ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 14 نخست 1234567813 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 45 از 199
    sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

واکنش مجری زن برزیلی به ایرانیان

مجری زن برنامه قرعه کشی جام جهانی که صفحه هوادرانش در فیس بوکش مورد هجمه سنگین گروهی از ایرانیان عصبانی قرار گرفت، پس از افزایش این حملات، صفحه هوادارانش را برای عموم مسدود ساخت تا بدین طریق از هجوم دیگر چهره های مودبی که او را مورد خطاب قرار داده بودند، کاسته شود و البته ماجرا به شدیدترین نقطه ممکن رسید.

انگار حاشیه های قرعه کشی جام جهانی برای کشورمان پایان ندارد و سلسله حرکت هایی که برخی از ایرانی*ها پس از این اتفاق انجام دادند، حالا کم کم عوارضش را نشان می*دهد تا تنها بتوان ابراز امیدواری کرد این دامنه اثرگذاری بیش از این توسعه نیابد و ثلمه*ای به چهره ایرانیان در سراسر جهان وارد نسازد.

هنوز از عوارض حملات به صفحه هواداران لیونل مسی خبری در دسترس نیست و به جز آنکه 51 میلیون نفر در سراسر جهان نوشته های فارسی و انگلیسی و عربی هموطنامان مشتمل بر شدیدترین توهین ها به این بازیکن تیم ملی آرژانتین را دیدند و برخی رسانه ها نیز اشاراتی به این حملات داشتند، بازیکن تیم ملی بارسلونا و ملی پوش آرژانتین واکنشی نشان داده و با سکوت از کنار این حملات مملو از توهین و تحقیر گذشته است.

در کنار او اما «فرناندا کاما پریرا لیما» مجری، مدل و بازیگر ۳۶ ساله برزیلی شرایط متفاوتی داشت و هجم هتاکی به او و همسر و فرزندانش با شنیع ترین الفاظ جنسی همراه شد و در واقع هرچند حجم نظردهندگان به صفحه هواداران این مجری زن، کمتر از یک چهارم حمله کنندگان به صفحه هواداران لیونل مسی بود اما در عین حال نوع نظرات به مراتب بی ادبانه تر و دارای تعرض بیشتر به حریم شخصی بود و حقیقتاً هر خواننده ای را شرمنده می ساخت.

تفاوت اساسی آنجا بود که صفحه این مجری برزیلی بیش از حد شخصی بود، حال آنکه فضای صفحه مسی با 51 میلیون هوادار به مراتب رسمی تر بود. حملات به پیج فرناندا لیما حتی به نظرسنجی صفحه او نیز کشیده بود، تا جایی که نظرسنجی که او طرح کرده بود با حجم وسیعی از گزینه های فارسی رکیکِ افزوده شده توسط فارسی زبانان همراه شده بود که اتفاقاً این گزینه ها بیشترین رای ها را گرفته بود.

در این میان نکته جالب آنجا بود که این عده ظاهراً در اعتراض به نوع پوشش این مجری که باعث شد صداوسیما نتواند مراسم را حتی به طور غیرزنده نشان دهد و دقایق بسیار اندکی از قرعه کشی پخش شد، به صفحه او و همسرش در فیس بوک حمله کرده بودند اما در عین حال صفحه او را لایک می کردند تا به این تفریح شان در بلندمدت ادامه دهند و اینچنین شد که به یک باره صفحه چند هزار لایکی این مجری به 35 هزار لایک رسید که اکثراً ایرانی بودند!

حال این مجری احتمالاً با مطالعه این کامنت ها که مترجم گوگل نیز برخی شان را به سلیسی می تواند ترجمه کند، به این نتیجه رسیده که نمی تواند با این حملات مقابل به مثل کند و در تازه ترین اقدام که از ساعتی پیش رخ داده، صفحه فیس بوکش را برای عموم مسدود نموده و بر روی صفحه ای لینک کرده که تنها مشخصاتش ذکر شده است. این جدی ترین واکنش به رفتارها ایرانیان عزیزی است که قصد اعتراض به این مجری را داشتند و ممکن است برخی تصور کنند ایرانی نبوده اند اما مگر می توانیم خودمان را گول بزنیم؟!

البته شاید این اقدام مجری زن برزیلی در مسدود کردن صفحه فیس بوکش را برخی به حساب بی جنبگی او بگذارند، چرا که در ورزشگاه آزادی، بارها یکصدهزار نفر یک صدا، داور یا بازیکنان را با رکیک ترین الفاظ مورد خطاب قرار داده اند و بازیکن یا داور نیز زمین را ترک نکرده اند که ای کاش چنین می کردند و تماشاچی فوتبال را وادار می ساختند تا حداقل برای خانواده ورزشکاران حرمت قائل شود!

با این اوصاف باید امیدوار بود ظرفیت لیونل مسی برای فحش شنیدن بالاتر باشد و احیاناً او یا همین مجری خانم گفت و گوهایی با غول های خبری جهان درباره حملات سایبری ایرانی*ها نداشته باشند که اگر داشته باشند، توسط گروهی نهایتاً 50 هزار نفری ضربه بدی به اعتبار و چهره مردمانِ ایران نزد جهانیان وارد می آید.
    ناشنوا باش وقتی همه از محال بـودن آرزوهایت سخن می گویند...
    sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

ستاره های ایران در برزیل از دید یک مجله معتبر

تیم ملی ایران یکی از 32 تیم حاضر در جام*جهانی برزیل است که تابستان آینده باید در گروه f جام*جهانی با تیم*های آرژانتین، نیجریه و بوسنی و هرزگوین بازی کند.

پایگاه اینترنتی "vavel" در گزارشی به بررسی تیم ملی فوتبال ایران پرداخت و نوشت:* ایران به عنوان تیم نخست گروهش در انتخابی جام*جهانی مسافر برزیل شد. آنها در بازی*های انتخابی بالاتر از کره*جنوبی و ازبکستان قرار گرفتند تا ایران چهارمین حضورش را در جام*جهانی تجربه کند. ایران پیش از این سه بار در سال*های 1978 ، 1998 و 2006 حضور در بزرگ*ترین رویداد جهان را تجربه کرده است.

* آرژانتین (1978)

در دوره*ای که از قاره آسیا تنها یک تیم مجوز حضور در جام*جهانی را دریافت می*کرد، ایران توانست با کنار زدن تیم*هایی نظیر کره*جنوبی، هنگ*کنگ، استرالیا و کویت اولین حضورش در جام*جهانی تجربه کند. ایران در جام*جهانی آن سال در گروه چهار با تیم*های پرو، آرژانتین و اسکاتلند قرار گرفت اما تنها نتیجه* خوب ایران در جام*جهانی کسب یک تساوی برابر اسکاتلند بود تا با مسابقات خیلی زود خداحافظی کند.

* فرانسه (1998)

ایران با برتری برابر استرالیا به عنوان آخرین تیم جواز حضور در جام*جهانی فرانسه را به دست آورد. ایران در گروه f جام*جهانی با تیم*های آلمان، یوگسلاوی و آمریکا قرار گرفت. ایران که در آن سال لقب "شاهزاده*های پارسی" را داشت در اولین بازی با یک گل مغلوب یوگسلاوی شد اما بزرگ*ترین افتخار فوتبالی ایران در جام*جهانی در همین دوره رقم خورد جایی که موفق شد با نتیجه* دو بر یک آمریکا را شکست دهد و برای اولین بار پیروزی در جام جهانی را تجربه کند.

* آلمان (2006)

ایران سومین حضورش را در جام*جهانی خیلی زود تجربه کرد و به عنوان تیم دوم بعد از ژاپن مسافر آلمان شد اما در این دوره نیز با یک تساوی و دو شکست تیم آخر گروه خود لقب گرفت. تنها امتیاز ایران در آن دوره تساوی یک بر یک برابر آنگولا در شهر لایپزیگ بود.

* برزیل (2014)

ایران که از سال 2011 کارلوس کی*روش را به عنوان سرمربی در کنار خود می*بیند مقتدرانه بلیت برزیل را نهایی کرد. کی*روش پیش از حضور در ایران سابقه هدایت تیم*هایی نظیر رئال*مادرید و تیم ملی پرتغال را در کارنامه خود دارد. علاوه بر آن دستیار سرآلکس فرگوسن در منچستریونایتد بود. کارنامه کی*روش در تیم ملی ایران کارنامه قابل احترامی است. او در 32 بازی هدایت ایران را برعهده داشته و به 18 برد، 10 تساوی و تنها چهار بار باخت رسیده است. علاوه بر ایران با سه دوره قهرمانی در جام ملت*های آسیا تیم قابل احترامی است.

تیم ملی ایران در جام*جهانی 2014 چندین بازیکن بزرگ را در ترکیب خود دارد که می*توان از مسعود شجاعی یاد کرد که پس از چند فصل حضور در اوساسونا این فصل در تیم لاس*پالماس توپ می*زند. اشکان دژآگه دیگر بازیکن بزرگ ایران است که در لیگ برتر انگلیس لباس فولام را بر تن می*کند. البته نباید از نقش جواد نکونام، کاپیتان تیم ملی ایران نیز غافل بود.

هافبک مرکزی 33 ساله از سال 2009 با خداحافظی مهدی مهدوی*کیا، بازوبند کاپیتانی تیم ملی ایران را بر بازوی خود بسته است. نکونام پس از جام*جهانی 2006 به اوساسونا پیوست و شش فصل با این تیم در لیگا توپ زد تا این که به استقلال ایران پیوست. جواد نکونام 141 بازی ملی با تیم ملی ایران در کارنامه خود داشته و تنها هشت بازی تا رسیدن به رکورد 149 بازی علی دایی فاصله دارد.
    sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

کیروش :صعود ایران غیر ممکن است

کارلوس کی روش که پس از انجام مراسم قرعه کشی رقابت های جام جهانی در برزیل به ایران برگشته است، در نخستین نشست خبری خود پس از این مراسم به تشریح برنامه ها و اردوهای تیم ملی پرداخت. این نشست پیش از ظهر امروز یکشنبه در محل آکادمی فوتبال با حضور خبرنگاران رسانه های گروهی آغاز شده است.

یک پاداش بزرگ برای ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در ابتدای این نشست گفت: حضور در رویداد بزرگی چون جام جهانی یک هدیه و پاداش بزرگ برای فوتبال ایران است و باید از دیدار با تیم های بزرگ در این مسابقات لذت ببریم.

دو دیدگاه برای فوتبال ایران

کارلوس کی روش با تاکید بر اینکه برای حضور در جام جهانی دو دیدگاه برای تیم ملی فوتبال ایران وجود دارد خاطرنشان کرد: یک دیدگاه این است که جام جهانی برای ما دراماتیک رقم بخورد. دیدگاه دوم این است که ما با تیم های مطرح و بزرگ دنیا بازی کنیم و از دیدار با این تیم ها لذت ببریم.

تحلیل همگروهی با آرژانتین، بوسنی و نیجریه

وی در پاسخ به این پرسش که تحلیل شما از همگروهی با آرژانتین، نیجریه و بوسنی چیست؟ گفت: جواب را همه می دانند که در چه گروهی هستیم. ما سه سبک متفاوت فوتبال از آمریکای لاتین، آفریقا و اروپای شرقی را پیش رو داریم که در واقع می توان گفت سه مدرسه متفاوت فوتبال جلوی ایران قرار گرفته است.

صعود از گروه ماموریت غیرممکن است

کی روش افزود: البته اگر بخواهیم از نظر فنی بحث کنیم باید پذیرفت که در یک گروه سخت قرار داریم. هدف این است که از گروه خودمان صعود کنیم. این مثل یک فیلم است که می توان از آن به عنوان ماموریت غیرممکن یاد کرد. اگر به گروه های دیگر هم نگاه کنیم می بینیم که شرایط مشابهی وجود دارد و همه گروه ها سخت هستند.

بازی های دشواری در پیش داریم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در ادامه خاطرنشان کرد: ما در جام جهانی حضور داریم و باید پذیرفت که همه بازی ها دشوار هستند. پس باید از دو راه به این موضوع نگاه کنیم. یک نگاه دراماتیک داشته باشیم که به موفقیت فکر کنیم. راه دوم این است که خودم به آن نگاه می کنم.

حالا وقت لذت بردن است

کی روش همگروهی با آرژانتین، نیجریه و بوسنی را یک پاداش دانست و افزود: هدف اصلی ما حضور در میان بهترین های دنیا بود که به آن رسیدیم و حالا وقت لذت بردن از بودن در جام جهانی است. در حال حاضر مهمترین موضوع بازی کردن مقابل بوسنی و آرژانتین نیست. ما باید به خودمان فکر کنیم و بازی در جام جهانی.

مشکل ما نقاط ضعف خودمان است

کارلوس کی روش تاکید کرد: بازی کردن با قدرت مقابل آرژانتین و نیجریه آن چیزی نیست که دنبالش بودیم. مشکل ما این است که چطور باید نقاط ضعف مان را برطرف کنیم. من خودم آمادگی دارم بازی بسیار خوبی را برابر این تیم ها ارائه دهیم ولی مهمترین چیزی که می*خواهیم به آن برسیم ایران است.

11 بازیکنی که در تاریخ می مانند

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در ادامه این نشست خبری بیان کرد: در این دو سال که به سختی کار کردیم و به خصوص در هفت ماه آخر مشکلات زیادی وجود داشت که درباره آن صحبت کرده ایم. ما در جام جهانی یازده بازیکن در زمین داریم و این بازیکنان در تاریخ فوتبال ایران قرار می گیرند. در چنین شرایطی پدر ، مادر و همسر بازیکنان مطرح نیستند و چیزی که مهم است اینکه آیا ما برای جام جهانی آماده هستیم.

قرعه ما یک هدیه و پاداش بود

کی روش ادامه داد: یازده بازیکن اصلی و هفت یار ذخیره باید شایستگی های خود را نشان دهند. چون کشور و هواداران می خواهند از آنها راضی باشند. قرعه ما یک هدیه و پاداش بود که از آن باید لذت ببریم و از فرصت بازی مقابل بهترین های دنیا استفاده کنیم.

باید خانواده فوتبال را دور هم جمع کنیم

سرمربی تیم ملی در خصوص برنامه پیش روی این تیم گفت: از ماه ژوئن تا حالا را از دست دادیم و حالا نیز در حال از دست دادن فرصت ها هستیم. ما شش ماه دیگر پیش رو داریم و باید در این مدت باهوش باشیم و به سختی کار کنیم تا زمان از دست رفته را جبران کنیم. برای رسیدن به این هدف یک راه داریم و آن این است که خانواده فوتبال را دور هم جمع کنیم چرا که بدون حمایت این خانواده نمی توانیم کاری انجام دهیم.

30 سال است روی یک خط ثابت هستید

کی روش در بخش دیگری از صحبت هایش عنوان کرد: زمانی که در مراسم قرعه کشی جام جهانی حضور داشتیم فیفا یک برگه به ما داد که در آن 32 کشور در یک کشور حضور داشتند و می خواهم بگویم فیفا در این برگه درباره ایران چه نوشته است. فیفا نوشته بود ایران چهارمین حضورش را در جام جهانی تجربه می کند. وقتی این آمار را مطالعه کردم درک من ساده بود. 30 سال بوده که در یک خط ثابت حرکت کردید و پیشرفتی نداشتید. این آمار فیفاست در مورد ایران. سه بار ایران به جام جهانی رفته و هر سه بار از مرحله گروهی برگشته است. الان چهارمین حضور ما در جام جهانی است و سوال من این است که آیا می خواهیم برویم در آنجا ارتقا داشته باشیم یا در همان سطح باقی بمانیم.

آماده سازی را از دست داده ایم

وی افزود: گروه ایران گروه سختی است اما در جام جهانی همه گروه ها شرایط اینچنینی دارند. به عنوان یک مربی باید بگویم همیشه شانس در موفقیت ها دخیل بوده است ولی در فوتبال شانس را فقط زمانی داریم که خیلی ، خیلی ، خیلی ، خیلی ، خیلی آماده باشید. ما به جام جهانی رفتیم و به جام ملت ها هم صعود کردیم. در حال حاضر تیم اول آسیا نیز هستیم. کاری که برای آمادگی تیم ایران و هتل محل اقامت انجام دادیم به بهترین نحو صورت گرفته است اما آنچه از دست داده ایم آماده سازی برای حضور در جام جهانی است و این خیلی نگران کننده است.

باید خوب تمرین و بازی کنیم!

کی روش در پاسخ به این پرسش که این شش ماه را چطور جبران می کنید گفت: جواب ساده است. میاز به بازی و تمرین داریم اما اگر تمرین کنیم اما بازی تدارکاتی نداشته باشیم اشتباه کرده ایم. و اگر بازی کنیم و تمرین کافی نداشته باشیم بازهم شرایط خوب نخواهد شد. چیزی که نیاز داریم خوب تمرین کردن و خوب بازی کردن است. یک مقدار سوئ تفاهم در رسانه ها ایجاد شده بود که در این خصوص من 10 ماه پیش برنامه آماده سازی را به سازمان لیگ دادم. بعد از صعود به جام جهانی نیز به طور کامل برنامه ها را ارائه کردم. ما دو برنامه مجزا داشتیم که یکی صعود به جام جهانی و دیگری عدم صعود به جام جهانی بود. بعد از صعود به برزیل شش ماه پیش برنامه قبلی را اعلام کرده بودم.

دو نوع برنامه داریم

وی افزود: ما دو نوع برنامه داشتیم که آماده سازی نرمال و طبیعی براساس قوانین فیفا بود و دومین برنامه آماده سازی ویژه که فداکاری و حمایت بیشتر از سوی خانواده فوتبال را می طلبد. من همیشه به عنوان سرمربی دو نوع برنامه را در دستور کار خود قرار دادم. مسئله این است که ما باید برنامه ریزی ویژه ای داشته باشیم که این مهم با حمایت خانواده فوتبال میسیر است.

بازیکنان ایران باید هفت روز یکبار بازی کنند

سرمربی تیم ملی فوتبال در خصوص اینکه تا زمان جام جهانی لیگ برنامه ریزی نرمالی داشته باشد عنوان کرد: این چیزی نیست که نظر شخصی من باشد. برخی گفتند کی روش می خواهد لیگ را زودتر تمام کند اما نظر من این است که بازیکنان در طی شش یا هفت روز یک روز بازی کنند. بازیکنان ایران نیاز دارند استراحت کنند و پس از آن تمرین و بازی انجام دهند و مجددا این روند را ادامه دهند.

با این شرایط بازیکنان مصدوم می شوند

کی روش ادامه داد: اگر بازی های لیگ را سه یا چهار روز در میان برگزار کنیم بازیکنان مصدوم می شوند و در آخر فصل نیز بازیکنان مصدوم زیادی خواهیم داشت. در واقعا در چنین شرایطی آنها نه استراحت خواهند داشت و نه می توانند تمرین کنند. لیگ باید هر شش یا هفت روز برگزار شود. حتی اگر پنج یا شش روز در میان انجام شود، تمرین مناسبی صورت نمی گیرد. همین حالا از نظر من این یک کنفرانس مطبوعاتی نیست و مثل یک آکادمی هست درست زمانی که شما درس خبرنگاری می خوانید. ما نیاز داریم که شما خبرنگاران با این مسایل آشنا شوید. من این نشست را اطلاع رسانی نمی دانم بلکه یک کلاس است چرا که به کمک شما خبرنگاران نیاز دارم.

اولین اردو برای توسعه بازیکنان

وی بیان کرد: مهمترین نکته این است که لیگ تا روز نهم آوریل(20 فروردین) ادامه داشته باشد چرا که در این روز ما نیاز داریم اولین اردوی آماده سازی را تشکیل دهیم. این را اردوی توسعه بازیکنان تیم ملی می دانم.متاسفانه مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا مشکلاتی را برای ما و باشگاه ها ایجاد کرده است که این تقصیر مربی و باشگاه ها نیست چرا که کنفدراسیون فوتبال آسیا این مشکلات را ایجاد کرده است.

حریف ایران باید مناسب باشد

کی روش در پاسخ به این سوال که آیا با تیم هایی که به جام جهانی رفته اند بازی می کنید گفت: برای من مهم نیست که تیمی به جام جهانی صعود کرده یا نه. من فقط نگران این هستم که آن تیم مناسب باشد. اگر داروی ویژه نداشته باشم، داروی کلیه را برای سردرد استفاده نمی کنم ولی اگر داروی ویژه ای داشته باشم از همان ها استفاده می کنم. اسپانیا 70 تا 80 سال طول کشید تا به قهرمانی در جام جهانی رسید اما ما فقط سه هفته وقت داریم که با این برنامه چه چیزی می توانیم انجام دهیم.

باید تجربه بازی را داشته باشیم تا ببریم

وی در خصوص دیدارهای تدارکاتی تصریرح کرد: اگر دو بازی داشته باشیم باید به گزینه اول فکر کنیم و اگر به این گزینه نرسیم به سراغ گزینه دوم خواهیم رفت. در یک بازی تنها در صورتی پیروز می شویم که تجربه آن را داشته باشیم. اگر در باره روسیه صحبت می کنیم به صورت کلی دنبال بالا بردن تجربه تیم هستیم. در هر صورت ما کمپ روز نهم آوریل را برگزار کنیم تا دوره های آماده سازی را پشت سربگذاریم.

با یک تیم باشگاهی آفریقا بازی می کنیم

کی روش با اشاره به بازی برابر نیجریه گفت: با توجه به اینکه مقابل یک تیم آفریقایی به میدان می رویم استراتژی من این نیست که اولین کمپ در اروپا باشد بلکه باید اولین اردو را در آفریقا برگزار کنیم. بازیکنان ما منتخبی از بازیکنان لیگ هستند که به این اردو می رویم و لژیونرها را در اختیار نداریم. ما در این اردو بازی با باشگاه آفریقایی را در دستور کار داریم سپس به ایران بازمی گردیم تا بازیکنان استراحت کنند و بعد از آن عازم کمپ اروپایی خواهیم شد.

با سه تیم اروپایی و یک تیم آفریقایی بازی می کنیم

وی در ادامه توضیح داد: این کمپ در ماه می برگزار می شود و سه بازی تدارکاتی در آن برگزار خواهیم کرد. پس از آن در بازگشت به تهران یک بازی را با تیمی از آفریقا قبل از سفر به برزیل خواهیم داشت که این در واقع بازی خداحافظی ما در ایران است و سپس عازم برزیل خواهیم شد که این آخرین کمپ ما قبل از جام جهانی است. ما زمانی همه این برنامه را می توانیم انجام دهیم که حمایت جامعه فوتبال پشت ما باشد. من مطمئن هستم از ریاست فدراسیون تا تمامی دوستان و مردم به دنبال حمایت از تیم ملی هستند.

نظرات مردم با مربی یکی است

کی روش در بخش دیگری از حرف هایش گفت: من همیشه به نظرات مردم احترام می گذارم. در جام جهانی آلمان نظرات مردم با نظرات مربی یکی بود و مهدی مهدوی کیا و علی کریمی در رده ملی حضور داشتند. اینها بازیکنانی بودند که بسیار بهتر از دیگران بودند و من هم با نظرات مردم موافقم. حضور این بازیکنان حقانیت لیگ را به اثبات می رساند.

مشکلات را کنفدراسیون آسیا ایجاد کرده است

سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: در جام جهانی قبل این بازیکنان حضور داشتند اما خیلی زود به خانه برگشتیم. ما باید خیلی آماده باشیم. من با مردم موافقم و آقای پروین نیز در اظهار نظری که داشتند برای آماده سازی تیم ملی با من هم عقیده بودند. من مجددا تاکید می کنم که مشکلات پیش رو را کنفدراسیون آسیا ایجاد کرده و ما در آن نقشی نداشتیم. البته سعی می کنیم در ماه مارس از روز فیفا استفاده کنیم. با کویت نیز توافق شد تا این بازی روز دوم ماه مارس برگزار شود و بازی آخر روز پنج مارس که فیفا دی است انجام گیرد. این اولین بازی دوستانه ما با یک تیم آفریقایی است.

با سه تیم از سه سبک بازی می کنیم

کی روش در خصوص اینکه تیم ملی با چه تیم هایی بازی برگزار می کند یادآور شد: در اروپا سعی می کنیم سه بازی برگزار کنیم که سه دیدار آن با تیم های اروپایی باشد. هدف ما این است که یک تیم به سبک آمریکای لاتین و اروپای شرقی و با یک تیم از آفریقا رودررو شویم. ما سعی می کنیم روند اماده سازی را به خوبی پیش ببریم. وقتی ایران در اولین بازی با نیجریه بازی می کند چرا باید مقابل روسیه بازی تدارکاتی داشته باشیم. هدف ما این است که مقابل یک تیم آفریقایی بازی کنیم چرا که باید در راه آماده سازی تصمیمات خودمان را بگیریم. اگر شکم ما درد نمی کند چه دلیلی دارد از قرص آرامبخش استفاده کنیم. اگر هم شکم ما درد می کند چرا باید قرص سردرد بخوریم.

اولویت اول من بازی با گینه است

سرمربی تیم ملی در خصوص اینکه با چه تیم هایی بازی خواهیم کرد گفت: ما الان پیشنهادهای مختلفی داریم ولی تلاش ما این است که در روز پنجم مارس احتمالا با گینه یا کنگو بازی کنیم. نظر من این است که با تیم گینه بازی کنیم چون آنها 12 بازیکن در سطح اول اروپا دارند.

sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

رویترز از تیم ملی ایران گزارش میدهد

تیم ملی ایران با راهیابی به جام*جهانی 2014 برزیل تابستان آینده باید در گروه f این رقابت*ها با تیم*های آرژانتین، نیجریه و بوسنی*وهرزگوین بازی کند.

خبرگزاری رویترز در گزارشی به بررسی حضور تیم ملی ایران در جام*جهانی 2014 پرداخت.

تیم ملی ایران با صعود به جام*جهانی 2014 برزیل باعث شد موجی از شادی در این کشور به وجود آید. شش ماه تا جام*جهانی 2014 باقی مانده است و در این شرایط مردم ایران نسبت به حضور تیم ملی*شان در جام*جهانی خوش*بین هستند. این خوش*بینی پس از روی کار آمدن حسن روحانی، رییس*جمهور اعتدالگرا بیشتر شده است؛ کسی که می*تواند دهه*ها اختلاف بین ایران و آمریکا را حل کند. در کشوری که فوتبال ورزش اول مردم آن محسوب می*شود و در هر بازی ملی 90 هزار نفر به ورزشگاه می*روند یک قرعه خوب در جام*جهانی خوش*بینی مردم را بیشتر هم می*کند. مردم ایران امیدوار هستند تا تیم ملی ایران که هدایت آن را کارلوس کی*روش، سرمربی سابق رئال*مادرید بر عهده دارد، بتواند اولین پیروزی ایران را در جام*جهانی پس از سال 1998 به دست آورد. ایران در جام*جهانی 1998 موفق شد آمریکا، دشمن قدیمی خود را با نتیجه* دو بر یک شکست دهد.

دشمنی بین دو کشور باقی مانده است. تحریم*های اقتصادی واشنگتن علیه ایران در این سال*ها باعث شده است تا اقتصاد ایران ضرباتی را متحمل شود. در این شرایط هواداران فوتبال ایران امیدوار هستند تا یک نمایش خوب در جام*جهانی بتواند دیدگاه*های جهانیان را نسبت به ایران عوض کند.

هومن افاضلی، دستیار برانکو ایوانکوویچ در جام*جهانی 2006 آلمان در این زمینه می*گوید فوتبال جایگاه خاصی در ایران دارد. پس از انتخابات ریاست جمهوری و پس از صعود ایران به جام*جهانی مردم ایران بی*نهایت خوشحال شدند. آنها معتقدند که شرایط در ایران بهتر خواهد شد.

ایران که در رده چهل*وپنجم رده*بندی فیفا قرار دارد و بهترین تیم آسیا در این رده*بندی است، در جام*جهانی 2014 با تیم*های آرژانتین، نیجریه و بوسنی و هرزگوین همگروه است.

هومن افاضلی درباره گروه ایران در جام*جهانی 2014 به خبرگزار رویترز می*گوید: بازی مهم برای ایران اولین بازی است که باید برابر نیجریه بازی کند. اگر بتوانیم بازی خوبی را برابر نیجریه انجام دهیم* اعتماد به نفس خوبی را به دست خواهیم آورد اما اگر در آن دیدار شکست بخوریم، شرایطمان خیلی سخت می*شود.

افاضلی درباره شرایط ایران در جام*جهانی 2006 آلمان می*گوید: ایران در جام*جهانی 2006 به خوبی آماده نشد تا بتواند از فرصت*های به وجود آمده، استفاده کنیم. در حال حاضر تیم ملی ایران شرایط بسیار خوبی دارد. تیم از لحاظ دفاعی بسیار سازماندهی شده است و این شرایط می*تواند در جام*جهانی به سود فوتبال ایران باشد.

تیم ملی ایران در انتخابی جام*جهانی 2014 برزیل بازی*های خوبی را از خود به نمایش گذاشت که این بازی*ها شامل سه برد پایانی برابر قطر، لبنان و کره*جنوبی بود.

ایران در جام جهانی برزیل چهارمین حضورش را سپری خواهد کرد. آنها امیدوار هستند تا بتوانند برای اولین بار از گروه*شان در جام جهانی صعود کنند.

گزار*ش*ها از ایران حاکی است که کی*روش با همتایانش در تیم*های باشگاهی مشکل دارد و از سوی رسانه*های داخلی و هواداران به دلیل بی*توجهی به لیگ ایران مورد انتقاد قرار گرفته است.
    sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

6ستاره محبوب فوتبال جهان

جهان فوتبال سرشار از ستارگان، رقابت و مقایسه*هاست. طبیعی است که شما ستاره*های تیم مورد علاقه خود را دوست داشته و در مقابل از بازیکنان تیم*های مقابل بیزار باشید اما هر قاعده*ای استثنایی دارد؛ چنان که در مستطیل سبز ستاره*هایی وجود دارند که همه عاشق آنها هستند حتی تماشاگران تیم*های رقیب. به عبارت دیگر به ندرت پیش می*آید که تماشاگری از این ستاره*ها بیزار باشد.

"یورو اسپورت" در گزارشی از شش بازیکن که محبوب*ترین بازیکنان در جهان فوتبال هستند رونمایی کرد.

1-دیوید بکام:

می*توان گفت که بکام محبوب*ترین چهره ورزشی به شمار می*آید. نماد فوتبال انگلیس چهره*ای سنگین و باوقار که البته لغزش*هایی هم داشته است. بکام تمام حقوق خود را در پاری*سن*ژرمن به یک موسسه خیریه کودکان در پاریس اختصاص داد. او هیچگاه حاضر نشد به انتقادات تند سرآلکس فرگوسن، سرمربی سابق خود در منچستریونایتد پاسخ دهد و تنها به این جمله اکتفا کرد: "نمی*توانم درباره مردی که رویای بازی در منچستریونایتد را برایم برآورده کرد، بد حرف بزنم." این رفتارها به محبوبیت بکام افزوده است.

بکام محبوبیت بالایی در سراسر جهان دارد؛ به ویژه این که او با پیراهن تیم*های بزرگی همچون منچستریونایتد، رئال*مادرید، میلان و پاری*سن*ژرمن بازی کرده و با تمام این تیم*ها جام*های قهرمانی را بالای سر برده است. البته او در مقطعی هم به لیگ آمریکا رفت و با تیم گلکسی قهرمان لیگ آمریکا شد تا به یکی از پرافتخارترین بازیکنان تاریخ فوتبال تبدیل شود. چه بسا بسیاری به انتقاد از بکام بپردازند اما نمی*توان انکار کرد که او طرفداران زیادی در میان اقشار مختلف دارد.

2- جان*فرانکو زولا:

وقتی لبخند او را از نزدیک می*بینی، احساس می*کنی به تو نزدیک است. زولا، اسطوره چلسی و یکی از بهترین بازیکنان خارجی تاریخ لیگ جزیره بوده است. با این که سال*هاست از فوتبال خداحافظی کرده اما محبوبیت او در استمفوردبریج بیشتر از بسیاری از ستاره*های کنونی چلسی است. او نه تنها در چلسی که در بین دیگر تیم*های انگلیسی و غیرانگلیسی هم محبوب است. چنانچه شخصی را بیابی که بگوید از زولا بیزار است، بدون شک دروغ گفته.

3- پل اسکولز:

شاخصه بازی اسکولز تکل*های پیاپی و دریافت کارت*های زیاد بود. او بازیکنی جنگنده و خشن بود، با این حال یکی از محبوب*ترین بازیکنان تاریخ لیگ جزیره بود. چه بسا کمتر مفسری را بیابیم که از عملکرد اسکولز و رفتار او در میدان انتقاد کند. اسکولز از نظر فنی یکی از بهترین بازیکنان تاریخ لیگ برتر انگلیس بوده است. منچستریونایتد بعد از خداحافظی او با مشکلات زیادی در میانه میدان مواجه شد و الان هم جانشینی شایسته برای او پیدا نکرده است؛ چه بسا اسکولز از توجه رسانه*ای همسان هم*تیمی*هایش برخوردار نبوده باشد اما بدون شک کسی را نمی*یابیم که به هنگام سخن گفتن از اسکولز بد بگوید.

4- ژاوی هرناندس:

لقب استاد برازنده پاسور محبوب نوکمپ است؛ چه بسا سبک بازی ژاوی از سرعت، مهارت و بازی نمایشی که بیشترین طرفدار را دارد، برخوردار نباشد اما نمی*توان این حقیقت را پوشاند که پاس*های ژاوی طلایی هستند و او یکی از بهترین پاسورهای فوتبال جهان است. ژاوی همواره نقش میانجی را در دعواهای شدید بین بازیکنان رئال*مادرید و بارسلونا بازی می*کند و این محبوبیت او را دو چندان کرده است. او همچنین در تیم ملی فوتبال اسپانیا شخصیتی کاریزماست که به هنگام مشکلات به او پناه برده می*شود.

5- تیری آنری:

بازیکن کنونی نیویورک ردبولز و سابق آرسنال و بارسلونا. او یکی از ستاره*های باقی مانده نسل 90 است که تاکنون از فوتبال خداحافظی نکرده. آنری رفتار بسیار متینی در میدان دارد که باعث شده تا بازیکنان حریف هم به او احترام گذارند. آنری طرفداران زیادی دارد. البته می*توان طرفداران تاتنهام را مستثنی کرد؛ چرا که ستاره سابق توپچی*ها بارها آنها را داغ به دل گذاشت؛ البته او در انتخابی جام*جهانی 2010 آفریقای جنوبی هم طرفداران ایرلند را خشمگین کرد و با دست توپ را به ویلیام گالاس داد تا فرانسه در آخرین لحظات به جام*جهانی صعود کند. البته آنری پس از پایان بازی اعتراف کرد که توپ را با دست زده است و رسما از این کار خود عذرخواهی کرد.

6- لیونل مسی:

جادوگر آرژانتینی بارسلونا که چهره آرامی دارد اما هر مدافعی را به ترس و واهمه می*اندازد. مسی یکی از بااستعدادترین بازیکنان تاریخ فوتبال جهان است، اگر نگوییم بااستعدادترین است. کسب چهار توپ طلای فوتبال جهان شاهد گویایی بر اثبات توانایی "کک" آرژانتینی است. به استثنای افرادی که همواره به مقایسه بین رونالدو و مسی می*پردازند و ستاره پرتغالی رئال*مادرید را ترجیح می*دهند، می*توان گفت که مسی محبوب*ترین بازیکن جهان است؛ چرا که همه او را دوست دارند. او الگویی برای کودکان در سراسر جهان به شمار می*آید، به ویژه این که توانسته است بر خلاف بیشتر ستاره*های نامی آبرو و شهرت خود را حفظ کند و چه در زمین فوتبال و چه در خارج از آن جوانی سر به زیر و بااخلاق باشد که این محبوبیت او را دو چندان کرده است.
    sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

شانس بالای فغانی برای داوری در جام جهانی

فریدون اصفهانیان در مورد قضاوت تیم داوری ایران در مسابقات جام باشگاه*‎های جهان 2013- مراکش، ضمن بیان مطلب فوق به سایت فدراسیون فوتبال گفت: خوشبختانه تیم داوری ایرانی حاضر در رقابتهای جام باشگاه*های جهان، عملکرد و قضاوت بسیار خوبی در بازی اول داشته و نمره بالایی گرفتن

وی با بیان اینکه تیم داوری ایران حتی شانس قضاوت در دیدار رده*بندی و یا فینال را هم دارند، افزود: تیم*های داوری از کشورهای ایران، ژاپن، استرالیا، بحرین، عربستان، ازبکستان و امارات کاندیدای جام جهانی هستند که خوشبختانه فیفا سهمیه آسیا را از چهار داور به پنج داور رسانده و داور اماراتی به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو کنار رفته است.

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال اضافه کرد: در حال حاضر شش تیم داوری در آسیا باقی مانده*اند که از بین آنها پنج تیم داوری به جام جهانی می*روند که چهار تیم در رقابتهای جام جهانی قضاوت می*کنند و یک تیم ذخیره آنها هم در برزیل حضور خواهد داشت.

وی یادآور شد: در واقع علی حمد اماراتی قرار بود در جام جهانی نوجوانان امارات قضاوت کند اما زانویش ر ا عمل کرد و به این مسابقات نرسید و در جام باشگاه*های جهان هم نتوانست خودش را برساند. همچنین دپارتمان داوران به دستور فیفا 10 آذر از تیم داوری ایرانی تست گرفت تا به جام باشگاه*های جهان اعزام شوند.

اصفهانیان در پایان گفت: حضور یک تیم داوری ایرانی در جام جهانی افتخار بزرگی برای جامعه داوری ایران است و هرگز تیم داوری ایرانی در جام های جهانی قضاوت نکرده*اند. البته کمک داوران وداورانی هم بوده*اند که به صورت انفرادی در جام جهانی قضاوت کرده*اند اما حضور یک تیم داوری از ایران در جام جهانی مطمئنا برای جامعه داوری فوتبال ایران، افتخار بزرگی است.

sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

ایران و نیجریه در اولین دیدار جام جهانی 2014 برزیل در شهر کوریتیبا به مصاف هم می*روند.

کارلوس کی*روش، سرمربی تیم ملی ایران برای دیدن تمرینات تیم ملی نیجریه وارد آفریقای جنوبی شد تا از نزدیک تمرینات تیم ملی نیجریه را نظاره*گر باشد.

کارلوس کی*روش پیش از این اعلام کرده بود قصد دارد تا دو بازی نیجریه را در جام ملت*های آفریقا از نزدیک ببیند.

تیم ملی ایران قرار است پس از پایان لیگ از اواخر فروردین اردویی را در آفریقای جنوبی برپا کند. پیش*بینی می*شود تیم ایران در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی این کشور هم برود.
    sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

نامه ایران به فیفا برای بلیط های جام جهانی

هواداران فوتبال در ایران برای خرید بلیت*های فوتبال می*توانند به سایت اینترنتی فیفا مراجعه کنند ، ولی خرید بلیت نیازمند داشتن کارت اعتباری بین*المللی (Credit card) است.

با توجه به مشکلاتی که در این زمینه در ایران وجود دارد فدراسیون فوتبال ایران با ارسال نامه*ای به فیفا درخواست کرده که راه حل آسان*تری برای خرید بلیت پیش*روی ایرانی*ها بگذارد.
    sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

احتمال بازی دوستانه تیم ملی با افریقا

نایب رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان از رایزنی سرمربی تیم ملی برای برگزاری دیدار دوستانه با آفریقای جنوبی خبر داد و گفت که احتمال برگزاری این بازی زیاد است.

هادی آیت*اللهی در خصوص اسپانسر تیم ملی و عمل نکردن این اسپانسر به تعهداتش عنوان کرد: تا این هفته صبر می*کنیم و اگر اسپانسر فعلی نتواند به تعهداتش عمل کند به دنبال اسپانسر جدید خواهیم رفت.

وی افزود: اسپانسر فعلی تیم ملی تاکنون نتوانسته به تعهداتش عمل کند و همین موضوع باعث شده به فکر تغییر اسپانسر باشیم. منتظر بازگشت آقای کفاشیان از سفر هستیم و انشاالله در بازگشت وی از سفر جلسه*ای خواهیم داشت تا تصمیم نهایی درباره اسپانسر را بگیریم.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص دیدارهای تدارکاتی تیم ملی در راه جام جهانی 2014، اظهار داشت: تاکنون تنها دیدار با گینه در تاریخ 14 اسفند 92 قطعی شده و به دنبال هماهنگ کردن یک بازی تدارکاتی قبل از اردوهای تیم ملی هستیم، اما تیم ملی در حال حاضر قبل از برگزاری اردوها تنها یک بازی تدارکاتی خواهد داشت.

آیت*اللهی اضافه کرد: اولین اردوی تیم ملی فروردین ماه 93 در آفریقای جنوبی برگزار خواهد شد و بعد از آن هم در یک کشور اروپایی و نهایتاً در برزیل اردوهای دوم و سوم را برگزار می*کنیم. قرار است در این کمپ*ها بازی*های دوستانه*ای برای تیم ملی تدارک ببینیم تا تیم ملی با آمادگی بالایی راهی جام جهانی شود.

وی در پاسخ به این سوال که تیم ملی قرار است با آفریقای جنوبی دیدار دوستانه برگزار کند، گفت: بازی با آفریقای جنوبی هم جز برنامه*های ما است که برای برگزاری این دیدار کارلوس کی*روش رایزنی*های لازم را انجام خواهد داد و در صورت قطعی شدن آن را اعلام می*کنیم، اما احتمال برگزاری این دیدار زیاد است.
    best boy
    كوچولوي بد - اخراج شده
    16
    103

من طرفدار اسپانیا.برزیل
    sajiebi
    كوچولوي بد - اخراج شده
    49
    83

فقط آلمان.سروره
    sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

ديدار تدارکاتي تيم ملي ايران با تيم*هاي بلاروس، مونته*نگرو، آنگولا و ترينيداد و توباگو قطعي شد.

با تاييد کارلوس کي*روش، تيم ملي فوتبال ايران در روزهاي 18 و 26 مي (28 ارديبهشت و 5 خرداد) به ترتيب با تيم*هاي بلاروس و مونته*نگرو بازي مي*کند.

همچنين تيم ملي در تاريخ 30 يا 31 مي (9 يا 10 خرداد )در تهران با تيم ملي آنگولا ديداري تدارکاتي خواهد داشت که اين مسابقه حکم بازي خداحافظي با هواداران پيش از اعزام به جام جهاني برزيل است.

تيم ايران 8 جون (18 خرداد) در اردوي پيش از شروع جام جهاني در برزيل با تيم ملي ترينيداد و توباگو بازي مي*کند.
    sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

رونمایی "آدیداس" از کفش جدید جام جهانی + تصوير

شرکت "آدیداس" از کفش جدیدش که قرار است در جام جهانی از آن استفاده شود، رونمایی کرد. ، کفش*های جدید در رنگ*های متعدد و شاد طراحی شده است که این مسئله به کشور برزیل برمی*گردد چرا که آنها همیشه برای نشان دادن احساسات و عواطف خود از رنگهای شاد و زیبا استفاده می*کنند.

براي نمايش در سايز اصلي بر روي نوشته كليك كنيد ، مشخصات تصوير هست 615 در409 پيكسل .

آدیداس نیز با در نظر گرفتن این تمایلات اقدام به ساخت کفش*هایی منطبق با روحیات مردم برزیل کرده است.
    sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

لباس تیم ملی در جامهای جهانی گذشته

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در ۴ دوره جام* جهانی پیراهن*های متفاوتی را بر تن کرده*اند.

تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی چهارمین جام جهانی خود را 130 روز دیگر در برزیل تجربه می*کند که بازیکنان کشورمان در سه دوره دیگر پیراهن**های متنوع و متفاوتی را بر تن کرده است.

بر همین اساس شب گذشته از پیراهن جدید تیم ملی با طرح یوزپلنگ ایرانی رونمایی شد و اعضای تیم ملی در جام جهانی 2014 در برزیل این پیراهن را بر تن خواهند کرد.

در زیر تصاویری از حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام*جهانی جهانی را خواهید دید.

*جام جهانی 1978 آرژانتین:

جام جهانی 1998 فرانسه:

جام جهانی 2006 آلمان:

جام جهانی 2014 برزیل:

sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,821

حمله به محل کمپ تیم ملی در برزیل

هواداران برزیلی به محل کمپ تمرینی تیم ملی ایران در برزیل هجوم آوردند و افرادی را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

رئیس باشگاه کورینتیانس تائید کرد تماشاگران برزیلی پس از پایان تمرین این تیم در اعتراض به نتایج اخیر کورینتیانس به زمین هجوم آوردند و به پائولو گوئررو، مهاجم کلمبیایی این تیم حمله کردند. هواداران معترض که حدود 2 ساعت در محل تمرین این تیم حضور داشتند پس از صحبت کوتاهی که با منزس، سرمربی این تیم داشتند، محل تمرین را ترک کردند.

ماریو گوبی، رئیس باشگاه کورینتیانس در این باره گفت: پس از تمرین تیم در روز شنبه حدود 100 هوادار با بریدن فنس سیمی به زمین تمرین وارد شدند و اعتراض خود را به خشونت تبدیل کردند. افراد معترضی که به زمین هجوم آوردند گردن پائولو گوئررو را به قصد خفه کردنش، گرفته بودند و تنی چند از کارکنان باشگاه هم مورد حمله این افراد قرار گرفتند. هواداران معترض می*خواستند با بازیکنان و سرمربی تیم صحبت کنند. البته در جریان این اتفاق هیچ*کس آسیب جدی ندید.

رئیس باشگاه کورینتیانس تصریح کرد: این هواداران خشمگین قصد داشتند بازیکنی همچون گوئررو را خفه کنند که تا کنون برای کورینتیانس گل*های حساس و مهمی را به ثمر رسانده است. واقعا ما شایسته چنین رفتاری نیستیم.

گوئررو در فینال جام باشگاه*های جهان 2012 گل برتری کورینتیانس مقابل چلسی را به ثمر رساند تا این تیم برزیلی عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

در بیانیه*ای که باشگاه کورینتیانس منتشر کرده آمده است: خرابکاری که در محل تمرین کورینتیانس صورت گرفت ممکن بود منجر به تعلیق بازی روز گذشته (یکشنبه) ما مقابل پونته*پرتا در چارچوب رقابت*های قهرمانی ایالت سائوپائولو شود تا امنیت کسی به خطر نیفتد. با توجه به شرایطی که به وجود آمده بود بازیکنان نمی*خواستند در این بازی حضور پیدا کنند ولی در نهایت به خاطر احترامی که به باشگاه کورینتیانس و هواداران این تیم قائل بودند حاضر به حضور در میدان شدند.

کورینتیانس این دیدار را 2 بر یک به پونته*پرتا واگذار کرد تا تعداد شکست*های متوالی این تیم به عدد 3 برسد و انتقادات هواداران این تیم هم افزایش یابد.

مانو منزس، سرمربی کورینتیانس پس از شکست شاگردانش در این بازی گفت: نمی*خواهم تکذیب کنم که برای انجام این دیدار آنطور که باید آمادگی نداشتیم ولی نمی*توانیم برای این شکست عذر و بهانه*ای هم بیاوریم.

رئیس باشگاه کوینتیانس اظهار داشت: باشگاه با پلیس تماس داشته و در این مورد با پلیس همکاری خواهد کرد تا این افراد از روی فیلم*های موجود از دوربین*های مداربسته دستگیر شوند. پلیس باید کار را در دست بگیرد چرا که کارمندان ما احساس امنیت نمی*کنند.

رسانه*های محلی گزارش دادند هدف اصلی معترضان که به محل تمرین کورینتیانس حمله کردند امرسون شیک و الکساندر پاتو مهاجم پیشین میلان بوده*اند که با توجه به هزینه*های زیادی که برای جذب آنها صرف شده عملکرد خوبی در این تیم نداشته*اند. مانو منزس هم که سال گذشته جانشین تیته در کورینتیانس شد یکی از افرادی بود که مورد انتقاد هواداران قرار گرفت.

تیم ملی کشورمان قرار است در رقابت*های جام جهانی 2014 برزیل در همین زمین که بخشی از کمپ تمرینی Joaquim Grava متعلق به باشگاه کورینتیانس است، اردو بزند. ورزشگاه این باشگاه برزیلی هم میزبان بازی افتتاحیه رقابت*های جام جهانی 2014 بین 2 تیم برزیل و کرواسی است.

کمپ تمرینی Joaquim Grava که توسط باشگاه کورینتیانس برزیل واقع در پارک محیط زیست Tietê شهر سائوپائولو ساخته شده در 17 سپتامبر 2010 به منظور برگزاری دوره*های آموزشی برای تیم*های حرفه*ای افتتاح شد. نام این مجموعه از نام دکتر یواکیم گراوا که بانی اصلی تاسیس این مکان بوده، گرفته شده است.
صفحه 3 از 14 نخست 1234567813 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 45 از 199

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع