ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 393 نخست 12345678132353103 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 45 از 5881
    Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,561

پرسپوليس تمرينات بدني خود را از صبح دیروز آغاز كرد و اين برنامه طي روزهاي چهارشنبه و پنج*شنبه ادامه پيدا مي*كند. در اين بخش از تمرينات روي توان*هاي تنفسي، گردش خون، ريكاوري، قدرت و سرعت كار خواهد شد. كادرفني پرسپوليس هم*چنين در جريان اين تمرينات، وضعيت بدني بازيكنان را تست مي*كند كه تا اينجاي كار از وضعيت موجود اعلام رضايت شده است. عليرضا مرزبان در اين*باره گفت: همانطور كه انتظار داشتيم، تيم شرايط خوبي دارد و با توجه به نتايج حاصله، مي*توانيم روز دربي دقيقا روي همان فرمي قرار بگيريم كه انتظار داريم. اين تمرينات هم بنا بر هماهنگي به عمل آمده از سوي آقاي قطبي انجام مي*شود. به هر حال همه جاي دنيا، تمرينات بدني در طول فصل انجام مي*شود و هدف از آن، حفظ شرايط است. البته ما از اين برنامه اهداف ديگري را هم دنبال مي*كنيم.
    وي افزود: فاكتورهاي بزرگي هست كه به دنبال آنها هستيم. اين تمرينات يك فضاي متفاوت است كه مي*تواند دركنار ايجاد تنوع، اين فرصت را به ما بدهد كه با تمركز بيشتر روي هر بازيكن، روي مسائل روحي و رواني او كار كنيم. هم*چنين فرصت خوبي است تا يكسري صحبت*هاي اختصاصي درباره بازي با استقلال هم با آنها داشته باشيم و بازيکنان هم نسبت به يکديگر احساس نزديکي بيشتري مي کنند.

محسن خليلي نيز با اشاره به وضعيت مصدوميتش گفت: در ديدار با ذوب*آهن دچار مصدوميت شدم. شايد بهتر بود كه از كادر فني مي*خواستم تا مرا تعويض كنند اما، به بازي ادامه دادم و همين مساله مصدوميتم را تشديد كرد. فكر مي*كردم مشكلم سطحي است، اما اين*گونه نبود. خليلي افزود: در تمرين روز شنبه اين موضوع را با دكتر زرينه در ميان گذاشتم و ايشان پس از معاينه قسمت آسيب*ديده مجوز تمريني*ام را صادر نكرد. بايد 2 روز استراحت مطلق داشته باشم تا در نهايت با نظر كادر پزشكي تكليفم براي بازي مشخص شود.

خليلي در پايان پيرامون امكان حضورش در ديدار دربي گفت: تمام تلاشم را مي*كنم تا به اين بازي برسم. انگيزه بسياري دارم تا مقابل استقلال قرار گرفته و گلزني كنم. در اين راه نيز محتاج دعاي خير هواداران هستم.

فرزاد آشوبي هم پس از مصدوميت در تمرين روز يك*شنبه درخصوص ميزان آسيب*ديدگي*اش گفت: در يكي از صحنه*ها در هنگام تكل زدن دچار مصدوميت شدم. البته مصدوميتم چندان جدي نيست و با يخ*درماني به ديدار دربي خواهم رسيد.

آشوبي در مورد نيمكت*نشيني يا حضور ثابت*اش در تركيب پرسپوليس مقابل استقلال گفت: قبول دارم كه چند هفته*اي از شرايط آرماني دور بوده و نتوانستم توانايي*هايم را به معرض نمايش بگذارم، اما تمام تلاشم را براي بازگشت به دوران اوج به كار خواهم گرفت. اين موضوع كه در بازي با استقلال نيمكت*نشين هستم يا توسط كادر فني در تركيب اصلي قرار مي*گيرم چندان مهم نيست. اصل پيروزي پرسپوليس است، همين!
    روزگار شنگولی جوانیم را برد.
    نه صدایشرا نازک کرده بود، نه دستانش را آردی!!
    ازکجا باید ،به گرگ بودنش شک میکردم...!!

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,561

افشين قطبي اظهار كرد: من هميشه در دربي*ها پيروز بوده*ام. آخرين نمونه*اش به بازي كره*ي جنوبي و ژاپن بازمي*گردد. ديداري كه يكي از دربي*هاي مهم در فوتبال آسياست. وي ادامه داد: در آن بازي كه در جام ملت*هاي آسيا برگزار شد «پيم فربيك» از نيمكت اخراج شد و من هدايت تيم را بر عهده داشتم و با ده نفر موفق شديم ژاپن را از پيش رو برداريم. پيش از اين بازي نيز با گالكسي در ديدارهاي مستقيم برابر سنت خوزه پيروز بوده*ام و زماني نيز كه در سامسونگ كره بودم در ديدار برابر ال جي پيروز شدم.
    سرمربي پرسپوليس افزود: وقتي كه به بردن فكر مي*كني هميشه پيروز هستي. ما مي*توانيم ببريم چون فضاي برد در تيم ما وجود دارد. من مي*خواهم استقلال را ببريم و اين چنين نيز خواهد شد.

قطبي درباره*ي سفر «ديك ادوكات» و «پيم فربيک» براي تماشاي دربي به تهران گفت: به تازگي با ادوكات صحبت كرده*ام. سه بازي تيم او در ليگ روسيه باقي مانده است. او به من گفت وقتي كه ليگ روسيه تمام شد حتما به ايران خواهد آمد. فربيك نيز احتمال زياد اواخر اكتبر (اوايل آبان) به ايران مي*آيد. اين دو دوست دارند به تهران بيايند تا پرسپوليس، ايران و هواداران فراوان تيم ما را از نزديك تماشا كنند.

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,561

مگر در سینما استقلالی هم داریم؟!»
    «درصد هواداران پرسپولیس به استقلال 70 به 30 است»
    سعید راد، بازیگر نام آشنا و کهنه کار سینمای کشورمان یکی از طرفداران پر و پاقرص فوتبال و پرسپولیس محسوب می شود. راد به عنوان یک تماشاگر حرفه ای فوتبال مطمئنا نقطه نظرات جالبی درخصوص بازی دربی خواهد داشت. گفتگوی زیر را میخوانیم:

2 تیم مطرح و پرطرفدار پایتخت روز یکشنبه رودرروی یکدیگر قرار خواهند گرفت. دوست داریم اظهارات شما را پیرامون این دیدار حساس جویا شویم.
    هر تیمی در فوتبال ما مقابل پرسپولیس و استقلال قرار می گیرد با انگیزه ای عجیب و دوندگی فراوان تمام تلاش خود را حداقل برای کسب یک نتیجه مساوی به کار خواهد گرفت. حال تصور کنید این دو تیم باید مقابل هم صف آرایی کنند. از همین رو در تمام 62 دربی گذشته هیچگاه شاهد بازی های جذاب و زیبایی از 2 تیم نبودیم. البته به غیر از چند بازی.

شنیدیم که اکثر دربی های پایتخت را شاهد بوده اید. از اولین تا آخرین بازی! تا زمانی که در ایران حاضر بوده ام تمام بازی ها را دیده ام. به غیر از چند سالی که در خارج از ایران به سر می بردم، تمام رویارویی حساس این 2 تیم را از نزدیک شاهد بوده ام. البته هنگامی که خارج از ایران هم بودم، از طریق ماهواره بازی ها را می دیدم.

به عنوان یک هوادار پرسپولیس غالبا برای دیدن بازی های این تیم در ورزشگاه حاضر می شوید. این طور نیست.
    من برای دیدن برخی از بازی های استقلال نیز به استادیوم می روم. بالاخره استقلال هم نیاز به روحیه دارد و باید به آنها نیز روحیه داد!

بازی معروف 6تایی ها را چطور؟
    بله. آن بازی که افسانه ای شد و جاودان. من بعد از آن مسابقه در یکی از نشریات پرتیراژ مصاحبه کردم و گفتم هر دروازه بان دیگری هم بود این 6 گل را می خورد. پس بهتر بود که رایکوف از وجود حجازی استفاده نمی کرد.

چرا؟
    چون شخصا به حجازی علاقه خاصی دارم. او با ظهورش شخصیت خاصی به دروازه بانی در فوتبال ما داد. هرچند که همواره مقابل پرسپولیس یک بازنده بزرگ بوده است. (... باخنده)

خیلی اهل کری خواندن هستید.
    فوتبال با همین کری ها جذابیت پیدا می کند. وگرنه من با استقلالی های زیادی ارتباط دارم. حجازی، مظلومی، روشن و...!

در بین اهالی سینما که به طرفداری از استقلال می پردازند با چه کسانی کری دارید؟
    مگر در سینما استقلالی هم داریم؟! تمام بزرگان سینمای ایران طرفدار پرسپولیس هستند. نبینید که چند جوان مدعی شده اند و گاهی از این تیم یاد می کنند. تمام سوپراستارهای ایران پرسپولیسی هستند. مطمئن باشید، از قدیم تا جدید!

پیش بینی شما از نتیجه این دیدار چیست؟
    من بعید می دانم که پرسپولیس گل بخورد.

یعنی پرسپولیس حریف را شکست می دهد؟
    ای بابا! مگر شک هم داری! ما با اختلاف 2 گل می بریم. 2 بر صفر. البته اگر 3 تا شود که عالی است. پرسپولیس قطعا استقلال را شکست می دهد. اصلا پرسپولیس برنده متولد شده و تا ابد برازنده قهرمانی و پیروزی است.

پس روز یکشنبه شما را در ورزشگاه خواهیم دید؟
    قطعا. البته دیگر حضور در ورزشگاه جذابیت چندانی ندارد. چون درصد هواداران پرسپولیس به استقلال 70 به 30 است این موضوع جذابت ها را کم می کند. ای کاش تعداد آنها حداقل کمی با پرسپولیس ها برابری می کرد تا به خاطر موازنه بیشتر بازی جذاب تر می شد. (باخنده)

جای چه کسانی را بر روی نیمکت 2 تیم خالی می بینید؟
    بر روی نیمکت پرسپولیس مسلما جای علی پروین خالی است. نام او و پرسپولیس با هم عجین شده اند. در استقلال نیز کاش حسن روشن بر روی نیمکت می نشست.

... و در پایان؟
    احترام خاصی برای تیم استقلال و هوادرانش قائل ام. تمام این حرفها و کری ها برای جذاب تر کردن این بازی بود و بس. همین!

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,561

مگر در سینما استقلالی هم داریم؟!»
    «درصد هواداران پرسپولیس به استقلال 70 به 30 است»
    سعید راد، بازیگر نام آشنا و کهنه کار سینمای کشورمان یکی از طرفداران پر و پاقرص فوتبال و پرسپولیس محسوب می شود. راد به عنوان یک تماشاگر حرفه ای فوتبال مطمئنا نقطه نظرات جالبی درخصوص بازی دربی خواهد داشت. گفتگوی زیر را میخوانیم:

2 تیم مطرح و پرطرفدار پایتخت روز یکشنبه رودرروی یکدیگر قرار خواهند گرفت. دوست داریم اظهارات شما را پیرامون این دیدار حساس جویا شویم.
    هر تیمی در فوتبال ما مقابل پرسپولیس و استقلال قرار می گیرد با انگیزه ای عجیب و دوندگی فراوان تمام تلاش خود را حداقل برای کسب یک نتیجه مساوی به کار خواهد گرفت. حال تصور کنید این دو تیم باید مقابل هم صف آرایی کنند. از همین رو در تمام 62 دربی گذشته هیچگاه شاهد بازی های جذاب و زیبایی از 2 تیم نبودیم. البته به غیر از چند بازی.

شنیدیم که اکثر دربی های پایتخت را شاهد بوده اید. از اولین تا آخرین بازی! تا زمانی که در ایران حاضر بوده ام تمام بازی ها را دیده ام. به غیر از چند سالی که در خارج از ایران به سر می بردم، تمام رویارویی حساس این 2 تیم را از نزدیک شاهد بوده ام. البته هنگامی که خارج از ایران هم بودم، از طریق ماهواره بازی ها را می دیدم.

به عنوان یک هوادار پرسپولیس غالبا برای دیدن بازی های این تیم در ورزشگاه حاضر می شوید. این طور نیست.
    من برای دیدن برخی از بازی های استقلال نیز به استادیوم می روم. بالاخره استقلال هم نیاز به روحیه دارد و باید به آنها نیز روحیه داد!

بازی معروف 6تایی ها را چطور؟
    بله. آن بازی که افسانه ای شد و جاودان. من بعد از آن مسابقه در یکی از نشریات پرتیراژ مصاحبه کردم و گفتم هر دروازه بان دیگری هم بود این 6 گل را می خورد. پس بهتر بود که رایکوف از وجود حجازی استفاده نمی کرد.

چرا؟
    چون شخصا به حجازی علاقه خاصی دارم. او با ظهورش شخصیت خاصی به دروازه بانی در فوتبال ما داد. هرچند که همواره مقابل پرسپولیس یک بازنده بزرگ بوده است. (... باخنده)

خیلی اهل کری خواندن هستید.
    فوتبال با همین کری ها جذابیت پیدا می کند. وگرنه من با استقلالی های زیادی ارتباط دارم. حجازی، مظلومی، روشن و...!

در بین اهالی سینما که به طرفداری از استقلال می پردازند با چه کسانی کری دارید؟
    مگر در سینما استقلالی هم داریم؟! تمام بزرگان سینمای ایران طرفدار پرسپولیس هستند. نبینید که چند جوان مدعی شده اند و گاهی از این تیم یاد می کنند. تمام سوپراستارهای ایران پرسپولیسی هستند. مطمئن باشید، از قدیم تا جدید!

پیش بینی شما از نتیجه این دیدار چیست؟
    من بعید می دانم که پرسپولیس گل بخورد.

یعنی پرسپولیس حریف را شکست می دهد؟
    ای بابا! مگر شک هم داری! ما با اختلاف 2 گل می بریم. 2 بر صفر. البته اگر 3 تا شود که عالی است. پرسپولیس قطعا استقلال را شکست می دهد. اصلا پرسپولیس برنده متولد شده و تا ابد برازنده قهرمانی و پیروزی است.

پس روز یکشنبه شما را در ورزشگاه خواهیم دید؟
    قطعا. البته دیگر حضور در ورزشگاه جذابیت چندانی ندارد. چون درصد هواداران پرسپولیس به استقلال 70 به 30 است این موضوع جذابت ها را کم می کند. ای کاش تعداد آنها حداقل کمی با پرسپولیس ها برابری می کرد تا به خاطر موازنه بیشتر بازی جذاب تر می شد. (باخنده)

جای چه کسانی را بر روی نیمکت 2 تیم خالی می بینید؟
    بر روی نیمکت پرسپولیس مسلما جای علی پروین خالی است. نام او و پرسپولیس با هم عجین شده اند. در استقلال نیز کاش حسن روشن بر روی نیمکت می نشست.

... و در پایان؟
    احترام خاصی برای تیم استقلال و هوادرانش قائل ام. تمام این حرفها و کری ها برای جذاب تر کردن این بازی بود و بس. همین!

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,561

۱۸ مهر ۱۳۸۶ درشب پيش از دربى شصت و سوم از ۱۰ بازيكن قديمى و پيشكسوت باشگاه پرسپوليس كه در مصاف با استقلال تهران ركوردهاى جالبى از خود برجاى گذاشته اند، تجليل خواهد شد. مدير عامل باشگاه ، از دعوت ۱۰ ستاره برتر و تاريخ ساز اين تيم در دربى پايتخت و تجليل از آنها در شب برگزارى ديدار مقابل استقلال خبر داد.بر پايه اين گزارش، اسامى اين ۱۰ ستاره به شرح زير است:

۱- صفر ايرانپاك، به خاطر زدن ۷ گل در بازى دربى پايتخت و كسب ركورد در اين عرصه.
    ۲- حميد جاسميان به خاطر داشتن تقدم سنى بر همه بازيكنانى كه در تاريخ پرسپوليس مقابل استقلال ايستاده اند.
    ۳- ناظم گنجاپور اولين گلزن پرسپوليس در دربى.
    ۴- همايون بهزادى تنها كسى كه در تاريخ دربى پايتخت هت تريك كرده است. ۵ ، ۶ و ۷- احمد رضا عابدزاده، جواد الله وردى و حميد استيلى ۳ مردى كه عليرغم حضور در بازيهاى متعدد هيچگاه در دوران بازى، باخت مقابل استقلال را تجربه نكرده اند.
    ۸- على پروين به عنوان ركوددار بازى و مربيگرى در پرسپوليس.
    ۹- محمود خوردبين به خاطر ۳۷ سال حضور در پيكار سنتى پايتخت.
    ۱۰- ايرج سليمانى به عنوان ستاره ديدار معروف سال ۵۲ كه با پيروزى ۶ صفر سرخپوشان به پايان رسيد.

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,561

مجیدی:استقلال باید عزتش را پس بگیره

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,561

شركت واحد اتوبوسرانى تهران اعلام كرد به دليل جلوگيرى از هرگونه اقدام از سوى تماگرنماها براى وارد كردن خسارت به اتوبوس و مينى بوس هاى اين شركت از مأموران نامحسوس استفاده خواهد كرد. اين مأموران وظيفه دارند تماشاگران خاطى را شناسايى كرده و به دادگاه معرفى نمايند. گفتنى است در سال هاى گذشته نيز شاهد شكستن شيشه هاى وسايل نقليه كه حامل تماشاگران منتسب به ۲ باشگاه استقلال و پرسپوليس هستند بوديم و شركت واحد با اين كار قصد به حداقل رساند اين خسارت را دارد

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,561

نمي دونم چي بگم استرس بازي منم گرفتم :cry:

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,561

ساعت 3 ظهر سپت بازي زده مي شود :wink:

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,561

شهرآورد پایتخت به اتمام رسید. دو تیم استقلال و پرسپولیس در یک نیمه سرد و در یک نیمه گرم
    در پایان یک بر یک مساوی شدند. هر چند دو تیم همپای هم بازی کردند و نتیجه عادلانه بود ولی
    استقلال کمی بهتر بازی کرد ونشان داد که نتایج قبلی این تیم از روی بدشانسی بود و جایگاه این تیم در جدول عادلانه نیست. به امید اینکه این دو تیم در فصل آینده دو نماینده ایران در لیگ
    قهرمانان آسیا باشند.

Ensan

پیشکسوت کوچولو
    4
    1

حيف شد كه قرمز ها دير باز يشونو رو كردن و خوب شد كه حجازي مي مونه و هنوز به پرسپوليس خدمت مي كنه !!!! :lol: :lol: :lol:
    آمده بهار و من ... بی ترانه ام هنوز ...
    من برای تازگی ... بی بهانه ام هنوز ...

من چه دیر باور و او چه ساده آمده
    ریشه ام به خواب و من بی جوانه ام هنوز

گم شدم مرا ببین ... فصل کوچ من نشد ...
    من چرا نمی رسم ... بی نشانه ام هنوز ...
    Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,561

تماشاگران* پرسپوليس* سردرگم* بودند!
    اهوازى*ها مى*گفتند تماشاگران* پرسپوليس* تهران* در ديدار هفته* دهم* محروم* هستند اما در ديدار روز گذشته* هواداران* مشتاق* پرسپوليس* در ورزشگاه* حاضر شده* و تيم* محبوب* خود را تشويق* کردند. متأ*سفانه* در اين* خصوص* کميته* انضباطى* هم* رأ*ى* قطعى* صادر نمى*کند و تماشاگران* نيز دچار بلاتکليفى* مى*شوند، با اين* حال* ظاهراً* محروميت* تماشاگران* پرسپوليس* در ديدار هفته* دوازدهم* مقابل* مس* کرمان* خواهد بود.
    لازم* به* ذکر است* تماشاگران* استقلال* نيز از حضور در ورزشگاه* در ديدار هفته* آينده* اين* تيم* مقابل* ابومسلم* محروم* هستند.
    در اين* خصوص* برخى* هواداران* پرسپوليس* در ديدار ديروز سردرگم* بودند و نمى*دانستند که* آيا مى*توانند اين* بازى* را از نزديک* تماشا کنند يا نه؟!
    شايد اين* سردرگمى* باعث* شد ديدار جذابى* که* مى*توانست* حداقل* 70، 80 هزار پرسپوليسى* را به* ورزشگاه* بکشاند، آن*چنان* با استقبال* مواجه* نشد.

شنبه 28 مهر

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,561

جدول

1پرسپولیس
    2 سپاهان
    3 صبا بتری
    4 ملوان
    5 برق شیراز
    Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,561

چند وقتي نبودم حالا مي گم از فوتبال

پرسپوليس مي بره استقلال مي بازه

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,561

جدول

1پرسپولیس
    2 سپاهان
    3 صبا بتری
    4 برق شیراز

صفحه 3 از 393 نخست 12345678132353103 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 45 از 5881

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)