ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 56 از 201 نخست ... 6364651525354555657585960616676106156 ... آخرین
نمایش نتایج: از 826 به 840 از 3012
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,561
    20,512

New2 ♋ بحث كوچولوها ▓ موضوع جدید: آیا حاضرید با یک شخص مشهور ازدواج کنید؟! و چرا ؟ ▓

لطفا ابتدا قوانين و روال كار ، اين تاپيك را مطالعه كنيد ، و سپس پست ارسال كنيد

ابتدا مسئول تاپيك ( Sin-Sin 137179) يك موضوع بحث را مشخص مي كند و همه دوستان در مورد اون بحث و تبادل نظر ميكنيم

در پايان هفته نتيجه گيري مي شود و به اين صورت هر هفته بحثي انجام ميدهيم

چند نكته مهم كه در اين تاپيك بايد رعايت بشه:

1. حفظ ادب ، محترم شمردن نظر هر يك از دوستان
    2. تجاوز نكردن به اعقايد شخصي و ديني فرد و سياسي و ديني نكردن موضوع بحث
    3. موضوع بحث نبايد وسيع و يا مذهبي و سياسي و يا خارج از ادب باشه

مسئول تاپيك بحث
    : سمابانو با نام كاربري Sin-Sin 137179

موضوعات پيشنهادي خود را مي توانيد در این تاپیک ارسال کنید

•:. صندوق پیشـنهادات و انتقـادات شما در مورد ♋ بخش بحث و تبادل تظر ♋ .:•.

با تشكر از همگي

موضوع فعلي بحث:

آیا حاضرید با یک شخص مشهور ازدواج کنید؟! و چرا ؟!

لطفا همراهي كنيد ..

.
    .
    .

ویرایش توسط samira BanOo : 2019.06.08 در ساعت 01:27 دلیل: تغییر موضوع بحث
  2. 7
    Helarei
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    64
    182

یه چیزی هست بنام محیط خصوصی افراد,که من فکر میکنم نسبت به سن وسال ادمها فرق میکنه وقتی ما با یکی دوست میشیم البته از جنس مخالفمون و باهاش راحت ورک صحبت میکنیم خیلی از حریم هایی رو که بین زوج ها هست از بین بردیم.یه نگاه اجمالی به جماعت مزدوج مشخص میکنه حرف بالامو .مثلا شما شاید جلوی دوستتون سیگار بکشید ولی قطعا اگه مزدوجتون بدش بیاد یواشکی میکشید اینو تعمیم بده به بالا
    شجاعت

یعنی بترس, بلرز, ولی یک قدم بردار ؟؟؟؟؟
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,561
    20,512

سلام

عذرخواهي از دوستاني كه بحث قبلي رو انجام ميدادن !

يه موضوع جديد ميبزارم با توجه به نياز و حرف هاي چند تا از دوستان توي گفتگو !
    البته زياد هم بي ربط به بحث فعلي نيست !

موضوع بحث جديد : حجاب

ميتونيد در اين زمينه بحثتون رو شروع كنيد
    (البته با حفظ قوانين - احترام و ادب به عقايد ديگران و جامعه)
    memol61

معاون کل کوچولو
    19,982
    15,764

سلام به همه دوستای خوبم

دوستان خوبم باور کنید حجاب میتونه اجباری نباشه

اینهمه کشور اسلامی هستن که حجاب در آنجا اجباری نیست

حجاب داشتن دلیل خدادوست بودن نیست

اگه میخوای با خدا باشی به دیگران کمک کن دست افراد بی بضاعت را بگیر به موسسات خیریه کمک کن باور کن ثوابش خیلی بیشتر از اینه که حجاب داشته باشی حجاب هم خوبه ولی به شرط اینکه همه جوره خدارو در همه کارهامون در نظر بگیریم
    در ضمن هیچ کجای کتاب خدا نگفته انسان مومن یعنی کسی که چادر سرش باشه
    اگه مردم ازت راضی بودن و پشت سرت دعای خیر دیگران بود مطمئن باش هم در این دنیا خوشبختی هم در اون دنیا در بهترین جای بهشت جا داری
    بیاین قلبمون با خدا باشه نه فقط ظاهرمون
    گناهانم را دوست دارم
    بیشتر از تمام کارهای خوبی که کرده ام
    چون آنها واقعی ترین انتخاب*های منند
    f.m
    f.m
    كوچولو رسمي
    کوچولوووو خیلی فعال

1,853
    1,563

نقل قول نوشته اصلی توسط sia12 نمایش پست ها
    سلام به اهالیه کوچولو

امیدوارم که حالتون خوب باشه روزهاتون رو بدون مشکل بگیرین

اومد پست های قشنگتون رو خوندم و خیلی خوشحال شدم که حال اکثرتون خوبه

و شکر خدارو بجا آوردم

تو بین پستاتون یه پست خیلی حالمو گرفت

حتما می گین کدوم پست، پست دوست عریز با نام کاربریه دل شکسته بود

اولا که وظیفه بنده و هر محب شیعه ای امیرالموئمنین هست که اگر از دستش بر میاد به هر نوع

به هم جنس خودش کمک کنه و بازهم می گم ندانستن عیب نیست نپرسیدن گناه است

در قسمت دوم مطالب دوستمون به یه سری مسائل اشاره کرده بودن که بنده ای نادان به کمی توضیح به

این مسائل می پردازم انشالله که استفاده کنید از این توضیحات

وقتی ما کلا هدفمون برایه زندگی مشخص نیست و نمیدونیم چرا خدا مارو آفریده چه باید بکنیم چطور رفتار بکنیم گناه

رو نمیشناسیم از باب توبه خبر نداریم شرایطش رو نمیدونیم بعد میایم می گیم که اسلام ینطور اونطور

دوستان من چون بحث مفصله فقط به قسمتی که دوستمون دلشکسته اشاره کرد در مورد خانومها یه چند خطی که

در این مدت بهش رسیدم رو براتون می نویسم اگر کسی از این نوشته ها ناراحت شد من رو حلال کنه به هیچ کس

هم بر نخوره قسط توهین ندارم

من نه آخوندم نه از حکومت دفاع می کنم نه هیچی من محب شیعه ای امیرالموئمنین هستم

اولا وقتی ما می گیم مسلمون هستیم باید به شرع دین عمل کنیم و اولین حکم خانومها حجابشونه

خوب حجاب چیه ؟ معنایی ظاهریش اینه که شما عضایی برآمدهای بدنتون رو از چشم نامحرمها بپوشونید آیا با مانتو میشه نه پس یک دختر شیعه باید چادر سر کنه که ماشاالله خیلی ها سر نمی کنن خوب حالا بیا یه تخفیف بده مانتوی بپوشیم چادر رو نمی تونم جمعش کنم خوب مانتویه گوشاد می پوشی نه باید اندامی یاشه

این حرف دختراست حالا الان خیلی ها می خوان بگن ما خیلی از چادوریها رو می شناسیم که اینجور هستن یا اونجوری هستن من می گم باشن حداقل حفظ ظاهر می کنن خانومی که با 10 کیلو آرایش اومده بیرون یه شال هم سر کرده که نصف موهاش از پشت بیرونه نصفیشم از جلو یه مانتو پوشیده که اگر با پیراهن میومد بیرون شرف داشت که اون مانتو رو بپوشه خوب با این صحنه ها هر پسری تحریک میشه تو که می گی خانومها رو فقط برای رفع مسائل ..... می خوان خودتون اینجوری خواستید چرا که شما دارید زن بودنتون رو به رخ جامعه می کشید نه انسان بودنتون رو
    حجاب کامل یه زن باعث میشه که مردا خودشون رو جمع کنن و حالا هستش که یک زن نه به عنوان موئنث بودنش بلکه به عنوان یک انسان وارد جامعه بشه

اگر انطور نباشه مشکل از خودمونه
    حضرت رسول به همسرانشون فرمود که شما وقتی با مردی صحبت می کنید صداتون رو کلفت کنید

ولی یه خانوم وقتی با یه پسر فروشنده یا..... صحبت می کنه صد تا ناز و ادا میاد بعد میگه من مسلمونم

اهل بیت رو دوست دارم از این حرفا آیا کسی که نظر و احترام به امام حسین رو داره از این کارا می کنه ایا نمیگه خدای هم هست امام حسین فرمود وقتی گناه می کنی به چپ وراست خود نگاه می کنی یک بار هم به بالای سر خود بنگر از نظر شما بی حجابی گناه نیست ولی وقتی به یه بی حجاب تجاوز میشه همه ناراحت میشن

منم ناراحت میشم ولی وقتی می تونه با پوشش خودش رو حفظ کنه چرا نمی کنه چرا خودش رو نمایشگاه کرده که هر چشم ناپاکی هر هرزه ای بهش نگاه کنه و در موردش نظر بده تازه این زره ای از توضیح حجاب ظاهریه حالا حجاب باطنی پیش کش اینم بدون پلیس هر جور کثیف هم باشه این کار رو انجام نمیده مطمئن باش اگر هم مامور بوده سرباز بوده واین کارو انجام داده دلشکسته حرف دراین باب زیاد است مرا یارای سخن نیست

چرا چون واقعا دلم می سوزه کباب میشه وقتی ما نمیدونیم امام حسین بخاطر همین مسائل شهید شد

توضیح داره در یه موقع مناسب که حالم خوش بود آقا عنایت کنه براتون می نویسم

قسطم توهین نبود حرفان ناتموم موند خیلی هاشو نگفتم انشالله در یه موقع مناسب

حلالم کنید التماس دعا

یا علی مدد

سلام با توجه به این بحث خواستم یه مختصر حرفی بزنم میخواستم بگم

ایمان همیشه به ظاهر نیست خیلیا هستن که خیلی ادعا ها دارن خیلی تطاهر به ایمان دارن ولی در عمل و رفتار صفرن ..................................ایمانی که رفتار درست به دنبالش نیاره پشیزی ارزش نداره ..

عشق به امام حسین به زبون نیست ... امام حسین را همونایی کشتند که پیشانیشون از بس سجده کرده بودن طاول زده بود همونایی که قرآن را از بر بودن همونهایی که پیامبر را چقدر میشناختند......

خوبه که یه نگاه به خودمون بندازیم که مثل اونا نباشیممممم .....

بهتره با حرفای نادقیق و غیر کارشنانمون باعث گریز از دین بقیه نشیم

اسلام اینی نیس که شما باهاش همه را ازش فراری میدین
    ویرایش توسط f.m : 2012.07.30 در ساعت 21:26
    خدا پرسید میخوری یا میبری؟و من گرسنه پاسخ دادم میخورم.... چه میدانستم لذت ها را میبرند و حسرت ها را میخورند.................................... .....
    شیطان
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

50
    119

یکی رو میشناختم از بچگی مجبورش میکردن چادر سرش کنه.اونم هی میخورد زمین.حالا نه چادر سرش میکنه نه دوست داره سر کنه.حجاب که زوری باشه اینه.همین حرفا باعث شد چند وقتی نتونم بیام نت ولی بازم بگیرنم آزاد بشم باز میگم.
    نه روسری نه توسری فقط حجاب خود سری.
    هر که آمد در جهان ناکام رفت

صبح آمد ظهر گرم زندگی شد شام رفت
    melika666
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    1,697
    682

ديدين خيلي از آدما فكر ميكنن حجاب كامل و بي نقص فقط چادره!!!!!!
    و خيلي هم رو عقيدشون پافشاري ميكنن......!
    به نظر من حجاب فقط به چادر سر كردننيست ،مگه نميشه بدون چادر حجاب داشت؟
    شايد يه خانومي كه مانتو ميپوشه حجابش خيلي كامل تر از بعضي خانوم هاي چادري باشه.......!
    منم باmemol61موافقم.حرفش كاملا درسته:حجاب خوبه.ولي به شرطي كه خدا رو در همه ي كارامون در نظر بگيريم.
    مخصوصا ما كه توي يه كشور اسلامي زندگي ميكنيم بايد بيشتر به اين مسائل توجه كنيم......
    اگه ما خودمونو مسلمون ميدونيم پس بايد حتمابايدحجاب رو يكي از اصول اخلاقيمون قرار بديم ، ولي اين حرف شيطان هم درسته كه ميگه زوري نميشه.......!
    درسته!اگه يه دختر از بچگي به زور چادر سرش كنه وقتي كه بزرگتر شد از چادر زده ميشه.....و يه جور كينه توي دلش نسبت به چادر و چادري جماعت پيدا ميكنه....
    توي همه چي تعادل خوبه، حجاب هم از اين قاعده مستثنا نيست.....
    دين نه به چادري بودنه ونه.........
    اعتقاد مهمه......! همين....!
    ویرایش توسط melika666 : 2012.07.30 در ساعت 21:37
    عشقای الان تجربه هم نمیشن.......

میشن عقده......

میمونن سر دل.......
    Pink Vision
    معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    3,871
    6,641

ﻣﻦ ﻳک زنم

ﻭ ﺑﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺍﺯ ﻫﻮﺍ ﺳﻬﻢ ﻣﻴﺒﺮﻡ ﮐﻪ ﺭﻳﻪ ﻫﺎﻯ ﺗﻮ ...

ﻣﻴﺪﺍﻧﻰ؟ ﺩﺭﺩ ﺁﻭﺭ ﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﺁﺯﺍﺩ ﻧﺒﺎﺷﻢ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺑﻪ ﮔﻨﺎﻩ ﻧﻴﻔﺘﻰ

ﻗﻮﺱ ﻫﺎﻯ ﺑﺪﻧﻢ ﺑﻪ ﭼﺸﻤﻬﺎﻳﺖ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺍﺯ ﺗﻔﮑﺮﻡ ﻣﻰ ﺁﻳﻨﺪ !!!

ﺩﺭﺩ ﺁﻭﺭ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻟﺒﺎﺳﻢ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻣﻴﺰﺍﻥ ﺍﻳﻤﺎﻥ تو ﺗﻨﻈﯿﻢ ﮐﻨﻢ

ولی باز هم من به زن بودنم افتخار می کنم

تو چی ... به مرد بودنت افتخار می کنی ؟؟!!

سلام

فقط اومدم درباره ی حرفی که آقا سیاوش در این باره تو گفتگو زده بود یه چیزی بگم :

نمیدونم چرا بعضیا فکر میکنن چادر یعنی حجاب کامل !!!!!! نه اصلاً هم اینطور نیست ...

آدم میتونه بهترین و کاملترین حجاب رو با مانتو داشته باشه آقا سیاوش ... دلیل نمیشه کسی عقاید شخصیش رو بچسبونه به اسلام !! تو کدوم قرآن اومده یا کدوم پیامبر و امامی گفته که یه دختر شیعه بـــــایــــــــــــد چادر سرش کنه ؟؟؟!!!!!!

بعدشم واقعاً فکر میکنید کار قشنگیه که آدم چادر سرش کنه و به قول شما حفظ ظاهر کنه اما از نظر اخلاقی داغون باشه ... !!!!!
    کسی که مانتویی یا بی حجابِ اما از نظر اخلاقی درسته و واسه کسی بد نمی خواد و حرفش و قلبش یکیه شــــــرف داره به کسی که فقط حفظ ظاهر میکنه ...

من نمیدونم این حرف الان دیگه چه معنی میده: "حضرت رسول به همسرانشون فرمود که شما وقتی با مردی صحبت می کنید صداتون رو کلفت کنید" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    این قبول که یه زن نباید مخصوصاً با نامحرم با ناز و عشوه حرف بزنه اما این اصلاً درست نیست که صداشو کلفت کنه و حرف بزنه !
    آقا سیاوش عزیز ، الان قرن 21 ... حتی تصور این که یه زن صداشو کلفت کنه و حرف بزنه خنده دارِ به خدا ....!!!!! زن باید با صدای واقعیش صحبت کنه؛ نه صداشو کلفت کنه ، نه با ناز و عشوه حرف بزنه ...

و در آخر:

آدم باید ایمانش واقعی باشه و فقط تو ظاهرش و سرِ زبونش نباشه ...

ویرایش توسط Pink Vision : 2012.07.30 در ساعت 23:33

+

" تـنـهــــــــایـــے "

نـاґ دیـگـر " پــایــیـــــــــــز " اسـت ...

هـرچـهـ عــمـیــق تـــــــــر ،

بـرگــریـزاלּ פֿـــاطـــره هــــــایـت بـیـشـتــــــــــــر . . . !

Helarei
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    64
    182

سلام برو بچ دیدم موضوع داغه گفتم منم نظرم بدم,من شک ندارم خدا اینقدر بزرگه که هر موجودیو که خلق کرده فقط به اندازه دانستنش واعتقادش نسبت به یه موضوع پاداش خوب وبد میده.ولی یادمون باشه اون خداست هر چی تو منطق وحکمتش جای خودشو داره.مثلا بابت نماز یه پاداشی میده وبابت امور خیریه یه پاداش .هنوز کسی هم میزان خدا رو ندیده.ولی خوبو بد هر چی رو با فطرتتون که قلبیه ,یعنی وقتی کار خوب انجام میدید خوشحال میشید یا بر عکس قیاس کنید.ولی در مورد پوشش بنظر من هرکس باید به یه نقطه ایی برسه عقلانی که پوشش خودشو انتخاب کنه وازاده .توی دو قشر چادری ومانتویی هم ادم خوب هست هم بد . سعی کنیم به اصالت اولیه بشر که خدا بنیان گزاشته رجوع کنیم اونم انسانیتامیدوارم به کسی بر نخوره ولی چه کنم نظر منه
    شجاعت

یعنی بترس, بلرز, ولی یک قدم بردار ؟؟؟؟؟
    SOHEIL67
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

4,104
    1,414

درود بر دوستان خوبم بی مقدمه صحبتم رو شروع میکنم در روزگاری که جهان در حال پیشرفت و مدرنیزه شدن است در روزگاری که افکار جهانیان بدنبال پیشرفت در تمام زمینه هاست چه در بحث ورزش چه در بحث علمی چه در بحث فرهنگ چقدر ساده ما ایرانی ها به دنبال چیزهایی هستیم که به نظر من جز دخالت در افکار و عقیده های شخصی افراد جامعه چیزی نمی تواند باشد متاسفانه روزی بیدار خواهیم شد و خواهیم دید که چقدر ساده خودمان را مشغول کارهای بی ارزش کردیم و چقدر از جهانی که هر روز در حال حرکت است دور مانده ایم ما مسلمان هستیم پیامبر بزرگ اسلام و مسلمانان در کنار اقوام یهود زندگی می کردند بدون اینکه مسلمانان در حقوق اهل یهود دخالتی داشته باشند و این بیان احترامی بود که پیامبر اسلام به همه عقاید داشتند اما متاسفانه کلیه عقاید از جمله حجاب امروز با عقاید شخصی بیان میشه و با بی احترامی جواب داده میشه بدون اینکه با راه حل منطقی جواب داده بشه من موافق بی حجابی نیستم ولی مخالف بی احترامی و سلیقه ای شدن اسلام هستم
    [IMG][/IMG]
    ای کاش انسانها همانقدر که از ارتفاع میترسیدند
    کمی هم از پســـتی هراس داشتند !
    اشک
    كوچولو ماندگار(آخر کوچولو)

5,643
    9,477

باسلام خدمت همه دوستان عزیز خودم
    پیرو صحبتهای دوستان گلم در مورد پست آقای سیاوش خانه منم به نوبه خودم خواستم مطلبی رو در مورد موضوع حجاب مطرح کنم
    من به شخصه هیچ وقت حجاب را به چادر پوشیدن نمیدانم چرا که معتقدم حجاب بایستی برای زن و مرد به صورت کاملاً یکسان رعایت گردد
    حجاب یعنی حفظ حرمت و ارزشهای وجودی شخص وهویّت یعنی شناخت خود به عنوان یک موجود برتر که دارای اندیشه وتفکر است و ماهیّت او این گونه است (یا پسر و یا دختر است ) .به نظر من هر فردی که برای خود ارزش قائل شود میبایست سعی کند که حجاب لازم را برای حفظ آن ارزش و اعتبار رعایت کند به نظر من حجاب یعنی داشتن عفت کلام -داشتن نگاه سالم- داشتن قلب و فکر درست و پاک
    و اگر فردی این خصوصیت را نداشته باشد ولو دارای پوشش کاملا اسلامی باشد به نظر من همچین فردی مورد پذیرش اجتماع و افراد دیگر نخواهد بود.پس بیاید قبل از اینکه به فکر پوشش ظاهر خود در قالب چادر باشیم سیرت و عقاید و افکار خودمان را محجوب کنیم.
    باتشکر از همه دوستان
    ویرایش توسط اشک : 2012.07.30 در ساعت 23:23
    هيچ وقت واسه نگه داشتن كسى كه ؛ تفاوتت رو با بقيه نمى فهمه ! تلاش نكن ... !!!
    sarir
    كوچولو رسمي
    کوچولوووو خیلی فعال

3,333
    4,704

سلام به همه دوستان.
    فقط همینقدر بگم که به عقاید هم احترام بذاریم. اون چیزی که با کلفت کردن صدا و این قبیل رفتارها بخواد حفظ بشه هیچ ارزشی نداره.
    چه مرد چه زن اگه واقعا انسان باشن توی بدترین شرایط اجنماعی هم خودشونو حفظ میکنن. و نیازی ندارن که برای خوب بودن خودشون جامعه رو خوب کنن.
    اگرم کسی بخواد رفتاری نادرست داشته باشه تو بهشتم باشه انجام میده.
    آدم از بهشت هبوط پیدا کرد نه از جهنم آقا سیاوش!
    توی تمام خوبیها بود! و هیچ گناهکاری اونجا نبود!
    متشکرم.
    خاک تو سرت روزگار.
    niusha1
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    3,071
    1,770

سلام خوب بعد خوندن گفت گو ها و این تایپیک فکر کردم بیام نظر شخصیم و بگم.
    خوب من فکر می کنم خدا همه ی انسان ها رو ازاد افریده و بهشون قوه ی عقل و انتخاب داده.و این رو توی اکثر کتاب های مذاهب دیدم.
    و ازشون خواسته که خودشون انتخاب کنن.این درست نیست که کسی مجبور به باحجاب بودن یا بی حجاب بودن بشه.
    و البته همون قدر که سخت و سنگینه که دخترها یا زن های مسلمون مجبور به ترک حجاب بشن به همون حدم سخته که کسی که مثلا دین دیگه ای داره ولی ایرانی هست و به اندازه ی توی مسلمون از این خاک و هوا حق استفاده داره مجبور به این مدل حجاب بشه.

و حجاب همیشه تا حدودیش توی خون و خصلت تمام زن ها بوده.
    اما متاسفانه همه ی امثال من ها از غرب و فلسفه ی پوشش همین فیلم های هالیودی و عکس های لخت بازیگر هاشو دیدن در حالی که توی خود امریکا و اروپا که خیلی ها معتقد به معدن فساد بودنش دارن شما زن ها و دختر های رو می تونید پیدا بکنید که واقعا با اصالت و نجیب هستن.
    در حالی که چادر سر شون نیست.

و فکر می کنم هر کس توی هر مقام و سن و لباسی که باشه باید بتونه شخصیت رفیعی که خدا بهش داده رو حفظ کنه.
    و با اعمالش باعث خدشه دار شدن این مقام رفیع نشه.
    و در کنارش همه باید طوری توی جامعه باشن که مشکل و مزاحمتی برای بقیه ایجاد نکنن.
    چه دخترش باشه چه پسرش.
    درضمن اقا سیاوش شما فقط به طرف مسئولیت دخترش اشاره کردی.
    اگه اینای که شما گفتین برای زنا گفته شده در مقابل برای پسرام خیلی چیزای دیگه گفته شده .
    دخترا که مجبور به رعایتش هستن ولی اکثر پسرا.........
    خوب من مجبورم حجاب داشته باشم ولی توی پسرم بهت سفارش شده این چشم هات و به جای بدن من به زمین بدوزی.
    و............
    بـی پنـاهـی یعنـی:

زیـر آوار کسی بمـانی کـه قـرار بـود یه روزی تکیـه گـاهت باشــد…
    hamaN-71
    كوچولوي بد - اخراج شده
    4,211
    4,981

چیا شـــــده اینجا....
    چو خبرهـــ؟؟
    +
    بابا همیشه این بحث حجاب و اینا بودهــ ها...
    بیخی دیگه...
    هرکس واسهــ خودش یه اعتقاداتی داره...
    اگه اعتقاداتمون باهم فرق دارهــ قرار نیست واس خودمون و تحمیل کنیم...
    نه اونیکه چادر سرش میکنه حتما کارش درستــه نه اونیکه آزاد تره حتما نادرست !
    باطنشون مهمهــ...
    اونیکه نیگا میکنه به دختر مردم....خوب چشم چرونیاش و میکنه !
    هزارتا غیبت پشت ســرش....چندتام تهمــت چاشنیش...!
    آخرشم یه استغفرا... میگی زیر لب و...
    نوچ عزیزم....اینجوریا نیست...
    کدومش بدترهــ؟؟
    مردی چشات و درویش کن...
    +
    آخرش چه خوب گفت اون که گفــت :
    همه حــرف خوب میزنن...اما کی خوبه این وســط؟!
    خدا داند و بس..
    leave me alone
    كوچولو رسمي
    کوچولو فوق فعال

5,908
    5,189

راستش من زیاد در ایم موارد بحث نمیکنم ...

اما به نظر حجاب یه چیزی کاملا اعتقادی و شخصیهـ ...

هیچ کس نمیتونهـ کسی رو مجبور به کاری بکنهـ که دوست ندارهـ ...

اگه کسی واقعا به حجاب اعتقاد داشته باشه رعایت میکنهـ ...

اگه نهـ خب نمیخواد واقعا به کسی مربوط نیست اعتقادشهـ کاملا هم محترمهـ ...

به نظر من دنیا با آدم های متفاوت و اعتقادات خاصشون زیباست ...

هیچ کس حق نداره نظرش رو به دیگران تحمیل کنهـ ...

به هم دیگهـ و اعتقادات هم دیگه احترام بذاریـــــمم...

فعلا...
    غربت سنگیــن شب گریهــ ـهای بی صدا

...
    zhoana
    مدير بخش عكس

کادر مدیریتی
    11,345
    7,969

سلام

نگار جون کاملا باهات موافقم

آهای برادری که میگی حجاب به چاره اصلا کی گفته حجاب فقط ماله زن یا دختره ها
    چند تا مورد برات نام ببرم از نوع حجاب چادری که اسم این بوده که چادریه اما از هزارتا مانتویی و به قول عده ای بد حجاب ، بدتر و کثیف تر بوده
    یا چند تا مرد برات نام ببرم که یقشون و تا دکمه آخر بستن و ریش میذارن و یه تسبیح دستوشنه از هزارتا دختر مانتویی خراب ترن و باطنشن بدتره از هر کس دیگه ای هستن

خدا تو قرآنش همونقدر که از حجاب گفته درمورد تو مرد هم گفته چشم بد به دختری نداشته باش از 100٪ کدومتون رعایت میکنین شاید 20٪ شایدم کمتر

تو پسری که وقتی دلا میشی نصفه بدنت میوفته بیرون کسی نیست بهت بهت بگه این چه وضعشه من نمیدونم چرا همیشه زن باید ممنوع باشه و دور کارایی رو باید خط قرمز بکشه چرا ااااااااااااااااا

ای مرد تو مگه نامحرم نیستی پس چرا نگاه میکنی که ببینی اون دختر یا زن چطوری اومده بیرون که الان بخوای بد حجاب بنامی

باور کنید کشورهای اروپایی خیلی دینشون کامل تر از ماست
    حجاب فقط به پوشش ظاهری نیست حجاب یعنی یه خط مرز که نباید پا تو فراتر از اون بذاری آدم اگه بتونه باطن خودش و حفظ کنه اون موقس که میگن طرف حجاب داره یا نا نجیبه

هیچ وقت از رو ظاهر یا پوشش ظاهری هر کسی در مورد اون شخص قضاوت نکنید و اون و بدحجاب ننامید

نسل ما اینگونه بود
    نسل ما نسلی بود که هرگز گرمای وجود رفیق رو کنار خود احساس نکرد

نسلی که یواشکی بوسید یواشکی نوشید

یواشکی خندید یواشکی حرف زد

یواشکی فکر کرد یواشکی اعتراض کرد

یواشکی گریه کرد یواشکی آرزو کرد

یواشکی دعا کرد یواشکی درد و دل کرد

یواشکی انتخاب کرد یواشکی عاشق شد

و یواشکی.........

شکست خورد

+++++

★ قوانین جدید بخش عکس و آموزش ★

صفحه 56 از 201 نخست ... 6364651525354555657585960616676106156 ... آخرین
نمایش نتایج: از 826 به 840 از 3012

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع