ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 10 نخست 123456789 ... آخرین
نمایش نتایج: از 61 به 75 از 148
    samira BanOo
    مدير مذهبی و عمومی و مسابقات

کادر مدیریتی
    ღ|. حـَوالـی روستـاهـایِ دور اُفتـاده♥.|ღ
    15,503
    15,001

Add صندلی داغ اختصاصی زهــرا خانــم - samira.beauti

صندلی اختصاصی سمــیر/زهـــرآ با نام کاربریه samira.beauti

قوانين و روال تاپيك

روال كار صندلی داغ به اين شكل است كه هر هفته يک نفر انتخاب شده و روی صندلی مينشيند،
    ديگر اعضا در اين زمان ميتوانند از او سوال بپرسند و شخص روی صندلی موظف است به سوالات دقيق و كامل جواب بدهد.
    بعد از اتمام زمان و پاسخ دادن به همه سوالات صندلی داغ، نفر بعدی را با هماهنگی با اون شخص و مدير انتخاب می كند!

شخصی كه صندلی داغش شروع ميشود، يک تاپيک به نام خود ايجاد ميكند و مدير بخش تاپيک را تاييد کرده و ديگر عزيزان در تاپيک ايجاد شده به نام خود شخص، سوالاتشان رو ميپرسند
    و
    بعد از اتمام صندلی داغ ، تاپيک به نام خود شخص آرشيو شده و قفل ميشود.

نكات مهم

1. سوال ها بايد منطقی و قابل جواب باشه و خيلی هم خصوصی نباشه!
    2. تعداد سوالی که هر نفر میتونه در مجموع بپرسه نباید بیشتر از 100 باشد.
    3.پشت سر هم پست ندهید.
    4. تا جواب دادن سوالاتتون صبر كنيد و بعد سری بعدی سوالات رو بپرسيد.

ویرایش توسط Hanieh-94 : 2014.02.16 در ساعت 20:30
    قسمتی از نامه جودی ابوت به بابالنگ دراز ..
    خوشی های بزرگ زیاد مهم نیست مهم این است که آدم بتواند با چیزهای کوچک خیلی خوش باشد.بابا جون من رمز واقعی خوشبختی را کشف کرده ام و آن این است که باید برای حال زندگی کرد و اصلا نباید افسوس گذشته را خورد یا چشم به آینده داشت بلکه باید از همین لحظه بهترین استفاده را برد.بیشتر مردم زندگی نمیکنند فقط با هم مسابقه ی دو گذاشته اند.میخواهند به هدفی در افق دور دست برسند ولی در گرماگرم رفتن آن قدر نفس شان بند می آید و نفس نفس میزنند که چشم شان زیبایی ها و آرامش سرزمینی را که از آن میگذرند نمیبینند و بعد یک وقت چشم شان به خودشان می افتد و میبینند پیر و فرسوده هستند و دیگر فرقی برایشان نمیکند به هدفشان رسیده اند یا نرسیده اند.من تصمیم گرفته ام که سر راه بنشینم و حتی اگر هرگز نویسنده ی بزرگی نشوم یک عالم خوشی های کوچک زندگی را روی هم تلنبار کنم.تا حالا همچین فیلسوف بعد از اینی دیده بودید؟

| ارادتمند همیشگی،جودی |
  2. 1
    samira BanOo

کادر مدیریتی
    15,503
    15,001

New2 roze par par(دور دوم):)

بــــــــــَه سمیرای گلم سلام. ننه بیا سوالاتو جواب بده!!کجایی!

ووووووی ببین کی اینجا میباشد.سلام به روی ماهت به چشمون سیاهت خوش اومدی به اینجا چی چی اوردی آیا؟مدرسه بودیم مشغول درس خوندن و اینا

من خیلی سوال نمیپرسم

نه بپرس زیاد بپرس گلمــــــ

1 : یه جمله قشنگ در وصف مادر و یه جمله قشنگ در وصف پدر بنویس.

مادر:مونس و همدم رازهای کودکی تا کهن سالی!

پدر:بهترین مرد دنیای من است بی هیچ شک و تردید!

2: به نظرت من از 0 تا 1!! نمرم چنده؟؟

شوما مدیر جانی مگه میشه نمره کامل نگیری خدارو خوش نمیاد!نمره پایین بدیمــــــ بعدها اخراجمون میکنن! شما گلی کامل 1

3: این سوالِ آخرم نمیدونم چجوری رسید به ذاهنم : چرا توی نور و تاریکی مردمک چشم کوچیک بزرگ میشه؟؟

خوش بحالم هر کی به من میرسه علوم ازم میپرسه!نه اینکه من خیلی عاشق و دلباخته ی این درس شیرین علوممــــ

ولی چون دانشمندم و پرفسور بهتون میگم تا اطلاعات عمومیتون بره بالا

وقتی فرد از جای تاریک وارد جای روشن میشه چون اون مکان تاریک برای دیدن نیاز به نور کافی نداره مردمک چشمم برای اینکه نور مورد نیازو برای دیدن و از محیط جمع کنه بزرگ میشه ودر مواقعی که نور هست مردمک چشمـــــ کوچیک میشه چون مقدار نور به اندازه کافی وجود دارد!

بله اینم از جوابش نه اینکه خیلی سخت بودــــ
    خوشی های بزرگ زیاد مهم نیست مهم این است که آدم بتواند با چیزهای کوچک خیلی خوش باشد.بابا جون من رمز واقعی خوشبختی را کشف کرده ام و آن این است که باید برای حال زندگی کرد و اصلا نباید افسوس گذشته را خورد یا چشم به آینده داشت بلکه باید از همین لحظه بهترین استفاده را برد.بیشتر مردم زندگی نمیکنند فقط با هم مسابقه ی دو گذاشته اند.میخواهند به هدفی در افق دور دست برسند ولی در گرماگرم رفتن آن قدر نفس شان بند می آید و نفس نفس میزنند که چشم شان زیبایی ها و آرامش سرزمینی را که از آن میگذرند نمیبینند و بعد یک وقت چشم شان به خودشان می افتد و میبینند پیر و فرسوده هستند و دیگر فرقی برایشان نمیکند به هدفشان رسیده اند یا نرسیده اند.من تصمیم گرفته ام که سر راه بنشینم و حتی اگر هرگز نویسنده ی بزرگی نشوم یک عالم خوشی های کوچک زندگی را روی هم تلنبار کنم.تا حالا همچین فیلسوف بعد از اینی دیده بودید؟

| ارادتمند همیشگی،جودی |
  4. 1
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,518
    20,496

سلام
    چی بپرسم اخه که تکراری نباشه

نظرت در مورد کوچولو؟
    پیشنهاد خاص و جدید برای کوچولو ؟
    نظرت در مورد مدیریت؟
    نظرت در مورد سعید ؟

در آخر از خودت چیزهایی بگو که تا حالا نگفتی؟
  6. 1
    samira BanOo

کادر مدیریتی
    15,503
    15,001

New2 جسی جیمز(دور دوم):)

ســـــلام مدیر آیـــنده
    امــــیدوارم حالتــــ خووب باشــه

ســلام آقا شروین خوش اومدین خیلی زیاد!کی ؟ من؟مدیر؟آینده؟اصلا تو خواب رویامم نمیتونم به همچین آرزوی بزرگی دست بیابم!

بیـــــوگرافی کامــل

نام:زهرا
    تارخ تولد:5/1/....
    محل تولد:تهران

چرا وقتی سیب تو سر نیوتن خورد تعجب کرد؟

چون میخواست این قانونای 1 و 2 و3 شو به دست بیاره بعد ما دانش آموزان بیگناه و در دوگانگی قرار بده هی بگیم این کدوم قانونه دقیقا این موضوع رو در امضای خودم میتونید متوجه بشوید!

واسه اینده پس انداز داری؟

بهله داریمــــ به قد نیاز

دوست داری کار شناسی را ملی بخو نی یا آزاد؟

ملی عالیست

دوست داشتی چیکاره بودی؟

مهندس هوا فضا یا معماری داخلی اگرم نشد مدیریت بازرگانی!

چی رو هرگز حاضر نیستی تو زندگی ات با کسی تقسیم کنی؟

من همه چیمو باهمه تقسیم میکنم جز ناراحتیام!

دوست داری مهمان داری كنی یا مهمانی بری؟

هر دو هم مهمون نوازیم هم پایه برای مهمونی رفتن

زیبا ترین و به یاد ماندنی ترین نصحیتی که شنیدی چی بوده؟

دل حرمت داره حرمتشو نشکن

اگه من از سایت برم چه حسی بهت دست می ده؟

اگه شوما بری بی دلیل درسته جاتون خالی میشه ولی از یادمون نمیرین

خوشحال می شی بگم من الان دیگه نمی تونم سوال بپرسم!!؟

اصلاو ابدا

حست الان كه روی صندلی هستی چیه؟

خیلی خوشحال میباشمـــــــ

بیشترازکی کتک خوردی؟

ههههه یادم نیست

اگه بیام خونت چی برام می پزی؟

من که خونه ندارم فهلا ولی قبلش میپرسم ببینم چی دوست میدارید!

اگه بهم بخوای كادو بدی چی میدی؟

فک کنم ساعت کادو خوبی باشه

جمله ای که وقتی می ری جلوی آینه و خودتو می بینی و به خودت می گی چیه ؟

تا حالا چیزی نگفتمــــــ

معدل سال اول دبستانت ؟

20

اسم معلم اول ابتدائیت چی بوده ؟

خانوم بوالی

از درس های دوران دبستان کدومها رو یادته؟

درس اول توی کلاس اول با دوستا از شعرای کتاب ابتدایی

دلت میخواد روی صندلی داغ بعدی کی بشینه که بتونی به حسابش برسی؟

هر کی دوست داره بیاد بشینه من کار خودمو انجام میدم

چه گلی رو دوست داری؟

گل یاس و گل رز و گل محمدی

سالاد، ماست، ترشی؟

سالاد.ترشی

آخرین چیزی كه خریدی چی بوده؟

کفش

اگه همسرت بگه دیگه تو آشپزانلاین نرو چی كار می كنی؟

هههههه خب نمیرمــــــ

وقتی مهمون داری خیلی ریلکس و آرومی یا همش نگرانی که خوب برگزار بشه؟

ریلکس و آروم

تو خونه ت گل و گیاه داری؟

بله داریمــــ

یه آهنگ که تو رو یاد بچگیت میندازه؟

آهنگای عمو پورنگ قوری گلی.اردک تک تک و...

بیشتر کی بهت گیر میده ؟

پدر جان

اهنگ شاد دوست داری یا غمگین؟

هر دو بستگی به حال و حوصلم داره

دلت بگیره چیکار میکنی؟

گریه میکنم یا آهنگ گوش میدمــــ

شعر میگی؟

شعرمون کجا بود فل بداهه یه چیزایی میگم

اهل شاعری هستی؟

نه فک نکنمــ باشم

وقتی نتونی چیزیرو به دست بیاری ناراحت میشی؟

بستگی به اون چیز داره

وقتی ناراحتی کدوم حالت رو ترجیح میدی ؟

ساکت و آروم یه گوشه

مـــن چجوور آدمـــی هســـم ؟؟؟

آقای موزی و طالبی و گلابی.زود رنج.مشکوک . معرکه . باجنبه.باحال

مرسی که اومدی آقا شروین دوست داشتین بازم بیاین!

ویرایش توسط samira BanOo : 2014.02.09 در ساعت 16:56

| ارادتمند همیشگی،جودی |
  8. 1
    samira BanOo

کادر مدیریتی
    15,503
    15,001

New2 HAni_kh(دور دوم):)

سلام عزیزم

ســلام گل نازمـــ

خوبی؟

مرسی بانو خوبمــــ شکر بهترمـــــ

امروز چطور بود؟

عالی بود

خوش گذشـت؟

آری

چند تا کلمه میگم... اولین چیزی که یادت میاد وقتی اون کلمه رو میشنوی بگو ...

+ کوچولــــو : پر مخاطب ترین سایت

+رفاقـت : تا ابد بودن

+مدیر سایت : جدی و خوش برخورد

+کاربر نمونه : آرزومه

+آواتار : هر روز دوست دارم عوض بشه

+بهترین تاپیک : عاشقانه

نظرت راجه به من چیــــــه؟

آبجی گل و دوست داشتنی و مهربون و درس خون و عزیز دل.با محبت و همه چی تمومــ با ادب و ملووس!

غذا چی دوسـت دالــــــی؟

هر چی باشه میخوریمـــــــ به هیچ غذایی علاقه خاصی ندارم دوست دارما نه اینکه نداشته باشمـــ

چه غذاهایی بلدی درسـت کنی؟

انواع و اقسام غذاهای تخمه مرغی+ماکارانی.سالاد الویه.پیراشکی.مرغ. انواع کوتلت و کوکو و بقیه در حال تعلیم

دست پختـت چطوره؟

نمیدونم تازه واردیمـــــــآ ولی فک کنم خوب باشه

مادر بزرگتو چی صدا میکنــــی؟

مامان بزرگ

خواننده های مورد علاقـت؟

مازیار فلاحی جدیدا حامد زمانی.احسان خواجه امیری .محسن چاوشی.مرتضی پاشایی...

خوب دیگه سوالام تموم شد

مرسی از اومدنت خیلی خوشحالم کردی بانو

فدا مدات

خدانکنه ما قربان محبت و مرامت بشیم!

یا علی

علی نگهدارت باشه در پناه حق التماس دعا بازم دوست داشتی بیا بانو!
    ویرایش توسط samira BanOo : 2014.02.09 در ساعت 17:28 دلیل: یه جایی یه" الف "جا گذاشته بودم :)

| ارادتمند همیشگی،جودی |
  10. 1
    samira BanOo

کادر مدیریتی
    15,503
    15,001

New2 admin(دور دوم):)

وای دارمــ خواب میبینمـــــ آیا؟

سلام

ســلام به مدیر محبوب کوچولو خیلی خیلی خوش اومدین واقعا نورانی کردین تاپیک مارو خیلی خوشحالمون کردین از اومدنتون مخصوصا قافل گیر

چی بپرسم اخه که تکراری نباشه

هر چی دوست دارین بپرسید تکراریم باشخ جواب میدیمـــــــــــ

نظرت در مورد کوچولو؟

سایت واقعا متفاوت از تمام لحاظ خیلی دوسش داریمـــــ با هیچ سایت دیگه تعویضش نمیکنمــــــآ واقعا سایت مفیدیه مخصوصا تو جامعه ی مجازی دست تاسیس کنندش درد نکنه ایشالا جشن 100 سالگی براش بگیرمــــــ یه روزی

پیشنهاد خاص و جدید برای کوچولو ؟

یه پیشنهاد دارمـــــ اونم اینکه اگه میشه تعداد ارسال و دریافت پیام خصوصی تو کوچولو یکی نباشه!مثلا همین چهلتا هم برای ارسال کردن پیام و 40 تای دیگه برای دریافت کردن پیام باشه چون با این وجود خیلی زود پر میشود!باتشکر از مدیریت پارکـــــــ کوچولو
    +
    یه پیشنهاد دیگه میشه مقدار امضا که تا 6 خطه یه کوچولو بیشتر کنید آیا؟مثلا تا 9یا10 خط بشود!

بله دیگه پیشنهاد خاصی ندارم آهان راستی میشه یه تغییرات کوچولو تو شکلکا ایجاد بشود یعنی تغییر و تحول بشود در آنجا!

بله با عرض شرمندگی

نظرت در مورد مدیریت؟

واقعا مدیریت عالی و خوبی دارهـ تا حالا گفتم تو سایتای دیگه ایم که رفتم مدیریت خیلی شل و ول بود ولی اینجا عالیه!بازم سپاس

نظرت در مورد سعید ؟

سعید؟کـــــیه؟اسمش آشنا میباشد!
    اخلاق خوب و ورزشی ولی خیلی سنگین و رنگین و صفت و سخت و نشکننده فک کنم!خوش اخلاق فک کنم مهربونم میباشد!جدی و آقا بهلـــه

در آخر از خودت چیزهایی بگو که تا حالا نگفتی؟

خب بذارین فکر کنم چی بگم که نگفتم!

خب از اول میگمـــــ شما هر جاییش جدید بود دیگه شهدا کنید!

خب من دختری در ظاهر کاملا آروووم ولی در باطن خیلی شیطون و پر هیجان میباشمـــ!تا حالا از کسی خوشم اومده ولی نه در حد عشق و عاشقی شاید برای من به معنی عشق بود ولی در حقیقتـــــ اصلا نمیشد معنیشو عاشقی گذاشت!همه میگن مظلومم ولی خودم قبول ندارمــــ مظلوم بودن به اون آقای با وفایی میگن که تو صحرای کربلا با 75 یارشون به جنگ هزاران سواره رفتن! از کلمه مظلوم مخصوصا وقتی به خودم توصیفش میکنن اصلا خوشم نمیاد!همیشه در هر صورتی که باشم خودمو خوب معرفی میکنم حتی اگه خلی حالم خوب نباشه اینارو از روی پستام به جز گفتگوی روزانه میشه فهمید!چادریمـــ.عینکیمــــ .عاشق چادرممـــ ایناروهم فک میکنم نمیدونستین! همه بهم میگن بچه مثبت ولی خودم اصلا فکر نمیکنم مثبت باشم فکنم ضربدرمباهمه گرم و صمیمی برخورد میکنم البته با دختر بیشتر صمیمیتم مشخصه!خیلی وقتا شده.رفاقت و دوستی رو دوست دارم . ولی عاشق اون رفاقتیم که تا آخر عمر باهام باشه!همه بهم میگن باهوشی مخصوصا تو حل کردن نمونه سوالای ریاضی ولی وقتی امتحان تیزهوشان میخواستم بدن همرو شانسی میزدمـــــــ با اینکه تا قبل از امتحان دوست داشتم وارد مدرسه تیزهوشان بشم ولی به دلیل یه سری از مطلبایی که از بعضی از دوستام شنیدمـــ از رفتن به اونجا پشیمون شدمــــ!درس میخونم درس خوندم دوست دارم عاشق حل مسائل مبهم ریاضیمـــــ!خب دیگه کافی میباشد فکر کنم!اگه بخوام زندگی ناممو کامل بگم فک کنم 10 صفحه ای بشه

ببخشید سرتونو درد آوردمـــــــــــ

مرسی آقا سعید خیلی خوشحالم کردین که دعوتمو پذیرفتین و اومدین!

در پناه خدا!به امید پیشرفت هر چه سریع تر کوچولو

| ارادتمند همیشگی،جودی |
  12. 1
    NiniAshegh

پیشکسوت کوچولو
    24,073
    30,369

خب بگو ببینم مخفی میای ننه؟

راستی در مورد نظر قبلی باید بگم که در مورد دستپخت باید امروز خونمون بودی خودت نظرت رو میگفتی

خصوصیات چندشی هم اگه دارم که یقینا دارم بوگو راحت باش
    دلم برای تو تنگ است
    و این را نمی توانم بگویم
    مثل باد که از پشت
    پنجره ات می گذرد
    و یا درخت ها که
    خاموش اند
    سرنوشت عشق
    گاهی سکوت است
  14. 1
    samira BanOo

کادر مدیریتی
    15,503
    15,001

خب دوستان این سریم جواب دادمــــــ مـــیرمـــــــ اومدمــ اینجارو سوال بارون ببینما!

مرسی از همه کسایی که تا الـــــــآن برام سوال گذاشتن! باتشکر از همگی

| ارادتمند همیشگی،جودی |
    NiniAshegh

پیشکسوت کوچولو
    24,073
    30,369

خو ببینم کجا میرِی؟

کی میای؟

اصلا با چه اجازه ای میری؟

بدو برو لحاف تشکتم بیار همینجا اتراق کن

اصلا بگو ببینم چرا دور و بر همه نی نی زیاده و دور من قحطیه نی نی هستش؟

چرا میگی نی نی تو پیجت رو نخورم؟ میخوای خودت تنهایی بخوریش؟

تکی نخورش منم میخوام خب
    دلم برای تو تنگ است
    و این را نمی توانم بگویم
    مثل باد که از پشت
    پنجره ات می گذرد
    و یا درخت ها که
    خاموش اند
    سرنوشت عشق
    گاهی سکوت است
  17. 1
    samira BanOo

کادر مدیریتی
    15,503
    15,001

New2 niniekhaste (دور دوم)سری دوم:)

خب بگو ببینم مخفی میای ننه؟

مخفی میام مخفی میرم که موشه شاخم نزنه بانو!

راستی در مورد نظر قبلی باید بگم که در مورد دستپخت باید امروز خونمون بودی خودت نظرت رو میگفتی

هههه راست میگی آیا؟نه من میدونم شکست نفسی میفرمایید در حد ماشین فراری!

خصوصیات چندشی هم اگه دارم که یقینا دارم بوگو راحت باش

خصوصیات چندش فک نکنم داشته باشی بانو چرا اینقده اعتماد به سخفت پایینه آخه بی هیچ چونه بی هیچ دلیل دارم میگمـــ خصوصیاتی نداری که چندش باشه بانو .حالا چون خودت خیلی اصرار میکنی منم خیلی انکار میکنم میگما ولی جدی نگیری گریه کنی منو تهنا بذاریحالا بزرگ میشی یادت میره این خصوصیات!یکیش اینکه یه مقداری سبک میباشی آخه چرا؟نه اینکه من خیلی سنگینمــــــ!در مواقع خیلی سخت خودتو کنترل میکنی این چندشت نمیباشدا تعریف استــــ نمیشه همه خصوصیات چندشو پشت سر هم بگم که!بعضی وقتا احساس میکنم بی دلیل ناراحت میشی از دستمـــ نومودونما شاید من اشتباه میکنمـــــآ!شادی و پر انرژی بودنتو دوست دارمـــــــ چون واقعا به نظرم آدم باید همیشه از همه لحاظ خودشو شاد نشون بده چون معتقدم که این شادیان که ناراحتیارو از بین میبره!میخوای بدونی لوسی یا نه؟آره؟خجالت نمیکشی آیا؟خب بابا نیستی خوخب دیگه فک نمیکنم هر چی به مخم فشار آوردما همینا بهش رسیدن!دیگه ببخشید اگه اشتبهی چیزی توشون بودا!

دوست میداشتی بازم بیا گلم

| ارادتمند همیشگی،جودی |
  19. 1
    NiniAshegh

پیشکسوت کوچولو
    24,073
    30,369

مرسی عزیزم

خب حالا چند تا سوال دیگه

دقیقا بگو چیکار کردم گفتی سبکم؟

اون بی دلیل ناراحت شدنم هم که عاشقی و دوری و دلتنگی بد اخلاقی و زودرنجی میاره و دیگه ببخشید

خو لوووس بودنم هم که در جریانم دوستشم ندارم ولی نمیدونم چرا لوسم
    دلم برای تو تنگ است
    و این را نمی توانم بگویم
    مثل باد که از پشت
    پنجره ات می گذرد
    و یا درخت ها که
    خاموش اند
    سرنوشت عشق
    گاهی سکوت است
  21. 1
    zahra.b
    كوچولو رسمي
    کوچولو فوق فعال

2,841
    3,325

سلام سمیرا جونم
    من با دومین سری سوالاتم اومدم

خواب هات چه رنگی اند؟بهترین خوابی که دیدی؟آخرین خوابی که دیدی؟

آخرین اس ام اسی که فرستادی ؟ به کی و چی بود ؟

دوس داشتی جای کدوم شخصیت معروف باشی؟

اگه بخوایی یکیو از زندگیت delet کنی ، اون کیه ؟

بهترین sms یی که نا حالا دریافت کردی و بیشتر از بقیه تو inbox نگه داشتی ؟

هیجان انگیز ترین كاری كه كردین چی بوده؟

قراره با بهترین کسی که تو زندگیته ودوستش داری بری برا1ساعت یه جایی "توی شهر"تاب بخورید.جاشم قراره تو تعیین کنی.کجا میرید؟

چه نوع سبك موسيقي رو ميپسندی؟خواننده ی مورد علاقت؟

وقتی عصبانی میشی چی یا کی یاچه کاری بهت آرامش میده؟

عصبانی بشی چه عکس العملی داری؟

اگر بخوای به هوش خودت یه نمره بدی چه نمره ای میدی ؟

زیباترین جمله از نظرت؟

اولین چیزی که تو سختیا بهش متوسل میشی چیه؟

شغل مورد علاقه ؟

دست خطت چطوره ؟*

یه بیت شعر که خیلی دوسش داری؟

موقع ناهار دوست داری باکی ناهاربخوری؟

اگه قرارباشه یه سفرمفتی بری ترجیح میدی باکی وکجاباشه؟

فعلا همین
    اگه هیچ کس نیست، خدا که هست…
    رنج هست، مرگ هست، اندوه جدایی هست،
    اما آرامش نیز هست، شادی هست، رقص هست، خدا هست…

23. 1
    samira BanOo

کادر مدیریتی
    15,503
    15,001

New2 niniekhste(دوره دوم)سری سوم + چهارم:)

خو ببینم کجا میرِی؟

هیجا همینجام در خدمت شما دوستان!

کی میای؟

مگه نمیبینی همینجام؟جایی نرفتم که

اصلا با چه اجازه ای میری؟

آقا تاپیک خودمونه دیگه اختیارشو داریم دیگه

بدو برو لحاف تشکتم بیار همینجا اتراق کن

چشمــــــ ولی بدون متکا خوبم نمیبره ها!

اصلا بگو ببینم چرا دور و بر همه نی نی زیاده و دور من قحطیه نی نی هستش؟

خو آخه خونواده ی ما یکی دوتا نیستن که ماشالا بزن به تخته!

چرا میگی نی نی تو پیجت رو نخورم؟ میخوای خودت تنهایی بخوریش؟

چون نی نی مال خودم نیست که مامان و بابا داره با هزارتا آرزو دلم نمیاد خو گناه داره بخوریش من دیگه پسر عمو تپل مپل ندارمــ خو!

تکی نخورش منم میخوام خب

گیه نکن خو باشه حالا چون گناه داری میذارم یه ماچش بکنی !

بالاخره موفق شدم رنگی پنگیش کنمـــــــ!

_______سری چهارم _______

مرسی عزیزم

خواهش میکنم بانو

خب حالا چند تا سوال دیگه

بفرما بپرس شوما

دقیقا بگو چیکار کردم گفتی سبکم؟

دخمل نباید با همه خوش و بش کنه کــهـ!

اون بی دلیل ناراحت شدنم هم که عاشقی و دوری و دلتنگی بد اخلاقی و زودرنجی میاره و دیگه ببخشید

الهی خدایا ازین عشقای راس راسی نصیب ما بگردان!

خو لوووس بودنم هم که در جریانم دوستشم ندارم ولی نمیدونم چرا لوسم

ولی من میدونمـــــ دخمل که لوس نباشه دختر نیست!هست خودم از خودت لوس ترم قبول داری
    ویرایش توسط samira BanOo : 2014.02.09 در ساعت 19:32

| ارادتمند همیشگی،جودی |
  25. 1
    samira BanOo

کادر مدیریتی
    15,503
    15,001

New2 zahra.b(دور دوم ) سری دوم:)

سلام سمیرا جونم

ســلام زهرا جونم امیدوارم خوب و خوش باشی بانو

من با دومین سری سوالاتم اومدم

خوش اومدی عزیز دلمـــــ

خواب هات چه رنگی اند؟بهترین خوابی که دیدی؟آخرین خوابی که دیدی؟

سفید سیاه خال خالی و گلدار!یادم نمیباشد واقعا یادم نیست دیشب خواب چی دیدمــــ

آخرین اس ام اسی که فرستادی ؟ به کی و چی بود ؟

مهسا دوستم بود میخواست قیمت کتابایی رو که براش خریدم بدونه!

دوس داشتی جای کدوم شخصیت معروف باشی؟

جای خودم زندگی میکنم و لذتشو میبرم

اگه بخوایی یکیو از زندگیت delet کنی ، اون کیه ؟

یکی دیگه نمیگم

بهترین sms یی که نا حالا دریافت کردی و بیشتر از بقیه تو inbox نگه داشتی ؟

سلام خوبی؟خوابی؟

هیجان انگیز ترین كاری كه كردین چی بوده؟

اینکه برای اولین بار سوار ترن هوایی شدم!

قراره با بهترین کسی که تو زندگیته ودوستش داری بری برا1ساعت یه جایی "توی شهر"تاب بخورید.جاشم قراره تو تعیین کنی.کجا میرید؟

بریم پارکـــــ فرقی نمیکنه چه پارکی پارکی که خیلی بزرگ باشه و راه رفتن توش خیلی خوب باشه

چه نوع سبك موسيقي رو ميپسندی؟خواننده ی مورد علاقت؟

پاپ .مرتضی پاشایی.مازیارفلاحی.احسان خواجه امیری.محسن چاوشی.حامد زمانی

وقتی عصبانی میشی چی یا کی یاچه کاری بهت آرامش میده؟

یه لیوان آب خنکــــ و بعدش برم به کارم فکر کنم!یا آهنگ گوش بدم

عصبانی بشی چه عکس العملی داری؟

سعی میکنم تا میتونمــ عصبانی نشم ولی اگه بشمـــ بد میشم!

اگر بخوای به هوش خودت یه نمره بدی چه نمره ای میدی ؟

19

زیباترین جمله از نظرت؟

همین امضای خودت بانو خیلی قشنگه بد بختی مردم که خنده نداره!

اولین چیزی که تو سختیا بهش متوسل میشی چیه؟

خدا بعدشمـــ صبر

شغل مورد علاقه ؟

مهندس هوا فضا+مهندس معماری داخلی+مدیریت بازرگانی

دست خطت چطوره ؟*

همه میگن عالیه

یه بیت شعر که خیلی دوسش داری؟

من شاعرم آخه؟

موقع ناهار دوست داری باکی ناهاربخوری؟

با خانواده

اگه قرارباشه یه سفرمفتی بری ترجیح میدی باکی وکجاباشه؟

با خانواده یا با یکی از بهترین دوستامـــــ+بریم مشهد

فعلا همین

مرسی گلمـــــ بازم بیا خوشحالم میکنی

| ارادتمند همیشگی،جودی |
  27. 1
    kati.72
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

10,416
    8,271

سلام عزيزم .... خوبی گلم ؟؟؟ .... باز اومدم با سری دوم سوالا ....
    1.نظر کلیت درباره ی صندلی داغ چیه؟؟؟
    2.یه خاطره از دوره ی دبیرستان؟؟
    3.نظرت درباره ی دوستیا توی دنیای مجازی چیه؟؟؟
    4.بهترین فیلمی که دیدی؟
    5.از بين اين کلمات يکی رو انتخاب کن ...
    بارون یا برف؟

.عشق یا دوس داشتن؟

.چای یا قهوه؟

.فست فود یا سنتی؟

.ایران یا خارج؟

.درس یا کار؟

.پول یا شهرت؟

.مرگ یا زندگی؟

.پارک یا سینما؟

.دوس دختر یا زن؟
    6.تاحالا شده بخوای حافظه-ت پاک بشه؟
    7.صندلی داغ تره یا چای؟
    8.بهترین جاده ای که ازش گذر کردی کجا بوده؟ بهترین جای ایران کجاست؟
    9.ازچه چیزی بیشترتوی دنیامی ترسی؟
    10.اگر قدرت این رو داشتی که از آدما یه خصلت بگیر و یک خصلت بدی .. چی میگرفتی و چی میدادی ؟!!

ببخشيد اگه خستت کردم ...
    موفق باشی گلم ...
    Beautiful faces are everywhere
    But beautiful hearts are hard to find

29. 1
    samira BanOo

کادر مدیریتی
    15,503
    15,001

New2 kati.72(دور دوم )سری دوم:)

سلام عزيزم .... خوبی گلم ؟؟؟ .... باز اومدم با سری دوم سوالا ....

ســلام گله من خوبم عزیزمــ بهتر ترم میشیم ! خوش اومدی گل دخملی

1.نظر کلیت درباره ی صندلی داغ چیه؟؟؟

بسیار خوبه آروم و ریلکس نشستم روش همه دارن میبینن که من بسوز نیستم!

2.یه خاطره از دوره ی دبیرستان؟؟

همین امروز جشنواره غذا داشتیمــــ همه پایه ها غذا درست کرده برودن کلاس ما اولین کلاسی بود که همه غذاهاش تموم شد در کل بعدشم من قرفه دار نقاشی بودمـــــ مثل این شبکه پویا تبلیغ میکردمــ

3.نظرت درباره ی دوستیا توی دنیای مجازی چیه؟؟؟

دوستی های نت به نظرم خیلی واقعی تر از دوستیای دنیای واقعیه!

4.بهترین فیلمی که دیدی؟

اخراجی ها

5.از بين اين کلمات يکی رو انتخاب کن ...

بارون یا برف؟هردو ولی برف بیشتر

.عشق یا دوس داشتن؟ عشق

.چای یا قهوه؟ چای

.فست فود یا سنتی؟ سنتی بهتره

.ایران یا خارج؟ایــران

.درس یا کار؟درس

.پول یا شهرت؟شهرت

.مرگ یا زندگی؟ زندگی

.پارک یا سینما؟ سینما

.دوس دختر یا زن؟ من مگه زنم میتونم بگیرم

6.تاحالا شده بخوای حافظه-ت پاک بشه؟

اصلا و ابدا

7.صندلی داغ تره یا چای؟

داغ تر

8.بهترین جاده ای که ازش گذر کردی کجا بوده؟ بهترین جای ایران کجاست؟

جادای که از جلوی آبشار ویکتوریا عبور کردیم!+شمال ایران

9.ازچه چیزی بیشترتوی دنیامی ترسی؟

سراشیبی زندگی

10.اگر قدرت این رو داشتی که از آدما یه خصلت بگیر و یک خصلت بدی .. چی میگرفتی و چی میدادی ؟!!

خصلت بگیرم اینکه با تموم مشکلات کنار بیام

خصات بدم مهربونی و اخلاق خوش

ببخشيد اگه خستت کردم ...

اوا این چه حرفیه خوشحالم کردی

موفق باشی گلم ...

همچنین بالام جان

| ارادتمند همیشگی،جودی |
  31. 1
صفحه 5 از 10 نخست 123456789 ... آخرین
نمایش نتایج: از 61 به 75 از 148

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)