ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 13 12345611 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 190
    aysan
    کوچولو در حال تلاش فعال شدن

0
    20

Icon16 *.* توصیه های عاشقانه *.*

هر وقت که برای همسرتان کارت پستال می فرستید ، روی پاکت آن تمبر عاشقانه ای بزنید

با ارزش ترین هدیه ممکن را برایش تهیه کنید

بهترین جمله ای که معشوقتان برایتان نوشته است را قاب کنید و به دیوار اتاقتان بکوبید

وقتی همسرتان در خانه مشغول خانه تکانی است ، ناهار آنروز را از رستوران تهیه و برایش به منزل ببرید

در طول سال برای هم نقشه های عاشقانه ای بکشید

تمام نامه های معشوقتان را با بوسه ، لاک و مهر کنید

کمد لباسهایش را با اشعار و جملات عاشقانه تزئین نمائید

ترانه ای که مضمون آن ، معنای نوع ارتباط شما را بیان می کند

یک عکس نامزدتان را درون کیفتان بگذارید و با غرور آنرا به اقوام و خانواده تان نشان دهید

درون تقویم همسرتان روز تولد خودتان و تمامی سالگردها را علامت گذاری نمائید

تمام اوقات فراغت آخر هفته را با هم سر ببرید

با کمک هم از فرزندتان عکس بگیرید

برای برخورداری از زندگی عاشقانه فیلمهای بسیار عاشقانه نگاه کنید

به هنگام صرف صبحانه بجای اینکه ساکت باشید یا روزنامه بخوانید ، با هم گپ بزنید

دفترچه ای برای نوشتن خاطرات ملاقاتهایتان درست کنید و پس از پایان هر ملاقات علاوه بر خاطرات آن روز ، اندکی درمورد وقایع و احساسات خود درباره نامزدتان در آن صفحه بنویسید

در مسیر های مشخص با هم پیاده روی های طولانی بروید

در کنا ر هم نوشیدنی میل کنید

یک شعر عاشقانه کوتاه بر روی کیک تولدش بنویسید

برای احساسی تر کردن محیط زندگی ، اتاق خوابتان را با رنگ صورتی یا قرمز تیره رنگ آمیزی نمائید

این را به خاطر بسپارید که باید خانواده و دوستان همسرتان را دوست داشته باشید یا لااقل آنها را تحمل کنید

صبحها با یک بوسه به همسرتان صبح بخیر بگوئید

از باغهای گل برای عشقتان دسته های گل بچینید

از دوستانتان درباره روشها و روابط عاشقانه شان سؤالاتی بپرسید

همین امشب شامش را قاشق ، قاشق در دهانش بگذارید

پس از ازدواج نام شاعرانه ای برایش انتخاب کنید

هر وقت همسرتان به شما هدیه می دهد ، بلافاصله از آن استفاده کنید و همیشه هم آنرا به کار گیرید

برای عشقتان حساب بانکی خوبی باز کنید

تکیه کلام مشترکی با هم داشته باشید

وقتی به او کیف هدیه می دهید ، درون آنرا از اسکناس نو پُر کنید

وقتی با نامزدتان تماس تلفنی می گیرید ، بعنوان زمینه سخنتان ترانه مورد علاقه اش را پخش کنید

همیشه عکسش را همراه داشته باشید

با اتفاق هم ورزش کنید

در کنار هم با دیدن منظره سقوط یک شهاب سنگی آرزو کنید ... !

دوران کودکی همدیگر را بازسازی نمائید و این نکته را باور کنید که از همان دوران کودکی بطور ناخودآگاه به یکدیگر عشق می ورزیدید و باز هم عشق را به هم عرضه دارید

روی آئینه میز توالت پیام عاشقانه کوتاهی بوسیله رژ لب برایش بنویسید .

هدایای مورد علاقه هم را به یکدیگر هدیه بدهید و در طول روز تمام احساسات عاشقانه تان را برایش ابراز دارید

پنج جمله ای که می توانید همیشه به عشقتان بگوئید عبارتند از : تو بهترین هستی ، همیشه دوستت خواهم داشت ، عالی ترینهمسر دنیایی ، خیره کننده و جذابی هستی ، تو تنها عشق حقیقی من هستی

نیمه شبها را برای قدم زدن انتخاب کنید

نقاشی کوچکی که در آن احساساتتان را به تصویر کشیده اید ، برایش بکشید

به هنگام خواب موهابش را نوازش کنید

و قتی بیمار است ، هر چند سرما خوردگی ساده ای باشد ، حسابی از او پرستاری کنید

در یک غروب سرد ، ژاکتتان را روی شانه هایش بیاندازید

در یکی از شبهای گرم تابستان با همدیگر در ایوان منزلتان بخوابید
    ویرایش توسط MELINA : 2011.03.16 در ساعت 15:22
    دل به دلداران سپردن کارهر دلدار نیست.من به تو جان می سپارم دل که قابل دار نیست
    gharibe
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    15
    136

بابا با تجربه حالا راسشو بگو این همه تجربه رو از کجا آوردی :lol:
    شوخی کردم :!: خیلی جالب بود و کاربردی اگه بازم مطلب داری ادامه بده چون خیلی چیزای خوبی توش داشت که میشه یاد گرفت
    با من غريبگي نکن با من که درگير توام
    چشماتو از من بر ندار من مات تصوير توام
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,325
    20,429

آره...خوب بود...
    مرسي آيسان
    dislove

کوچولو در حال راه افتادن

0
    0

پیش فرض بازم دیس لاو !!

همه ی این کارا رو که کردی ، میبینی گربه ی قشنگت نیست !!

با خودت میگی :

ا ! ا ! چرا تنهام پس دافم کو صدای گربه نمیاد مگه جاش بد بود ؟!!!

آره عزیزم ... به خانما یه کم زیاد تر از حد معمول توجه کنی ، فکر میکنن خیلیییییی شاخن !

نه عزیزم ، از این خبرا نیست !
    رفتی خونه ، بگو شام ؟!! گفت نداریم ! تنها ، میری نایب . حالو حولتو میکنی ، تا برا دفه بد یادش بمونه شام چه ارزشی تو زندگیش داره ...

رو میز ، عوض نامه نوشتن با ماتیک !! ریش تراشتو بزار جمع کنه ، تو خونه بیکار نشه !

و در آخر : خودمم نمیدونم اینم :evil: یا این : :P

شما بگید !!
    فقط دیس لاو
    اومده یه حالی به کوچولو ها بده
    niiniilii

کوچولو در حال راه افتادن

0
    0

تنها از هم صحبتی با نامزدتان لذت ببرید. این موضوع قاعده ای اساسی در روابط عاشقانه است

همیشه عاشق و معشوق هم باشید

در عوض اینکه تصور کنید هر آنچه شما فکر می کنید عاشقانه است بیاموزید که تصور کنید آنچه همسرتان در ذهن می پروراند عقاید عاشقانه هستند

*
    صبح زود از خواب برخیزید و در کنار هم نظاره گر طلوع خورشید باشید
    *

تمای یادگاری های عشق قدیمی تان را از بین ببرید و از این مهمتر این که همه عشقهای گذشته تان را بدست فراموشی بسپارید
    *

بهترین لباسهایتان را در منزل و برای همسرتان بپوشید
    *

در مقابل مادر, خواهر و دوستان و همکاران همسرتان از او تعریف کنید چون او بخاطر اینکه شما را بیشتر دوست خواهد داشت
    *

شبها در گوش همسرتان آوای عشق را نجوا کنید
    *
    در کتابخانه بدنبال کتابها و مجلاتی که در مورد راههای بهبود روابط عاشقانه نوشته شده است بگردید
    *
    هنر خوب صحبت کردن را فرا بگیرید
    *
    درباره زندگی عاشقانه تان از هیچ تلاشی دریغ نورزید
    *

برای اینکه در روابط عاشقانه خالقانه عمل کنید, روی توسعه دادن نیم کره راست مغزتان کار کنید
    *

نظریه احمقانه (( زن سالاری)) یا ((مرد سالاری)) را دور بیاندازید چون این نظریه رابطه شما را تحت تاثیر فشار زیادی قرار می دهد
    *

فقط باید در نظر داشته باشدی که همه ما انسان هستیم
    *

صبح را با یکدیگر آغاز کنید و در ابتدای روز به روی یکدیگر لبخند بزنید. این روش بسیار خوبی برای اغاز روز است
    *

عشق واقعی در چیزهای کوچک نهفته است..پس چرا چیزهایی که خاطرات خوش کودکی را بیاد همسرتان می آورند را به او هدیه نمی دهید؟
    *!

وقتی با هم به گردش می روید بذله گو و بشاش باشید
    *

همین حالا هر چه دستتان است زمین بگذارید نزد همسرتان بروید و به او بگوئید دوستت دارم
    *
    با چهره ای خندان و شاداب بهمراه هدیه کوچک به محل کار نامزدتان بروید
    *

عاشق پیشه بودن را به روزهای آخر هفته موکول نکنید بلکه بکوشید در تمام طول هفته عاشقانه برخورد کنید
    dislove

کوچولو در حال راه افتادن

0
    0

پیش فرض دلت خوشه هااااا !!!

سلام niiniilii احتمالا خانم !!!

دلت خوشه ها ! تو ایرانی ؟ اگه نه که هیچی !

اما اگه آره : باید بهت بگم فکر می کنی تو ایرانی !!
    صبح پاشید با هم نظاره کنید طلوع خورشید را !!! از خنده نمی دونم چی بهت بگم !!

نه ! بذار من بهت بگم ! صبح اول وقت ، یا با استرس درس یا با استرس کار از خواب 3-4 ساعتت میپری !! خانمه اونور خوابه ! جرات داری صداش کن ! میپری صدای آلارم گوشیتو خفه کنی که یه وقت خدای نکرده ، زبونم لال ، گوش شیطون کر ! از خواب زمستونی بیدار نشه !! :idea:
    باید قبل از طلوع حرکت کنی که به کارت برسی ...
    میری سر کار همه پول خون باباشونو از تو می خوان !!! (ندارم به خدا !! )
    شب خسته کوفته ، تو یه کلمه " نابود " میای خونه ! شام که نداری یه درد ! باید مثل خاله زنک ها بشینی اراجیف خانم هم گوش کنی ، الکی سرتم تکون بدی !! گوش کن که اینجاش از همه بدتره : باید خودتم کل روزتو براش تعریف کنی !!! بعد با این سن و سال لاوم براش بترکونی !! که یهو احساس کمبود نکنه !! چون : دافیا گربه صفتن این ارثیه !!!

بازم بگم یا از زندگی سیر شدی ؟!!!

بازم میگم ، من فقط 20 سالمه !!!

آره عزیز ، یه جمله میگم ، همین الان هم میکنمش امضای خودم :

کسی که خواب باشه با یه صدای کوچیک از خواب بیدار میشه ...
    اما کسی که خودشو زده باشه به خواب با بلند ترین صدا ها هم بیدار ن م ی ش ه !!!

فقط دیس لاو
    badboy
    كوچولوي بد - اخراج شده كوچولو بد - اخراج شده
    0
    74

ديس لاو توايني :P :evil: :P
    dislove

کوچولو در حال راه افتادن

0
    0

پیش فرض یو ها ها هااا !!

bad boy جون پس شی ؟ فکر کردی دکتر مهندسم ؟ :lol:

راستی من تهرانیم اما اصلیتمون ترکه . " شی " لریه !! از تمام لر های این سایت معذرت میخوام !!
    اینو واسه کپی رایت گفتم ...
    aysan

0
    20

ديس لاو كسي تو رو مجبور نكرده كه عاشق بشي يا زن بگيري خيلي راحت مي توني به زندگيت برسي :D پس خودتو درگير اينجور چيزا نكن. :wink:
    dislove

کوچولو در حال راه افتادن

0
    0

پیش فرض دیدی جنبه نداری !!

آیسان جون !
    1 ذره جنبه ، احترام به نظر بقیه و ..... و از همه مهمتر آزادی بیان نظر و عقیده اونم تو تالار گفتمان خوب چیزیه واقعا !!!
    دیدی دختری !!! دیدی راست میگم ؟!!

قرار نیست هر کی مثل تو فکر نمیکنه ! ... شه ! بگم لال بهتره :wink:

آقا جون همینه که هست ! مشکل داری ؟ تو نیوک این قابلیت وجود داره که IP ی منو ببندن ! و دیگه نیام تو اینجا تا کوچولو های بی جنبه یا بهتره بگم کم ظرفیت رو اذیت کنم !

راجع به عشق گفتی ... عشقو برای من (یه نفهم 8O ) تشریح کن !!

آخرش به چی می خوای برسی ؟!! البته ، تو دختری و ... یکی رو بیچاره می کنی !! :D (اینو شوخی کردم ! الکی دور بر ندار!)

تو گفتی : " ديس لاو كسي تو رو مجبور نكرده كه عاشق بشي يا زن بگيري خيلي راحت مي توني به زندگيت برسي "
    آره راست میگی ، اولا منو علی صدام کنی راحت ترم ! ثانیا : دلم می دونی برا کیا میسوزه ؟
    اونایی که دافشون پیچوندتشون ! میان این مطالب غیر واقعی رو می خونن و بعد ...
    میدونی چه بلایی سرشون میاد ؟!!

آخ خ خ ! حواسم نبود ، تو 1 دختری ! پس وایسا واست توضیح بدم !

بد بخت میشن !! عقده ای میشن ! دنبال اون حس رویایی از این دختر به اون دختر می کنن ! نمونش تو همین سایت زیاده !
    فکر نکن من بیکارم که هی هنوز نیومده 7 تا مطلب طولانی گذاشتم ! تو معرفی ID ی یاهو ی من هست ! اد کن ببین هیچ وقت DC نیستم ! از سوالات دانشجو ها تا مشکلات روحی دوستان و آشنایان ! از گذاشتن مطالب سیاسی تا مطالب مذهبی و ......

همه میگن خواب نداری ؟ خواب رو 1 دختر ! 7 سال پیش از من گرفت و خودش رفت کانادا ! اما من دیگه به بی خوابی عادت کردم ! منم مثل همه جو گیر بودم ... جو گیر لیلی ، شیرین و ... ماشالا شاعرای ایرانی کم داف نداشتن !! تا اینکه با حقایق روبرو شدم ! متال منو با واقعیات آشنا کرد ... بگذریم !!

اما ، از هرچه بگذریم .. صبح پاشم با ماتیک نامه بنویسم ؟!! (شوخی کردم )

باشه ، اگه کوچولو ها دوست ندارید ، من دیگه تو این سایت مطلبی نمی نویسم و از داداش سعید هم میخوام ، خودش زحمت بکشه و منو از لیست کاربران حذف کنه .

به امید موفقیت همتون تو زندگی

بازم میگم چون بچه پر روام !!:
    فقط دیس لاو

Bye forever
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,325
    20,429

اول بگم...علي جان سلام و خوش اومدي...
    دوما.. همه بچه ها خوبه كه قوانين كلي فروم و هر بخش رو بخوانند
    ...
    و مهم تر...هر كس حق داره نظرش رو آزاد بگه...اما علي جان حق بي احترامي به شخص خاصي يا اينكه بگه آدم هاي بيكار اين سايت و كوچولوها رو نداره...
    پس به هم احترام بگذاريد تا ديگران هم به شما احترام بزارند...

در ضمن
    اين مطلب آيسان خانم يك مطلب روانشناسي است...خودش كه نگفته... :wink:
    gharibe
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    15
    136

سلام علی جون

شاید یه چیزایی از حرفات درست باشه ولی تو باید به این فکر کنی که زندگی دختر بازی نیست و زنت دوست دخترت

اره اون چیزایی که میگی شاید به درد یه دختر باز ناشی بخوره البته بعضی هاش ولی راه زندگی این شکلی نیست آدمی که تو زندگی نتونه فقط با حرف خوش و خنده کارشو پیش ببره اون به مشکل بر میخوره تو نمیتونی همیشه با دادو فریاد خودتو قوی نشون بدی راه های زیادی داره که یه آدم بزرگ برای بقیه باشی یکم بیشتر فکر کن زمان هم کمک میکنه آدم چیزای جدیدی یاد بگیره که اون چیزاها میتونه تو زندگیت کمکت کنه در کل خوشحال شدم که راحت نظرتو میگی ولی سعی کن فقط نظرتو بگی و بحثو زیاد طرف حاشیه نبری
    با من غريبگي نکن با من که درگير توام
    چشماتو از من بر ندار من مات تصوير توام
    dislove

کوچولو در حال راه افتادن

0
    0

1- غریبه جوابتو بهت نمیدم چون ... تو یه تاپیک دیگه نوشتم ، بگرد ببین کجا ! :lol:
    2- سعید جون این واسه قبل از چته !! امیدوارم حل شده باشه ، فقط برای اطلاع عموم میگم :
    من قصد بی احترامی به هیچ کسی رو نداشتم ..
    منظورم از بیکار نیستم ! کار های زیاد خودم بود که سعید اشتباه برداشت کرده بود و فکر کرده بود منظورم اینه که بقیه بی کارن !! البته ، چتیدیم و با توضیحات من فکر کنم خود سعید هم فهمید که دروغ نگفتم !
    کوچولو رو نمیدونم سعید از کجاش در آورده ! منظور من تو تمام مطالبم از کوچولو ها ، اعضای سایت کوچولو هستن ، نه آدمای کوچولو !!
    انحراف از سعیده نه من ! من تو معرفیم هم گفتم : دیس لاوم قاطی کوچولو ها شد ...
    سعید خواسته یه جوابی بده دیگه !! من به روش نمیارم سوتی داده !! شما هم نیارین ... :x
    من هی نمیخوام با کسی دهن به دهن بشم ! سعید نمیذاره !!
    آخه این حرف کجاش روان شناسی بود ؟!!
    .......... همشو سانسور کردم غریبه حال کنه که بحث جنجالی (حاشیه ای ) نشده !! :lol:
    aysan

0
    20

علي آقا من قصد بي احترامي به شما نداشتم و اگه باعث اين كار شدم شخصا معذرت مي خوام ولي مي خوام بدوني همه مثل هم نيستن منم مثل خودت يكي شب و روزم رو ازم گرفته و 3ماه كه گذاشته رفته و هنوز كه هنوز بهش فكر مي كنم و هر كاري ميكنم نمي تونم فراموشش كنم ديشب كه اولين بارون پاييزي اومد منم همراه با آسمون باريدم واقعا نمي دونم اين شباي باروني كي مي خواد تموم بشه من اينو گفتم كه بدوني منم مثل خودت مي دونم اين مطالب به درد ما نمي خوره و الان ديگه كسي وقت اين كار ها رو نداره ولي ما نمي تونيم اين حق رو از بچه هاي ديگه بگيريم شايد همه مثل من يا شما نباشن و بتونن به عشقشون برسن بازم ميگم كه قصد بي احترامي نداشتم و شما آزاد هستين كه هر چي دوست داريد بگيد .
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,325
    20,429

چه خوب كه همه اعضاي و كوچولوها به هم احترام ميزارند...
    واقعا مرسي...
    اگه اشتباهي هم از من بوده٬ منم عذر ميخوام :wink:
صفحه 1 از 13 12345611 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 190

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)