این گوشی باتری 10900 میلی*آمپرساعتی دارد


بعضی از تولیدکننده*ها هم هستند که می*دانند میزان باتری یک گوشی و طول زمانی که می*توان بدون شارژ کردن از آن استفاده کرد برای تعدادی از کاربران بسیار مهم است بنابراین همه تلاش*شان را معطوف به ساخت یک گوشی با باتری*ای فوق*العاده قدرتمند کرده*اند.
اتاق خبر 24:

در سال*های اخیر بسیاری از ویژگی*های گوشی*های هوشمند پیشرفت*های قابل*توجهی نشان داد*ه*اند. قدرت اجرای برنامه*های مختلف، دوربین گوشی، نمایشگر همه و همه به شدت پیشرفت کرده*اند اما باتری گوشی*های هوشمند هنوز هم جای پیشرفت زیادی دارد.
اما بعضی از تولیدکننده*ها هم هستند که می*دانند میزان باتری یک گوشی و طول زمانی که می*توان بدون شارژ کردن از آن استفاده کرد برای تعدادی از کاربران بسیار مهم است بنابراین همه تلاش*شان را معطوف به ساخت یک گوشی با باتری*ای فوق*العاده قدرتمند کرده*اند.در واقع شک داریم که با یک گوشی طرفیم یا یک پاوربانک. گوشی YAAO 6000 یکی از این مدل*ها است. یک گوشی هوشمند که باتری ۱۰۹۰۰ میلی*آمپرساعتی دارد و البته داشتن همچین باتری قدرتمندی باعث نشده با یک گوشی زیادی ضخیم روبرو باشیم.

البته سایر ویژگی*های این گوشی آنقدرها چنگی به دل نمی*زند. یک تراشه مدیاتک MT6735 با پردازنده ۴ هسته*ای، یک گیگابایت RAM، میزان ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی قابل ارتقا، یک صفحه*نمایش ۵٫۵ اینچی با رزولوشن ۷۲۰ در ۱۲۸۰ و دوربین*های ۱۳ و ۵ مگاپیکسلی پشت و جلو از سایر مشخصات این مدل هستند.

نکته جالب این گوشی اینجاست که باتری قدرتمند آن قابل تعویض و جابجایی هم هست. این مدل در حال حاضر در کشور چین پیش*فروش می*شود و قیمت آن هم ۲۲۰ دلار است.