ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    sarina1111
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار(آخر کوچولو)

5,880
    5,691

پیش فرض تست روانشناسی شخصیت (جدید)

ابتدا مطمئن شوید به اندازه کافی وقت دارید و می توانید فکرتان را متمرکز نمائید.
    برای انجام این آزمون باید تصویر موقعیتهای گفته شده را به ذهن بیاورید و خود را در آن موقعیت قرار دهید. ابتدا با جنگل شروع می *کنیم.

.جنگل

خود را دریک جنگل مجسّم کنید و به سوالات زیر پاسخ دهید:

آیا جنگلی که در آن هستید تاریک است یا روشن؟

الف) من خود را در جنگلی در روشنایی روز می *بینم.
    ب) من خود را در جنگلی در شب می *بینم.
    پ) من خود را در جنگلی در هنگام غروب،یا طلوع خورشید می *بینم. نه کاملاً تاریک و نه کاملاً روشن.

آیا راهی در میان جنگل وجود دارد؟

الف) بله
    ب) نه

.فنجان

حال از شما می *خواهیم که به میان جنگل بروید.

فنجانی را می *بینید. چه شکلی است؟

الف) فنجان به نظر من با ارزش می *آید.
    ب) فنجان به نظر من ارزش چندانی ندارد.

با آن چکار می *کنید؟

الف) رهایش می *کنم و از کنارش می *گذرم.
    ب) ار زمین برمی *دارمش و سپس دوباره به زمین می *اندازمش.
    پ) از آن استفاده می *کنم و سپس آن را همانجا رها می *کنم.
    ت) بر می *دارمش و با خودم می *برم.

.آب

به راهپیمایی در جنگل ادامه می *دهید تا به آبی می *رسید.

آبی که می *بینید چه شکلی است؟

الف) گودالی است که آب باران در آن جمع شده است.
    ب) برکه
    پ) رود کوچک
    ت) رودخانه
    ث) دریاچه
    ج) اقیانوس

آیا آبی که می *بینید جریان دارد؟

الف) بله (تند)
    ب) بله (کند)
    پ) نه (آرام و بی*جنب*وجوش)
    ت) نه (کاملاً راکد)

آب چه عمقی دارد؟

الف) خیلی کم
    ب) می *توانم در آن بایستم
    پ) از قد من بیشتر است.
    ت) خیلی عمیق است.

باید از آب عبور کنید. چگونه این کار را می *کنید؟

الف) پیاده به آب می *زنم یا شنا می *کنم.
    ب) آن را دور می *زنم.
    پ) از روی پل رد می *شوم.
    ت) از قایق یا کشتی استفاده می *کنم.

.خرس

به راهتان در جنگل ادامه می *دهید که ناگهان با خرسی مواجه می *شوید.

چه نوع خرسی است؟

الف) یک خرس کوچولوی خوشگل
    پ) یک خرس بزرگ و واقعی

آن خرس چکار می *کند؟ (نزدیکترین گزینه را انتخاب کنید.)

الف) خرس متوجه من نشده است.
    ب) خرس متوجه من شده و دارد با خودش بازیهای قشنگی می *کند.
    پ) خرس متوجه من شده ولی با من کاری ندارد و سرگرم کار خودش است.
    ت) خرس متوجه من شده و به نحو تهدیدآمیز و ترسناکی به من نگاه می *کند.
    ث) هیچکدام ... صاف دارد به طرف من می *آید.

شما باید به راهتان ادامه دهید. با آن خرس چکار می *کنید؟

الف) کار خاصی نمی *کنم. خیلی کوچولو وخوشگل است و به فکر این هستم که آن را بغل کنم و همراه خود ببرم.
    ب) به آن توجهی نمی *کنم و راهم را ادامه می *دهم.
    پ) قبل از آن که مرا ببیند از آنجا دور می *شوم.
    ت) بالای درخت می *روم یا پنهان می *شوم.
    ث) می *ایستم و با آن مقابله می *کنم. من پیروز خواهم شد.
    ج) می *ایستم و مقابله می *کنم. کمی زخمی می *شوم.
    چ) هیچکدام از این گزینه*ها به انتخاب من نزدیک نیست.

.ساحل

به راهتان ادامه می *دهید تا به ساحلی می *رسید.

چند نفر آدم در آنجا می *بینید؟

الف) صدها و شاید هزاران نفر.
    ب) 20 تا 100 نفر
    پ) یکیا دو نفر
    ت) هیچکس

فاصله شما از آنها چقدر است؟

الف) آنقدر نزدیکند که می *توان با آنها صحبت کرد.
    ب) آنقدر نزدیک نیستند که بتوان با آنها صحبت کرد.
    پ) یا خیلی دورند ویا هیچکس در ساحل نیست.

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

.
    .
    .
    .
    .
    .

جنگل و مسیر

جنگل نماد «زندگی» شماست و این که شما چگونه به آن نگاه می *کنید. اگر شما گزینه «جنگل در روشنایی روز» را انتخاب کرده*اید، این قویاً نشانگر این است که به طور کلی آدم شادی هستید. هر چه نور بیشتری در جنگل ببینید به معنی این است که زندگی شما از محتوای بیشتری برخوردار است. چنانچه شما گزینه «جنگل در شب» را انتخاب کرده*اید، بدین معنی است که چیز عمده*ای در زندگی شما وجود دارد که می *خواهید آن را تغییر دهید یا از آن ناراضی هستید. این انتخاب همچنین بیانگر این است که شما به دلایلی تحت فشار استرس قرار دارید. اگر گزینه «جنگل نه کاملاً تاریک و نه کاملاً روشن» را انتخاب کرده*اید، نشانگر چیزی بین دو حالت فوق است. یعنی این که یکی دو چیز در زندگی شما وجود دارد که مایلید آن را تغییر دهید.

اگر راهی در جنگل دیده*اید بدین معنی است که هنوز در زندگی خود به طور کامل جا نیافتاده*اید. جوانترها معمولاً چنین راهی را می *بینند. چرا چنین است؟ راه، نماد جایی است که به سوی آن در حرکتید. کسانی که هنوز راه مشخصی را در زندگی خود پیدا نکرده*اند به احتمال زیاد راهی را در جنگل می *بینند. و از طرف دیگر، کسانی که راه زندگی خود را یافته*اند(معمولاً افراد مسن*تر) احتمال کمتری دارد که راهی در بین جنگل ببینند.

فنجان = ثروت

فنجان نماد «ثروت» و رهیافت شما به آن است. این سوال به شما این شانس را می *دهد که هر نوع فنجانی را ببینید. در واقع، این سوال به شما فرصت می *دهد تا به خودتان پاداش بدهید. اگر فنجان باارزشی را دیده*اید در این صورت چیزی که برایتان باارزش است را به خودتان پاداش داده*اید. و اگر فنجانی که دیده*اید ارزش چندانی نداشته، یعنی هنگامی که فرصتی پیش آمده به خودتان پاداش نداده*اید.

اگر فنجان را رها کرده*اید، یعنی به شما شانس داده شده که پاداشی بگیرید ولی شما آن را پشت سر گذاشته*اید. این بدان معنی است که یا ثروت برای شما ارزش محسوب نمی *شود و یا اینکه فکر می *کنید «ثروت»، چیزی است که باید برای به دست آوردنش کار و تلاش کنید.

اگر فنجان را از زمین برداشته ودوباره به زمین انداخته*اید، بدان معنی است که شانس پاداش گرفتن به شما داده شده است، شما هم به قدر کافی کنجکاو بوده*اید که فنجان را از زمین برداشته*اید، ولی آن را پشتeسرگذاشته*اید. یا ثروت برای شما ارزش eواقعی محسوب نمی *شود و یا فکر می *کنید «ثروت» چیزی است که باید برای بهe دست آوردنش کار و تلاش کرد.

اگر از فنجان استفاده کرده و سپس آن را همانجا رها کرده*اید، بدین معنی است که شانس پاداش گرفتن به شما داده شده و شما یک استفاده فوری برای آن پیدا کرده*اید و فوراً آن را به کار بسته*اید. بسیاری از مردم یک فنجان چای یا قهوه می *بینند و آن را می *نوشند. شما هم چنین بوده*اید؟ شما شانس پاداش گرفتن را پشت سر گذاشت*اید و یک استفاده عملی برای فنجان یافته*اید. رهیافت شما به سوی پاداش، «اینجا و اکنون» بوده است.

اگر فنجان را برداشته و با خود برده*اید، احتمالاً فنجانی را دیده*اید که به نوعی برایتان باارزش بوده است. یعنی شما شانس پاداش دادن سریع به خودتان را پیدا کرده*اید و از آن استفاده نموده*اید.

آب = رابطه جنسی

آب، برای همه و به ویژه برای خانمها، نماد رابطه جنسی است. عمق و سرعت جریان آبی که دیده*اید نشانگر طرز فکر و تمایل شما در این زمینه است.

سرعت جریان آبی که دیده*اید بیانگر میزان میل جنسی در شماست. هر چند که این میزان لزوماً آنچه مورد نیاز شماست نیست. هر چه سرعت جریان آب کمتر باشد نشانگر میل جنسی کمتر و هر چه بیشتر باشد نشانگر میل جنسی بیشتر است. عمق آب نیز بیانگر نحوه نگرش شما به رابطه جنسی و آنچه از آن می *خواهید است.

سهولت رد شدن از آب، نشانگر طرز تفکر و رهیافت شما به مسائل جنسی است. هر چه راحتتر از آب رد شوید، یعنی رهیافت و رویکرد شما به روابط جنسی، راحتتر و آزادانه*تر است.

خرس= استرس

خرس، نماد مشکلات و چگونگی برخورد شما با آنهاست. اگر خرس کوچولوی خوشگلی را دیده* باشید نشانگر این است که زندگی شما خالی از استرس است و شما به راحتی از کنار مشکلات می *گذرید. همچنین نشانگر این است که شما از زندگی*تان لذت می *برد.

امّا چنانچه خرس واقعی و بزرگی را دیده باشید، حال امکان مواجه شدن با یک مشکل واقعی برایتان فراهم شده است. کسانی که به طور دائم تحت فشارهای استرس قرار دارند، خرسهای بزرگتر و خطرناکتری را می *بینند.

چه شما خرس را نادیده بگیرید و چه خرس شما را، هر دو نشانگر این است که چگونه به استرس و مشکلات هنگامی که برایتان پیش می *آید، می *نگرید.

اگر خرس شما را ندیده است و یا آن که دیده ولی سرگرم بازیهای قشنگ با خودش است، بدین معنی است که شما مشکلات واقعی چندانی در زندگی ندارید. شما تحت استرس و نگرانیهای روزمره نیستید. به شما فرصت داده شد تا مشکلی را ببینید ولی این فرصت را از دست دادید! اصلاً چیز بدی نیست.

اگر خرس شما را دیده ولی با شما کاری نداشته و سرگرم کار خودش بوده است، این بدان معنی است که با وجودی که مشکلات متداول در زندگی شما وجود دارد، ولی شما از نظر سطح استرس یا نگرانی، در شرایط ناسالمی قرار ندارید.

و بالاخره اگر خرس متوجه شما شده و به نحو تهدیدآمیز و ترسناکی به شما نگاه می *کرده است، یعنی شما نیاز به مرخصی دارید! شما تحت eفشارهای شدید استرس و نگرانی هستید و این می *تواند شرایط ناسالمی را برای شماe به وجود آورد.

نحوه عبور از خرس و ادامه دادن راه، نشانگر این است که شما با مشکلات چگونه برخورد می *کنید و چگونه به حل آنها می *پردازید. اگر پاسخ شما این بوده که به فکر بغل کردن خرس و همراه بردن آن بوده*اید، در این صورت رویکرد شما با سایر مردم بسیار متفاوت است. اغلب مردم تحت استرس بسیار بیشتری از شما قرار دارند.

ساحل = ارتباط با مردم

ساحل، نماد چگونگی ارتباط شما با افرادی که پیرامونتان قرار دارند است. تعداد افرادی که در ساحل دیده*اید، مستقیماً به تعداد افرادی که مایلند دوروبرتان باشند ارتباط دارد. افراد اجتماعی و معاشرتی در کنار عدّه زیادی از مردم احساس راحتی می *کنند. این گونه افراد، ساحل را مملو از جمعیت می *بینند. در طرف مقابل، کسانی که هیچکس را در ساحل ندیده*اند آنهایی هستند که از تنها بودن با خودشان احساس آرامش و راحتی می *کنند. احساس تنهایی برای آنها مفهومی ندارد و می *توانند مدّت زمانی طولانی با خودشان به سر برند.

اگر شما صدها نفر را در ساحل دیده باشید یعنی از بودن در مکانهای شلوغ و پرجمعیت احساس ناراحتی نمی *کنید. در حالی که اگر یک یا دو نفر را در ساحل دیده باشید، بدان معنی است که شما فردی هستید که نمی *خواهد زمان زیادی را در مکانهای شلوغ بگذراند و ترجیح می *دهد با یک نفر یا دونفر صحبت کند.

البته این به معنی آن نیست که شما آدمی اجتماعی نیستید. بلکه نشانگر این است که بیشتر تمایل به محیطهای آرام و کم جمعیت دارید. اغلب مردم، ساحل را با یک یا دو نفر می *بینند.

فاصله مردمی که در ساحل هستند با شما، نماد چگونگی ارتباط شما با افرادی است که پیرامونتان قرار دارند. اگر مردم آنقدر نزدیک بوده*اند که امکان صحبت کردن با آنها فراهم بود، یعنی شما در بیشتر مواقع مایل به ارتباط برقرار کردن با دیگران هستید.

اگر مردم آنقدر دور بوده*اند که امکان صحبت با آنها نبوده، بدان معنی است که شما در اکثر اوقات نیازی به برقراری ارتباط با دیگران ندارید، اما دلتان می *خواهد کسانی را پیرامون خود داشته باشید.

و بالاخره اگر مردم خیلی دور بوده*اند یعنی شما در اکثر مواقع نیازی به برقراری ارتباط با دیگران ندارید و از تنها بودن با خودتان راضی هستید.
    تقصیر از ما نیست…
    بعضیا خودشون دلشون میخواد "یادگاری" باشن پشت در مستراح عمومی!!!

سوتا

کوچولو تازه به دنیا آمده

1
    0

ممنون از مطالب قشنگتون
    *Peyman*
    کوچولو در حال فعال شدن

34
    87

یک تست ساده و جذاب که باید با صداقت به سوالات ان پاسخ دهید .

سوال اول:
    فرض کنید شما به طرف خانه کسی که دوست دارید می روید. دو راه برای رسیدن به انجا وجود دارد:
    ـ یکی کوتاه و مستقیم است که شما را سریع به مقصد می رساند ولی خیلی ساده و خسته کننده است
    ـ اما راه دوم به طور قابل ملاحظه ای طولانی تر است ولی پر از مناظر زیبا و جالب است.
    حال شما کدام راه را برای رسیدن به خانه محبوبتان انتخاب می کنید؟راه کوتاه یا بلند؟

سوال دوم:
    در راه دو بوته گل رز می بینید .یکی پر از رزهای قرمز و دیگری پر از رزهای سفید.شما تصمیم می گیرید ۲۰ شاخه از رزها را برای او بچینید.
    چند تا را سفید و چند تا را قرمز انتخاب می کنید
    (شما می توانید یا همه را یا از ترکیب دو رنگ انتخاب کنید)

سوال سوم:
    با لاخره شما به خانه او می رسید .
    یکی از افراد خانواده در را بر روی شما باز می کند.
    شما می توانید از انها بخواهید که دوستتان را صدا بزند.
    یا اینکه خودتان او را خبر کنید.
    حالا چکار می کنید؟

سوال چهارم:
    شما وارد منزل شده به اتاق او می روید ولی کسی انجا نیست.پس تصمیم می گیرید رزها را همان جا بگذارید.
    ترجیح می دهید انها را لب پنجره بگذارید یا روی تخت؟

سوال پنجم:
    شب می شود شما و او هر کدام در اتاقهای جداگانه ای می خوابید.صبح زمانی که بیدار شدید به اتاق او می روید:به نظر شما وقتی که انجا می روید او خواب است یا بیدار؟

سوال اخر: وقت برگشتن به خانه است ایا راه کوتاه و ساده را انتخاب می کنید؟
    یا ترجیح می دهید از راه طولانی و جالب تر بوید؟

……………………….
    جواب ها
    جواب سوال اول:
    جاده نشان دهنده عشق است اگر راه کوتاه را انتخاب کرده اید.زود و اسان عاشق می شوید.
    ولی اگر راه طولانی را انتخاب کردهاید به اسانی عاشق نمی شوید.

جواب سوال دوم:
    تعدا رزهای قمز نشان دهنده ان است که در یک رابطه چقدر از خودتان مایه می گذاریدو تعداد رزهای سفید برعکس نشان می دهد که شما چقدر در ان رابطه از طرف مقابلتان انتظار محبت دارید.به طور مثال اگر ۱۸ رز قرمز و ۲ عدد رز سفید انتخاب کرده اید به معناست که شما ۹۰٪ محبت می کنید و ۱۰٪ انتظار محبت از طرف مقابل دارید.

جواب سوال سوم:
    سوال سوم نشان دهنده طرز برخورد شما بامشکلات در یک رابطه است.اگر شما از اعضای خانواده درخواست کرده اید که محبوبتان را صدا بزند به این معناست که شما از مواجه شدن با مشکلات می ترسید و امیدوار هستید که مشکلات به خودی خود حل شوند.ولی اگر خودتان به اتاق رفته اید که او را از حظور خود مطلع کنید این نشان می دهد که شما با مشکلات روبرو می شوید و دوست دارید انها را هر چه زودتر حل کنید.

جواب سوال چهارم:
    محل قرار دادن رزها نشان دهنده اشتیاق شما برای دیدن محبوبتان است. اگر انها را بر روی تخت میگذارید نشان می دهد که دوست دارید او را زیاد ببینید.و اگر انها را لب پنجره قرار می دهید یعنی اگر او را زیاد هم نبینید تحمل می کنید.

جواب سوال پنجم:
    سوال پنجم نشان دهنده تفکر و طرز فکر شما در کاراکتور و شخصیت فرد محبوبتان است.اگر شما او را در حالی که خوابیده است در اتاق می بینید.این به این معنی است که شما او را همانطور که است دوست دارید.و اگر او را بیدار دیده اید یعنی انتظار دارید او مطابق میل شما بشود.

جواب سوال اخر:
    راه بازگشت به خانه نشان دهنده دوام عشق شماست. اگر راه کوتاه را انتخاب کرده اید مدت عاشق بودن و دوست داشتن شما کوتاه است و اگر راه بلند را انتخاب کرده اید مدت زیادی در عشق خود پایدار خواهید بود.

mahbobeshab
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

6,390
    3,027

تست روانشناسی (الگوی زندگی شما کیست؟؟)

الگوي زندگی تو كيست؟ تحقیقات اخیر برخی دانشمندان حاکی از اونه که مغز انسان از روابط ریاضی برای ذخیره ی علایق و احساسات استفاده می کنه! بدون نگاه کردن به جوابها این تست رو انجام بده.

۱- یه عدد از ۱ تا ۹ انتخاب کن.
    ۲- اون رو در عدد ۳ ضرب کن.
    ۳- حاصل رو بعلاوه ۳ کن.
    ۴- دوباره حاصل رو در ۳ ضرب کن.
    ۵- یه عدد ۲ یا ۳ رقمی بدست می آوری.
    ۶- ارقام عدد خودتو رو با هم جمع کن (مثلا اگر عددت۵۲ است ۵ رو با ۲جمع کن) .
    . . . .
    .
    . . . . . .
    .
    . . . . . .
    .
    . . . . . .
    .
    . . . . . .
    .
    . . . . . .
    .
    . . . . . .
    .
    . . . . . .
    .
    . . . . . .
    .
    . . . . . .
    .
    . . .. .
    . حالا با توجه به عدد بدست اومده و لیست زیر ، ببین الگوی تو تو زندگیت کیه ؟!

۱- انیشتین
    ۲- نلسون ماندلا
    ۳- لری پیج
    ۴- سقراط
    ۵- استیو جابز
    ۶- بیل گیتس
    ۷- گاندی
    ۸- دالایی لاما
    ۹- میر غضنفرخان غازقولنگ اصل بیکار
    ۱۰- ابن سینا
    . . .میدونم، می دونم چه حالی داری ...
    این شخص یه تأثیر خاصی روی مردم داره ...
    یه روز هم تو می تونی مثل اون بشی ...
    باور کن!

. . .. .. .. .. .. .. راستی
    اینقدر عددهای متفاوت رو هی امتحان نکن
    باهاش کنار بیا
    ظاهراً ایشون الگوی زندگی شماست
    گاهی کسی که همیشه کنار دیگران است .

خودش هم نیازمند کسی است تا کنارش باشد

sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,823

تست روانشناسی شخصیت جدید
    تست روانشناسی شخصیت جدید-به این تست شک نکنید. این آخرین و استانداردترین تست شخصیت شناسى است که این روزها در اروپا بین روانشناسان در جریان است. پاسخهایش هم اصلاً کار دشوارى نیست. کافى است کمى به خودتان رجوع کنید. یک کاغذ و قلم هم کنار دستتان باشد که بتوانید امتیازهایى که گرفته اید را جمع بزنید. حاضرید؟ پس شروع کنید:

۱) چه موقع از روز بهترین و آرام ترین احساس را دارید؟

الف)صبح، ب) عصر و غروب، ج ) شب

۲) معمولاً چگونه راه مى روید؟

الف ) نسبتاً سریع، با قدم هاى بلند، ب) نسبتاً سریع، با قدمهاى کوتاه ولى تند و پشت سر هم، ج ) آهسته تر، با سرى صاف روبرو، د ) آهسته و سربه زیر، ه) خیلى آهسته

۳) وقتى با دیگران صحبت مى کنید؛

الف ) مى ایستید و دست به سینه حرف مى زنید، ب) دستها را در هم قلاب مى کنید، ج ) یک یا هر دو دست را در پهلو مى گذارید، د ) دست به شخصى که با او صحبت مى کنید، مى زنید، و ه) با گوش خود بازى مى کنید، به چانه تان دست مى زنید یا موهایتان را صاف مى کنید

۴) وقتى آرام هستید، چگونه مى نشینید؟

الف) زانوها خم و پاها تقریباً کنار هم، ب) چهارزانو، ج ) پاى صاف و دراز به بیرون، د ) یک پا زیر دیگرى خم

۵) وقتى چیزى واقعاً براى شما جالب است، چگونه واکنش نشان مى دهید؟

الف ) خنده اى بلند که نشان دهد چقدر موضوع جالب بوده، ب ) خنده، اما نه بلند، ج ) با پوزخند کوچک، د ) لبخند بزرگ، ه) لبخند کوچک

۶) وقتى وارد یک میهمانى یا جمع مى شوید؛

الف ) با صداى بلند سلام و حرکتى که همه متوجه شما شوند، وارد مى شوید

ب ) با صداى آرامتر سلام مى کنید و سریع به دنبال شخصى که مى شناسید، مى گردید

ج ) در حد امکان آرام وارد مى شوید، سعى مى کنید به نظر سایرین نیایید

۷) سخت مشغول کارى هستید، بر آن تمرکز دارید، اما ناگهان دلیلى یا شخصى آن را قطع مى کند؛

الف ) از وقفه ایجاد شده راضى هستید و از آن استقبال مى کنید

ب ) بسختى ناراحت مى شوید

ج) حالتى بینابین این ۲ حالت ایجاد مى شود

۸) کدامیک از مجموعه رنگ هاى زیر را بیشتر دوست دارید؟

الف) قرمز یا نارنجى

ب) سیاه

ج) زرد یا آبى کمرنگ

د) سبز

ه) آبى تیره یا ارغوانى

و) سفید

ز) قهوه اى، خاکسترى، بنفش

۹) وقتى در رختخواب هستید (در شب) در آخرین لحظات پیش از خواب، در چه حالتى دراز مى کشید؟

الف) به پشت

ب) روى شکم (دمر)

ج) به پهلو و کمى خم و دایره اى

د) سر بر روى یک دست

ه) سر زیر پتو یا ملافه...

۱۰) آیا شما غالباً خواب مى بینید که:

الف) از جایى مى افتید.

ب) مشغول جنگ و دعوا هستید.

ج) به دنبال کسى یا چیزى هستید.

د) پرواز مى کنید یا در آب غوطه ورید.

ه) اصلاً خواب نمى بینید.

و) معمولاً خواب هاى خوش مى بینید.

سؤال اول: الف(۲ امتیاز)، ب (۴ امتیاز)، ج (۶ امتیاز)

سؤال دوم: الف (۶امتیاز)، ب (۴ امتیاز)، ج (۷ امتیاز)، د (۲ امتیاز)، ه (۱ امتیاز)

سؤال سوم: الف (۴ امتیاز)، ب (۲ امتیاز)، ج (۵ امتیاز)، د (۷ امتیاز)، ه (۶ امتیاز)

سؤال چهارم: الف (۴ امتیاز)، ب (۶ امتیاز)، ج (۲ امتیاز)، د (۱ امتیاز)

سؤال پنجم: الف (۶ امتیاز)، ب (۴ امتیاز)، ج (۳ امتیاز)، د (۵ امتیاز)، ه (۲ ا متیاز)

سؤال ششم: الف (۶ امتیاز)، ب (۴ امتیاز)، ج (۲ امتیاز)

سؤال هفتم: الف (۶ امتیاز)، ب (۲ امتیاز)، ج (۴ امتیاز)

سؤال هشتم: الف (۶ امتیاز)، ب (۷ امتیاز)، ج (۵امتیاز)، د (۴ امتیاز)، ه (۳ امتیاز) و (۲ امتیاز)، ز (۱ امتیاز)

سؤال نهم: الف (۷ امتیاز)، ب (۶ امتیاز)، ج (۴ امتیاز)، د (۲ امتیاز)، ه (۱ امتیاز)

سؤال دهم: الف (۴ امتیاز)، ب (۲ امتیاز)، ج (۳ امتیاز)، د (۵ امتیاز)، ه (۶ امتیاز)، ز (۱ امتیاز)

جواب تست:تست روانشناسی شخصیت جدید

اگر امتیاز شما بالاى ۶۰ است: دیگران در ارتباط و رفتار با شما شدیداً مراقب و هوشیار هستند آنها شما را مغرور، خودمحور و بى نهایت سلطه جو مى دانند، گرچه شما را تحسین مى کنند و به ظاهر مى گویندکاش من جاى تو بودم!! اما معمولاً به شما اعتماد ندارند و نسبت به ایجاد رابطه اى عمیق و دوستانه بى میل و فرارى هستند.

* اگر از ۵۱ تا ۶۰ امتیاز دارید: بدانید دوستان شما را تحریک پذیر مى دانند، بدون فکر عمل مى کنیدو سریع از موضوعات ناخوشایند برآشفته مى شوید ، علاقه مند به رهبرى جمع و تصمیم گیریهاى سریع دارید (هرچند اغلب درست از کار درنمى آیند!) دیگران شما را جسور و اهل مخاطره مى دانند. کسى که همه چیز را تجربه و امتحان مى کند، از ماجراجویى لذت مى برد و در مجموع به دلیل ایجاد شرایط و بستر هیجانات توسط شما، از همراهى تان لذت مى برند.

* اگر از ۴۱ تا ۵۰ امتیاز به دست آوردید: به خود امیدوار باشید ، دیگران شما را بانشاط، سرزنده، سرگرم کننده و جالب و جذاب مى بینند. شما دائماً مرکز توجه جمع هستید و از تعادل رفتارى خوبى بهره مند هستید. فردى مهربان، ملاحظه کار و فهمیده به نظر مى رسید. قادر هستید به موقع باعث شادى و خوشى دوستانتان شوید و اسباب هلهله و خنده آنها را فراهم کنید و در همان شرایط و در صورت لزوم بهترین کمک بر اعضاى گروه هستید.

* اگر ۳۱ تا ۴۰ امتیاز نصیب شما شد: بدانید در نظر سایرین معقول، هوشیار، دقیق ، ملاحظه کار و اهل عمل هستید. همه مى دانند شما باهوش و با استعداد هستید اما مهمتر از همه فروتن و متواضع هستید. به سرعت و سادگى با دیگران باب دوستى را باز نمى کنید. اما اگر با کسى دوست شوید صادق، باوفا و وظیفه شناس هستید. اما انتظار بازگشت این صداقت و صمیمیت از طرف دوستانتان را دارید گرچه سخت دوست مى شوید اما سخت تر دوستى ها را رها مى کنید.

* از ۲۱ تا ۳۰ امتیاز : در نظر سایرین فردى زحمت کش هستید اما متأسفانه گاهى اوقات ایرادگیر هستید. شما بسیار بسیار محتاط و بى نهایت ملاحظه کار به نظر مى رسید. زحمتکشى که در کمال آرامش و با صرف زمان زیاد در جمع بار دیگران را بردوش مى کشد و بدون فکر و براساس تحریک لحظه اى و آنى هرگز نظر نمى دهد. دیگران مى دانند شما همیشه تمام جوانب کارها را مى سنجید و سپس تصمیم مى گیرید.

* و اگر کمتر از ۲۱ امتیاز داشتید: دیگران شما را خجالتى، عصبى و آدمى شکاک و دودل مى دانند شخصى که همیشه سایرین به عوض او فکر مى کنند، برایش تصمیم مى گیرند و از او مراقبت مى کنند. کسى که اصلاً تمایل به درگیرشدن در کارهاى گروهى و ارتباط با افراد دیگر را ندارد.
    ناشنوا باش وقتی همه از محال بـودن آرزوهایت سخن می گویند...
    sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,823

آیا شما فضول هستید یا خیر ...

لطفآ سوالات را بدقت بخوانید و امتیاز هر پاسخ را یاداشت کنید
    سپس با استفاده از قسمت پاسخ امتیاز به دست آمده خود را بررسی کنید

سوالات :
    --------------------------------------------------------------------------------
    1 - در حال عبور از جلوی منزل یكی از همسایگان كه معمولاً صدایی از خانه آنها شنیده نمی شود، متوجه مشاجره پدر و مادر با یكی از بچه ها می شوید. به نظر شما این موضوع آنقدر جالب هست كه بایستید و به دعوای آنها گوش دهید؟

- وقت من بیشتر از این كارهای بی فایده ارزش دارد.(0)
    - شاید چند دقیقه ای به حرفهای آنها گوش دهم. (5)
    - تا از كل جریان باخبر نشوم خیالم راحت نمی شود.(10)
    --------------------------------------------------------------------------------

2 - وقت صحبت تلفنی با یكی از دوستانتان، مجبورید برای چند دقیقه پشت خط بمانید تا او به تماس تلفنی دیگری پاسخ دهد. زمانی كه دوستتان برمی گردد، از او می پرسید چه كسی تماس گرفته بود؟

- بله (10)
    - خیر(0)

3 - پست اشتباهاً نامه همسایه تان را به منزل شما می آورد كه عنوان خصوصی دارد، ولی درب پاكت قبلاً باز شده است. آیا نامه را می خوانید؟

- بله (10)
    - خیر(0)

4 - یكی از افراد حاضر در یك جمع دوستانه به آهستگی مشغول صحبت با تلفن همراهش است. آیا گوشتان را تیز می كنید تا ببینید جریان از چه قرار است؟

- بله (10)
    - خیر(0)

5 - آیا تا به حال درون كیف كسی را از روی كنجكاوی گشته اید؟

- بله (10)
    - خیر(0)

6 - دوستانتان به یك مهمانی دعوت شده اند كه شما در لیست مهمانان نبوده اید، آیا صبح روز بعد از مهمانی با آنها تماس می گیرید تا درباره آنچه در مهمانی اتفاق افتاده سؤال كنید؟

- بله (10)
    - خیر(0)

7 - اگر متوجه روحیه افسرده یكی از دوستان و یا همكارانتان شوید، چه می كنید؟

- منتظر می مانم تا اگر خودش مایل بود سر صحبت را بازكند.(0)
    - سعی می كنم به نحوی موضوع را به او ربط بدهم تا مسأله مطرح شود. (5)
    - آنقدر اصرار می كنم تا بالاخره دلیل ناراحتی اش را بگوید. (10)

8 - فردی كه در وسیله نقلیه عمومی كنار شما نشسته، مشغول دیدن تعدادی عكس است. آیا كنجكاوی باعث می شود زیرچشمی به عكس های او نگاه كنید؟

- بله (10)
    - خیر(0)

9 - بطور اتفاقی كلمه رمز دسترسی به صندوق پست الكترونیكی یكی از دوستانتان را پیدا می كنید. آیا نگاهی به ای میل های او می اندازید؟

- بله (10)
    - خیر(0)

10 - در خیابان راه می روید كه می بینید دونفر شروع به دعوا می كنند. آیا می ایستید تا ببینید موضوع چیست؟

- بله (10)
    - خیر(0)
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ
    تا 35 امتیاز:
    شما حتی یك رگ فضولی هم در بدنتان ندارید؛ یا حداقل در امور دیگران فضولی نمی كنید. دلیل آن هم مشخص است: یا فكر می كنید كه باید حریم خصوصی دیگران را محترم بشمارید و یا مشغولیات ذهنی بهتری دارید. در هر صورت نتیجه این است كه به هیچ عنوان در اموری كه به شما ربطی ندارد دخالت نمی كنید.

35 تا 70 امتیاز:

خوب، شما طبیعتاً آدم كنجكاوی هستید. اما خوشبختانه كنجكاوی شما كنترل شده است و تمام سعی تان بر این است كه از دخالت در امور دیگران پرهیز كنید. بعضی وقتها برای گرفتن اخبار دست اول ممكن است هر كاری بكنید؛ به خصوص اگر پای شایعات پر آب و تاب در میان باشد.

75 تا 100 امتیاز:

شما اطلاعاتی درباره تر یا خشك بودن هیزم جهنم ندارید؟ برای شما هیچ چیز هیجان انگیزتر از كشف مسائل شخصی دیگران نیست و در این باره هر تلاشی كه لازم باشد انجام می دهید. احتمالاً تا به حال از طرف دوستانتان لقب فضول را دریافت كرده اید. اگر این اتفاق تا به این لحظه نیفتاده، مطمئن باشید در آینده ای نه چندان دور خواهد افتاد
    همنفس
    کوچولو در حال تلاش فعال شدن

35
    127

دست گلتون درد نکنه من که خیلی استفاده کردم
    sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,823

جدیدترین تست روانشناسی

به این تست شک نکنید. این آخرین و استانداردترین تست شخصیت شناسى است که این روزها در اروپا بین روانشناسان در جریان است. پاسخهایش هم اصلاً کار دشوارى نیست. کافى است کمى به خودتان رجوع کنید. یک کاغذ و قلم هم کنار دستتان باشد و جوابی را که انتخاب می کنید یادداشت کنید که بتوانید امتیازهایى که گرفته اید جمع بزنید. حاضرید؟ پس شروع کنید:۱) چه موقع از روز بهترین و آرام ترین احساس را دارید؟الف _ صبح،ب- عصر و غروب،ج _ شب۲) معمولاً چگونه راه مى روید؟الف _ نسبتاً سریع، با قدم هاى بلند،ب- نسبتاً سریع، با قدمهاى کوتاه ولى تند و پشت سر هم،ج _ آهسته تر، با سرى صاف روبرو،د _ آهسته و سربه زیر، ه- – خیلى آهسته۳) وقتى با دیگران صحبت مى کنید؛الف _ مى ایستید و دست به سینه حرف مى زنید،ب- دستها را در هم قلاب مى کنید،ج _ یک یا هر دو دست را در پهلو مى گذارید،د _ دست به شخصى که با او صحبت مى کنید، مى زنید،و ه-_ با گوش خود بازى مى کنید، به چانه تان دست مى زنید یا موهایتان را صاف مىکنید۴) وقتى آرام هستید، چگونه مى نشینید؟الف _ زانوها خم و پاها تقریباً کنار هم،ب- چهارزانو،ج _ پاى صاف و دراز به بیرون،د _ یک پا زیر دیگرى خم۵) وقتى چیزى واقعاً براى شما جالب است، چگونه واکنش نشان مى دهید؟الف _ خنده اى بلند که نشان دهد چقدر موضوع جالب بوده،ب _ خنده، اما نه بلند،ج _ با پوزخند کوچک،د _ لبخند بزرگ،ه_ لبخند کوچک۶) وقتى وارد یک میهمانى یا جمع مى شوید؛الف _ با صداى بلند سلام و حرکتى که همه متوجه شما شوند، وارد مى شویدب _ با صداى آرامتر سلام مى کنید و سریع به دنبال شخصى که مى شناسید، مى گردیدج _ در حد امکان آرام وارد مى شوید، سعى مى کنید به نظر سایرین نیایید۷) سخت مشغول کارى هستید، بر آن تمرکز دارید، اما ناگهان دلیلى یا شخصى آن را قطع مى کند؛الف _ از وقفه ایجاد شده راضى هستید و از آن استقبال مى کنیدب _ بسختى ناراحت مى شویدج _ حالتى بینابین این ۲ حالت ایجاد مى شود۸) کدامیک از مجموعه رنگ هاى زیر را بیشتر دوست دارید؟الف- قرمز یا نارنجىب- سیاهج- زرد یا آبى کمرنگد- سبزه- آبى تیره یا ارغوانىو- سفیدز- قهوه اى، خاکسترى، بنفش۹) وقتى در رختخواب هستید (در شب) در آخرین لحظات پیش از خواب، در چه حالتى دراز مى کشید؟الف- به پشتب- روى شکم (دمر)ج- به پهلو و کمى خم و دایره اىد- سر بر روى یک دسته- سر زیر پتو یا ملافه…۱۰) آیا شما غالباً خواب مى بینید که:الف- از جایى مى افتید.ب- مشغول جنگ و دعوا هستید.ج- به دنبال کسى یا چیزى هستید.د- پرواز مى کنید یا در آب غوطه ورید.ه- اصلاً خواب نمى بینید.و- معمولاً خواب هاى خوش مى بینیدامتیازاتسؤال اول: الف(۲ امتیاز)، ب (۴ امتیاز)، ج (۶ امتیاز)سؤال دوم: الف (۶امتیاز)، ب (۴ امتیاز)، ج (۷ امتیاز)، د (۲ امتیاز)، ه (۱ امتیاز)سؤال سوم: الف (۴ امتیاز)، ب (۲ امتیاز)، ج (۵ امتیاز)، د (۷ امتیاز)، ه (۶ امتیاز)سؤال چهارم: الف (۴ امتیاز)، ب (۶ امتیاز)، ج (۲ امتیاز)، د (۱ امتیاز)سؤال پنجم: الف (۶ امتیاز)، ب (۴ امتیاز)، ج (۳ امتیاز)، د (۵ امتیاز)، ه (۲ ا متیاز)سؤال ششم: الف (۶ امتیاز)، ب (۴ امتیاز)، ج (۲ امتیاز)سؤال هفتم: الف (۶ امتیاز)، ب (۲ امتیاز)، ج (۴ امتیاز)سؤال هشتم: الف (۶ امتیاز)، ب (۷ امتیاز)، ج (۵امتیاز)، د (۴ امتیاز)، ه (۳ امتیاز) و (۲ امتیاز)، ز (۱ امتیاز)سؤال نهم: الف (۷ امتیاز)، ب (۶ امتیاز)، ج (۴ امتیاز)، د (۲ امتیاز)، ه (۱ امتیاز)سؤال دهم: الف (۴ امتیاز)، ب (۲ امتیاز)، ج (۳ امتیاز)، د (۵ امتیاز)، ه (۶ امتیاز)، و (۱ امتیاز)خب، امتیازهایتان را جمع زدید. عدد به دست آمده را با جدول مقابل مقایسه کنید و شخصیت خودتان را بشناسید.نتیجه گیرى:* اگر امتیاز شما بالاى ۶۰ استدیگران در ارتباط و رفتار با شما شدیداً مراقب و هوشیار هستند آنها شما را مغرور، خودمحور و بى نهایت سلطه جو مى دانند، گرچه شما را تحسین مى کنند و به ظاهر مى گویند«کاش من جاى تو بودم!!» اما معمولاً به شما اعتماد ندارند و نسبت به ایجاد رابطه اى عمیق و دوستانه بى میل و فرارى هستند.* اگر از ۵۱ تا ۶۰ امتیاز داریدبدانید دوستان شما را تحریک پذیر مى دانند، بدون فکر عمل مى کنیدو سریع از موضوعات ناخوشایند برآشفته مى شوید ، علاقه مند به رهبرى جمع و تصمیم گیریهاى سریع دارید (هرچند اغلب درست از کار درنمى آیند!) دیگران شما را جسور و اهل مخاطره مى دانند. کسى که همه چیز را تجربه و امتحان مى کند، از ماجراجویى لذت مى برد و در مجموع به دلیل ایجاد شرایط و بسترهیجانات توسط شما، از همراهى تان لذت مى برند.* اگر از ۴۱ تا ۵۰ امتیاز به دست آوردیدبه خود امیدوار باشید ، دیگران شما را بانشاط، سرزنده، سرگرم کننده و جالب و جذاب مى بینند. شما دائماً مرکز توجه جمع هستید و از تعادل رفتارى خوبى بهره مند هستید. فردى مهربان، ملاحظه کار و فهمیده به نظر مى رسید. قادر هستید به موقع باعث شادى و خوشى دوستانتان شوید و اسباب هلهله و خنده آنها را فراهم کنید و در همان شرایط و در صورت لزوم بهترین کمک بر اعضاى گروه هستید.* اگر ۳۱ تا ۴۰ امتیاز نصیب شما شدبدانید در نظر سایرین معقول، هوشیار، دقیق ، ملاحظه کار و اهل عمل هستید. همه مى دانند شما باهوش و با استعداد هستید اما مهمتر از همه فروتن و متواضع هستید. به سرعت و سادگى با دیگران باب دوستى را باز نمى کنید. اما اگر با کسى دوست شوید صادق، باوفا و وظیفه شناس هستید. اما انتظار بازگشت این صداقت و صمیمیت از طرف دوستانتان را دارید گرچه سخت دوست مى شوید اما سخت تر دوستى ها را رها مى کنید.* از ۲۱ تا ۳۰ امتیازدر نظر سایرین فردى زحمت کش هستید اما متأسفانه گاهى اوقات ایرادگیر هستید. شما بسیار بسیار محتاط و بى نهایت ملاحظه کار به نظر مى رسید. زحمتکشى که در کمال آرامش و با صرف زمان زیاد در جمع بار دیگران را بردوش مى کشد و بدون فکر و براساس تحریک لحظه اى و آنى هرگز نظر نمى دهد. دیگران مى دانند شما همیشه تمام جوانب کارها را مى سنجید و سپس تصمیم مى گیرید.* و اگر کمتر از ۲۱ امتیاز داشتید: دیگران شما را خجالتى، عصبى و آدمى شکاک و دودل مى دانند شخصى که همیشه سایرین به عوض او فکر مى کنند، برایش تصمیم مى گیرند و از او مراقبت مى کنند. کسى که اصلاً تمایل به درگیرشدن در کارهاى گروهى و ارتباط با افراد دیگر را ندارد!
    maryam_sorena
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فوق فعال

4,643
    4,727

Accept انتخاب رنگ مناسب لباس بر اساس سال تولد

انتخاب رنگ مناسب لباس بر اساس سال تولد

با استفاده از این عدد میتوانیم متوجه شویم که عنصر ما چه عنصری است و چه رنگ هایی متعلق به سال تولد ما هستند...
    نحوه محاسبه این عدد برای خانم ها و آقایان قدری متفاوت است.برای محاسبه عدد خود قدم به قدم با ما همراه باشید:

1 - ابتدا باید سال میلادی تولد خود را مشخص کنید.دو رقم آخرسال میلادی و شمسی معمولا 21 سال با هم تفاوت دارند.

البته اگر کسی در زمستان و بعد از4 فوریه(15 بهمن) به دنیا آمده باشد باید به دو رقم سال شمسی خود 22 سال اضافه کند. 4 فوریه ابتدای سال چینی جدید است. پس بنابراین:
    متولدین اول فروردین تا 15 بهمن دو رقم سمت راست سال شمسی خود را به علاوه 21 کنند.
    متولدین 16 بهمن تا آخر اسفند دو رقم سمت راست سال شمسی خود را به علاوه 22 کنند.

عدد به دست آمده عدد سال میلادی شماست.البته بر حسب تاریخ چینی.
    مثال: شخص متولد 10 آبان 1356:
    78=21+56

2-عدد میلادی به دست آمده در مرحله پیش را که یک عدد دو رقمی است را به عدد 9 تقسیم میکنیم و باقیمانده را به دست می آوریم:
    باقیمانده 78 بر 9 =6

3-از اینجا به بعد فرمول آقایون با خانم ها فرق میکند:
    عدد کوا خانم ها=عدد مرحله قبل + 5
    عددکوا آقایون=10-عدد مر حله قبل
    عددکوا خانم مثال : 6+5=11
    عدد کوا آقا مثال : 10-6=4

در این مثال عدد خانم دو رقمی شد پی باز هم لازم است این عدد دورقمی را بر 9 تقسیم کنیم تا به یک باقیمانده برسیم که یک رقمی باشد: باقیمانده 11 بر 9 =2
    عدد کوا خانم متولد 10 آبان 1356 : 2
    عدد کوا آقا متولد 10 آبان 1356 : 4

هر عدد کوا که بین 1 تا 9 خواهد بود در علوم چینی متعلق به یک عنصر به شرح زیر می*باشد:
    آب : 1
    چوب : 3 و 4
    آتش : 9
    خاک : 2 و 5 و 8
    فلز : 6 و 7

با استفاده از این عدد می*توانیم متوجه شویم که عنصر ما چه عنصری است و چه رنگ هایی متعلق به سال تولد ما هستند.یک بار دیگر جهت یاد آوری جدول عناصر و رنگها را در اینجا تکرار میکنیم.

فلز سفید-نقره ای-طلایی
    خاک قهوه ای-کرم-زرد-بژ
    آتش قرمز-نارنجی-بنفش-صورتی تیره
    چوب سبز
    آب آبی-سرمه ای-مشکی
    آرایه هــآی ادبی همیشه هــم زیـبــآ نیستنـد
    مثلا پــارادوکس زیبا نیستـــ
    وقتــی قــدی بلنــد در قبـــری کوچکـــ باشــد ..
    faezeh jooon
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فعال همیشگی

6,180
    3,186

چه جالب
    دلم یک مزرعه می خواهد
    یک تو،یک من
    و گندم زاری طلایی رنگ
    که هوایش آکنده از عطرتو باشد ..

NaZaniiin
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    3,787
    4,593

شخصیت شناسی: چه شخصیتی دارید؟

مجله تندرستی: لطفا در آزمون من که در ادامه می آید شرکت کنید. به این ترتیب می توانم بخشی از بینش های طبیعی درباره اینکه شما در واقع چه کسی هستید و چرا نسبت به یک فرد دیگر بیشتر جذب می شوید و نسبت به فرد دیگر نه، و اینکه چطور آن فرد را پیدا می کنید را برایتان بیان کنم؛ تا نیمه گمشده خودتان را پیدا کنید و آن را نگه دارید. این آزمون شامل یکسری عبارت هاست. هر کدام از گزاره ها را بخوانید و دور جوابی که فکر می کنید بهترین پاسخ در مورد شماست خط بکشید.

معیار اول

1- به نظر من شرایط غیرقابل پیش بینی بسیار هیجان انگیز و جذاب است.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

2- معمولا کارها را یکدفعه و بدون نقشه قبلی انجام می دهم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

3- وقتی مجبورم کارهای تکراری انجام دهم خیلی کسل و بی حوصله می شوم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

4- به طور کلی علائق مختلف و بسیار زیادی دارم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

5- فکر می کنم نسبت به بقیه خوشبین تر هستم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

6- فکر می کنم از بقیه خلاق تر هستم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

7- همیشه به دنبال تجربه ای جدید هستم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

8- همیشه کارهای جدید انجام می دهم و از انجام دادن آنها خیلی لذت می برم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

9- نسبت به بقیه آدم ها آدم با اشتیاق تری هستم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

10- دوست دارم در مورد کارهایی که می خواهم در آینده انجام دهم ریسک کنم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

11- اگر مجبور باشم برای ساعت های طولانی در خانه بمانم بیقرار می شوم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

12- دوستانم می گویند من آدم کنجکاوی هستم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

13- به طور کلی سطح انرژی من بسیار بالاتر از دیگران است و معمولا خیلی کمتر خسته می شوم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

14- در اوقات بیکاری دوست دارم آزاد باشم تا هر کاری که دلم می خواهد انجام دهم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

معیار دوم

15- فکر می کنم عادت های ثابت زندگی، آن را باقاعده و آسوده تر می کند.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

16- تمام گزینه ها را قبل از برنامه ریزی در نظر می گیرم و بررسی می کنم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

17- همه مردم باید براساس معیارهای شناخته شده، رفتار شایسته داشته باشند.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

18- از برنامه ریزی کردن برای آینده لذت می برم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

19- عموما فکر می کنم پیروی کردن از قوانین مهم است.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

20- مراقبت از دارایی ها و اموالم یکی از مهمترین اولویت ها در زندگی ام است.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

21- دوستان و بستگانم می گویند من باورهای سنتی دارم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

22- ترجیح می دهم در مورد انجام همه وظایفم بسیار دقیق و منظم باشم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

23- ترجیح می دهم محتاط باشم و درباره همه چیز از قبل خوب تحقیق کنم اما نه ترسو.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

24- به نظر من همه افراد باید به گونه ای رفتار کنند که از نظر اخلاقی صحیح باشد.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

25- مهم است که به قدرت من احترام بگذارید.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

26- ترجیح می دهم دوستانی وفادار داشته باشم تا دوستانی که با آنها فقط خوش بگذرد.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

27- از نظر من سنت های دیرینه باید مورد احترام قرار گرفته و حفظ شوند.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

28- دوست دارم برای تمام کردن یک کار در یک مسیر مستقیم حرکت کنم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

معیار سوم

29- ماشین های پیچیده را به راحتی می فهمم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

30- از رقابت لذت می برم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

31- من شیفته قوانین و الگوهای مرتبط با سیستم دولتی هستم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

32- فکر می کنم نسبت به دیگران منطقی تر و عمیق تر هستم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

33- موضوعات روشنفکری را عمیقا و به طور منظم تعقیب می کنم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

34- می توانم مشکلات را حل کنم بدون اینکه احساساتم سد راهم شود.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

35- دوست دارم کشف کنم چیزها چطور کار می کنند.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

36- آدم سختی هستم و نظرم زود عوض نمی شود.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

37- بحث کردن راه خوبی است برای اینکه آموخته هایم را با دیگران در میان بگذارم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

38- در تصمیم گیری مشکلی ندارم حتی وقتی چندین مورد شبیه به هم و برابر، در ابتدا خوب به نظر می رسند.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

39- وقتی یک وسیله جدید می خرم (مانند دوربین، کامپیوتر یا ماشین) می خواهم تمام ویژگی های تکنیکی اش را بدانم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

40- دوست دارم جزییات را کنار بگذارم و دقیقا بگویم که چه می خواهم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

41- به نظرم رک و راست بودن مهم است.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

42- موقع تصمیم گیری دوست دارم واقعیات را در نظر بگیرم بیشتر از اینکه بخواهم با احساسات افراد خودم را مشغول کنم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

معیار چهارم

43- دوست دارم عمیق ترین احساسات و نیازهای دوستانم را بدانم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

44- ارزش زیادی برای روابط احساسی در یک رابطه قائلم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

45- صرف نظر از اینکه چه چیز منطقی است عموما وقتی می خواهم تصمیمات مهمی بگیرم به قلبم گوش می کنم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

46- خیلی وقت ها خودم را در حال خیالبافی پیدا می کنم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

47- می توانم ذهنیتم را به سادگی تغییر بدهم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

48- بعد از دیدن یک فیلم احساسی و تکاندهنده اغلب تا چندین ساعت بعد هنوز همان احساس را دارم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

49- به وضوح می توانم اتفاقات وحشتناک و شگفت انگیزی که برایم می افتد را از پیش تصور کنم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

50- در مورد احساسات و نیازهای افراد بسیار حساس هستم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

51- خیلی وقت ها خودم را در میان افکار روزانه ام گمشده می بینم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

52- احساساتم عمیق تر از دیگران است.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

53- تصورات و تخیلات واضحی دارم و از بیان کردنشان نیز نمی هراسم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

54- وقتی از یک رویای روشن و واضح بیدار می شوم چند دقیقه طول می کشد تا به دنیای واقعی برگردم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

55- هنگام مطالعه از اینکه نویسنده با کنایه جمله ای پرمعنا و زیبا بگوید، لذت می برم.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

56- فکر می کنم فرد خیلی همدلی هستم و دیگران در کنارم احساس خوبی دارند.

- کاملا مخالف
    - مخالف
    - موافق
    - کاملا موافق

به خودتان امتیاز دهید

برای امتیاز دادن به آزمون، برای هر پاسخ کاملا مخالف به خودتان صفر امتیاز بدهید؛ یک امتیاز برای هر پاسخ مخالف، دو امتیاز برای هر پاسخ موافق و سه امتیاز برای هر پاسخ کاملا موافق. بعد از این، امتیازهای هر معیار را با هم جمع کنید.

معیار اول میزان اینکه چقدر شما فردی جستجوگر هستید را اندازه گیری می کند.

معیار دوم اینکه چقدر فرد سازنده ای هستید را نشان می دهد.

معیار سوم مشخص می کند شما چقدر کارگردان هستید.

معیار چهارم درجه اینکه چقدر شما فردی مذاکره کننده هستید را می سنجد.

دو معیاری که امتیازتان در آن بیشتر است ویژگی های شخصیتی نوع اولیه و ثانویه را مشخص می کنند.

به عنوان مثال اگر شما امتیازی برابر 32 را در معیار اول دارید و 20 امتیاز در معیار دوم، 27 امتیاز در معیار سوم و 19 امتیاز در معیار چهارم، نوع شخصیت شما اولا جستجوگر و ثانیا کارگردان است.

بیولوژی شخصیت

1- دوپامین: افرادی که این هورمون در آنها بیشتر است کنجکاوند و خلاقیت، خوش بینی، شور و اشتیاق و انعطاف ذهنی از خصوصیات آنهاست. این افراد جزو افرادی با ویژگی های شخصیتی جستجوگر هستند که یکی از چهار ویژگی شخصیت غالب است.
    2- سروتونین: افرادی که ژن های به خصوصی از این هورمون را به ارث برده اند آرام، اجتماعی، محتاط اما نه ترسو، باثبات، وفادار، پیرو قوانین و نظم هستند. این دسته در گروه ویژگی های سازنده قرار می گیرند.

3- تستوسترون: افرادی که این هورمون در آنها قوی است، افرادی قاطع، رک، متمرکز، تحلیلگر، منطقی و بی احساس و سختگیرند. آنها درست به هدف می زنند و درک موسیقایی خوبی دارند. این افراد در گروه شخصیت کارگردان قرار می گیرند.

4- استروژن: این افراد ایده های بزرگی دارند و محتوانگر و کل نگر هستند.تخیل بالایی دارند، آرمانگرا و نوع دوستند و احساسات شان را بروز می دهند. افرادی با این ویژگی جزو گروه مذاکره کننده هستند.
    گاهی او که
    جواب عاشقانه اش
    به همه ی "
    تو" ها، شماست
    و به همه ی دلتنگی ها،
    نظر لطف شماست
    بی احساس نیست
    دلش خسته است
    حرف نمی خواهد
    دوستت دارم های تایپ شده،
    دیگر دلش را نمی برد...

12. 1
    دخترك ژولیده
    مسئول ارسال خبر

کادر مدیریتی
    13,225
    21,322

چه افرادی بیشتر سلفی می*گیرند؟

افراد با هر شخصیت و با هر ویژگی* فردی می*توانند به گرفتن سلفی علاقه داشته باشند. از آنجا كه سلفی گرفتن یك پدیده نوظهور است و پژوهش و تحقیق خاصی مبنی بر اینكه افراد با چه ویژگی*های شخصیتی بیشتر به گرفتن سلفی روی می*آورند انجام نشده و اتفاق نظری در این باره نیست، نمی*توان به*طور قطع در این باره نظر داد اما احتمال می*رود افرادی كه خیلی به گرفتن سلفی گرایش دارند و به*طور افراطی از آن استفاده می*كنند افرادی باشند كه مایلند دیده شوند و به نوعی دنبال جلب*توجه برای دیده شدن هستند.

گاهی هم افرادی كه مایلند ارتباط*های مختلفی را تجربه كنند برای رسیدن به این هدف*شان از این طریق وارد می*شوند. می*توان احتمال داد افرادی كه رگه*های خودشیفتگی در شخصیت آنها غالب*تر است به گرفتن سلفی تمایل بیشتری نشان دهند. احتمال دارد شخصیت*های نمایشی و دوری*گزین هم برای رسیدن به برخی خواسته*های*شان به این كار روی بیاورند. احتمال اینكه افراد با اعتمادبه*نفس پایین هم به این كار علاقه زیادی نشان دهند زیاد است.

افراد توجه*طلب با اعتمادبه*نفس پایین

افرادی كه دوست دارند دیده شوند و مدام دنبال این هستند كه توجه دیگران را به خودشان جلب كنند معمولا اعتمادبه*نفس پایینی هم دارند. از این رو این افراد برای اینكه بتوانند توانمندی*ها و حضورشان را در جمع مطرح و توجه و تایید دیگران را متوجه خودشان كنند به كارهایی متوسل می*شوند كه سلفی گرفتن می*تواند یكی از آنها باشد. این افراد معمولا عكس*های مختلف با فیگورهای متفاوتی از خودشان می*گیرند و آنها را در شبكه*های اجتماعی متعدد به نمایش می*گذارند.

خودشیفته*ها

افراد خودشیفته هم معمولا اعتمادبه*نفس پایینی دارند و این ضعف در اعتمادبه*نفس را با رفتار خودشیفته*مآبانه جبران می*كنند به این شكل كه خودشان را محور همه چیز می*دانند و تنها دیدگاه*ها، نظرات و تمایلات خودشان را قبول دارند و نهایت تلاش*شان را می*كنند كه خودشان را برتر و بالاتر از دیگران نشان دهند. سلفی گرفتن می*تواند یكی از نمودهای رفتاری* در افرادی كه خصوصیت خودشیفتگی در شخصیت آنها بارزتر است باشد به این ترتیب كه آنها با گرفتن یك تصویر ساده از خودشان توجه دیگران را جلب كرده و سعی در نشان دادن و مطرح كردن خودشان در حضور دیگران می*كنند.

یكی دیگر از ویژگی*های افراد خودشیفته كنترل*گری محیط است. این افراد همیشه انتظار دارند بقیه تسلیم نظرات، علایق و خواسته*های آنها باشند. این افراد معمولا دوست ندارند از دیگران نه بشنوند. هرگونه تایید نشدن و نه شنیدن از جانب دیگران می*تواند آنها را ناراحت كند و به هم بریزد. گاهی این ناراحت شدن به حدی است كه افرادی كه آنها را تایید نكرده*اند یا به آنها نه گفته*اند را طرد می*كنند، گاهی هم به آنها عناد ورزیده و با آنها دشمنی می*كنند. مثلا اگر یك نفر به آنها بگوید سلفی* كه از خودت گرفتی خوب نیست، یا به*شدت ناراحت می*شوند یا سعی می*كنند خلاف آن را بگویند و به دیگران اثبات كنند عكسی كه گرفته*اند ایده*آل است.

افراد دوری*گزین

شخصیت*های كناره*گیر و دوری*گزین هم ممكن است به سلفی گرفتن تمایل زیادی نشان دهند. این افراد كمتر در جمع حضور پیدا می*كنند و اگر هم در جمعی حاضر شوند سعی می*كنند حتی*الامكان دیده نشوند. عمدتا افرادی خجالتی و كم*حرف*اند، كمتر نظر می*دهند و اگر هم سوالی از آنها بشود خیلی كوتاه پاسخ می*دهند. این افراد خیلی دوست دارند دیده شوند و مورد توجه قرار بگیرند اما چون در ارتباطات اجتماعی واقعی و زنده توانمند نیستند و هنگامی كه مستقیم دیده می*شوند اضطراب سراغ*شان می*آید، تمایلی به حضور فیزیكی در جمع ندارند و چون از حضور در دنیای مجازی احساس راحتی بیشتری دارند در شبكه*های اجتماعی پررنگ*تر حاضر می*شوند.

درواقع آنها برای جبران این ضعف و كمبود سعی می*كنند خودشان را در دنیای مجازی مطرح كنند. از این رو احتمال اینكه عكس*های زیادی از خود بگیرند و برای نمایش در شبكه*های اجتماعی قرار دهند بسیار زیاد است. درواقع گرفتن سلفی روش غیرمستقیمی است كه باعث می*شود این افراد احساس كنند در جمع هستند و دیده می*شوند، اما نه به*طور مستقیم.

به دنبال آخرین مد

چند وقتی است كه سلفی گرفتن مد شده شاید به این دلیل كه گوشی*های جدید این امكان را برای آنها فراهم می*كند. دسته*ای از افراد وقتی می*بینند بقیه این كار را می*كنند بدون هیچ هدف و انگیزه*ای آنها هم برای خالی نبودن عریضه دست به سلفی گرفتن می*زنند و آنها را به معرض نمایش می*گذارند.

مدگرایی می*تواند ناشی از كنجكاوی یا تمایل اجتماعی ساده كه طبیعت هر فردی است باشد، اما بعضی افراد بدون هیچ آگاهی، هدف و انگیزه*ای صرفا از یك الگو پیروی می*كنند و گرایش خام و كوركورانه*ای دارند تا هر چه را كه مد می*شود دنبال كنند. افراد هرقدر هویت پخته*تر و قوی*تری داشته باشند مدگرایی در آنها هدفدارتر و انتخابی*تر خواهد بود. این افراد هر الگو و مدی را قبل از بررسی و مطالعه پیروی نمی*كنند. آنها بعد از رسیدن به آگاهی و شناخت در صورت ارزشمند بودن و احساس نیاز كردن دست به انتخاب می*زنند.

برعكس افرادی كه بدون هیچ هدفی و به*طور افراطی از مد پیروی می*كنند هویت*های شخصیتی ضعیفی دارند و با مدگرایی در خود هویت ایجاد می*كنند. درواقع این افراد سعی می*كنند با گرایش به گروه*ها، گرایش*ها، الگوها و مدهای مختلف خلأهای هویتی خود را پر كنند.

راه فرار از سلفی

گاهی ممكن است در جمع یا گروهی قرار بگیریم و یكی از افراد گروه اقدام به گرفتن سلفی دسته*جمعی كند. اگر در چنین شرایطی مایل به سلفی*گرفتن نیستید، باید همان لحظه موافق نبودن*تان را اعلام كنید و از كسی که می*خواهد عكس بگیرد خواهش كنید اجازه دهد شما از جمع آنها خارج شوید و بعد عكس بگیرد.

بهترین و مناسب*ترین واكنش در چنین موقعیتی واكنش آنی و قاطعانه است. نباید نگران باشید كه ممكن است با مطرح كردن عقیده و خواسته*تان دیگران ناراحت شوند. افراد باید بتوانند در چنین موقعیت*هایی توانایی نه گفتن را داشته باشند. این یك مسئله شخصی است و حق شماست كه نظرتان را در این باره بگویید.

با مخالفت افراد چه كار كنیم؟

اگر شما مایل به گرفتن سلفی دسته*جمعی نباشید بعد از اینكه مخالفت*تان را با گرفتن سلفی در جمع نشان می*دهید و از این كار خودداری می*كنید با واكنش*ها و عكس*العمل*های متفاوتی می*توانید روبه*رو شوید. معمولا در این موقعیت*ها برخورد افراد خشن، تند و اجباری نخواهد بود و كمتر پیش می*آید كه كسی را مجبور به سلفی گرفتن كنند.

بیشتر برخوردها در ابتدا محرك و تهییج*كننده است و با عباراتی ساده سعی می*كنند فرد را در معذوریت قرار دهند كه آنها را همراهی كند. مثل اینكه؛ «بابا اینكه چیز زیاد مهمی نیست.»، «زیاد سخت نگیر.»، «مگه از چیزی می**ترسی كه واكنش نشون می*دی.» یا ممكن است از این در وارد شوند كه «تو آگاهی نداری»، «این یه چیز عادیه و سعی كن به*روز باشی»، «امل*بازی در نیار» و. . . مناسب*ترین واكنش این است كه شما اعتمادبه*نفس*تان را حفظ كرده و اصطلاحا به كرسی بنشانید.

در برابر صحبت*ها و نظرات آنها دست به توجیه كردن نزنید. در چنین مواقعی باید توانایی نه گفتن را داشته باشید. در كمال خونسردی روی نظرتان پافشاری كرده و رك و صریح بگویید: «چون علاقه*ای به این كار ندارم ترجیح می*دهم آن را انجام ندهم.» توجه داشته باشید كه رك*گویی با بی*احترامی متفاوت است. فرد در عین اینكه ادب و احترام اجتماعی را رعایت می*كند، حق شخصی را برای خودش محفوظ نگه می*دارد.

خلاقیت به خرج دهید

سلفی گرفتن مثل خیلی از پدیده*های نوظهور همانطور كه می*تواند جنبه*های منفی داشته باشد، می*تواند جنبه*های مثبت، مفید و سازنده هم داشته باشد. هر فردی اگر به سهم خود هنگام سلفی گرفتن خلاقیتی به خرج دهد هر عكس سلفی می*تواند یك پیام آموزشی در بر داشته باشد.

بهتر است هنگامی كه سلفی می*گیریم صفات و رفتار پسندیده را نشان دهیم، مثلا یك نفر در سلفی خود آراستگی یا لبخند توأم با مهربانی را نشان دهد، این*گونه به مخاطب یك انرژی مثبت را منتقل یا یك اندیشه و پیام مثبت و آموزنده را القا می*كند. اگر این جنبه*ها را در سلفی گرفتن در نظر بگیریم و پشت هر سلفی یك هدف وجود داشته باشد، می*توانیم آن را به یك پدیده مثبت بشری تبدیل كنیم كه افراد به وسیله آن بتوانند به یكدیگر نیرو، انرژی و الگوهای مثبت ارائه دهند.

+

غافل مشو زِ سنگ مکافات روزگار ..
    در عمر خویش اگر دل موری شکسته ای !
  14. 1
    NaZaniiin
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    3,787
    4,593

شخصیت شناسی جالب انتخاب درب ها

یکی از ۸ درب موجود در عکس بالایی رو به دلخواه انتخاب کنید و در ادامه مطلب طالع بینی مربوط به اون عکس رو بخونید.

.
    درب شماره یک
    سادگی هرگز خسته*کننده نیست، بلکه درست برعکس، بسیار هم اصیل و قابل اعتماد است. شما اعتمادبه*نفس دارید و خیلی خوب خود را شناخته اید. بعلاوه، به خوبی می دانید از زندگی چه می خواهید و چه چیزی موجب آرامش و خوشحالی شما می شود. آرامش و صلح را دوست دارید و تا حد امکان آن را در زندگی خود اجرا می کنید. دوستان شما اگر هوس تفریح کنند، بدون شک سراغ شما خواهند آمد زیرا می دانند بهترین ها را انتخاب می کنید و در این امر مدیریت خوبی دارید. گاهی بد نیست از موضع خود عقب*تر بایستید و به زندگی و رفتارتان نگاه کنید و حذف و اضافه یا تغییراتی در زندگی ایجاد کنید.
    .
    .
    .
    درب شماره دو
    شما انسان سخت*کوشی هستید و با این روش پیشرفت می کنید. «خستگی*ناپذیر» صفت کاملا مناسبی برای شما است. بدون هیچ اعتراضی همه کارها را به عهده می گیرید و حتی شاید گاهی خودتان را نیز در راستای هدفتان، قربانی کنید. شما تشنه هیجان و پیشرفت هستید و از اینکه مسافت های طولانی را برای کسب موقعیت های بهتر طی کنید، هیچ ترسی ندارید.
    .
    .
    .
    درب شماره سه
    شما انسان جسور و بی*باکی هستید و از ریسک کردن هراسی ندارید. شجاعت و بی*پروایی بسیار خوب است اما باید منطقی هم باشید. به این مفهوم که وقتی نشانه*هایی از خطر را مشاهده کردید، بیشتر روی منطق خود تاکید داشته باشید، تا هیجان و اشتیاق های درونی! به طور مثال، برای شما شیر آتش*نشانی که در تصویر هست شاید نشان دهنده خطر باشد، اما در عین حال می تواند هیجان بزرگی هم در پشت خود داشته باشد. شما بیشتر مواقع بر اساس هیجانات درونی زندگی می کنید و بهتر است کمی آرام باشید.
    .
    .
    .
    درب شماره چهار
    این در همانند درب قلعه ها و کاخ*های بزرگ و نشان دهنده قدرت*طلبی است. شما فردی هستید که در محل کار به دنبال تصاحب موقعیت های بالا هستید و برای این هدف، همه توان خود را به کار می گیرید. رنگ قرمز این در نیز نماد قدرت و صلابت است. آهنی بودن در هم شهامت و استقامت زیاد شما را نشان می دهد که در مسیر تحقق اهداف خود، از هیچ تلاشی فروگذار نمی*کنید و با توان زیاد، راهی که مطمئن هستید درست است را ادامه می دهید.
    .
    .
    .
    درب شماره پنج
    این در نشان دهنده آرامش است. شما به*دنبال آرامش، صلح و مهربانی هستید. تشکیل خانواده و افزایش تعداد دوستان برای شما یک هدف محسوب می شود زیرا در کنار انسان های دیگر می توانید آرامشی که به دنبال آن هستید را به دست بیاورید. این در هر دو حوزه زندگی شخصی و کاری شما مصداق دارد. یعنی بودن در کنار دوستان چیزی است که روحتان را آرام می کند.
    .
    .
    .
    درب شماره شش
    تقریبا همه انسان ها در مقاطعی از زندگی توان خود را از دست می دهند و دچار سراسیمگی می شوند. اما باید افکار خوش*بینی و مثبت*نگری را در وجود خود تقویت کنید و ایمان داشته باشید در پس هر تاریکی، روزی روشن در انتظار شما است. همه شکست ها پلی هستند برای پیروزی و موفقیت بیشتر. به خودتان ایمان داشته باشید و بدانید که بهترین ها در انتظار شما است.
    .
    .
    .
    درب شماره هفت
    شما از ناشناخته بودن آینده لذت می برید و بیشتر دوست دارید ندانید قرار است چه اتفاقی روی دهد. کاملا ذهنتان باز است و به راحتی تغییرات را می پذیرید. شما عاشق هیجان و رویدادهای جدید و متفاوت هستید و با آغوش باز از آنها استقبال می کنید.
    .
    .
    .
    درب شماره هشت
    شما انسان بسیار کنجکاوی هستید و می خواهید از همه چیز سر در بیاورید. البته زیرک هم هستید و می دانید چطور کنجکاوی کنید که برای اطرافیان ناخوشایند نباشد و برای آنها مزاحمتی ایجاد نکند. ذاتا انسان هیجان*دوستی هستید، اگر موضوعی در ذهنتان شکل بگیرد، باید آن را انجام دهید. این کنجکاوی گاهی برای شما فضیلت محسوب می شود زیرا می تواند موجب پیشرفتتان شود
    گاهی او که
    جواب عاشقانه اش
    به همه ی "
    تو" ها، شماست
    و به همه ی دلتنگی ها،
    نظر لطف شماست
    بی احساس نیست
    دلش خسته است
    حرف نمی خواهد
    دوستت دارم های تایپ شده،
    دیگر دلش را نمی برد...

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)