ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 114 نخست 12345678132353103 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 45 از 1696
    reza1362
    معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,798
    4,885

[SIZE=3:69fde78405]همراه اول ارائه GPRS را به صورت محدود آغاز مي*كند[/SIZE]

اينترنت همراه اول در اين مرحله فقط از ساعت 23 تا 8 صبح روزهای عادی و تمام ساعات روزهای تعطیل قابل استفاده است.

GPRS شرکت ارتباطات سیار ایران، مرحله تست*های فنی اولیه را پشت*سر گذاشته و از روز یکشنبه در اختیار مشترکین متقاضی این سرویس قرار می*گیرد.
    به گزارش روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، سرویس GPRS همراه*اول، راه*اندازی شده و از صبح روز یکشنبه 12 آبان*ماه 1387، آماده ارائه به مشترکان سیم*کارت*های دائمی «0912» در استان تهران است.
    بدین ترتیب این دسته از مشترکان همراه*اول در این مرحله می*توانند از ساعت 23 تا 8 صبح روزهای عادی و تمام ساعات روزهای تعطیل، از اینترنت استفاده کنند.
    در این گزارش آمده است: مشترکان سیم*کارت*های دائمی «0912» که متقاضی استفاده از این خدمت در استان تهران هستند؛ باید از ساعت 10صبح روز یکشنبه 12 آبان*ماه با مراجعه به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی WWW.MCI.IR، تقاضای خود را ثبت کنند.
    پذیرش درخواست، متناسب با شرایط شبکه و در هر مرحله برای 50هزار نفر صورت می*پذیرد که از طریق پیامک به اطلاع مشترک متقاضی می*رسد.
    این گزارش ادامه می*دهد: همراه*اول، بر اساس اطلاعاتی که متقاضی در سایت اینترنتی ثبت کرده است، پیامک تنظیمات لازم برای استفاده از خدمات GPRS را برایش ارسال می*کند.
    گزارش مذکور افزوده است: اطلاعات بیشتر در باره چگونگی ارائه درخواست، نحوه ارائه سرویس، تعرفه خدمات و تنظیمات انواع گوشی*ها، در آدرس اینترنتی مذکور آمده است.
    این گزارش در پایان خاطرنشان کرده است: فعلاً فاز اول ارائه*ی سرویس GPRS آغاز شده و به*تدریج در فازهای بعدی، این سرویس در تمامی ساعات و برای مشترکان تمامی سیم*کارت*های همراه*اول در استان تهران و در ادامه، سایر نقاط کشور، ارائه می*شود.

[SIZE=3:69fde78405]همراه اول ارائه GPRS را به صورت محدود آغاز مي*كند[/SIZE]

اينترنت همراه اول در اين مرحله فقط از ساعت 23 تا 8 صبح روزهای عادی و تمام ساعات روزهای تعطیل قابل استفاده است.

GPRS شرکت ارتباطات سیار ایران، مرحله تست*های فنی اولیه را پشت*سر گذاشته و از روز یکشنبه در اختیار مشترکین متقاضی این سرویس قرار می*گیرد.
    به گزارش روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، سرویس GPRS همراه*اول، راه*اندازی شده و از صبح روز یکشنبه 12 آبان*ماه 1387، آماده ارائه به مشترکان سیم*کارت*های دائمی «0912» در استان تهران است.
    بدین ترتیب این دسته از مشترکان همراه*اول در این مرحله می*توانند از ساعت 23 تا 8 صبح روزهای عادی و تمام ساعات روزهای تعطیل، از اینترنت استفاده کنند.
    در این گزارش آمده است: مشترکان سیم*کارت*های دائمی «0912» که متقاضی استفاده از این خدمت در استان تهران هستند؛ باید از ساعت 10صبح روز یکشنبه 12 آبان*ماه با مراجعه به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی WWW.MCI.IR، تقاضای خود را ثبت کنند.
    پذیرش درخواست، متناسب با شرایط شبکه و در هر مرحله برای 50هزار نفر صورت می*پذیرد که از طریق پیامک به اطلاع مشترک متقاضی می*رسد.
    این گزارش ادامه می*دهد: همراه*اول، بر اساس اطلاعاتی که متقاضی در سایت اینترنتی ثبت کرده است، پیامک تنظیمات لازم برای استفاده از خدمات GPRS را برایش ارسال می*کند.
    گزارش مذکور افزوده است: اطلاعات بیشتر در باره چگونگی ارائه درخواست، نحوه ارائه سرویس، تعرفه خدمات و تنظیمات انواع گوشی*ها، در آدرس اینترنتی مذکور آمده است.
    این گزارش در پایان خاطرنشان کرده است: فعلاً فاز اول ارائه*ی سرویس GPRS آغاز شده و به*تدریج در فازهای بعدی، این سرویس در تمامی ساعات و برای مشترکان تمامی سیم*کارت*های همراه*اول در استان تهران و در ادامه، سایر نقاط کشور، ارائه می*شود.

[SIZE=3:69fde78405]احتمال انتشار آئین‏نامه استفاده از MMS[/SIZE]

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از بررسی موضوع اجازه انتشار عمومی جزئیات آئین*نامه استفاده از سرویس mms ( ارسال تصویر با تلفن همراه) در کمیسیون تنظیم مقررات خبر داد و اعلام کرد: نتایج بررسی این موضوع هفته آینده اعلام می*شود.

محمدرضا فرنقی زاد در گفت*وگو با مهر گفت: تاکنون اجازه انتشار عمومی آئین*نامه استفاده ازسرویس ارسال عکس صادر نشده اما پیشنهاد انتشار این آئین*نامه به کمیسیون تنظیم مقررات داده شده و امیدواریم تا هفته آینده نظر مثبت کمیسیون برای انتشار عمومی این آئین*نامه اخذ شود. مدیرکل روابط*عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی افزود: هدف از انتشارعمومی این آئین*نامه اطلاع رسانی در خصوص جزئیات آن از سوی مشترکان برای استفاده از این سرویس است.
    وی ادامه داد: براساس آئین*نامه ابلاغ شده از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، اپراتور دوم با اعلام ضوابط و مقررات استفاده از سرویس MMS برای مشترکان خود، قرار است از هفته آینده این سرویس را ارائه کند. فرنقی*زاد اظهار داشت: مشترکانی که قصد دارند از این سرویس استفاده کنند باید از تمام جزئیات این آئین*نامه اطلاع داشته باشند و رگولاتوری درصدد انتشار جزییات آن برای اطلاع رسانی عمومی است.
    به گزارش مهر، تاکنون تنها الزامات استفاده از سرویس ارسال از سوی مشترکان تلفن همراه اپراتور دوم منتشر شده است و مشترکان برای استفاده از این سرویس، متعهد می*شوند که در زمان درخواست استفاده از سرویس MMS مشخصات دقیق فردی و نشانی کامل خود را ارائه کرده و هر گونه تغییر آدرس خود را حداکثر ظرف مدت 10 روز به ایرانسل اطلاع دهند و نیز در ارائه اطلاعات از اسم مستعار یا غیرواقعی استفاده نکنند.
    همچنین درصورت انتقال، فروش و سرقت تلفن همراه یا سیم*کارت باید نسبت به انجام مراحل قانونی بر اساس مقررات مربوطه اقدام کنند. در غیر این صورت، عواقب ناشی از هرگونه سوءاستفاده از سیم*کارت و سرویس*های مرتبط برعهده خود مشترک خواهد بود. بر این اساس، مشترکان باید مطلع باشند که ارسال MMS حاوی اطلاعات طبقه*بندی شده، اطلاعات منافی امنیت ملی، اطلاعات مربوط به حریم خصوصی افراد یا پیام*هایی که به هر نحو موجب تخریب و یا هتک حرمت افراد حقیقی یا حقوقی شود، پیام*های حاوی ویروس، نرم*افزارهای مخرب، بازی*های حاوی ویروس، پیام*های مستهجن و خلاف شئونات ایرانی- اسلامی، پیام*های تهدیدآمیز و یا ارسال هرگونه پیام حاوی اطلاعاتی که موجب خدشه*دار شدن امنیت روانی، اقتصادی و اجتماعی افراد حقیقی و حقوقی شود به لحاظ قانونی اکیداً ممنوع است و باید متعهد به رعایت محدودیت*های مذکور شوند و تشخیص این موارد مطابق با قوانین و مقررات جاری کشور بر عهده مراجع ذیصلاح قانونی است.
    اگر یک روز از زندگی من باقی مانده باشد

از هر جای دنیا چمدان کوچکم را می بندم راه می افتم

ایستگاه به ایستگاه…

مرز به مرز…

پیدایت می کنم ، کنارت می نشینم

بهت میگم تا بی نهایت دوستت دارم…

من یاور یقین و عدالتم من زندگی ها خواهم ساخت،
    من خوشی های بسیار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمین خواهم کرد،
    زیرا شادمانی او شادمانی من است.

کوروش بزرگ
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

[SIZE=3:cc9d32158b]برترین گوشی*های هوشمند سال 2008 [/SIZE]
    [SIZE=3:cc9d32158b]
    به گزارش پایگاه اینترنتی "InformationWeek" در یک بررسی تخصصی از بین تلفن*های همراه هوشمند SmartPhone 5مدل از این تلفن*های همراه را گزینه*های برتر در بین تلفن*های همراه هوشمند در سال 2008 معرفی کرده است.

این پایگاه در گزارش خود تلفن*های همراه " BlackBerry Bold" ، "Apple iPhone 3G"، " Nokia E71"،" T-Mobile G1"، " HTC Touch Pro" را به عنوان گزینه*های برتر معرفی نموده است.

"BlackBerry Bold"

به نظر نگارنده این مقاله، این گوشی بهترین تلفن همراه هوشمند در سال 2008 می باشد البته این گوشی خصوصیاتی همانند تلفن همراه "نوکیا e71 " دارد اما به دلیل سبک و خوش دست بودن پس از یک روز کاری سبب خستگی دست نمی*شود.

این تلفن همراه صفحه نمایشی بسیار باکیفیت و درخشان داشته و سیستم عامل و رابط کاربری آن بسیار ساده است و پیچیدگی ندارد.

این گوشی دارای نقشه های رهیاب داخلی مختص خود نیز می*باشد.

از خصوصیات این تلفن همراه می*توان به:

سیستم عامل"BlackBerry"

دارا بودن "GPS-WIFI" ، بلوتوث نسل سوم ، دوربین 2 مگاپیکسل و 1 گیگابایت حافظه داخلی

"Apple iPhone 3G"

تلفن همراه "آیفون3G " بهترین برند سال 2008 از لحاظ فروش است و بی*شک امسال سال آیفون بود زیرا فقط در یک نیمه سال بالغ بر 7 میلیون از این مدل تلفن همراه به فروش رفت.

آیفون دارای طراحی آیکونی می*باشد و صفحه نمایشی کاملا لمسی دارد. دارای کارکرد بسیار سریع و فاقد پیچیدگی*ها از نوع دیگر گوشی*های هوشمند است.

آیفون دارای مرورگر موبایل "Safari" نیز است که می توان در محیط اینترنت با قابلیت ویژه "multitouch" به گشت و گذار پرداخت.

آیفون دارای فروشگاهی است که تاکنون در حدود 300 میلیون بار برنامه از آن بارگذاری شده است و بازدهی اقتصادی در حدود 1.2 بیلیون دلار داشته است.

این گوشی همچنین دارای خصوصیاتی دیگری همچون "GPS-WIFI" نیز است اما از دوربینی دارای کیفیت معمولی بهره می*برد.

گفتنی است این گوشی به تازگی توسط هکرها، هک شده و کاربران سایر اپراتورها نیز می*توانند از آن استفاده کنند.

"Nokia E71"

باز هم شاهکاری دیگر از نوکیا، همانطور که شما برای غذاخوردن ساندویچ را انتخاب می کنید پس باید این گوشی همراه را نیز برای فعالیت های اقتصادی و بیزینس انتخاب کنید.

این گوشی مزایایی همچون؛

صفحه کلید کامل با استاندارد "Qwerty" ، "GPS-WIFI" و بلوتوث نسل سوم را مانند سایر تلفن*های همراه ممتاز داراست

این گوشی دارای سیستم عامل سیمبیان بوده و کارکردی راحت برای ارسال ایمیل برای کاربران فراهم می کند. صفحه نمایش این گوشی نیز باکیفیت می*باشد.

"T-Mobile G1"

این تلفن همراه که اولین تلفن همراه عرضه شده از سوی شرکت بزرگ گوگل است در ابتدا فقط برای اپراتور "T-Mobile" به بازار عرضه شده است.

"G1" اولین گوشی است که با سیستم عامل "آندروئید" ارائه شده است و شرکت گوگل با این اقدام خود وارد بازار گوشی های تلفن همراه شده است.

به جرات می*توان گفت که گوگل در اولین اقدام خود بسیار خوب و محکم ظاهر شده است و این سیستم عامل آانقدر خوب کار کرده است که هیچ گونه گزارشی از خطا و ایرادات فنی در این سیستم عامل گزارش نشده است.

از دیگر خصوصیات خوب این گوشی می*توان جستجو و کار در اینترنت بر پایه شرکت گوگل را نامه برد که با این اقدام، کار در محیط اینترنت بسیار پرسرعت شده است.

با اینکه این گوشی از لحاظ زیبایی ظاهری تعریفی ندارد اما دارای عمر باطری خوب است. در سال 2009 خبرهای بیشتری ار سیستم عامل "آندروئید" خواهید شنید.

"HTC Touch Pro"

این تنها تلفن همراه دارای سیستم عامل ویندوز موبایل در این لیست است. البته این گوشی برای غافلگیری کاربران از سوی "HTC" ارائه نشد زیرا قبل از ارائه این گوشی، این شرکت با "TouchFlo" کاربران را ذوق*زده کرده بود.

این گوشی دارای محیط بسیار کاربرپسند بوده و در حقیقت می*توان گفت که بدون آنکه مایکروسافت به خود زحمتی دهد این گوشی، ویندوز موبایل را زنده کرده است.

این گوشی دارای سیستم عامل ویندوز موبایل 6.1 بوده و دارای امکاناتی همچون رادیوی داخلی، نسل سوم بودن بلوتوث، "GPS-WIFI" و یک دوربین 3.2 مگاپیکسلی را نام برد.

این گوشی از لحاظ ظاهری بسیار زیبا بوده و صفحه نمایشی بسیار باکیفیت نیز دارد.
    [/SIZE]
    reza1362
    معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,798
    4,885

[SIZE=3:93af8e4366]آخرين تعرفه خدمات همراه اول اعلام شد؛ هر MMS برابر 100 تومان:[/SIZE]

طبق آخرین تعرفه خدمات همراه اول شامل مكالمه، پیامك و غیره استفاده از سرویس و گزارش تایید دریافت پیامك هزینه*ای ندارد و محل ثبت*نام به*عنوان مبدا مخابراتی مشترك شناخته می*شود كه درصورت خروج مشترك از محدوده جغرافیایی مبدا و ورود به شهر دیگر، هنگام برقراری تماس به ازای هر دقیقه مكالمه مبلغی معادل دو پالس مكالمه تلفن همراه علاوه بر تعرفه*های مذكور به عنوان هزینه* جابه*جایی محاسبه می*شود.

تعرفه* خدمات سیم*كارت دایمی همراه اول به گونه*ایست كه نرخ یك دقیقه مكالمه (در ساعت پیك یعنی از 8 تا 21) از این سیم*كارت به سیم*كارت دایمی یا اعتباری و یا تلفن ثابت 447 ریال و در ساعات غیرپیك (21 تا 8) جمعه*ها و تعطیلات رسمی 358 ریال است؛ تعرفه*های خدمات سیم*كارت دایمی همراه اول در مورد نرخ یك دقیقه مكالمات بین* شهری طبق موارد فوق در ساعات پیك 760 ریال و غیر پیك 536 ریال است.

اما سقف تعرفه برای ارسال هر پیام به صورت MMS مبلغ 100 تومان است یعنی مشتركان می*توانند پیام*های تصویری و صوتی خود را با حجم حداكثر 100 كیلوبایت ارسال كنند؛ یعنی هر كیلوبایت برای مشترك یك تومان هزینه دارد و سرویس GPRS در زمان اوج ترافیک (پیك) از ساعت 8 الی 23 به ازاء هر کیلو بایت تبادل اطلاعات 14.8 ریال و در زمان غیر اوج ترافیک از ساعت 23 الی 8 روز بعد و همچنین روزهای تعطیل به ازاء هر کیلو بایت تبادل اطلاعات 4 ریال محاسبه می*شود.

تعرفه* پیام*های فارسی از 20 اسفندماه گذشته به مبلغ 89 ریال و پیامك*های لاتین از ابتدای تیرماه جاری به مبلغ 222 ریال محاسبه می*شوند.

ایستگاه به ایستگاه…

مرز به مرز…

کوروش بزرگ
    reza1362
    معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,798
    4,885

[SIZE=3:2f71b0cab8]همكاري هوواوي چين با ارتباطات سيار ايران در زمينه بيلينگ[/SIZE]

شركت هوواوي چين با اجراي پروژه موسوم به OCS در اجراي پروژه بيلينگ همراه اول همكاري مي كند.

اپراتور اول قراردادي قصد دارد با همكاري شركت هوواوي چين و ظرف كمتر از شش ماه آينده مشكل بيلينگ همراه اول را به كلي رفع كند.

براساس اين همكاري سيستم جديد صورتحساب گيري همراه اول به نحوي عمل خواهد كرد كه مشتركان سيم كارت*هاي دائمي تا سقف 100 هزار تومان مي توانند از تلفن همراه خود استفاده كنند.
    اين اقدام اپراتور اول براي ساماندهي به وضعيت صورتحساب*گيري 29 ميليون مشترك اين اپراتور صورت مي*گيرد.

با فعال شدن سيستم بيلينگ كه قابليت محاسبه دقيق كاركرد مشتركان و جلوگيري از بروز هرگونه اشتباه، تقلب و ريزش مالي در صورتحساب آنان را نيز دارد، پرونده مشكلاتي چون اشتباه در محاسبات، جابه جا شدن نشاني و قطع ارتباط برخي از مشتركان به دليل ثبت اشتباه بدهي،بسته خواهد شد.

ایستگاه به ایستگاه…

مرز به مرز…

کوروش بزرگ
    reza1362
    معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,798
    4,885

[SIZE=3:3fee016016]::ارائه اولین موبایل - پروژکتور دنیا توسط سامسونگ::[/SIZE]

آیا بالاخره سال 2009 ، سال موبایل - پروژکتورها خواهد بود؟ شاید اینگونه نباشد، اما به نظر می رسد که بعد از سالها حرف و نظر و قول و نمونه اولیه، قرار است چند نمونه از این نوع موبایل برای فروش عرضه شوند. اولین مدلی که قرار است ارائه گردد یکی از موبایل های پلتفرم تاچ ویز سامسونگ است که به شکل محدود تا آخر ماه جاری در کره جنوبی برای فروش ارائه خواهد شد. اما مثل اینکه قرار نیست تا زمان ارائه چیز زیادی در مورد آن بدانیم مگر اینکه پروژکتور این موبایل بر پایه تکنولوژی DLP خواهد بود و این پروژکتور کوچک قادر خواهد بود انواع فایل های قابل پخش در موبایل را از روی حافظه آن پخش نماید. البته این موبایل قادر است برنامه های تلویزیونی شبکه های تلویزیونی مبتنی بر تکنولوژی T-DMB دریافت کرده و از طریق پروزکتورش پخش نماید. و همچنین در ساده ترین شکل ممکن می توان از این پروژکتور به عنوان چراغ پر نوری برای موبایل استفاده کرد. با توجه به شنیده ها به نظر می رسد که این دستگاه چیز بدی از کار در نیاید.

ایستگاه به ایستگاه…

مرز به مرز…

کوروش بزرگ
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

[SIZE=3:71c70f8363]پیش*بینی خبرهای داغ فناوری 2009[/SIZE]

[SIZE=3:71c70f8363]اگر «فناوری*باز » هستید و می*خواهید آخرین فناوری*های روز را دراختیار داشته باشید، این مطلب را بخوانید

اگر شما هم از جمله کسانی هستید که حاضرند برای در اختیار داشتن فناوری روز، هزینه*اش را هم بپردازند؛ اگر از گوشی*باز بودن و ماشین*باز بودن خسته شده*اید و با یک درجه ارتقا، فناوری*باز شده*اید؛ این مقاله را حتما بخوانید، چون دست*کم به شما کمک می*کند تا بخشی از برنامه خریدهای سال آینده*تان را تنظیم کنید و پولتان را هدر ندهید.

بعد از یک سال که هم کنسول جدید بازی نینتندو بازارها را تسخیر کرد، و هم آی*پاد اپل در هر جیبی جا گرفت، طرفداران فناوری در سال 2009 انتظار چه چیزی را می*توانند داشته باشند؟ گوشی*های همراه جدید، بازی*های ویدیویی یا نسل جدید تلویزیون*های پرکیفیت؟

گوشی*های همراه

به نظر می*رسد در سال آینده، دو گوشی جدید بازارها را فتح خواهند کرد؛ یکی گوشی گوگل یا همان G1 T-Mobile و دیگری، گوشی جدید نوکیا مدل 5800 XpressMusic که ادعا می*کند رقیب آی*فون اپل است و در بهمن ماه به بازار عرضه خواهد شد.

نقدهای نوشته شده درمورد گوشی گوگل هم نکات مثبت را شامل می*شود و نکات منفی؛ از یک سو به طراحی جالب آن پرداخته*اند و از سوی دیگر از وزن بسیار زیاد آن برای یک گوشی که 158 گرم است، گلایه می*کنند.

عباراتی چون هر روز باید شارژ شود و بدون قابلیت نمایش فلش ویدیو ،هر طرفدار فناوری را اذیت خواهد کرد. ولی وقتی به نمایشگر لمسی راحت آن می*رسیم، شرایط عوض می*شود. این گوشی یک صفحه نمایش کشویی دارد که با بالا رفتن آن، کی*بوردی تقریبا به بزرگی خود گوشی نمایان می*شود.

وقتی که نام گوگل را یدک می*کشید، مرورگر اینترنتی هم باید به خوبی همین نام باشد، که در این مورد هست؛ و مهم*تر این*که تا این لحظه، تمام نرم*افزارهای کاربردی آن که می*توانید آنها را از فروشگاه اینترنتی آندروید دانلود کنید، برای شما رایگان است. این در مقایسه با App Store آی*فون شرکت اپل امتیاز بزرگی است. فروشگاه اینترنتی آندروید با کمک به تولیدکنندگان برای عرضه محصولاتشان به کاربران شبیه یک سیستم توزیع آزاد عمل می*کند.

شرایط نوکیا 5800 XpressMusic چگونه است؟ با طراحی نرم و شفاف و وزن کم 109 گرمی که تقریبا دو سوم گوشی سنگین گوگل است، به نظر می*رسد رقیب سرسختی برای آی*فون باشد، حتی اگر مسوولان نوکیا در ظاهر از این رقابت استقبال نکنند.

سازندگان آن می*گویند این تلفنی است که بخش خدمات موسیقی نوکیا فقط برای کار با آن به*راه افتاده است. لمس یک دگمه روی صفحه خانگی گوشی کافی است تا شما به میلیون*ها قطعه موسیقی دسترسی پیدا کنید. 8 گیگابایت حافظه داخلی نیز بدین معناست که شما می*توانید حدود 6هزار قطعه از آن*ها را نیز نگاه دارید.

بهتر از HDTV

هر چند زمان زیادی از ورود تلویزیون*های صفحه*تخت با کیفیت بالا (HDTV) به بازار نگذشته است، ولی باید به زودی عنوان نه چندان خوشایند نسل قبلی تلویزیون را به آنها اطلاق کرد.

تلویزیون OLED، تلویزیونی کم*مصرف، بسیار باریک و با کیفیتی فوق*العاده بالاست که صفحه آن فقط چند میلی*متر عمق دارد تا بتواند تصاویر روشن*تر و با کیفیت*تری را نشان دهد.

این نمایشگر از دیودهای آلی تابنده نور، او.ال.ای.دی (Organic Light Emitting Diode) برای تولید تصویر استفاده می*کند و در نتیجه به نسبت تلویزیون*های ال.سی.دی که برای تقویت میزان درخشندگی تصویر به منبع نور پشتیبان نیاز دارند، انرژی کمتری مصرف می*کند.

البته کیفیت تصویری که می*بینید، بستگی به ورودی شما دارد که طبیعتا شبکه*های HD و دی*وی*دی*های بلو-ری بهترین کیفیت تصویر را به شما خواهند داد؛ ولی منبع تصاویر شما هر چه باشد، تفاوت را در کیفیت تصویر این تلویزیون نسبت به نسل*های قبلی احساس خواهید کرد.

یک مثال برای این تلویزیون*ها، سونی XEL-1 است. با 30 تا 40 میلیون ریالی که خواهید پرداخت، یک نمایشگر 11 اینچی بیش از اندازه کوچک به نظر می*رسد؛ ولی این شرکت برای ارائه مدل*های بزرگ*تر به بازار در سال آتی برنامه*ریزی کرده است. پس منتظر بمانید.

بازی*های ویدیویی

چهار سال بعد از آخرین سری رزیدنت اویل که به بازار عرضه شد، نسخه پنجم این بازی برای نصب روی ایکس*باکس و پلی*استیشن3 در اسفندماه در اختیار دوست*داران بازی قرار خواهد گرفت.

کریس*ردفیلد از رزیدنت اویل اولیه با توپخانه*ای از کاردها، تپانچه*ها، اسلحه*های خودکار و تفنگ*های دوربین*دار باز خواهد گشت تا جلوی خروج شیطان را از خانه*اش بگیرد.

آن*ها که بازی*های کمی قدیمی*تر را هم دوست دارند، منتظر باشند که جنگجوی خیابانی4 ( استریت*فایتر )در اول اسفندماه به بازار عرضه می*شود.

یوشی اونو، رئیس capcom انتظار دارد این بازی که نسخه*های آن هم برای بازی روی ایکس*باکس 360، پلی*استیشن 3 و کامپیوترهای شخصی تهیه شده*اند، نسبت به ویرایش سوم استریت فایتر ساده*تر باشد و توجه و علاقه بیشتری را به خود جلب کند.

او در گفتگو با خبرنگاران سایت gamesmaker.com گفت: «SF III با بازگشت به نسخه*های اولیه*اش دوباره سخت شده بود، ولی نسخه چهارم راحت*تر است. شاید اگر نسخه پنجمی در کار باشد، ما چرخشی به جهت دیگر داشته باشیم و دوباره بازی را سخت کنیم. برای گفتن آن کمی زود است. ولی الان که به آن فکر می*کنم ایده جالبی خواهد بود.»

20 سال بعد از آخرین فیلم از سری گوست*باستر، فراری*دهندگان ارواح در اواخر خردادماه برای بازی با پلی*استیشن3، ایکس*باکس360، نینتندو Wii ، پلی*استیشن2 و هم*چنین کامپیوترهای شخصی وارد فروشگاه*ها می*شوند.

گوست*باسترهای واقعی یعنی هارولد ریمیس، دان اکروید، ارنی هادسن و بیل مورای دور هم جمع شده*اند تا صداگذاری کاراکترهای اسپنگلر، استانتز، زدمور و ونکمان را انجام دهند.

ماموریت بازی، دور هم جمع*کردن اعضای گروه و نجات نیویورک از جدیدترین جنگ آن با ارواح و موجودات ماوراالطبیعه است.
    [/SIZE]
    RapidSoft
    کوچولو رسمی
    کوچولو پرتلاش برای فعال شدن

0
    17

پیش فرض پرفروش ترین گوشی ها در تهران

[size=12:12f223d2ef]پرفروش*ترین گوشی*های بازار تهران

فروشندگان گوشی تلفن همراه از مدل*های 6600 اسلاید، N82 ، 6555 از برند نوکیا، G502 ، K770 از سونی اریکسون و F480 و M3510 از سامسونگ، TOUCH از اچ تی سی و KE970 ، KP110 ال جی به عنوان پرفروش*ترین گوشی بازار تلفن همراه در حال حاضر نام بردند.

به گزارش موبنا، فعالان بازار قیمت مناسب و امکانات بالای این مدل*ها را مهم*ترین علت استقبال اکثر متقاضیان گوشی*های فوق می*دانند.
    n82 nokia

گوشی N82 نوکیا نیز با قیمت 430 هزار تومان از امکاناتی نظیر سیستم عامل Symbian OS 9.2*، صفحه نمایش TFT با قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ، دوربین عکاسی و فیلم*برداری پنج مگاپیکسل دارای لنز کارل زایس و فوکوس اتوماتیک و دوربین دوم CIF، حافظه داخلی 100 مگابایت بهره می*برد.

فروشندگان گوشی*های نوکیا مدل 6600 اسلاید را به عنوان یکی از پرفروش*ترین مدل این برند معرفی کردند که قیمت آن با گارانتی اصلی بالغ بر 325 هزار تومان است.

صفحه نمایش TFT با قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ، دوربین 3.2 مگاپیکسل دارای فوکوس اتوماتیک و دوربین دوم برای مکالمه تصویری و حافظه داخلی 20 مگابایتی و ارتقای آن تا چهار گیگابایت از امکانات گوشی 6600 اسلاید نوکیا به شمار می*آید.

در این میان گوشی 6555 نوکیا نیز با قیمت 175 هزار تومان توانست در لیست پرفروش ترین*های این برند جای گیرد. دوربین عکاسی و فیلمبرداری 3/1 مگاپیکسلی و حافظه داخلی 30 مگابایتی از ویژگی*های مدل 6555 نوکیا محسوب می*شود.
    k770 samsung

K770 سونی اریکسون نیز که در صدر پرفروش*ترین*های این برند قرار دارد به دوربین عکاسی و فیلم*برداری 3.2 مگاپیکسل دارای فوکوس اتوماتیک و دوربین دوم VGA، حافظه داخلی 16 مگابایت مجهز است.

G502 نیز با قیمت 151 هزار تومان دارای دوربین عکاسی و فیلم*برداری دو مگاپیکسلی، حافظه داخلی 32 مگابایتی، حافظه داخلی (Memory Stick Micro (M2 است.

در همین حال دو مدل F480 و M3510 توانست با قیمت 370 و 167 هزار تومان در لیست پرفروش*های این برند قرار گیرد.

دوربین عکاسی و فیلمبرداری 5 مگاپیکسل با فوکوس اتوماتیک*، صفحه نمایش TFT با قابلیت نمایش 256 هزار و 144 رنگ و حافظه داخلی 232 مگابایت از مشخصات فنی گوشی F480 به شمار می*آید.

گوشی M3510 موسیقایی سامسونگ دارای دوربین عکاسی و فیلمبرداری دو مگاپیکسل و ارتقای حافظه داخلی توسط (microSD (TransFlash می*باشد.
    touch htc

گوشی TOUCH اچ تی سی نیز با گارانتی رسمی و با قیمت 450 هزار تومان توانست در لیست پرفروش*های این برند قرار گیرد. صفحه نمایش TFT با قابلیت نمایش 655 هزار و 36 رنگ، دوربین دو مگاپیکسلی با فوکوس اتوماتیک و دوربین دوم VGA و حافظه داخلی 64 مگابایت از ویژگی*های گوشی Touch محسوب می*شود.

دو مدل گوشی KE970 و KP110 به ترتیب با قیمت 158 و 57 هزار تومان هم در لیست پرفروش قرار گرفتند.

صفحه نمایش TFT با قابلیت نمایش 262 هزار و 144 رنگ، دوربین عکاسی و فیلم*برداری دو مگاپیکسل و حافظه داخلی 50 مگابایت از ویژگی*های گوشی KE970 به شمار می*آید. گوشی KP110 ال جی که در لیست گوشی*های ارزان قیمت این برند قرار دارد از امکانات ساده*ای همچون صفحه نمایش CSTN با قابلیت نمایش 655 هزار و 36 رنگ و حافظه داخلی 64 مگابایتی بهره می*برد. [/SIZE]
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    458

[SIZE=3:c2325f7c18]تازه های بازار موبایل در ابتدای 2009 [/SIZE]

[SIZE=3:c2325f7c18]تاخیری یک ماه در ارائه گزارشی از بازار این بار به سبک گذشته نگاهی کاملی داریم به آنچه در سه هفته پایانی سال 2008 و هفته ابندائی سال 2009 اتفاق افتاد با ماه همراه شوید.

اتفاقات و رویدادهای آخر سال میلادی برخلاف پیش بینی های همیشگی برای آن، به هیچ عنوان در حد و اندازه های سالهای پیشین نبود که اصلی ترین دلیلی که برای آن می توان متصور شد نوسانات شدید بازار و بحران فراگیر اقتصادی ست که تمامی صنایع بزرگ در اکثر کشورها را با خطر ورشکستی روبرو ساخته است و در این میان بزرگان شکست ناپذیری همچون شرکت افسانه ای تویوتا را نیز تا مرز ضررهای میلیارد دلاری پیش برده است. این ماجرا در رابطه با شرکت های فعال در زمینه موبایل اگر چه در مقام مقایسه با دیگران، آنچنان چشمگیر و مشهود نیست ولی رد پای آن را در تعداد پائین مدل های عرضه شده و ریسک ناپذیری این شرکت ها در ارائه مدل های متعدد در رده High-End می توان مشاهده کرد.

از خبرهای به گوش رسیده در روزهای پایانی سال 2008 می توان به خبر ارائه نسخه موسیقیائی Nokia N96 اشاره کرد که چیزی در حدود 100 دلار از نسخه استاندارد آن گرانتر به فروش خواهد رسید با اینکه مشخصات این مدل همچنان معرفی نگردیده است اما به نظر نمی رسد تغییرات سخت افزاری خاصی در آن صورت گرفته باشد. تنها تفاوت عمده این مدل در دسترس قرار گرفتن سرویس دانلود بدون محدودیت موسیقی ست که پیش از این تنها برای مدل های 5310 و N95 8G در دسترس بود. نسخه موسیقیائی N96 حداکثر تا پایان ماه ژانویه و بطور انحصاری برای بازار انگلستان ارائه می شود.

از دیگر خبرهای مهم، منتشر شدن آمار فروش دو شرکت موفق سامسونگ و ال جی در رده تمام لمسی ست جائیکه سامسونگ تعداد گوشی های لمسی فروخته شده این شرکت در سال 2008 را بالغ بر 10 میلیون نسخه اعلام کرد که این با توجه به رقم تخمینی 30 میلیون گوشی لمسی فروخته شده از تمامی برندها در سال 2008 رقم کاملا راضی کننده ای به نظر می رسد. توزیع جغرافیائی این 10 میلیون گوشی شامل 1.12 میلیون دستگاه در کره جنوبی، 4 میلیون در اروپا، 2.2 میلیون در آمریکا، 0.9 میلیون در چین و بقیه در سایر کشورهای جهان است. از سوئی دیگر آمار LG در این رده نیز در نوع خود بسیار جالب توجه است این شرکت اعلام نمود که تعداد Viewty های به فروش رفته این شرکت در سال گذشته از 5 میلیون گذشته است که این موفقیت فوق العاده بزرگی برای این برند به حساب می آید. از این تعداد 350 هزار نسخه در کره و مابقی در بقیه کشورها به فروش رفته است از دلائل ادامه موفقیت Viewty پس از چهارده ماه که از معرفی آن می گذرد می توان به مشخصات فوق العاده (دوربین 5 مگاپیکسلی Schneider Kreuznach، فلش زنون، فیلمبرداری اسلوموشن، کاور لنز و...) در کنار قیمت بسیار مناسب آن در این روزها اشاره کرد بطوریکه نسخه جدیدتر این مدل با نام KE990 Viewty اینک به رقمی در حدود 280 هزار تومان رسیده است که در رده Camera Phone های تمام لمسی تقریبا بدون رقیب است.

دیگر خبر منتشر شده نمایش دو کارت حافظه جدید 16 گیگابایتی از شرکت SanDisk در دو فرمت Micro SD و M2 است که با اینکه از ظرفیت های بالاتری نسبت به نمونه های فعلی موجود در بازار برخوردار نیستند اما در قیاس با مدل های موجود در بازار از قیمتی تقریبا دو برابر برخوردارند بطوریکه کارت 16 گیگابایتی Micro SD این شرکت با قیمت 120 دلار و کارت 16 گیگابایتی M2 آن به قیمت 130 دلار به فروش می رسد علت این افزایش قیمت را در دو نکته می توان بررسی کرد یکی در افزایش سرعت خواندن و نوشتن این کارت ها که بر طبق ادعای SanDisk کاملا از نمونه های فعلی سریع تر است و دیگری ارائه شدن یک Card Reader به فرم USB برای اتصال آسان آنها به کامپیوتر است. از دیگر نکات جالب این نوع کارت ها Warranty ده ساله ای ست که برای آن ها در نظر گرفته شده است.

خبر آخر این بخش به سونی اریکسون و تصمیم جدید کادر مدیریت این شرکت در جابجائی شریک تجاری خود در ساخت محصولات مبتنی بر ویندوز موبایل تعلق دارد جائیکه این شرکت تصمیم گرفته است تا دیگر از HTC در ساخت محصولات این چنینی خود استفاده نکند. شریک جدید سونی اریکسون در این رده شرکت تایوانی موسوم به Mobinnova است که قبلا در ساخت گوشی های موبایل مبتنی بر ویندوز تحت نام Foxconn Electronics فعالیت داشته است. در هر حال از همان ابتدا مشخص بود که همکاری سونی اریکسون با بزرگترین رقیب موجود در رده ویندوز موبایل یعنی HTC آن هم بصورت OEM نمی تواند مدت چندانی دوام داشته باشد.

گوشی های به نمایش درآمده در این مدت عبارتند از:

نوکیا: گوشی های به نمایش در آمده غول فنلاندی کم کم در حال تغییر است و بجز یکی دو نمونه سنتی که واقعا معلوم نیست تا کجا می بایست تولید شوند با موارد جالبی روبرو می شویم.

Nokia 6208c: این را به سختی می توان باور کرد ولی نوکیا اینک مدلی را معرفی کرده است که با اینکه دارای صفحه نمایش لمسی ست ولی از سیستم عامل در آن خبری نیست و این بدون شک نتیجه نگاه عمیق نوکیاست به رقبائی همچون سامسونگ و ال جی که مدتها ست این شیوه، یعنی جذابیت های رده لمسی در غیاب سیستم عامل را مد نظر خود قرار داده اند. 6208 دارای صفحه نمایش تمام لمسی 2.4 اینچی از نوع مقاومتی بوده (که قلم دستگاه بر این نکته صحه می گذارد) و ظاهری کاملا مدرن و ساختار شکن دارد. اما گذشته از بهره گیری از قابلیت لمسی، دیگر مشخصات 6208 در سطح چندان بالائی فرار ندارد دوربین این دستگاه یک 3.15 مگاپیکسلی با امکان فیلمبرداری VGA با 15 فریم در ثانیه است که احتمالا دارای فوکوس اتوماتیک نیست و از فناوری 3G و گیرنده های Wi-Fi و GPS نیز در آن خبری نیست. حافظه داخلی این مدل 13 مگابایت است که بکمک کارت حافظه Micro SD به راحتی تا 8 گیگابایت قابل افزایش است و به همراه آن نیز یک کارت یک گیگابایتی ارائه می شود. پورت 3.5 میلیمتری اتصال هدست 6208 را به یکی از انتخاب های دوستداران موسیقی بدل خواهد کرد. یکی از زیبا ترین ابتکارات صورت گرفته در این مدل محل جایگذاری قلم دستگاه است که بر خلاف همیشه از حفره ای در کنارهای دستگاه استفاده نگردیده است و این قلم بطرز ماهرانه ای در قسمت فرو رفته پشت گوشی و در محوطه پائین لنز قرار می گیرد. زمان ورود به بازار این مدل سه ماهه دوم سال 2009 تعیین گردیده است و هنوز خبری از قیمت احتمالی آن در دست نیست.

Nokia 8800 Gold Arte: واقعا معلوم نیست نوکیا تا کجا می خواهد این سری 8800 را ادامه دهد به بیان دیگر جذابیت این محصول که مشخصات اصلی آن یعنی عدم استفاده از کارت حافظه، دوربین حداکثر متوسط و وزن سنگین هنوز هیچ تغییری نکرده است تا کجا می تواند برای کاربران مایه دار این سری ادامه پیدا کند؟ در هر روی بار دیگر نوکیا 8800 ساخته است این بار با استفاده از طلای 18 عیار و چرم طبیعی با کیفیت. مشخصات اصلی این مدل مطلقا هیچ تغییری را نسبت به Carbon Arte نشان نمی دهد و همچنان از صفحه نمایش 2 اینچی OLED، حافظه داخلی 4 گیگابایتی و دوربین 3.15 مگاپیکسلی با قابلیت فیلمبرداری VGA (البته با 15 فریم در ثانیه)، در آن استفاده شده است. (با یک پیش بینی ساده می توان حدس زد که تا همین چند ماه آینده خبر حضور Diamond Arte، Platinum Arte و شاید هم Atomic Arte به گوش خواهد رسید!)

Nokia 5710 XpressMusic: این گوشی یکی از فرمت های دوست داشتنی نوکیا یعنی صفحه کلید چرخشی که ابتدا در 3250 دیده شده را دوباره زنده کرده است و همانطور که از نام آن می توان حدس زد شباهت ظاهری نزدیکی با 5700 دارد. این گوشی البته هنوز بطور رسمی به نمایش گذاشته نشده است و جزئیات پیرامون آن از سایت نوکیا در آمریکا بدست آمده است. تنها مواردی که در رابطه با این مدل می توان به صراحت اعلام کرد دوربین 3.15 مگاپیکسلی اتوفوکوس و گیرنده داخلی GPS آن است و ابعاد صفحه نمایش آن نیز حداکثرس 2.4 اینچ به نظر می رسد.

موتورولا: پس از روزگار سختی که این شرکت پیشرو در سال 2008 و با انفصال واحد موبایل خود از مجموعه مادر تجربه نمود به نظر می رسد اوضاع برای موتورولا اندک اندک در حال بهبود است و نشانه های این بهبودی را در میزان گوشی های جدیدی که این شرکت هر از چندگاهی به نمایش می گذارد می توان مشاهده کرد. فراموش کردن Symbian UIQ و کاهش استفاده از سیستم عامل های مبتنی بر LJ در کنار حرکت سریع به سوی ویندوز موبایل از دیگر مواردی ست که موتورولا را در بازگشت به روزهای طلائی خود یاری می دهد

Motorola A3100: این گوشی یک PDA قدرتمند با تمام امکاناتی ست که در این کلاس انتظار می رود سیستم عامل این مدل Windows Mobile 6.1 Professional است که در کنار پردازنده Qualcomm MSM7201A با فرکانس 528 مگاهرتز و با 128 مگابایت حافظه RAM و 256 مگابایت حافظه فلش مجموعه فوق العاده ای را تشکیل می دهد. صفحه نمایش تمام لمسی این مدل 2.8 اینچ قطر داشته و دارای رزولوشن QVGA می باشد. تعداد رنگ های به نمایش درآمده در این صفحه نمایش نیز همچون همیشه 65 هزار رنگ است. پشتیبانی از اتصال 3G تا سقف سرعت 7.2Mbps در کنار گیرنده های GPS و Wi-Fi تمام آن چیزی که کاربر در رده ارتباطات انتظار دارد را در اختیارش قرار می دهد. پورت اتصالات سیمی این مدل از نوع Mini USB بوده و دوربین بکار گرفته شده در آن نیز یک 3.15 مگاپیکسلی دارای فوکوس اتوماتیک است. A3100 تا پایان سه ماهه اول سال 2009 وارد بازار می شود.

Motorola VA76r: این مدل که در نگاه اول کاملا قدیمی و نچندان جذاب به نظر می رسد در حقیقت یکی از قدرتمند ترین تولیدات موتورولا از لحاظ مقاومت و استحکام است این گوشی که استاندارد MIL-STD 810F را از ارتش آمریکا کسب نموده، در برابر باران، شوک، لرزش، گرد و خاک، رطوبت، نمک، مه و گرمای شدید کاملا مقام است و از این رو آن را با محصول فوق العاده ای چون Sonim XP1 می توان مقایسه کرد. اما از این گذشته این مدل دارای صفحه نمایش داخلی 2.2 اینچی QVGA بوده که قادر به نمایش 256 هزار رنگ است و برای تکمیل کاربری خاص خود به گیرنده داخلی GPS با پشتیبانی از A-GPS نیز مجهز گردیده است. حافظه داخلی 100 مگابایتی، پشتیبانی از کارت حافظه Micro SD تا 4 گیگابایت و فناوری 3G از دیگر مشخصاتی ست که در ساختار این مدل می توان اشاره کرد

Motorola W233 Renew: این گوشی نیز یکی دیگر از اولین های موتورولا ست این بار به تبعیت از برخی دیگر سازندگان، موتورولا اقدام به ساخت یک گوشی با بدنه ای کاملا قابل بازیافت نموده که در ساخت آن از بطری های بازیافتی پلاستیکی استفاده شده است. رنگ سبز بکار گرفته شده در بدنه نیز اشاره روشنی ست به شعار دوستدار محیط زیست بودن این مدل. از این گذشته W233 دارای صفحه نمایش 1.6 اینچی با وضوح ناچیز 128�128 پیکسل بوده و حتی از بلوتوث و حافظه داخلی هم در آن خبری نیست، البته امکان جایگذاری کارت حافظه Micro SD تا 2 گیگابایت برای آن در نظر گرفته شده است. دوربین هم نگفته پیداست که در W233 جائی ندارد.

سونی اریکسون: اوضاع در سمت سونی اریکسون به کندی پیش می رود و روزگار تکرار و تکرار همچنان ادامه دارد. با این تفاوت که اینک اکثر محصولات High-End این شرکت به تجهیزات پیشرفته ای چون Wi-Fi و GPS مجهز گردیده اند. تکلیف بخش گوشی های هوشمند این شرکت و تعیین بستر استاندارد آنها از میان Symbian و ویندوز موبایل نیز همچنان مشخص نشده است.

SE W508: این یکی از متفاوت ترین محصولات سونی اریکسون تا به امروز است چرا که گذشته از مشخصات سخت افزاری مطلوب، قابلیت تعویض گسترده رنگ قاب را به رنگ های بسیار زیبا دارد و به همراه گوشی یک قاب رنگی اضافی نیز عرضه می شود. این گوشی کشوئی دارای یک صفحه نمایش 1.1 اینچی در بخش بیرونی ست که با وضوح 36�128 و تکنولوژی OLED احتمالا از خوانائی بالائی در محیط های خارجی برخوردار است. صفحه نمایش اصلی دستگاه یک نمونه 2.2 اینچی QVGA است که امکان چرخش تصویر با کمک شتاب سنج داخلی را نیز دارد از دیگر کاربردهای شتاب سنج داخلی بغیر از Shake Control در تعویض آهنگ ها، می توان به خصوصیت Gesture Control در قطع صدای زنگ تلفن و آلارم با حرکت دادن دستگاه اشاره کرد. دیگر مشخصات اصلی این مدل شامل دوربین 3.15 مگاپیکسلی بدون اتوفوکوس، پشتیبانی از GSM چهار بانده در کنار HSDPA و کارت یک گیگابایتی M2 ارائه شده به همراه گوشی می باشد. سه ماهه دوم سال 2009 زمانی ست که برای حضور در بازار این مدل در نظر گرفته شده است.

SE W715: این مدل را می توان نسخه دومی از گوشی جدید G705 سونی اریکسون دانست که اینک با رنگ مشکی و در گروه W معرفی شده است. مشخصات اصلی این مدل همچون صفحه نمایش QVGA با سایز 2.4 اینچ و پشتیبانی از نمایش 256 هزار رنگ، حافظه داخلی 120 مگابایتی، گیرنده های GPS و Wi-Fi به همراه دوربین 3.15 مگاپیکسلی اتوفوکوس کاملا دست نخورده باقی مانده است. از دیگر مشخصات این مدل می توان به شتاب سنج داخلی با امکان Shake Control و پشتیبانی از HSDPA در ارتباطات پر سرعت اشاره کرد. تنها نکته باقی مانده در رابطه با W715 این است که این مدل بطور انحصاری برای اپراتور Vodafone ارائه می شود و بطور مستقل نمی توان آن را در بازار یافت.

SE C510: عضو جدید خانواده Cyber-Shot سونی اریکسون به دوربین 3.15 مگاپیکسلی اتوفوکوس با کیفیتی مجهز است که تقریبا همانی ست که پیش از این در C702 نیز مشاهده شده بود. قابلیت تشخیص چهره و لبخند و استفاده از یک کاور هوشمند فوق العاده از دیگر موارد قابل اشاره در رابطه با این دوربین است فلش بکار گرفته شده در این مدل الیته از نوع زنون نیست و همچنان ترجیح داده شده است که در مدل های پائین از فلش LED استفاده گردد. صفحه نمایش این مدل 2.2 اینچ قطر داشته و بکمک شتاب سنج داخلی قادر به چرخش اتوماتیک تصویر است. حافظه داخلی C510 در حدود 100 مگابایت است زمان حضور در بازار این مدل سه ماهه اول سال 2009 می باشد.

SE C905 Pink: این ورژن که هنوز نیامده به آن برچسب مخصوص خانمها را چسبانده اند بجز رنگ، تغییرات اندکی نسبت به نمونه اصلی نموده است از جمله این تغییرات می توان به افزوده شدن قابلیت تشخیص لبخند به دوربین، کلاینت YouTube و ارتقاء نرم افزار Wayfinder از نسخه 7 به 8 اشاره کرد. این ورژن در اواسط فوریه عرضه خواهد شد و کاربران نسخه اصلی C905 نیز با دانلود و نصب Firmware جدید قادر به استفاده از این امکانات خواهند بود.

سامسونگ: شاید هیچ شرکتی به اندازه سامسونگ از اوضاع رو به راه سال 2008 استفاده نبرده باشد جائیکه لحظات خوش این شرکت در نیمه دوم سال 2008 در غیاب تمامی رقبای سر سخت با تولید و عرضه اولین Camera Phone هشت مگاپیکسلی بازار کاملا تکمیل شد. سامسونگ که هنوز و پس از گذشت چندین ماه از حضور INNOV8 هنوز رقیب خاصی را پیش روی خود نمی بیند، هنوز ایده تعبیه یک دوربین 8 مگاپیکسلی در قالب یک موبایل را کاملا از دیگران جدی تر گرفته است. (البته توجه به این نکته ضروری ست که رقبائی چون LG بعلت گستره توزیع محدودتر و سونی اریکسون بعلت محدودیت در فیلمبرداری عملا قادر به حرکت شانه به شانه با سامسونگ نیستند)

Samsung S8300: پس از یک نمونه هوشمند و یک مدل تمام لمسی این بار سامسونگ دوربین 8 مگاپیکسلی خود را در یک Feature Phone بکار گرفته است این مدل که یک کشوئی بسیار زیباست البته هنوز بطور رسمی به نمایش در نیامده است و اطلاعات فعلی در ابطه با آن به تصاویر رخنه کرده در برخی سایت های معتبر محدود می گردد. صفحه نمایش این مدل آنطور که از تصاویر بر می آید، حداقل 2.6 اینچ ابعاد دارد و برخلاف انتظار یک نمونه تمام لمسی با اینترفیس همیشگی TouchWiz سامسونگ است. گیرنده GPS و پشتیبانی از HSDPA و فرمت ویدئویی DivX از دیگر موارد قابل ذکر در رابطه با این مدل است. دوربین این مدل به سبک سامسونگ های کشوئی کلاسیک در پشت لبه بالا رونده دستگاه و درست در پشت صفحه نمایش جای گرفته است که در هنگامی که گوشی بسته است در کاور پشتی پنهان می گردد و از این طریق نیاز به بهره گیری از یک کاور جداگانه را از میان برده است. ظاهرا از فلش زنون در این مدل خبری نیست و صحبتی نیز از گیرنده Wi-Fi در آن نشده است. احتمالا رونمائی از این مدل تا نمایشگاه MWC2009 بطول خواهد انجامید.

ال جی: LG را می بایست یکی دیگر از برندگان سال گذشته دانست شرکتی که با کنار گذاردن رسمی ایده اسمارت فون و PDA بطور کامل تمامی تلاش خود را در جهت بهبود عملکرد Feature Phone های خود بکار گرفته است.

LG KS660: این اولین گوشی این کمپانی ست که قابلیت پشتیبانی از دو سیمکارت همزمان را دارد و پس از سامسونگ و موتورولا عنوان سومین شرکت مهمی که به این امر مبادرت نموده را نصیب LG کرده است. صفحه نمایش این مدل یک 3 اینچی تمام لمسی با رزولوشن WQVGA یا 240�400 پیکسل است و دوربین بکار گرفته شده در آن دارای وضوح 5 مگاپیکسل و امکان فیلمبرداری با رزولوشن 480�720 با 15 فریم در ثانیه است. حافظه 50 مگابایتی و پشتیبانی از کارت حافظه Micro SD تا سقف 4 گیگابایت از دیگر مشخصات KS660 به حساب می آید. نگفته پیداست که به سبک اکثر دو سیمکارت های فعلی، خبری از قابلیت 3G در این مدل نیست و GSM سه بانده تنها راه برقراری ارتباط در این مدل می باشد.

[/SIZE]
    mahsam
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    1
    90

هم وطنان داخل ایران

درصورتیکه با تلفن همراه شماتماسیبر قرار شد

و در آن شخص یااشخاصی ادعا نمودند که از

مهندسین شرکت مخابرات هستند و قصد

چک کردن خط شما را دارند و از شما
    تقا ضا نمودند که هر عددی را
    شماره گیری کنید بدون هیچ گونه
    شماره گیری فورا تماس را قطع کنید
    چون شرکتی جعلی از این طریق به سیم
    کارت شما دسترسی خواهد یافت و از
    طریق خط شما و با هزینه شما
    تماسهای تلفنی بر قرار خواهد کرد

تمامی کاربران تلفن همراه توجه
    داشته باشند که در صورتیکه با شما
    تماسی برقرار شد و در نمایشگر گوشی
    شما این پیغام ظاهر شد( XALAN )
    از پاسخ دادن به ان خودداری نمایید و
    تماس را به سرعت قطع کنید در صورت
    جواب دادن به تماس گوشی شما
    ویروسی خواهد شد این ویروس
    اطلاعات IMEI و IMSI از روی گوشی و
    سیم کارت شما پاک خواهد کرد که
    این امر باعث قطع ارتباط شما با
    شبکه تلفن خواهد شد و شما مجبور
    خواهید شد گوشی دیگری خریداری
    نمایید
    یک لبخند کمترین و ارزانترین روش برای تغییر در ظاهر آدما ست !
    reza1362
    معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,798
    4,885

[SIZE=3:f916db36c8]بزرگ ترین موبایل دنیا با کارکرد کامل:[/SIZE]

سامسونگ با همکاری شرکت کریکت اقدام به تولید بزرگترین موبایل جهان نموده، که دارای تمامی عملکردها و امکانات یک موبایل معمولی است. این غول موبایل نسخه بزرگ شده سامسونگ R450 است که به مسنجر سامسونگ مشهور است. البته این دو شرکت با این کار موفق به ثبت رکورد خود در کتاب رکوردهای گینس شدند. فقط ایراد کار اینجا است که احتمالا این موبایل تنها به درد افرادی مانند هاگرید و هرکول می خورد، یا به قول ما ایرانی ها موبایل رستم دستان !

ایستگاه به ایستگاه…

مرز به مرز…

کوروش بزرگ
    reza1362
    معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,798
    4,885

[SIZE=3:ca3e002626]مشکل فعال سازي جي پي آر اس همراه اول برطرف شد:[/SIZE]

پس از بروز مشکلاتی در فعالسازی سرویس GPRS و MMS همراه اول، پرتال این اپراتور برای فعالسازی این سرویس بروزرسانی شد.
    به گزارش خبرنگار سازمان خبری و اطلاع رسانی تلفن همراه ایران(موبنا) ،با وجود گذشت حدود چهارماه از ارائه سرویسهای GPRS همراه اول،اغلب مشترکان این اپراتور به دلیل مشکلات موجود در نحوه فعالسازی سرویس های فوق و نیز عدم دسترسی به پرتال این شرکت، قادر به استفاده از این سرویس ها نبوده اند که ازابتدای سال جدید این مشکل به کلی برطرف شده است.
    هم اکنون مشترکان اپراتور اول می توانند با مراجعه به صفحه اصلی سایت شرکت ارتباطات سیار به نشانی WWW.MCI.IR نسبت به تکمیل فرم و ثبت نام این سرویس با طی کردن مراحل ساده ای نسبت به گذشته اقدام کنند.
    GPRS همراه اول هم اکنون در اکثر استانهای کشور فعال است و تعرفه آن از ساعت 8صبح تا 11شب به ازای هر کیلو بایت ترافیک حداکثر 8/14ریال و از 11شب تا 8 صبح به ازای هر کیلوبایت ترافیک حداکثر چهارریال است.
    خدماتی که در حال حاضر از طریق سرویس GPRS در اختیار مشترکین قرار می گیرد، شامل استفاده از پست الکترونیکی و دسترسی به سایت های اینترنتی و دریافت فایل بر روی گوشی تلفن همراه می شود و برای فعال سازی MMS، مشترکان باید ابتدا به دفاتر خدمات مشترکین مراجعه کرده و سپس از طریق سایت همراه اول نسبت به فعالسازی آن اقدام کنند.
    به گفته شرکت ارتباطات سیار ایران، سرعت اینترنت که از طریق سرویس GPRS ارایه می شود، محدود بوده و همراه با توسعه آینده شبکه به نسل بعد سرویس دیتا "EDGE" که دارای سرعت بالاتر در اینترنت است، به مشترکین ارائه خواهد شد.
    اپراتور دوم تلفن همراه نیز خدمات GPRS را به مشترکان خود ارائه می کند.

ایستگاه به ایستگاه…

مرز به مرز…

کوروش بزرگ
    reza1362
    معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,798
    4,885

[SIZE=3:2a538b868f]به زودی: باتری هایی که فقط در 3 ثانیه شارژ می شوند :[/SIZE]

در آینده ای نزدیک شاهد باتری هایی خواهیم بود که فقط در سه ثانیه شارژ می شوند.
    دانشمندان در MIT روشی را کشف کرده اند که با کمک آن می توان یونهای لیتیوم را با سرعت بالایی شارژ کرد و خبر خوب اینکه در روش آنها از مواد متداولی استفاده می شود، در نتیجه این باتری ها می توانند در کمتر از 2 سال بازار را به تسخیر خود در آورند.
    Byoungwoo Kang (بیانگ وو کنگ) و Gerbrand Ceder (گربرند سدر) از موسسه تکنولوژی ماساچوست در کمبریج به فرآیند رها شدن یون های لیتیوم از کمپوند کاتد (cathode compound) و بازگشت آنها به مخزن آند (anode store) سرعت می بخشند. به زبان ساده، آقای Kang و Ceder با ساخت انبوهی از نانو ذرات و ترکیب ساختار معمول باتری ها با کربن و مواد دیگر ساختارمعمول باترهای لیتیومی را تغییر دادند.
    کاربرد این باتری های قابل شارژ نسبت به باتری های لیتیومی که کاربرد جهانی دارند بسیار گسترده تراست، از جمله کاربردهای این باتری ها در ماشین های الکتریکی، لپ تاپ ها، سیستم های بازی قابل حمل و ... است.
    Kang و Ceder از نوآوری که کشف آنها در ماشین های الکتریکی ایجاد می کند بسیار هیجان زده اند.
    آنها می گویند: " قابلیت شارژ و دشارژ باتری ها در کسری از ثانیه به جای چند ساعت باعث به وجود آمدن وسایل جدید تکنولوژی و تغییر شیوه ی زندگی می شوند."
    در دنیایی که به طور پیوسته به سوی تحلیل می رود، پیشرفت در زمینه ماشین های الکتریکی می تواند راه جهان را اصلاح و تاثیر خوبی بر طبیعت داشته باشد.

ایستگاه به ایستگاه…

مرز به مرز…

کوروش بزرگ
    sunset
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    309
    1,518

[SIZE=3:d97721e69e]کشف فوق*العاده جالب ایرانی*ها برای فرار از دست پلیس!![/SIZE]

یك شركت امنیتی هلندی بر پایه مطالعات جدید خود اعلام كرد، مجرمان اینترنتی این روزها حاضرند با پرداخت هزاران دلار گوشی 1100 نوكیا كه دیگر تولید نمی*شود و روی آن یك نرم*افزار آسیب*پذیر نصب شده است را خریداری كنند. این نرم*افزار به هكرها امكان می*دهد تا به حساب*های آنلاین كاربران دسترسی پیدا كنند.

به گزارش البرز این خبر با توجه به زیر ساختهای بانکداری الکترونیک شاید خیلی در ایران مهم تلقی نشود اما در کمال تعجب فعالان بازار گوشی تلفن همراه میگویند تقاضا برای خرید مدل 1100 نوکیا در ایران هم در حال افزایش است.

البته قیمت این مدل گوشی هنوز خیلی بالا نرفته و مانند اروپا به 32000 دلار نرسیده است! با اینحال ایرنیها در اقدامی مبتکرانه و با یک دستکاری جزیی از گوشی تلفن همراهشان به عنوان هشدار دهنده وجود پلیس راهنمایی و رانندگی نزدیک خودرویشان استفاده میکنند.

خبرنگار البرز که این خبر را شنیده بود به عنوان یک خریدار به پاساژ علاءالدین مرکز فروش و خدمات گوشی تلفن همراه رفت تا این نوآوری - درنوع خود - جالب توجه را از نزدیک ببیند.

فروشندگان میگویند با وارد کردن یک جسم خارجی چوبی (مانند چوب کبریت) به محل ورود فیش handsfree گوشی میتوان از فاصله 500 متری فهمید که سرعت خودرو توسط دوربین پلیس زیر نظر است.

به این ترتیب که با وارد کردن چوب کبریت، روی صفحه گوشی تلفن همراه تصویر کوچک یک خودرو ظاهر شده و هنگام حرکت خودرو با سرعت زیاد چنانچه اشعه دوربین کنترل سرعت پلیس به خودرو برخورد کند گوشی صدایی شبیه علامت هشدار پخش میکند. با این شیوه رانندگان خواهند توانست قبل از متوجه شدن کاربر دوربین از سرعت خود بکاهند و از مقابل دیدگان پلیس عبور کنند.

آزمایش یک گوشی 1100 و نمایش خودروی کوچک روی صفحه

برخی میگویند خود شرکت "نوکیا" هم از این قابلیت گوشی 1100 مطلع نیست و این کشف ذهن کنجکاو ایرانی ها بوده است.

گزارش البرز حاکی است تا کنون پلیس به این خبر واکنشی نشان نداده و اتحادیه فروشندگان گوشی و لوازم جانبی تلفن همراه نیز از تایید چنین قابلیتی امتناع کرده است. هم اکنون برخی از فعالان بازار تلفن همراه در صدد خرید تعداد زیادی از این گوشی بوده و همچنین دیگر گوشی های قدیمی را برای اطلاع از داشتن چنین قابلیتی آزمایش میکنند.

مدل 1100 نوكیا همواره به عنوان یكی از پرفروش*ترین محصولات این شركت محسوب شده و در زمان عرضه آن به بازار، همواره زیر 100 یورو قیمت داشته است.
    باور کن , رفتـــــــنم را ,

که میروم تا خاطره ام با ماندنم , لگدمال نشود .
    Hidd3n
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    کوچولووو فعال
    34
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط Sonami021
    طراحی ترکیبی برای پیش نمایش گوشی H1i

سرویس اخبار خارجی ایتنا - گوشی جدید سونی*اریكسون با عنوان H1i ترکیبی از سری واکمن و سری تلفن*های همراه سایبرشات این شرکت است.

حرف H آغازین این مدل جدید که تاکنون تنها تصاویری از آن در اینترنت منتشر شده، برگزفته از واژه Hybrid است و به این نکته اشاره دارد که این تلفن*همراه ماهیتی مرکب دارد.

تصاویر موجود از H1iنشان می*دهد که صفحه*نمایش این تلفن*همراه جدید 480 در 270 پیکسل است و از فناوری "چندلمسی" (multi-touch) استفاده می*کند.

همچنین دوربین این مدل در پشت آن قرار دارد و وضوح تصویر آن 2/7 مگاپیکسل است.

از آنجا که تاکنون خبر تولید این تلفن*همراه از سوی مقامات سونی اریکسون تایید نشده است، برخی تحلیلگران بازار تلفن*همراه اظهار داشته*اند که این مدل وجود خارجی ندارد.
    بهترین چیز رسیدن به نگاهی ست که از حادثه عشق تر است!
    Picker
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

104
    152

پیش فرض مروری بر 10 گوشی پرفروش بازار

[SIZE=3:f49eff00e3]مروري بر 10 گوشي پرفروش بازار[/SIZE]

[SIZE=3:f49eff00e3]بازار تلفن همراه اين روزها با رسيدن به 48ميليون كاربر تقريبا به حالت اشباع رسيده است. درحالي كه گفته مي*شود برخي از كاربران به واسطه سيم*كارت*هاي ارزان قيمت هم*اكنون دوسيم*كارته شده* و به سمت خريدن گوشي* جديد رو آورده*اند، اما ظهور گوشي*هاي دوسيم*كارته باعث شده تا بسياري از اين كاربران قيد حمل دوگوشي را زده و به سمت خريد اين نوع از گوشي*ها رو آورند.

از سوي ديگر و از آنجايي كه تا همين چند ماه پيش عمده گوشي*هاي دوسيم*كارته در بازار گوشي*هاي چيني بي*كيفيت بوده*اند، اما با ورود گوشي*هاي دوسيم كارته سامسونگ به نظر مي*رسد كه اين برند توانسته باشد بيشتر مورد استقبال اين نوع از كاربران قرار گرفته باشد.

اما بازار تلفن همراه كه اين روزها بيشتر از قبل حالتي سكون به خود گرفته است، در بخش گوشي*هاي دوسيم*كارته، گوشي*هاي ارزان قيمت و نيز گوشي*هاي هوشمند لمسي وضع ديگري به خود گرفته است. به طوري كه هم*اكنون در همين بازار راكد اما اقبال اندك مخاطبان بازار به اين گوشي*ها بيشتر از قبل است.

نوكياي ارزان و نوكياي لمسي

نوكيا همچنان پرفروش*ترين برند بازار تلفن همراه است. هرچند كه طي دو ماه گذشته دو نماينده فروش فعال اين برند به دليل توزيع بيش از حد گوشي*هاي قاچاق و تعرفه بالاي واردات از ادامه فعاليت در اين بازار انصراف دادند، اما هم*اكنون به رغم كم شدن سهم و فروش نوكيا در بازار، اين برند همچنان حرف اول بازار را مي*زند.

در كنار N95 عادي و 8 گيگابايتي اين برند كه همچنان از فروش نسبتا خوبي در بازار برخوردارند، اما اين روزها اقبال مخاطبان به سمت دو گوشي ديگر از خانواده گران قيمت*هاي اين شركت افزايش يافته است.

گوشي N78 كه از زمان عرضه*اش به بازار زمان نسبتا زيادي است كه مي*گذرد، اما اين روزها بيشتر از قبل مورد توجه قرار گرفته است. اين گوشي، اما در بدو ورودش با مشكلات نرم*افزاري روبه*رو شد. البته ذكر اين نكته نيز خالي از لطف نيست كه N78هاي بدون گارانتي كه بيشتر به شكل قاچاق وارد بازار مي*شد با اين مشكل رو به رو بودند. شايد همين عامل باعث شده بود تا توجه بازار در آن زمان از اين مدل نوكيا منحرف شده و به سمت ساير اعضاي خانواده N جلب شود.

به هر حال هم*اكنون N78 از فروش خوبي در بازار برخوردار شده است. اين گوشي* هم*اكنون با گارانتي رسمي 220هزار تومان در بازار به فروش مي*رسد و از امکاناتي نظير صفحه نمايش TFT ، دوربين عکاسي و فيلمبرداري 2/3 مگاپيکسلي و ارتقاي حافظه داخلي توسط مموري*کارت برخوردار است.

ديگر پرفروش نوكيا اما اين بار نه از خانواده N است و نه از خانواده E، بلكه باز هم يكي از اعضاي اكسپرس ميوزيك*ها خبرساز اين برند شده است. 5800 كه از عمر حضورش در بازار ايران چندماهي نمي*گذرد، اين بار به عنوان يكي از پرفروش*هاي نوكيا در بازار شناخته شده است. جدا از بحث تبليغات بي*شماري كه پيرامون اين مدل صورت گرفته است، اما لمسي بودن اين مدل باعث شده تا نوكيا دوستاني كه انتظار يك گوشي لمسي را از اين كمپاني داشتند، به سمت اين مدل كشيده شوند. اين مدل هم*اكنون با گارانتي رسمي نزديك به 360هزار تومان به فروش مي*رسد.

قديمي*هاي پرفروش

هرچند سوني اريكسون در ماه*هاي گذشته گوشي*هاي جديدي را روانه بازار ايران كرده است، اما همچنان مدل S500 اين برند به عنوان يكي از پرفروش*هاي اين برند در بازار شناخته مي*شود.

S500 سوني اريکسون که با گارانتي متفرقه به بهاي 123هزار تومان فروخته مي*شود، داراي امکاناتي نظير صفحه نمايش TFT ، دوربين عکاسي و فيلمبرداري دو مگاپيکسلي و ارتقاي حافظه داخلي توسط مموري* کارت است.

همچنين مدل T700 اين برند به عنوان يکي از پرفروش*هاي اين برند در بازار تلفن همراه معرفي شده و با گارانتي رسمي به بهاي 215هزار تومان در اختيار مشتريان قرار مي*گيرد.

دوربين عکاسي و فيلمبرداري 2/3 مگاپيکسلي و حافظه داخلي 25 مگابايتي از مشخصات اصلي گوشي T700 به شمار مي*آيد که با گارانتي رسمي به قيمت 215هزار تومان در بازار تلفن همراه عرضه مي*شود.

از سوني اريكسون در بازار تلفن همراه به جز اين چند مدل پرفروش خبر ديگري نيست. يكي از انتقاداتي كه از سوي نمايندگان فروش سوني*اريكسون همواره مطرح بوده به عدم اطلاع*رساني صريح نمايندگان اصلي اين برند در بازار ايران بازمي*گردد.

وقتي سامسونگ ساكت است

هرچند كه از ابتداي سال جاري ديگر از سر و صدا و تبليغات بي*شمار سامسونگي*ها خبري در بازار نيست، اما اين برند كه هم*اكنون به نظر مي*رسد به جايگاه دوم در بازار ايران خيلي نزديك شده است از ابتداي سال جاري تا به حال نزديك به چهار مدل جديد روانه بازار كرده است.

M7500 سامسونگ كه يكي از جديدترين محصولات اين برند در بازار است، هم اكنون با قيمت 325هزار تومان در ليست پرفروش*ترين*هاي اين برند قرار گرفت. صفحه نمايش OLED، ارتقاي حافظه داخلي توسط مموري کارت (MicroSD (TransFlash، دوربين عکاسي و فيلمبرداري3 مگاپيکسلي از مشخصات اصلي مدل فوق به شمار مي*آيد.

گوشي M3510 سامسونگ نيز كه هم*اكنون به قيمت 125*هزار تومان عرضه مي*شود از ديگر پرفروش*هاي اين برند است. اين گوشي، داراي صفحه نمايشTFT با قابليت نمايش 16ميليون رنگ، دوربين عکاسي و فيلمبرداري دو مگاپيکسل، حافظه داخلي 60 مگابايتي و ارتقاي آن توسط (microSD (TransFlash است.

دوربين عکاسي و فيلمبرداري 15/3 مگاپيکسلي و ارتقاي حافظه داخلي توسط مموري کارت تا 16 گيگابايت از مشخصات اصلي اين گوشي به شمار مي*آيد.

لمس*هاي جذاب

بازار تلفن همراه از سال گذشته با ورود گوشي*هاي آيفون و اچ*تي**سي تركيب جديدي از متقاضيان را به خود گرفته است. اين روزها گوشي*هاي لمسي كه زماني به واسطه تازه بودن فناوري*شان از قيمت بالايي برخوردار بودند، اما با كاهش قيمت بيشتر از قبل مورد استقبال مصرف*كنندگان قرار گرفته*اند.

ويوا، تاچ*اچ*دي و دايموند 2، از پرفروش*هاي اچ*تي*سي در بازار تهران است كه به واسطه خدمات جانبي*اي همچون بيمه رايگان و نصب نقشه انحصاري تهران براي استفاده از سيستم GPS توسط پرشين تله*كام باعث شده تا بيشتر از قبل مورد استقبال قرار گيرند.

اين سه مدل هم*اكنون با قيمت*هاي 270، 730 و 620هزار تومان در بازار عرضه مي*شوند. لمسي*بودن صفحه نمايش مهم*ترين ويژ*گي گوشي*هاي اين سه مدل است، اما در عين حال در مدل اچ*دي استفاده از دوربين 5 مگاپيكسلي در كنار امكان ارتقاي حافظه به وسيله مموري از ديگر امكانات اين گوشي عنوان شده است.
    [/SIZE]

خورشید سوزان است...سایه بانت جای دارد؟!!
صفحه 3 از 114 نخست 12345678132353103 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 45 از 1696

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)