ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 17 نخست 123456712 ... آخرین
نمایش نتایج: از 16 به 30 از 254
    mahsajojo
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار(آخر کوچولو)

8,768
    18,250

New2 ♋● انــجــمــن طـرفـداران بازیگران معروف ایرانی ●♋

در این تاپیک مطالبی شامل بیوگرافی ، عکس و اطلاعاتی کامل از بازیگران ايراني و همچنین اخبار روز بازیگران معروف قرار میدیم

و علاوه بر این قوانینی رو هم داره که با رعایت اونا این تاپینک منظم تر میشه ...

1-پست ها بدون فونت ، رنگ و تزیینات و ... نباشد !

2- از عكسهايي كه موجب فيلتر شدن سايت مي شود پرهيز كنيد .

ویرایش توسط Pink Vision : 2013.08.21 در ساعت 13:27
    شایَـدم بــهـشـت یـه جایـش پایـیـزه ِ

چـه مـیـدونـی ...

Aida-star
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    1,812
    2,080

Icon4

ممنون از مهسا جان و همه کوچولوهای فعال در این تاپــیکــــ ...

دوستان عزیزم لطفا فقط تو این تاپیک بیوگرافی بازیگران رو نذارید ... اخباری درباره بازیگران هم قرار بدین چون ما یک تاپیک اختصاصی بیوگرافی بازیگران داریم !!

همچنین سعی کنید پست ها تکراری نذارید من چندتا پست مشابه هم دیدم ...

و نکته مهم دیگه : لطفا عکسهایی که قرار می دین تا جایی که می تونین آدرس اینترنتی سایت دیگه روش نباشه ....

و همچنین برای راحت شدن کار شما عزیزان نام بازیگرانی که بیوگرافیشون رو گذاشتین قرار می دیم تا هم کار راحت تره باشه و هم از پست های مشابه هم جلوگیری بشه ...

* با آرزوی بهترین ها *
    ویرایش توسط Aida-star : 2011.08.01 در ساعت 14:37
    [CENTER]

بپاشید خون شب را
    به حیاط خلوت خانه قبلی مان !
    تا
    سیاهترین سگ ولگردِ خورشید سوزان
    پا نگذارد به قلب هایمان !

+خودم !
    [B][FONT=Arial][SIZE=3]
    Aida-star
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    1,812
    2,080

لیـــــستـــ ارسال بیوگرافی بازیگران ایرانی توسط دوستان عزیز

مهنــــاز افشـــار

النــاز شاکردوستــ

سمیرا مخملبافــ

فاطمه معتمد آرایــا

امیر محمد متقیــان

نازنین بنــیـادی

حدیثه تــهرانــی

امــین حیایی

مهراوه شریــفــی نــیــا

سِیاوش خــیرابــی

صــبــا کــمالــی

علـــی صــادقــی

مــرجان سپهــری

[CENTER]

بپاشید خون شب را
    تا

+خودم !
    [B][FONT=Arial][SIZE=3]
    mahsajojo
    كوچولو رسمي

8,768
    18,250

«ساعت شلوغی»

از سوی شورای صدور پروانه نمایش برای فیلم «ساعت شلوغی» به تهیه کنندگی سید محسن وزیری و کارگردانی آرش معیریان پروانه نمایش دریافت کرد.

این فیلم مناسبات زناشویی، تنش ها، كشمكش ها و بدبینی ها كه امروزه زوج های جوان خواسته یا ناخواسته درگیر آن می شوند، همچنین همدلی ها و تفاهم زوج ها را كه در روند زندگی شان مؤثر است، به تصویر می كشد.

فیلم «ساعت شلوغی» ملودرامی اجتماعی است كه توسط جابر قاسمعلی نوشته شده است. داستان درباره زن و مرد جوانی است كه زیر یك سقف اما هركدام برای خود زندگی می كنند. زن ورود غریبه ای را در زندگی خود حس می كند، خشم او خانمان سوز است اگرچه خودش نیز از آتش خشم بی نصیب نمی ماند.

در این فیلم شاهرخ استخری، سحر قریشی، نرگس محمدی، بهنوش بختیاری، پژمان بازغی، فتحعلی اویسی، مهران رجبی، مهتاج نجومی، سید محمدرضا وزیری، حامد جعفری، سحر كرمانیان، هلیا خالقی، یاسمین گوهری، ابوذر قلی نژادو... داریوش سلیمی به ایفای نقش می پردازند.

عوامل این اثر عبارتند از نویسنده فیلمنامه: جابر قاسمعلی/ كارگردان: آرش معیریان/ تهیه كننده: سید محسن وزیری/ مدبر فیلمبرداری: مجتبی رحیمی/ صدابردار: بابك اخوان/ طراح چهره پردازی: مسعود افشار/ طراح صحنه و لباس: مهرنوش الفتی/ عكاس: اكبر اصفهانی/ دستیار اول كارگردان وبرنامه ریز: سوسن دین محمد/ مجری طرح و مدیرتولید: سید محمدرضا وزیری/ مدیرتداركات: مسعود شرفی كیا/ دستیاران كارگردان: محمد خانعلیزاده، علیرضا گلشن مژدهی، علی رشیدی، سیدمحمد وزیری.

کارگردان مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» گفت: هر سال که به جشن دنیای تصویر می آییم متوجه می شویم چقدر پیرتر،افسرده تر و بی انگیزه تر شده ایم.

مراسم جشن دنیای تصویر به دبیری علی معلم با انتخاب بهترین های سینما، تلویزیون و تئاتر در سال های ۸۸ و ۸۹ و با حضور جمع کثیری از هنرمندان و علاقه مندان هنر و نمایندگان رسان ه ها شب گذشته چهارم مردادماه در سالن اصلی مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد.

در بخشی از این مراسم از مهران مدیری کارگردان با تجریه و سرشناس سینمای ایران در مقام بهترین بازیگر مرد طنز تلویزیونی برای بازی در مجموعه های «قهوه تلخ » و «مرد دو هزار چهره» تقدیر به عمل آمد.

این هنرمند پس از دریافت جایزه بهترین بازیگر کمدی مرد گفت: نمی خواهم فضا را تلخ و از شادی شما بکاهم اما بر عکس همه کارهایی که می سازم که فضایی مفرح دارد اما اتفاقاتی که رخ می دهد خوشایند نیست.این پنجمین تندیس من از جشن دنیای تصویر است. ما هر ساله در این مراسم حضور پیدا می کنیم در حالیکه هر سال پیرتر، بی انگیزه تر و افسرده تر می شویم امیدوارم این مراسم ادامه داشته باشد و ما نیز بتوانیم در آن حضور یابیم.

وی در پایان گفت:حال برای اینکه فضا را تغییر دهم از آقای معلم اجازه می خواهم تمامی گروه سازنده «قهوه تلخ» را روی سن دعوت کنم و تندیس خود رابه نویسندگان مجموعه «قهوه تلخ» خشایار الوند و امیر مهدی ژوله تقدیم می کنم زیرا نوشتن برای چنین اثری بسیار با این تعداد بازیگر اصلی کاری بسیار دشوار است

چـه مـیـدونـی ...

mahsajojo
    كوچولو رسمي

8,768
    18,250

گفتگو با پیرمرد دوست داشتنی بابا شاه «قهوه تلخ»

همشهری جوان: در خیابان، مدرسه، دانشگاه و محل کار دیگر عادی شده. شنیدن نعره*های چیه؟ کی بود؟ بعله و لبخندی که بلافاصله بقیه بر لب می*زنند. این حرکات و عکس*العمل*ها وجه*مشترک آنهایی است که سریال قهوه تلخ را دنبال می*کنند؛ عامل این اشتراک هم کسی نیست به جز جواد عزتی.

گریم او در این کار خیلی سنگین است برای همین برای معرفی*اش باید گفت او همانی است که در فیلم طلا و مس همایون اسعدیان، روحانی جوان وانت*دار بود یا در مثل هیچ کس، محمد حسن یکی از برادرهای داداشی یا کمک خلبان کمربندها را ببندیم یا بابا بزرگ سکته*ای خانواده طبیبیان در مرد هزار چهره. او حالا این روزها علاوه بر بازی در قهوه تلخ در تئاتر «قاتل بیرحم، هسه کارلسون» هم بازی می*کند. با او در اتاق گریم مجموعه نمایشخانه ایرانشهر و دقایقی قبل از اجرا گپ زدیم. آخر سرهم با همان لحن معروف و محبوب گفت: «جلده؟ جلد نیست؟ جلد نیست بگیدا؟»

بخش هایی از پاسخ های عزتی در ادامه می آید:

• فرق قهوه تلخ با تلویزیون* همین است؛ در تلویزیون یک سریال سر یک ساعت معین فقط یک*بار پخش می*شود اما در قهوه تلخ وقتی که حتی برای یک*بار هم دیالوگی را می*گوییم مردم می*توانند هرچندبار بخواهند سی*دی را به عقب برگردانند و تکرار آن * را می*بینند؛ نکته*ای که ما اصلا به آن توجه نکرده بودیم *.نکته دیگر این بود که آنهایی که تلویزیون نمی*بینند، این سریال را می*بینند. بعضی از دوستان من به دلیل مشغله*های کاری فرصت نمی*کنند سریال*های تلویزیونی را ببینند اما برای قهوه تلخ زمان خودشان را تنظیم می*کنند و کار را می*بینند.

• من همیشه سعی می*کنم تا خصوصیات منحصر*به*فرد افراد را حفظ کنم و در جایی خرجشان کنم. من تکیه*کلام*هایم را در این کار خیلی دوست دارم. مثلا «کیه» را از خاطرات یکی از دوستانم و تکیه*کلام «بعله» را هم از مصاحبه*ای که یک نفر در تلویزیون انجام می*داد و این کلمه را به کار می*برد برداشتم. چون به*نظرم خیلی بانمک ادا می*شد. اینکه این پیرمرد حرف*ها را گوش نمی*کند و مدام سوال می*پرسد را از آدمی که او را کاملا می*شناختم تقلید کردم. یادم هست سر مرد هزار چهره خاطراتم از همین آدم*ها را برای سیامک انصاری تعریف کردم خیلی خوشش آمد. همان*جا گفتم که حتما یک روز اینها را بازی می*کنم. در حقیقت از سه آدم مختلف برداشت شد. البته این را هم باید بگویم در بعضی از نقش*ها و خیلی از قصه*ها نمی*شود کاراکتر را با نوع بازی آن شناخت و دیالوگ*ها آن نقش را معرفی می*کند.

• من از همان اول*که وارد کار بازیگری شدم به طول نقش و یک بودن آن فکر نکردم. دوست داشتم هر کاری که می*کنم درست انجام شود. من چنین وسواس* و طرز تفکری در مورد نقش را در تئاتر به*دست آوردم. مدت زمان طولانی تئاتر خیابانی کار می*کردم. در خرابه*ها* برای بچه*هایی نمایش اجرا می*کردیم که حتی تلویزیون نداشتند. در آنجا هم * باید نقش*هایمان را به نحو احسن بازی می*کردیم. برای اینکه بچه*ها تنها چیزی که می*دیدند، نمایشی بود که ما اجرا می*کردیم. شاید این ماجرا هنوز درون من مانده. در حقیقت ما نمایش را برای مردمی اجرا می*کردیم که ما را انتخاب نمی*کردند و ما با بازی که داشتیم باید کاری می*کردیم تا بدون اینکه انتخاب شویم، با ما ارتباط برقرار کنند.

• من کاراکتر پیرمرد را قبل از اینکه نویسنده*ها بنویسند، در آورده بودم. برای اینکه آقای مدیری قبل از اینکه نویسنده*ها متن را بنویسند، به من و هادی گفت که باید نقش پیرمرد را بازی کنید ما برای آنها کاراکتر را ساختیم و آقای مدیری این تیپ*ها را دیدند. بعد به نویسنده*ها جزئیات نقش*ها را گفتیم. بعضی دیالوگ*ها هم بداهه بود مثل آن صحنه سرکار گذاشتن مستشار که گفتم «بچه*های تهران گفتن سرکوچه وانستین، ضایع است. نمی*دونم معنی ضایع چیه» اما کاری مانند مثل هیچ*کس این شکل نبود. البته باز هم در مثل هیچ*کس کمی شکل کار فرق داشت چون *می*توانستم وجوه شخصیتی مختلفی را نشان دهم.

• پیمان قاسم*خانی من را به آقای مدیری پیشنهاد کرد. فکر می*کنم یک تئاتر دیده بود یا راجع*به*اش حرف زده بودیم که این اتفاق*ها افتاد. بعد از آن چهار پیرمرد برای مدیری بازی کردم .مردهزارچهره ،باغ وگنج مظفر و ماهواره هاکه این دوتا آخری هنوزپخش نشده. در حقیقت این پنجمین پیرمردی بود که در کارهای ایشان بازی کردم.

• نکته*ای که وجود دارد این است که در کار آقای مدیری فرصت کم است چون تمام دوستان، بازیگرانی هستند که برای خودشان استادانی هستند و باید گلیم خود را از آب بیرون بکشند. برای همین ما قبل از اینکه سر صحنه برویم به کارمان فکر می*کردیم. من و هادی (باباشاه) هم با هم حرف می*زدیم اما کاراکترهایمان را با هم در نیاوردیم و خوشبختانه با اینکه آقای مدیری اصرار داشت که گریم*هایمان شبیه به هم باشد، شخصیت*هایمان شبیه به هم نشد.

• کار نزدیک به 40 قسمتش گرفته شده و ما حالا هرچیزی را که بازی کرده*ایم، رفته است دیگر. * باید ببینیم که برای بقیه*اش چه کار می*شود کرد. من دوست داشتم * این کاراکتر در قصه تاثیر بگذارد و برای خودش قصه داشته باشد که البته تا الان پیش نیامده. اما با نویسنده*ها که صحبت می*کردم می*گفتند شاید این اتفاق هم افتاد ولی تا قسمت 35 را آماده داریم و هر چیزی که می*بینید قبل از پخش سریال گرفته شده و نظرات مردم تاثیری رویش نداشته است.

• ماجرای عینک هم جالب بود. چون تا قبل از اینکه سکانس را بگیریم من عینک را ندیده بودم و از قصه هم خبر نداشتم. متن را گرفتم و خواندم. و بعد وسط فیلم*برداری که عینک را دادند و من به چشمانم گذاشتم، همان*جا بازی با آن هم شکل گرفت. من سعی می*کنم که از عکس*العمل آدم*هایی که در همان*جا و همان لحظه که فیلم*برداری می*کنیم و کار را می*بینند، استفاده کنم. مطمئنم که در قسمت*های جدید که به زودی فیلم*برداری*اش را شروع خواهیم کرد، نکات جدید دیگری* در بازی*ام رو خواهم کرد.

• این شب*ها نمایش قاتل بی*رحم هسه کارلسون را هم بازی می کنم.من تئاتر را دوست دارم و سعی می*کنم خودم را وفق دهم. نقشم هم در این نمایش نقش یک پسر 14-13 ساله است. درواقع من شخصیتی هستم که زندگی هسه کارلسون را به هم می*ریزم.

• ما خیلی دوست داشتیم که کارگردان (مسعود رایگان) بالای سر کار باشد اما ایشان هم سر فیلم*برداری*اند و مجبورند. در غیاب ایشان خانم تیموریان * سر کار هستند و به عنوان مشاور کارگردان بر کار نظاره دارند. انگار که خود ایشان کار را می*بینند

چـه مـیـدونـی ...

Aida-star
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    1,812
    2,080

گشت ارشاد سخر قریشی را گرفت !!! + عکسهای سحر قریشی

پرشین وی به نقل از خبرگزاری فارس نوشت: سحر قریشی به جمع بازیگران «گشت ارشاد» به تهیه*کنندگی و کارگردانی سعید سهیلی پیوست.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سینماپرس (خبرگزاری سینمای ایران)، سحر قریشی به تازگی به جمع بازیگران این فیلم پیوسته است و پیش از این حضور بازیگرانی چون حمید فرخ*نژاد، جمشید هاشم*پور،نیوشا ضیغمی، میرطاهر مظلومی* و ساعد سهیلی قطعی شده است.
    فیلم سینمایی «گشت ارشاد» به تهیه*کنندگی و کارگردانی سعید سهیلی روز دوشنبه در تهران کلید *خورده است.
    فیلمبرداری فیلم سینمایی «گشت ارشاد» به تهیه*کنندگی و کارگردانی سعید سهیلی که پیش*تر قرار بود ۲۵ تیرماه آغاز شود، در نهایت در ۱۰ مرداد ماه کلید خورد.
    بر اساس این گزارش، «گشت ارشاد» داستان سه جوان جنوب شهری است که به خاطر به دست آوردن پول، دست به کارهای خطرناکی می*زنند. همچنین داستان فیلم به مسائل مربوط به گشت ارشاد پلیس هم ارتباط دارد.
    سعید سهیلی پیش از این کارگردانی فیلم*های «ازدواج در وقت اضافه»، «چار چنگولی»، «چهار انگشتی»، «سنگ، کاغذ، قیچی»، «تارا و تب توت فرنگی»، «غوغا»، «شب برهنه»،* «سهراب»، «مردی از جنس بلور» و «مردی شبیه باران» را برعهده داشته است.
    برخی از عوامل «گشت ارشاد» عبارتند از: کارگردان و تهیه*کننده: سعید سهیلی، مدیر فیلم*برداری: تورج منصوری، طراح صحنه و لباس: عباس بلوندی، طراح گریم: مهرداد میرکیانی، صدابردار: آرش برومند، مشاوره پروژه: بهروز شعیبی، منشی صحنه: بهناز تاجیک، دستیار اول کارگردان: علی مردانه، مدیر تولید: رضا نوروزی.

منبع : Funkhoone
    ویرایش توسط Bahar : 2011.12.25 در ساعت 17:36
    [CENTER]

بپاشید خون شب را
    تا

+خودم !
    [B][FONT=Arial][SIZE=3]
    Aida-star
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    1,812
    2,080

این بار بفرمایید شام در منزل لعبت الملوک !!!

سحر زکریا: هر خانمی باید آشپزی کردن بلد باشد. سحر زکریا آن*قدر دست* پختش خوب بود که همه را متعجب کرده بود!

شاید یکی از اتفاق*های جالب در اولین گروه «بفرمایید شام»، حضور یک خانم مجرد بین ۳ خانم متاهل و صاحب فرزند بود!

خیلی*ها از جمله خود ما تصور می*کردیم، سحر زکریا در این گروه نمی*تواند شانه*به*شانه دیگر رقبایش پیش بیاید اما وقتی در خانه لعبت*الملوک این روزهای قهوه تلخ حاضر شدیم، دیدیم قضیه ۱۸۰ درجه با آنچه ما فکر می*کردیم متفاوت است؛ از دست*پخت و کدبانوگری سحرزکریا همین بس بدانید که بهاره رهنما، شقایق دهقان و لادن طباطبایی، هر ۳ متفق*القول معتقد بودند، اصلا تصور نمی*کردند سحر زکریا تا این حد در آشپزی و خانه*داری حرفه*ای باشد. حتی بهاره رهنما در صحبت*هایش گفت، میرزا قاسمی سحر زکریا واقعا طعمی استثنایی و بی*نظیر دارد! شاید جالب باشد حرف*های خود سحر زکریا را در این*باره بشنوید.

هر خانمی باید آشپزی کردن بلد باشد!

مگر یک خانم حتما باید ازدواج کند تا تصمیم بگیرد آشپزی یاد بگیرد؟! به*نظرمن هر خانمی، چه ازدواج کرده باشد، چه در شرفش باشد و چه اصلا قصد ازدواج نداشته باشد، باید آشپزی کردن را بلد باشد چون این، می*تواند یکی از مهم*ترین هنرهای یک خانم باشد، اصلا دست*پخت خوب داشتن بین خانم*ها یک نوع افتخار و هنری بزرگ به حساب می*آید. من هم مثل همه دخترخانم*های دیگر، آشپزی را از مادرم یاد گرفتم. به*نظر خودم دست*پختم هم خوب است، البته نکته*ای که باعث می*شود طعم یک غذا خوشمزه شود، این است که خانم*ها هنگام آشپزی باید حتما سرشار از عشق و علاقه باشند و از سر ناچاری غذا درست نکنند. دقیقا به این موضوع معتقدم که هنگام آشپزی باید با عشق و حوصله غذا پخت تا طعمی ایده**آل و لذیذ پیدا کند.

ویرایش توسط Bahar : 2011.12.25 در ساعت 17:38
    [CENTER]

بپاشید خون شب را
    تا

+خودم !
    [B][FONT=Arial][SIZE=3]
    mahsajojo
    كوچولو رسمي

8,768
    18,250

نامزدهای دریافت سیمرغ بلورین بیست و نهمین دوره جشنواره بین*المللی فیلم فجر در بخش مسابقه سینمای ایران (سودای سیمرغ) معرفی شدند.به گزارش سینمای ما به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، از سوی داوران بخش مسابقه سینمای ایران (سودای سیمرغ) اسامی نامزدهای این بخش در رشته*های مختلف به شرح زیر اعلام شده است:

• نامزدهای بهترین چهره*پردازی:
    1. سعید ملكان (فرزند صبح)
    2. محمدرضا قومی (جرم)
    3. سعید ملكان (آلزایمر)
    4. مهرداد میركیانی (جدایی نادر از سیمین)
    5. عبدالله اسكندری (یه حبه قند)

• نامزدهای بهترین جلوه*های ویژه رایانه*ای:
    1. امیر سحرخیز، فرخ مجیدی و هادی اسلامی (آسمان محبوب )
    2. امیررضا معتمدی (راه آبی ابریشم)
    3. امیررضا معتمدی (سی و سه روز )
    4. هدیش بیگدلی شاملو (خیابان*های آرام)
    5. شهروز وظیفه*شناس (سیزده 59 )

• نامزدهای بهترین جلوه*های ویژه میدانی:
    1. نجف فتاحی (راه آبی ابریشم)
    2. محسن روزبهانی (سی و سه روز)
    3. جواد شریفی راد (سیزده 59)
    4. عباس شوقی (خیابان*های آرام)
    5. داوود یوسفیان (پایان نامه)

• نامزدهای بهترین طراحی صحنه و لباس:
    1. پروین صفری (راه آبی ابریشم)
    2. سارا سمیعی (گزارش یك جشن)
    3. ایرج رامین*فر (جرم)
    4. بابك پناهی (سی و سه روز )
    5. محسن شاه*ابراهیمی (یه جبه قند)

• نامزدهای بهترین صدابرداری:
    1. محمود سماك*باشی (جدایی نادر از سیمین)
    2. اسحاق خانزادی (جرم)
    3. آرش برومند (گزارش یك جشن)
    4. بهمن اردلان (یه حبه قند)
    5. طاهر پیشوا (ندارها)

• نامزدهای بهترین صداگذاری:
    1. محمدرضا دلپاك (باد و مه)
    2. محمدرضا دلپاك (جدایی نادر از سیمین)
    3. حسین مهدوی (سی و سه روز)
    4. محمدرضا دلپاك (آسمان محبوب)
    5. اسحاق خانزادی، علی ابوالصدق (جرم)

• نامزدهای بهترین بازیگر مكمل مرد:
    1. حامد بهداد (جرم)
    2. شهاب حسینی (جدایی نادر از سیمین)
    3. بهروز بقایی (سیب و سلما)
    4. محسن تنابنده (ندارها)
    5. حسین محب*اهری (گلچهره)
    6. كامران تفتی (مرگ كسب و كار من است)
    7. شاهرخ فروتنیان (آقا یوسف)

• نامزدهای بهترین بازیگر مكمل زن:
    1. ساره بیات (جدایی نادر از سیمین)
    2. مهناز افشار (سعادت آباد)
    3. ریما رامین*فر (یه حبه قند)
    4. شایسته ایرانی (آینه*های روبرو)
    5. آنا نعمتی (برف روی شیروانی داغ)
    6. فریده سپاه منصور (آسمان محبوب)
    7. سارینا فرهادی (جدایی نادر از سیمین)

• نامزدهای بهترین بازیگر مرد:
    1. مهدی هاشمی (آقا یوسف و آلزایمر)
    2. پرویز پرستویی (سیزده 59)
    3. فرخ نعمتی (برف روی شیروانی داغ)
    4. علی مصفا (آسمان محبوب)
    5. پولاد كیمیایی (جرم)
    6. پژمان بازغی (ندارها)
    7. حسین یاری (پاریس تا پاریس)

• نامزدهای بهترین بازیگر زن:
    1. لیلا حاتمی (جدایی نادر از سیمین)
    2. ویشكا آسایش (ورود آقایان ممنوع)
    3. مهتاب كرامتی (آلزایمر)
    4. لادن مستوفی (گلچهره)
    5. غزل شاكری (آینه*های روبرو)
    6. هانیه توسلی (ندارها)
    7. فاطمه معتمدآریا (اینجا بدون من)

• نامزدهای بهترین موسیقی:
    1. كارن همایونفر (جرم)
    2. بهزاد عبدی (فرزند صبح)
    3. علیرضا كهن دیری (سیزده 59)
    4. حیدر ساجدی (ورود آقایان ممنوع)
    5. محمدرضا درویشی (باد و مه)

• نامزدهای بهترین تدوین:
    1. هایده صفی*یاری (جدایی نادر از سیمین)
    2. واروژ كریم مسیحی (ندارها)
    3. مصطفی خرقه*پوش (جرم)
    4. حسن حسندوست (آسمان محبوب)
    5. حسین غضنفری (برف روی شیروانی داغ)
    6. نازنین مفخم (گلچهره)
    7. حسن ایوبی (سی و سه روز)

• نامزدهای بهترین فیلمبرداری:
    1. تورج منصوری (جرم)
    2. فرخ مجیدی (آسمان محبوب)
    3. بهرام بدخشانی (راه آبی ابریشم)
    4. مسعود سلامی (سیزده 59)
    5. محمود كلاری (جدایی نادر از سیمین)

• نامزدهای بهترین فیلمنامه:
    1. اصغر فرهادی (جدایی نادر از سیمین)
    2. داریوش مهرجویی و حمیده محمدی*فر (آسمان محبوب)
    3. احمدرضا معتمدی (آلزایمر)
    4. مسعود كیمیایی (جرم)
    5. نگار آذربایجانی و فرشته طائرپور (آینه*های روبرو)
    6. علی رفیعی (آقا یوسف)
    7. علیرضا طالب*زاده (ندارها)

• نامزدهای بهترین كارگردانی:
    1. مسعود كیمیایی (جرم)
    2. داریوش مهرجویی (آسمان محبوب)
    3. اصغر فرهادی (جدایی نادر از سیمین)
    4. احمدرضا معتمدی (آلزایمر)
    5. محمد بزرگ*نیا (راه آبی ابریشم)

• نامزدهای بهترین فیلم:
    1. آسمان محبوب (داریوش مهرجویی)
    2. جدایی نادر از سیمین (اصغر فرهادی)
    3. جرم (مسعود كیمیایی)
    4. آلزایمر (احمدرضا معتمدی)

چـه مـیـدونـی ...

راحیل
    مدیر بخش عکس

کادر مدیریتی
    4,922
    8,741

ده دغدغه نیوشا ضیغمی

اهداف بشردوستانه

نمی*خواهم خیلی از این شعارهای کلیشه*ای همیشگی بدهم. اما یکی از مهمترین دغدغه*هایی که این روزها با من است استفاده از موقعیت اجتماعی*ام در جهت همراهی با سازمان‏هایی است که اهداف بشر دوستانه دارند. خیلی‏ها از فعالیت‏های خیرخواهانه چنین سازمان‏هایی خبر چندانی ندارند. این لطف خدا که شامل حال ما شده و توانسته‏ایم به دل‏های مردم راه پیدا کنیم وظیفه‏ای سنگین‏تر به دوشمان می‏گذارد. دوست دارم همه تلاشم را بکنم تا این دین را به خوبی ادا کنم.

پیش به سوی افتخار

خیلی‏ها می‏گویند که چرا مدتی است کم*کار شده‏ای. جالب اینکه قبلا وقتی پرکارتر بودم، از من می‏پرسیدند چه خبر است که این همه کار می‏کنی؟ چیزی که همه بازیگران سینما دوست دارند، ایجاد شرایطی است که فیلم‏های بهتر و فاخرتر مجال تولید داشته باشند تا بازیگران هم بتوانند آنچه که از بازیگری می‏دانند را به نمایش بگذارند. همه عشق ما در سینما همین است، حضور در جایی که مایه افتخارمان باشد. پس بنابراین کمک کنیم تا فضای سینما به سمت پیشرفت و افتخار حرکت کند.

سلامت در خدمت نشاط جامعه

موفقیت و سلامت در زندگی شخصی چیز بسیار مهمی است. یک بازیگر باید مراقب خودش باشد. به هر حال به جز این نکته که بازیگران سینما باید سرمایه‏گذاری‏ای که رویشان انجام شده را بازگردانند، یک مسئله مهم دیگر هم وجود دارد، اینکه با مراقبت‏های شخصی، می‏شود عمر بازیگری را بالا برد و خدمت بیشتری به مردم کرد. خود من در راستای این دغدغه، یک مرکز زیبایی راه انداخته‏ام که از طریق آن بشود به سلامت و نشاط جامعه کمک کرد. این تنها کاری بود که از دست من برمی‏آمد.

بهبود جایگاه زنان

نکته دیگری که در تمام این روزها ذهن من را به خود مشغول می‏دارد، این است که برای تثبیت جایگاه درست زنان در جامعه و جلوگیری از نادیده گرفتن آنها تلاش کنم. اگرچه در طی سال‏های اخیر شرایط اجتماعی زنان بهبود زیادی یافته، اما هنوز باید برای ارتقای این جایگاه کارهای زیادی صورت بگیرد. من وظیفه دارم به خاطر امکاناتی که در اختیارم قرار داده شده، دین خودم را نسبت به زنان کشورم ادا کنم، گرچه این تلاش ناکافی و کم باشد.

خانواده، خانواده، خانواده

خانواده. این همه چیزی است که ما داریم. چیزی که می‏توانیم به آن عشق بورزیم، افتخار کنیم و تکیه بدهیم. حتی اگر این طور به نظر بیاید که فضای این روزهای جامعه علیه بنیان خانواده است، اما ما باید مقابل همه چیزهایی که علیه این فضای دوست‏داشتنی ایرانی است بایستیم. تصاویری که مثلا از فیلم مادر در ذهن همه ما هست، چیزی نیست که در فضای رو به پیشرفت جامعه از بین برود. ما ایرانی هستیم و هنوز جانمان برای خانواده و مادر و پدر و فضاهای دورهمی در می‏رود.

خانواده. این همه چیزی است که ما داریم. چیزی که می‏توانیم به آن عشق بورزیم، افتخار کنیم و تکیه بدهیم. حتی اگر این طور به نظر بیاید که فضای این روزهای جامعه علیه بنیان خانواده است، اما ما باید مقابل همه چیزهایی که علیه این فضای دوست‏داشتنی ایرانی است بایستیم.

زیبایی با توانایی منافاتی ندارد

همیشه این بحث مطرح شده که خیلی از بازیگران به خاطر چهره و یا فیزیکشان در عرصه سینما و تلویزیون موفق شده‏اند. درباره من هم بارها این بحث گفته و شنیده شده است. یکی از بزرگ‏ترین دلمشغولی‏های این روزهای من این است که ثابت کنم می‏توان هم بازیگر زیبایی بود و هم محبوب و هم توانا. باور کنید که این فاکتورها هیچ مخالفتی با همدیگر ندارند. البته همانطور که گفتم، من تلاش می‏کنم که این طور باشم؛ یک موقع فکر نکنید که برای خودم نوشابه باز کرده‏ام؛ نه. من هنوز در ابتدای راهم و این چیزی که گفتم، آرزویم است.

می*خواهم جوان*ها را به جلو هل بدهم

شاید باور نکنید، اما خیلی دوست دارم تمام تلاشم را برای حضور جوان‏ها در سینما انجام بدهم. این فضایی است که قبلا در اختیار ما قرار داده شده و ما هم باید تلاش کنیم مثل کسانی که به ما راه پیشرفت را نشان دادند، جوان‏ترهای عاشق سینما را به سمت جلو هل بدهیم. به هر حال بخشی از زندگی یک بازیگر، تماس با آدم‏های اطراف است که خیلی از آنها علاقه‏مند جدی بازیگری هستند. خیلی دوست دارم به آنهایی که استعدادش را دارند، کمک کنم.

مدیریت صحیح زندگی شخصی

آیا ما موفق هستیم؟ این یک سئوال خیلی مهم است. یک دغدغه همیشگی. آدم باید کمال‏گرا و ایده*آلیست باشد. یعنی باید فکر کند از هر موقعیتی که پیدا می‏کند به بهترین نحو استفاده کند تا بیشتر و بیشتر خود را ارتقا بدهد. البته من دوست دارم چیزهایی که کسب می‏کنم بدون آسیب رساندن به دیگران و به خصوص خانواده‏ام باشد. همه اینها یک مدیریت درست شخصی لازم دارد که خدا کند از آن بهره‏مند باشم.

تهیه*کنندگی در کنار بازیگری

می‏دانید که من در کنار بازیگری تهیه‏کنندگی هم می‏کنم. این برای من یک هدف فوق‏العاده بزرگ است. هدفی که فکر می‏کنم، اگر در موقعیتش تثبیت بشوم، می‏توانم منشا خیر باشم. به هر حال وقتی شما تهیه ‏کننده هستید، راحت‏تر می‏توانید نگاه خودتان را در محصولی که ارائه می‏شود، پیش ببرید. آیا من در این شغل تثبیت می‏شوم؟ این سئوالی است که فقط خدا پاسخ آن را می‏داند.

دوری از بازی*های شهرت

تصویری که همیشه از فضای کار در سینما و تلویزیون وجود دارد، به شکلی است که به راحتی خدشه‏دار می‏شود. شایعات زیادی همیشه حول فعالان این عرصه وجود داشته و دارد. کوچک‏ترین رفتار شما در یک محیط عمومی می‏تواند منجر به برداشت‏های عجیب و غریبی شود. همیشه سعی کرده‏ام در زندگی اجتماعی دیگران از همه رفتارهای مرسوم و بازی‏های شهرت دوری بجویم و تلاش داشته باشم که بتوانم به عنوان یک زن الگویی هرچند کوچک برای نسل جوان باشم.
    ویرایش توسط راحیل : 2011.08.07 در ساعت 12:02

مَــن خــود
    بـه چشــم خویشتــن
    دیدم کــه جانَــــم میــرود

mahsajojo
    كوچولو رسمي

8,768
    18,250

سامیه لک :مهندسی معماری می*خوانم
    متولد چه سالی هستید؟
    خرداد سال ۱۳۵۹ به دنیا آمدم.
    چند خواهر و برادر دارید؟
    یک خواهر دارم که چند سالی از من کوچکتر است هر چند که ما به لحاظ اخلاقی با هم بسیار متفاوت هستیم اما به هم بسیار وابسته و علاقه*مندیم، من و خواهرم در امارات تحصیل می*کنیم.
    سامیه لک دوست دارد در زندگی شخصی*اش به چه چیزی برسد؟
    آرامش و خوشبختی…
    وقتی برای اولین بار تصویرت را در تلویزیون دیدی چه احساسی داشتی؟
    راستش را بخواهید من با خودم حسابی کلنجار رفتم که نباید از خودم موقع دیدن تصویر انتقاد زیادی داشته باشم، چون این سریال اولین تجربه بازیگری من بود و من برای اولین بار بود که حضور در جلوی دوربین را تجربه می*کردم. به همین خاطر وقتی تصویرم را دیدم برعکس خیلی*ها از کار و تصویرم بدم نیامد.
    عکس*العمل خانواده*تان چه بود؟
    آنها بسیار خوشحال شدند و به من تبریک گفتند.
    اوقات فراغتتان را چه کار می*کنید؟
    ورزش می*کنم… فیلم می*بینم و ساز می*زنم.
    از بین بازیگران جوان بازی چه کسی را می*پسندید؟
    از بین خانم*ها بازی گلشیفته فراهانی را دوست دارم و از آقایان هم بهرام رادان را می*پسندم.
    : خصوصیات بارز سامیه لک چیست؟
    این*که همه آدم*ها را دوست دارم و تا به حال بد کسی را نخواستم و دلم نمی*خواهد دل کسی را بشکنم.
    چند سال است خارج از ایران زندگی می*کنید؟
    حدود شش سالی می*شود که در کشور امارات زندگی می*کنم.
    چرا به این کشور رفتید؟
    برای ادامه تحصیل به دبی رفتم و در رشته مهندسی معماری در آن کشور مشغول به تحصیل شدم.
    از زندگی در آن کشور راضی هستید؟
    بله، امارات کشور بسیار آرامی است، از طرفی به ایران بسیار نزدیک و هر وقت که اراده کنم می*توانم راحت به ایران بیایم.
    زندگی به تنهایی و دور از خانواده برایتان سخت نیست؟
    سخت هست ولی این سختی باعث شد که من درس*های زیادی بگیرم و روحیه و ریسک*پذیری و استقلال*طلبی در من بیشتر شود.

عکس های سامیه لک

سامیه لک ,عکس جدید سامیه لک ,عکس سامیه لک ,عکس های جدید سامیه لک

گالری جدیدترین عکس های سامیه لک ,گالری عکس سامیه لک ,گالری عکس های جدید سامیه لک

چـه مـیـدونـی ...

راحیل
    مدیر بخش عکس

کادر مدیریتی
    4,922
    8,741

همه چیز درمورد گلزار در هفته ای که گذشت

ماجرای بازداشت گلزار

محمدرضا گلزار بازیگر و ستاره سینمای ایران این روزها به شدت خبر ساز وپر از حاشیه است .از انتشار خبر دیدار او با احمدی نژاد ومشایی گرفته که به تازگی منتشر شد تاخبر های حاشیه ای متعلق به هفته های گذشته که توسط سایتهای پرخواننده ورسانه های مکتوب منتشر شد.
    حواشی اخبار و بحثهای مربوط به گلزار از هفته نامه اصولگرای یالثارات تا نشریه جوان پسند همشهری جوان وستون پیامهای تلفنی یک هفته نامه سینمایی ادامه دارد.

منتقدان و موافقان گلزار

رضا صائمی سر دبیر نشریه پر خواننده زندگی ایده آل در یادداشتی در همشهری جوان می*نویسد :"تک سو پر استار سینمای ایران "این تیتر شرطی است که محمد رضا گلزار برای مصاحبه با تمام نشریات می*گذارد .فرقی هم نمی*کند چه یک مجله جدول و چه پر تیراژ ترین مجله کشور. اما این تیتر از کجا می*آید؟ این عقیده ایست که شاید غیر از خود گلزار و تعدادی از اطرافیانش، کسی چندان به آن اهمیتی نمی دهد. البته باید منصف بود. وقتی در خیابان مدام تین ایجر های 15تا 20ساله برایت جیغ می*زنند و دنیایت هم معطوف به اطرافیانی است که دوره ات کرده اند باید هم همین فکررا کنی .
    آقای صائمی درادامه روایت می*کند که دوست مشترکی پیش از بازی اخیر تیم ملی به او زنگ زده و پیشنهاد حضور در تمرینات تیم ملی را می*دهد. این کار اگرچه برای وجه او خوب بوده بعد از چند دقیقه بااین دوست تماس می*گیرد: برای اینکه بیایم تیم ملی چه قدر می*دهند؟

حسادت به گلزار

این در حالیست که همایون نصیری سر پرست گروه دارکوب (یک گروه موسیقی که گلزار قبلا با آن همکاری داشت )در یادداشت دیگری درحمایت ازگلزار می*نویسد: گلزار زمانی که در گروه ما بود در دوستی اش کم نمی*گذاشت و وقتی هم همکاری مان قطع شد نه به خاطر اختلاف و حاشیه بلکه به خاطر مشغله کاری او بود.
    وی درادامه می*نویسد: در تمام دوران همکاری مان در دارکوب هیچ وقت ندیدم دنبال حاشیه باشد. مطمئنا کسی از درد سر خوشش نمی*آید. او در بخش دیگری از مطلب خود می*نویسد: به نظرم حسادت*ها روی محمدرضا گلزار زیاد بود همین حسادتها باعث شده تا اطراف محمد رضا خبرهایی درست شود که صحت ندارد و برای او حاشیه سازی می*کنند.

حاشیه سازان دست از سرم برنمی*دارند

همشهری جوان در یادداشت دیگری به قلم خاطره علی نسب که از او به عنوان خبرنگار نزدیک به گلزار ذکر می*شود می*نویسد: در پرونده سو پر استار هیچ نشانه ای مبنی برمصرف مشروبات الکلی و ....به چشم نمی*خورد.
    در فیلم بازداشت ستاره که توسط نیروی انتظامی گرفته شده گلزار در خانه خود به همراه چند تن از دوستان خود نشسته و رفتار خلاف شرع هم نداشته است. خود سوپر استار هم نمی*داند به چه دلیل باز داشت شده وخلافش چیست. چند روزی نمی *گذرد که مراحل اداری طی شده و روی توقیف گلزار خط کشیده می*شود و سوپر استار برای اولین بار بعد از این ماجرا از خود دفاع می*کند: اگر به جرم یکی از این تیترهایی که برایم پررنگش کردند باز داشت می*شدم مگر به همین راحتی مشکلم حل می*شد؟ این چند روز فقط به خاطر طی شدن مراحل اداری بود. من که عشقم ورزش است و مهمتر از همه خدا را به خود نزدیک می*بینم. چگونه می*توانم چنین اشتباهاتی را مرتکب شوم؟ حاشیه سازان دست از سرم برنمی*دارند.

آیا عجیب است که گلزار نماز می*خواند؟

از سویی دیگر محمد رضا گلزار به تازگی گفت وگویی با آیدا مصباحی و آرش نصیری در هفته نامه ایران دخت کرده و به دفاع از خود پر داخته است. در بخشهایی از این مصاحبه سوال کنندگان از گلزار می پرسند: به نظر می*رسد حواشی که دیگران در مورد ش حرف می*زنند اصلا مربوط به شما نمی*شود. خیلی ها هستند که خیلی اعتقادات را ندارند اما در موردش حرف می*زنند شما دارید ونمی*خواهید درموردش حرفی بزنید؟ گلزار نیز در جواب می*گوید :مثلاآیا برای شما عجیب است که من همیشه نماز می*خواندم وخوانم؟ آیا هنر پیشه ای که شلوار جین می*پوشد اگر نمازش را هم سر وقت بخواند عجیب ناراحت کننده وتعجب آور است ؟ چرااین غیر قابل باور است ؟
    گلزار در ادامه جمله ای از پاییلو کوییلو نقل می کند ومی*گوید: کوییلو معتقد است قبل از اینکه راجع به راه رفتن کسی قضاوت کنید. چند قدم با کفشهای او بردارید. یعنی خودتان را در جایگاه وموثعیت او ببینید بعد قضاوت کنید .

باد مخالف و بادبادک

بازیگر فیلمهایی چون بوتیک و آتش بس در ادامه حرفهای خود می گوید: من هم یک اعتقاددارم. من می*گویم تا باد مخالف نباشد باد بادک بالا نمی*رود. وفتی می*خواهی برسی به اوج باد مخالف حتما باید باشد تا این اتفاق بیافتد.
    گلزار در ادامه این مصاحبه می*گوید که حاشیه ها برای او آزار دهنده بوده است: چون گاهی اوقات لطمات جبران ناپذیری به آدم می*زند مثلا وقتی مجله ای را باز می*کنم می*بینم تیتر مغرضانه ای زده و مطلبی نوشته که خودش و دوستانش از آن استفاده کنند و این آدم با خودش فکر نمی*کند که دارد به یک انسان دیگر لطمه می*زند. من می*ویم آدم نباید به هر قیمتی پول در بیاورد.

آدمهایی که گناه دارند

وی ادامه می*دهد: مادرم به من می*گوید: دیدی فلان جا فلانی برایت چی نوشته ؟ می*گویم مادر من این آدمها گناه دارند. حق دارند. برای اینکه گاهی اوقات خودم را جای این آدمها قرار می*دهم، می*گویم شاید،یک درصد اگر من هم جای آن آدم بودم، شاید آن اشتباه را من هم مرتکب می*شدم.

حسادت،گناه و غرض ورزی

گلزار همچنین گفته آدمهایی که برایش حاشیه سازی می*کنند چند دسته اند یکسری از روی حسادت این کاررا می*کنند، یکسری آنهایی که گناه دارند ودعا می*کند خدا کمکشان کند. یک عده هم که مغرضانه رفتار می*کنند آنها یی هستند که نتوانستند از او بهره برداری کنند مصاحبه خواسته اند او نداده است ساعتها با سبدهای گل دم در دفترم منتظر مانده اند و چون گلزار به گفته خودش جنس این آدمهای کثیف و بد ظاهر را می*شناخته جوابشان را نداده است .

من همان گلزاری هستم که بودم

حرفهای آقای گلزار همچنان ادامه دارد: من چون شدیدا آدم روراستی هستم . زمانی احساسم در برخورد با آدمها فرق می*کند که احساس می*کنم با من روراست نیستند. من همان گلزاری هستم که از زمانی که خودم را شناختم بودم.

مردم می*دانند مغرور نیستم

مردم وقتی من را می*بیینند می*گویند ما فکر می*کردیم تو حتما خیلی مغرور و بداخلاق هستی. اما می*بینند که من اینطوری نیستم چون مردم را دوست دارم.

گلزار مغرور یا گلزار مهربان؟

سیامک رحمانی درادامه یادداشتهای همشهری جوان درباره گلزار نوشته است: گلزار باید خوشحال باشد که طرفدارانش او را از نزدیک ندیده اند و فکر می*کنند همان آدم حساس،شوخ طبع وجذابی است که بیشتر می*توان روی پرده دید. این اشتباهی است که همیشه طرفداران ستاره ها دربرابر چهره های محبوبشان می*کنند واز آن گریزی نیست. جالب است بدانید هفته نامه سینما در ستون پیامهای تلفنی این هفته خود پیامی را به نقل از خانواده ای با عنوان جمالی منتشر کرده بود و با اشتیاق خاصی در این پیام عنوان شده بود که گلزار بر خلاف تصورشان برخورد واقعا خوبی با آنها دریک مراسم اکران فیلم درسینما آزادی داشته است وای کاش بقیه بازیگران هم مثل او بودند.

پریدن با چتر

کار نکرده ای که خیلی دوست داشتم انجام بدهم خلبانی است. خیلی دوست داشتم خلبان شوم و پریدن با چتر را هم دوست دارم .اما می*ترسم که این کار را انجام دهم و آقایان دوباره برایم حاشیه درست کنند. مگر اینکه یواشکی بروم با چتر بپرم.

ورود خانمها ممنوع

گلزار ادامه گفت وگوی خود با ایران دخت می*گوید: من یادر خدمت خانواده هستم ویا می روم باشگاه یا در دفترم هستم. من فعلا نه کافی شاپ می*روم ونه رستوران .در دفترم یک عده جوان دارند کار می*کنند که همه شان هم پسر هستند منشی های دفتر هم مرد هستند وورود خانم هم ممنوع است.
    برای یکی از مراسمها رفته بودم کرمان. آنجا رفته بودم یک روز نامه بخرم دم دکه یک جوان یک مجله را برداشته بود وبدون اغراق 7- 8 دقیقه داشت به عکس من در آن مجله نگاه می*کرد .من زدم به پشت پسر . برگشت . درآن لحظه فکر کرد که واقعا دارد خواب می بیند.داشت عکس مرا نگاه می*کرد و فکر کرد از آسمان آمده ام.

چه کسی برای گلزار پاپوش دوخت؟

ستاره سینمای ایران در پایان حرفهای خود می*گوید :مخصوصا تریبونی هم وجود ندارد که من بروم پشت آن تریبون و برای مردم صحبت کنم و از خودم دفاع کنم و بگویم این حواشی که درست شده همه اش دروغ است و پاپوش است .مسائل دیگری هم هست که اگر لازم باشد هم راجع به آنها صحبت خواهم کرد. مسائلی که مردم باز دارند راجع به آن صحبت می*کنند و من حتما راجع به آن صحبت خواهم کرد.

مَــن خــود
    بـه چشــم خویشتــن

mahsajojo
    كوچولو رسمي

8,768
    18,250

نیکی کریمی نویسنده و کارگردان فیلم سوت پایان شب گذشته با حضور در گیشه سینما آزادی به ارائه بلیط به همشهریان پرداخت.....

ویرایش توسط Bahar : 2011.12.25 در ساعت 17:40

چـه مـیـدونـی ...

mahsajojo
    كوچولو رسمي

8,768
    18,250

جزئیاتی که او برای شخصیت سیاوش کسرایی بازسازی کرد باعث می*شد ما خودمان هم یادمان برود که او حامد است. صدا و نوع حرف زدن، سیگار دست گرفتن، راه رفتن و از همه مهمتر....
    بازی در "شبانه روز" دوباره پیشنهاد می*شد باز هم رعنا را انتخاب می*کردم
    بازیگر فیلم سینمایی "شبانه روز"با اشاره به جذابیت*های نقش رعنا در این فیلم تاکید کرد اگر این فیلمنامه دوباره به او پیشنهاد شود باز هم نقش رعنا را انتخاب و بازی می*کند.
    نگار جواهریانبازیگر نقش رعنا در فیلم سینمایی "شبانه روز" در گفتگویی با خبرگزاری مهر درباره دلایل حضور خود در این پروژه، همکاری با امید بنکدارو کیوان علیمحمدیو بازی حامد بهداد در نقش سیاوش کسراییتوضیح داد.

"شبانه روز" اولین همکاری شما با امید بنکدار و کیوان علیمحمدی است. چقدر با کارهای این دو فیلمساز آشنا بودید؟
    فیلم*های مستند و کوتاه این دو کارگردان را دیده بودم. یکی از ویژگی*های کمیاب بنکدار و علیمحمدی این است که در این روزها که هیچ کار گروهی به مفهوم واقعی وجود ندارد و آدم*ها کمتر می*توانند برای مدتی با یکدیگر همکاری کنند، آنها سال*ها است که به طور مشترک کار می*کنند و این خیلی قابل احترام و باارزش است. ضمن این که آنها جهان خاص خودشان را دارند که این در آثارشان کاملا آشکار است.

رعنا نقش مهم و تاثیرگذاری در قصه سیاوش "شبانه روز" دارد. این نقش چه جایگاهی برای شما دارد؟
    تاکید می*کنم که اگر همین حالا دوباره این فیلمنامه را به من پیشنهاد می*دادند باز هم این نقش را برای بازی در "شبانه روز" انتخاب می*کردم. رعنا را دوست دارم و به اپیزود "سیاوش" نسبت به اپیزودهای دیگر بیشتر دلبستگی دارم. احساس می*کنم خیلی متفاوت است. تاثیر گذاری این اپیزود برمن بیشتر است.

شما تمام فیلمنامه را خوانده بودید یا فقط قصه سیاوش؟
    تمام فیلمنامه را خوانده بودم و همه ما تقریبا در جریان کل کار بودیم. به دلیل نوع روایت فیلم و رابطه شخصیت*ها که در اپیزودهای مختلف دیده می*شوند به هر حال باید هر کدام از بازیگران به قصه*های دیگر هم اشراف داشتند.

چقدر برای رسیدن به نقش این دو فیلمساز به شما کمک کردند؟
    شکل دکوپاژ این دو کارگردان خیلی متفاوت است، نمی*توان آن را حدس زد و فرم در کارهای آنها بسیار مطرح است. وقتی نمی*دانی و حدسی هم درباره ذهنیت کارگردان نداری قطعاً کار سخت می*شود و برای من هم که بازیگر نگران و وسواسی هستم قاعدتاً در ابتدا مشکل بود.
    اما آنها با توضیحاتشان و استوری بوردهایی که سر صحنه می آوردند تو را از همه چیز آگاه می*کردند. کدهایی آنها با بیان شکل چیدمان و مواجهه*شان با پرسوناژ راهت را روشن می کند. دکوپاژ آنها نقش مهمی دارد. چون از این طریق به خوبی جهان خود را معرفی و عنوان می*کنند چه چیزی می*خواهند. همین که مثلا بدانی آنها می*خواهند در اپیزود سیاوش به نقاشی نزدیک شوند خیلی ذهنت روشن می*شود.

بازیگر مقابل شما حامد بهداد است که به خوبی در نقش سیاوش کسرایی ظاهر شده است. درباره تجربه بازی با وی توضیح می*دهید؟
    حامد بازیگری است که نیازی به تعریف و تحسین ندارد. من هر روز شاهد زحمات او برای رسیدن به نقش کسرایی بودم. جدا از اینکه او هر روز ساعت*ها گریم می*شد قطعه*هایی را که باید روی صورت او قرار می*گرفت باعث می*شد که هیچ چیز نتواند بخورد و فقط با نی در طول روز آب و مایعات می*خورد و از تحمل آن وضعیت دشوار هم بگذریم که باید بدنش را در آن قرار می*داد که ما در وهله اول فقط وضعیت سر و گردنش را به یاد می*آوریم اما واقعا بسیار پیچیده*تر از این حرف*ها بود.
    جزئیاتی که او برای شخصیت سیاوش کسرایی بازسازی کرد باعث می*شد ما خودمان هم یادمان برود که او حامد است. صدا و نوع حرف زدن، سیگار دست گرفتن، راه رفتن و از همه مهمتر نگاهش. چشمهایی که دیگر نسبت به زندگی بی*میل و بی*رمق*اند.
    حتما قصه آن روزی که همسر سیاوش کسرایی سر صحنه آمد را می*دانید. دیدار ایشان با حامد یا بهتر است بگویم سیاوش کسرایی که زنده است، راه می*رود، سیگار می*کشد، حرف می*زند و ... واقعا غریب بود.

از زمان ساخت فیلم "شبانه روز" چند سال گذشته است، از زمان نمایش عمومی فیلم راضی هستید؟
    قطعا دلم می*خواست "شبانه روز" سر وقت اکران می*شد. اما همین که بالاخره فیلم اکران شده است خرسندم می*کند. فیلم*های اکران نشده مثل فیلم*هایی هستند که اصلا ساخته نشده*اند. انگار هیچ وقت وجود نداشته*اند. این اتفاقی است که در سینمای ما دیگر خیلی عادی به نظر می*رسد

چـه مـیـدونـی ...

mahsajojo
    كوچولو رسمي

8,768
    18,250

خبرهای جدید از ستاره های سینمای ایران!

فرامرز قریبیان در نیمه راه باغ شیشه ای

فرامرز قریبیان بازی در مجموعه تلویزیونی «باغ شیشه ای» را، به نیمه رساند. این سریالکه کارگردانی آن را «مهدی مظلومی» برعهده دارد، هم اکنون مرحله تدوین را به طور هم زمان با تصویربرداری سپری می*کند. «باغ شیشه ای»، که تاکنون ۳۰ قسمت از آن آماده شده است، به طور روتین و شبانه از شبکه دوم سیما پخش می*شود. «باغ شیشه ای» درباره فردی است که روح پدرش به خواب او می*آید و به او هشدار می*دهد که وی به زودی توسط یکی از نزدیکانش، به نابودی می*رسد. به جز فرامرز قریبیان بازیگران دیگری چون مهتاج نجومی، هومن برق نورد، محسن حسینی، خاطره حاتمی، شهرام قائدی، یوسف تیموری، عباس جمشیدی فر، نعیمه نظام دوست و سالار دریامج در این سریال ایفای نقش دارند. فرامرز قریبیان که چهره محبوب سینما و تلویزیون است، جدای از بازیگری، فیلم*هایی چون «جدال در تاسوکی»، «چشم*هایش» و «قانون» را کارگردانی کرده است. قریبیان که بازی در سریال*هایی چون «روز حسرت»، «پس از سال*ها» و «نیستان» را در کارنامه اش به ثبت رسانده است، فیلم «کارناوال مرگ» را در نوبت اکران دارد.

افسانه بایگان و یک وضعیت سفید

افسانه بایگان بازی در مجموعه تلویزیونی «وضعیت سفید»، به کارگردانی «حمید نعمت ا...» را آغاز کرد. تاکنون حدود ۲۰ درصد از کار تصویربرداری این سریال انجام شده است. «وضعیت سفید» کهفیلم نامه آن را «هادی مقدم دوست» و «سعید نعمت ا...» به نگارش درآورده اند، درباره موشک باران تهران زمان جنگ تحمیلی ایران و عراق است. به جز افسانه بایگان دیگر بازیگرانی چونستاره اسکندری، مهین شهابی، شیرین شهباززاده، عباس غزالی، عزت ا... مهرآوران، حسن پورشیرازی، لیندا کیانی، افسانه چهره آزاد، امیرحسین رستمی، اسماعیل سلطانیان، پوراندخت مهیمن و آشا محرابی حضور دارند. افسانه بایگان که در سال*های اخیر در فیلم*هایی متفاوت چون «کنعان» و «کافه ستاره» ایفای نقش کرده است، علاوه بر بازیگری تاکنون چند کتاب شعر از سروده*های خود را منتشر کرده است. وی تا چندی پیش فیلم «آقای هفت رنگ» را، بر پرده سینماهای کشور داشت.

عبدالرضا اکبری در یک داستان انقلابی

عبدالرضا اکبری به زودی با فیلم «مهمان حبیب خداست»، میهمان قاب شیشه ای می*شود. این فیلمکه کارگردانی آن را «حسین قاسمی*جامی» برعهده داشته است، ساختاری اپیزودیک دارد. این فیلمکه بخشی از مجموعه «سرود زندگی» است، به موضوعاتی چون زندگی امام خمینی(ره) در دهه ۴۰ و ۵۰ می*پردازد. نگارش فیلم نامه «مهمان حبیب خداست» را «سعید نعمت ا...» انجام داده و «پرویز شیخ طادی» بازنویسی آن را به انجام رسانده است.بازیگران دیگری چون مجید علم بیگی، کیوان محمودنژاد، فخرالدین صدیق شریف، محرم زینال زاده، هدایت ا... سجادی، مرتضی ضرابی، ساقی زینتی، مهوش وقاری و آتش تقی پور در کنار عبدالرضا اکبری، در این فیلم ایفای نقش کرده اند. عبدالرضا اکبری که تا چندی پیش مجموعه تلویزیونی «دل نوازان» با بازی وی در حال پخش از سیما بود، در فیلم «فرزند صبح» بهروز افخمی*در نقش امام خمینی(ره) بازی کرده است.

آزیتا حاجیان پرونده موش و گربه را بست

آزیتا حاجیان بازی در فیلم «موش و گربه»، به کارگردانی «حسن لفافیان» را به پایان رساند. این فیلمکه مراحل پایانی صداگذاری و ساخت موسیقی متن را پشت سر می*گذارد، مضمونی طنز و کمدی دارد. به جز آزیتا حاجیان بازیگرانی ازجمله مرجان شکوفکی، فرمیسک طوفانیان، امیرمحمد زند و انوشیروان ارجمند بازی دارند. آزیتا حاجیان که در فیلم*هایی چون «آدم برفی»، «باغ فردوس پنج بعدازظهر» و «روبان قرمز» بازی داشته است، با فیلم «کیمیا و خاک» به کارگردانی عباس رافعی به جشنواره فجر امسال می*آید. حاجیان که این روزها بیشتر فعالیت خود را به آموزش بازیگری در آموزشکده*های سینمایی معطوف کرده، در چند سال اخیر صحنه تئاتر را به فعالیت در عرصه سینما و تلویزیون ترجیح داده است. فیلم «تاکسی نارنجی» با بازی وی هم اکنون بر پرده سینماهای کشور است.

چـه مـیـدونـی ...

zhoana
    مدير بخش عكس

کادر مدیریتی
    11,345
    7,969

بازیگر فیلم سینمایی "شبانه روز" با اشاره به جذابیت های نقش رعنا در این فیلم تاکید کرد اگر این فیلمنامه دوباره به او پیشنهاد شود باز هم نقش رعنا را انتخاب و بازی می کند.

نگار جواهریان بازیگر نقش رعنا در فیلم سینمایی "شبانه روز" در گفتگویی با خبرگزاری مهر درباره دلایل حضور خود در این پروژه، همکاری با امید بنکدار و کیوان علیمحمدی و بازی حامد بهداد در نقش سیاوش کسرایی توضیح داد.

"شبانه روز" اولین همکاری شما با امید بنکدار و کیوان علیمحمدی است. چقدر با کارهای این دو فیلمساز آشنا بودید؟
    فیلم های مستند و کوتاه این دو کارگردان را دیده بودم. یکی از ویژگی های کمیاب بنکدار و علیمحمدی این است که در این روزها که هیچ کار گروهی به مفهوم واقعی وجود ندارد و آدم ها کمتر می توانند برای مدتی با یکدیگر همکاری کنند، آنها سال ها است که به طور مشترک کار می کنند و این خیلی قابل احترام و باارزش است. ضمن این که آنها جهان خاص خودشان را دارند که این در آثارشان کاملا آشکار است.

رعنا نقش مهم و تاثیرگذاری در قصه سیاوش "شبانه روز" دارد. این نقش چه جایگاهی برای شما دارد؟
    تاکید می کنم که اگر همین حالا دوباره این فیلمنامه را به من پیشنهاد می دادند باز هم این نقش را برای بازی در "شبانه روز" انتخاب می کردم. رعنا را دوست دارم و به اپیزود "سیاوش" نسبت به اپیزودهای دیگر بیشتر دلبستگی دارم. احساس می کنم خیلی متفاوت است. تاثیر گذاری این اپیزود برمن بیشتر است.

شما تمام فیلمنامه را خوانده بودید یا فقط قصه سیاوش؟
    تمام فیلمنامه را خوانده بودم و همه ما تقریبا در جریان کل کار بودیم. به دلیل نوع روایت فیلم و رابطه شخصیت ها که در اپیزودهای مختلف دیده می شوند به هر حال باید هر کدام از بازیگران به قصه های دیگر هم اشراف داشتند.

چقدر برای رسیدن به نقش این دو فیلمساز به شما کمک کردند؟
    شکل دکوپاژ این دو کارگردان خیلی متفاوت است، نمی توان آن را حدس زد و فرم در کارهای آنها بسیار مطرح است. وقتی نمی دانی و حدسی هم درباره ذهنیت کارگردان نداری قطعاً کار سخت می شود و برای من هم که بازیگر نگران و وسواسی هستم قاعدتاً در ابتدا مشکل بود.
    اما آنها با توضیحاتشان و استوری بوردهایی که سر صحنه می آوردند تو را از همه چیز آگاه می کردند. کدهایی آنها با بیان شکل چیدمان و مواجهه شان با پرسوناژ راهت را روشن می کند. دکوپاژ آنها نقش مهمی دارد. چون از این طریق به خوبی جهان خود را معرفی و عنوان می کنند چه چیزی می خواهند. همین که مثلا بدانی آنها می خواهند در اپیزود سیاوش به نقاشی نزدیک شوند خیلی ذهنت روشن می شود.

بازیگر مقابل شما حامد بهداد است که به خوبی در نقش سیاوش کسرایی ظاهر شده است. درباره تجربه بازی با وی توضیح می دهید؟
    حامد بازیگری است که نیازی به تعریف و تحسین ندارد. من هر روز شاهد زحمات او برای رسیدن به نقش کسرایی بودم. جدا از اینکه او هر روز ساعت ها گریم می شد قطعه هایی را که باید روی صورت او قرار می گرفت باعث می شد که هیچ چیز نتواند بخورد و فقط با نی در طول روز آب و مایعات می خورد و از تحمل آن وضعیت دشوار هم بگذریم که باید بدنش را در آن قرار می داد که ما در وهله اول فقط وضعیت سر و گردنش را به یاد می آوریم اما واقعا بسیار پیچیده تر از این حرف ها بود.
    جزئیاتی که او برای شخصیت سیاوش کسرایی بازسازی کرد باعث می شد ما خودمان هم یادمان برود که او حامد است. صدا و نوع حرف زدن، سیگار دست گرفتن، راه رفتن و از همه مهمتر نگاهش. چشمهایی که دیگر نسبت به زندگی بی میل و بی رمق اند.
    حتما قصه آن روزی که همسر سیاوش کسرایی سر صحنه آمد را می دانید. دیدار ایشان با حامد یا بهتر است بگویم سیاوش کسرایی که زنده است، راه می رود، سیگار می کشد، حرف می زند و ... واقعا غریب بود.

از زمان ساخت فیلم "شبانه روز" چند سال گذشته است، از زمان نمایش عمومی فیلم راضی هستید؟
    قطعا دلم می خواست "شبانه روز" سر وقت اکران می شد. اما همین که بالاخره فیلم اکران شده است خرسندم می کند. فیلم های اکران نشده مثل فیلم هایی هستند که اصلا ساخته نشده اند. انگار هیچ وقت وجود نداشته اند. این اتفاقی است که در سینمای ما دیگر خیلی عادی به نظر می رسد.

نسل ما اینگونه بود
    نسل ما نسلی بود که هرگز گرمای وجود رفیق رو کنار خود احساس نکرد

نسلی که یواشکی بوسید یواشکی نوشید

یواشکی خندید یواشکی حرف زد

یواشکی فکر کرد یواشکی اعتراض کرد

یواشکی گریه کرد یواشکی آرزو کرد

یواشکی دعا کرد یواشکی درد و دل کرد

یواشکی انتخاب کرد یواشکی عاشق شد

و یواشکی.........

شکست خورد

+++++

★ قوانین جدید بخش عکس و آموزش ★

راحیل
    مدیر بخش عکس

کادر مدیریتی
    4,922
    8,741

سایت عجیب بهرام رادان

بهرام رادان بهترین بازیگر نقش اول بیست و پنجمین جشنواره فیلم فجر این روزها درگیر افتتاح سایت اینترنتی

بسیار عجیب خود است !

این سایت که از شروع طراحی جدید آن توسط شرکت دیجیتال آرت حدودآ یک سالی می گذرد همچنان نیز

در مرحله طراحی قرار دارد و مطمئنآ با افتتاح شدن آن خیلی ها را متعجب خواهد ساخت !

گروه دیجیتال آرت با حضور مداوم بهرام رادان و علیرضا باذل در دفتر این شرکت واقع در امیر آباد شمالی طراحی این سایت را شروع

کردند و در همان محل نیز تمامی عکس های گالری سایت تهیه شده است .

در نسخه ADSL این سایت حتی در نحوه بارگذاری صفحه نیز از طرح متفاوتی استفاده شده است و ما برای بارگذاری صفحه دست

بهرام رادان را بر روی میزی می بینیم که به حالت انتظار انگشتان خود را روی میز تکان می دهد .

در ادامه شاهد منظره ای خواهیم بود که شامل درخت ها ٬ ابرهای متحرک ٬ دریاچه ای در کنار تصویر ٬ جاده و ماشینی

که با توقف آن در خیابان وسط منظره ٬ فردی از ماشین پیاده می شود و با اسپری رنگ بر روی دیوار می نویسد بهرام رادان ٬

با کلیک بر روی نوشته بهرام رادان به گروه طرفداران او وارد می شویم .

بر روی زمین در منظره روزنامه ای دیده می شود که با وزش باد تکان می خورد با کلیک بر روی صفحه روزنامه ٬

روزنامه باز می شود و اخبار روز بهرام رادان در صفحه روزنامه قابل مشاهده است .

نکته بسیار جالب دیگر درباره سایت بهرام رادان آن است که اگر در روز وارد سایت شویم نور منظره نور روز است و اگر در شب وارد

سایت شویم نور منظره نیز شب است و چراغ های خیابان روشن !

اتاقی در گوشه تصویر دیده می شود که با کلیک بر روی آن وارد اتاق می شویم در وسط اتاق کاناپه ای دیده می شود که

بهرام رادان بر روی آن نشسته و دستگاه کنترل تلوزیون مقابلش را در دست دارد بر روی دیوار قاب عکس های او را میبینیم .

در این اتاق نیز مانند منظره ابتدایی اگر در روز وارد اتاق شویم نور اتاق نور روز است و اگر در شب وارد اتاق شویم نور اتاق نور

شب و چراغ های اتاق روشن است خیلی جالبه نه؟

مَــن خــود
    بـه چشــم خویشتــن

صفحه 2 از 17 نخست 123456712 ... آخرین
نمایش نتایج: از 16 به 30 از 254

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)