ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 133 از 143 نخست ... 3383113123128129130131132133134135136137138 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,981 به 1,995 از 2131
    Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,562

پیش فرض ▌▌ انجمن طرفداران استقلال▌▌

[center:a8470ef42e][/center:a8470ef42e]

[center:a8470ef42e]&& انجمن طرفداران استقلال &&
    [/center:a8470ef42e]
    ویرایش توسط Aida-star : 2011.03.22 در ساعت 22:56
  2. 3
    nonoshi

کوچولو تازه به دنیا آمده

1
    4

پرسپولیس است دیگر.....
    گاهی دلش میخواهد توپ اسیا را از نزدیک ببیند
  4. 4
    NaZaniiin
    مدیر بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    3,787
    4,593

مهدی رحمتی: دیگر به جام جهانی فکر نمی کنم

مجله چلچراغ:
    سیدمهدی رحمتی در سالی که با استقلال تهران قهرمان لیگ برتر شد، از تیم ملی به شیوه عجیبی خداحافظی کرد و البته هرگز نخواست تا با کارلوس کی روش آشتی کند. در چند وقت گذشته هر وقت دروازه بانان تیم ملی ضعیف عمل می کنند، همه یاد رحمتی می افتند و هر وقت هم که رحمتی عملکرد خوبی ندارد و در بازی های استقلال گل می خورد، کسی کی روش را سر اینکه چرا رحمتی را دعوت نکرده است،ملامت نمی کند.

در هر حال صحبت با مهدی رحمتی سخت است! این موضوعی است که خودش هم آن را تایید می کند. خودش می گوید صحبت کردن با او سخت ترین کار است اما برای روزنامه نگاران حوزه فوتبال این ماجرا معنای عجیبی دارد. نه اینکه سخت باشد و نتوانی آنچه را می خواهی به زبان بیاوری.

سخت است، چون پشت هر حرفش، فکر هست و به همین دلیل، همیشه مصاحبه هایش با منطق و جدیت جلو می رود. با اینحال، مهدی رحمتی با همین جدیت و با همین رویه، در فوتبال ایران تا شماره یک شدن استقلال و سپاهان و تیم ملی پیش رفت.

او که روزهای خوب در فوتبالش کم نداشته، می گوید بدترین اتفاق دوران اخیرش، عدم صعود با استقلال تا فینال رقابت های لیگ آسیا در فصل 2013 بوده و البته زیاد هم دوست ندارد درباره اتفاقات استقلال در فصلی که گذشت، حرف بزند.

او امسال گل های بدی خورد ولی محبوبیتش آنقدر هست که هواداران استقلال همچنان دوستش داشته باشند و باشگاه های مختلف به او پیشنهادهای میلیاردی بدهند. گفتگو با سید مهدی را بخوانید و بدانید که تا آخرین لحظات هم برای مصاحبه کردن راضی نمی شد چون زیاد اهل مصاحبه کردن نیست اما ما گیرش آوردیم. پس خواندن حرف های مهدی رحمتی را از دست ندهید. هر چند که در سال جام جهانی پرسیدن از مهدی رحمتی درباره تیم ملی و جام جهانی به این راحتی ها نیست.

استقلال دو فصل پیش قهرمان لیگ برتر شد اما انگار استقلال بعد از قهرمانی نمی تواند مدافع خوبی برای قهرمانی باشد. قهرمانی لیگ برتر، سهمیه آسیایی، قهرمانی جام حذفی و صعود از گروه در لیگ قهرمانان آسیا از دست رفت. اتفاقات خوبی برای استقلال نیفتاد. چرا؟

- واقعیتش را بخواهید، اول سال 92 برای ما خیلی خوب بود. با استقلال قهرمان لیگ شدیم و بعد در آسیا روزهای خوبی را تجربه کردیم اما با وجود همه اینها در کل سال 92 خوب نبود و فصل 93-92 هم خوب نبود و از اینکه بالاخره تمام شد، خوشحالم!

بدترین اتفاقی که در یکی دو سال اخیر برای مهدی رحمتی افتاده چه چیزی بوده؟

- بدترین؟ خب من با استقلال تا نیمه نهایی آسیا پیش رفتم و طبیعتا خیلی دوست داشتم قهرمانی آسیا با تیمم را تجربه کنم اما شکست در مرحله نیمه نهایی اتفاق تلخی بود که هیچ وقت فراموش نمی کنم. ما شایسته رسیدن به قهرمانی آسیا بودیم اما با بدشانسی، یک گام کم آوردیم و قهرمانی آسیا را از دست دادیم. امسال هم همه دیدند که برای استقلال چه اتفاقاتی افتاد. لزومی ندارد من بگویم. همه می دانند. بیشتر از این هم نمی خواهم در این باره حرف بزنم.

باشد. از این ماجرا می گذریم. هر چند نمی شود به این راحتی هم گذشت. تو یک بازیکن خانواده دوست هستی و همه هم این را می دانند. اما بازیکنان حرفه ای، از خیلی چیزها می گذرند. برای اینکه سید مهدی رحمتی، سید مهدی رحمتی فوتبال ایران شود، از چه چیزهایی گذشته است؟

- طبیعی است که آدم برای به دست آوردن هدفش، از خیلی چیزها بگذرد. من هم همینطور بودم و از خیلی چیزها زدم تا به این روزها برسم. از جوانی ام، از خانواده ام، همسر و فرزندانم و بودن در کنار آنها زدم به خاطر فوتبال.

با این تفاسیر و ماجرای قراردادها و پولی که در فوتبال وجود دارد، نه تو، بلکه دیگران هم از اینکه به سراغ فوتبال آمده اند و به خاطرش از این چیزهای مهم گذشته اند، پشیمان نیستند....

- نه، چون هر کاری را برای رسیدن به این جایگاه کردم، از ته دلم انجام دادم و کاری هم که دلی انجام شود، پشیمانی ندارد.

مهدی رحمتی وقتی کم سن و سال بود هم رویای دروازه بانی در سر داشت؟

- راستش خیلی دوست داشتم فوتبالیست شوم، آن هم وقتی شش یا هفت ساله بودم. با این وجود هیچ وقت فکر نمی کردم یک روز دروازه بان شوم. البته که از انتخابی که داشتم، راضی هستم و بابتش خدا را شکر می کنم، ضمن اینکه در پست های دیگر هم بازی کرده ام ولی خدا لطف کرد و اینی شدم که الان می بینید.

دلت برای دوران کودکی ات تنگ شده، درست است؟

- خیلی زیاد عاشق دوران کودکی ام بودم، مخصوصا همان سن هفت سالگی. البته که دوره جوانی هم برایم با روزهایی همراه بود که خیلی دوستشان داشتم، چون پرانرژی بودم.

میمک صورت مهدی رحمتی یک آرامش خاص دارد. البته خودت این را می دانی. کمتر عصبانی می شوی، ولی وقتی ناراحت هستی، جایی یا کسی هست که آرامت کند؟ در واقع به کجا پناه می بری برای آرام شدن؟

- مشهد. هر وقت نیاز به تنهایی و آرامش باشد، می روم مشهد. البته وقتی در کنار همسر و فرزندانم هم هستم، آرامش دارم و همین که پسرهایم را بغل می کنم، یک دنیا آرام می شوم. ولی مشهد شهری است که هر وقت ناآرام باشم، به آن پناه می آورم. به امام رضا و بارگاهش.

فکر می کنم یک بار در تلویزیون در این باره صحبت کرده ای اما بغض کردی و البته بغضت را قورت دادی. جای کسی هم در زندگی ات خالی هست؟

- خواهرم ... جایش همیشه در زندگی ام خالی است و وقتی سر خاکش می روم، کلی با او درددل می کنم. او در اثر یک سانحه تصادف درگذشت.

یک سوال را می پرسیم و امیدواریم که عصبانی نشوی.

- نه، عصبانی نمی شوم.

بگذار بپرسیم خب. فرض کن منتقد مهدی رحمتی هستی، بزرگترین انتقادی که نسبت به او داری چیست؟

- (فکر می کند) خب وقتی عصبی می شوم یا تیم می بازد، هیچ کس جرأت ندارد سمتم بیاید. این را همیشه همبازی ها و دوستان نزدیکم می گویند. این یکی از نکات منفی اخلاقم است. البته روراستی بیش از حد هم انتقاد دیگری است که می توانم نسبت به خودم داشته باشم.

روراست بودن که خوب است...

- در فوتبال ایران روراست بودن زیاد خوب نیست اما من روراستم.

خب مهمترین نکته اخلاقی یا ویژگی مثبتی که در وجودت هست، چیست؟ چیزی که برای خودت باارزش باشد؟

- نمی دانم. من که نمی توانم از خودم تعریف کنم.

سوال این بود که فرض کن منتقد مهدی رحمتی هستی...

- منتقد که از آدم تعریف نمی کند، اما اگر منتقد باانصافی باشد، از پشتکار و همتی که دارم تعریف می کند. این دو فاکتور مهمترین چیزهای وجودم است.

دوست داریم کمی سوال های متفاوت بپرسیم. مهدی رحمتی هیچ وقت از فوتبال متنفر شده؟ فوتبالی که طبیعتا هم شغلت است و هم عشقت؟

- خیلی وقت ها... بعضی مواقع اتفاقاتی می افتد یا چیزهایی می بینم و می شنوم که از فوتبال متنفر می شوم. فوتبالی ها بهتر می دانند. فوتبال کلا ورزش بی رحمی است؛ هم بیرون زمین و هم داخل زمین.

پس یعنی تا الان پیش آمده که در فوتبال برایت زیر و رو هم بکشند؟

- بله! آنقدر که می شود ساعت ها درباره اش صحبت کرد.

و آنهایی را که این کار را کردند، بخشیده ای؟

- می بخشم. چرا نبخشم؟ همیشه آنها را می بخشم، ولی به خدا واگذارشان می کنم.

یعنی می بخشی و فراموش نمی کنی؟ یا می بخشی و فراموش می کنی؟

- وقتی آدم به خدا واگذارشان می کند که دیگر احتیاجی به این جملات فلسفی نیست. هر چند بخشیدن و فراموش کردن قشنگ است اما بخشیدن و فراموش نکردن قشنگ تر است.

می خواهم سراغ سوال هایی بروم که قبل از اینکه مصاحبه کنیم، قرار بود نپرسم. سوال هایی که ممکن است دوست نداشته باشی جواب بدهی. حالا که کمتر از دو ماه به جام جهانی مانده، به جام جهانی فکر می کنی؟

- اصلا دوست ندارم در این باره حرف بزنم و صحبت کنم.

اما جواب این سوال یک کلمه است؛ آری یا خیر؟

- پس بنویس نه! بنویس خیر!

یعنی دعوت شدن یا نشدنت به تیم ملی برایت تفاوتی ندارد؟

- باز هم بنویس نه!

اما هنوز فهرست تیم ملی بسته نشده و فیفا قوانینی دارد که می شود تا آخرین لحظات بازیکنانی در لیست قرار بگیرند یا خط بخورند...

- اصلا به جام جهانی فکر نمی کنم. همه چیز برای من تمام شده است. شما هم پرسیدن چنین سوال هایی را تمام کنید.

اینکه مهدی رحمتی در فوتبال کم حرف می زند، به ضررش بوده یا به نفعش؟ چون می گویند در فوتبال ایران اگر کم حرف باشی، به اهدافت نمی رسی.

- شاید هم اینطور نباشد اما کم حرفی من به نفعم بوده...

چرا فکر می کنی به نفعت بوده؟

- فکر کنم این را یک جای دیگر هم گفته ام. باز هم می گویم. همیشه می گویند خدا در دو حالت می خندد. یکی وقتی است که خدا بخواهد بنده ای را از زمین بلند کند و اطرافیانش نخواهند این اتفاق بیفتد. یک وقت هم زمانی است که همه بخواهند کسی را زمین بزنند و باز خدا نخواهد. من با توکل به خدا و ائمه، کارم را می کنم.

این فصل گل های عجیب و غریب کم نخورده ای. وقتی گل می خوری، در دلت به خودت چه می گویی؟

- (می خندد) جز ناسزا چیز دیگری نمی گویم! چون فقط خودم گل نخورده ام. تیمم گل خورده است، هواداران تیمم گل خورده اند.

پیش هم نیامده که به خودت آفرین بگویی بابت یک عملکرد خوب، یک شیرجه، یک نجات دادن دروازه، یک عکس العمل خارق العاده؟

- نه، واقعا نه. اینجور مواقع می گویم خدا را شکر، چون مواقع اینچنینی لطف خداست که شامل حال آدم می شود. معمولا آدم وقت هایی که همه چیز خوب است، گله ای ندارد. یعنی از خودش تعریف نمی کند.

جایگاه فوتبال در زندگی مهدی رحمتی کجاست؟

- فوتبال تمام زندگی من است ... برای فوتبال از همه چیزم گذشتم. فوتبال هم عشق است و هم شغل!

سربسته حرف می زنی و توافق هم کرده بودیم چیزهای بیشتری نپرسیم. بارها گفته ای که بزرگترین مشوق و حامی ات در فوتبال پدر و مادر و همسرت بوده اند. اما اگر بخواهی از کسانی تشکر کنی، از چه کسانی خواهد بود؟

- باز هم پدر، مادر و همسرم ... البته که بدون توکل به خدا و ائمه، مهدی رحمتی هیچ وقت به اینجایی که هست، نمی رسید. این را خودم به خوبی می دانم.
    گاهی او که
    جواب عاشقانه اش
    به همه ی "
    تو" ها، شماست
    و به همه ی دلتنگی ها،
    نظر لطف شماست
    بی احساس نیست
    دلش خسته است
    حرف نمی خواهد
    دوستت دارم های تایپ شده،
    دیگر دلش را نمی برد...

6. 1
    سارا خانوم
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار(آخر کوچولو)

12,917
    17,261

Icon14 آبـــــــــــــــــــــی.. ..

عشق است استقلال....

"نگــذار زخــم هـایـت،
    تـو را به کسـی کـه
    نـیـستـی،
    تـبـدیـل کنـد...!"

8. 3
    T!NA

پیشکسوت کوچولو

6,108
    6,699

قلعه*نويي تشخيص بدهد خودش مربي بدنساز مي*آورد
    صاحب*پناه: هيات*مديره از عملكرد استقلال راضي است

با وجود شكست برابر فولاد خوزستان رييس هيات*مديره باشگاه از عملكرد فني استقلال راضي است:«ما بازي خوبي مقابل فولاد انجام داديم. فكر مي*كنم مي*توانستيم در اين ديدار سه امتياز را كسب كنيم. فولاد در اين ديدار به فكر ضدحمله بود. بازيكنان استقلال خيلي خوب بازي كردند و من به آينده اين تيم خيلي اميدوار هستم. استقلال اگر مانند ديدار مقابل فولاد در همه بازي*ها به ميدان برود و دچار بدشانسي نشود مي*تواند به موفقيت برسد.»
    از قول صاحب*پناه نقل كرده بودند كه بايد يك مربي بدنساز به كادر فني استقلال اضافه شود اما او اعلام مي*كند جمله*اش درست منتقل نشده است:«خبرنگاري از من پرسيد قصد جذب بدنساز نداريد كه من در پاسخ گفتم اگر قلعه*نويي تشخيص دهد كه نياز به حضور بدنساز است، ما استقبال خواهيم كرد.او خودش بهتر مي*داند چه تصميمي بگيرد و اگر صلاح بداند بدنساز مي*آورد.»
    به اعتقاد او در صورتي كه ذوب*آهن را شكست دهند شانس اصلي قهرماني در نيم*فصل خواهند بود:«بازي سختي است. ذوب*آهن در خانه اش بازي مي*كند و براي كسب سه امتياز به ميدان مي*رود. به نظر من اگر در اين ديدار پيروز شويم به قهرماني نيم فصل نزديك*تر خواهيم شد.»
    صاحب*پناه از امير قلعه*نويي و عملكردش ابراز رضايت مي*كند:«هيات*مديره استقلال از روند و نتايج تيم راضي است و ما به طور كامل پشت استقلال هستيم تا اين تيم به موفقيت برسد.»
    ایــن روزها

دلتنگـــم !

باور کن این یــکی دیگر شــعر نیست !!

10. 2
    T!NA

پیشکسوت کوچولو

6,108
    6,699

توصيه*هاي قلعه*نويي به علي کريمي

سرمربي تيم استقلال تهران در پايان تمرين امروز اين تيم، چند توصيه به علي کريمي کرد و گفت: اميدوارم علي مراقب خودش باشد.

امير قلعه*نويي در پايان تمرين امروز تيم فوتبال استقلال در جمع خبرنگاران درباره حضور علي کريمي به عنوان مربي تيم ملي در تمرين آبي*پوشان، ضمن بيان مطلب فوق اظهار کرد: علي کريمي بازيکن بزرگي بود. من شناخت کافي از علي دارم. او هم از بهترين بازيکنان تاريخ ايران است و من خوشحالم که به فوتبال برگشته است.
    وي افزود: اما کريمي بايد بداند که لباس مربيگري سخت*تر از لباس بازيگري است. خوشحال*تر از اينم که علي در کنار يک مربي باتجربه*تر قرار گرفته و اين موضوع مي*تواند به وي کمک زيادي کند.
    سرمربي استقلال در ادامه تاکيد کرد: چند توصيه به علي دارم، اول اينکه سعه صدر داشته باشد و تحملش را بالاتر ببرد. اميدوارم علي مراقب خودش باشد، چون مربيگري تنها شغلي است که آبروي آدم دست خودش نيست. متاسفانه در مملکت ما حب و بغض زياد شده و علي بايد مراقب حسودان باشد.
    قلعه*نويي همچنين گفت: اما من خوشحالم که روزي که کريمي آمد از ديگر مربيان عذرخواهي کرد. من براي او آرزوي موفقيت دارم و اميدوارم در مربيگري مثل دوران بازيگري*اش موفق باشد.
    ایــن روزها

دلتنگـــم !

12. 1
    T!NA

پیشکسوت کوچولو

6,108
    6,699

نمايش قدرت فرهاد مجيدي(عکس)

ورزش سه- فرهاد مجيدي که مهمان ويژه بازي استقلال و ملوان بود به شدت مورد تشويق هواردان استقلال و سرمربي تيم ملي قرار گرفت. به هر حال وي در آينده سرمربي استقلال خواهد شد، صد البته بخاطر همين پشتوانه مردمي کم نظير.

ایــن روزها

دلتنگـــم !

14. 1
    T!NA

پیشکسوت کوچولو

6,108
    6,699

استقلال برخلاف فصل گذشته زیبا بازی می*کند قلعه*نویی: بیک*زاده را بردند و مصدوم کردند/برخی بازیکنان هنوز از فضای جام جهانی خارج نشده*اند -

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: ما هنوز از ابتدای فصل تمام بازیکنان خود را یکجا در اختیار نداشته و هاشم بیک*زاده را هم به اردوی تیم ملی بردند و مصدوم کردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، امیر قلعه*نویی در گفت*وگو با رادیو ورزش در مورد تساوی تیمش مقابل پدیده مشهد، اظهار داشت: ابتدا باید از فضای خوبی که در مشهد بوجود آمده بود، تشکر کنم. تماشاگران به خوبی تیمشان را حمایت کردند و هیأت فوتبال هم شرایط مناسبی را فراهم کرده بود. شروع خوبی داشتیم و توانستیم در همان دقایق اول به گل برسیم و در ادامه حملات ما ادامه داشت و شهباززاده یک موقعیت خوب را از دست داد. پدیده هم فوتبال زیبایی را ارائه نمود.
    وی در مورد نتایج استقلال تا این جای کار در لیگ برتر اظهار داشت: پیش از آغاز لیگ ما انتظار داشتیم ملی*پوشانی که به ما اضافه می*شوند بتوانند کمک کنند و روی آنها حساب ویژه*ای باز کرده بودیم البته آنها از تورنمنت بسیار معتبری به نام جام جهانی آمده بودند و برای خودشان توقعی داشتند تا با بازی*هایی که انجام می*دهند* بتوانند لژیونر شوند، من احساس می*کنم آنها هنوز از آن فضا خارج نشده*اند.
    وی ادامه داد:* در بازی با پدیده خوشحالم که خوب بودند و تا حدودی در حد و اندازه*های خود ظاهر شدند، در نهایت ایرادات استقلال به خود من باز می*گردد که تاکتیکی است. ساختار دفاعی ما هنوز مشکل دارد ما در جام حذفی مقابل تیم خوب فولاد نوین که باید برای انجام یک بازی خوب از آنها تشکر کنم، در خط دفاع مشکل داشتیم هم در آن بازی و هم در بازی با پدیده موقعیت*های تک به تکی داشتیم. این نشان می*دهد که نظم و ساختار دفاعی ما با مشکل روبرو است و این مشکل به آنجا باز می*گردد که ما هنوز از بازیکنان اصلی خود نتوانستیم استفاده کنیم.
    سرمربی تیم فوتبال استقلال عنوان کرد: متاسفانه یکی از روزنامه*ها عنوان کرده بود که امیرحسین صادقی مقصر گل خوردن استقلال بود، اما باید بگویم آن گل اشتباه امیرحسین نبود. به اعتقاد من او یکی از روزهای خوب خود را سپری کرد. ما با بازگشت حنیف عمران زاده و هاشم بیک*زاده قطعا در خط دفاعی بهتر خواهیم شد. در 3 بازی که باختیم واقعا حق ما شکست نبود.
    قلعه*نویی تاکید کرد: مدت تعطیلات لیگ بازیکنانمان 3 دسته بودند، عده*ای مصدوم، برخی بازیکنان در اردوی تیم ملی و تعدادی دیگر به همراه ما بودند ما 7 بازیکن ملی*پوش خود را در اختیار نداشتیم هیچ تیمی نبود که 7 بازیکنش را در اختیار نداشته باشد. همه تیم*ها از تعطیلات لیگ استفاده کردند جز استقلال.
    وی ادامه داد:* همه تیم*ها با ترکیب کامل خود به اردو رفتند و مسابقه دادند اما متاسفانه ما نهایت با 11 بازیکن . یکی از روزنامه*ها هم تیتر زده بود که چرا بجای ستار همدانی استقلال بازیکن جوان با خود به اردوی ارمنستان نبرده است. خواهش من این است که اگر می*خواهید مطلبی بنویسید قبلش مطالعه کنید. باید بازیکن جوان به اردو برود اما وقتی آنها مشکل خروجی دارند، چه کار باید کنیم. سفر ارمنستان هم ظرف یکی دو روز جور شد. در مجموع این دو هفته به ضرر ما تمام شد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال عنوان کرد: متاسفانه هاشم بیک*زاده را هم بردند و مصدوم کردند، البته این جزوی از فوتبال است و ما نمی خواهیم خرده بگیریم ما تا الان همه بازیکنان را یکجا در اختیار نداشتیم.
    قلعه*نویی در مورد خط حمله استقلال عنوان کرد: دو هفته است که روی این موضوع مطالعه می*کنیم. در بخش تهاجمی می*خواهیم که تیم را تقویت کنیم و حتما این کار را انجام می*دهیم.
    قلعه*نویی در پایان عنوان کرد: خوشحالم که هر کسی بازی استقلال را می*بیند، لذت می*برد، ما سال گذشته زیبا بازی نمی*کردیم، اما امسال خوب بازی می*کنیم و مطمئنا نتایج خوبی هم خواهیم گرفت.
    ایــن روزها

دلتنگـــم !

16. 1
    T!NA

پیشکسوت کوچولو

6,108
    6,699

اشتباه بزرگ کادرفنی استقلال در تعویض*ها - آکا

اشتباه بزرگ کادرفنی استقلال در تعویض*ها

تیم فوتبال استقلال در مشهد نتوانست به نتیجه مورد نظر دست پیدا کند این در حالی است که آبی*ها در دقایق ابتدایی بر حریف پیشی گرفتند.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران کادر فنی تیم استقلال در این دیدار با شرایط خوبی روبرو نشدند و پس از دریافت گل تساوی نیز راهی برای جبران و پیش افتادن از حریف یافت نشد.گفتنی است استقلال در نیمه مربیان کاملا ناکام ماند و از طرفی تعویض*های قلعه*نویی نیز اثری در روند بازی این تیم نداشت و استقلال را دچار مشکلات بسیار زیادی کرد.شایان ذکر است قلعه*نویی با تعویض کرار سعی داشت از حاشیه سازی جلوگیری کند اما این در حالی است که بازیکن تازه وارد تیم نتوانست استقلال را برنده از زمین مسابقه جارج کند.این در حالی است که استقلالیها مدعی هستند این بازی می توانست براحتی سه امتیاز را برای آنها در پی داشته باشد
    ایــن روزها

دلتنگـــم !

18. 1
    T!NA

پیشکسوت کوچولو

6,108
    6,699

هافبک استقلال دربی را از دست داد! - آکا

به گزارش افکارنیوز، مربیان تیم استقلال در نظر دارند که از بهترین بازیکنان خود برای دیدار با حریف سرخ استفاده کنند اما این در حالی است که وضعیت چند بازیکن این تیم مشخص نیست.

گفتنی است اعلام شده که در خصوص دیگر مصدومان تیم استقلال هنوز پاسخ قطعی ارائه نشده است اما در مورد هافبک این تیم گفته می شود که مسوولان تیم استقلال پیگیر هستند و عنوان شده است که به احتمال فراوان بیک زاده برای بازی با پرسپولیس آماده نمی شود و قلعه نویی باید از هم اکنون به فکر جانشین این بازیکن باشد.

گفتنی است قلعه نویی از شرایط این بازیکن بسیار عصبانی است زیرا وی در اردوی تیم ملی مصدوم شده است و سرمربی استقلال در آستانه بازی حساس تیمش وی را در اختیار ندارد.
    ایــن روزها

دلتنگـــم !

20. 1
    T!NA

پیشکسوت کوچولو

6,108
    6,699

گزارش تمرين استقلال

آخرين تمرين تيم فوتبال استقلال قبل از ديدار با پارسه در جام حذفي برگزار شد.

آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال قبل از دیدار با پارسه تهران از ساعت 15 امروز در زمین کمپ مرحوم حجازی برگزار شد.

به گزارش فارس، در تمرین امروز آبی*پوشان هاشم بیک*زاده و مگویان حضور نداشتند و بقیه بازیکنان زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را پیگیری کردند.

*قبل از شروع تمرین امروز قلعه*نویی از مسئولان کمپ خواست تا در مجموعه به روی خبرنگاران و هواداران بسته شود و آنها اجازه ورود را پیدا نکنند. وی از آنها خواست تنها آن 7-8 نفری که هر روز در محل تمرینات شرکت می*کنند وارد مجموعه شوند و به بقیه اجازه ورود داده نشود.

*آرش برهانی مهاجم استقلال که دیدار فردای تیمش را از دست داده است امروز به تمرینات اختصاصی پرداخت.

*حنیف عمران*زاده هم که در دیدار فردا غایب است امروز در تمرینات گروهی شرکت کرد و پابه پای بازیکنان دوید.

* برخلاف روزهای گذشته تمرین امروز با صحبت*های خیلی کوتاه جواد زرینچه آغاز شد و قلعه*نویی گفت و گویی با بازیکنان نکرد.

با توجه به غیبت هواداران و اهالی رسانه سکوت عجیبی در کمپ حجازی حکمفرما بود که این موضوع باعث شد تا بازیکنان در خصوص این موضوع صحبت کنند. تعدادی از بازیکنان می*گفتند انگار سالها است هیچکس به این منظقه نیامده است!

تمرین امروز آبی*پوشان بیشتر به ضربات ایستگاهی و سانتر از جناحین اختصاص داشت که سرمربی آبی*پوشان به هنگام سانترها به بازیکنان در خصوص زدن ضربات آخر تذکر می*داد.

اعضای تیم فوتبال استقلال بعد از پایان تمرین راهی هتل هما خواهند شد.

تیم فوتبال استقلال فردا در ورزشگاه آزادی در جام حذفی میزبان پارسه خواهد بود.

ایــن روزها

دلتنگـــم !

22. 1
    T!NA

پیشکسوت کوچولو

6,108
    6,699

يکشنبه 2 آذر

استقلال - پرسپولیس 18:00

ليست استقلال براي جدال با رقيب سنتي قابل پيش بيني است

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که آبی ها از جمع 18 بازیکن بزرگسال خود

کریمیان، کرار و قاضی را در اختیار نخواهند داشت

15 نفر باقیمانده قطعا در فهرست این تیم قرار خواهند گرفت

تا در کنار جوانانی مانند طاحونی و خلیلی و کربلایی یا دیگر جوانان این تیم لیست 18 نفره تیم را تشکیل دهند.

قلعه نویی این نفرات بزرگسال را در اختیار دارد:
    فروزان،
    بیگ زاده،
    عمران زاده،
    صادقی،
    فخرالدینی،
    خسرو حیدری،
    امید ابراهیمی،
    آندو ،
    یعقوب کریمی،
    شهبازاده ،
    برهانی ،
    داسیلوا،
    خرسند نیا،
    پژمان نوری
    و
    مگویان
    ایــن روزها

دلتنگـــم !

24. 1
    T!NA

پیشکسوت کوچولو

6,108
    6,699

تيم منتخب استقلال در 78 دربي گذشته

" 78 بازي تاريخي پايتخت با ثبت نتايج متفاوتي توام بوده است
    انتخاب تيم منتخب
    آبي ها در اين شهرآورد اصلا کار راحتي نيست "
    به گزارش "ورزش سه"، این انتخاب ها در برخی شرایط از مرز معیارهای منطقی مثل «تعداد بازی» و «میزان درخشش و تاثیرگذاری گذشته
    و به انتخاب سلیقه ای نزدیک می* شوند با این حال، گروه فوتبال "ورزش سه"،
    به دنبال مطالعات گذشته و ثبت عملکرد افراد در دربی و مشاوره و همفکری با گروه پیشکسوتان حاضر در دیدار، افراد محدودی را برای حضور در تیم منتخب برگزیده اند.
    ترکیب نهایی 33 بازیکن برتر آبی ها در دربی به قرار ذیل است:

دروازه*بان ها: وحید طالب لو، مهدی رحمتی، ناصر حجازی

مدافعان: اکبر کارگرجم، شاهین بیانی، جواد زرینچه، حسن نظری، صادق ورمزیار، محمود فکری، رضا حسن زاده، فرشاد فلاحت زاده، امیرحسین صادقی، پیروز قربانی، پژمان منتظری، مهدی پاشازاده

خط میانی: علی جباری، کارو حق وردیان، جعفر مختاری فر، شاهرخ بیانی، امیر قلعه*نویی، مجتبی جباری، علیرضا اکبرپور، مهدی فنونی زاده، رضا احدی

مهاجمان: حسن روشن، غلامحسین مظلومی، عبدالصمد مرفاوی، ادموند اختر، آرش برهانی، فرهاد مجیدی، غلامرضا عنایتی، علی سامره

تیم منتخب اول آبی ها:
    وحید طالب لو: در دوران طولانی فوتبالش فقط یک بار باخت را در بهمن 88 مقابل سرخ ها تجربه کرد. 2بار از سرخ ها پنالتی گرفت و دوره پرباری را رقم زد. در دوران حضورش استقلال باخت را تنها زمانی تجربه کرد که طالب لو روی نیمکت بود.

صادق ورمزیار: قدر و قلدر، 3 گل زد و 4 برد را تجربه کرد. صادق ورمزیار، 3بار هم کاپیتان آبی*پوشان برابر تیم فوتبال پرسپولیس شد.

جواد زرینچه: تداومی مثال زدنی در دربی داشت، کامیابی 30 دی 73 آبی ها از وقتی شروع شد که او به دفاع راست رفت، بعد از جباری دومین کاپیتان بزرگ آبی ها در دربی بود.

اکبر کارگرجم: شاید خیلی ها بگویند او در باخت 4 ـ1 و 6 ـ صفر در دفاع آبی ها بوده او در بسیاری از بردهای استقلال در دهه 50 غیرت و توان او بود که باعث برتری می* شد.

پیروز قربانی: قربانی در سال 83، استقلال را در دقیقه 93 برنده کرد اما تنها یک گل عامل حضورش در دربی نیست. او با غیرت و متعصب بود و به قولی یک دربی باز قدر بود.

علی جباری: شاید بتوان گفت جباری بهترین بازیکن آبی ها در دربی بوده است. بازیکنی که 11 بار کاپیتان آبی ها بود 5 گل زد که گل هایش یکی از یکی زیباتر بود.

مجتبی جباری: بازی آذر 90 را استقلال 3 ـ صفر برد و گل اول و دوم را او زد. شاید جباری تعداد بازی های بسیاری نداشت اما از حیث اهمیت، او بهترین هافبک دهه 80 آبی ها بود.

شاهرخ بیانی: غیرت و تعصبی ویژه داشت. وقتی به پرسپولیس رفت 2 گل زد و وقتی برگشت 3بار تیم سابق را برد. در مجموع او در دربی 5 برد کسب کرد و تنها یک بار باخت و همیشه قدرتمند و متعصب بود.

فرهاد مجیدی: فرهاد مجیدی سمبل استقلال 5 سال اخیر و معروف ترین عنصر انسانی آن 4 برد متوالی آبی ها بود. فرهاد مجیدی 4 گل به پرسپولیس زد.

عبدالصمد مرفاوی: گل های 4 خرداد 69، 15 اسفند 70 و 8 خرداد 71 او باعث برد آبی ها برابر تیم فوتبال پرسپولیس بود.

غلامحسین مظلومی: او بهترین گلزن آبی ها در دربی بوده است. مظلومی در کل دربی ها 6 گل زده است. در این رقابت ها فقط ایرانپاک از او بیشتر گل زده است.

تیم منتخب دوم آبی ها:
    سیدمهدی رحمتی، حسن نظری، محمود فکری، امیرحسین صادقی، مهدی پاشازاده، مهدی فنونی زاده، کارو حق‎وردیان، جعفر مختاری فر، حسن روشن، رضا عنایتی، آرش برهانی

تیم منتخب سوم آبی ها:

ناصرحجازی، محمد نوازی، شهراب بختیاری زاده رضا حسن زاده، پژمان منتظری، امیر قلعه*نویی، فرزاد مجیدی، علیرضا اکبرپور، ادموند اختر، علی سامره، پرویز مظلومی

ایــن روزها

دلتنگـــم !

26. 2
    T!NA

پیشکسوت کوچولو

6,108
    6,699

صادقی: باشگاه درباره*ام تصمیم* می*گیرد/ باتجربه*ام ولی بازی*های ملی کمی دارم

امیرحسین صادقی درباره حضورش در لیست نهایی کارلوس کی*روش اظهار کرد: خدا را شکر من بعد از جام جهانی و مصدومیتی که برایم پیش آمد توانستم به شرایط آرمانی برسم و دوباره برای تیم ملی کشورم بازی کنم. برای این بازی*ها انگیزه بالایی دارم و به خدا توکل می*کنم و خوشحالم که می*توانم هم جام جهانی را بببینم و هم جام ملت*ها را.

وی افزود: متاسفانه پژمان منتظری را از دست دادیم که یکی از مهره*های کلیدی ما بود. ان*شاءالله بتوانیم جای او را پر کنیم. سطح توقعات از تیم ملی بالاست. من از نظر بعضی*ها باتجربه هستم اما باتجربه*ای هستم که بازی ملی کمی انجام داده*ام. من بعد از بازی*های آسیایی بوسان در مقاطع مختلف به عضویت تیم ملی درآمدم اما برخی اوقات هم نامم را خط می*زدند. در حال حاضر هم خوشحالم که در جام ملت*ها شرکت می*کنم. این سومین جام ملت*هایی است که در آن شرکت می*کنم. در دوره*های گذشته بازی نکردم اما امیدوارم در این دوره بتوانم بازی کنم.

او درباره مصدومیتش هم گفت: بعد از جراحی که در ابتدای فصل داشتم، هم از شرایط آرمانی دور شدم و شرایط آماده*سازی خوبی را طی نکردم. عمل جراحی که روی پای من انجام شد باید 8 تا 9 هفته استراحت می*کردم. به خاطر همین موضوع حدود دو ماه تمرین نکردم و شرایط خوبی نداشتم اما خدا را شکر در این هفته*های اخیر که تمرین*های خوبی انجام دادم به مرز آمادگی رسیدم.

صادقی در ادامه درباره این که گفته می*شود نامش در لیست مازاد باشگاه استقلال است نیز گفت: خوشبختانه کسی از باشگاه با من صحبت نکرده است. امیدوارم این صحبت*هایی که مطرح می*شود فقط در حد شایعه باشد. من در این باره با امیر قلعه*نویی هم صحبت نکردم. امیدوارم با نبود من در ایران اتفاقاتی خوبی رقم بخورد. باشگاه باید درباره من تصمیم بگیرد و من منتظر این موضوع هستم
    ایــن روزها

دلتنگـــم !

28. 1
    آتش
    کوچولو در حال فعال شدن

32
    41

پیش فرض M......M

سرمربی استقلال با حضور در پشت صحنه سریال «آخرین بازی» حسین سهیلی*زاده در جریان تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی با حضور هنرمندان قرار گرفت.

رضا توکلی، مانی نوری*، مهران ضیغمی*، امیرحسین رستمی* و روناک یوسفی* از جمله هنرمندانی بودند که در این بازدید حضور داشتند و با امیر قلعه*نویی به گفت*وگو نشستند.

سریال «آخرین بازی» که روزهای پایانی تصویربرداری خود را طی می*کند، در حال حاضر در یک لوکیشن باغ واقع در خیابان فرشته، تصویربرداری می*شود.

در خلاصه داستان این مجموعه تلویزیونی آمده است: قباد که در رویاها و توهمات خودش زندگی می*کند و آرزو دارد که یک*شبه ره صدساله را برود و به ستاره*ای مشهور تبدیل شود، تصمیم می*گیرد که وارد دنیای فوتبال شود اما پس از پیوستنش به یک تیم لیگ برتر...

امیرحسین رستمی، بهاره افشاری، روناک یونسی، آتش تقی*پور، زویا امامی، مانی نوری، مهران ضیغمی، ساعد هدایتی، فاطیما بهارمست، سیامک اشعریون، علی زندی، مهرداد نظری، غزال وکیلی، فاطمه مرتاضی، علیرضا احتشام، بابک جهانگیر، سعید شریف و لادن پروین از جمله بازیگرانی هستند که در سریال «آخرین بازی» به ایفای نقش می*پردازند.

رضا توکلی و مهدی سلوکی هم در این سریال ایفای نقش می*کنند.

«آخرین بازی» با نگاهی طنز، مسائل فوتبال کشورمان را مورد بررسی قرار می*دهد.در این سریال مانند همه سریال*هایی که درباره فوتبال ساخته می*شود، مسائل و مناسبات دنیای حرفه*ای فوتبال مورد توجه قرار گرفته، اما سعی شده یک قصه مستقل به دور از حواشی فوتبال برای تماشاگران روایت شود.
    منبع: ایسنا
    دخترباس وقتی دلش گرفت واسه خودش لاک تجویزکنه.
    دخترك ژولیده
    مسئول ارسال خبر

کادر مدیریتی
    13,847
    21,839

خردادی ها آدم های پیچیده ای هستند و به راحتی دم به تله نمی دهند. اهل خطر کردن نیستند و تا همه جوانب را نسنجند بی گدار به آب نمی زنند. سفر کردن با خردادی ها بسیار لذتبخش است چون به شدت بذله گو و شاداب هستند و نههایت لذت را از لحظه لحظه زندگی شان می برند. از طرف سرزندگی و پر جنب و جوش بودن شان هم دلیل خوبی است تا دنبال ورزش های سخت و فعالیت های پرتحرک بروند.

شاید برای اثبات این تفاسیر، فرهاد مجیدی و خردادی بودنش دلیل خوبی باشد. او هم متولد این ماه است و خصوصیات اخلاقی مشابه زیادی با خردادماهی ها دارد اما کشف این ویژگی ها تنها به کمک برادرش فرزاد مجیدی ممکن بود که در این سال ها هر کسی او را می شناسد.

از شاخه ای به شاخه دیگری می پرند

خردادی ها در کودکی و نوجوانی کاملا بی هدف و کم تلاش هستند، بنابراین کمتر اتفاق می افتد که از همان سال های اولیه زندگی به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنند اما نکته مهمتر اینکه در این موقعیت متولدان این ماه دو دسته می شوند؛ دسته ای که با همان بی هدفی سنین نوجوانی بزرگ می شوند و زندگی می کنند و عده ای دیگر که بعد از شاخه به شاخه ای دیگر پریدن های متعدد دهدفی را مشخص و تمام تلاش خود را برای موفقیت در آن به کار می برند؛ درست مثل فرهاد مجیدی که در مرز 38 سالگی یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران است.

برادرش با تاکید می گوید: «من در هدفمندی و پشتکار کسی را مثل فرهاد ندیده ام؛ نه اینکه از برادرم تعریف کنم نه! فرهاد بعد از انتخاب فوتبال حرفه ای، تمام ذهنش را متمرکز کرد تا در آن بهترین باشد.»

خوش بین اما محتاط

متولدان این ماه خودخواهی ویژه خودشان را دارند و تنها در شرایطی عصبانی و ترش رو می شوند که اوضاع بر وفق مرادشان نباشد. گاهی در شرایط سخت تصمیم گیری، اراده خود را از دست می دهند و مدیریت موقعیت از دست شان خارج می شود.

عصبانیت و خودخواهی بزرگترین دلیلی است که خردادی ها را از کسب موقعیت های بزرگ و مهم بازمی دارد. در این شرایط تنها یک راهنما و دوست نزدیک می تواند آنهار ا از جهل ناشی از خودبینی آگاه و مسیرشان را تغییر دهد.

معمولا نسبت به اطراف شان خوش بین و مثبت هستند اما نه آنقدر که به راحتی به هر کسی اعتماد کنند. از افراد سودجو متنفرند و به محض شناختن این افراد رابطه شان را با آنها قطع می کنند.

فرزاد مجیدی درباره این ویژگی های برادرش اینطور توضیح می دهد: «خب، مسلم است که فرهاد به خاطر شرایط و محبوبیتش همیشه مورد توجه باشد و آدم های زیادی دور و اطرافش باشند اما او همیشه مراقب آدم های نزدیک خود هست و تمام رفتارهایشان را زیر نظر دارد.»

منضبط و خوش مشرب

متولدین خرداد هوش و ذکاوت بالایی دارند و ذاتا درخشان و خوش قلب هستند. از طرفی مردان این ماه عاشق چالش و مبارزه های هوشمندانه اند و تا پیروزی دست از رقابت برنمی دارند. زندگی خردادی ها حساب و کتاب دارد، پس بی نظمی را تاب نمی آورند. تصمیمات ناگهانی سیستم برنامه ریزی آنها را به هم می زند و به سرعت کلافه می شوند.

فرهاد مجیدی هم از خردادی های منضبط و مقید به زمان است تا جایی که برادرش معتقد است: «فرهاد کاملا حواسش به زمان و وقت انجام دادن کارهایش هست. همیشه به موقع می خوابد، سر وقت تمرین کرده و هر زمان لازم باشد تفریح می کند و همه چیز او روی برنامه است.»

خردادی ها در رفت و آمدهای دوستانه و فامیلی بسیار خوش صحبت و محبوب هستند به حدی که در نبودشان همه از آنها یاد می کنند.

مردان همیشه برنده

خردادی ها از باخت و شکست متنفرند و تمام تلاش شان را می کنند تا دل دیگران را به دست می آورند. تاثیر نگاه های مشوق دیگران در زندگی شخصی و حرفه ای آنها به حدی پررنگ است که آنها حاضرند تا آخرین نفس های خود بجنگند تا رضایت دیگران را به دست بیاورند. درست مانند این بازیکن که به گفته برادرش باختن را اصلا دوست ندارد.

او می گوید: «فرهاد تمام تلاشش را در فوتبال به کار گرفت. پس این ویژگی حتما در مورد او صدق می کند. در واقع هم من اینطوری هستم و هم فرهاد چون از ابتدا به یک چیز خیلی علاقه داشتیم. فرهاد زحمت می کشید و می جنگید چون همیشه می گفت باید به خاطر مردم بازی کنم و برنده باشم.»

متولدان این ماه با وجود بی اعتنایی نسبت به اظهارنظرها و پچ پچ های دیگران درباره خودشان، حساس و پیگیر هستند، پس تا می توانید از آنها تعریف کنید.

در مورد آنها بی عدالتی نکنید

از بزرگترین نقاط ضعف خردادی ها بی حوصلگی و دلتنگی شان است که زود به زود سراغ شان می آید که اگر به سرعت راهی برای غلبه بر آن پیدا نکنند، بدجنس و بدخلق می شوند. آستانه تحمل آنها در مواجهه با مشکلات بالا است اما اگر خسته از کار روزانه باشند و موضوعی در طولانی مدت فکرشان را مشغول کرده باشد به سختی می توان خنده های آنها را دید.

خردادی ها حاضرجوابند و نمی گذارند کسی حق شان را پایمال کند پس در برخورد با آنها باید جانب انصاف و حق را رعایت کنید. فرزاد مجیدی درباره این خصیصه برادرش اینگونه توضیح می دهد: «شاید بیشترین چیزی که فرهاد را آشفته و عصبانی می کند، بی انصافی و بی عدالتی است چون او کارهایش را طوری انجام می دهد که به اصطلاح مو لای درز آن نمی رود.»

پایبند آداب و رسوم

خردادی ها عاشق خانواده و دستخپت مادرشان هستند. آداب و رسوم آنها را خسته نمی کند تا جایی که ممکن است ساعت ها پای خاطره پدربزرگ ها و مادربزرگها بنشینند و کلافه نشوند. دورهمی های خانوادگی و گذران وقت با همسر و فرزندان را به قرارهای خسته کننده دو نفره و بحث های کاری ترجیح می دهند. آنها قادرند زمان طولانی را با فرزندانشان بازی کنند و برای یاد دادن مهارت های مختلف با آنها وقت بگذارند.

فرهاد مجیدی هم که معمولا با دو فرزند خود زمان های زیادی را سپری می کند از همان خردادی های خانواده دوست است. فرزاد مجیدی می گوید: «ما بیشتر اوقات تعطیلات مان را با خانواده می گذرانیم و فرهاد هم از آن دسته مردهایی است که به شدت وابسته به خانواده است و تمام انرژی باقیمانده بعد از کار و فوتبالش را صرف آنها می کند.

صادق و خوش صحبت

مردان متولد خرداد از آن دسته مردهای رک گو و جسور هستند که به سرعت عیب تان را به شما گوشزد می کنند و به خاطر همین اخلاق شان از اینکه کسی پشت سرشان غیبت کند اصلا خوش شان نمی آید.

خردادی ها اصولا درباره موضوعات مختلف قضاوت نمی کنند چون معتقدند باید زمانی اظهارنظر کنند که اطلاعات کاملی درباره آن مسئله داشته باشند.

فرزاد مجیدی درباره رک گویی برادرش اینطور توضیح می دهد: «فرهاد صادق است و حرفی که باید بزند، می زند اما هیچ وقت کسی را با حرف هایش ناراحت نکرده است. زبان تلخی ندارد و چون لجباز نیست همیشه با ملایمت درباره مسائل با دیگران حرف می زند. فرهاد همیشه به ما می گوید باید طوری حرف بزنیم که حرف هایمان را گوش کنند نه فقط صدای مان را بشنوند.»

از ویژگی های منفی متولدان این ماه تودار بودن شان است. آنها تمام اتفاقاتی که در چند دقیقه برایشان رخ می دهد را تا چند روز مرور می کنند و بارها به حرف هایی که شنیده اند، فکر می کنند.

+

غافل مشو زِ سنگ مکافات روزگار ..
    در عمر خویش اگر دل موری شکسته ای !
صفحه 133 از 143 نخست ... 3383113123128129130131132133134135136137138 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,981 به 1,995 از 2131

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)