ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 7 از 17 نخست ... 23456789101112 ... آخرین
نمایش نتایج: از 91 به 105 از 254
    mahsajojo
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار(آخر کوچولو)

8,768
    18,250

New2 ♋● انــجــمــن طـرفـداران بازیگران معروف ایرانی ●♋

در این تاپیک مطالبی شامل بیوگرافی ، عکس و اطلاعاتی کامل از بازیگران ايراني و همچنین اخبار روز بازیگران معروف قرار میدیم

و علاوه بر این قوانینی رو هم داره که با رعایت اونا این تاپینک منظم تر میشه ...

1-پست ها بدون فونت ، رنگ و تزیینات و ... نباشد !

2- از عكسهايي كه موجب فيلتر شدن سايت مي شود پرهيز كنيد .

ویرایش توسط Pink Vision : 2013.08.21 در ساعت 13:27
    شایَـدم بــهـشـت یـه جایـش پایـیـزه ِ

چـه مـیـدونـی ...

sarae
    کوچولو رسمی

کوچولوووووو فعال

1,189
    1,298

عکسهای جدید و منتخب از بازیگران سینما و هنرمندان ایرانی تیر ماه ۱۳۹۱ – جدیدترین عکس بازیگران
    بهرام رادان

حامد بهداد و ناصر ملک مطیعی

جواد غزتی و همسرش

امیر حسین رستمی

شهاب حسینی و همسرش

مجید واشقانی

فتحعلی اویسی و پسرش

شهاب حسینی

محمدرضا گلزار , عکس جدید محمدرضا گلزار تیر ۹۱

حمیدرضا پگاه

عارف لرستانی در پشت صحنه قهوه تلخ

سیاوش خیرابی,جدیدترین عکس سیاوش خیرابی ۹۱

حامد بهداد

عکس جدید محمدرضا حیاتی گوینده اخبار

کامبیز دیرباز,جدیدترین عکس کامبیز دیرباز

استاد جمشید مشایخی

پوریا پورسرخ

زندگی شاید همین باشد ....
    mahsajojo
    كوچولو رسمي

8,768
    18,250

گپ مفصل ستاره زن سینمای ایران با رامبد جوان در گپ

نسرین مقانلو: از شیشه می ترسیدم، اما زمانی به خودم آمدم که رگ دستم را زده بودم!

برنامه تلویزیونی «گپ» به کارگردانی رامبد جوان که پنجشنبه شب*ها از شبکه آی*فیلم پخش می*شود، هشتم تیرماه میزبان نسرین مقانلو بازیگر تئا*تر، سینما و تلویزیون بود.

مقانلو در ابتدای این برنامه به تجربه حضورش در تئا*تر در دوران کودکی اشاره کرد و گفت: «مادرم یکی از بازیگران قدیمی تئا*تر است. او جزو اولین مخالفان من برای حضور در حرفه بازیگری بود. مادرم همیشه می*گفت با روحیه شکننده*ای که دارم، وارد شدن به این حرفه به من لطمه می*زند. از 18 سالگی به طور حرفه*ای تئا*تر کار کردم، اما قبل از آن همراه با پدر و مادرم در تئا*تر زندگی کردم و کاملا با آن آشنا بودم.»

او در ادامه گفت: «عاشق این هستم که بچه*هایم وارد عرصه هنر شوند و بیشتر علاقه*مندم حرفه بازیگری را دنبال کنند، چرا که ذاتا با هنر آشنا هستند. دو پسر من صدا*های بسیار خوب و استعداد فوق*العاده* در بازیگری دارند. مدتی است پسر بزرگترم می*گوید علاقه*مند به نوشتن است، درست مثل خود من. من هم از 14 سالگی نوشتن را شروع کردم.»
    بازیگر مجموعه تلویزیونی «مسافری از هند» در ادامه افزود: «زمانی که ازدواج کردم بازیگر بودم و تقریبا در اوج کارم بودم. فیلم «همسر» آخرین کار من در ایران بود. نقش بسیار خاصی بود. نقش اولین پلیس زن را در این فیلم بازی کردم. بعد از بازی در این فیلم از ایران رفتم. یکی از برگ*های برنده من در بازیگری صدایم است که خوشبختانه در اوایل حضورم در بازیگری هم بسیار دیده شد.»
    مقانلو در ادامه افزود: «فیلم «همسر» برای من سرنوشت*ساز بود. با این فیلم شناخته شدم. همسرم از من خواستگاری کرد و با اینکه با خودم قرار گذاشته بودم هیچوقت ازدواج نکنم و کارم را دنبال کنم، اما آنقدر عاشق کمال خلیلیان شدم که سرانجام ازدواج کردم و از ایران رفتم.»
    او در ادامه افزود: «من نزدیک 10 سال در آمریکا زندگی کردم، اما در **نهایت به ایران برگشتم. دلم برای ایران، شلوغی مملکتم تنگ شده بود و می*خواستم دوباره به حرفه بازیگری مشغول شوم. تمام همکارانم قبل از رفتنم به آمریکا گفتند این کار را نکن، اما این کار برای خودم یک امتحان بزرگ بود. می*خواستم بدانم تا چه حد می*توانم فاصله گرفتن از این حرفه را تحمل کنم.»

.

او در ادامه به ذکر خاطره*ای از حضور*ش در سریال «ساعت شنی» پرداخت و گفت: «من همیشه از شیشه می*ترسم. در سریال «ساعت شنی» آقای بهرامیان گفتند باید تلفن را به سمت شیشه پرت کنی. او گفت از هیچ چیز نترس، تلفن را پرت کن و بعد من اینسرت شکستن شیشه را می*گیرم. نمی*دانم چه شد دست من سمت شیشه رفت. وقتی به خودم آمدم دیدم رگم را زده*ام و با ترسی که در چهره اطرافیانم دیدم؛ بیشتر ترسیدم. یک بار هم میز روی من افتاد و سه تا از دنده*هایم ترک خورد. حتی در مجموعه «قلب یخی» نزدیک بود حین رانندگی زیر یک کامیون بروم که خیلی شانس آوردم. حقیقتا همیشه به این فکر می*کنم که اگر اتفاقی برای من بیفتد، آیا کسی برای بازی سراغ من می*آید؟»
    در ادامه رامبد جوان گفت: «شما سال 83 به ایران آمدید. من از شما برای بازی در سریالم خواستم به دفتر بیایید تا فیلمنامه را برای شما تعریف کنم که شما گفتید کار طنز بازی نمی*کنید.»

مقانلو در ادامه صحبت*های جوان گفت: «آن زمان که تازه به ایران آمده بودم، یک ترسی داشتم و ترجیح می*دادم هر کاری را بازی نکنم، خصوصا کار طنز که مثل الان آنقدر محبوب نبود و بازی در آن به نوعی ریسک محسوب می*شد. ترس من با بازی در کار آقای فخیم*زاده از بین رفت، حتی بازی در نقش خاکستری «مسافری از هند» را با ترس پذیرفتم.»
    مقانلو در ادامه گفت: «اوایل حضورم در لس آنجلس بودم، آقایی به من پیشنهاد داد، در یک کار برای شبکه HBO بازی کنم و پاسخ من منفی بود، چون با سیستم بازیگری در مملکت خودم آشنا بودم و این سیستم را دوست داشتم.»

او در ادامه در پاسخ به این سئوال که تا چه حد اهل انجام کارهای خیر است، گفت: «من در حال حاضر 68 بچه ایتام دارم که بیشتر اهل روستا*ها هستند.»
    بازیگر سریال «ساعت شنی» گفت: «همسر من مرد بسیار خوبی است. او سال 55 به عراق و غنا گل زد. کمال خلیلیان اهل آبادان است و من با علاقه و عشق ازدواج کردم. من اعتقاد دارم زن و شوهر بهتر است مدتی را از هم دور باشند. هم دلتنگ هم می*شوند و هم اینکه به کارهای هم فکر می*کنند و ارزیابی می*کنند در مورد همدیگر چقدر اشتباه کرده*اند و به درک درستی از هم می*رسند.»

چـه مـیـدونـی ...

mahsajojo
    كوچولو رسمي

8,768
    18,250

طعنه جالب بهزاد فراهانی به گلشیفته در برنامه تلویزیونی!

برگرفته از انتخاب: بهزاد فراهانی در برنامه ای که به مناسبت جشنواره کیش برگزار می شد، با ذکر خاطره ای خاص، ظاهراً طعنه ای نثار دخترش گلشیفته، کرده است!
    وی در این برنامه در پاسخ به سئوال مجری که از او خواست خاطره ای را مطرح کند ، بدون دلیل خاصی به خاطره مشترکش با مرحوم فتحی بازیگر نقش عمرعاص در سریال امام علی (ع) اشاره کرد. وی گفت : ما در یکی از مناطق جنوبی کار فیلم برداری را انجام می دادیم و شبها برای استراحت به هتلی در بندر عباس می رفتیم . یک دکه کوچک در مسیر بود که گاهی آنجا می ایستادیم و خرید می کردیم .
    یک روز که آنجا بودیم ، دختری جوان به انجا آمد و توهین های بدی را نثار پیر مردی که صاحب دکه بود کرد و رفت . فتحی از او پرسید : چرا جوابش را ندادی ؟ پیر مرد مکثی کرد و سرش را پایین انداخت و گفت : او دخترم بود ! برای همین پاسخی به او ندادم!
    برخی بیان این خاطره از سوی بهزاد فراهانی را پاسخی تلویحی به افرادی می دانند که همواره از این بازیگر برجسته در مورد واکنشش به اقدامات غیراخلاقی دخترش ، سئوال می کنند. بهزاد فراهانی پیش از این در گفت و گویی در مورد اقدامات گلشیفته گفته بود: مسائل دخترم به من ارتباطی ندارد، این همه بدبخت در دنیا هست، بند کردید به دختر من!

چـه مـیـدونـی ...

mahsajojo
    كوچولو رسمي

8,768
    18,250

قبر دو طبقه» کمال تبریزی همچنان در انتظار مجوز ساخت

فیلمنامه «قبر دو طبقه» نوشته پیمان قاسم خانی که بناست توسط کمال تبریزی ساخته شود همچنان در انتظار مجوز ساخت به سر می برد.

فیلمنامه «قبر دو طبقه» نوشته پیمان قاسم خانی که بناست توسط کمال تبریزی ساخته شود همچنان در انتظار مجوز ساخت به سر می برد.

فیلم سینمایی «قبر دو طبقه» به کارگردانی کمال تبریزی همچنان در انتظار پروانه ساخت است. درخواست پروانه ساخت این پروژه سه ماهی است که به اداره نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد ارسال شده، اما هنوز مجوز آن صادر نشده است.

گفته می شود جواد نوروزبیگی تهیه کننده این فیلم طی این مدت چند بار به وزارت ارشاد رفته و از سوی اعضای اداره نظارت با اصلاحیه هایی روبرو شده است. ظاهراً پیمان قاسم خانی اصلاحیه ها و تغییرات مورد نظر را هم انجام داده اما با این وجود هنوز مجوز ساخت «قبر دو طبقه» صادر نشده است.

این فیلمنامه پیش از این حدود ۸ ماه در اتحادیه تهیه کنندگان بود که ظاهراً دلیل عدم ارجاع آن به وزارت ارشاد کامل نبودن فیلمنامه بوده است. نوروزبیگی و کمال تبریزی همچنان به دنبال مجوز ساخت «قبر دو طبقه» هستند و قصد ندارند قید ساخت آن را بزنند. این فیلمنامه کمدی داستان مردی است که بعد از مرگ همسرش، او را در قبرستان دفن می کند، اما اتفاقاتی زندگی اش را دستخوش تغییراتی می کند.
    کمال تبریزی و پیمان قاسم خانی پیش از این تجربه موفق «مارمولک» را در کارنامه شان داشتند و این دومین همکاری مشترک شان به حساب می آید.

چـه مـیـدونـی ...

sarae
    کوچولو رسمی

کوچولوووووو فعال

1,189
    1,298

نگاهي به كارنامه رضا كيانيان به بهانه اكران «آزمايشگاه» و «راه* طولانی»

نقش آفرینی وی در مجموعه راه طولانی به خوبی وضعیت بغرنج آقا مرتضی را برای بیننده ملموس می*کند و پدری را نشان می*دهد که استیصالش در برآورده*سازی* خواسته*های فرزندان....

این روزها شاهد دو هنرنمایی از رضا کیانیان در تلویزیون و سینما هستیم و این فرصت به دست آمده تا ارزیابی مختصری نسبت به داشته*های درونی این بازیگر داشته باشیم.
    نقش آفرینی وی در مجموعه راه طولانی به خوبی وضعیت بغرنج آقا مرتضی را برای بیننده ملموس می*کند و پدری را نشان می*دهد که استیصالش در برآورده*سازی* خواسته*های فرزندان و ناکامی*اش در عمل به وعده*ها او را در یک مسیر جدید می*اندازد. مسیری که برای رسیدن به آنچه باعث تشفی خاطر فرزندانش هست حتی حاضر به انجام کاری می*شود که با وجهه اجتماعی و شخصیتی که در طول سریال از وی دیده*ایم تطابقی ندارد. اضطراب و استرس آقا مرتضی در صحنه*ای که به کلانتری می*رود، لکنت زبانش، سردرگمی و گیجی*اش و اشک*ها و آه هایش همگی در بازی حسی و قوی کیانیان دارای نشانه*های بارزی است و تأثیرات حضور بازیگران حرفه*ای و کاربلد را در کیفیت یک اثر اثبات می*کند. در آزمایشگاه نیز کیانیان نقش دکتر پاکزاد را ایفا می*کند و آن بی*خیالی و رهایی حسی خاصش در فضای تئاتری اثر و به*ویژه در لحظه سخنرانی*اش در تالار بیمارستان بسیار ملموس است.

با توجه به همین مقدمه اگرچه در بررسی کارنامه هنری رضا کیانیان با این حقیقت روبه*رو می*شویم که این بازیگر در رهیافت گیشه باور کنونی، تابشی ستاره وار از منظر کارکرد سودآوری مالی نداشته است اما عنایت به تجربه*های ارزنده وی در سینما و تلویزیون این مسأله را نمایانگر ساخته که نقش*های اجرایی توسط این هنرمند جدا از کوچکی و بزرگی دارای نقاط ثقل فنی بارزی است که شمایل و پرتره هنری کیانیان را در مکانیسمی از توانایی*های حسی و تکنیکی در قالب*هایی منسجم از فن بیان و گویش، بازی درست و به*دور از غلو، بهره گیری مؤثر از اندام جهت بازتابش حالات درونی کاراکتر و در نهایت استقرار روح درونی نقش بر بستری از انسجام یافتگی بازی زیرپوستی و رخ نمایی ری*اکشن*های برون*گرا برای شناساندن درست نقش برای مخاطب جلوه*گر ساخته است.

در حقیقت اجرای منتظم و طبیعی این نقش آفرین برجسته سینما و تلویزیون نه*تنها وی را در حصار یک گونه هنری قرار نداده و مرزهای شگرف هنر فنی*اش را در محدوده*ای از تابش*ها و متدهای مستمر در یک ژانر محصور نکرده است، بلکه فرایند پالایش حسی- درونی در الگوی راهبردی بازی زیرپوستی و همچنین غربال تکنیکی مورد نیاز برای پرورش روح اجتماعی شخصیت، چنان در بازیابی پیکره نقش*آفرینی*هایش دارای جزئیات و ریزه*کاری*های متعدد است که مخاطب حرفه*ای را در حیرت و تعجب ناشی از دقت و توجه بالای کیانیان در خلق و آفرینش هنری نقش قرار می*دهد.

کیانیان از جمشید جعلی تا آقا مرتضی طیف گوناگونی از نقش*ها را آفریده است که در هیچ*یک از وجوه حسی یا روندهای تکنیکی خلق و بازنمایی روح و بطن کاراکتر، حتی شاخه*ای تکراری از بینش، منش و روش زندگی در این زنجیره کلیدی از نقش*های منحصر به فرد دیده نمی*شود. به واقع این هنرپیشه با هر تیپ - کاراکتر منطبق بر ابزارهای حسی لازم برای پروردن و آفریدن روبه*رو می*شود و شیوه اجرایی*اش را در کانالی همگرا با روح ژانر و اثر قرار می*دهد و چنین است که توانایی درونی در خلق لحظه*ها و برش*های طلایی و مهم کاراکترهای گوناگون، کیانیان را به یک استاد بازیگری مسلم بدل ساخته است.

در زاویه*ای دیگر کیانیان به*عنوان بازیگری با پیشینه اجرا در فضای جان*بخش و روح*نواز تئاتر، خود را از محدوده نقش و کلیشه*های رایج در اجرای آن فراتر برده و ذهن آفریننده*اش به خوبی کاراکتر را در بینش مخاطب رسانه و از طریق توجه به هرم موضوعه*ای چون گفتار، رفتار و پندار، جایگاهی پایدار می*بخشد. از این منظر آنچه جمشید جعلی (سریال شلیک نهایی) را به یک ماندگاری نسلی و تداوم اجتماعی در رهیافت بینشی جامعه رساند مدل و سبک اجرایی کیانیان در بازتاب درست تردید، پریشانی، بی*ارادگی و سوءظن جمشید در مواجهه با دیگران است و البته وجه مؤثر دیگری که این کاراکتر را در آن برهه زمانی به یک پایداری عینی در تفکر جامعه نزدیک کرد ساختارشناسی تأثیرات مدل موی جمشیدی در بینش اجتماعی مردم بود. نکته دیگر اینکه کیانیان نوعی جداسازی ساختارمند میان چارچوب*های اجرایی هر نقش ایجاد می*کند که تجربه*هایش را در قاب*هایی متغیر از لحاظ درونی و بیرونی قرار داده است و به*ویژه این فاصله*گذاری درست حسی در نقشی کلیدی چون سلحشور در فیلم آژانس شیشه*ای نمایان*تر است.

کیانیان در این هنرنمایی برجسته از خونسردی و آرامش به*عنوان دو ابزار مؤثر جهت بازتاب میزان مهارت مامور امنیت و پیشینه کاری*اش بهره گرفته و جدل کلامی با حاج کاظم یا طنز کنایی خاصی که در مواقع لزوم از جمله در سکانس ورود به آژانس و از طریق خطاب قراردادن حاج کاظم با عنوان حاج آقا مربی به*عنوان شاخصه*ای از پشتوانه عملیاتی*اش نمایانگر می*سازد نشانه*ای درست در تحلیل توانایی*های فنی این هنرمند به شمار می*آید. از وجهی دیگر آنچه کارنامه این بازیگر را دارای نقاط ثقل زیادی کرده، تسلط کیانیان بر مرزهای مفهومی بازیگری و اجرای بدون اغراق و روان نقش*های سینمایی و تلویزیونی منطبق برهمان حس و حالی است که از کاراکتر انتظار می*رود و به*واقع نزدیک*سازی* خود هنری نقش با خود واقعی بازیگر، نمایه*ای در شناخت طبقه اجتماعی کاراکتر است که کیانیان در تجربه*ای چون خانه*ای روی آب از آن بهره گرفت. کیانیان در این اثر به خوبی درماندگی و گمگشتگی هویت در شمایل ویران و پرتشویش دکتر سپیدبخت را در سکانس*های دیالوگ محور فیلم بازتاب می*دهد و به*ویژه در صحنه رویارویی دکتر با فرزندش در فرودگاه از طریق جمله کلیدی و مهمی چون «چه دنیای بدی که من آخرین امید یک نفرباشم»، شرایط نابسامان و بغرنج این کاراکتر ویژه را منعکس می*کند.

از وجه دیگر و با گذر از آثار شاخصی چون شلیک نهایی، سرنخ، آپارتمان، کیمیا، روبان قرمز، یک بوس کوچولو، صد سال به این سال*ها، کیف انگلیسی، روزگار قریب، دوران سرکشی، بچه*های خیابان، فرش باد، گاهی به آسمان نگاه کن، یک تکه نان، باغ فردوس پنج بعداز ظهر، یک مشت پر عقاب، خاک آشنا، ماهی*ها عاشق می*شوند و همیشه پای یک زن در میان است با وجه دیگری از توانایی*های کیانیان در مختارنامه مواجه می*شویم که در پرتو گریم شاخص اسکندری و کارگردانی بارز داوود میرباقری نقشی ماندگار چون عبدالله*بن زبیر را به جدول کاراکترهای ماندگار آثار تاریخی اضافه نمود. کیانیان این شخصیت منفی ضد*بنی هاشم را چنان در تفکر تحلیلی خود حل ساخت و به فرایند تابش حسی حالاتش نزدیک شد که مخاطب ، ویژگی*های فکری و رفتاری این فرد را از طریق تمرکز بر جزئیات تغییر حسی کلام و فراز و فرودهای آوایی بیان درک کرده و از طریق همراهی با ساختار بدیع مختارنامه به یک تحول بینشی منطبق بر حقایق تاریخی و برتافته از ارزیابی علمی وقایع صدر اسلام می*رسد. و اکنون در پرتو سه دهه حضور ماندگار و قابل تامل در پرده نقره*ای و تجسم خیال*انگیز در آینه جادو، کشف معنای اصیل بازیگری از طریق رهگیری کارنامه هنری کیانیان امکان پذیر شده و شمایل حقیقی بازیگر آریایی تطابقی درست با قامت بلند بازیگری ایران یافته است.

زندگی شاید همین باشد ....
    mahsajojo
    كوچولو رسمي

8,768
    18,250

سپند امیر سلیمانی و پدرش
    ماه چهره خلیلی
    باران کوثری
    مهتاب کرامتی
    رضا کیانیان
    ماه چهره خلیلی
    مهدی پاکدل
    کمند امیر سلیمانی و برادرش سپند
    افسانه چهره ازاد
    جمشید مشایخی
    حدیث میر امینی
    پویا امینی
    لیلا بلوکات
    حامد بهداد
    حسام نواب صفوی
    ارزو افشار
    کیمیا بابایان و مادرش
    جمشید مشایخی
    باران کوثری
    امیر جعفری و حامد بهداد
    ستاره اسکندری
    حدیث میر امینی
    ریما رامین فر
    امیر جعفری
    امین تارخ

چـه مـیـدونـی ...

you+me=love
    كوچولو رسمي

7,056
    14,894

عکس های جذاب و داغ و جدید از الناز شاکردوست

یـاد آن یــار سفـر کـرده به خیــر
    ..
    you+me=love
    كوچولو رسمي

7,056
    14,894

..
    you+me=love
    كوچولو رسمي

7,056
    14,894

عكس هاي جديد ليندا كياني

..
    Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,562

یاسمینا باهر بازیگر فیلم سینمایی بدون اجازه دانش آموخته رشته سینما دردانشگاه سوره است . او بعداز مدتی فعالیت در تئاتر وهمچنین بای درتئاتر دوطفلان مسلم جذب کارهای تصویری شد ؛ این سکوت شاعرانه نیست نخستین تله فیلمی بود که در آن بازی کرد.
    روزگار شنگولی جوانیم را برد.
    نه صدایشرا نازک کرده بود، نه دستانش را آردی!!
    ازکجا باید ،به گرگ بودنش شک میکردم...!!

you+me=love
    كوچولو رسمي

7,056
    14,894

کمند امیرسلیمانی فرزند سعید امیرسلیمانی (کارگردان و بازیگر تاتر) و خواهر سپند امیرسلیمانی (بازیگر) است. او فارغ التحصیل بازیگری و کارگردانی تاتر از دانشگاه آزاد اسلامی در سال ١٣٧۶ می باشد. وی فعالیت در تاتر را با بازی در نمایش “سنجاب ها” در سال ١٣۵٩ و فعالیت در تلویزیون را از سال ١٣۶٠ آغاز کرد.

در نوجوانی با بازی در فیلم “ترنج” (١٣۶۵) به سینما آمد. اما در تلویزیون و با بازی در نقش “آذر” در مجموعه “پدرسالار” بود که به شهرت رسید. با هنرنمایی اش بازی در مجموعه “همسایه ها” بسیار مورد توجه واقع شد و در سینما هم موفق بود. او برای بازی قابل قبول و متفاوتش در فیلم “قرمز” در هفدهمین جشنواره فیلم فجر مود تقدیر قرار گرفت.
    زندگی شخصی:

کمند امیر سلیمانی همسر ورقا عامری و حاصل این ازدواج یک پسر به اسم ایلیا می باشد. کمند امیرسلیمانی مدتی است که کم کار شده است و کمتر در فیلم های سینمایی و سریال ها دیده می شود. این بازیگر محبوب مدتی است که همراه با همسرش و پسر کوچکش در دبی سکونت دارند. ورقا عامری در رشته عکاسی تحصیل کرده است و به همین دلیل برای انجام کار عکاسی به دبی رفته است. البته این دو زوج هنرمند دو استودیو در تهران دارند که مدیر یکی از آنها کمند امیرسلیمانی می باشند.

..
    gham parast
    كوچولوي بد - اخراج شده
    5,524
    6,448

New22

[IMG][/IMG]پولاد کیمیایی پسر مسعود کیمیایی و مرحوم گیتی پاشایی در 23 تیر 1359 به دنیا امد

از 5 سالگی به المان رفت و در 7 سالگی اواین فیلم سینمایی را بازی کرد ((سرب))

که به کارگردانی پدرش بود پس از ان در فیلمهای تجارت,ضیافت,سلطان,فریاد,اعت راض

سرباز های جمعه,حکم,رئیس,محاکمه در خیابان,جرم ایفای نقش کرده و فیلمهایی مثل

شمعی در باد و صحنه جرم ورود ممنوع و به هدف شلیک کن در کارنامه خودش دارد

و سریال "مرگ تدریجی رویا" اولین نقش افرینی پولاد در تلویزیون بود و سریال "خون بها"

پولاد نوازنده ماهر پیانو و یک ورزشکار حرفه ای است و در کانادا رشته digital media art

تحصیل کرده که از نرم افزارهای کامپیوتری میتوان برای فیلمهای سینمایی بهره گرفت

که به گفته خودش:برای او در ایران کاربردی نداشته و شاید چون نگاهش به سینما

کامپیوتری نبوده در فیلم تجارت نقش نو جوانی رو بازی کرده دوست ندارد در انجا

زندگی کند و پدرش سعی دارد او را به ایران بازگرداند در طول بازیگریش همیشه

گفتند اگر پسر کیمیایی نبود نمیتوانست فیلم بازی کند ولی او نشان داد که بازیگر

توانایی است
    ویرایش توسط gham parast : 2012.08.04 در ساعت 06:22
    Hanieh-94
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    12,589
    7,982

برترین ها: « شهاب حسینی» از آن گروه بازیگران كم حاشیه سینماست كه به رغم ستاره یا سوپر استار بودن، جنبه های منفی سوپراستارها را ندارد. او خیلی زود ازدواج كرده، به راحتی اعتراف می كند عاشق شده وجواب «نه» شنیده، اصرار كرده تا جواب «بله» را بگیرد، آن هم وقتی كه محبوب فقط 15 سال داشته! شهاب حسینی با صداقت متذكر می شود همسرش در تمام سال های اخیر پشتیبان او بوده و تاكید می كند كه برای همه چیزهایی كه دارد از او متشكر است.
    با اوج گرفتن شهاب خودم را می بینم
    اینكه شاهد باشی همسرت با سرعت و شتاب، همه سرازیری ها را طی می كند و تو در حاشیه ای، یعنی با وجود اینكه همسرش بودی و هستی و شاید نزدیك ترین فرد زندگی، او درست مثل دیگران كه از بیرون شاهد رشد او هستند باید از پشت صحنه تماشاگر صعودش باشی، در ظاهر سخت به نظر می رسد. اما این تنها یك بخش از ماجراست یعنی چیزی كه شاید از بیرون قابل دیدن و تصور و قضاوت است. اما یك بخش دیگر ماجرا تصویری است كه من و شهاب خودمان از زندگی مشترك مان داریم. خیلی ها حتی با نگاهشان بارها از من پرسیدند كه تو چطور نشستی تا شهاب روزبه روز محكم تر بایستد. اما حقیقت برای من چیز دیگری است. با اوج گرفتن شهاب من خودم را می بینم كه رشد می كنم.
    از صفر شروع كردیم
    شهاب: «من آن زمان سیدشهاب الدین حسینی بودم. فقط همین. خلاصه اینكه ما از صفر و دركنار هم شروع كردیم. البته پدرومادر هردوی ما سعی داشتند كه دستمان را بگیرند. اما ما قرار گذاشته بودیم كه روی پای خودمان بایستیم و خوشبختانه همین طور هم شد. هرچند، باید اعتراف كنم كه در طول مسیر هرگز از كمك های بی دریغ آنها بی نصیب نماندیم. خلاصه اینكه من سیدشهاب الدین 22ساله و پریچهر 15 ساله زندگی مشتركمان را با تمام كم و كاستی هایش شروع كردیم و تا امروز باوجود همه سختی ها و فراز و نشیب ها در تمام مدت در كنار هم بودیم. اما باید تاكید كنم من پایداری این زندگی دوستانه را مدیون همه بزرگواری های پریچهر هستم. ما هم گاهی به آخر خط رسیدیم اما باز ادامه دادیم! من و پریچهر، لحظات و روزهایی داشتیم كه به نقطه صفر رسیدیم.
    پریچهر: ما با هم بزرگ شده ایم با گذشت زمان با همه كم و كیف روحیات هم آشنا شدیم. در طول تمام ای سال ها زیروبم صدای یكدیگر را به خوبی احساس می كنیم. بنابراین حتی در نقطه هایی از زندگی كه احساس می كردیم اینجا و این بار دیگر آخر خط است، همان حس آشنایی كه در وجود هر دوی ما بود، مارا به صبر و مدارا دعوت می كرد.
    گاهی فکر می کنم
    ولایت
    یعنی
    همیشه یک نفر منتظر است تا آن هایی که عقب افتاده اند برسند
    و آن هایی که جلوتر رفته اند برگردند ...

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,562

لیلا حاتمی برای اولین بار سال ۱۳۶۲ با بازی در فیلم سینمایی «کمال الملک» به کارگردانی پدرش، وارد سینما شد. او در این فیلم نقش کودکی کمال الملک نقاش برجسته ایرانی را بازی می کرد. لیلا حاتمی در این فیلم ۱۱ ساله بود.
    لیلا حاتمی در فیلم «کمال الملک» برای اولین بار سینما را در کنار بازیگرانی چون جمشید مشایخی، علی نصیریان، داوود رشیدی، محمدعلی کشاورز و عزت الله انتظامی تجربه کرد. او بعد از بازی در این فیلم، بعد از هفت سال دوری از سینما با «دلشدگان» مرحوم علی حاتمی به عرصه تصویر بازگشت.
    /
    روزگار شنگولی جوانیم را برد.
    نه صدایشرا نازک کرده بود، نه دستانش را آردی!!
    ازکجا باید ،به گرگ بودنش شک میکردم...!!

sharareh
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,131
    16,823

تمامی آلبوم ها و آهنگ های اجرا شده توسط حسين پناهي

آلبوم1
    67.9 MB

آلبوم2
    53.6 MB

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)