ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 143 نخست 1234567122252102 ... آخرین
نمایش نتایج: از 16 به 30 از 2131
    Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,562

پیش فرض ▌▌ انجمن طرفداران استقلال▌▌

[center:a8470ef42e][/center:a8470ef42e]

[center:a8470ef42e]&& انجمن طرفداران استقلال &&
    [/center:a8470ef42e]
    ویرایش توسط Aida-star : 2011.03.22 در ساعت 23:56
  2. 3
    gomnam
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

10
    46

[SIZE=3:ab01f7d95a]هیبیب هورا.....هیبیب هورا.....هیبیب هورا.....هیبیب هورا..... استقلال قهرمانه
    [/SIZE]
    reza1362
    معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,798
    4,885

[SIZE=3:547fd24ef8]برهاني: روحيه ام را به خاطر مصدوميت از دست دادم:[/SIZE]

آرش برهاني در گفت و گو با خبرگزاري فارس، در خصوص ديدار ديروز استقلال مقابل برق اظهار داشت: تيم ما در اين ديدار به هدف كسب پيروزي در ميدان حاضر شد و خوشبختانه توانستيم در خانه حريف 4 گل به برق بزنيم.
    وي ادامه داد: برق تيم جوان و با انگيزه*اي بود و در طول بازي توانست تاحدودي تيم ما را عقب بكشد اما به هر حال خوشحالم كه توانستيم با اين پيروزي صدر جدول را پس گيريم.
    وي در خصوص عدم گلزني در اين ديدار گفت: در دقيقه 2 بازي موقعيت مناسبي نصيبم شد كه خودم را سمت توپ پرت كردم اما متاسفانه به زير توپ ضربه زدم و موقعيت به هدر رفت.
    برهاني در مورد اخطاري كه در اين مسابقه از محسن قهرماني دريافت كرد و باعث ناراحتي قلعه*نويي شد اظهار داشت: در اواسط نيمه دوم از سه ناحيه مچ دست، ران و زانوي پا دچار مصدوميت شدم و اين مسئله در روحيه*ام اثر منفي گذاشت. در آن صحنه كنترلم را از دست دادم و واقعا متوجه نشدم چه اتفاقي افتاد كه از داور مسابقه اخطار گرفتم. اشتباهم را مي*پذيرم . قلعه*نويي نيز حق دارد كه بابت اين موضوع ناراحت باشد.
    اگر یک روز از زندگی من باقی مانده باشد

از هر جای دنیا چمدان کوچکم را می بندم راه می افتم

ایستگاه به ایستگاه…

مرز به مرز…

پیدایت می کنم ، کنارت می نشینم

بهت میگم تا بی نهایت دوستت دارم…

من یاور یقین و عدالتم من زندگی ها خواهم ساخت،
    من خوشی های بسیار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمین خواهم کرد،
    زیرا شادمانی او شادمانی من است.

کوروش بزرگ
    rezaaa
    کوچولووو فوق فعال

0
    88

[SIZE=3:196d9482c6]هواداران تيم فوتبال استقلال از بازيكنان تيم خود بابت پيروزي مقابل برق شيراز تشكر كردند.[/SIZE]

[SIZE=3:196d9482c6](*)/0(*) ^ (*)/0(*)[/SIZE]

[SIZE=3:196d9482c6]تمرين سبك تيم استقلال ديروز ساعت 15 در زمين دستگردي برگزار شد. منتظري، تقي پور و طالب لو از غايبان

تمرين بودند. سياوش اكبرپور با اجازه از كادرفني در شيراز به سر مي برد. بازيكنان اصلي زير نظر مرفاوي

10 دقيقه به تمرين پرداخته و سپس به استخر و سونا رفتند. حدود 50 نفر در محل تمرين حضور يافته و با شعار

" بچه ها متشكريم" از بازيكنان تيم خود تشكر كردند.

درضمن ؛ اميد روانخواه دور زمين به دويدن پرداخت.

(خوب كه چي ؟!؟! :cry: مگه قرار بود دور من بگرده؟! :oops: )

:idea: : هوا ورتون نداره ها ! همينجوري اينجا پست دادم كه خالي نمونه تاپيك تيمتون. :o
    [/SIZE]

مرا اندکی دوست بدار ، ولی طولانی ...
    MehR
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    133
    220

[SIZE=3:276822cb61]مدافع تيم فوتبال استقلال گفت: مقابل برق به مهاجمان اين تيم فرصت گلزني نداديم.[/SIZE]

بيژن كوشكي در خصوص پيروزي پر گل آبي*پوشان مقابل برق شيراز اظهار داشت: حق ما در اين ديدار كسب هر سه امتياز بود. در اين زمين نمي شد فوتبال تاكتيكي ارائه داد. حتي اعتقاد دارم برقي*ها تا حدودي در جريان بازي از ما بهتر بودند، اما همين كه موفق شديم در خانه حريف 4 گل بزنيم نشان دهنده قدرت استقلال است.
    وي در مورد عملكرد خط دفاعي استقلال در اين مسابقه عنوان كرد: درست است كه آنها به خصوص در نيمه دوم بيشتر در زمين ما حضور داشتند، اما مدافعان و هافبك هاي استقلال موقعيت*هاي گلزني به بازيكنان برق ندادند. آنها موقعيت بالاي 80 درصد گل نداشتند.
    كوشكي در خصوص صحنه پنالتي كه براي تيم برق شيراز گرفته شد اظهار داشت: گرفتن پنالتي توسط داوران از اتفاقات فوتبال است. در اين مسابقه يك پنالتي به نفع برق گرفته شد و بهتر است در اين باره كارشناسان امر داوري نظر بدهند.
    مدافع استقلال درباره نبود آرش برهاني در ديدار هفته آينده مقابل صباي قم گفت: بازيكنان استقلال چه روي نيمكت و چه روي زمين مسابقه به لحاظ فني نزديك به هم هستند. شايد نبود آرش برهاني اندكي در كار تيمي ما تاثير گذار باشد ولي مطمئن باشيد جايگزين*هاي وي آنقدر انگيزه دارد كه بتوانند جاي او را پر كند.

[SIZE=3:276822cb61]مدافع تيم فوتبال استقلال تهران گفت: با پيروزي پر گل مقابل برق با اقتدار به صدر جدول برگشتيم.[/SIZE]

هادي شكوري در گفت و گو با خبرگزاري فارس، اظهار داشت: نيمه اول دو تيم از لحاظ فوتبالي خوب كار نكردند. شرايط زمين اجازه نمي*داد كه ما فوتبال مدنظر مربيان را به نمايش بگذاريم، اما با شروع نيمه دوم تاكتيك*هاي مورد نظر قلعه نويي را در زمين پياده كرديم و توانستيم به پيروزي پرگلي برسيم.
    وي در خصوص عملكرد تيم برق شيراز در نيمه دوم عنوان كرد: برقي*ها با توجه به دوندگي بسيار زياد توانستند روي دروازه ما فشار بياورند. آنها در خانه خود بازي مي كردند و طبيعي بود كه براي جبران گل*هاي خورده حمله كنند. هر چند اعتقاد دارم مي*توانستيم در ضد حملات گل*هاي بيشتري به اين تيم بزنيم.
    شكوري در مورد مصدوميت پژمان منتظري و دوري 3 هفته*اي اين بازيكن از ميادين فوتبال گفت: از اين اتفاق بسيار ناراحت شدم. تيم ما به تمام بازيكنان نياز دارد. متاسفانه با مصدوميت منتظري و تقي*پور كه هر دو در خط دفاع بازي مي*كنند بايد در مسابقات آتي طوري به ميدان برويم كه مصدوم نشده و يا از داوران كارت نگيريم تا دچار مشكل نشويم

دوست داشتن
    نام دیگر رسیدن است
    کافیست
    واگن اَت را دُرست سوار شَوی...!

MehR
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    133
    220

جلسه كميته ليگ قهرمانان آسيا در باشگاه استقلال دیروز تشكيل شد.

با توجه به اينكه هر چهار تيم حاضر در ليگ قهرمانان اسيا بايد تا سه شنبه فهرست بازيكنان خود را در اختيار فدراسيون فوتبال قرار دهند، دیروز صبح در باشگاه استقلال كميته ليگ قهرمانان آسيا با حضور واعظ اشتياني، علي اميري، اصغر مانوسي فر، علي نظري جويباري و محمد نوري فر برگزار شد.
    در اين جلسه كليه مسائل مربوط به اين مبحث مورد بررسي قرار گرفت.
    نوري فر؛ مدير روابط عمومي باشگاه استقلال درباره اين جلسه توضيحات زير را ارائه داد:

*آماده بودن فهرست استقلال
    به دليل اتفاقي كه دو سال قبل براي استقلال رخ داد، حساسيت هايي درباره ارسال فهرست بازيكنان به وجود آمده كه گاهي باعث شيطينت هم شده است. اين در حالي است كه فهرست آماده است. بر خلاف تصور سه شنبه آخرين روز مهلت ارسال اسامي به AFC نيست. بلكه ما بايد اين فهرست را تا سه شنبه به فدراسيون فوتبال ارسال كنيم.

*محل اسكان تيم ميزبان و ميهمان
    يكي از مواردي كه مورد بحث قرار گرفت محل اسكان تيم هاي ميهمان و ناظران و داوران بود. به احتمال زياد تيم هاي ميهمان در يكي از دو هتل لاله يا استقلال مستقر خواهد شد. همچنين در مورد هداياي تبليغاتي نيز تصميم گيري هايي شد. استقلال نيز در هتل المپيك مستقر مي شود.

*كنترل مدارك توسط واعظ آشتياني
    آقاي واعظ پرونده تمامي بازيكنان را مورد بررسي قرار داد و هيچ مشكلي در مدارك بازيكنان وجود نداشت. گروه اداري باشگاه اين پرونده ها را به زبان انگليسي آماده كرده اند. همه گذرنامه ها هم آماده است.

*روي نيمكت 11 نفر مي توانند حضور داشته باشند
    بر خلاف اينكه گفته مي شود براي ارسال فهرست مربيان به AFC بايد استقلال نام يكي از مربيان خود را حذف كند، اين طور نيست. هر تيم 11 نفر را در كاد فني مي تواند در فهرست خود قرار دهد. 8 نفر از اعضاي كادر فني و 3 نفر هم به انتخاب باشگاه مي تواند روي نيمكت قرار گيرد.

دوست داشتن
    نام دیگر رسیدن است
    کافیست

sadism

کوچولو شیرخواره

0
    1

استقلا سرور پرسبولیزه :cry:
    sadism

کوچولو شیرخواره

0
    1

☻☺☻ ㋡☞ ▒▒E▒▒S▒▒T▒▒E▒▒G▒▒H▒▒L ▒A▒▒L▒▒ ㋡ ☺☻☺:
    gomnam
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

10
    46

[SIZE=3:5b56ef3b27]استقلال
    :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
    به میدان آی وغوعایی به پا کن
    به خورشید ولایت اقتدا کن
    در آغاز نبرد با حریفان
    علی شیر یزدان را صدا کن
    :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
    استقلال
    [/SIZE]
    MehR
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    133
    220

مدير عامل باشگاه استقلال در جمع هواداران اين تيم بر عدم جذب عنايتي تاكيد كرد.

تمرين امروز استقلال ساعت 15 در ورزشگاه دستگردي برگزار شد.

* قبل از شروع تمرين مراسم قرباني كردن گوسفند برگزار شد. در حالي كه بازيكنان استقلال با اين مراسم آشنايي داشتند، جانواريو و رينالدو دو بازيكن خارجي آبي پوشان با تعجب به اين مراسم نگاه مي كردند.

* ابراهيم تقي پور و پژمان منتظري به دليل مصدوميت و آرش برهاني بنا به دلايل نامعلوم غايب بودند.

*اميد روانخواه در 3 زمان 20 دقيقه به دويدن پرداخت و سپس زير نظر خداداد به امور قدرتي مشغول شد.

* حدود 300 هوادار در دستگردي حاضر شده بودند.

* امير واعظ آشتياني حدود 20 دقيقه پس از سپري شدن تمرين در ورزشگاه دستگردي حاضر شد.
    * هواداران استقلال با ديدن مديرعامل اين تيم از او درباره جذب رضا عنايتي پرسيدند. واعظ در جواب اعلام كرد به دليل نداشتن بودجه نمي توانند اين بازيكن را جذب كنند.

* امير قلعه نويي قبل از شروع تمرين 10 دقيقه براي بازيكنان به صحبت پرداخت و به آنها گوشزد كرد با توجه به شرايطي حساسي كه دارند تا قبل از بازي با صبا كمتر مصاحبه انجام دهند و تمام تمركز خود را روي مسابقات بگذارند.

* امروز به دليل اينكه تولد سياوش اكبر پور بود هواداران به وي تبريك مي گفتند.

* يكي از مهمترين موارد تمرين اقدام به شوت زني بازيكنان بنا به خواسته امير قلعه نويي بود. سرمربي استقلال در اين تمرين هر بازيكني كه ضربه اش را به چارچوب نمي زد جريمه مي كرد.

دوست داشتن
    نام دیگر رسیدن است
    کافیست

MehR
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    133
    220

برخلاف ادعاي باشگاه صباي قم، هافبك برزيلي تيم فوتبال استقلال تهران 3 اخطاره نيست.

مسئولان باشگاه صباي قم مدعي شده اند كه فابيو جانواريو در سه بازي مقابل تيم هاي راه آهن، پيكان و برق شيراز كارت زرد دريافت كرده، اما سازمان ليگ اعلام كرد كه با بررسي گزارش داوران بازي، نمايندگان فدراسيون و ديدن فيلم بازي مقابل راه آهن مشخص شد بازيكن برزيلي استقلال فقط مقابل تيم هاي پيكان و برق شيراز كارت زرد گرفته است.
    بدين ترتيب جانواريو جمعه هفته جاري مي تواند آبي پوشان را مقابل صبا همراهي كند.

منتظري و تقي پور در ديدار با صبا غايب هستند
    تيم فوتبال استقلال تهران دو مدافع خود را در هفته بيست و سوم ليگ برتر در اختيار ندارد

امين نوروزي اظهار داشت: پژمان منتظري و ابراهيم تقي پور به دليل مصدوميت نمي توانند در ديدار با صباي قم حضور داشته باشند.
    منتظري از يك هفته ديگر تمريناتش را از سر مي گيرد و تقي پور از دو هفته آينده تمرينات خود را از سر خواهند گرفت.
    پزشك تيم استقلال در مورد وضعيت ساير بازيكنان مصدوم اين تيم گفت: فرهاد مجيدي مشكل مصدوميت ندارد. اميد روانخواه نيز يك ماه ديگر مي تواند براي استقلال بازي كند. او اكنون تمرينات سبكش را آغاز كرده است.

دوست داشتن
    نام دیگر رسیدن است
    کافیست

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,562

[SIZE=3:2f63f29856]یا علی[/SIZE]
    MehR
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    133
    220

سياوش اكبرپور: به كمتر از پيروزي رضايت نمي*دهيم براي گل*زدن به صباي قم انگيزه* زيادي دارم

مهاجم تيم استقلال تهران گفت: براي گل زني به صبا انگيزه*ي زيادي دارم.

سياوش اكبر پور اظهار كرد: در بازي رفت مي*توانستيم نتيجه*ي بهتري مقابل صبا بدست آوريم ضمن آنكه اشتباهات داوري نيز در آن بازي در شكست ما بي*تاثير نبود. با اين حال در بازي برگشت كه روز جمعه در ورزشگاه آزادي برگزار مي*شود تنها به دنبال سه امتياز خواهيم بود و به كمتر از پيروزي رضايت نخواهيم داد.

وي افزود: من در تمامي بازي*ها براي گل زني انگيزه زيادي دارم و طبيعي است كه مقابل صبا نيز تلاش مي*كنم تا گلزني كنم، همان طور كه در بازي مقابل با برق نيز با تلاش بازيكنان اين كار را انجام دادم.

اكبرپور خاطر نشان كرد: با آنكه رقابت در صدر جدول فشرده است اما معتقدم استقلال نشان داده است كه نسبت به ساير تيم ها شخصيت قهرماني را به خوبي پيدا كرده است. بي ترديد شكست دادن برق شيراز آنهم در خانه*اش با 4 گل كار هر تيمي نيست.

بازيكن استقلال تهران ادامه داد: در ديدارهاي خانگي بايد هر سه امتياز بازي را بدست آوريم و به همين دليل در مقابل صبا با تمام قوا به ميدان مي رويم تا پيروز شويم.

دوست داشتن
    نام دیگر رسیدن است
    کافیست

MehR
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    133
    220

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: براي تداوم صدرنشيني در ليگ برتر بايد صبا را مغلوب كنيم

امير قلعه نويي پس از پايان تمرين استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هر بازي شرايط خاص خودش را دارد. استقلال بايد در دور برگشت رقابت*هاي ليگ تمركز بيشتري داشته باشد و درصد اشتباهاتش را پائين بياورد. با توجه به اينكه اين بازي از حساسيت خاصي برخوردار است بايد تمام تمركز خود را معطوف به كسب سه امتياز اين بازي كنيم.
    وي ادامه داد: از صبا شناخت كامل داريم. گروه آناليز ما به خوبي نقاط ضعف و قوت اين تيم را شناسايي كرده اند. در خصوص نقاط ضعف تيم صبا صحبتي نمي كنم اما اعتقاد دارم خط هافبك و فوروارد اين تيم فوق العاده كار مي كند و ما بايد نقاط قوت آنها را مهار كنيم.
    وي با اشاره به اينكه استقلال تنها با هدف شكست صبا وارد زمين مي شود؛ اظهار داشت: بازي هاي اين دو تيم هميشه زيبا و جذاب بوده است. اعتقاد دارم در دور رفت مسابقات نبايد شكست مي خورديم. اشتباهات داوري در آن ديدار تاثير گذار بود. با توجه به اينكه نتيجه را در دور رفت واگذار كرديم براي پيروزي به ميدان مي رويم تا جاي خود را در صدر جدول مستحكم كنيم.
    وي در خصوص غيبت آرش برهاني عنوان كرد: آرش بازيكن بزرگي است ولي اعتقاد دارم جايگزين هاي او مي تواند جاي خالي اين بازيكن را پر كند.
    قلعه نويي در خصوص پيش بيني نتيجه اين ديدار گفت: فوتبال قابل پيش بيني نيست و نتيجه را من تعيين نمي كنم اما تلاش مي كنيم كه از اين بازي سربلند بيرون بيايم.
    سرمربي استقلال در خصوص حضور تماشاگران در تمرين اين تيم عنوان كرد: ما هميشه ممنوع هواداران هستيم. در واقع آنها سرمايه هاي اصلي اين فوتبال هستند. فكر مي كنم نتايجي كه استقلال طي هفته هاي گذشته گرفته در حضور تماشاگران تاثير گذار بوده است. مطمئن هستم روز به روز به شمار هواداران افزوده خواهد شد.

دوست داشتن
    نام دیگر رسیدن است
    کافیست

pear
    کوچولوووووو فعال

0
    2

[SIZE=3:37474e4f46]استقلال قهرمان میشه
    خدا میدونه که حقشه
    ...

پس این قرمزا چرا نمیان کلکل کنن؟

ای بابا معلومه چرا نمیان دیگه
    حرفی واسه گفتن ندارن خو :lol:
    :D[/SIZE]
    عجیب است ولی حقیقت دارد.حقیقت همیشه عجیبتر از تخیل است.لرد بایرون
    MehR
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    133
    220

روته مولر ؛ اكبرپور راپسنديد، سياوش به تيم ملي دعوت شد

23 بازيكن به تيم ملي فوتبال ايران دعوت شدند

تيم ملي فوتبال ايران روز چهارشنبه( 9 بهمن) در چارچوب ديدارهاي مقدماتي جام ملت هاي آسيا در سال 2011 در بانكوك به مصاف تيم ملي تايلند مي رود. بر همين اساس كادر فني تيم ملي 23 بازيكن را به اردو دعوت كرد. اسامي بازيكنان دعوت شده به شرح زير است: سيد مهدي رحمتي، وحيد طالب لو، رحمان احمدي، مجيد غلام نژاد، محسن بنگر، سيد جلال حسيني، حسين كعبي، هادي عقيلي، حسن اشجاري، ستارزارع، كريم باقري، محمد نوري، محمد رضا خلعتبري، مازيار زارع، احسان حاج صفي،پيروز قرباني ،ميثم بائو ، خسرو حيدري ، سياوش اكبرپور، آرش برهاني ،كيانوش رحمتي، سيد مهدي سيد صالحي و غلامرضا رضايي. اين نفرات بايد ساعت 12 ظهر فردا (شنبه) در هتل آكادمي ملي فوتبال خود را به كادر فني تيم ملي معرفي كنند.

دوست داشتن
    نام دیگر رسیدن است
    کافیست

صفحه 2 از 143 نخست 1234567122252102 ... آخرین
نمایش نتایج: از 16 به 30 از 2131

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)