ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 6 از 143 نخست ... 234567891011162656106 ... آخرین
نمایش نتایج: از 76 به 90 از 2131
    Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,562

پیش فرض ▌▌ انجمن طرفداران استقلال▌▌

[center:a8470ef42e][/center:a8470ef42e]

[center:a8470ef42e]&& انجمن طرفداران استقلال &&
    [/center:a8470ef42e]
    ویرایش توسط Aida-star : 2011.03.22 در ساعت 23:56
  2. 3
    m_t_1369
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

0
    5

نظر سنجي امروز

پيرو شكست 4-1 استقلال در فصل گذشته از پگاه گيلان در تهران و شكست 4-1 مقابل فجر سپاسي در فصل جاري.به نظر شما استقلال فصل بعد به كداميك از تيمهاي زير 4-1 خواهد باخت؟؟؟

1-ابومسلم

2-پرپسپوليس

3-كشت و كارون صنعت شوشتر

4-استقلال بانوان شمال سرخس

5-هر چهار مورد

لطفا گزينه مورد نظر خود را به شماره 200090 ارسال نماييد
    MehR
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    133
    220

[SIZE=3:7a73cad625]
    استقلال ، صدر ، ؛ قفل شده اند به هم

تيم فوتبال استقلال تهران موفق شد در آخرين ديدار از هفته بيست و هشتم ليگ برتر، با يك گل پاس همدان را شكست دهد.
    تيم استقلال تهران موفق شد با نتيجه يك بر صفر پاس همدان را در آخرين ديدار از هفته شكست دهد.

تك*گل تيم استقلال را سياوش اكبرپور در دقيقه 22 به ثمر رساند.

اين بازي كه در ورزشگاه آزادي و در حضور حدود 20 هزار نفر با قضاوت عليرضا فغاني برگزار شد، تيم استقلال در نيمه نخست سعي در باز كردن دروازه حريف با نفوذ از جناحين و سانتر روي دروازه داشت كه به همين شيوه صاحب موقعيت*هاي خطرناكي شد كه سرانجام در دقيقه 22 روي سانتر خسرو حيدري از جناح راست و ضربه سر سياوش اكبرپور به گل رسيد.

در ادامه بازيكنان پاس درصدد مسدود كردن راه*هاي نفوذ استقلالي*ها و ترتيب ضدحملاتي روي دروازه برآمدند كه اين شيوه بازي را تاحدودي متعادل كرد اما بازي در پايان نيمه نخست با همان پيروزي يك بر صفر تمام شد.

در نيمه دوم هم استقلال بيشتر روي برنامه*هاي خود در نيمه اول متمركز شد و بعضا توسط مجتبي جباري و دادن پاس*هاي عمقي مهاجمان خود را صاحب موقعيت مي*كرد اما در مقابل اين تيم پاس بود كه نسبتا عملكرد بهتري داشت و براي جبران گل خورده حملاتي را از جناحين و عمق دفاع استقلال روي دروازه حريف ترتيب داد كه البته ثمري براي اين تيم نداشت و بازي با همان نتيجه يك بر صفر به سود آبي*پوشان تهراني خاتمه يافت.

در اين بازي امير قلعه*نويي سرمربي استقلال مهرداد پولادي، آرش برهاني و سياوش اكبرپور را به ترتيب با فرهاد مجيدي، عليرضا عباس*فرد و هادش شكوري تعويض كرد.

همچنين فرهاد مجيدي كه در اواسط نيمه دوم به ميدان آمد در لحظات باقي*مانده مسابقه دو كارت زرد از داور دريافت كرد و در دقيقه 90 از بازي اخراج شد
    [/SIZE]

دوست داشتن
    نام دیگر رسیدن است
    کافیست
    واگن اَت را دُرست سوار شَوی...!

MehR
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    133
    220

مدير فني تيم پاس همدان گفت: استقلال شانس اول قهرماني در ليگ برتر اين فصل است

منصور پورحيدري پس از شكست يك بر صفر برابر استقلال تهران، درجمع خبرنگاران گفت: بازي بسيار خوبي برابر اين تيم انجام داديم و استقلال شانس اول قهرماني اين فصل است.
    وي ادامه داد: در آخر بازي با بدشانسي و يا بي*دقتي بازيكنان خود از رسيدن به گل محروم مانديم.
    وي افزود: تيم ما جوان شده است، البته مشكلاتي بر سر راهمان وجود دارد، با اين حال با بگوويچ به كارمان ادامه خواهيم داد، زيرا مربي خوبي است.
    سرمربي اسبق تيم استقلال در مورد نشستن روي نيمكت تيم پاس در اين مسابقه گفت: من به عنوان سرپرست بر روي نيمكت نشستم و اين حضور تجديد خاطرات گذشته بود. رويارويي با هواداران استقلال برايم بسيار لذت بخش بود.

دوست داشتن
    نام دیگر رسیدن است
    کافیست

MehR
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    133
    220

[SIZE=3:f9b96ac7a4]
    با تشویق على علیزاده، مهاجم استقلال در تمرینات این تیم حالا او انگیزه بالایى براى نشان دادن خودش دارد. علیزاده به دنبال یک فرصت است. فرصتى که او را از آشوب درونى اش رها کند. وى در این ارتباط گفت: خوشبختانه با حضور در تمرینات تیم شرایطم خیلى بهتر شد. فکرش را نمى کردم هواداران این برخورد را با من داشته باشند. آنها مدام من را تشویق مى کردند. دیدن این صحنه باعث شد تا گریه ام بگیرد. مقابل این همه لطف فقط خجالت زده شده بودم و نمى دانستم چه کار باید بکنم. حالا دیگر انگیزه ام ۲ برابر شده است. باید خوبى هاى هواداران استقلال را جبران کنم.مهاجم استقلال درخصوص شرایطى پس از دربى سپرى کرده اظهار داشت: به دلیل شرایط روحى بدى که داشتم تمایلى براى شرکت در تمرینات نداشتم. زندگى برایم بى معنى شده بود اما با سفرى که به مشهد داشتم خوشبختانه شرایط روحى ام خیلى بهتر شد. در این چند روز استقلالى ها هم خیلى به من کمک کردند. هم تیمى ها و هواداران تیم به من دلدارى دادند تا دوباره فوتبال خود را شروع کنم. احساس مى کنم دوباره متولد شده ام تا با انگیزه اى دوباره درخدمت استقلال باشم[/SIZE]

دوست داشتن
    نام دیگر رسیدن است
    کافیست

everblue

کوچولو شیرخواره

4
    1

قلعه نويي: استقلال تهران صد در صد قهرمان ليگ برتر مي*شود
    سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: اين تيم صد درصد قهرمان ليگ برتر باشگاه*هاي ايران خواهد شد.

امير قلعه نويي عصر چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: استقلال مقابل ذوب آهن شروع خوبي در ‪ ۱۵‬دقيقه ابتدايي بازي نداشت، بطوريكه دروازه اين تيم بر اثر اشتباهات فردي بازيكنان باز شد.

وي ادامه داد: بازيكنان استقلال بعد از دقيقه ‪ ،۳۰‬از شوك خارج شدند و بازي قابل قبولي را به نمايش گذاشتند.

سرمربي استقلال تهران خاطر نشان كرد: اين تيم فرصت*هاي خوبي را در نيمه دوم بدست آورد به گونه*اي كه مي*توانست با پيروزي اصفهان را ترك كند.

قلعه نويي با بيان اينكه استقلال در بازي برابر ذوب آهن دو هدف را دنبال مي كرد، افزود: هدف اول استقلال پيروزي و كسب هر سه امتياز بازي بود اما، به هدف دوم خود دست يافت.

وي ادامه داد: خوشبختانه با كسب يك امتياز ديدار با ذوب آهن در صدر جدول رده بندي باقي مانديم تا با صدرنشيني ليگ برتر ديدارهاي خود را در ليگ قهرمانان آسيا آغاز كنيم.

قلعه نويي به هواداران استقلال تهران قول داد كه اين تيم بازي*هاي تاكتيكي خوبي را مقابل حريفان آسيايي به نمايش بگذارد.

وي در مورد اخراج پيروز قرباني مدافع استقلال تهران گفت: تصور مي*كنم كه داور در اين صحنه دچار اشتباه شد اما وي در صحنه ديگري از اخراج صلصالي بازيكن ذوب آهن چشم پوشي كرد.

سرمربي استقلال تهران خاطر نشان كرد: اشتباهات داوري در اين بازي به ضرر تيم ما تمام شد علاوه بر اينكه داور چهارم رفتار خوبي با نيمكت نشينان استقلال نداشت.

قلعه نويي اظهار داشت: تساوي برابر ذوب آهن اصفهان به بازيكنان استقلال آرامش مي*دهد تا آنان بتوانند با كسب نتايج مطلوب به مقام قهرماني ليگ برتر دست يابند.

ديدار تيم*هاي استقلال و ذوب آهن اصفهان در هفته سي ام ليگ برتر باشگاه هاي ايران عصر چهارشنبه با نتيجه تساوي يك بر يك خاتمه يافت.
    Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,562

قلعه*نویی: برای اولین بار پنالتی را آوانتاژ دادند

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: پس از ۲۸ سال حضور در فوتبال برای اولین مرتبه دیدم پنالتی را آوانتاژ دادند.
    امیر قلعه*نویی پس از تساوی یک بر یک برابر پیکان قزوین عنوان کرد:* قبل از اینکه بخواهم راجع به مسابقه صحبت کنم باید از هیات فوتبال استان قزوین و یگان ویژه نیروی انتظامی این استان تشکر ویژه*ای داشته باشم زیرا شرایط خوبی برای برگزاری مسابقه به وجود آوردند.
    وی افزود: امروز بدشانس بودیم و برخلاف روند مسابقه یک گل دریافت کردیم. می*توانستیم در این مسابقه پیروز شویم اما به دلیل کم دقتی از فرصت*هایمان استفاده نکردیم. متاسفم که بگویم پس از ۲۸ سال حضور در فوتبال برای اولین مرتبه دیدم داور پنالتی را آوانتاژ اعلام می*کند. در آن صحنه سعید لطفی باید از زمین اخراج می*شد و جهانبازی یک پنالتی به سود استقلال اعلام می*کرد.
    سرمربی تیم استقلال ادامه داد: پیکان یک مربی جوان و باهوش دارد و بازیکنانش امروز بسیار با انگیزه بودند. البته انگیزه بازیکنان این تیم*هه فقط مقابل استقلال و پرسپولیس مضاعف می*شود.
    قلعه*نویی در مورد علت افت تیم استقلال اظهار داشت: همه تیم*ها در دنیا افت می*کنند. حتی بارسلونا که رکوردار گلزنی است دچار افت شده است. البته امروز ما چند بازیکن مصدوم خود را در اختیار نداشتیم. جانواریو می*توانست ۲۰ دقیقه برای ما بازی کند اما او را برای دیدار با ذوب آهن و حضور در رقابت*های لیگ قهرمانان آسیا حفظ کردیم.
    وی ادامه داد: در نیم فصل دوم برخی از تیم*ها می*خواهند به دسته اول سقوط نکنند و برخی دیگر برای کسب سهمیه آسیایی تلاش می*کنند. به همین دلیلی فشردگی مسابقات زیاد است. ضمن اینکه صدرنشینی ما نیز فشار زیادی را بر تیم وارد کرد. من دیدار پیکان و سپاهان را دیدم. ۲ هزار نفر هم در ورزشگاه حضور نداشتند. اما امروز ورزشگاه پر بود.
    قلعه*نویی تاکید کرد: *از بازیکنانم ممنون هستم. هر چند که معتقدم در دو سه دیدار اخیر بازی*های خیلی خوبی را به نمایش نگذاشتیم اما امروز تیم ما بسیار خوب بازی کرد و داور می*توانست شرایط مسابقه را عوض کند.
    سرمربی استقلال درمورد گل آفساید علیزاده و تعویض برهانی گفت: در مورد گل علیزاده نمی*توانم نظر بدهم اما تعویض برهانی فقط به خاطر تغییر تاکتیک بود. از سیاوش اکبرپور نیز رضایت کامل دارم.
    قلعه*نویی در مورد بازی رینالدو بازیکن پرویی استقلال تصریح کرد: او از قاره دیگری آمده است و باید برای محیط* پذیری به او زمان داد تا به شرایط ایده*آل برسد.
    سرمربی استقلال در مورد دیدار با ذوب آهن در روز چهرشنبه یادآور شد: با تمام توان به اصفهان خواهیم رفت. ما امروز برابر پیکان بازی خوبی را ارائه دادیم. این تیم همواره ۱۲ موقعیت گل دارد اما امروز نتوانست چنین موقعیت*هایی را به دست بیاورد. سرمربی ذوب*آهن در تیم ملی همکار من بوده و بسیار خوب پیشرفت کرده است. ما ذوب آهن را آنالیز کرده*ایم و نقاط ضعف و قوت آنرا به خوبی می*دانیم.
    قلعه*نویی در مورد اینکه پرسپولیس زودتر از استقلال در لیگ بازی می*کند گفت: با توجه به اینکه حساسیت زیادی برای تعیین قهرمان وجود دارد معتقدم تمام مسابقات باید بطور همزمان برگزار شود.
    روزگار شنگولی جوانیم را برد.
    نه صدایشرا نازک کرده بود، نه دستانش را آردی!!
    ازکجا باید ،به گرگ بودنش شک میکردم...!!

tanha1360

کوچولوو راه افتاده

0
    0

تیم فقط استقلال
    مگه نه؟
    وای چقدر سخته که .........
    emma55p
    كوچولو رسمي
    کوچولوووو خیلی فعال

15
    8

نه
    لحظه ای مکث نما؛

آرزویم اینست:

نرود دلخوشی از عمق وجودت هرگز..
    tanha1360

کوچولوو راه افتاده

0
    0

اومدیو نسازی
    حتما پیروزی تیمه؟
    وای چقدر سخته که .........
    emma55p
    كوچولو رسمي
    کوچولوووو خیلی فعال

15
    8

اره تیمه
    همه ی تیما تیمن :lol:
    لحظه ای مکث نما؛

آرزویم اینست:

نرود دلخوشی از عمق وجودت هرگز..
    rezaaa
    کوچولووو فوق فعال

0
    88

[SIZE=3:1464e22672]سلام به دوستان استقلالي گلم (مخصوصا فيروزه جونم و صبا خانم نمونه :!: :P )

مراتب همدردي خودمو خواستم خدمتتون عرض كنم و اميدوارم زياد نااميد نشده باشيد ،

اما واقعا دفاع ده نفره هم سخته ها !

اونم از تيمي كه ادعاي قهرماني تو آسيارو داره

اونم در مقابل يه تيم درجه دومي !!! :Happey6

خوب باشيد ايشالا.

باميد جشن قهرماني
    [/SIZE] [SIZE=3:1464e22672] «پرسپوليس زلزله» [/SIZE]
    مرا اندکی دوست بدار ، ولی طولانی ...
    MehR
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    133
    220

[SIZE=3:10d10da7ba]سلام :?:

عمو؟! :o :o
    همین منتظرید که تیم ما ببازه بعد همدردی کنید؟!اولا اون تیم،تیم درجه دوم نبود صدر نشین لیگ کشور خودشون بود :evil:
    بعدشم شما که دیدید استقلال این تیم همیشه قهرمان خیلی جنگید :twisted: اما امان از بدشانسی و ...
    گرچه نباید از این نکته گذشت که انرژی زیادی از تیم ما برای صدر نشینی توی لیگ گرفته شد!الانم که تمام تمرکزمون روی قهرمانی هست که فاصله کمی تا قهرمانی داریم :P :twisted:
    اون تیمی که پرسپولیس بهش سه تا گل بزنه درجه دوم که خوبه اصلا درجه نداره پس با ما قیاس نکنید :D
    این تازه بازی رفت بود و هنوز کلی فرصت و موقعیت هست!فقط به نظاره اقتدار استقلال مقابل همین تیم در ورزشگاه آزادی باشید :twisted:
    [/SIZE]

دوست داشتن
    نام دیگر رسیدن است
    کافیست

rezaaa
    کوچولووو فوق فعال

0
    88

[SIZE=3:e206a6e1c3]به دليل اعتراض به تصميم كادر فني؛[/SIZE]

[SIZE=3:e206a6e1c3]جباري از حضور در تمرينات استقلال منع شد[/SIZE]

[SIZE=3:e206a6e1c3]به گزارش خبرگزاري فارس، مجتبي جباري در ديدار استقلال و الاتحاد عربستان پس از تعويض شدن به حالت قهر
    از زمين بيرون آمد و با اين كار اعتراض خود را به تصميم مربيان نشان داد.
    پس از اينكه كاروان استقلال شب گذشته به تهران آمد امير قلعه نويي به مجتبي جباري اعلام كرد
    تا اطلاع ثانوي حق حضور در تمرينات استقلال را ندارد.
    برخلاف آنچه كه گفته مي شد قلعه نويي در عربستان برخوردي با اين بازيكن نداشته و پس از ورود
    به تهران به جباري اعلام كرده كه در تمرينات حاضر نشود.
    قرار است تكليف اين بازيكن به زودي مشخص شود.
    بازيكنان استقلال ساعت 16:30 امروز در ورزشگاه دستگردي تمرين خواهند كرد.
    استقلال در دومين ديدار خود در چارچوب ليگ قهرمانان آسيا چهارشنبه 28 اسفند ميزبان الجزيره امارات است.
    [/SIZE]
    rezaaa
    کوچولووو فوق فعال

0
    88

[SIZE=3:d295a587c9]جباري: نه از قلعه*نويي مي*ترسم و نه نگران پولم هستم[/SIZE]

[SIZE=3:d295a587c9]مجتبي جباري در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره اينكه از او خواسته شده تا اطلاع ثانوي در تمرين
    استقلال شركت نكند؛ اظهار داشت: از اين مسائل نمي ترسم و نگران آينده فوتبالي خود نيستم.
    با توجه به شرايط حساس استقلال در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا ترجيح مي دهم سكوت كنم.
    وي افزود: يكسري حقايق را بايد مردم و هواداران بدانند اما اكنون وقت مطرح كردن آن نيست.
    از من خواسته شده در تمرين شركت نكنم. منتظر هستم تا باشگاه استقلال دلايل اين تصميم
    را به صورت رسمي اعلام كند تا آن موقع حرف هايم را بزنم. حرف هاي زيادي براي گفتن دارم و
    معتقدم بايد در مورد مسائل اتفاق افتاده در اين تيم شفاف سازي شود.
    جباري كه در جريان بازي استقلال مقابل الاتحاد به هنگام تعويض با آرش برهاني با ناراحتي
    زمين مسابقه را ترك كرد و سمت برهاني نرفت؛ عنوان كرد: جا دارد از همه مردم ايران و هواداران
    استقلال بابت رفتارم عذرخواهي كنم. قبول دارم رفتارم حرفه اي نبود. از آرش برهاني نيز عذرخواهي
    مي كنم. حتي بعد از بازي نزدش رفتم و از او عذرخواهي كردم.
    اين بازيكن تصريح كرد: در آن لحظه ناراحتي من ربطي به آرش نداشت. با برهاني رابطه دوستانه اي دارم.
    او مي داند از چه جرياناتي ناراحت بودم. يكسري مسائل در تيم ما رخ داده و مي دهد كه من
    در واكنش به آن رفتارها هنگام تعويض آن رفتار را نشان دادم.
    جباري در پاسخ به اين سئوال كه اين ناراحتي به خاطر مسائل مالي است؛ گفت:
    ناراحتي ام ربطي به مسائل مالي ندارد. البته هنوز 120 ميليون تومان از باشگاه طلب دارم و حتي
    در قراردادم قيد شده بابت پرداخت نشدن مطالباتم مي توانم در تمرين حاضر نشوم. با اين وجود
    با مصدوميت هاي كه داشتم به خاطر هواداران در تمرين حاضر شدم و حتي بازي هم كرده ام و
    هيچ گاه كم كاري نكردم.
    هافبك آبي پوشان با بيان اينكه حرف هاي زيادي براي گفتن دارد اما نمي خواهد بيش از اين صحبت كند
    ؛ تصريح كرد: مربيان بايد دلايل اخراجم را بگويند. فكر نمي كنم يك واكنش به تعويض دليل خوبي
    براي اخراج آن هم در آستانه بازي حساس با الجزيره باشد.
    [/SIZE]
    saita

پیشکسوت کوچولو
    كوچولو ماندگار(آخر کوچولو)

6,791
    9,118

[SIZE=3:bbf099fe0e]ببین تو رو خدا وفتی تیم خودشون میبازه صداشون در نمیاد

حداقل خوبیش اینه که ما میریم و به تیم الاتحاد میبازیم نه به تیم در پیت تبریز :roll: 8) اینو قبلا به خودتونم گفتم

عمو پرپولیستونم میبینیم :lol:
    [/SIZE]

[SIZE=3:bbf099fe0e]استقلال زلزله محبوب هر چی دله[/SIZE]

عشق یعنی منو دخترم مثل هم لباس بپوشیم ...
    باباش تا چشمش بهمون بیفته بگه: ای جووووونم.. تو رو خدا دخترامو ببین ...
    حالا اول کدومتونو ببوسم؟!
    ما هم یه چشمک به هم بزنیم و دوتایی بپریم بغلش ...

صفحه 6 از 143 نخست ... 234567891011162656106 ... آخرین
نمایش نتایج: از 76 به 90 از 2131

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)