ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 140 از 143 نخست ... 4090120130135136137138139140141142143 آخرین
نمایش نتایج: از 2,086 به 2,100 از 2131
    Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,562

پیش فرض ▌▌ انجمن طرفداران استقلال▌▌

[center:a8470ef42e][/center:a8470ef42e]

[center:a8470ef42e]&& انجمن طرفداران استقلال &&
    [/center:a8470ef42e]
    ویرایش توسط Aida-star : 2011.03.22 در ساعت 22:56
  2. 3
    setaress
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

20
    122

پیش فرض طالب لو نمی خواهد شماره 22 باشد

وحید طالب لو مطمئنا به دنبال این است تا در طول فصل یک رقیب جدی برای مهدی رحمتی باشد و خود را به کادرفنی تحمیل کند.

به گزارش "ورزش سه"، وحید طالب لو بعد از چشیدن طعم نیمکت نشینی در فصل گذشته، امیدوار بود در این فصل شرایط به گونه ای برایش پیش برود که در دروازه استقلال حضور یابد. هر چند با حضور مهدی رحمتی به نظر می رسد رویای او برای شماره یک شدن بر باد رفته اما به نظر می رسد او اکنون انگیزه دوباره یافته تا با استفاده از شرایط در طول فصل به دروازه بان اصلی استقلال تبدیل شود و به این تیم کمک کند. مطمئنا رد کردن پیشنهاد جدی و مستقیم برانکو ایوانکوویچ برای پرسپولیسی شدن او را به بازیکنی محبوب در بین هواداران تبدیل کرده و می تواند امیدوار باشد در طول فصل به او نیز بازی برسد.

بـیـا
    و یـک مـُشـت از بـودنـت را بـریـز در آغوش ِ مـن !
    setaress
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

20
    122

پیش فرض چشمی: دوست دارم هافبک دفاعی باشم

هافبک استقلال ادعا می* کند که هواداران حق دارند از نتایج این تیم در بازی های دوستانه ناراحت باشند، اما تا شروع فصل مشکلات حل می* شود.

روزبه چشمی در این باره به "ورزش سه" گفت: به هرحال استقلال تیم بزرگی است و همه هواداران دوست دارند این تیم در بازی های دوستانه هم برنده شود. اما ما تمریناتمان را از سایر تیم های دیرتر شروع کرده ایم و به همین دلیل کمی به زمان نیاز داریم که بدن بازیکنان در شرایط آمادگی قرار بگیرند.

او ادامه داد: طبیعی است که وقتی تمرینات را دیر شروع می* کنید، هم وقت بدنسازی نصف می* شود و هم زمان تمرینات تاکتیکی. با این حال ما داریم به بدن هایمان فشار می* آوریم که تا شروع فصل به آمادگی برسیم. البته فشار تمرینات کم شده است و با این شرایط کم کم آماده شروع لیگ می* شویم.

هافبک استقلال در مورد اینکه آیا خودش دوست دارد در پست هافبک دفاعی بازی کند یا دفاع وسط هم گفت: من در صبا و تیم امید هم در پست دفاع وسط بازی کرده ام و هم هافبک دفاعی. در استقلال کادرفنی تشخیص می* دهد که در کدام پست بازی کنم اما خودم ترجیح می* دهم که در پست هافبک دفاعی به بازی گرفته شوم. البته باز هم می* گویم که مشکلی برای بازی کردن در پست دفاع وسط ندارم.
    بـیـا
    setaress
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

20
    122

پیش فرض پورحیدری: شماره 7 فعلا به بایگانی رفت

سرپرست تیم فوتبال استقلال ضمن تاکید بر اینکه گفته*ام تا بازگشت افشارزاده از سفر پیراهن شماره 7 را به اسم کسی چاپ نکند گفت: تنها نگرانی ما هماهنگ شدن خارجی*ها با تیم است که البته کارنامه خوبی دارند.

منصور پورحیدری در مورد روند نقل و انتقالات و تمرینات تیم فوتبال استقلال گفت: نمی*توانم رضایت کاملم را از روند حرکت استقلال اعلام کنم چرا که کار هنوز به پایان نرسیده است. به ویژه این دو بازیکن خارجی که یکی از آنها در تهران است و تست پزشکی شرکت کرده و یکی از آنها هم که احتمالا اوایل هفته می رسد.

به گزارش مهر، وی در ادامه افزود: فیلم آنها را دیده*ایم و کارنامه بسیار خوبی هم دارند اما باید ببینیم در استقلال هم جواب می*دهند یا نه.

پورحیدری در مورد قرعه استقلال در لیگ برتر گفت: من به قرعه زیاد اعتقاد ندارم، هر تیمی که جلوی استقلال قرار بگیرد از نظر فنی تغییرات زیادی داشته و به این ترتیب تیم*ها ناشناس هستند و نمی*توان در مورد آنها پیش داوری کرد.

سرپرست استقلال در ادامه پیرامون تمرینات استقلال گفت: تمرینات بسیار خوبی در کردان داشتیم و حالا هم ادامه دارد، البته یکی دو هفته دیگر زمان لازم داریم تا به آمادگی کامل برسیم اما در کردان صبح و بعدازظهر بازیکنان زیر نظر مربیان تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتند تا آن عقب ماندگی را جبران کنند.

وی در مورد توافق سیاسی اخیر و شروع لیگ و استقبال تماشاگران از مسابقات گفت: به اعتقاد من بیشترین تاثیر را نوع بازی تیم*ها در استقبال تماشاگران خواهد داشت، اگر بازی*ها زیبا باشد مردم می*آیند، البته نکته*ای که اشاره کردید هم بی*تاثیر نیست اما اگر استقلال و پرسپولیس خوب بازی کنند و خوب نتیجه بگیرند، با توجه به اینکه مدتی بود که خوب نتیجه نمی*گرفتند، مردم از بازی*ها استقبال خواهند کرد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد بایگانی کردن پیراهن شماره ۷ گفت: من فعلا این پیراهن را بایگانی کردم تا در جلسه هیات مدیره تشکیل شود و در مورد این موضوع تصمیم*گیری شود، باید آقای افشارزاده که خارج از کشور هستند برگردند و در این رابطه تصمیم بگیرند، به هر حال تا معرفی شماره بازیکنان فعلا برای کم شدن حاشیه*ها این پیراهن چاپ نشده است.

اینکه منصور پورحیدری در باشگاه استقلال تصمیم می*گیرد در حالیکه در بسیاری از باشگاه*ها تصمیم صریح نمی*گیرند تا دچار تنش*های بعد از آن نشوند اتفاق خوبی است، پورحیدری در واکنش به این حرف گفت: موضوع بزرگی نبود اما من نمی*خواستم موارد را به امان خدا رها کنم. باید موارد مشخص و معلوم باشد به هر حال باید حاشیه*ای وجود نداشته باشد، من نمی*دانم این شماره را به کسی می*دهند یا نه تصمیم با هیات مدیره است.

بـیـا
    setaress
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

20
    122

پیش فرض دین‏*محمدی:معمولاً بازی دوستانه مساوی می*شود

مربی استقلال ادعا می* کند که نتایج ضعیف این تیم در بازی های دوستانه طبیعی است.

سیروس دین محمدی در این باره به "ورزش سه" گفت: من فکر می* کنم این نتیجه ها طبیعی است چون بدن بازیکنان آماده نیست و کمی زمان می* برد که آنها در شرایط بازی قرار بگیرند.

او ادامه داد: اگر شما به بازی های دوستانه توجه کرده باشید، اکثر آنها مساوی می* شود. شما دیدید که بارسلونا هم در بازی با یک تیم معمولی در آمریکا به نتیجه تساوی رسید. طبیعی است که در شرایط فعلی بدن بازیکنان آماده نباشد اما مطمئن باشید با شروع فصل همه چیز درست می* شود.

مربی استقلال در مورد آخرین وضعیت مهدی رحمتی هم اینطور توضیح می* دهد: راستش را بخواهید من دقیق نمی* دانم که مصدومیت رحمتی جدی است یا نه. ما بعد از بازی از زمین خارج شدیم و من دیگر با رحمتی صحبت نکرده ام. با این حال خدا کند مصدومیت رحمتی جدی نباشد تا استقلال با شروع فصل به مشکل نخورد.
    بـیـا
    setaress
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

20
    122

پیش فرض ملاقات شیر کپنهاگ با شماره یک استقلال

هادی طباطبایی، دروازه بان سابق تیم ملی ایران روز گذشته در حاشیه دیدار دیدار دوستانه شاگردان پرویز مظلومی با استقلال خوزستان حاضر شد و دقایقی نیز با مهدی رحمتی هم صبحت شد.

به گزارش "ورزش سه"، عضو کادرفنی تیم ملی امید که پیش از این نیز سابقه حضور در دروازه استقلال را داشت، روز گذشته در حاشیه دیدار دوستانه تیم سابقش حاضر شد و دقایقی با بازیکنان این تیم صحبت کرد.

هادی طباطبایی دقایقی نیز با مهدی رحمتی که در جریان این دیدار دچار مصدومیت شده بود گفتگو کرد و جویای حال او شد.
    بـیـا
    setaress
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

20
    122

پیش فرض کری عمران*زاده برای پرسپولیسی*ها

مدافع استقلالی ها یکی از جذاب ترین بازیکنان این تیم برای کری خوانی با هواداران تیم رقیب است.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از شکست استقلال برابر پرسپولیس در هفته پایانی لیگ گذشته که در نهایت به درگیری حنیف عمران زاده و سوشا مکانی انجامید، این بازیکن روز گذشته در حاشیه دیدار دوستانه تیمش برابر استقلال خوزستان بار دیگر با نشان داده عدد چهار کری خوانی آغاز فصل جدید را برای هواداران پرسپولیس آغاز کرد.

مدافع استقلالی ها که در زمان آخرین برد استقلال برابر پرسپولیس در سال 90 نیز حاضر بوده مطمئنا برای دربی فصل آینده نیز لحظه شماری می کند تا طلسم 4 ساله عدم پیروزی برابر پرسپولیس را بشکند. استقلال آخرین بار در جریان جام حذفی و آذرماه سال 90 موفق شده بود با نتیجه 3 بر صفر برنده شود.

بـیـا
    setaress
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

20
    122

میــــــــــگه چنــــــــــد؟

4
    4
    4
    4

بـیـا
    setaress
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

20
    122

بـیـا
    setaress
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

20
    122

پیش فرض کرار: امسال مسئولیتم سنگین تر شده

جاسم کرار هافبک تیم استقلال معتقد است که امسال مسوولیت سنگینی در استقلال دارد و تمام تلاشش را می کند که بهتر از فصل گذشته باشد.

کرار به خبرنگار "ورزش سه"، گفت:پیش از شروه فصل در جلسه ای که با مدیران باشگاه و آقای مظلومی داشتم آنها تاکید کردند که با توجه به جوانگرایی که در استقلال اتفاق افتاده توقع بیشتری از من در تیم وجود دارد و من قصد دارم که تمام تلاشم را کنم تا استقلال نتیجه بگیرد.

او ادامه داد: قرارداد من به نسبت گذشته خیلی بهتر منعقد شده و باشگاه در رابطه با من به تعهداتش عمل می کند. با این شرایط من هم می توانم تمرکز بیشتری روی بازی ام داشته باشم و هدفم این است که بتوانم عملکردی بهتر از فصل گذشته داشته باشم.

وی افزود: من با آقای مظلومی هم ناآشنا نیستم. من چند سال قبل و در زمان حضور آقای مظلومی در استقلال در تیم بودم و یک فصل با ایشان کار کردم. حقیقتا آقای مظلومی شخصیت بسیار دلسوز و مثبتی دارد که بیشتر از منافع خودش به فکر منافع بازیکنانش است.

کرار در مورد اولین دیدار لیگ مقابل سیاه جامگان، گفت: البته ما کار سختی در پیش داریم چون هنوز تیمها شناختی نسبت به هم ندارند مخصوصا حریف ما که بتازگی به لیگ برتر آمده است و قطعا انگیزه های زیادی جلوی ما و برای نشان دادن خودش در لیگ دارد و نمی توان حضور بازیکنان خوبی مثل رضا عنایتی و فروزان را هم دراین تیم نادیده گرفت.

او در مورد تیمهای مدعی قهرمانی گفت: هنوز خیلی زود است که بخواهیم در مورد مدعیان قهرمانی صحبت کنیم ولی به هوادارانمان قول می دهم که همه تلاشمان را برای موفقیت تیم و خوشحالی آنها انجام می دهیم و از هوادارن استقلال هم می خواهم که ما را تنها نگذارند.

بـیـا
    setaress
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

20
    122

پیش فرض افشارزاده: پروپیچ نشد سراغ سزار می*رویم

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: جلوگیری از بازی*های تیم*های بدهکار در لیگ شدنی نیست.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس بهرام افشارزاده در مورد اینکه کمیته انضباطی اعلام کرده اجازه نمی دهند تیم های بدهکار در لیگ بازی کنند اظهار داشت: اصلا مگر چنین تصمیمی امکان پذیر است؟ این تصمیم غیر اصولی است. با کدام پول باشگاه ها باید کار کنند؟ در ضمن چنین مسئله ای باید 4 ماه پیش اعلام می شد نه حالا. به خصوص تیم های پرسپولیس و استقلال به سختی در حال اداره شدن هستند.

وی در مورد آخرین وضعیت پرو پیچ عنوان کرد: منتظر جواب فیفا هستیم و اگر نتوانستیم جواب لازم را بگیریم سراغ سزار می رویم.

افشارزاده که به دلیل مشغله کاری همراه استقلال به مشهد نمی رود در پاسخ به این سوال که بالاخره سرپرست این تیم چه کسی است گفت: قطعا منصور پورحیدری سرپرست تیم است و همراه استقلال به مشهد می رود.
    بـیـا
    setaress
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

20
    122

پیش فرض درخواست بخشش مکانی و عمران*زاده رد شد

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از رد شدن درخواست بخشش دروازه*بان پرسپولیس و مدافع استقلال خبر داد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، سوشا مکانی و حنیف* عمران*زاده دو بازیکن پرسپولیس و استقلال بعد از دربی پایتخت در آخرین مسابقه فصل گذشته باهم درگیر شدند که کمیته انضباطی رای به محرومیت 3 جلسه*ای این دو بازیکن در لیگ پانزدهم داد.
    عمران*زاده مدافع استقلال و سوشا مکانی درواز*ه*بان پرسپولیس بارها در رسانه*ها از حرکات خود ابراز پشیمانی کردند و خواستار کاهش محرومیت و بخشش خود شدند اما این درخواست از سوی کمیته انضباطی رد شد.
    اسماعیل* حسن*زاده رئیس کمیته انضباطی این خبر را تایید کرد.
    بـیـا
    setaress
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

20
    122

پیش فرض شهبارزاده به پست مورد علاقه اش برمی گردد

مهاجم استقلال فردا در اولین بازی خود برابر سیاه جامگان در پست مورد علاقه اش بازی خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سجاد شهباززاده که در نیم فصل دوم فصل گذشته بعد از آمدن رضا عنایتی کمی از جلوی دروازه استقلال دور شده بود، حالا می تواند در پست مورد علاقه اش که مهاجم نوک است بازی کند.

البته اگر پروپجیچ قراردادش با استقلال نهایی شود، احتمال دارد شهباززاده بازهم از دروازه حریف دورتر می شود مگر این بازیکن بتواند ثابت کند که از مهاجم کروات استقلال بهتر است.
    بـیـا
    setaress
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

20
    122

پیش فرض مشکلات عدیده استقلال در خط دفاع

استقلال در حالی فردا باید در هفته اول لیگ برتر با سیاه جامگان مشهد بازی کند که 3 بازیکن اصلی خود در دفاع را در اختیار نخواهد داشت.

به گزارش "ورزش سه"، حنیف عمران زاده و هرائر مگویان به خاطر اتفاق های دربی سال گذشت محروم هستند و نمی توانند در هفته اول بازی کنند. ضمن این که این تیم میلاد فخرالدینی را هم در اختیار ندارد و تا 3 بازیکن ثابت تیمش در خط دفاع را در اختیار نداشته است.
    جالب است که خسرو حیدری هم که قابلیت بازی در پست دفاع راست را دارد مصدوم است تا دست مظلومی برای چیدن خط دفاعی خود حسابی بسته شود.

استقلال برای بازی مقابل سیاه جامگان از زوج دفاعی خرسندنیا - حاج محمدی استفاده می*کند. ضمن اینکه احتمال حضور روزبه چشمی نیز وجود دارد. همچنین برای پست دفاع راست در آخرین تمرین از بهنام برزای استفاده شده و ممکن است این اتفاق دوباره هم تکرار شود. البته خود خرسندنیا نیز گزینه بازی در دفاع راست است.
    بـیـا
    setaress
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

20
    122

پیش فرض سفرمشکوک مدافعان محروم استقلال به مشهد

حنیف عمران زاده و هرایر مکویان که دوران محرومیت را سپری می کنند با استقلال به مشهد رفته اند. حضور آنها شائبه بخشش شان را بوجود آورده است!

به گزارش " ورزش سه " استقلال برای بازی هفته اول، حنیف عمران زاده و هرایر مکویان را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد اما در کمال تعجب، این دو بازیکن نیز سایر بازیککنان را در سفر مشهد همراهی کرده اند. حنیف عمران زاده که امیدوار بود مورد بخشش کمیته انضباطی قرار بگیرد پستش در اینستاگرام خود قرارداد که نشان از سفرش به مشهد داشت. حنیف نوشت:« میریم مشهد. دعا کنید ببریم و خوب شروع کنیم.»

این پست حنیف در کنار سفر او به مشهد شائبه بخشش احتمالی او را قوت می بخشد. هرایر مکویان نیز چنین شرایطی را تجربه می کند. او به دلیل اتفاقات دربی یک جلسه محروم است اما همراه استقلال به مشهد رفته تا شاید در آخرین لحظات اتفاقی بیفتد و کمیته انضباطی با درخواست استقلال برای بخشش او موافقت کند.

استقلال که به دلیل محرومیت حنیف و مکویان با مشکل بزرگی در مرکز خط دفاعی اش روبرو است باید بازی بدون این دو مدافع را تجربه کند. مگر اینکه اتفاق خاصی رخ بدهد. اتفاقی که می تواند صدای اعتراض کادر فنی و مدیریتی سیاه جامگان را بلند کند.
    بـیـا
    setaress
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

20
    122

پیش فرض طالب*لو: حضور استقلالی‎ها بازی را جذاب می*کند

دروازه*بان استقلال ادعا می* کند که حضور استقلالی های سابق در تیم سیاه جامگان این بازی را جذاب خواهد کرد.

وحید طالب*لو در این باره به "ورزش سه" گفت: من فکر می* کنم حضور استقلالی های سابق در تیم سیاه جامگان بازی را جذاب می* کند. هم ما هم آنها برای نتیجه گرفتن به زمین می* رویم و امیدوارم که بتوانیم در این بازی موفق شویم.

او در مورد وضعیت بدنی بازیکنان هم می گوید: با توجه به اینکه فرصت کم بود، بچه ها به بدن هایشان فشار آوردند. الان هم شرایط، شرایط خوبی است. نمی* گویم همه چیز ایده آل است اما به هر حال بدن ها شرایط بدنی ندارند.

دروازه*بان استقلال در مورد مصدومان و محروم زیاد تیمش هم می*گوید: ما تنها مشکلمان این است که تعداد زیادی از بازیکنانمان را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداریم. البته اینجا استقلال است و تفاوت کیفیت بازیکنان با هم خیلی زیاد نیست. امیدوارم که بازیکنانی که جایگزین محرومان و مصدومان می* شود، بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند.

طالب*لو در پایان گفت: در هفته های اول لیگ امتیاز جمع کردن خیلی مهم است. امیدوارم اول بتوانیم بازی خوبی انجام بدهیم و بعد از آن نتیجه را به نفع خود کنیم.
    بـیـا
صفحه 140 از 143 نخست ... 4090120130135136137138139140141142143 آخرین
نمایش نتایج: از 2,086 به 2,100 از 2131

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)