ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 201 از 201 نخست ... 101151181191196197198199200201
نمایش نتایج: از 3,001 به 3,012 از 3012
    perspolis

کوچولو شیرخواره

0
    8

پیش فرض ▌▌ انجمن طرفداران پرسپولیس▌▌

[center:dcce20327f][/center:dcce20327f]

[center:dcce20327f]&& انجمن طرفداران پرسپولیس &&

[/center:dcce20327f]
    ویرایش توسط Aida-star : 2011.03.22 در ساعت 23:58
    elahe naz
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فعال همیشگی

4,380
    5,827

Icon2008 منشا از لیست پرسپولیس کنار گذاشته شد

پرسپولیس گادوین منشا را می*فروشد!

مسئولان باشگاه پرسپولیس به مهاجم نیجریه*ای تیم*شان اعلام کردند که در نیم*فصل دوم جایی در این تیم ندارد و باید تیم آینده خود را معرفی کند.

به نقل از فارس، گادوین منشا مهاجم نیجریه*ایی تیم فوتبال پرسپولیس که با قراردادی دو ساله به این تیم پیوسته بود در لیست مازاد برانکو قرار گرفته و در نیم*فصل دوم جایی در این تیم نخواهد داشت. منشا در نیم*فصل اول لیگ برتر در ۱۵ بازی تنها یک گل به ثمر رساند و این آمار ناامید کننده باعث شد تا برانکو مصمم به کنار گذاشتن او از لیست تیمش شود. مسئولان باشگاه پرسپولیس منتظر پیشنهاداتی برای منشا هستند تا زمینه جدایی او را فراهم کنند اما از سوی مسئولان باشگاه به این بازیکن گفته شده که نیم*فصل دوم جایی در پرسپولیس ندارد و باید تیم بعدی خود را معرفی کند. منشا قبل از تیم پرسپولیس در تیم فوتبال پیکان عضویت داشت و بعد از مهدی طارمی که با ۱۶ گل آقای گل لیگ برتر شده بود توانست با ۱۵ گل در رده دوم گلزنان لیگ قرار بگیرد اما در پرسپولیس فروغ نداشت و برانکو حتی در ابتدای فصل هم خواهان کنار گذاشتن او از تیمش بود اما از آنجایی که پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بسته ماند به همین دلیل او را در تیمش نگه داشت. ایرج عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس این خبر را تأیید کرد.

elahe naz
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فعال همیشگی

4,380
    5,827

Posticon (5) دو بازیکن جدید به لیست پرسپولیس اضافه شد

بعد از خط خوردن دو بازیکن امید از لیست برانکو، اکنون دو بازیکن جدید از این رده به لیست این تیم برای اردوی دوحه اضافه خواهند شد.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که تیم پرسپولیس بعد از به پایان رساندن دو پنجره محرومیت مشغول جذب بازیکنان مورد نیازش است برانکو همچون گذشته از امید*ها غافل نشده و دو بازیکن از تیم امید را به اردوی آماده سازی بزرگسالان فراخوانده است تا عملکرد آنها را زیر نظر بگیرد.
    محمد حسینی و علی زارعی نژاد دو بازیکنی هستند که برای شرکت در اردوی آماده سازی قطر به جمع سرخ پوشان دعوت شده اند و باید دید قادر به جلب رضایت سرمربی تیم خواهند بود یا خیر. برانکو ایوانکوویچ در بازگشت از کرواسی نام دو بازیکن امید خود را پیش از این خط زده بود و شاهین عباسیان و احمد بهاروند را در اختیار باشگاه گذاشته بود.
    پرسپولیس پس از برگزاری چند جلسه تمرین در تهران، 18 دی ماه راهی قطر می*شود تا اردوی پیش از نیم فصل دوم را در کمپ اسپایر دوحه برگزار کند.

elahe naz
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فعال همیشگی

4,380
    5,827

Icon2008 مهاجم جدید پرسپولیس ----ماریو بوتیمیر

بررسی گلزن جدید پرسپولیس؛ تلفیقی از کی*روش و علیپور!

مهاجم جدید پرسپولیس قد بلند و قدرت شوت زنی را همزمان در بازی*اش دارد.

elahe naz
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فعال همیشگی

4,380
    5,827

Icon100 برانکو: ما با یک ملی*پوش به فینال رسیدیم، پس دلیلی ندارد ایران به فینال نرود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما با یک ملی*پوش به نام بیرانوند به فینال آسیا رسیدیم، دلیلی نمی*بینم که تیم ایران با این بازیکنان بلندپروازی نداشته باشد و به فینال نرود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری خود که امروز در این باشگاه برگزار شد گفت: عذرخواهی می کنم که امروز نشست خبری برگزار می کنم. ما از پنجشنبه تمرینات خودمان را آغاز کردیم. تمرینات ما به زمین نفت تهران منتقل شده و قرار شد امروز قبل از سفر به قطر نشست خبری برگزار کنیم. لیست بازیکنانی که برای نیم فصل دوم می خواهیم را به خبرنگاران می دهیم.البته دو بازیکن به نام*های ماهینی و انصاری مصدوم هستند، ماهینی تا عید آماده می*شود و انصاری هم طبیعتا تا چهار ماه آینده انتظار داریم که برسد. برنامه بازی*ها هنوز رسما اعلام نشده است اما اطلاعاتی که ما داریم نشان می*دهد بسیار فشرده خواهد بود، هر سه چهار روز یکبار باید بازی کنیم چه در لیگ، چه حذفی، چه آسیایی. * دنبال بهانه نیستیم و هدفمان جنگیدن برای قهرمانی استاو ادامه داد: همانطور که گفتم همیشه هدف ما جنگیدن برای قهرمانی خواهد بود و هیچ فراری هم از این مسئولیت خود نمی*کنیم چرا که این دینی است که مقابل هواداران داریم و بزرگی پرسپولیس هم این وظیفه را بر گردن ما می*گذارد. به هیچ عنوان دنبال بهانه هم نیستیم، البته که کار سختی هم پیش رویمان است. سه تیم در یک خط هستند، تراکتورسازی و سپاهان هم جزو مدعیان محسوب می*شوند. * 11 بهمن با سپیدرود بدون ملی پوشان باید بازی کنیموی ادامه داد: پنج تیم برای قهرمانی می*جنگیم اما اولین بازی بعد از تعطیلات ما با سپیدرود رشت است که ۱۱ بهمن در جام حذفی با این تیم بازی خواهیم کرد و البته احتمالا ملی*پوشان همراهمان نیستند اما امکان اینکه بازی عقب*افتاده را انجام دهیم نبود.* از مسئولان باشگاه نفت تهرانسر تشکر می کنیمبرانکو درباره بازیکنان جدا شده از پرسپولیس افزود: احسان علوان*زاده به ماشین*سازی رفت و احمد بهاروندی و شاهین عباسیان و همچنین منشا از پرسپولیس جدا شدند و از طرفی، محمد نادری به صورت قرضی به ما پیوسته و در مراحل پایانی توافق با بودیمیر هستیم، جا دارد که از مسئولان ورزشگاه نفت تهرانسر تشکر کنیم چرا که پیدا کردن زمین تمرین سخت است و زمین ورزشگاه شهید کاظمی در حال بازسازی است، ما فردا به قطر می*رویم و ۱۲ روز آنجا خواهیم بود، البته بین رفتن به قطر و آنتالیا تردید داشتیم، اما تجربه سه ساله من می*گوید که در آنتالیا چند روز به حدی باران می*بارد که حتی نمی*توان از هتل خارج شد و برای همین قطر را انتخاب کردیم چون شرایط خوبی دارد و امکانات برای تمرین فراهم است. از نظر قیمتی هم قطر با آنتالیا برابر بود و برای همین قطر را انتخاب کردیم. * بوکاچ گران*ترین بازیکن بوداو در پاسخ به این سؤال که شما به دنبال مهاجم کروات هستید از سوی دیگر مهدی شریفی را هم دراختیار دارید، وضعیت چگونه خواهد بود؟ گفت: شریفی و بوکاچ دو بازیکن متفاوت هستند، از طرفی دیگر، بحث قوچان*نژاد هم مطرح بود، طبیعتا وقتی شما به دنبال بازیکنی در یک پست می*گردید* چندین پیشنهاد مطرح می*شود. پوکاچ مهاجمی است که متأسفانه دو سال است بازی نمی*کند و رباط صلیبی*اش مصدوم بوده است و یک سری مشکلات هم در کشورش داشت، اما به طور قطع، گران*ترین بازیکن بود. *کفه ترازو به سمت بودیمیر بود تا قوچان نژادسرمربی پرسپولیس ادامه داد: پرسپولیس باشگاهی است که سقف بودجه مشخصی دارد و من به این موضوع احترام می*گذارم و اصلا دلم نمی*خواهد که این سقف شکسته شود و اعداد و ارقام جابجا شود. انتخاب ما از بین بودیمیر و قوچان*نژاد بود که با توجه به بررسی*ها بودیمیر بیشتر احتیاج بود چون او مهاجمی است که در محوطه جریمه خوب صاحب توپ می*شود و مهاجم گلزنی است و ۱۹۳ هم قد دارد، انتظار دارم که خیلی خوب خودش را تطبیق دهد،* به خاطر همین دلایلی که گفتم، کفه ترازو به سمت بودیمیر رفت تا قوچان*نژاد،*نه به خاطر اینکه کروات بود، بلکه به خاطر شرایطی که ما داشتیم. * شرایط بازی مهدی شریفی شبیه ترابی استبرانکو عنوان کرد: خیلی طرفدار این نیستم که بازیکن خارجی بیاوریم اما همه این مسائل به بودجه باشگاه مربوط می*شود، ما کلا سه بازیکن خارجی داریم، بودیمیر، رادوشوویچ و بشار رسن که آینده درخشانی دارد. رادوشوویچ را هم هدفمند جذب کردیم که جایگزین بیرانوند شود که تا الان هم خیلی خوب خودش نشان داده است. برانکو تصریح کرد: مهدی شریفی یک مهاجم صرف نیست بلکه به عنوان بال کنار و هافبک نفوذی بازی می*کند و شرایط بازی او شبیه به مهدی ترابی است.*از منشا انتظارات بیشتری داشتمسرمربی پرسپولیس در خصوص جدایی منشا و موافقان و مخالفان این مسئله هم تصریح کرد: این تصمیم من بوده چون من مربی هستم و من تصمیم می*گیرم. شک ندارم که منشا نه تنها به تیم بلکه به باشگاه خدمت کرد و از او تشکر می*کنم، اما پرسپولیس باشگاهی است که مدام به دنبال بهتر شدن است و شاید روش بازی پرسپولیس جوابگوی منشا نبود، اما اینکه فلسفه و دیدگاه پرسپولیس درست است، نتایج آن را نشان می*دهد و ما فلسفه خودمان را به خاطر یک بازیکن یا حتی یک شکست عوض نمی*کنیم و محکمتر کار می*کنیم. من از منشا انتظارات بیشتری داشتم، اما او در ۲۶ بازی دو گل به فولاد و تیم قطری زد، اما باشگاه پرسپولیس مسیر خودش را دارد و منشا هم مسیر خودش را، هر چند که به هر حال همیشه موافقان و مخالفان وجود دارند.* توضیح مدیر رسانه ای پرسپولیس در مورد محرومیت برانکواز برانکو درباره محرومیتش از بازی با پدیده سؤال شد که پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این باره گفت: اگر ما قبل از بازی با پدیده با تیم سپیدرود بازی کنیم، محرومیت کمال کامیابی*نیا و برانکو در این بازی لحاظ می*شود، چرا که محرومیت انضباطی است.* در آسیا تندتر در مورد داوری حرف زدم اما محروم نشدمبرانکو در همین رابطه گفت: واقعا نمی*دانم چرا جریمه شدم، حتی نمی*دانم کمال کامیابی*نیا چرا جریمه شد؟ اگر یادتان باشد، بعد از بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا از قضاوت داور چینی عصبانی و ناراحت بودم و این موضوع را به رئیس اجرایی مسابقات گفتم، که او روی نتیجه بازی به صورت مستقیم تأثیرگذار بود و برای قضاوت در فینال استحقاق نداشت، اما با وجود اینکه عصبانی بودم و تند حرف زدم، هیچ اخطار یا انتقادی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای من نیامد و نمی*دانم چرا در لیگ ایران این اتفاق*ها رخ می*دهد؟ آیا من فحاشی کردم؟ من فقط عصبانی بودم و حرف زدم، اما شما واکنش کنفدراسیون فوتبال آسیا را با لیگ خودمان مقایسه کنید. در این بین چرا کمال محروم شد؟ آیا بازیکن سپاهان محروم شد؟ در این باره باید بیشتر توضیح بدهم؟ سرمربی پرسپولیس درباره اینکه قرار است یک همایش در بهمن ماه سخنرانی کند و عواید آن به زلزله*زدگان کرمانشاه خواهد رسید،* گفت: ۲۵ ژانویه سخنرانی دارم و موضوع این است که چطور به موفقیت برسیم، اما درباره کمک به آسیب*دیدگان باید بگویم که هر زمان بلایای طبیعی رخ می*دهد، ورزشکاران در این باره پیشقدم هستند. * حقیقی 4 سال است بازی نکرده و لیست دروازه بانی ما تکمیل استبرانکو در مورد اینکه برنامه*ای برای جذب علیرضا حقیقی دروازه*بان سابق پرسپولیس و تیم ملی دارید یا خیر، گفت: حقیقی در جام جهانی ۲۰۱۴ دروازه*بان فیکس تیم ملی بود، اما نمی*دانم در این مدت گذشته کجا بود که حضور نداشت، قطعا او دروازه*بان باکیفیتی است اما به نظرم سه چهار سالی است که بازی نکرده است، این را باید بگویم که لیست ما از لحاظ دروازه*بان با حضور بیرانوند، راشودوویچ و درویش*وند تکمیل است و اگر بخواهیم دروازه*بانی بگیریم سعی می*کنیم از جوان*ترها باشد. * بازیکنان نمی*توانند ببینند یک نفر با سرنوشت آنها بازی می کنداو در مورد اینکه حدود ۷۰ درصد از کارت زردهایی که بازیکنان پرسپولیس می*گیرند به خاطر اعتراض به داوری است،* آیا برنامه*ای برای کنترل این موضوع دارید یا خیر،* گفت: این صحبت تئوری است و حتما منظور شما این نیست که من بگویم به داور حمله نکنند و اعتراض نکنند، بازیکنان به طورکلی محترم و صادق هستند و خودشان هم می*توانند قضاوت کنند، در طی بازی، بازیکن تحت فشار و عصبی می*شود، حالا یکی آرام*تر و یکی هم طوفانی*تر، اما خودتان واکنش هواداران را هم ببینید، آنها که برای اعتراض به یک داور توافقی نکرده*اند، باید یک چیزی را بدانیم که بازیکنان حرفه*ای هستند و به خاطر بازی پول می*گیرند، به هر حال باید هم برای هر اتفاقی در زمین واکنش نشان دهند. نمی*توانند ببینند به عنوان مثال یک نفر با سرنوشت آنها بازی می*کند، حتی با یک پرتاب. * اشتباهات 4 داور من را تا مرز اخراج برداو ادامه داد: از لحظه*ای که به پرسپولیس آمدم چهار داور به خاطر عملکرد ضعیفی که در دیدارهای پرسپولیس داشتند محروم شدند، همان اشتباهات کم مانده بود که من برانکو را تا مرز اخراج ببرد، با این شرایط طبیعی است که بازیکنان حساس باشند. ما اشتباه داوری به خصوص کمک*داوران را درک می*کنیم، اما باور کنید ما و بازیکنان هم خیلی خوب حس می*کنیم که داوری که اشتباه می*کند عمدی است یا سهوی و این موضوع را به خوبی تشخیص می*دهیم. * منشا خودش می*داند که کجا برودبرانکو در مورد اینکه شما منشا را کنار گذاشتید و ظاهرا این موضوع وجود دارد که باشگاه قرار نیست آن را به رقیبان پرسپولیس بدهد، گفت: این بازیکن در لیست ترانسفر ما قرار گرفته و تصمیم خودش است که کجا برود و از سوی دیگر، باشگاه هم خودش می*داند که چقدر از انتقال او پول بگیرد. او در مدتی که حضور داشت، ما هم به پیشرفت او کمک کردیم و همه بازیکنان مانند فرزند من هستند، حالا خودش می*داند که کجا برود. * دلیلی نمی*بینم که عراق بتواند ایران را ببردسرمربی پرسپولیس درباره تقابل تیم ملی ایران و عراق و اینکه سرمربی این تیم دوست صمیمی اوست، گفت: بله سرمربی عراق دوست من است و بیش از بیست سال است که با هم رفیق هستیم و وقتی از ایتالیا به اسلوونی برگشت، همواره موفق بود. او منطقه را می*شناسد چرا که چهار سال قبل هم سرمربی امارات بود، اما عراق به صورت سنتی تیم خوبی است و من به جز بشار رسن شناخت آنچنانی از تیم عراق ندارم، اما به هر حال همه تیم*ها باید مقابل هم بازی کنند و واضح*تر می*گویم که دلیلی نمی*بینم که عراق بتواند ایران را ببرد. * انتظار دارم که ایران یک طرف فینال باشدبرانکو در خصوص وضعیت تیم ملی عراق هم افزود: از شرایط حال حاضر آنها شناخت ندارم، اما می*دانم تیم خوبی هستند و همانطور که قبلا هم گفتم انتظار دارم که ایران یک طرف فینال باشد، همانطور که ما با یک ملی*پوش به نام بیرانوند به فینال آسیا رسیدیم، دلیلی نمی*بینم که تیم ایران با این بازیکنان بلندپروازی نداشته باشد و به فینال نرود.*بازیکن جوان که ارزش سرمایه گذاری داشته باشد جذب می*کنیمخبرنگاری از سرمربی پرسپولیس پرسید چرا این تیم در فصل نقل وانتقالات سه بازیکن گرفته که برانکو پاسخ داد: این مسئله به سرمربی ربط دارد و تصمیم گیرنده اوست، اما نظر من چیز دیگری است که به هر حال مهم نیست!برانکو که به صورت اشتباه متوجه این سؤال شده بود در ادامه گفت: من عذرخواهی می*کنم، چرا که فکر کردم شما در خصوص دعوت بازیکنان به تیم ملی سؤال پرسیدید،* اما باید بگویم که ما بازیکن زیاد گرفتیم و می*توانم از سروش رفیعی، مهدی شریفی، مهدی شیری، مهدی ترابی، محمد نادری، سعید کریمی اگر توافق صورت بگیرد از بودیمیر نام ببرم که بازیکنان جدید ما هستند، درست است که چهار بازیکن در نیم فصل اول با ما نبودند اما کنار ما تمرین می*کردند. البته این را هم بگویم که اگر بازیکن جوان و مناسبی را ببینیم که ارزش سرمایه*گذاری و کار داشته باشد آن را جذب می*کنیم، اما کسانی را گرفتیم که الان می*توانند بازی کنند. * فولاد برای آزاد کردن مریدی رقم نجومی پیشنهاد دادسرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه خارجی*های ناموفق در پرسپولیس حضور داشتند و نگران این موضوع نیست که باز هم بازیکن بی*کیفیت خارجی بیاید و اینکه سینا مریدی به پرسپولیس نیامد و نادری را هم شش ماهه جذب کردند، اظهار داشت: مریدی با فولاد قرارداد سه ساله دارد و باشگاهش او را آزاد نکرد و اینکه از ما رقم نجومی درخواست کردند، اما نادری را به صورت قرضی و شش ماهه گرفتیم تا وضعیت او را بررسی کنیم، او بازیکنی است که می*تواند در دو پست بازی کند و در دفاع چپ و دفاع وسط قابلیت بازی دارد و با جذب او دو پست را بستیم، اما شش ماه دیگر هم محمد انصاری برمی*گردد.* اجازه نمی*دهم بازیکنی با رقم بیشتر از سقف باشگاه به تیم بیایدوی ادامه داد: درباره جذب بازیکن خارجی هم باید بگویم که پرسپولیس بارسلونا نیست و من باید این مسئله را درک کنم، ما نمی*خواهیم بازیکنی بیاوریم که فقط خارجی باشد، بلکه باید بازیکنی بیاوریم که از بازیکنان فعلی ما بهتر باشد، اما بازیکن خوب خارجی با کمتر از دو سه میلیون یورو نمی*آید و پرسپولیس قادر به پرداخت چنین رقمی نیست و برای همین اصراری نداریم که بی*جهت بازیکن بیاوریم چون که بازیکن ۲۰۰ هزار دلار خارجی از بازیکن ایرانی بهتر نیست، مگر اینکه به خال بزنیم، مثل ماجرای بشار رسن که به خال زدیم، اما مهم است که بدانید خودم من هم اجازه نمی*دهم که رقم بازیکن از سقفی که تعیین شده بالاتر برود و بودیمیر هم اگر جذب شود حتی ارزان*تر از منشا خواهد بود. * رسن از جام ملت ها برگردد برای تمدید با او مذاکره می کنیمسرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه بحث تمدید قرارداد با بشار رسن به کجا رسید، ادامه داد: بشار بازیکن آینده*داری است و قطعا وقتی از جام ملت*های آسیا برگردد، برای تمدید قرارداد با او مذاکره خواهیم کرد اما شاهد هستید که در باشگاه تغییراتی به وجود آمده که به همین دلیل نمی*رسیم که این کار را انجام دهیم.* توضیحات خمارلو در مورد تمدید قرارداد با رسندر همین رابطه خمارلو افزود: از ابتدای فصل با بشار برای تمدید قرارداد مذاکره شد اما او تأکید داشت که قبل از جام ملت*های آسیا پای میز مذاکره نمی*نشیند هر چند که اولویت او پرسپولیس است، اما مدیر برنامه*های این بازیکن می*تواند شهادت دهد که هم زمان آقای گرشاسبی هم زمان آقای عرب با او مذاکراتی انجام شد.*در نیم فصل دوم مبارزه برای هر پست زیاد است به گزارش فارس در ادامه این نشست سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه برای نیم فصل دوم تغییراتی در ترکیب و نحوه بازی پرسپولیس به وجود خواهد آمد یا خیر،* گفت: این موضوع را در روزهای آتی خواهید دید، البته رقابت را در تیم افزایش دادیم و مبارزه برای هر پست زیاد است، انتظار ما این است که بازیکنان جدید هم کیفیت خود را نشان دهند.* نمیدانم چه کسی صحبت طارمی را شروع کرد؟!برانکو در مورد اینکه حرف آخرتان در مورد وضعیت مهدی طارمی برای حضور در پرسپولیس چیست، گفت: نمی*دانم اصلا چه کسی صحبت طارمی را شروع کرد، مدیر برنامه*های او اصلا به باشگاه نیامده و هیچ پیشنهادی نداده است.* در مورد طارمی دیگر فکر نمی کنیموی در مورد اینکه ظاهرا باشگاه الغرافه از عملکرد او ناراضی است و این صحبت*ها به خاطر همان مطرح شده است، گفت: فکر می*کنید باشگاه قطری او را مجانی آزاد می*کند که به ایران بیاید؟ این یک پروسه*ای است که ما نمی*توانیم منتظرش بمانیم، شاید قرارداد آنجا دو برابر پرسپولیس باشد، اما طبیعتا پرسپولیس بهتر از الغرافه است. در مجموع، ما هیچ پیشنهادی نداریم بلکه این موضوع در رسانه*ها مطرح می*شود، ما در مورد طارمی دیگر فکر نمی*کنیم.

elahe naz
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فعال همیشگی

4,380
    5,827

Posticon (5) توافق سرخپوشان با بودیمیر

مهاجم کروات از جمعه در تمرین پرسپولیس

مهاجم کروات مد نظر پرسپولیس،فردا ۵شنبه کرواسی را به قصد دوحه ترک می کند و روز جمعه با سرخپوشان تمرین خواهد داشت.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ماریو بودیمیر و باشگاه پرسپولیس بر سر شرایط قرارداد به توافق رسیده اند و پیش قرارداد بعد از تایید رد و بدل شده است. به این ترتیب قرار است او فردا ۵شنبه با پرواز ساعت ۱۶ و پنج دقیقه کرواسی را ترک کند.*ساعت ورود او به دوحه۲۳ و ۳۰ دقیقه خواهد بود. او را مدیر برنامه هایش همراهی می کند و قرار است روز جمعه تمرینات خود را شروع کند. قرارداد نهایی با این بازیکن بعد از انجام تست پزشکی به امضا می رسد.

elahe naz
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فعال همیشگی

4,380
    5,827

Icon2008 آسمان خراش 193 سانتی در تمرین پرسپولیس

ماریو بودیمیر مهاجم 193سانتی متری تیم پرسپولیس، در جلسه تمرینی صبح امروز حضور یافت و برای اولین بار پیراهن پرسپولیس را بر تن کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سرخپوشان پایتخت سرانجام مهاجم خارجی مدنظر خود برای جانشینی گادوین منشا را انتخاب کردند و با جذب او، به جنجال های یک ماه اخیر برای خرید مهاجم خاتمه دادند. ماریو بودیمیر مهاجم 32 ساله اهل کرواسی که نیم فصل اول را در بهترین تیم کرواسی یعنی دینامو زاگرب سپری کرد، از این پس در ترکیب قرمزها حضور خواهد داشت و امروز نیز اولین تمرین خود با پیراهن پرسپولیس را پشت سر گذاشت.
    او که از همین حالا طرفداران زیادی در بین پرسپولیسی ها پیدا کرده، شب گذشته با پروازی از ترکیه به دوحه رسید و به اردوی سرخپوشان ملحق شد. او در خلال صرف صبحانه به دیگر بازیکنان معرفی شد و سپس همراه با آن ها در زمین تمرین کمپ اسپایر حضور یافت و نخستین جلسه تمرینی اش را انجام داد.
    بودیمیر که در نیم فصل اول 7 گل زده بود، حالا بلندقدترین بازیکن تیم پرسپولیس به حساب می آید و با حضور او مدافعان حریف کار سختی برای کنترل خط حمله تیم برانکو خواهند داشت. همچنین به نظر می رسد تیم پرسپولیس در نیم فصل دوم تغییراتی تاکتیکی انجام دهد و بودیمیر کروات را در نوک پیکان خط حمله ببیند. با جذب این آسمان خراش 193 سانتی متری، بار دیگر رقابت در خط حمله پرسپولیس به اوج می رسد و مهدی شریفی، علی علیپور و ماریو بودیمیر تمام تلاش خود برای حضور فیکس در ترکیب را انجام خواهند داد. به گفته برانکو قیمت این بازیکن حدود 200 هزار دلار و ارزان تر از گادوین منشا است. همچنین لازم به ذکر است پس از بازگشت به ایران قرارداد این بازیکن نهایی خواهد شد. اولین بازی ماریو بودیمیر با پرسپولیس نیز روز یکشنبه در برابر یوپن بلژیک خواهد بود.

elahe naz
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فعال همیشگی

4,380
    5,827

Icon14 بالاتر از عابدزاده، حجازی و رحمتی؛ مرد شماره یک در مسیر درخشش تاریخی

سنگربان شماره یک تیم ملی در دومین دیدار ایران در جام ملت*های آسیا باز هم کلین شیت کرد تا آمار او در بازی*های ملی درخشان*تر از قبل شود.

به گزارش وبسایت نود، علیرضا بیرانوند مرد شماره یک تیم ملی کشورمان در دیدار برابر ویتنام هفدهمین بازی ملی رسمی خود را انجام داد و باز هم کلین*شیت کرد تا آمار خیره کننده*ای در این زمینه به ثبت برساند. بیرانوند در 17 بازی ملی رسمی که تا کنون در رقابت*های مختلف انجام داده، 14 کلین*شیت به ثبت رسانده و تنها در سه بازی دروازه*اش باز شده که دو بازی آن در جام جهانی 2018 روسیه مقابل اسپانیا و پرتغال بوده است. عملکرد بیرانوند در درون دروازه*ی تیم ملی در این 17 بازی فراتر از حد انتظار بوده و در مقایسه با دروازه*بان*های سابق تیم ملی، آمار بهتری را از خود به جای گذاشته است. در ادامه عملکرد علیرضا بیراند و چند سنگربان دیگر تیم ملی را در 17 بازی (ابتدایی) رسمی ملی مقایسه می*کنیم. ناصر حجازی احمدرضا عابدزاده
    سیدمهدی رحمتی
    ابراهیم میرزاپور علیرضا بیرانوند بیرانوند نه تنها به لحاظ آماری بهتر از سایر دروازه*بان*های تیم ملی در ادوار مختلف بوده، بلکه نسبت به بسیاری از مردان شماره یک تیم*های ملی سراسر جهان نیز عملکرد بهتری به نمایش گذاشته است. این عملکرد درخشان مرد شماره یک تیم ملی کشورمان، به یک رقابت یا تورنمنت خاص هم محدود نمی*شود و او در تمامی رقابت*های داخلی و بین*المللی، باشگاهی و ملی، موفق بوده و عملکرد آماری فوق العاده*ای را به ثبت رسانده است. دروازه*بان 26 ساله باشگاه پرسپولیس تا کنون 29 بازی ملی انجام داده و موفق به ثبت 16 کلین شیت شده است.

elahe naz
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فعال همیشگی

4,380
    5,827

Posticon (5) تلاش شاگردان برانکو در حضور ماکلله و ژاوی

تیم پرسپولیس در شرایطی تیم اوپن بلژیک را شکست داد که کلود ماکلله مربی تیم اوپن بلژیک و ژاوی ارناندس ستاره تیم السد قطر نیز در ورزشگاه حضور داشتند.

به گزارش "ورزش سه"، سرخپوشان پایتخت اگرچه شروع خوبی در بازی با اوپن نداشتند و تا آخرین دقایق مقابل اوپن بازنده بودند، اما در نهایت با گل های دقیقه 85 و 90 سعید کریمی و محمد امین اسدی، پرسپولیس توانست از سد اوپن بلژیک عبور کند.این نتیجه در شرایطی رقم خورد که ژاوی ارناندس اسطوره اسپانیایی و سابق تیم بارسلونا نیز در کمپ اسپایر قطر حضور داشت و تلاش هر دو تیم را تماشا کرد. او در پایان کنار پرسپولیسی ها حاضر شد و عکسی به یادگار با آن ها انداخت.علاوه بر ژاوی، یک اسطوره فوتبالی دیگر نیز در این استادیوم حضور داشت. کلود ماکلله ستاره سابق تیم چلسی که اکنون مربی تیم اوپن بلژیک است نیز روی نیمکت تیم حریف بود و شکست شاگردانش را به نظاره نشست.

elahe naz
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فعال همیشگی

4,380
    5,827

New2 پرسپولیس با دو تیم آماده در نیم فصل دوم

تیم پرسپولیس در شرایطی نیم فصل دوم را آغاز می کند که 26 بازیکن آماده را در فهرست خود دارد.

* کلکسیون چند پسته ها در دوران محرومیت

با این حال برانکو اکنون روزهای بسیار خوبی را سپری می کند و در نیم فصل دوم دست بازتری برای انتخاب سیستم، ایجاد تغییر در ترکیب و انجام تعویض در طول مسابقات خواهد داشت. در یک سال محرومیت، سرمربی تیم پرسپولیس سعی کرد تا با چند پسته کردن مهره هایی نظیر آدام همتی، سیامک نعمتی، احمد نوراللهی و... کار تیمش را راه بیاندازد و همین اتفاق باعث شده تا علاوه بر بازیکنان تخصصی هر پست، قرمزها چند مهره غیرتخصصی نیز در مناطق مختلف زمین داشته باشند. به طور مثال آدام همتی که به عنوان یک مهاجم به پرسپولیس آمد، اکنون توانایی بازی در پست دفاع راست، هافبک راست و هافبک چپ را دارد یا سیامک نعمتی که در پیکان صرفا یک هافبک کناری بود، حالا می تواند خود را یک دفاع راست مطمئن یا یک مهاجم گلزن معرفی کند! همچنین احمد نوراللهی نیز در پست هافبک کناری به قدری خوب بود که به تیم ملی هم دعوت شد و در بازی با ویتنام نیز بیشتر دقایق را به عنوان هافبک چپ سپری کرد. در این بین می توان از شجاع خلیل زاده نیز نام برد که سال های سال در پست دفاع میانی به کار گرفته شد اما از بازی با الدحیل به منطقه راست دفاع انتقال یافت و آن جا هم مطمئن عمل کرد.
    * 7 خرید کارآمد برای پوشش نقاط ضعف نیمکت

پرسپولیس در تابستان با جذب مهدی ترابی، مهدی شیری، مهدی شریفی سعید کریمی و سروش رفیعی گام بلندی برای نقل و انتقالات زمستانی برداشت. آن ها در پنجره نقل و انتقالاتی جاری نیز محمد نادری دفاع چپ و وسط سابق تراکتور و ماریو بودیمیر مهاجم بلند قد دینامو زاگرب را جذب کردند تا مصدومیت محمد انصاری و جدایی گادوین منشا نیز آسیبی به شاکله تیم نرساند. با این حال اگر فرشاد احمدزاده، صادق محرمی و وحید امیری در تابستان از پرسپولیس جدا نمی شدند، بعید بود برانکو دست به چنین خریدهایی بزند. حالا از بین این 7 بازیکن احتمالا 3-4 نفر خیلی زود فیکس می شوند اما بقیه احتمالا برای پوشش نقاط ضعف در روی نیمکت خریداری شده اند. * زوج خط دفاعی؛ همچنان سیدجلال و شجاع

در طول یک و نیم فصل اخیر پرسپولیس عملکرد دفاعی فوق العاده ای داشته است. حتی می توان بخش اعظمی از موفقیت قرمزها در دوران محرومیت را نیز به همین عملکردهای دفاعی مرتبط دانست اما موضوع خستگی این بازیکنان و انجام مسابقات مداوم باعث نگرانی بسیاری از هواداران پرسپولیس شده است. اکنون قرمزها به جز شجاع و سیدجلال هیچ دفاع وسط تخصصی دیگری را (به غیر از احسان حسینی) در فهرست خود ندارند و تنها محمد نادری، محسن ربیع خواه و حسین ماهینی می توانند در این پست بازی کنند. نادری فصل گذشته کارش را به عنوان دفاع چپ با تراکتور آغاز کرد اما در ادامه به دفاع وسط منتقل و مطمئن ظاهر شد. او مهم ترین آلترناتیو برای بازی در این قسمت از زمین می باشد. * سرخ ها در انتظار درخشش شیری

یکی از خریدهایی که در ترکیب اصلی تیم پرسپولیس به میدان خواهد رفت، مهدی شیری است. کادرفنی پرسپولیس پس از مصدومیت حسین ماهینی، مهره هایی نظیر سیامک نعمتی، آدام همتی، شجاع خلیل زاده و حتی محسن ربیع خواه را در این پست استفاده کردند که هیچ یک دفاع راست تخصصی نیستند و حالا حضور مهدی شیری کوتاه قامت و پرسرعت می تواند موهبت بزرگی برایشان باشد. نکته اصلی در این باره، جا افتادن هرچه سریع تر مهدی شیری و درخشش او در این پست است که می تواند در فرآیند هجومی نیز باتوجه به خرید بازیکن بلند قامت، موثر باشد. در چند فصل اخیر به نوعی خلا بازیکنی که بتواند سانترهای خوبی انجام دهد و مهاجمان را این چنین تغذیه کند، در بین مدافعان راست پرسپولیس دیده می شد و حالا انتظار سرخ ها این است که شیری چنین وظیفه ای را به بهترین شکل انجام دهد. * کار دشوار سروش و ترابی برای ورود به ترکیب

پرسپولیس در دوران برانکو ایوانکوویچ همواره از خط هافبک قدرتمندی بهره مند بوده و این روزها نیز ستاره های زیادی را در این قسمت از زمین می بیند. کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی، امید عالیشاه، بشار رسن، مهدی ترابی و سروش رفیعی 7 هافبک نامدار پرسپولیس هستند که مهره های جوان تر نظیر همتی، طاهرخانی و حسین پور را نیز نزدیک به خود می بینند. از بین این 10 بازیکن، تنها 4 نفر در ترکیب اصلی خواهند بود و این موضوع کار را برای خریدهای جدید سخت تر می کند چرا که آن ها باید خیلی زود خود را به برانکو تحمیل کنند. البته حضور احمد نوراللهی و مهدی ترابی در تیم ملی و بازی در جام ملت ها و ایجاد خستگی، باعث می شود تا از حجم ترافیک در خط میانی قرمزها کاسته شود و برانکو فرصت ایجاد تغییرات در این قسمت را داشته باشد.
    نکته دیگر این است که برانکو در اردوی قطر مهدی شریفی را نیز برای دقایقی در پست هافبک کناری و وینگر استفاده کرد و همین موضوع زنگ خطر جدیدی برای هافبک های تخصصی محسوب می شود.
    * خط حمله؛ زوج جدید علیپور - ماریو؟

برخلاف سال قبل که فقط علی علیپور و گادوین منشا در خط حمله پرسپولیس بودند و در آخرین هفته های محرومیت محمدامین اسدی نیز به این پست اضافه شد، حالا 5 بازیکن آماده در این قسمت از زمین حاضر هستند. علی علیپور و ماریو بودیمیر به عنوان اصلی ترین گزینه ها رقبایی نظیر محمدامین اسدی، سعید کریمی و مهدی شریفی را پشت سر خود احساس می کنند. اسدی و کریمی که بازیکنان جوان به حساب می آیند، در بازی با اوپن دو گل زدند و خود را مطرح کردند و مهدی شریفی نیز با سابقه خوب، گزینه ای جدی برای بازی در زمین محسوب می شود. همچنین نباید فراموش کرد که مهدی ترابی نیز توانایی بازی در خط حمله را دارد. انتخاب سیستم؛ ادامه کار با لوزی؟

کسی نمی داند برانکو برای نیم فصل دوم چه فکری در سر دارد و قرار است با چه سیستمی کار را ادامه دهد. در نیم فصل نخست علی رغم محرومیت پرسپولیسی ها 442 لوزی بازی کردند و همین موضوع به نمایش جذاب و تماشاگرپسند این تیم یاری رساند. حالا اگر پرسپولیس با همین سیستم بازی کند، یک هافبک دفاعی از بین نوراللهی و کامیابی نیا انتخاب می شوند، هافبک راست از بین نعمتی، رسن و ترابی، هافبک چپ از بین عالیشاه، ترابی و نعمتی و در آخر هافبک میانی یا بازیساز از جمع کوچک سروش رفیعی یا بشار رسن عراقی. * دو تیم آماده علیه رقبای داخلی و خارجی

پرسپولیس برای نیم فصل دوم 26 بازیکن را در فهرست خود دارد و دیگر مشکلی بابت کمبود نفرات در این تیم وجود نخواهد داشت. این بدان معناست که برانکو دو تیم آماده در دست دارد و می تواند در تورنمنت های مختلف هر 11 بازیکن خود را دست خوش تغییر و تحول کند. به طور مثال پرسپولیس که در تاریخ 8 بهمن با سپیدرود بازی دارد و 4 روز بعد در لیگ بازی می کند، دیگر مشکلی بابت چینش نفرات نخواهد داشت. * رونمایی از ترکیب مقابل سپیدرود

پرسپولیس در شرایطی به مصاف سپیدرود می رود که مهدی ترابی، احمد نوراللهی و علیرضا بیرانوند احتمالا به دلیل حضور در جام ملتها یا خستگی ناشی از این جام حتی در صورت حضور در اردو باعث می شود برانکو همچون نیم فصل نخست کار را با بوژیدار رادوشویچ آغاز کند و دو بازیکن ملی پوش دیگر را هم روی نیمکت بنشاند. قرمزها در بازی با اوپن بلژیک با ترکیب رادو شوویچ، سید جلال حسینی (کاپیتان)، شجاع خلیل*زاده، شایان مصلح، مهدی شیری، کمال کامیابی*نیا، سروش رفیعی، امید عالیشاه، علی علیپور، سیامک نعمتی و مهدی شریفی به میدان رفت و باتوجه به دیر اضافه شدن ماریو بودیمیر، احتمالابرانکو با همین ترکیب کار را در نیم فصل دوم آغاز خواهد کرد.
    دروازه بان: علیرضا بیرانوند، بوژیدار رادوشویچ، ابوالفضل درویش وند دفاع وسط: سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد نادری، احسان حسینی (محسن ربیع خواه) دفاع راست: مهدی شیری، حسین ماهینی (سیامک نعمتی) دفاع چپ: شایان مصلح (محمد نادری) هافبک دفاعی: کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، محسن ربیع خواه (حسین ماهینی) هافبک راست: سیامک نعمتی، آدام همتی (بشار رسن) هافبک چپ: امید عالیشاه، مهدی ترابی (سیامک نعمتی) هافبک وسط یا نفوذی: سروش رفیعی، بشار رسن، سعید حسین پور، حمیدرضا طاهرخانی (مهدی ترابی) مهاجمین: علی علیپور، ماریو بودیمیر، محمدامین اسدی، سعید کریمی، مهدی شریفی، مهدی ترابی (سیامک نعمتی)
    ویرایش توسط elahe naz : 2019.01.15 در ساعت 15:44
    elahe naz
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فعال همیشگی

4,380
    5,827

Flower 32 32 طعنه مهدوی*کیا به تاکتیک تیم ملی

طعنه مهدوی*کیا به تاکتیک تیم ملی/ علیزاده را می*خواستیم!

مهدی مهدوی*کیا کاپیتان اسبق تیم ملی به بازی ایران مقابل عراق واکنش نشان داد.
    به گزارش وبسایت نود، شب گذشته تیم ملی فوتبال ایران در سومین بازی خود در رقابت*های جام ملت*های آسیا به مصاف عراق رفت و در نهایت دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند. با این تساوی تیم ملی به عنوان تیم اول راهی مرحله*ی یک هشتم نهایی رقابت*ها شد. مهدی مهدوی*کیا یکی از گلزنان ایران در جام جهانی 1998 فرانسه در بازی مقابل آمریکا، بعد از این بازی در صفحه*ی شخصی خود به انتقاد از بازی تیم ملی پرداخت و نوشت: «با توجه به روند بازی به بازیکنی نیاز بود که پرتاب*هایش تیزتر و بلندتر باشد. یکی مثل علی علیزاده عزیز که پرتاب*های فوق*العاده*ای داشت».

elahe naz
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فعال همیشگی

4,380
    5,827

Icon2008 بازیکنان پرسپولیس هم علیه کی*روش متحد شدند

مشکل حسادت در کسب افتخار است!

بازیکنان پرسپولیس در واکنش به اظهارات کارلوس کی*روش پستی مشترک را منتشر کردند.
    به گزارش وبسایت نود، پس از اظهارات جنجالی کارلوس کی*روش (اینجا بخوانید) و موضع گرفتن علیه وزارت ورزش و کنایه هایی که به پرسپولیس زد، بازیکنان این تیم در اقدامی مشترک واکنش نشان دادند و متن زیر را در صفحات شخصی شان منتشر کردند:
    مردم گرانقدر ایران

این نگارش در پاسخ به برخی مطالب دروغین است که عده ای سواستفاده گر به بهانه های واهی آن را مطرح کرده اند هیچ هدف دیگری ندارد.
    دیگر عادت کرده ایم به بهانه گرفتن های پوچ و بی مورد
    تکرار دشمنی ها و نفرت پراکنی ها و هر بار به دلیل لطمه نخوردن به تیم ملی سکوت کردیم.
    اما این بار بر خود واجب دانستم که روشنگری کنیم.
    ۱.چه مزیتی برای پرسپولیس قائل شده اند که دیگران از آن محروم بوده اند؟
    ۲.از بودجه عمومی کشور چقدر سهم پرسپولیس بوده و چقدر به دیگر تیم های دولتی رسیده؟
    ۳.چه مبلغی برای پرواز غیرمستقیم از دبی به توکیو پرداخت شده و این مبلغ را کدام نهاد واریز نموده است؟
    ۴.چه کمکی در زمان پنجره های بسته به پرسپولیس شده و کسب موفقیت را جز تلاش بی وقفه بازیکنان و کادر فنی مجرب و پر تلاش و زحمت کش و حمایت بی دریغ هوادارانش مدیون چه کسی است؟
    ۵.کدام یک از اعضای تیم عدم پرداخت به موقع مطالباتشان را به گردن دیگران انداخته اند و به پرواز چارتر دیگران اعتراض کرده اند ؟
    ۶.مبلغ دریافتی اعضای تیم پرسپولیس با مبلغ قرارداد کدام یک از دروغ پراکنان برابر است؟
    ۷.درصد دریافتی بازیکنان پرسپولیس با کدام یک از تیم های لیگ برتری و یا دروغ گویان یکی است؟
    شفاف سازی به عهده مسئولین است و رسیدگی به انتشار مطالب کذب به عهده مراجع ذیصلاح .
    ولی چون تا کنون هیچ مسئول و مرجعی پیگیر این یاوه گویی ها نبوده مجبور به شکستن سکوتمان شدیم.
    اما علت بیان این همه حرف خالی از وجه و بی پایه چیست؟
    #حسادت در کسب افتخار
    #عدم مسئولیت پذیری و ترس از شکست
    #بازار گرمی داخلی و خارجی
    و یا شاید بیماری !! کذابان و دروغ گویان بدانند که در صورت تکرار اراجیفشان به بد ترین وجه پاسخ خواهند شنید.
    در پایان ذکر این نکته خالی از لطف نیست که با تمام وجود حامی تیم ملی هستیم و از صمیم قلب آرزوی موفقیت برای برادرانمان را داریم.
    موفقیت هر ایرانی موفقیت ایران است و هیچ کس نخواهد توانست مردم ما را در مقابل یکدیگر قرار دهد.
    این حواشی در حالی به وجود آمده که تیم ملی امروز حریفش را هم در مرحله یک هشتم نهایی شناخت و باید به مصاف عمان برود. مسئولان ورزش و فوتبال کشور هنوز هیچ اظهار نظر رسمی در این باره نکردند و تنها اظهار نظر رسمی مربوط به بیانیه باشگاه پرسپولیس بود.

elahe naz
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فعال همیشگی

4,380
    5,827

Flower 32 32 بازتاب جهانی پرتاب دست بیرو

آلیسون*بکر، دخیا و ادرسون به چالش بیرانوند دعوت شدند

پرتاب های دست بلند علیرضا بیرانوند در بازی ایران و عراق توجه زیادی را در رسانه های جهان به خود داشت.

به گزارش وبسایت نود، علیرضا بیرانوند در بازی ایران و عراق بار دیگر با واکنش های خوب خود، آمادگی بالایش را به رخ کشید. این دروازه*بان که در جام جهانی با مهار پنالتی رونالدو، توانست در صدر اخبار رسانه های جهان قرار گیرد، این بار نیز در جام ملت ها با حرکتی جاللب توجه دیگر، آمادگی بالایش را به رخ کشید. رسانه کروات dnevnik نوشت پرتاب دست ۷۰ متری علیرضا بیرانوند در بازی با عراق از نکات جالب بازی*های جام ملت های آسیا بود که برای بازیکن ایران موقعیت گل ایجاد می کرد. او در تریم پرسپولیس در ۹۲ دیداری که به میدان رفته است توانسته ۵۴ بار دروازه تیمش را بسته نگه دارد. حضور در فینال لیگ قهرمانان مهمترین دستاورد او در این تیم بود. بیرانوند در تیم ملی ایران نیز همواره عملکرد خوبی داشته است و توانسته بارها توانمندی ها و آمادگی بالای خود را به رخ کشید. دیلی میل، سان و ناسیونال نیز از جمله دیگر سایت هایی بودند که به بازتاب این حرکت جالب دروازه بان ایران پرداختند و حضور او را در حملات تیمش با ادرسون دروازه*بان منچسترسیتی مقایسه کرد. همچنین صفحات پیج های مختلفی در توئیتر نیز به بازتاب این پرتاب دست های منحصر به فرد علیرضا بیرانوند در بازی ایران و عراق پرداختند. سایت گل که یکی از مشهورترین نشریه های فوتبالی در سطح بین المللی است، به این پرتاب دست واکنش نشان داد و در صفحه توئیترش ادرسون، دخیا و آلسیون بکر را به چالش بیرانوند دعوت کرد.
    بیرانوند در هر ۳ دیدار تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا برای ایران به میدان رفت و در هر ۳ دیدار نیز موفق به بسته نگه داشتن دروازه تیمش شد. او و سایر هم تیمی های ایران اکنون به دیدار یکشنبه با عمان فکر می کنند.

صفحه 201 از 201 نخست ... 101151181191196197198199200201
نمایش نتایج: از 3,001 به 3,012 از 3012

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)