ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 203 123456112151101 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 3045
    perspolis

کوچولو شیرخواره

0
    8

پیش فرض ▌▌ انجمن طرفداران پرسپولیس▌▌

[center:dcce20327f][/center:dcce20327f]

[center:dcce20327f]&& انجمن طرفداران پرسپولیس &&

[/center:dcce20327f]
    ویرایش توسط Aida-star : 2011.03.22 در ساعت 22:58
    perspolis

کوچولو شیرخواره

0
    8

افشین قطبی:
    استیلی نباشد، من هم می*روم / در کنار هم برای قهرمانی می جنگیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: اگر استیلی در تیم نباشد، من هم نمی*توانم بمانم و به کارم در پرسپولیس ادامه دهم.
    به گزارش خبرنگارمهر، افشین قطبی در مورد نتیجه جلسه مسئولان با کادرفنی باشگاه ضمن بیان مطلب فوق افزود: در این جلسه تصمیم های بسیار مهمی گرفتیم تا راهمان را بهتر از گذشته طی کرده و انرژی بیشتری را نشان دهیم.
    وی درمورد مهمترین تصمیم این جلسه اضافه کرد: یکی برای همه، همه برای یکی صددرصد پشت کاشانی هستیم و با مدیریت ایشان و با همکاری یکدیگر تا قهرمانی پیش می*رویم.
    سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، درپاسخ به این سوال که بسیاری اعتقاد دارند، دل اعضای کادر فنی با هم یکی نیست؟ تاکید کرد: تمام حاشیه*هایی که مطرح شده را فراموش کنید زیرا این مسائل نمی*توانند ما را از هم جدا کنند. کادر فنی حالا قویتر و متحدتر از هر زمانی کار خواهد کرد.
    وی همچنین در مورد استیلی اظهار داشت: حمید استیلی در تمام امور تیم پشت من است و من هم پشت وی هستم. من بدون حمید نمی*مانم، حمید هم بدون من نمی*ماند. منظورم این است که ما به هم اعتماد کامل داریم. من حمید را دوست دارم و مانند روز اول می*گویم: استیلی دوست و برادر من است.
    قطبی خاطرنشان کرد: در ایران فامیل و دوست زیادی ندارم و به این راحتی استیلی را از دست نمی*دهم. منطورم اینست که او را با تمام وجود می*خواهم. با این سخن باید تمام اولین مرحله از حرفها تمام شود. من، حمید و مرزبان فقط با هم ادامه می*دهیم.
    وی در پاسخ به این سوال که می گویند به استیلی اعتماد ندارید و نظراتش را سخت قبول می*کنید؟، اظهارداشت: اینطور نیست. من او را دوست دارم، ولی گاهی باید به عنوان سرمربی تصمیم نهایی را بگیرم. از روزیکه حمید استیلی را دیدم، انسانی با احساس بود که همینطور هم جلو رفته است.
    سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دراین مورد ادامه داد: استیلی در دبی با من صحبت کرد و مرا به پرسپولیس و ایران آورد. اینها برای من مهم و ارزشمند است. می*خواهم که این دوستی برای همیشه ادامه پیدا کند به خاطر همین است که اگر او نباشد، من هم نمی*توانم بمانم و ادامه بدهم.
    وی درمورد پیام کادر فنی برای بازیکنان پرسپولیس تصریح کرد: بازیکنان باید تمام تلاش خود را در بازی و تمرین انجام بدهند. باید تمام انرژی خود را در زمین بگذارند تا دیگر انژی مازادی برای حرف زدن باقی نماند.
    قطبی افزود: ما تصمیمهای جدی خواهیم گرفت تا نفرات که فرم بهتری دارند در ترکیب قرار بگیرند. محبوبیت و پیشینه مهم نیست و به کسی کمک نمی کند. این آمادگی بازیکن است که باعث تصمیم نهایی می*شود زیرا همه ما و البته بازیکنان می*آیند و می*روند ولی تجربه به من می*گوید: تیم همیشه مهمتر از فرد است.
    سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درپایان گفت: این جلسه برای ما پایان همه چیز و آغاز یک زندگی جدید است. این مسائل به کادر فنی انگیزه داده است تا با همکاری یکدیگر یک تیم بهتر و موفقتر بسازیم. ما در کنار هم خواهیم جنگید تا به قهرمانی برسیم
    perspolis

کوچولو شیرخواره

0
    8

در نشست دیروز اعلام شد؛
    حمایت قاطع هیئت مدیره پرسپولیس از عملکرد حبیب کاشانی
    نشست هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، عصر روز پنجشنبه در دفتر دکتر سعیدلو معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار شد.
    حسن بیادی سخنگوی هیئت مدیره باشگاه در خصوص مسائل مطرح شده در این نشست گفت: مسائل و مشکلات باشگاه در هیئت مدیره مورد بررسی قرار گرفت و نتیجه این شد که بطور جدی باید از برنامه*های آقای کاشانی حمایت کرد. اعضای هیئت مدیره مجاب شدند که در زمینه*های مختلف به ایشان کمک کنند و نیز قرار شد آقای کاشانی برنامه*های آتی خود در زمینه*های مختلف بوی*ژه مسائل مالی جاری باشگاه را به هیئت مدیره ارائه دهند. آقای سعیدلو هم قول داده است که در این زمینه به مدیرعامل باشگاه کمک و هماهنگی*های لازم را با سازمان تربیت بدنی انجام دهند.
    بیادی افزود: اعضای هیئت مدیره باشگاه معتقدند تیم پرسپولیس تا به امروز توانسته است با نتایج مطلوبی که کسب کرده است، صدر جدول را در اختیار داشته باشد و رکوردهای جدیدی را نیز در اختیار گیرد. هیئت مدیره نیز موظف است با مهیا کردن شرایط مطلوب برای فعالیت مدیرعامل، باعث تداوم موفقیتهای تیم و خوشحالی تماشاگران و هواداران تیم پرسپولیس باشند.
    بیادی در ادامه به فعالیتهای موفق فرهنگی باشگاه پرسپولیس اشاره و خاطر نشان کرد: آقای کاشانی توانسته است در مدت کوتاه حضوردر باشگاه پرسپولیس به وعده*های خود عمل کند و ثابت کند که مدیریت ورزشی می*تواند با دیدگاه فرهنگی و اجتماعی هم توأمان باشد و تأثیرات خود را بگذارد. عملکرد آقای کاشانی در حوزه*های فرهنگی و اجتماعی نه تنها مورد تائید هیئت مدیره باشگاه، که مورد تائید و تحسین کارشناسان نیز بوده است.
    وی درباره اظهارات اخیر خود که در آن کاشانی را به سعه صدر بیشتر توصیه کرده بود گفت: اینکه من گفته*ام ایشان باید ظرفیت خود را بالا ببرد به این دلیل بود که حقیقتاً هواداران، بازیکنان و کادر فنی، ایشان را دوست دارند و به همین دلیل انتظار می*رود آقای کاشانی به سعه صدر خود از خیلی از مسائل بگذرد و چشم پوشی کند.
    خبرنگار سایت رسمی باشگاه پرسپولیس از بیادی پرسید؛ شما در اظهارات اخیر خود دلیل استعفای آقای کاشانی را مسدود بودن حسابهای قبلی پرسپولیس و مشکلات مالی عنوان کرده بودید و بر این اساس، شبهه اختلاف میان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس و سازمان تربیت بدنی بوجود آمد، آیا چنین مسئله*ای صحت دارد؟
    سخنگوی باشگاه پرسپولیس در این باره توضیح داد: اینها احتمالاتی بود که من مطرح کرده بودم و به هیچ عنوان دیدگاه آقای کاشانی نبود و اختلافی هم در میان نیست. به هر حال باید قبول کرد که مشکلات مالی پرسپولیس که بخش اعظمی از آن به مدیر عامل و هیئت مدیره جدید ارتباطی ندارد، به باشگاه فشار می*آورد و هیئت مدیره باشگاه و سازمان تربیت بدنی از ابتدا وعده داده بودند که به این مشکلات رسیدگی می*کنند. با این حال امیدوارم اظهارات من باعث سوء تفاهم نشده باشد و مشکلات مالی پرسپولیس هم با تعامل و هماهنگی هیئت مدیره باشگاه و سازمان تربیت بدنی به زودی مرتفع شود.

جمعه 25 آبان
    perspolis

کوچولو شیرخواره

0
    8

افشین قطبی :گل رویایی زدیم / این پرسپولیس برای قهرمانی قلب شیر دارد
    سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز خوشحالی از پیروزی تیمش در ثانیه های پایانی دیدار با سایپا گفت: بازیکنان من ثابت کردند برای قهرمانی قلب شیر دارند و حتی یک ثانیه هم به تساوی فکر نمی کنند.
    افشین قطبی که پس از پیروزی یک برصفر عصر امروز تیمش برابر سایپا با خبرنگاران گفتگو می کرد ضمن بیان این مطلب افزود: ما در نیمه اول موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتیم اما نتوانستیم از این موقعیت ها استفاده کنیم.
    قطبی ادامه داد: البته درنیمه دوم دو تیم فوتبال بهتری را به نمایش گذاشتند و موقعیت های مناسبی برای گلزنی بدست آوردند اما این تیم ما بود که در ثانیه های پایانی موفق شد حریفش را شکست دهد و به سه امتیاز حساس دست پیدا کند.
    سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که "رمز موفقیت پرسپولیس در ثانیه های پایانی چیست ؟" خاطر نشان کرد: ما با تعویض هایی که انجام دادیم به دنبال سه امتیاز بودیم و خوشحالم که بازیکنانم و همه تماشاگران پرسپولیس حتی یک ثانیه هم به تساوی فکر نمی کردند و توانستند با حمایت و تلاش در ثانیه های پایانی به گل برتری دست پیدا کنند.
    قطبی ادامه داد: از همه بازیکنان و تماشاگران پرسپولیس تشکر می کنم که در طول 90 دقیقه از پرسپولیس حمایت کردند و با هم به یک پیروزی شیرین دست پیدا کردیم. وقتی شما در دقیقه 95 گلزنی می کنید تنها یک گل رویایی بدست آورده اید و خوشحالم که ما در این بازی با یک گل رویایی به پیروزی دست پیدا کردیم.
    وی افزود: بازیکنان من ثابت کردند برای قهرمانی قلب شیر دارند و تا ثانیه های پایانی فقط برای پیروزی می جنگند.
    افشین قطبی در پایان در مورد دیدارهای آینده پرسپولیس گفت: قطعا ما در دیدارهای آینده هم فقط به سه امتیاز فکر می کنیم و قطعا برای این دیدارها هم برنامه های ویژه ای داریم.
    perspolis

کوچولو شیرخواره

0
    8

باقرى* به* همه* پرسپوليسى*ها قول* سکه* داد
    پيروزى* مقابل* سايپا آنقدر جذاب* و شيرين* بود که* حتى* کريم* باقرى* را هم* دست* به* جيب* کرد. کاپيتان* پرسپوليس* در خاتمه* بازى* ميان* سرخپوشان* آمد و به* تمام* آنها وعده* اهداى* يک* سکه* بهار آزادى* داد تا به* اين* وسيله* از زحمات* بازيکنان* تقدير کرده* باشد.
    بعد از اينکه* باقرى* چنين* وعده*اى* را داد رختکن* پرسپوليس* از شدت* خوشحالى* منفجر شد.

شنبه 26 آبان
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,406
    20,467

خوبه perspolis خان...
    اگه ادامه دار باشه خيلي خوبه...
    من از طرفداراي تاپيكت هستم...
    احتمال ميدم دوست علي سونامي باشي...نه؟ :D

خلاصه خوش اومدي... :wink:
    Viper

پیشکسوت کوچولو
    11
    151

سلام
    خيلي خيلي حال كردم
    :P
    نحوه کار در فروم و سایت کوچولو

ای تو بهانه واسه بودن.....
    badboy
    كوچولوي بد - اخراج شده كوچولو بد - اخراج شده
    0
    74

ٰٰhاقا سعید اشتباهی كردی پرسپولیس از دوستای منه ولی سونامی میشناسه :wink:
    Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,558

اره دوست بدبوي هست منم مي شناسمش دادا منم كمكت مي كنم

يا علي
    روزگار شنگولی جوانیم را برد.
    نه صدایشرا نازک کرده بود، نه دستانش را آردی!!
    ازکجا باید ،به گرگ بودنش شک میکردم...!!

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,558

دادا كجايي من ادامه مي دم تا بياي

نه* استيلي، نه* قطبى* بيشترين* سهم* از آن* «کاشاني» است* روى* پلاکاردها نوشته* شده* بود: حاجى* تو را به* خدا استعفا نده. اين* جمله* را خطاب* به* کاشانى* نوشته* بودند. مديرى* که* همين* 6، 7 ماه* قبل* مجبور شد استعفاى* انصارى*فرد را پس* بگيرد تا کمتر مورد لعن* و نفرين* و شعار هواداران* پرسپوليس* واقع* شود. همان* هواداران* اما امروز چنان* به* مديرعامل* جديد تيمشان* علاقمند شده*اند که* وقتى* خبر استعفايش* را مى*شنوند اشک* مى*ريزند و روى* پلاکاردها مى*نويسند: حاجى* تو را به* خدا استعفا نده.
    بدون* حتى* يک* دوست*
    تقريباً* حتى* يک* موافق* هم* نداشت؛ روزى* که* مديريت* بر ارتش* سرخ* را شروع* کرد، حتى* ما رسانه*ها نيز به* دليل* «نحوه» انتصاب* او که* از جايى* خارج* ازسازمان* تربيت*بدنى* خط* مى*گرفت، مخالف* کاشانى* بوديم* اما همانگونه* که* مراد مديرعامل* پرسپوليس* با سفرهاى* استانى*اش* به* رسالت* خويش* عمل* مى*کند، حاج* حبيب* نيز با سفرهاى* رسانه*اى* ثابت* کرد و نشان* داد که* شباهتى* به* قضاوت*هاى* نادرست* ندارد.
    آري، همانگونه* که* احمدى*نژاد تبديل* شده* به* سمبل* «سياستمدار مردمي»، کاشانى* نيز پيرو توصيه* حافظ* که* مى*فرمايد «با دوستان* مروت* با دشمنان* مدارا» ابتدا جو را به* سود خود و مجموعه*اش* ساخت* تا پس* از آن* بتواند بار کج* را به* منزل* برساند.
    با قلبش* انتخاب* مى*کند
    اينکه* «استيلي» همه*کاره* باشد موضوع* نقدها بود و اينکه* قرار است* قطبى* بيايد سوژه* «شک» کارشناسان، مى*گفتند: مذاکره* با کسى* که* نمى*تواند تا قبل* از شروع* مسابقات* بالاى* سر تيمش* باشد، نمايشى* عوامفريبانه* است* تا به* زور زمان* (که* همه* چيز را در خود حل* مى*کند) مردم* کم*کم* سرمربيگرى* استيلى* را بپذيرند و با آن* کنار بياند، ولى* قطبى* آمد و از ترکيب* او با حميد «صدرنشين» ليگ* هفتم* متولد شد تا بار ديگر به* صحت* انتخاب*هاى* مردى* که* بيشتر از حساب* و کتاب* متکى* به* قلب* و معنوياتش* است* پى* ببريم.
    نگذاشت* «بى*پولي» احساس* شود
    فصل* گذشته* اگر پاى* درد دل* سرخپوشان* مى*نشستى* خيلى*هايشان* گلگى* داشتند از معوقه*ها و حرفى* نمى*زدند به* اين* خاطر که* مى*دانستند باشگاه* دستش* جلوى* سازمان* دراز است* و تا پول* از آن* بالا نرسد نمى*شود کارى*اش* کرد. امسال* اما کاشانى* به* وعده*هايى* که* داده* وفادار مانده* و هرگز نگذاشته* تا دست* بازيکنانش* خالى* بماند. اينکه* او از طريق* کدامين* لابى*ها به* سرمايه* مورد احتياج* باشگاه* دست* مى*يابد اصلاً* مهم* نيست* و آنچه* اهميت* دارد رفع* نيازهاى* تيم* است.
    حبيب* که* آشنايى* چندانى* با مديريت* در فوتبال* و حواشى*اش* نداشته* هر زمان* هم* که* احساس* کرد حاشيه*اى* در حال* شکل*گيرى* است، از فرمول* شوک* بزرگتر بهره* گرفت* و با تهديد به* استعفا و کارهايى* از اين* دست* آرامش* را به* پرسپوليس* بازگرداند تا نشان* بدهد که* پشت* ظاهر ساده*اش، زرنگى*هاى* يک* مدير کاربلد را دارد.
    او همچنين* با نيروى* - متأ*سفانه* - فراموش*شده* ايمان، پرسپوليسى* ساخته* که* وقتى* به* فهرست* عوامل* دخيل* در صدرنشينى*اش* نگاه* مى*کنيم، نقش* و سهم* کاشانى* را پررنگ*تر از ديگر عوامل* مى*يابيم.

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,558

خلیلی و سلیمانی به آبادان رفتند / تمرین پنالتی برای بازیکنان پرسپولیسکاروان تیم فوتبال پرسپولیس در حالی برای برگزاری دیدار جام حذفی با صنعت نفت راهی آبادان شد که محسن خلیلی و میثم سلیمانی را نیز به همراه داشت.به گزارش خبرنگارمهر، آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس تهران پیش از دیدار با صنعت نفت آبادان، ساعت 14:30 دقیقه امروز و به مدت یک ساعت در ورزشگاه نفت تهرانسر برگزار شد.
    برپایه این گزارش، در بخشی از این تمرین که بیشتر به برنامه های تاکتیکی اختصاص داشت، مربیان تیم فوتبال پرسپولیس تمرینات ضربات پنالتی را برای بازیکنان این تیم در نظر گرفتند.
    همچنین در پایان این تمرین نفراتی که به همراه تیم به آبادان سفر کرده، مشخص شدند که در این بین نام محسن خلیلی و میثم سلیمانی در لیست نفرات اعزامی به این شهر قرارداشت. البته سلیمانی برای انجام کار شخصی، به همراه این تیم به آبادان می رود. ضمن اینکه نام خلیلی به علت مصدومیت هم به احتمال زیاد در لیست 18 نفره نهایی قرارنخواهد گرفت.
    از سوی دیگر نام کریم باقری، فرشید کریمی، علیرضا حقیقی، کامیار قنبری، مهران فرضیات و ضیا نیک نفس هم از لیست نفرات اعزامی تیم پرسپولیس به آبادان حذف شد تا به غیر از این بازیکنان، تمام نفرات تیم برای حضور در آبادان به فرودگاه مهرآباد بروند.
    طبق برنامه ریزی انجام شده، کاروان تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 17:30 دقیقه امروز با پرواز چارتر به آبادان سفر می کند و پس از ورود به این شهر، در هتل کارون مستقر خواهد شد.
    دیدارتیم های صنعت نفت آبادان و پرسپولیس تهران از مرحله یک سی و دوم رقابت های فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور- جام آزاد سازی خرمشهر- ساعت 14:45 روزپنجشنبه اول آذرماه در ورزشگاه تختی آبادان و با قضاوت محسن ترکی برگزار می شود.

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,558

استیلی در نشست خبری:حاشیه های پرسپولیس را می شناسم / کاشانی می رفت، من هم می رفتممربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به سال ها حضور در تیم فوتبال پرسپولیس به خوبی با حاشیه هایی که حول و حوش این تیم وجود دارد آشنا هستم.به گزارش خبرنگارمهر، حمید استیلی با بیان این مطلب درنشست خبری صبح امروزباشگاه پرسپولیس که درسالن آمفی تئاتر شهرداری منطقه 9 تهران برگزارشد، ضمن رد شایعه اختلاف خود با افشین قطبی افزود: ما یک تیم واحد هستیم که همه از مدیریت و سرمربی تیم تبعیت می کنیم. قطعا اگر تیم دو دسته شود و بین بازیکنان اختلاف بیافتد اولین فردی که اعتراض می کند من خواهم بود.
    وی تصریح کرد : باشگاه با افرادی که نظم و انضباط تیم را برهم بزند برخورد خواهد کرد و برای این کارجایگاه افراد را درنظر نمی گیرد، کما اینکه درکمیته انضباطی نیز با برخی از بازیکنان برخورد شده است.
    مربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به سابقه فعالیت خود دراین باشگاه گفت: من سابقه سالها بازی و مربیگری درتیم پرسپولیس را دارم و به خوبی با جو و حاشیه هایی که حول این تیم وجود دارد ، آشنا هستم. من اگرهم مشکلی وجود داشته باشد به قطبی گوشزد می کنم و او با درک موقعیت موجود برای حل این مشکل تصمیم گیری می کند.
    استیلی با تاکید بر لزوم آموزش و افزایش آموخته های تئوری مربیان فوتبال افزود: تلاش می کنم تا به دانش مربیگری خود بیافزایم. امسال در دو دوره کلاس مربیگری درهلند و تهران شرکت کرده ام . قطعا اگر فرصت فراهم شود در آینده درکلاس های دیگری نیز حضور خواهم یافت.
    وی اظهار داشت: ما از بازیکنان می خواهیم که ازهمان ابتدا روی دروازه حریف فشار وارد کنند . اینکه در دقایق پایانی به گل می رسیم خواسته کادرفنی نیست. بازی به گونه ای هدایت می شود که ناچارمی شویم با فشار بیشتر در آن دقایق به گل برسیم.
    مربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به نقش هواداران تیم فوتبال پرسپولیس در موفقیت های این تیم گفت : درتیم ما همه فعل خواستن را به خوبی صرف می کنند به همین خاطربازیکنانی که از روی نیمکت به داخل زمین می روند روحیه برتری جویی دارند و درکنار دیگر بازیکنان برای پیروزی تلاش می کنند. دراین بین حمایت هواداران را نیز درکنار خود داریم . آنها تا دقیقه 94 ازتیم حمایت می کنند و باعث می شوند تا بازیکنان با انگیزه بیشتری برای پیروزی تلاش کنند.
    وی درخاتمه تصریح کرد: تصمیم داشتم اگرآقای کاشانی ازسمت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس استعفا کرد من نیز از سمت خود کناره گیری کنم.

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,558

افشین قطبی در نشست خبری:خوشبختم که استیلی کنارم است / 20 سال فرصت دارم سرمربی ایران شوم / مذاکره ای با ادووکات نداشته امسرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه برای هدایت تیم ملی فوتبال ایران 20 سال فرصت دارد گفت: من خیلی خوشبختم که در کنار خود مردان با تجربه ای چون حمید استیلی را دارم.به گزارش خبرنگار مهر، افشین قطبی در نشست خبری امروز باشگاه پرسپولیس که در محل سالن آمفی تئاتر شهرداری منطقه 9 تهران برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: تمام مربیان بزرگ دنیا نقطه نظرات تمامی اعضای کادر فنی را می شنوند و با در نظر گرفتن جمیع نظرات تصمیم نهایی را خود اتخاذ می کنند.
    قطبی با ابراز رضایت از همکاری با حمید استیلی خاطر نشان کرد: برای من کار کردن با حمید استیلی آسان است. او یک مربی با تجربه در فوتبال ایران است که تجربیات زیادی در خارج و داخل کشورمان دارد. خیلی خوشبخت و خوشحالم که در کنار دست راست و چپم افرادی با تجربه دارم که در فوتبال ایران و جهان تجربیات زیادی دارند.
    سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شرایط تیم فوتبال سپاهان اصلی ترین رقیب این تیم در مسابقات لیگ برتر گفت: در این چند هفته سعی کرده ایم تمام تمرکزمان روی تیم خود باشد و روی همین اصل طی 14 هفته اخیر نتایج خوبی کسب کرده ایم. سپاهان درحال حاضر 4 بازی کمتر از تیم ما دارد و با اختلافی 7 امتیازی نسبت به این تیم صدرنشین هستیم. از دید من همین اختلاف امتیاز و صدرنشینی ما به آنها فشار می آورد. ما درجایگاه خوبی هستیم و امیدوارم بتوانیم در نهایت با همان 75 امتیازی که وعده داده بودم قهرمان لیگ شویم.
    وی نتیجه گرایانه بازی کردن تیمش در مسابقات لیگ برتر را این چنین توجیه کرد: هر کسی که در فوتبال حرفه ای است به خوبی می داند در فوتبال تنها نتیجه مهم است، زیرا اگر نتیجه نگیرید فرصت ندارید که به کار خود ادامه دهید. ما برای نتیجه و قهرمانی بازی می کنیم و دراین بین انجام بازی زیبا را نیز مدنظر داریم. در 14 هفته گذشته سعی ما بر این بود که ضمن کسب نتیجه فوتبال زیبا و بین المللی هم انجام دهیم .
    قطبی با اشاره به اینکه فوتبال پرسپولیس بعضی اوقات زیبا و بین المللی نبوده است، با امیدواری از آینده یاد کرد که این تیم ضمن کسب نتیجه فوتبالی زیبا ارائه کند.
    سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قبول مسئولیت تیم ملی فوتبال کشورمان را افتخار بزرگی برای خود خواند و افزود: برای اولین بار که در 3 سالگی در خیابان های تهران به توپ ضربه زدم. دوست داشتم روزی برای تیم ملی ایران بازی کنم یا این تیم را هدایت کنم. این فرصت را دارم که در 20 سال آینده سرمربی تیم ملی ایران شوم. اما در حال حاضر با توجه به لطفی که آقای کاشانی به من داشتند و باعث بازگشتم به ایران شدند اولویت اصلی ام موفقیت پرسپولیس و همکاری با این مجموعه تا رسیدن به قهرمانی است.
    وی در پاسخ به این سئوال که "شاخصه های فوتبال حرفه ای از دید افشین قطبی چیست؟"، گفت: فوتبالی که توام با نتیجه گیری باشد و بازیکنان در قالب دفاع و حمله با سرعت عمل بالا کار کنند. اینکه بازیکنان بتوانند در دفاع فضا را محدود کنند و در زمان حمله دامنه کار را افزایش دهند. فوتبال بین المللی فوتبالی است که در آن بازیکنان با هر توانایی بتوانند در حمله و دفاع شرکت کنند و...
    قطبی ادامه داد : بازیکنی در این فوتبال بین المللی می تواند توانایی خود را بروز دهد که ضمن داشتن هوش بالا بتواند سریع تصمیم گیری کند و روحیه بردن را داشته باشد. ما در بازی های گذشته همیشه نتوانستیم بین المللی بازی کنیم و حداقل بین 20 تا 60 دقیقه بازی تیم مان متناسب با این فوتبال بوده است. اینکه تا دقیقه 94 روح بردن و پیروز شدن در تیم حاکم است نشان می دهد بازیکنان فرصت ارائه فوتبالی که معیارهای آن را گفتتم دارند که قطعا در آینده آن را از تیم پرسپولیس شاهد خواهیم بود.
    سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس مردم ایران را مردمانی عاشق فوتبال خواند و گفت: در هیچ کجای دنیا ندیدم که مردم تا این اندازه عاشق فوتبال باشند. مطمئنا با مدیریت آقای کاشانی که با قلب خود باشگاه را اداره می کند خانواده پرسپولیس در آینده می تواند فوتبال بین اللملی را انجام دهد.
    وی یاد آور شد: زمانی که هدایت پرسپولیس را قبول کردم با کمک دستیارانم ابتدا برای خود هدف سازی کردیم و بر اساس آن خود برنامه ریزی کردیم با پیگیری برای رسیدن به هدف خود تلاش کردیم که این تلاش کماکان ادامه دارد.
    قطبی با اشاره به اینکه در تمامی پست ها بازیکنان خوبی با توانایی مشابه در تیم فوتبال پرسپولیس حضور دارند، افزود: مشکل ما این است که در تمام پست ها بازیکنانی هم سطح داریم. در این بین تنها بازیکنانی که آماده ترند فرصت بازی پیدا خواهند کرد. پرسپولیس باشگاه بزرگی است که همه از آن نتیجه می خواهند. در این شرایط نمی توان برای کسب تجربه بازیکنی را به میدان فرستاد. ما زمانی که هدف مان قهرمانی در لیگ و جام حذفی است ناچاریم از بازیکنانی استفاده کنیم که آمادگی و توانایی خود را در تمرینات نشان دهند.
    سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص چگونگی جذب بازیکنان جدید گفت: بازیکنی که برای حضور در پرسپولیس به ایران می آیند، نباید این تیم را برای چلوکباب انتخاب کرده باشد. او باید برای رشد فوتبال ایران و کمک به پرسپولیس به ایران بیاید. ما نیز با توجه به این مسائل چند بازیکن خوب را در نظر گرفتیم که متاسفانه باشگاه پول مورد نیاز جذب آنها را در اختیار نداشت. با توجه به موفقیت تیم شرایط مالی ما در نیم فصل دوم بهتر می شود وی می توانیم گزینه های مدنظر خود را به خدمت در آوریم.
    وی به نیکی از دیک ادووکات سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کره جنوبی یاد کرد و گفت: ادووکات را از زمانی که سرمربی مونشن گلادباخ و تیم ملی هلند بود می شناختم. ما 10 ماه در تیم ملی هلند باهم همکار بودیم. او برای من مانند برادر و پدر بود. ادووکات مربی است که فوتبال در خون و روح اش است و اگر ایران او را جذب کند موفقیت بزرگی را نصیب خود کرده است. البته من با او تماس داشته ام نه در مورد فوتبال ایران . صحبت های ما شخصی بود و ارتباطی به فوتبال ایران پیدا نمی کرد.
    قطبی ادامه داد: در روزنامه ها خواندم که گفته بودند :" قطبی تلاش می کند تا ادووکات را به ایران بیاورد" قطعا ادووکات اطراف خود افرادی را دارد که خیلی بهتر از من می توانند به او کمک کنند و خیلی تیم های هستند که او را می خواهند. آن طور که من شنیدم دیک علاوه بر تیم زنیت روسیه تیم ملی فوتبال اتریش را هم خواهان خود می بیند. با توجه به اینکه ادووکات زنیت را قهرمان لیگ روسیه کرده و این تیم جواز لیگ قهرمانان را کسب کرده است قطعا او در این تیم می ماند تا ثمره کار خود را در لیگ قهرمانان ببیند.
    سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که "در حال حاضر پرسپولیس بیشتر بین المللی است یا سپاهان؟"، گفت: الان سپاهان بیشتر بین المللی است چون حضور در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کرده است. اما زمانی که بازی ما با آنها در پایان نیم فصل و مسابقات لیگ برگزار شود پرسپولیس بیشتر از سپاهان بین المللی خواهد بود.
    وی با گفتن اینکه خبرنگاران دوست دارند 20 سال به عقب برگردند و جلو بروند، در پاسخ به خبرنگاری که به مقایسه فوتبال امروز پرسپولیس با دهه 50 پرداخت گفت: من این مقایسه را نمی کنم. با تمام احترامی که برای مربیان و بازیکنان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس قائلم و اعتقادم به اینکه آنها تاریخ پرسپولیس را نوشته اند تیم محبوب امروز را ساخته اند مقایسه تیم فعلی با گذشته را درست نمی دانم.
    قطبی تصریح کرد: ما خیلی افتخار داریم که امروز باشگاه پرسپولیس به اجاره در اختیار ماست. مطمئنا اگر ما از این تیم برویم بازهم پرسپولیس همان تیم محبوب و پرافتخار می ماند و مربیان دیگر می آیند و این تیم را به قهرمانی می رسانند.

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,558

کاشانی در نشست خبری:خدا نکند خبرنگاری با کسی مخالف باشد / این پرسپولیس است که به ما شخصیت می دهد / اجازه نمی دهیم کسی از خط قرمز عبور کند
    خدا نکند خبرنگاری با کسی مخالف باشد / این پرسپولیس است که به ما شخصیت می دهد / اجازه نمی دهیم کسی از خط قرمز عبور کند
    حبیب کاشانی با بیان این مطلب در نشست خبری صبح امروز باشگاه پرسپولیس که در سالن آمفی تئاتر شهرداری منطقه 9 تهران برگزار شد، متناسب با ایام ولادت حضرت امام رضا (ع) به ذکر حدیثی از آن حضرت با این مضمون که "کسی قلب و زبانش یکی نباشد منافق است" پرداخت و افزود: زمانی که باشگاه پرسپولیس را تحویل گرفتم تیم از نظر روحی و روانی شرایط ایده آلی نداشت و بازیکنان راغب نبودند که قراردادی جدید با باشگاه منعقد کنند. درهمین حین سه تن از بازیکنان ما بنا به دلایلی از تیم جدا شدند. این آمادگی هم نبود که با بازیکنان و مربیان جدید قرار دادی بیشتر از یکسال به امضا برسانیم . با پشت سر گذاشتن این مشکلات قطعا در نیم فصل دوم با برنامه عمل کرده و نسبت به تمدید قرارداد بازیکنانی که مورد نظر کادر فنی هستند اقدام خواهیم کرد.
    وی با با رد شایعه حضور علی سامره در تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در مطبوعات می خوانم که علی سامره به پیشنهاد افشین قطبی پاسخ منفی داده است. دراین خصوص باید بگویم حضور سامره در هر تیمی مغتنم است. او افتخار بزرگی برای هر تیم است اما آقای قطبی هیچ مذاکره ای نداشته و تصمیمی دراین خصوص اتخاذ نکرده است.
    مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: از اصول حرفه ای به دور است با بازیکنی که با باشگاهی قرار دارد برای فصل بعد مذاکره کنیم. با این حال سیاست ما بر این است که از وجود بازیکنان پیشین پرسپولیس که بنا به هر دلیلی از ایران دور هستند، استفاده کنیم.
    کاشانی همچنین در خصوص چگونگی حضورحسین کعبی در تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: در تماسی که با کعبی داشتم، وی با رد تمامی شایعاتی که این روزها مطرح شده است، عنوان کرد اگر تصمیم گرفتم در ایران به فوتبال خود ادامه دهم قطعا تیم پرسپولیس را انتخاب خواهم کرد. ظاهرا کعبی نتوانسته با شرایط آب و هوایی انگلیس خود را تطبیق دهد به همین خاطر در نظر دارد فوتبال خود را مجددا در ایران ادامه دهد.
    مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از خبرنگاران خواست اخبار این باشگاه را از سایت و روابط عمومی دنبال کنند. وی با اذعان به اینکه اساس کار روزنامه نگاری بر آسایش و آرامش مخاطبان است، خاطر نشان کرد: درست نیست که مطبوعات خبری را برای تیراژ یا پول بیشتر انتخاب کنند. اینکه با زدن یک تیتر نادرست آرامش و آسایش را از عده ای بگیریم به هیچ عنوان پسندیده نیست.
    وی در خصوص پرونده رافائل در دادگاه عالی ورزش گفت: محکومیت باشگاه پرسپولیس در این پرونده قطعی است و می بایست مطالبات این بازیکن که رقمی در حدود 42 هزار یورو است پرداخت کنیم. دادگاه داوری ورزش همچنین باشگاه ما را پرداخت جریمه ای به آژانسی که رافائل را به ایران آورده است نیز محکوم کرده که بدان معترضیم و برای تعدیل این رای اعتراض کرده ایم.
    کاشانی همچنین از دریافت کمک مالی سازمان تربیت بدنی برای پرداخت بدهی رافائل نیجریه ای خبرداد و گفت: سازمان مدارک لازم را برای پرداخت این رقم از باشگاه پرسپولیس خواسته که قرار است با استناد بدان بودجه مورد نظر تامین شود.
    مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تاکید دوباره بر اینکه استعفا از سمت مدیرعاملی این باشگاه حق طبیعی اوست ، افزود: هر وقت احساس کنم بودن یا نبودن من در باشگاه ضرورتی ندارد قطعا آن روز تصمیم به استعفا خواهم گرفت. در این بین پیروزی یا شکست تیم در تصمیم گیری من تعیین کننده نیست. اگر احساس کنم نبودن من باعث تقویت تیم می شود حتما آن روز از باشگاه پرسپولیس می روم.
    خبرنگاری از کاشانی پرسید: "در تماس تلفنی با کعبی چه مسائلی بین شما مطرح شد و آیا او موافقت خود را برای حضور در باشگاه پرسپولیس اعلام داشت؟"، وی در پاسخ گفت: من از کعبی پرسیدم که آیا بازی ها پرسپولیس را دنبال می کند که وی عنوان کرد تمامی بازی های این تیم را دنبال می کنم. وی در ادامه همچنین ابراز علاقه کرد که در صورت بازگشت به ایران تنها برای پرسپولیس بازی کند. البته برای اتخاذ این تصمیم منتظر حضور جان تیگانا در تیم لستر است و اگر او نیز مانند دو مربی دیگر نسبت به استفاده از کعبی نظر مثبتی نداشته باشد قطعا وی به تیمی دیگر می پیوندد.
    کاشانی در ادامه تاکید کرد: کعبی تمایل دارد برای پرسپولیس بازی کند. در این بین تنها ابراز تمایل کعبی مهم نیست باید ببینیم آیا باشگاه می تواند خواسته های او را تامین کند. جذب او برای ما بسیار مهم است اما باید توان مالی این کار را نیز داشته باشیم.
    مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، سپاهان را افتخار فوتبال ایران خواند و افزود: اولین بار است که یک باشگاه ایرانی حضور در دیدار نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا را تجریه می کند و به مسابقات فوتبال جام باشگاه های جهان را می یابد.
    وی همچنین به اقداماتی که باشگاه پرسپولیس در جهت حمایت از تیم فوتبال سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا انجام داده است اشاره کرد و با تاکید بر اینکه این اقدامات در نوع خود بی سابقه بوده است، گفت: ما از افتخار آفرینی باشگاه سپاهان ناراحت نیستیم. اما با این حال تاکید داریم که حقوق باشگاه پرسپولیس نباید تضعیف شود. اینکه عنوان کردیم در بازی های سپاهان نباید وقفه بیافتد دلیل بر نارضایتی ما از موفقیت این تیم نیست. ما حقوق باشگاه پرسپولیس را به عنوان رقیب این تیم در لیگ برتر در نظر گرفتیم و تاکید مان به این خاطر بود که دو تیم در شرایطی برابر در لیگ مبارزه کنند.
    کاشانی با اذعان به اینکه باشگاه پرسپولیس در مسابقات لیگ برتر رقابتی سالم مبتنی بر اصول جوانمردی با تیم فوتبال سپاهان خواهد داشت، گفت: ما در داخل میدان مبارزه رقیب سپاهان هستیم اما در خارج از زمین دوست و رفیق این تیم خواهیم بود.
    مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچون دفعات گذشته تاکید چند باره بر این داشت که مدیری ورزشی نیست و تجربیات مدیریتی اش برای دوران حضور در آموزش و پرورش است، وی با اشاره به اینکه مدیریت در این رده مبتنی بر روابط انسانی است، افزود: اصولی که بر باشگاه پرسپولیس حاکم است روابط انسانی را رقم می زند. رقم خوردن این اتفاق خارق العاده نیست و می توانیم با درک متقابل در تصمیم گیری های روابطی دوستانه داشته باشیم. در 150 روزی که من مدیرعامل باشگاه بوده ام تمامی کارها با تصمیم گیری و مشورت همه مجموعه انجام شده است.
    وی وجود اختلاف نظر در بین مجموعه فعلی باشگاه پرسپولیسش را تایید کرد و گفت: این اختلاف نظر به معنای شکاف در روابط طرفین نیست. اختلاف نظر در هر مجموعه ای وجود دارد که طبیعی است. اصلا همین اختلاف نظرهاست که خلاقیت را ایجاد می کند و اگر نباشد فضا برای رشد مناسب نخواهد بود.
    کاشانی مجددا گریزی به مطالب روزنامه ها زد و گفت: خدا نکند که روزنامه نگاری با کسی مخالف باشد، آن وقت تمام زندگی او را شخم خواهد زد. باید توجه داشت این کار دور از اصول مردانگی است که بعضا از سوی برخی دوستان رعایت نمی شود.
    وی ادامه داد: در هفته گذشته که تصمیم به استعفا از سمت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گرفتم همه خبرنگاران با من تماس گرفتند هر کدام به نحوی پی جوی دلیل کناره گیری من بودند. جالب اینجا بود که بیشتر آنها به دنبال این بود که از زبان من بشنوند دلیل این استعفا اختلاف نظر با رئیس سازمان، هیئت مدیره باشگاه، کادرفنی تیم و... بوده است.
    کاشانی بحث تکراری اینکه بالاخره نام باشگاه "پرسپولیس" است یا "پیروزی" را با گفتن پاسخی تکراری که در گذشته بارها از او شنیده بودیم جواب داد، اینکه باشگاه با نام شرکت فرهنگی ورزشی پیروزی ( پرسپولیس ) به ثبت رسیده است و با نظر خواهی از هواداران بهترین نام را بر می گزینیم و...
    تکلیف کارت هواداری باشگاه پرسپولیس چه شد؟ این هم یکی از سئوالات نشست خبری امروز بود که تقریبا سئوال مشترک تمام جلسات مشابه این است، کاشانی اما در پاسخ به این سئوال با تاکید بر اینکه هواداران همچون پیشکسوتان سرمایه باشگاه هستند که نباید از آنها سواستفاده کرد، اظهار داشت : نباید صرفا کارت هواداری به هوادار داده شود. باید فردی که این کارت را در اختیار دارد از خدماتی که باشگاه در اختیارش قرار می دهد استفاده کند. باید اینها را در ابتدا تعریف و نیاز مالی از بحث کادر هوادارای برداشته شود تا هرهوادار تیم که کارتی را در اختیار داشت از ظرفیت های آن کارت به نحوی استفاده کند.
    مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اما در ادامه تاکید کرد : باشگاه پرسپولیس قائم به فرد نیست. این ما نیستیم که به پرسپولیس شخصیت می دهیم، پرسپولیس است که به ما شخصیت می دهد. اعتقاد دارم حتی اگر 1000 نفر دیگر هم به جای به من به پرسپولیس بیایند و بروند هیچ اتفاقی نمی افتد و پرسپولیس کماکان همان تیم محبوب و مردمی باقی خواهند ماند. در این بین ما باید تلاش کنیم تا در زمان حضور خود پرسپولیس را به موفقیت برسانیم.
    وی همچین بحث واگذاری سهام باشگاه پرسپولیس را منوط به ابلاغ رسمی از سوی هیئت مدیره باشگاه خواند و گفت: اگر این ابلاغ صورت پذیرد راهکاری موجود برای خصوصی سازی را بررسی می کنیم و اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیارمجمع قرارمی دهیم تا نسبت به واگذاری سهام باشگاه اقدام شود.
    کاشانی بحث در خصوص حضور مربی و بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی آزادی را با گفتن اینکه "دست ما بالاست و گردمان کلفت نیست"، آغاز کرد و گفت: برای ما حق و حقوق باشگاه مهم است و خط قرمزماست. به کسی نیز اجازه نمی دهیم از این خط قرمز عبور کند. ما برای هر بازی مبلغ 10 میلیون تومان می دهیم و ورزشگاه آزادی را اجاره می کنیم در این بین باید این حق را داشته باشیم که حداقل در یک اتاق 4 متری، جلوی درب رختکن، دستشویی ورزشگاه آزادی مقابل نام اسپانسر خود پاسخگوی رسانه های باشیم.
    وی ادامه داد: مدیریت ورزشگاه آزادی فضای تبلیغاتی ورزشگاه را یک میلیارد تومان کرایه داده است، به ما چه ارتباطی دارد. حرف ما این است که اجازه داشته باشیم نام اسپانسر ما هم کنار نام حامی مالی این ورزشگاه نصب شود تا جریمه نشویم. ما شرایط مان با استقلال فرق می کند. درست است که حامی مالی این دو تیم یکی است اما نوع قراردادمان متفاوت است. آقای فتح الله زاده آخر مدیر ورزشی است، من در زمینه ورزش تجربه ندارم و پای قراردادی را امضا کردم که اسپانسر به ما این اجازه را نمی دهد که مقابل نام یک حامی مالی دیگر گفتگویی با رسانه ها داشته باشیم. قطعا برای فصل آینده من با تجربه تر شده ام و تن به چنین قرارداد نخواهم داد.

چهارشنبه 30 آبان

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,558

صفحه 1 از 203 123456112151101 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 3045

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)