ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 142 از 142 نخست ... 4292122132137138139140141142
نمایش نتایج: از 2,116 به 2,128 از 2128
    Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,556

پیش فرض ▌▌ انجمن طرفداران استقلال▌▌

[center:a8470ef42e][/center:a8470ef42e]

[center:a8470ef42e]&& انجمن طرفداران استقلال &&
    [/center:a8470ef42e]
    ویرایش توسط Aida-star : 2011.03.22 در ساعت 23:56
  2. 3
    هانيه
    مدیر طنز و فال و SMS

کادر مدیریتی
    13,191
    13,341

چـــرخ گــردون چــه بچــرخـد چــه فــلان،تـــو بخنـــد

هانيه
    مدیر طنز و فال و SMS

کادر مدیریتی
    13,191
    13,341

هانيه
    مدیر طنز و فال و SMS

کادر مدیریتی
    13,191
    13,341

شکایت مهاجم استقلال از راه آهن

مهاجم اسبق تیم فوتبال استقلال تهران از باشگاه راه آهن شکایت کرد.

به گزارش خبرنگارحوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، علی لطیفی سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز که سابقه هدایت تیم فوتبال راه آهن در لیگ برتر را دارد ، صبح امروز به فدراسیون فوتبال رفت تا پیگیر مطالبتش از باشگاه راه آهن شود.

وی در گفتگو با حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ درباره طلبش از باشگاه راه آهن بیان کرد: حدود 700 میلیون تومان از باشگاه راه آهن طلب دارم و این بدهی برای چند سال قبل است و امیدوارم باشگاه راه آهن سریعا بدهی من را پرداخت کند.

هانيه
    مدیر طنز و فال و SMS

کادر مدیریتی
    13,191
    13,341

رضا احدی پیشکسوت باشگاه استقلال درگذشت

حدی که روزهای تلخی را در بیمارستان پشت سر می گذاشت در نهایت طاقت نیاورد و دقایقی پیش دار فانی را وداع گفت.

احدی از محبوب ترین بازیکنان استقلال در دهه ۶۰ محسوب می شود که سابقه بازی در تیم روت وایس هسن آلمان را داشت. وی که تنها ۵۳ سال داشت از بازیکنان بی حاشیه و خوش اخلاق فوتبال ایران بود و مرگ وی خبر بدی برای فوتبال ایران محسوب می شود.

سایت آبیته دات کام این مصیبت را به جامعه ورزشی ایران تسلیت می گوید و برای خانواده وی و هواداران فهیم استقلال صبر جمیل آرزو می نماید.

7. 1
    هانيه
    مدیر طنز و فال و SMS

کادر مدیریتی
    13,191
    13,341

شیری: خوشحال می شوم در استقلال با منصوریان کار کنم

مدافع تیم فوتبال نفت تهران گفت: روزهای خوبی با منصوریان در تیم ملی امید و نفت داشتم و خوشحال می شوم در استقلال هم با این مربی کار کنم.

مهدی شیری ؛ درباره وضعیت قرارداد خود با تیم فوتبال نفت تهران، اعلام کرد: پس از پایان لیگ برتر، قراردادم با نفت به پایان رسیده و برای دریافت مطالباتم منتظر مشخص شدن وضعیت باشگاه هستم.

وی افزود: تمام بازیکنان نفت کمتر از 50 درصد مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده اند اما طبق قولی که مسئولان باشگاه به ما داده اند، قرار است پس از فروش باشگاه مطالباتمان پرداخت شود چرا که تسویه حساب با بازیکنان و اعضای کادرفنی جزو شرط های واگذاری است.

وی درباره پیشنهاداتش بیان کرد: مانند سایر بازیکنان نفت که قراردادشان به پایان رسیده مشکلی برای جدایی از این تیم ندارم اما بازیکنانی که قراردادشان با نفت اعتبار دارد، باید منتظر فروش باشگاه بمانند و مجوز جدایی ندارند.

مدافع تیم نفت تهران درباره احتمال حضورش در استقلال پس از انتخاب علی رضا منصوریان به عنوان سرمربی جدید این تیم اظهار کرد: من در تیم ملی امیدو نفت روزهای خوبی با منصوریان داشتم و اگر شرایط فراهم شود علاقه زیادی به ادامه همکاری با این مربی دارم. باید ببینیم در روزهای آتی چه اتفاقی می افتد. به هر حال با توجه به این که سابقه حضور در تیم های پایه استقلال را دارم، خوشحال می شوم بتوانم به این تیم برگردم.

9. 1
    elahe naz
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فعال همیشگی

4,172
    5,351

گزارش زنده؛ استقلال 0 - سایپا 0

بازی دو تیم استقلال برابر سایپا در هفته نهم لیگ برتر با نتیجه بدون گل مساوی در جریان است.

خدایا ببخش که تقوای ما
    با یک تق,وا میرود

شهید آوینی
  11. 1
    هانيه
    مدیر طنز و فال و SMS

کادر مدیریتی
    13,191
    13,341

نورافکن: به ژاوی باج نمی دهیم/ ابراهیمی بهترین هافبک ایران است

هافبک تیم فوتبال استقلال می گوید که هر کدام از بازیکنان این تیم که برابر السد قرار بگیرند، به ژاوی باج نخواهند داد.
    به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سایت رسمی استقلال امید نورافکن پس از کسب پیروزی برابر پیکان و ثبت اولین گل رسمی اش با پیراهن استقلال درباره موضوعات مختلفی صحبت کرده که مشروح آن در ادامه می آید:

*بازی با پیکان را چطور دیدید؟

تمام تمرکزمان را در این بازی روی برد گذاشته بودیم زیرا بازی های مهمی پیش روی ما هست. روز چهارشنبه نیز یک بازی سخت با ماشین سازی داریم که باید با آمادگی کامل در آن حاضر شویم زیرا پس از این بازی، با السد و پرسپولیس بازی داریم.

*10 نفره شدن پیکان به شما در کسب پیروزی کمک کرد؟

به همه نظرات احترام می گذارم اما اگر پیکان 10 نفره نمی شد، ما برنده بودیم. اگر بازیکن آنها اخراج نمی شد، قربانی موقعیت تک به تک را گل می کرد و یک بر صفر پیش می افتادیم که کار برای ما بسیار راحت می شد. وقتی تیم ها 10 نفره بازی می کنند، تلاش بازیکنان بیشتر می شود و کار برای تیم حریف خیلی سخت می شود. به ویژه اینکه این بازی در آزادی بود و پس از 10 نفره شدن حریف دیدید که بازی بسته ای ارائه کردند و کار ما سخت شد. هر چند روی کاشته امید ابراهیمی گل زدیم اما یک گل غیر منتظره دریافت کردیم و پس از این اتفاق بازی سخت شد. ولی در نیمه دوم به بازی برگشتیم و توانستیم برنده از زمین خارج شویم.

*دقایق پایانی اما کار برای شما سخت شده بود.

در آزادی زمانی که نتوانی حریف را شکست دهی، هجمه زیادی ایجاد می شود و شرایط سخت می شود. در هر صورت این بازی با برد ما به پایان رسیده و همه تمرکز ما روی بازی های پیش رو است. امیدوارم هرچه زودتر مصدومان استقلال، یعقوب کریمی، جابر انصاری و مگویان به تیم اضافه شوند و البته مشکل بازیکنان جدید نیز حل شود تا با تمام توان به مصاف حریفان برویم.

*برابر پیکان و صنعت نفت چند شوت زدی و بالاخره موفق به گلزنی شدید

من از دوران نوجوانی خوب شوت می زدم. الان نیز در تمرین شوت زنی را تمرین می کنم تا بهتر شوم. در این بازی نیز تیم پیکان بازی را بسته بود و با 8 نفر دفاع می کرد و منشا نیز در زمین ما منتظر ضد حملات بود و به همین دلیل شوت زنی یکی از راه های گلزنی بود.*اینکه یک بازیکن در سن تو با اعتماد به نفس در چند مرحله اقدام به شوت زنی می کند، اتفاق بسیار مثبتی در استقلال است.

دقیقا همینطور است و این اعتماد به نفس را آقای منصوریان به ما می دهد. ایشان به همه اعتماد به نفس می دهند و همه نیز با آرامش در زمین حاضر می شوند. من نیز در پستی بازی می کنم که موقعیت شوت زنی برای من ایجاد می شود. در تمرینات نیز سرمربی برای ما تمرینات ضربه زدن به سمت دروازه و شوت زدن طراحی می کند و به ما روحیه می دهد تا این راه ها را برای گلزنی امتحان کنیم.

*اولین گل خودت را با پیراهن استقلال به ثمر رساندی. چه احساسی از این اتفاق داشتید؟

از ته دل خوشحال بودم اما دوست داشتم تا بازی با پیروزی ما تمام شود و سه امتیاز را کسب کنیم. زمانی که در زمین حضور داری، فقط بردن مهم است. برد باعث خوشحالی هواداران می شود و تمام تمرکز من نیز کسب پیروزی بود.

*در مرکز زمین زوجی به نام امید ابراهیمی داری. بازی کردن کنار او چطور است؟

نمی خواهم خیلی تعریف کنم و فقط درباره او یک جمله می گویم. امید ابراهیمی بهترین هافبک ایران است. برای اینکه حرف من را درک کنید باید کنار امید ابراهیمی بازی کرده باشید. این حرف را به دلیل اینکه هم تیمی من است نمی زنم اما باز هم می گویم او بهترین هافبک فوتبال ایران است.

*استقلال پس از 27 پاس یک گل زیبا به ثمر رساند. این گل ها را چقدر تمرین می کنید؟

منصوریان در رختکن از ما خواست تا دفاع فشرده پیکان را با حوصله و پاس دادن باز کنیم. اگر دقت کنید در زمانی که این پاس ها رد و بدل می شد ما مرتبا تغییر پست داشتیم که نشان می دهد این گل اتفاقی نیست و در تمرینات روی آن کار کردیم. در نیمه اول نیز توانستیم این کار تمرینی را پیاده کنیم اما منجر به گل نشد. از طرف دیگر تماشاگران در آن زمان به ما روحیه دادند و ما زمانی که می دیدیم هواداران از کارهای ترکیبی ما لذت می برند، خودمان نیز لذت می بردیم و خدا را شکر می کنم که این گل زیبا به ثمر رسید.

*استقلال باید برابر السد قرار بگیرد و احتمالا تو مامور مهار ژاوی خواهی بود. فکر می کردی روزی برابر این ستاره بزرگ بازی کنید؟

ژاوی بازیکن بزرگی در اسپانیا بوده و بازیکن بسیار با کلاسی است که همه او را می شناسند اما در سن بالا به ایران آمده و مطمئنا السد بازیکنانی در سطح او و شاید بهتر از او نیز در اختیار دارد که باید مواظب آنها نیز باشیم. اینکه من در این بازی حضور داشته باشیم یا نه تصمیم آقای منصوریان است و از الان نباید در این باره صحبت کرد اما مطمئن باشید هر بازیکنی که در این بازی به میدان برود، به ژاوی باج نخواهد داد.

13. 1
    T!NA

پیشکسوت کوچولو
    كوچولو ماندگار(آخر کوچولو)

6,108
    6,698

پنجشنبه 17 فروردین 1396
    گسترش فولاد
    - استقلال 17:30
    ذوب آهن - صنعت نفت آبادان 17
    ایــن روزها

دلتنگـــم !

باور کن این یــکی دیگر شــعر نیست !!

15. 1
    T!NA

پیشکسوت کوچولو

6,108
    6,698

شجاعیان- استقلال؛ همچنان روبه*روی هم

هافبک خلاق تیم گسترش فولاد بار دیگر مقابل استقلال قرار می گیرد.

به گزارش "ورزش*سه"، داریوش شجاعیان بدون تردید یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران در دو سال گذشته است؛ بازیکنی که سال قبل در گسترش فولاد چهره شد و مشتری های زیادی هم پیدا کرد. شجاعیان از ابتدای لیگ پانزدهم تقریبا روند ثابتی را طی کرده و به همین خاطر پیشنهاد استقلالی ها را نیز در دو مقطع دریافت کرد اما نتوانست از باشگاه آبی پوش تبریزی رضایتنامه بگیرد تا همچنان در گسترش فولاد به فوتبالش ادامه دهد.

در چنین شرایطی شجاعیان پس از مخالفت مسئولان گسترش فولاد با پیشنهاد استقلالی ها، بار دیگر با پیراهن تیم تبریزی مقابل آبی پوشان تهرانی قرار می گیرد. شجاعیان در نبردهای قبلی تیمش با استقلال نیز عملکرد خوبی داشت و حالا باز هم انگیزه زیادی در بازی فردا خواهد داشت.

دیدار گسترش فولاد و استقلال ساعت 17:30 فردا در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار می شود.
    ایــن روزها

دلتنگـــم !

T!NA

پیشکسوت کوچولو

6,108
    6,698

چرا استقلال برای فصل بعد آغاز نمی کند؟

فقط بقای منصوریان قطعی است!

عدم ثبات در کادر مدیریتی باعث شده تا آبی ها نتوانند برای فصل آینده تصمیمات کلان اتخاذ کنند.
    به گزارش "ورزش سه"، کمتر از 40 روز تا پایان مسابقات لیگ برتر باقی مانده و استقلالی ها در حالیکه هنوز در تسویه حساب با بازیکنان حال حاضر خود با مشکل مواجه هستند، برای فصل آینده نیز مشکلاتی دارند که کار را برای منصوریان سخت خواهد کرد.آبی پوشان که 11 بازیکن این تیم قراردادشان به اتمام رسیده برای تمدید قرارداد و جذب ستاره های جدید نیاز شدیدی به پول دارند اما شرایط این باشگاه به شکلی است که نمی توان انتظار وقوع یک معجزه مالی در این تیم داشت.بازیکنان استقلال هنوز نزدیک به 50 درصد از قراردادهای خود که نزدیک به 9 میلیارد تومان است را دریافت نکردند و با توجه به مشکلات مالی حامی مالی خود امید زیادی برای وصول این مبلغ ندارند. البته استقلالی ها با یک بانک و شرکت بیمه نیز قراردادهایی را ثبت کرده اند اما مشکل اصلی آبی ها به فصل آینده این تیم باز می گردد.
    باشگاه استقلال در پایان فصل باید به عنوان حامی مالی جدیدی باشد تا با توجه به اتمام قرارداد 3090، مشکلات مالی استقلال را حل کند و البته هنوز مشخص نیست که حامی جدید آبی ها بتواند رقمی مانند آنچه این باشگاه در دو سال گذشته به امضا رسانده بود را تامین کند تا آبی ها برخلاف رقیب سنتی خود، درگیر مسائل مالی باشند.
    یکی دیگر از مشکلات بزرگ آبی ها عدم ثبات در کادر مدیریتی است و مشخص نیست که آیا استقلال در فصل آینده با کادر مدیریتی موجود ادامه خواهد داد یا وزارت ورزش تصمیم دارد تغییراتی را در کادر مدیریتی این باشگاه انجام دهد؛ همین موضوع باعث شده تا اتخاذ تصمیمات بلند مدت مانند تمدید قرارداد با ستاره ها و تصمیمات اقتصادی در دستور کار مدیران استقلال نباشد.
    روند استقلال در روزهای پایانی فصل شانزدهم و آغازین لیگ هفدهم برای هواداران این تیم نگران کننده است و اگر این تیم می خواهد فصل آینده از ابتدا برای قهرمانی بجنگد، نیاز به تغییراتی عمیق و یا ثباتی دارد که از حالا نهایی و مشخص شود.
    ایــن روزها

دلتنگـــم !

18. 1
    هانيه
    مدیر طنز و فال و SMS

کادر مدیریتی
    13,191
    13,341

خبرگزاری تسنیم: وزارت ورزش و جوانان اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال را معرفی کرد.

به نقل از پایگاه خبرى وزارت ورزش و جوانان، بر اساس تصمیمات مجمع عمومى مورخ سوم تیرماه 1396 شرکت فرهنگى - ورزشى استقلال، اعضاى هیئت مدیره جدید این مجموعه به مدت دو سال به این شرح معرفى شدند:

محمدحسین قریب، سیدرضا افتخارى، جواد قراب، اکبر عباسى ملکى و حسن زمانى

هانيه
    مدیر طنز و فال و SMS

کادر مدیریتی
    13,191
    13,341

برزای از استقلال جدا شد

هافبک تیم فوتبال استقلال از جدایی خود از جمع آبی پوشن خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛با توجه به اینکه تمدید قرارداد بهنام برزای بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال استقلال تا به این لحظه صورت نگرفته در همین راستا این بازیکن طی پیامی از جدایی خود خبر داد و گفت:هواداران عزیز سال خیای خوبی را کنار هم داشتیم و واقعا نمی*دانم به چه شکل از شما تشکر کنم

وی ادامه داد:بدانید همیشه به شما افتخار می*کنم و مرسی از همه شما و دوستان عزیزم که نگران من هستند.
    مهاجم فصل گذشته استقلال افزود:انشاله تا یکی دو روز آینده تیم خود را معرفی می*کنم و مرسی از همه باشگاه*هایی که به من فرصت فکر کردن دادند. با توکل به خدا تصمیم می*گیرم.

21. 1
    هانيه
    مدیر طنز و فال و SMS

کادر مدیریتی
    13,191
    13,341

عمران زاده:استقلال با حضور منتظری مدعی قهرمانی است / در تهران فوتبالم را ادامه می دهم

مدافع فصل گذشته صبای قم گفت: پژمان منتظری به خانه خودش بازگشته و اکنون استقلال مدعی اصلی قهرمانی است.

حنیف عمران زاده در گفتگو با خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره شرایط خود در این روزها اظهار داشت: از چند تیم شهرستانی پیشنهاد داشتم اما به دلیل اینکه دوست داشتم در تهران فوتبالم را دنبال کنم آن پیشنهادات را قبول نکردم.

وی ادامه داد: به زودی تکلیفم مشخص خواهد شد و به احتمال فراوان فوتبالم را در تهران دنبال خواهم کرد.

عمران زاده درباره حضور منتظری در استقلال افزود: پژمان به خانه خودش بازگشت آنقدری که من از بازگشت او به استقلال خوشحالم فکر نمی*کنم خود او خوشحال باشد.

وی درباره شرایط استقلال بیان کرد: استقلال شرایط خوبی دارد ، بازیکنان خوبی جذب این تیم شدند و فکر می*کنم این تیم امسال مدعی اصلی قهرمانی است.

عمران زاده در پایان درباره صعود تیم ملی به جام جهانی گفت:* تیم ملی صعود مقتدرانه*ای به جام جهانی داشت و باید به کی*روش و بازیکنان تبریک گفت و این که تیم ملی تا اینجا یک گل هم نخورده کار سخت و دشواری است و تیم ملی اقدام بزرگی انجام داد.

23. 1
صفحه 142 از 142 نخست ... 4292122132137138139140141142
نمایش نتایج: از 2,116 به 2,128 از 2128

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)