگ نوراللهی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان درباره پرونده مجروح*شدن خبرنگار لرستانی به ایسنا گفت: این پرونده به صورت ویژه در دست بررسی است.
    وی با اظهار تاسف از اتفاق رخ داده برای یکی از خبرنگاران این استان، افزود: پس از این اتفاق بلافاصله ماموران نیروی انتظامی شهرستان خرم*آباد به محل حادثه اعزام شدند و موضوع را به صورت ویژه و با کارهای پلیسی شروع و پیگیری کردند.
    وی عنوان*کرد: تحقیقات اولیه این حادثه انجام شد، اما برای رسیدن به علت اصلی این اتفاق نیاز به زمان داریم.
    معاون فرماندهی انتظامی لرستان اظهارکرد: این خبرنگار در حال حاضر به علت شدت جراحات وارده در بخش ویژه بیمارستان شهدای عشایر خرم*آباد بستری است.
    نوراللهی گفت: ماموران انتظامی شهرستان برای روشن*شدن هرچه سریعتر این پرونده با خانواده این خبرنگار دیدار و گفت*وگو کردند و سرنخ*هایی خوبی نیز پیدا شد.

نسل ما اینگونه بود

و یواشکی.........

شکست خورد

+++++

zhoana
    مدير بخش عكس

کادر مدیریتی
    11,345
    7,969

نجات معجزه*آسای دختربچه پس از سقوط وحشتناک

بازی بچگانه دختر 11ساله عاقبت وحشتناکی داشت. وقتی مبینا از بالای رختخواب*های خانه سقوط کرد، میلگرد نیم*متری وارد ناحیه پشت چانه*اش شد و حادثه دلخراشی را رقم زد اما او با کمک آتش*نشانان و پزشکان نجات یافت. وقتی مبینا از بالای رختخواب*های خانه سقوط کرد، میلگرد نیم*متری وارد ناحیه پشت چانه*اش شد و حادثه دلخراشی را رقم زد اما او با کمک آتش*نشانان و پزشکان نجات یافت.این حادثه بعدازظهر 18آبان*ماه در شهرستان سیرجان رخ داد. آن روز دختربچه 11ساله پس از بالارفتن از رختخواب*ها در داخل کمد*دیواری سرگرم بازی بود که ناگهان سقوط کرد.
    او درست روی میلگردهایی فرود آمد که به*صورت عمودی در پایین کمد دیواری برای نگه*داشتن رختخواب*ها جوش داده شده بود و این حادثه وحشتناک رقم خورد. مادر مبینا می*گوید: حدود ساعت چهار بعد*ازظهر بود و می*خواستم به بیرون از خانه بروم. ناگهان صدای جیغ دختر دیگرم را شنیدم و با عجله به اتاق خواب رفتم. وقتی دختر بزرگم مبینا را دیدم، شوکه شدم.
    او از بالای رختخواب*ها سقوط کرده و میلگرد از پشت چانه*اش وارد شده و از دهانش بیرون آمده بود. دست و پایم می*لرزید و وحشت کرده بودم. فریاد*زنان به کوچه دویدم و از همسایه*ها کمک خواستم. آنها وارد خانه*مان شدند و یکی از همسایه*ها با دیدن دخترم، با آتش*نشانی تماس گرفت و درخواست کمک کرد. دقایقی بعد آتش*نشانان وارد خانه*مان شدند و عملیات نجات دخترم را شروع کردند.
    آتش*نشانان که با صحنه*ای باورنکردنی روبه*رو شده بودند تصمیم گرفتند دختر 11ساله را برای خارج*کردن میلگرد به بیمارستان منتقل کنند.

از آنجا که میلگرد به پایین کمد دیواری جوش داده شده بود، آنها با کمک امدادگران اورژانس و با استفاده از دستگاه فرز، پایه میلگرد را بریدند و دختربچه را به بیمارستان دکتر غرضی منتقل کردند.مادر مبینا ادامه می*دهد: پزشک اورژانس دخترم را معاینه کرد و سپس با پزشک جراح تماس گرفت. مبینا به اتاق عمل منتقل و طی یک عمل جراحی، میلگرد ، خارج شد. عمل جراحی حدود یک ساعت*و*نیم طول کشید و یک ساعت پس از عمل دخترم به*هوش آمد. زنده*ماندن او در این حادثه چیزی شبیه معجزه است و حالا با گذشت چند روز از ماجرا، زندگی دخترم به روال عادی برگشته است.
    حادثه عجیب
    در همین حال حسین شاه*بداغی، مسئول آموزش و پیشگیری آتش*نشانی سیرجان که در محل حادثه حضور داشت، به همشهری گفت: این حادثه یکی از عجیب*ترین حوادثی بود که تا حالا با آن مواجه شده بودیم. در خانه دختربچه، اتاقک نیم*طبقه*ای وجود داشت که به*عنوان کمد دیواری از آن استفاده می*شد. این کمد در نداشت و برای جلوگیری از ریختن وسایل داخل آن، یک میلگرد به نبشی کف اتاقک جوش داده شده بود. آن روز وقتی به محل حادثه رسیدیم، تصمیم گرفتیم برای خارج*کردن میلگرد، دختربچه را به بیمارستان ببریم؛ چراکه اگر این کار در محل صورت می*گرفت، ممکن بود صدمات غیرقابل جبرانی به او وارد شود. پس از بریدن نبشی، دختربچه را با کمک اورژانس و درحالی*که میلگرد هنوز در ناحیه چانه او بود به بیمارستان بردیم و در آنجا پزشکان توانستند با اقدامات لازم آن را خارج کنند.
    پزشکان بیمارستان دکتر غرضی سیرجان معتقدند که اگر میلگرد به*جای خروج از دهان دختربچه وارد جمجمه او می*شد، شاید حالا مبینا زنده نبود. از طرفی میلگرد طوری وارد دهان او شده بود که خوشبختانه نه به دندان*ها، نه به زبان و نه فک او آسیبی وارد نشده*است. پدر مبینا می*گوید: من در این حادثه معجزه را با تمام وجودم حس کردم و خدا را شکر می*کنم اما متأسفانه به*خاطر این اتفاق کارم را از دست دادم. او ادامه می*دهد: من به*عنوان کارگر نزد یک جوشکار حرفه*ای کار می*کردم. وقتی این حادثه رخ داد، صاحب*کارم گفت: تو شانس نداری و در هنگام کار ممکن است به*علت سقوط از نردبان یا سقف منازل بمیری و آن موقع من دچار مشکل می*شوم و به همین*خاطر نمی*خواهم با من کار کنی. به این ترتیب صاحب*کارم مرا اخراج کرد و این در حالی است که ما وضع مالی خوبی نداریم اما با همه اینها خدا را شکر می*کنم که دخترم از این حادثه جان سالم به*در برد.

نسل ما اینگونه بود

و یواشکی.........

شکست خورد

+++++

sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

چوپان با گله*اش کشته شد.

خبرگزاری فارس
    : بر اثر برخورد کامیون با گله 84 راس دام در سیرجان تلف و چوپان نیز کشته شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان به نقل از پایگاه اطلاع*رسانی پلیس استان کرمان، روز گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با یک چوپان در سیرجان چوپان جان خود را از دست داد و 84 راس دام نیز تلف شدند.

یک دستگاه کامیون که روز گذشته در محور سیرجان - بندرعباس در حال تردد بود با یک چوپان و گله*اش برخورد کرد. در پی این سانحه، چوپان به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد و 84 راس دام نیز تلف شدند.

دستگیری 2 قاچاقچی مواد مخدر در رابر

فرمانده انتظامی شهرستان رابر از کشف بیش از 17 کیلوگرم تریاک و دستگیری دو قاچاقچی در عملیات روز گذشته پلیس این شهرستان خبر داد.

نورعلی چوگانی گفت: ماموران پلیس مبارزه شهرستان رابر هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور رابر - جیرفت به یک دستگاه سواری پراید مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: پس از انتقال وسیله نقلیه به پارکینگ پلیس در بازرسی از آن بیش از 17 کیلوگرم تریاک جاسازی شده در باک خودرو را کشف و ضبط کرد.

چوگانی خاطرنشان کرد: در این عملیات ماموران انتظامی دو قاچاقچی را دستگیر و به همراه مواد کشف شده تحویل دستگاه قضائی دادند.

sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

توبوس راهیان نور دانش اموزان سیستانی در محور شیراز به گچساران واژگون شد. بر اثر این حادثه 14 نفر زخمی شدند.

مهر در این باره نوشت: اتوبوس راهیان نور دانش آموزان سیستان و بلوچستانی در محور شیراز به گچساران واژگون شد.
    این اتوبوس که حامل دانش آموزان دختر مقطع دوم دبیرستان شهر نیکشهر استان سیستان و بلوچستان به سمت مناطق عملیاتی جنوب بود، در منطقه "خان احمد" در 30کیلومتری شهر گچساران دچار حادثه شد.در این حادثه که بعداز ظهر امروز چهارشنبه اتفاق افتاد، 14نفر زخمی شده اند ولی هیچ گزارشی مبنی بر کشته شدن سرنشینان این اتوبوس اعلام نشده است. ایسنا از این حادثه نوشت: مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت*های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در منطقه «خان*احمد» گچساران در محور نورآباد- گچساران خبرداد.محمدرضا قنبری گفت: این واژگونی منجر به مصدوم*شدن 14 مسافر اتوبوس شد.وی با بیان اینکه این اتوبوس با 40 دانش*آموز دختر در قالب کاروان راهیان*نور از استان سیستان و بلوچستان به مقصد مناطق عملیاتی در حرکت بود، اظهارکرد: این تصادف در ساعت 13:27 روز چهارشنبه در یک پیچ در منطقه خان احمد گچساران رخ داد.مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت*های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: از 14 مصدوم این حادثه یک تن راننده اتوبوس، سرپرست کاروان و 12 تن دیگر دانش*آموزان بودند که دو مصدوم سرپایی درمان و مرخص شدند و حال دو مصدوم دیگر نیز وخیم است.قنبری اضافه کرد: چهار دستگاه آمبولانس اورژانس 115 و دو دستگاه آمبولانس هلال*احمر به همراه نهادهای امدادی به محل تصادف اعزام شدند.
صفحه 2 از 89 نخست 1234567122252 ... آخرین
نمایش نتایج: از 16 به 30 از 1325

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)