ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 13 از 143 نخست ... 389101112131415161718233363113 ... آخرین
نمایش نتایج: از 181 به 195 از 2131
    Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,562

پیش فرض ▌▌ انجمن طرفداران استقلال▌▌

[center:a8470ef42e][/center:a8470ef42e]

[center:a8470ef42e]&& انجمن طرفداران استقلال &&
    [/center:a8470ef42e]
    ویرایش توسط Aida-star : 2011.03.22 در ساعت 23:56
  2. 3
    nazanin-ss
    کوچولو پرتلاش برای فعال شدن

0
    1

تبریک تبریک :D
    Fabregas Dont leave for Barca!
    nazanin-ss

0
    1

اسم اصلیه فابیو جانواریو جانو آریو هست
    blueboy_kami

کوچولو تازه به دنیا آمده

0
    0

تبریک به همه دریا دلان
    به امید قهرمانی آسیا
    :?: :?: :?: :?: :?: :?:
    catCAT

پیشکسوت کوچولو
    كوچولو ماندگار

306
    1,288

امسال سال ما بود به یاری حق در سال اتی با تجربه ای که بدست اوردیم قهرمان اسیا خواهیم شد انشاالله
    عمر ما با همه تلخی و شیرینی خود می گذرد
    عشق ها می میرند
    رنگ ها رنگ دگر می گیرتد
    و فقط خاطره هاست که چه شیرین و چه تلخ
    همیشه به جا می مانند
    toomaj_dejected
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

25
    45

پیش فرض ختم کلام

[SIZE=3:10df95b8ec]عشق است استقلال[/SIZE]
    پیشا نی ام ... چسبیدن به سینه ات را میخواهد
    و موهـــــایم ... بوییــــدنت
    و چشمهایم خیس کردن پیراهن زنانه ات را
    عجب بغض پرتوقعی دارم امشب !
    catCAT

پیشکسوت کوچولو
    كوچولو ماندگار

306
    1,288

عکسهایی از جشن قهرمانی استقلال تهران

nazanin-ss

0
    1

آخرین گمانه زنی*ها از نیمکت استقلال / از نام های بزرگ تا مربیان وطنی
    در شرایطی که کمتر از 14 روز از استعفا رسمی امیر قلعه نویی از سرمربیگری تیم فوتبال استقلال می گذرد، هنوز جانشین او و دستیارانش که در آستانه جدایی از این تیم هستند، مشخص نشده است.
    با جدایی امیر قلعه نویی از استقلال، مدیران این باشگاه با کوچ دسته جمعی اعضا کادر فنی و سرپرستی آبی پوشان روبرو خواهند بود و باید تیم*شان را با کادری جدید آماده مسابقات فصل آتی کنند. امیر قلعه نویی، دستیارانش و البته علی نظری جویباری (سرپرست تیم استقلال) مقصدی نامشخص دارند، اما تلاش برای انتخاب جانشینان آنها از چندی پیش آغاز شده است.

آنچه این روزها در رسانه های ورزشی مطرح و اکثرا هم تکذیب می شود، گفتگو و مذاکره با مربیانی چون جان توشاک و ... است. او که در حال حاضر سرمربی تیم ملی ولز است و تیمش را برای بازی با آذربایجان در تاریخ شانزدهم خردادماه آماده می کند، ناخودآگاه نامش برای سرمربیگری استقلال مطرح شد و همانطور که انتظار می رفت خیلی زود تکذیب شد.

با این حال گمانه زنی برای انتخاب جانشین امیر قلعه نویی کماکان ادامه دارد. از بین مربیان داخلی پرویز مظلومی عنوان کرده است، استقلالی*ها او را می خواهند. اینکه او سرمربی استقلال شود و کنارش منصور پورحیدری به عنوان مدیرفنی بنشیند، حدس و گمانه ای است که تحقق آن دور از ذهن نیست.

حضور اریش روته مولر در کادر فنی استقلال نیز از دیگر اخباری است که از این باشگاه شنیده می شود. این مربی و مدرس آلمانی که فدراسیون فوتبال هنوز جای مناسبی برایش در تیم*های ملی نیافته است، به استقلال می آید تا کنار یکی از مربیان جوان که سابقه بازی در این تیم را دارد، آبی پوشان را برای فصل آینده تدارک ببیند. یک استقلالی جوان که بتواند این تیم را کنار روته مولرهدایت کند، می تواند زرینچه، منصوریان، مرفاوی و ... باشد.

البته باشگاه استقلال مذاکره و رایزنی با نام*های بزرگ را هم در دستور کار دارد. مذاکره غیرمستقیم با مربیان نامداری چون برنو متسو (سرمربی فعلی تیم ملی قطر) و مارکو فان باستن (سرمربی مستعفی آژاکس آمستردام) نشان از تمایل باشگاه استقلال برای انتخاب یک مربی بزرگ برای جانشینی قلعه نویی دارد. انتخاب دستیار برای این نام*های بزرگ خود جریانی تازه را می سازد. نام*های مجید نامجومطلق، محمود فکری، جواد زرینچه و صادق ورمزیار برای این منظور مطرح شده است، آنهم در حالی که هنوز سرمربی استقلال مشخص نیست.

در شرایطی که عنوان می شود سرمربی و اعضا کادر فنی تیم فوتبال استقلال تا روز یکشنبه معرفی می شود، از حسن ترابپور، منصور رشیدی، محمد علی یحیوی و پرویز برومند به عنوان گزینه های مربیگری دروازه بانان استقلال نامبرده می شود.

و در نهایت برای جانشینی علی نظری جویباری نیز مسئولان باشگاه استقلال حسین فرزامی، جواد قراب و اصغر حاجیلو را مدنظر دارند.

اینکه در نهایت از این جمع کدامیک روی نیمکت استقلال بنشیند، بزودی مشخص خواهد شد. شاید هیچ کدام از آنها فرصت همراهی استقلال را پیدا نکردند و مسئولان این باشگاه در سکوت کادر فنی فصل آینده را انتخاب و معرفی کردند.
    nazanin-ss

0
    1

محمد محمدی به استقلال پیوست

محمد محمدی با امضاء قراردادی دوساله به باشگاه استقلال پیوست.
    nazanin-ss

0
    1

در نامه*ای به محمد علی آبادی/
    دستور رئیس جمهوری برای واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به مردم
    محمود احمدی نژاد در نامه ای به رئیس سازمان تربیت بدنی تاکید کرد: به منظور ارج نهادن به احساسات ارزشمند مردم و توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر باشگاههای استقلال و پرسپولیس لازم است طرح واگذاری این دو مجموعه بزرگ ملی به طرفداران تیمها در دستور کار قرار گیرد.

در نامه رئیس جمهوری به رئیس سازمان تربیت بدنی آمده است: " فوتبال ورزشی زیبا، مهیج و پرطرفداری است که به واسطه جذابیت*های خاص آن به عنوان ورزش برتر کشور مطرح است و باشگاه*های فرهنگی ـ ورزشی قدیمی استقلال و پرسپولیس دارای میلیون*ها هوادار در سراسر کشور بوده و طی سالیان متمادی افتخارات فراوانی برای ایران عزیز ما به ارمغان آورده*اند، بطوری که به مثابه ستون فقرات تیم ملی فوتبال عمل کرده*اند. مردم عزیز ما نیز عموما به تحولات این دو باشگاه حساسند و علاقه مندند این دو باشگاه همواره در اوج باشند."

در ادامه این نامه خاطر نشان کرده است: "اگر چه دولت در سال*های گذشته همواره با حمایت از این دو باشگاه در راستای شادی مردم و هواداران آنها از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نکرده، اما به منظور ارج نهادن به علاقه و احساسات پرشور و ارزشمند مردم و توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر این باشگاه*ها لازم است طرح واگذاری این دو مجموعه بزرگ ملی به طرفداران این تیم*ها در دستور کار قرار گیرد."

رئیس جمهوری در نامه خود به محمد علی آبادی تاکید کرده است: "ظاهرا تا کنون افراد و گروه*های مختلفی برای دریافت سهام این دو باشگاه اعلام آمادگی کرده اند اما با توجه به این که استقلال و پرسپولیس متعلق به همه مردم ایران هستند، شایسته است در راستای گسترش نشاط و شادابی در میان اقشار مختلف جامعه بویژه جوانان و نوجوانان عزیز و در پاسخ به خیل هواداران و اعمال مدیریت قوی و مناسب، سهام این باشگاه*ها در اختیار عموم مردم قرارگیرد."

احمدی نژاد در خاتمه نامه خود به رئیس سازمان تربیت بدنی نوشته است:*" لذا مقتضی است اقدامات لازم برای واگذاری سهام این دو باشگاه به مردم با استفاده از راه کارهای قانونی و در راستای اجرایی کردن اصل 44 قانون اساسی صورت گرفته و نتیجه به این جانب اعلام شود."

سازمان تربیت بدنی پیش از این با ارایه طرح*هایی به ریاست محترم جمهور و بر اساس اصل 44 قانون اساسی و سیاست خصوصی سازی در ورزش، خواستار تعیین تکلیف چگونگی واگذاری سهام دو باشگاه پرطرفدار استقلال و پرسپولیس شده بود.
    shohreh_abieteh

0
    1

معرفی کادر فنی جدید باشگاه استقلال ، بعد از الجزیره

کادر فنی تیم فوتبال استقلال پس از مسابقه این تیم مقابل الجزیره امارات معرفی خواهد شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، پس از تکیمل شدن نفرات برگزیده برای کمیته فنی، مدیر تیم، سرمربی، مربیان، و همچنین رئیس آکادمی باشگاه استقلال به صورت همزمان اسامی این نفرات از طریق سایت باشگاه اعلام خواهد شد.

باشگاه استقلال درصدد است برای فصل آینده ترکیبی از مربیان خارجی- داخلی را برای هدایت تیم بزرگسالان استقلال در نظر گیرد.

مراحل مذاکره با گزینه های مورد نظر به پایان رسیده است اما اسامی آنها تا پایان رقابت های فصل جاری اعلام نخواهد شد.
    shohreh_abieteh

0
    1

قربانی و طالب لو به امارات نمی روند

کاروان تیم فوتبال استقلال بعدازظهر فردا عازم امارات می شود.

اعضای تیم استقلال ساعت 17:15 بعدازظهر فردا به همراه بازیکنان ملی پوش خود و در غیاب وحید طالب لو (دو اخطاره) و پیروز قربانی (مصدوم) راهی ابوظبی می شوند. تیم فوتبال استقلال در هتل مریدین ابوظبی اسکان می یابد.

تیم فوتبال استقلال در ساعت 21 روز سه شنبه به وقت تهران آخرین مسابقه خود در گروه سه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را در مقابل الجزیره امارات در ورزشگاه بن زاید ابوظبی برگزار می کند
    nazanin-ss

0
    1

فابیو جانواریو تکذیب کرد

هافبک برزیلی تیم استقلال گفت: «من هرگز مصاحبه ای درباره دریافت رضایتنامه از باشگاه استقلال انجام نداده ام.»

فابیو جانواریو در گفت وگو با سایت باشگاه تأکید کرد که مصاحبه یکی از روزنامه های ورزشی صبح امروز با او درباره دریافت رضایتنامه از باشگاه استقلال صحت ندارد و او هرگز چنین حرف هایی را مطرح نکرده است.

هافبک برزیلی تیم استقلال پس از مسابقه مقابل تیم الجزیره امارات دوبی را به مقصد برزیل ترک می کند.

لازم به تاکید است که به مناسبت فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی ، باشگاه استقلال از ارائه تکذیبیه به روزنامه مورد نظر خودداری کرد.
    nazanin-ss

0
    1

به پیشنهاد کمیته روابط عمومی
    آشتیانی از شکایت های مطبوعاتی صرف نظر کرد

به پیشنهاد کمیته روابط عمومی باشگاه استقلال واعظی آشتیانی از شکایت های قانونی این باشگاه علیه برخی مطبوعات ورزشی صرف نظر کرد.
    در آستانه فرا رسیدن 27 اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، پیشنهاد کمیته روابط عمومی این باشگاه مبنی بر پس گرفتن شکایت های قانونی این باشگاه علیه برخی روزنامه های ورزشی مورد استقبال واعظی آشتیانی قرار گرفت و مدیرعامل باشگاه استقلال در راستای تعامل و تاکید بر ایجاد فضایی شفاف، سالم، و پاک با پیشنهاد مذکور موافقت کرد.

همچنین واعظی آشتیانی ابراز امیدواری کرد در آینده باشگاه ها و رسانه ها به گونه ای عمل کنند که دیگر شاهد پیگردهای قانونی طرفین نباشیم.

سیاست باشگاه استقلال در ارتباط با رسانه ها، ایجاد فضایی صمیمی و به دور از چالش و جنجال است و انتظار می رود که در آینده باشگاه استقلال و رسانه ها با نشست های صمیمانه و کارشناسی به درک بهتری درباره نوع ارتباط و رفتار با یکدیگر دست یابند.
    nazanin-ss

0
    1

امیر قلعه نویی:
    الجزیره را شکست می دهیم / برای واعظ آشتیانی متاسفم
    سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: با توجه به اینکه دیدار با الجزیره یک بازی ملی است و اینکه نتیجه این دیدار برای هواداران همچنان جذابیت دارد، با کسب یک پیروزی در مصاف با این تیم اماراتی هواداران خود را شاد می کنیم.

امیر قلعه نویی در حاشیه تمرین عصر شنبه استقلال با بیان این مطلب در مورد بازی با الجزیره امارات گفت: موظفیم که یک بازی خوب را مقابل الجزیره به نمایش بگذاریم. اگرچه شانسی برای صعود نداریم اما هواداران استقلال بدانند با تمام قوا در این دیدار شرکت می کنیم تا نتیجه قابل قبولی را کسب کنیم.

با کسب پیروزی برابر الجزیره هواداران خود را شاد کنیم
    وی ادامه داد: متاسفانه برای این بازی چند محروم و مصدوم داریم که همین مساله کار ما را سخت می کند اما ما نماینده ایران هستیم و با توجه به اینکه شانسی برای صعود به مرحله بعد نداریم، با توجه به اینکه دیدار با الجزیره ملی است و نتیجه آن برای هواداران استقلال همچنان جذابیت دارد، وظیفه سنگین تری داریم و باید با کسب یک پیروزی هواداران خود را شاد کنیم.

سرمربی تیم استقلال تاکید کرد: به خاطر تعهد قلبی و اخلاقی که به باشگاه دارم، موظفم تا پایان قراردادم در خدمت استقلال بمانم و قطعا در پایان این بازی قراردادم تمام می شود و بعد از آن مسئولان می توانند هر مربی که می خواهند، استخدام کنند.

امیدوارم مربی بعدی هم استقلال را قهرمان کند
    وی اضافه کرد: صادقانه اعلام می کنم که امیدوارم هرکس بعد از من سرمربی استقلال شد، بتواند این تیم را قهرمان کند. البته اینکه گفته می شود فقط من می توانم استقلال را قهرمان کنم، درست نیست. من همیشه برای استقلال آرزوی موفقیت می کنم و آرزو دارم این تیم فصل بعد، هم در لیگ، هم در جام حذفی و هم در لیگ قهرمانان آسیا موفق باشد.

قلعه نویی همچنین خاطر نشان کرد: در خصوص صحبت*هایی که آقای زریبافان و دانشجو انجام داده و حق را به من داده*اند ممنون آنها هستم ولی قضاوت در این مورد را به مردم می سپارم.

حتما آن بچه واعظی آشتیانی را هم مدیرعامل استقلال کرده است
    وی در ادامه افزود: در مورد صحبتی که مدیرعامل استقلال در برنامه 90 داشته است باید بگویم اگر همان بچه من را سرمربی استقلال کرده، حتما آن بچه واعظی آشتیانی را هم مدیرعامل استقلال کرده است.

سرمربی استقلال در این مورد اضافه کرد: در خصوص حضورم در تیم ملی شما می توانید این موضوع را از آقای هاشمی و مصطفوی سوال کنید، می توانم فقط بگویم بین 7:30 تا 8 صبح به من زنگ زدند و من تا آن موقع نمی دانستم سرمربی تیم ملی شده*ام. بعد از آن بود که فهمیدم چند پیشنهاد هم از تیم های اماراتی الوصل، عجمان، الامارات و الشارجه دارم. حتی مدیر الوصل نسبت به آنکه من دیر به آنها جواب دادم گله کرده و پیغام خود را به مجیدی داده بود ولی دور از جوانمردی بود من استقلال را در میانه راه رها کنم.

از 3 تیم اماراتی پیشنهاد دارم
    وی تصریح کرد: در حال حاضر هم 3 پیشنهاد دیگر از تیم*های اماراتی دارم و آنها آمادگی دارند که با من قرارداد ببندند. فکر می کنم حضور مربی ایرانی در امارات می تواند وجهه خوبی برای فوتبال کشورمان داشته باشد و کلاس مربیان ایرانی را بیش از گذشته بالا ببرد. البته احتمال آنکه با یکی از این سه تیم قرارداد بندم زیاد است اما همه چیز بستگی به توافقم با باشگاه*های اماراتی دارد.

قلعه نویی یاد آور شد: خوشحالم در روزی که استقلال قهرمان شد، میلیون*ها جوان به خیابان آمده و خوشحال بودند و این مساله میلیون*ها دلار برایم ارزش دارد اما امیدوارم دوباره نگویند من به آنها پول داده*ام که بیایند در خیایان شادی کرده و مرا تشویق کنند. همانطور که بارها گفته*اند من به هواداران پول می دهم که در ورزشگاه دستگردی و آزادی تشویقم کنند.

به من گفتند اگر به مس بروی پرونده*ات بسته می شود
    وی همچنین اظهار داشت: زمانیکه می خواستم به مس بروم، به من گفتند اگر به این تیم بروی پرونده*ات بسته و مربیگری*ات نابود می شود اما خدا را شکر توانستم با مس نتایج خوبی کسب کنم و توانایی*ام را در این تیم به آنها نشان دهم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران ادامه داد: برای فصل بعد برنامه*های زیادی برای استقلال داشتیم. شما می توانید ببینید من با تمام بازیکنانیکه به استقلال آمدند قرارداد 2 ساله بستم تا دست مسئولان این تیم در فصل نقل و انتقالات خالی نماند.

برای واعظ آشتیانی متاسفم
    "واعظی آشتیانی در برنامه 90 اعلام کرد صورتجلسه ای در نشست هیئت مدیره برای حضور مقتدارنه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا با قلعه نویی تنظیم نشده و آن را یکی از دروغ*های این مربی خواند." قلعه نویی در این مورد هم اظهار داشت: از روزی که قراردادم با استقلال تمام شود فقط برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم و به خودم اجازه نمی دهم در مورد این تیم اظهار نظر کنم. البته متاسفم که واعظی آشتیایی در برنامه 90 گفته است دروغ گفته*ام زیرا وجود این صورت جلسه توسط نظری جویباری تائید شده است.

قلعه نویی ادامه تاکید کرد: در یک روز آقای واعظی آشتیانی به من گفت جای تو در قلب من است اما چطور شد بعد از قهرمانی ما دیگر جایی در قلب او نداشتیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در پایان برای این تیم آرزوی موفقیت کرد و از هواداران این تیم خواست هیچگاه دست از حمایت آبی پوشان تهرانی برندارند.
    nazanin-ss

0
    1

جدایی از استقلال به ضررم تمام می شود/ کاش حجازی هم با قهرمانی می رفت
    دروازه بان تیم فوتبال استقلال تهران جدایی از این تیم و انتقال به تیم*های دیگر را به ضرر خود خواند و تاکید کرد کماکان به همکاری اش با آبی پوشان ادامه خواهد داد.

وحید طالب لو در گفتگویی به تشریح وضعیت خود و آینده اش در تیم استقلال پرداخت.

بازهم مانند فصول گذشته بحث جدایی ات از استقلال مطرح شده است. آیا این موضوع صحت دارد؟

وحید طالب لو: من با استقلال قرارداد دارم. روز شنبه هم ملاقاتی با آقای واعظ آشتیانی داشتم و نقطه نظراتم را در خصوص ادامه همکاری با باشگاه به ایشان گفتم. بین ما مشکل خاصی وجود ندارد و فصل آینده هم در خدمت استقلال خواهم بود.

* پس بحث حضورت در تیم سپاهان اصفهان منتفی است؟

- اصلا چنین چیزی صحت ندارد. این بحث*ها حاشیه*ای برای برخی از روزنامه هاست. من که از این موضوع بی خبرم. همانطور که گفتم با استقلال قرارداد دارم و نمی توانم این تیم را ترک کنم. این روزها در برخی روزنامه*ها تیتر می زنند که طالب لو در سپاهان. طالب لو از استقلال می رود. طالب لو در فهرست فروش استقلال. طالب لو بین اخراجی ها و... من همه این مسائل را تکذیب می کنم و به آنها توجه*ای ندارم. این روزها هرکسی مرا می بیند در مورد شایعه جدایی*ام از استقلال می پرسد، من به خاطر آنها نه برای پاسخگویی به شایعه پراکنان تاکید می کنم که قصد جدایی از استقلال را ندارم.

* اینکه امیر قلعه نویی قصد حضور در تیم سپاهان را دارد، تو را برای حضور در این تیم اصفهانی ترغیب نمی کند؟

- آقای قلعه نویی تا به امروز در خصوص جدایی از استقلال با من صحبتی نکرده است. من نمی دانم مقصد بعدی ایشان کجاست که بخواهم به آن تیم بروم. من به استقلال تعلق خاطر دارم و پس از سال*ها بازی در این تیم نمی توانم به راحتی از تیم محبوبم جدا شوم.

* اینکه کاپیتان دوم تیم استقلال هستی چقدر برای ماندن در این تیم به تو انگیزه می دهد؟

- بحث کاپیتانی اصلا مطرح نیست. من استقلال را دوست دارم. از این تیم به فوتبال ایران معرفی شدم و به تیم ملی رسیدم. اصلا فوتبال من در باشگاه استقلال شکل گرفته است، با این شرایط دلیلی برای جدایی از این تیم نمی بینم. اطمینان دارم اگر از استقلال جدا شوم نه تنها سودی نخواهم کرد، بلکه دچار ضرر و مشکل هم می شوم.

* با این شرایط هیچ تیمی در فصل نقل و انتقالات در پی جذب وحید طالب لو نباشد.

- دنبال وحید طالب لو نه اما اگر تیمی مرا می خواهد می تواند با باشگاه استقلال مذاکره کند، من بازیکن این تیم هستم.

* ظاهرا محمد محمدی هم به عضویت تیم استقلال درآمده است. نظرت در مورد حضور این دروازه بان جدید در استقلال چیست؟

- هنوز فصل نقل و انتقالات رسما آغاز نشده است، اما بازیکنان در شایعات با تمام تیمها مذاکره کرده و حتی قرارداد می بندند. تا زمانی هم که یک بازیکن قراردادی را ثبت نکند، نمی توان حضور او در تیم جدیدش را رسمی دانست. با این حال من در خصوص آمدن محمدی به استقلال اظهارنظر نمی کنم چون در حیطه وظایفم نیست اما هر دروازه بانی به استقلال بیاید از حضورش در این تیم استقبال می کنم و تفاوتی نمی کند که آن دروازه بان چه کسی باشد. اینکه چه کسی به استقلال می آید مهم نیست اما خیلی دوست دارم اشکان نامداری قراردادش را با تیم استقلال تمدید کند. من در کنار اشکان دوسال توام با آرامش را پشت سرگذاشتم . من از نظر اخلاقی خیلی به اشکان نزدیکم و توانستم از تجربیات او استفاده کرده و به بار فنی خود اضافه کنم. برای من بودن در کنار اشکان خیلی خوب بود، با اینکه می دانستم او از اینکه کمتر فرصت بازی پیدا می کند، تحت فشار قرار دارد. خیلی خوشحالم می شوم نامداری قراردادش را تمدید کند تا دوستی ما همچون گذشته ادامه یابد گرچه او اگر از استقلال هم جدا شود، کماکان دوست خوب و نزدیک من خواهد ماند.

* اگر قلعه نویی از استقلال جدا شود، شاید حمید بابازاده هم همراه او به تیم دیگر برود. اینکه مربی مورد علاقه*ات از استقلال برود، برای تو سخت نیست؟

- هنوز آینده کادر فنی استقلال معلوم نیست. شاید آقای بابازاده با وجود جدایی کادر فنی قبلی در تیم استقلال ماند.

* یک هفته زیر نظر مربی هلندی تیم ملی کار کردی. کار او را چطور دیدی؟

- مربی خوب و کار بلدی است. او بیشتر روی مسائل تکنیکی و مهارتی دروازه بانی با ما کار می کند.

* بحث روز فوتبال ما صعود تیم ملی به جام جهانی است. به نظر تو ایران به جام جهانی می رود؟

- اعتقاد دارم اگر قرار است تیم ملی به جام جهانی برود تا همه یکدل نشوند، این اتفاق محقق نمی شود. البته یکدلی نه در حرف بلکه در عمل. ما باید دست در دست هم قرار دهیم و یکدل شویم تا به جام جهانی راه یابیم. همدل شدن نه در حرف بلکه در عمل کار دشواری است ما می توانیم چنین کاری را انجام دهیم.

* با توجه به اینکه در لیگ قهرمانان دو اخطاره و محروم هستی همراه تیم استقلال برای بازی با الجزیره به امارات نمی روی؟

- من دوست داشتم همراه تیم باشم حتی اگر اجازه بازی نداشته باشم اما به دلیل اهمیت شرایط تیم ملی و تاکید کادر فنی برای حضور در اردوی این تیم در ایران می مانم و به امارات نمی روم.

* در غیاب تو نامداری فرصت خوبی برای بازی دارد.

- امیدوارم اشکان بهترین عملکرد را داشته باشد تا به همه ثابت شود، طالب لو در دو فصل گذشته یک رقیب خوب داشته است.

* نظرت در مورد جدایی امیر قلعه نویی چیست؟

- اینها بحث کلان باشگاه است و به من ارتباطی ندارد. اما از اینکه می بینم امیر قلعه نویی با قهرمانی از استقلال می رود و خواهان زیادی دارد، خوشحالم. یکی از آرزوهایم این است که بازهم به دورانی برگردیم که ناصرحجازی سرمربی استقلال بود و تمام وجود خود را برای موفقیت تیم بگذاریم. ای کاش آن زمان قهرمان می شدیم و حجازی هم با قهرمانی از استقلال می رفت. برای من جدایی حجازی از استقلال خیلی دردناک بود و همیشه از آن به عنوان خاطره ای تلخ یاد می کنم. امیدوارم روزی عمری باشد و دوباره در خدذمت حجاری باشیم تا پاسخ محبتهای او را با قهرمانی بدهیم.

* برای استقلال مربی داخلی بهتر است یا خارجی؟

- در این مورد نظر خاصی ندارم. تصمیم گیرنده اصلی مدیریت باشگاه استقلال و انتخاب آنها هرچه باشد به آن احترام می گذارم.
صفحه 13 از 143 نخست ... 389101112131415161718233363113 ... آخرین
نمایش نتایج: از 181 به 195 از 2131

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)