ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 142 123456112151101 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 2128
    Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,558

پیش فرض ▌▌ انجمن طرفداران استقلال▌▌

[center:a8470ef42e][/center:a8470ef42e]

[center:a8470ef42e]&& انجمن طرفداران استقلال &&
    [/center:a8470ef42e]
    ویرایش توسط Aida-star : 2011.03.22 در ساعت 23:56
  2. 3
    Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,558

روزگار شنگولی جوانیم را برد.
    نه صدایشرا نازک کرده بود، نه دستانش را آردی!!
    ازکجا باید ،به گرگ بودنش شک میکردم...!!

4. 1
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,325
    20,431

[SIZE=3:9dbce419ff]سلام
    این تاپیک به درخواست مکرر استقلالی های سایت و برای حفظ عدالت توی کوچولو ایجاد شده!

و مانند تاپیک انجمن پرسپولیسی ها این تاپیک هم ویژه استقلالی ها میباشد!

امیدوارم مانند تاپیک انجمن پرسپولیسی ها، تاپیک فعالی باشه و شامل اخبار اين تيم و پستهاي طرفداران اين تيم پايتخت باشه :wink:

موفق باشيد!
    [/SIZE]
    wise

کوچولوو راه افتاده

0
    6

فكري: تعطيلي ليگ به تيم ملي ضربه مي زند

محمود فكري در گفت و گو با خبرگزاري فارس، تصريح كرد: اميدوارم ليگ برتر به طور منظم برگزار شود زيرا تيم ملي قدرتمند از دل ليگ بيرون مي آيد. اگر اين مسابقات گاه و بي گاه تعطيل شود ملي پوشان دچار خستگي مي شوند و اين مسئله به تيم ملي ضربه مي زند.
    فكري در مورد گروه استقلال در ليگ قهرمانان آسيا اظهار داشت: اينكه برخي مي گويند گروه ما گروه مرگ است را قبول ندارم. تيمي كه براي قهرماني وارد رقابت ها مي شود بايد تدارك خوبي ببيند. ما بايد از اين گروه صعود كنيم. برابي اين كار نيازمند برنامه مدون هستيم. مطمئنا مسئولان باشگاه آن را تهيه مي كنند. ما مربيان هم در قالب كادر فني از بازيكنان مي خواهيم بازي هاي خوبي ارائه كنند.
    وي ادامه داد: همانطوري كه تيم هاي دسته اولي يا انتهاي جدول برابر استقلال انگيزه زيادي دارند تيم هاي الاتحاد و الجزيره هم برابر ما با تمام توان بازي خواهند كرد. آنها مي دانند استقلال يك تيم پرطرفدار است و سابقه قهرماني و نايب قهرماني در آسيا را دارد. قرار است فيلم بازي هاي تيم هاي همگروه خود را دريافت كنيم و اطلاعات فني لازم را به همراه شرح وظايفشان به بازيكنان بدهيم. استقلال پتانسيل صعود از گروه خود را دارد.
    دستيار قلعه نويي درمورد اينكه ذوب آهن در رقابت هاي آسيايي حضور ندارد و كار راحت تري نسبت به استقلال در ليگ دارد گفت: تيم هاي بزرگ بايد فكر اين روزها باشند. مي خواهيم به گونه برنامه ريزي كنيم كه به نفرات اصلي تيم فشار زيادي وارد نشود و بازيكنان ذخيره تيم در ليگ برتر بازي كنند.
    برتر نیستیم ... برترمان می کنند ... و وقتی باور کردیم ... بال هایمان را می شکنند
    wise

کوچولوو راه افتاده

0
    6

گزارش «نيل اسپورت» از قرعه*كشي ليگ قهرمانان:
    شانس استقلال براي قهرماني در آسيا بيشتر از پرسپوليس است
    گزارشگر شبكه تلويزيوني نيل اسپورت در تحليل خود پيرامون قرعه*كشي فصل فوتبال باشگاهي قاره آسيا گفت اوج ديدارها و رقابت*ها در غرب اين قاره را بايد در تقابل تيم*هاي باشگاهي ايران و عربستان نظاره گر بود.

مفسر اين شبكه تلويزيوني تيم استقلال صدرنشين فعلي فوتبال ايران را جدي*ترين مدعي قهرماني از فوتبال باشگاهي ايران در بين 4 تيم ديگر ايراني بر*شمرد و سپس و به ترتيب سپاهان، پرسپوليس و صبا را داراي بخت قهرماني دانست.

نيل اسپورت تيم هاي باشگاهي عربستان و ايران را داراي بيشترين بخت براي صعود برشمرد و اضافه *كرد تيم هاي فوتبال باشگاهي از ازبكستان، *امارات و قطر در پشت سر تيم هاي ايراني و عربستاني از شانس صعود برخوردار هستند.

تلويزيون ورزشي كويت نيز در تحليل خود گفت: هواداران پرشمار تيم*هاي استقلال و پرسپوليس ايران به زودي و پس از مدتها تيم هاي محبوب خود را در مقابل رقيبان آسيايي مي*بينند آنها به كمتر از حضوري پرقدرت و قهرماني تيم*هاي خود راضي نخواهند بود.

مفسر اين تلويزيون اضافه مي*كند استقلال در شرايطي پا به اين مسابقات مي*گذارد كه نسبت به رقيب ديرينه خود پرسپوليس از شانس و قدرت بيشتري براي صعود و مدعي بودن قهرماني برخوردار است، آنها در رقابت نفس*گير ليگ ايران هم اكنون در صدر هستند. پرسپوليس نيز كه علي كريمي و كريم باقري را در جمع بازيكنان خود دارد علي رغم مشكلات پيش روي اين تيم و در اين فصل فوتبال ايران پس از مدتها گام به بازي*هاي آسيايي مي*گذارد و از اميدهاي فوتبال باشگاهي ايران براي رسيدن به مقام قهرماني خواهد بود، اگر چه اين پيش بيني براي تيم بحران زده پرسپوليس بسيار دشوار به نظر مي*رسد.

مفسر تي وي اسپورت كويت در خصوص سپاهان نيز مي گويد: سپاهان نام آشنا در فوتبال باشگاهي آسيا است كه به دليل انسجام تيمي حريفي آسان براي رقيبان خود نخواهد بود.

وي صبا را كم شانس ترين تيم ايراني براي فتح جام آسيايي بر مي*شمرد و مي*گويد اين تيم علي رغم داشتن تجربه حضور در ليگ آسيايي فقط مي*تواند اميدوار به صعود از گروه خود باشد.
    wise

کوچولوو راه افتاده

0
    6

رضا عنایتی : اولویت اولم استقلال است

رضا عنایتى مهاجم النصر مدعى است از این تیم جدا شده یا دست کم در آستانه جدا شدن است. در همین رابطه گفت و گویى با وى داشتیم که در زیر مى خوانید: • چرا مقابل العین بازى نکردى؟ - یک کم درد داشتم. قرار بود یک نیمه بازى کنم اما مربى دقیقه ۸۰ خواست مرا به زمین بفرستد که عصبانى شدم و به زمین نرفتم و گفتم یک نفر دیگر را به زمین بفرستد.........

• چرا عصبانى شدى و به زمین نرفتى؟
    - چون ۱۰ دقیقه بازى کردن نمى توانست کمکى به من بکند. مى خواستم در شرایط بازى باشم و ۱۰ دقیقه نمى توانست به من کمک کند و به همین دلیل گفتم یک بازیکن جوان را به زمین بفرستد.
    • در رابطه با جدایى لوکا چه نظرى دارى؟
    - لوکا خودش از باشگاه جدا شد. با وجود اینکه در ایران اینگونه پیچیده که لوکا اخراج شده اما این طور نیست. چون باشگاه بازیکن نگرفته بود لوکا هم استعفا داد و راهى هم براى برگشت باقى نگذاشت. این تیم از پایه و اساس خراب است. امسال النصر ۵۰ ، ۶۰ میلیون درهم بازیکن فروخته اما ۱۰ میلیون درهم بازیکن نگرفته است. این شرایط لوکا را اذیت مى کرد. شرایط ما در دور برگشت سخت تر مى شود. در دور رفت به طور شانسى امتیازاتى گرفتیم اما در دور برگشت کار خیلى سخت است.
    • در مورد حضور پاگلزدورف در النصر چه نظرى دارى؟
    - نمى شناسمش. نه شناختى از او دارم و نه با او کار کرده ام. فقط مى دانم که آلمانى است.
    • لوکا مى ماند بهتر بود یا پاگلزدورف که آمد وضعیت بهتر شد؟
    - تیمى که بازیکن ندارد فرگوسن هم بیاید در آن موفق نمى شود. شاید یک شوکى براى تیم باشد و ۲ هفته تأثیر داشته باشد اما او هم اگر بازیکن نداشته باشد مثل لوکا از النصر فرار مى کند.
    • در مورد قرعه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا چه نظرى دارى؟
    - گروه استقلال از همه گروه ها سخت تر است. مطمئناً آنها کار خیلى سختى را پیش رو دارند اما اتفاقى براى استقلالى ها نمى افتد چون پتانسیل بالایى دارد و مى توانند هم قهرمان لیگ برتر و هم آسیا شوند. امیدوارم این اتفاق بیفتد.
    • واقعاً استقلال پتانسیل قهرمانى در آسیا را دارد؟
    - بله، صددرصد دارد. تیم به هماهنگى بسیار خوبى رسیده است و اگر مجتبى جبارى از مصدومیت برگردد بهتر مى شود. اگر حاشیه براى تیم درست نکنند دوباره در آسیا نتیجه مى گیرد. استقلال پرافتخارترین تیم آسیاست و اگر آرامش داشته باشد راحت مى تواند در آسیا دوباره بدرخشد. در کنار همه این مسائل هواداران استقلال هم هستند که کمک بسیار بزرگى به تیم مى کنند و با حمایت هاى خود مى توانند راه قهرمانى استقلال را هموار کنند.
    • خبرى داشتیم مبنى بر اینکه از النصر جدا شدى. این خبر صحت دارد؟
    - واقعیت این است که از حضور در لیگ امارات خسته شدم و تصمیم به جدایى گرفتم. البته هنوز چیزى قطعى نیست اما امیدوارم النصرى ها رضایتنامه ام را بدهند تا این تیم را ترک کنم. از چند تیم اماراتى هم پیشنهاد دارم اما مى خواهم در ایران بازى کنم.
    • و اگر برگردى، استقلال هدف اول تو خواهد بود. اینطور نیست؟
    - استقلال اولویت اول من است و همیشه این تیم را دوست دارم اما نمى دانم کادر فنى استقلال چه نظرى در مورد من دارد. اگر مرا بخواهند مى آیم، در غیر این صورت ناراحت نمى شوم و به پیشنهادات دیگر فکر مى کنم.
    برتر نیستیم ... برترمان می کنند ... و وقتی باور کردیم ... بال هایمان را می شکنند
  9. 1
    wise

کوچولوو راه افتاده

0
    6

براى لیگ قهرمانان یک مهاجم و یک هافبک مى خواهم

امیر قلعه نویى سرمربى تیم استقلال طى اظهارنظرى گفت: بى برنامگى سازمان لیگ تمامى برنامه هاى استقلال را بر هم زده است. وى همچنین اظهار داشت: بى برنامگى در لیگ باعث شده نتوانم در مورد مسائل فنى استقلال صحبت کنم و تیم استقلال فقط تمرینات خود را به مانند گذشته انجام مى دهد.

او ادامه داد: بى برنامگى لیگ حتى گریبان تیم ذوب آهن را هم گرفت و این تیم به همین دلیل مقابل داماش قعرنشین شکست خورد.وى افزود: براى من هم بازى هاى ملى از اهمیت بسیار بالایى برخوردار است و این نکته را بارها در رسانه هاى مختلف عنوان کرده ام اما سازمان لیگ باید برنامه تمام بازى ها را به طور مدون شده به تیم ها اعلام کرده و آن را بدون وقفه اجرا کند.سرمربى تیم استقلال در خصوص قرعه این تیم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: برخلاف نظر برخى از کارشناسان باید بگویم تیم استقلال در گروه سختى قرار گرفته و به تعبیر AFC ما در گروه مرگ قرار داریم اما امید زیادى به صعود و حتى رسیدن به عنوان قهرمانى که از اصلى ترین اهداف من است دارم. وى با تأکید بر این مطلب گفت: کسانى که در مورد این گروه قضاوت ساده اى داشته اند بهتر است بدانند تیم الجزیره براى بازى در این مسابقات فقط براى جذب یک بازیکن ۱۷ میلیون دلار هزینه کرده است.قلعه نویى اضافه کرد: از طرفى چند بازیکن این تیم هم با پاسپورت هاى متفاوت و تابعیت هایى که دارند در تیم الجزیره بازى مى کنند پس بنابراین بازى ها در این گروه بسیار دشوار است و تمام تیم ها مثل ما با برنامه ریزى خاصى وارد این رقابت ها مى شوند.وى در خصوص جذب بازیکن جدید براى بازى هاى آسیایى اظهار داشت : به دنبال جذب ۲ بازیکن در پست هاى هافبک و حمله هستیم و تلاش مى کنیم تا قبل از آغاز بازى هاى آسیایى آنها را به خدمت بگیریم.سرمربى تیم استقلال در مورد حضور بائو در این تیم در لیگ آسیا گفت: میثم بازیکن خوب و فوتبال بلدى است که هنوز هیچ صحبتى با وى نداشته ام.
    wise

کوچولوو راه افتاده

0
    6

جبارى: ۳ هفته فرصت مى خواهم تا جبارى شوم

مجتبى جبارى هافبک استقلال به دنبال این است تا دوباره پیراهن ملى را بر تن کند. مجتبى جبارى که در سپرى کردن دوران مصدومیت عادت دیرینه اى دارد، این بار با بازگشت دوباره اش در تمرینات استقلال در پى رسیدن به شرایط آرمانى است. گفت وگوى با او را بخوانید: • بالاخره با تیم تمرین کردى. از شرایط خودت بگو. - خدا را شکر خوب است. تمریناتم را کنار زمین با تیم شروع کرده ام تا انشاءالله از هفته آینده براى استقلال به میدان بروم.

از لحاط بدنى دچار افت شده اى، درست است؟
    - مسلماً پس از ۲ ماه استراحت با آن شرایط قبلى فاصله گرفته ام. به هر حال هدفم این است که بتوانم به آن جبارى سابق تبدیل شوم.
    مصدومیتت باعث شد از تیم ملى هم کنار بروى. فکر مى کنى دوباره بتوانى ملى پوش شوى؟
    - به امید خدا. تمام هدفم همین است که بتوانم به جایگاه ثابت در تیم ملى برسم. پیش از این براى ملى پوش شدن تلاش زیادى کرد ه بودم. به راحتى هم تیم ملى را از دست نمى دهم.
    اصلاً چرا مجتبى جبارى اینقدر مصدوم مى شود؟
    - دلیلش را نمى دانم. شاید بدشانسى سبب مى شود تا من نتوانم به آرزوهایم در فوتبال دست پیدا کنم. به هر حال امیدوارم دیگر مصدومیت سراغم نیاید.
    استقلال را در نبود جبارى چطور دیدى؟
    - استقلال یعنى یک تیم نه یک بازیکن. تیم نشان داد که در نبود من مشکل چندانى سراغش نمى آید. خوشبختانه ما بازیکنان خوبى داریم که توانستند در نبود من جاى خالى ام را پر کنند.
    روانخواه هم در کنار تو مجدداً به تمرینات استقلال بازگشت. نظرت درخصوص بازگشت همتیمى ات چیست؟-
    من خودم مصدومیت ۶ ماهه را هم تجربه کرده ام. خیلى خوب مى دانم که امیدرضا در آن زمان چه روزهایى را سپرى کرده. امید بچه با انگیزه اى است که به طور قطع مى تواند مثل گذشته در خدمت تیم باشد. من شک ندارم که روانخواه حتى از آن بازیکن سابق هم بهتر مى شود.
    تعطیلات لیگ بار دیگر فوتبال ایران را تحت الشعاع قرار داد. نظرت در این خصوص چیست؟
    - ما در روند خوبى قرار داشتیم. قطعاً این تعطیلات باعث ضربه زدن به تیم ها مى شود. در این فصل طى چند دوره بدنسازى کرده ایم که این تمرینات سبب ایجاد مصدومیت بیشتر بازیکنان مى شود. با این حال هدف حمایت از تیم ملى است. ما همیشه آرزوى رفتن به جام جهانى را داریم که قطعاً این مهم تنها با حمایت از تیم ملى صورت مى گیرد. استقلال هم پس از کسب چند نتیجه دلخواه دوباره به همان شرایط ایده آل گذشته باز مى گردد.
    اما تجربه نشان داده که استقلال همیشه پس از تعطیلات لیگ بازنده مى شود. مقابل برق بازنده نیستید؟
    - ما فقط به دنبال قهرمانى هستیم. از اول فصل هم به هیچ باختى فکر نکردیم. خوشبختانه شکست ذوب آهن مقابل داماش سبب شد تا همچنان صدرنشین لیگ باقى بمانیم بنابراین نباید فرصت به دست آمده را به راحتى از دست بدهیم. هدف فقط کسب ۳ امتیاز در شیراز است که انشاءالله به آن دست پیدا مى کنیم.
    استقلال مقابل هما شکست خورد. چرا باختید؟
    - این بازى تنها جهت هماهنگى بین بچه ها صورت گرفت تا کادرفنى هم برنامه هاى تاکتیکى خود را مرور کند. این باخت اصلاً از ارزش هاى استقلال کم نکرد، چرا که هدف ما پیروزى در این بازى نبود. در بازى هاى تدارکاتى کسى به فکر برترى در میدان نیست. به هر حال من مطمئنم مربیان در این بازى به خواسته هاى خود دست پیدا کرده اند.
    خودت هم پس از چند هفته در این بازى پا به توپ شدى.
    - من تنها در شرایط بازى کردن قرار گرفته بودم اما به هر حال ۲ ، ۳ هفته دیگر کار دارم تا بتوانم خواسته کادرفنى را در زمین پیاده کنم.
    • استقلال مى تواند در پایان فصل به عنوان قهرمانى لیگ دست پیدا کند؟
    - فوتبال هیچ وقت قابل پیش بینى نیست. فاصله رقبا با ما کم است و چند تیم شانس قهرمانى دارند اما من با توجه به پتانسیلى که در استقلال مى بینم، معتقدم که شانس تیم ما نسبت به سایر رقبا بیشتر است تا انشاءالله در آخر فصل کاپ قهرمانى را بالا ببریم.
    • نظرت درخصوص گروه بندى استقلال در آسیا چیست؟
    - تمام رقبا در بازى هاى آسیایى سخت و خطرناک هستند. نمى توان گفت که استقلال در گروه سختى قرار گرفته تیم ما به نسبت دیگر حریفان از تجربه و افتخارات بیشترى برخوردار است تا همین یک پوئن مثبت براى ما باشد. فکر مى کنم امسال دیگر وقت آن است که استقلال سومین قهرمانى آسیا را در کارنامه اش به ثبت برساند.
    راستى، قصد ترانسفر شدن را ندارى؟-
    فعلاً که در خدمت استقلال هستم. تا پایان قراردادم با استقلال صبر مى کنم تا انشاء الله در پایان فصل تصمیم گیرى کنم.
    hani5958

کوچولوو راه افتاده

0
    2

میبینم طرفدار های استقلال چقدر کم لطف هستند به تیمشان :D :lol:
    هانی n
    MehR
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    133
    220

سلام :P

به به!عجب تاپیکی :oops: اول از علی سونامی عزیز و همچنین آقا سعید تشکر میکنم!انصافا با باز شدن این تاپیک فروم کوچولو کامل و بی نقص شد :D

و یک تشکر جانانه از امیر علی مهربون که اخبار تیم محبوب استقلال رو قرار داده که من به عنوان یکی از طرفداران این تیم امیدوارم همیشه این روند ادامه داشته باشه :?: :wink:

و یک تبریک اساسی به طرفداران تیم صدرنشین و قدرتمند استقلال :P
    :arrow: دوست عزیز(hani 5958) این تاپیک تازه راه افتاده پس دلیلی بر بی طرفداری از تیممون نیست! :o
    ...
    حالا یه عکس واسه شروع هم من میزارم! :wink:

ادامه دارد :D

دوست داشتن
    نام دیگر رسیدن است
    کافیست
    واگن اَت را دُرست سوار شَوی...!

pear
    کوچولوووووو فعال

0
    2

[SIZE=3:c50f6c9f7c]بین همه تیمایه دنیا............................. عشق است استقلال[/SIZE]

عجیب است ولی حقیقت دارد.حقیقت همیشه عجیبتر از تخیل است.لرد بایرون
    dondon

کوچولو تازه به دنیا آمده

1
    0

علی سونامی گل
    و همچنین آقا سعید یک تشکر جانانه میکنم
    saita

پیشکسوت کوچولو
    كوچولو ماندگار(آخر کوچولو)

6,777
    9,099

به به عجب تایپکی انصافاَ که عدالت رو رعایت کردی مدیر دست گلت درد نکنه :?:

علی سونامی از تو هم ممنونم :!:

عشق یعنی منو دخترم مثل هم لباس بپوشیم ...
    باباش تا چشمش بهمون بیفته بگه: ای جووووونم.. تو رو خدا دخترامو ببین ...
    حالا اول کدومتونو ببوسم؟!
    ما هم یه چشمک به هم بزنیم و دوتایی بپریم بغلش ...

pear
    کوچولوووووو فعال

0
    2

دمه وایس عزیز درد نکنه :D
    چرا پس دیگه نمیایی؟بیا آمار بده بعده 4 گل چه پس لرزه هایی اومده تو اردویه لنگیا؟ :evil:

وای وای
    دیدی چی کار کرد
    ادمونده اختر
    لنگه سوراخ کرد

یاده 3-1 سال 73 بخیر که اولین داربیمو رفتم استادیوم :P
    عجیب است ولی حقیقت دارد.حقیقت همیشه عجیبتر از تخیل است.لرد بایرون
    gomnam
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

10
    46

[SIZE=3:0357d5225c]سعیدجان وسونامی عزیز واقعا گل کاشتین . دستتون درد نکنه[/SIZE]
صفحه 1 از 142 123456112151101 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 2128

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)