ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 199 نخست 1234567122252102 ... آخرین
نمایش نتایج: از 16 به 30 از 2982
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,508
    20,494

New2 ♋ بحث كوچولوها ▓ موضوع جدید: آیا حاضرید با یک شخص مشهور ازدواج کنید؟! و چرا ؟ ▓

لطفا ابتدا قوانين و روال كار ، اين تاپيك را مطالعه كنيد ، و سپس پست ارسال كنيد

ابتدا مسئول تاپيك ( Sin-Sin 137179) يك موضوع بحث را مشخص مي كند و همه دوستان در مورد اون بحث و تبادل نظر ميكنيم

در پايان هفته نتيجه گيري مي شود و به اين صورت هر هفته بحثي انجام ميدهيم

چند نكته مهم كه در اين تاپيك بايد رعايت بشه:

1. حفظ ادب ، محترم شمردن نظر هر يك از دوستان
    2. تجاوز نكردن به اعقايد شخصي و ديني فرد و سياسي و ديني نكردن موضوع بحث
    3. موضوع بحث نبايد وسيع و يا مذهبي و سياسي و يا خارج از ادب باشه

مسئول تاپيك بحث
    : سمابانو با نام كاربري Sin-Sin 137179

موضوعات پيشنهادي خود را مي توانيد در این تاپیک ارسال کنید

•:. صندوق پیشـنهادات و انتقـادات شما در مورد ♋ بخش بحث و تبادل تظر ♋ .:•.

با تشكر از همگي

موضوع فعلي بحث:

آیا حاضرید با یک شخص مشهور ازدواج کنید؟! و چرا ؟!

لطفا همراهي كنيد ..

.
    .
    .

ویرایش توسط samira BanOo : 2019.06.08 در ساعت 02:27 دلیل: تغییر موضوع بحث
  2. 7
    ehsanblue

کوچولو در حال راه افتادن

0
    1

خوب عشق و تنفر با هم وجود داره ولي هيچكدومش مستلزم بدون اون يكي نيست ممكن كسي عاشق كسي نباشه ولي لزش به هر دليلي تنفر داشته باشه
    ولي اگر كسي عاشق باشه اون وقت تنفر از كسيكه عاشقشه به معني واقعي ميشه
    با تشکر احسان
    ana
    ana
    کوچولو پرتلاش برای فعال شدن

0
    73

راستي من بحث را مطرح مي كنم عمو عباس بجاي اينكه بحث ما را رونق بده خودش بحث جديد مطرح مي كنه بعد بچه ها هم ادامه مي دهند حالا جالب اينكه بعضي ها نظر در مورد بحث قبلي مي دهند؟؟؟؟؟!!!!

خوب تعدادي از كوچولوهاي عزيز نظراتشون را دادند اگر من كمي دير اومدم بخاطر شبهاي احيا بود كه حس بحث و توضيح بيشتر نداشتم ببخشيد چون جاي تامل زيادي دارد:

سعيد جان نظراتي دادند كه جا دارد من هم مطابق با نظرايشان صحبتي كنم:
    در مورد دوست داشتن بله اول كه دو نفر با هم اشنا مي شوند يقينا چيزي بين انها نيست و به مرور زمان علاقه پيش مي اد اين علاقه بايد با اشنايي و رفت و آمد باشد.

عباس جان هم در اين زمينه نظري دادند و وايپر عزيز هم تاييدي داشتند
    به نظر من دوستيها بايد ادامه داشته باشد ولي با رفت و امد خانوادگي بايد خانواده ها اين امكان را ايجاد كنند كه همه بتوانند فرد مورد نظرشان را انتخاب كنند انها هم نظر بدهند اگر امتيازات بيشتري داشتند درب منزل را به روي انها باز كنند يعني بعد از شناخت كلي به شناخت جزيي برسد و فقط شناخت در رفت و امد و نشت و برخاست و به قول معروف سر سفره و هم سفر شدن اتفاق مي افتد.

از اينكه طولاني بشه يا كوتاه باشدمدت نامزدي :
    اگر مدت نامزدي جهت شناخت و معقولانه طول بكشد اشكالي ندارد ولي اگر بهانه اي باشد براي فرار از زير بار مسيوليت بهتر است كه زودتر درگير زندگي بشوند. گاهي مي گويند اگر زود ازدواج كني و درگير زندگي بشوي جووني نكردي اگر دير درگير بشوي مشكلات خاص خودشو داره فاصله سني با بچه ات زياد مي شود و دركش نمي كني؟
    به نظر من با توجه به شرايط و روحيه هر فرد متفاوت است چون ازدواج دقيقا با روحيه و نياز هر فرد بستگي دارد وقتي به پختگي رسيده باشد و نيازش هم احساس بشود بايد ازدواج كند حالا در سن كمتر يا در سن بيشتر ولي موانع از جمله درك فرزند و ... را بايد از سر راه برداشت
    من موافق نيستم كه مي گويند فاصله سني زياد است و بچه را درك نمي كنند ببخشيد خيلي اشتباه كرديد كه بچه اورديد وقت نداريد بهش برسيد چرا مي اوريد خوب نياوريد . شما بخاطر نياز خودتون يك نفر ديگر را بدبخت مي كنيد اين چه جور رسمي است؟

يه مطلب را هم جا داره اينجا بگم حقيقتي است كه اگر سو استفاده نشود خوب است

اول اينكه مي خوام تاكيد كنم ما اگر فرهنگ يك فكر و انديشه را جديد را در جامعه نداشته باشيم اوردن فكر جديد سخت و بسيار بسيار مشكلات دارد

در فرهنگ ما قبول اينكه دختر و پسر با هم باشن خيلي ثقيل است اما همين امر در اروپا سهل است ولي فرهنگش در اروپا جا افتاده و با همترازي بقيه امور اجتماعي يكسو است يكدفعه نمي شود در فرهنگ ايراني با طرز فكر ايراني بخوهيم ارتباط بين دختر و پسر را جا بياندازيم و توجيح كنيم . هميشه قبل از ان بايد زمينه سازي بشود ذهنها اماده بشود وسايل مورد لزوم مهيا بشود بعد فرهنگ جديد ارايه شود.

گاهي ما ادمها قاطي مي كنيم و مي خواهيم فرهنگ اروپايي را بدون در نظر گرفتن مسايل ديگر اجرا كنيم كه اين اشتباه است.

ولي ارزشها معني و مفهوم ديگر دارد مسلما نمي تونيد به راحتي افكار را عوض كنيد نياز به زمان داره و برنامه ريزي دولت و صدا و سيما بايد پشت ان باشد

انقدر اين بحث كلي است كه من از سعيد جان مي خواهم وقت بيشتر بدهند ولي با اين حال سعي مي كنم تمام حرفامو بگم چون اگه افكارم را رهايش كنم تا زمان بعدي طول مي كشد

ببينيد صداقت شرط اول است ولي نه اينكه تمام انچه داري را بريزي روي دايره و نه اينكه حرفاي مورد نياز را نزني و بعد مشكل ايجاد شود

مي خواهم بگم كه زندگي يك بازي است اگر ادما با هم مشكلات اساسي نداشته باشند بقيه مشكلات قابل حل است چندي پيش در گروه ترانه ها مطلبي را خواندم جالب بود حتما همه شما ها هم خوانيد و لي جا دارد مجدد ذكر كنم درمورد تغيير افراد
    ادمها را نمي تونيم اصليتشان را تغيير بدهيم چون ريشه و خمير مايه ريخته شده و تغيير نمي كند ولي جزييات را مي شود تغيير داد براي تغيير جزييات هم بايد حس تغيير پذيري در وجودمان باشد اگر با غدي و يكدنگي بايستيم و نخواهيم تغيير كنيم مطمين باشيد زندگي با سختي ادامه داره اما اگر هر دو طرف بخواهند براي همديگر بخاطر دوام زندگي كه دوستش دارند و ارزشي كه براي خودشان قايل هستند ادامه بدهند مي توانند به راحتي رفتارهاي جزيي را حل كنند.

هر انساني بايد به زندگي مثل شطرنج نگاه كند كه ما مهره هاي شطرنجيم و خداي متعال گرداننده ما

پس اصل مطلب را مي دانيم و باور داريم كه دنيا بازي است پس براي بازي نبايد خودمون درگير كنيم كه غصه بخوريم حرص بخوريم چرا بايد بخاطر چيزي كه مي دونيم بازي است اينقدر اسير بشويم و خودمون را ازار بدهيم؟

حالا معيارها:
    واقعا زيبا بودن زياد مهم است ؟
    ثروت مهم است؟

به قول قديميها مي گويند دختر و پسر خوشگل مال مردم است
    ثروت زياد هم اگر كسي داشته باشد به هر كاري كه بتوند دست مي زند و هيچكي جلودارش نيست.

اما ذات خوب هميشه مي تواند خودش را كنترل كند و درست زندگي كند

هميشه بايد تعادل را نگه داشت مثل بازي شطرنج بداني چه موقعي چه حركتي بكني كه بهترين جواب را بگيري اما از نتيجه دلسرد نشي چون گاهي درايت شما نتيجه را خوب پيش نمي ارد ممكن است نتيجه بد باشد ولي نبايد دلسرد شد و رهاش كرد چون اين دنيا بازي است .

صحبت كردن كه چي را بگوييد و چي را نگوييد هم بستگي به همين شطرنج داره و بازي كه باز با درايت بايد باشيد ولي هيچوقت پيش داوري نكنيد قبل از ارتكاب عمل تنبيه نكنيد .وقتي طرف مقابلتان پاسخ نداده شما توبيخش نكنيد. اجازه بدهيد كه راحتتر و دوستانه همديگر را بشناسيد و بپذيريد.

ببخشيد من خيلي خسته شدم چون همزمان دارم فكرم را جمع مي كنم كه بگوييم همزمان دارم كارهاي اداريم را انجام مي دهم همزمان تلفن جواب مي دهم و ...

ببخشيد اين بحث را ادامه مي دهيم شما ها هم نظر بدهيد

البته با اجازه اقا سعيد گل ما بي اجازه ايشان گفتيم ادامه بدهيم :lol:

منتظر نظرات شما عزيزان هستيم
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,508
    20,494

بحث داره خوب و با منطق پيش ميره...پس موردي نيست...
    ولي بچه ها تنبلي مي كنند و نظر نميدهند و يا كم نظر ميدهند...

...
    با خيلي از حرافات موفقم...
    زندگي بازي است...يا شايد يك نمايش نامه كه ما فقط داريم آن را بازي مي كنيم...

گفتي: چرا بايد بخاطر چيزي كه مي دونيم بازي است اينقدر اسير بشويم و خودمون را ازار بدهيم؟
    جواب: چون همه ميخاوهند از همين بازي لذت ببرند و پيروز بيرون بيايند...
    هر بازي يك برنده داره...و يك بازنده...نه؟
    پس اگه من ببرم ممكن تو ببازي و يا حتي من باعث باخت تو باشم
    پس بايد تو اين زندگي كاري كنيم كه برنده بشيم و يا حداقل باعث باخت كسي نشيم...تو ازدواج هم همين موضوع است

به نظر من ما به شخصه نميتونيم شرايط رو عوض كنيم ...پس بايد خودمونو با شرايط هماهنگ كنيم...
    و با شرايط جامعه و كشور ما...ازدواج زود يه محاسن و دير هم يك محاسن دارد...ولي براي دوره نامزدي من نظرم اينه كه نبايد طولاني بشه...دليلش هم قبلا گفتم
    (ببخشيد كه در ابتدا يه ذره منحرف شدم تا به اين جا برسم)

پول و زيبايي هم به جاي خود مهم است...
    ولي من هميشه ميگم...اگه توي جامعه دقت كني...پسرهاي خوشگل با دخترهاي زشت يا هستنيد و دخترهاي خوشگل هم با پسرهاي و يا زشت هستند...
    خيلي كم ميبينيد خوشگل با خوشگل باشد...

در ازدواج (در كشور ما) پول يك ملاك بالاست...خيلي بالا
    به قول معروف...كسي كه پول داشته باشه.........
    اين يك واقعيت است اما... اينو هم مطمن هستم كه پول خوشبختي نمياره
    ana
    ana
    کوچولو پرتلاش برای فعال شدن

0
    73

سعيد جان درسته كه زندگي يك برنده داره
    اما منظور من اين بود:
    من نوعي كه مي دونم اين دنيا بازي است و بازي هم برد و باخت داره چرا براش حرص بخورم بابا بازي است

بايد البته زندگي نوشته شده و ما پيشش مي بريم ولي خودمان هم بر ان تاثير داريم يعني تا حدودي مي تونيم تقديرها را تغيير بدهيم حرف من اين بود كه ما كه مي دونيم براي چي امديم و چه كار بايد بكنيم چرا اسير ماديات و بازيها مي شويم و اصل را فراموش مي كنيم من مي گم وقتي پيروز مي شويم يا مي بازيم در هر دو شرايط بايد يادمان باشد كه خودمون را غرق نكنيم تا از اصل حقيقت وجودي غافل نشويم.
    Ensan

پیشکسوت کوچولو
    4
    1

به نام خالق عشق و انديشه

نميدونم چرا فقط ... فقط و فقط ... با يك نگاه عاشق اين تاپيك بحث كوچولو شدم .

شوخي كردم عاشق نشدم از اين تاپيك خوشم اومد

آره ... نمي دونم به اين اعتقاد دارين يا نه ولي به نطر من خيلي ها تو همون نگاه اول عاشق مي شن و بقيه حرفا اصلا كشكه !

نمي دونم اين عشقي كه تو نگاه اول آدم عاشق ميشه حقيقيه يا نه ولي يه ذره اگه غرورمونو بذاريم زير پا متوجه مي شيم كه تا حدودي حقيقت داره ...

تا اونجايي كه من مي دونم قديما خيلي با يه نگاه عاشق مي شدن و يه دل نه صد دل ....

ولي الان اونايي كه با يه نگاه عاشق مي شن فكر مي كنم ( اميدوارم كه غلط فكر كنم ) غشقشون شيشه خورده داره ... اونا عشق رو با حوس اشتباه مي گيرن ...

من كه خيلي دوست دارم با يه نگاه عاشق بشم ... شايد به خاطر اينه كه به عرفان علاقه دارم و تو عرفان خيلي از عاشق و معشوق ها با يه نكاه عاشق مي شن ...

آيا اصلا با يه نگاه عاشق شدن درسته !!!!!!؟؟؟؟؟

اینکه مدام به سینه ات می کوبد، قلب نیست؛

ماهی کوچکی است که دارد نهنگ می شود.

ماهی کوچکی که طعم تنگ بلورین، آزارش می دهد و بوی دریا هوایی اش کرده است.

قلب ها همه نهنگانند در اشتیاق اقیانوس . اما کیست که باور کند در سینه اش نهنگی می تپد! ...

آدم ها ، ماهی را در تنگ دوست دارند و قلب ها را در سینه ...
    آمده بهار و من ... بی ترانه ام هنوز ...
    من برای تازگی ... بی بهانه ام هنوز ...

من چه دیر باور و او چه ساده آمده
    ریشه ام به خواب و من بی جوانه ام هنوز

گم شدم مرا ببین ... فصل کوچ من نشد ...
    من چرا نمی رسم ... بی نشانه ام هنوز ...
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,508
    20,494

رضا جان مرسي...ولي چه ربطي به بحث جاري داشت؟
    در مورد بحث جاري بنويسيد عزيزان...
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,508
    20,494

خوب...
    چون اين بحث زياد استقبال نشد...و آنا خانم هم فعلا ازشون خبري نيست و كار داره...اين موضوع تمام ميشه...

موضوع بعدي را وايپر انتخاب كنه و مديريت كنه...

سعيد جان منتظريم :wink:
    ajax

کوچولو ثبات یافته

0
    1

تنفر اينه كه تو ميخواي اونو ياروي مقابلتو بزني

عشق ميخواي بقلش كني

رابطش اينه كه من ميخوام دخترو بقل كنم كتك ميخورم :P
    تاببنفشه می دهد طره مشک سای تو
    پرده غنچه می درد خنده دلگشای تو
    ajax

کوچولو ثبات یافته

0
    1

وايپرم كجا بود
    تاببنفشه می دهد طره مشک سای تو
    پرده غنچه می درد خنده دلگشای تو
    aysan
    کوچولو در حال تلاش فعال شدن

0
    20

به نام خدا
    سلام به همه
    جناب اقاي مدير از من خواستن كه يه بحث رو شروع كنم و مديريتش كنم و من هم با كمال ميل پذيرفتم .اميدوارم بحث خوبي بشه و همه تو اين بحث شركت كنن.
    و حالا موضوع بحث [SIZE=3:301df7067a]قانون جذب [/SIZE]هستش كه مربوط ميشه به فيلم راز كه از شبكه 4 پخش شده كسايي كه اين فيلم رو ديدن مي دونن كه منظورم از قانون جذب چي هستش و من يه مقداري درباره اين قانون توضيح ميدم تا آنهايي كه فيلم رو نديدن كمي باهاش آشنا بشن.

قانون جذب مي گويد:به آنچه كه مي خواهيد فكر كنيد و موج مثبت ارسال كنيد تا كائنات اون رو به شما تقديم كنن.
    ولي همه عادت داريم كه بيشتر درباره اتفاقات بد فكر كنيم و اون اتفاقات رو به سمت خود بخوانيم فكر نكنم تا به حال كسي نشسته باشه و به چيز هاي خوب فكر كنه شايدم فكر كرديد ولي همش با خودت مي گي اينا همش فكره و هيچ وقت عملي نميشه اين حرف باعث ميشه كه شما به اون چيزي كه مي خواين نرسيد چون شك و ترديد درباره اين موضوع سبب ميشه كه خود به خود مانعي بين شما و خواستتون باشه و تنها مشكل ما همين شك هستش اگر بتونيم به اين قانون اعتماد كنيم خيلي از خواسته هاي مارو مي تونه بر آورده كنه طوري كه خودمون هم شگفت زده ميشيم.و هيچ لازم نيست كه به چگونگي دريافت آنها فكر كنيد.
    اين قانون 3 تا مرحله داره:
    1ـطلب كردن خواسته ها
    2ـكاينات به افكار ما پاسخ مي دهند
    3ـآن را دريافت مي كنيم
    (اگه لازم باشه مي تونيم مفصل درباره اين 3 مرحله صحبت كنيم)
    نمي خوام فكر كنيد من اين حرفا رو مي زنم تا شما ها رو سرگرم كنم نه از همه خواهش مي كنم كه اعتماد كنيد چون من خودم هر چي تا الان خواستم گرفتم.
    البته بايد بگم كه همه اينا كار خدا بوده و نبايد او را فراموش كنيم چون اگه اون نخواد هيچ كاري انجام نمي شه.
    حالا از شما مي خوام هر نظري درباره اين موضوع داريد بديد تا بتونيم به كمك هم قانون جذب رو بيشتر درك كنيم.
    از همه خيلي ممنون هستم :P
    دل به دلداران سپردن کارهر دلدار نیست.من به تو جان می سپارم دل که قابل دار نیست
    kavir_mercury
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

0
    7

سلام ريحانه خانم . منم فيلم راز رو ديدم . اولش تو خونه اذيت مي كردن و نمي زاشتن كه من اين شبكه رو ببينم ولي بعد از اين كه يه كمي از اون رو پدرم ديد اومد طرف من و بقيه رو رد كرد رفتن :wink: و دو تايي نشستيم و ديديم ولي حيف كه آخراش بوود ولي همون آخرشم باعث شد كه بابام پشيمون بشه كه چرا سر به سرم گذاشتن و نزاشتن ببينم و فرداش بود كه ديدم اين فيلم مثل توپ تو شركت برادرم صدا كرده و مدير شركت از برادرم خواسته بود كه فيلم رو تهيه كنه و به همه اعضا بده و يكي هم براي من آورد چون فهميده بود كه نزاشتن ببينمش . حالا هم هر از گاهي يه سري به اين راز مي زنم و ميبينم و سعي مي كنم كه مطالب اين فيلم رو چراغ راهم بكنم .
    من باهات موافقم و هر كمكي كه از من بر بياد برات انجام مي دم و خلاصه اينكه
    آقا ما پايه ايم
    :twisted:
    kong-fou-toa-21
    aysan
    کوچولو در حال تلاش فعال شدن

0
    20

مرسي كوير جان من به مدير شركت برادرت هم تبريك مي گم چون اين طور كه معلومه به قول معروف خيلي حاليشه و با اينكار حسابي به فكر شركت و كارمنداش هست.
    منتظر نظرات و سوالات همه هستم.
    دل به دلداران سپردن کارهر دلدار نیست.من به تو جان می سپارم دل که قابل دار نیست
    As
    As

پیشکسوت کوچولو
    6
    318

مرسي ريحانه خانم
    بعد از مدت ها بالاخره بحث كوچولو به همت شما راه افتاد
    من هم كاملا با اين موضوع موافقم و تا اونجايي كه بتونم به شما كمك ميكنم
    باز هم ممنون
    آن چه به پروردگار مدیونیم , دوست داشتن دیگران است

http://pic.kocholo.org
    AmooAbbas@kocholo.org
    As
    As

پیشکسوت کوچولو
    6
    318

اگه بتونيم به كمك اعضا مباحثه و تبادل نظر انجام بديم خيلي بهتره چون اگر فقط بخواهيم گفته هاي داخل فيلم راز رو بازگو كنيم شايد براي كساني كه فيلم راز رو ديدن تازگي و جذابيت نداشته باشه به خاطر همين از اعضايي كه در زمينه تفكر مثبت اطلاعات دارند خواهش و دعوت مي كنيم كه ما رو هم در دانسته هاي خودشون شريك كنند.
    آن چه به پروردگار مدیونیم , دوست داشتن دیگران است

http://pic.kocholo.org
    AmooAbbas@kocholo.org
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,508
    20,494

مرسي آيسان جان كه بعد از مدتي تعطيلي اين تاپيك٬ اينجا رو دوباره راه انداختي...
    موضوع خوبيه...مخصوصا واسه عباس.. :wink:
    (من اين فيلمو نديدم...از اعضايي كه با من رابطه ديداري داند٬ اگر كسي اين فيلم رو داره حتما بهم بده...)
    ...

آيسان...من با حرف هاي اوليت موافقم...
    خواستن هر چيز اولين شرط انجام آن است...

دستان نزديك من ميدونن...من هميشه وقتي كسي ناز ميكنه يا بهونه مياره٬ ميگم خواستن٬توانستن است
    و خودم هم به اين حرف اعتقاد كامل دارم...
صفحه 2 از 199 نخست 1234567122252102 ... آخرین
نمایش نتایج: از 16 به 30 از 2982

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع