ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 9 از 9 نخست ... 456789
نمایش نتایج: از 121 به 124 از 124
    Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,562

Icon2008 ▌▌ انجمن طرفداران تیم های انگلیسی▌▌

انجمن طرفداران شیاطین سرخ
    منچستر یونایتد
    ویرایش توسط Sonami021 : 2012.11.23 در ساعت 01:47
    روزگار شنگولی جوانیم را برد.
    نه صدایشرا نازک کرده بود، نه دستانش را آردی!!
    ازکجا باید ،به گرگ بودنش شک میکردم...!!

elahe naz
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,824
    6,590

New2 کلوپ: حرکت زیبای صلاح نزدیک بود مرا به گریه بیاندازد

سرمربی لیورپول از تصمیم ستاره تیمش برای دادن پنالتی به روبرتو فیرمینو تمجید کرد.

یورگن کلوپ پس از پیروزی ۵-۱ تیمش مقابل آرسنال که باعث شد اختلاف در صدر به ۹ امتیاز برسد از حرکت محمد صلاح برای دادن پنالتی دوم لیورپول در نیمه دوم به روبرتو فیرمینو تا این بازیکن هت تریک کند تمجید کرد. کلوپ به BBC گفت:«می دانستیم در نیمه دوم بازی تمام نشده و سعی کردیم جریان بازی را کنترل کنیم. صلاح تصمیم گرفت پنالتی خودش را به فیرمینو بدهد و من نزدیک بود از این حرکت گریه ام بگیرد! همه می دانیم صلاح چقدر دوست دارد گل بزند اما با این حال تصمیم گرفت به فیرمینو کمک کند. نمایش واقعا خوبی داشتیم و توانستیم برنامه مان را اجرا کنیم. آرسنال فشار زیادی روی ما وارد کرد. واکنش تیم به گل حریف واقعا عالی بود. آرامش مان را حفظ کردیم و حریف را وادار به اشتباه کردیم. پیروزی ۵-۱ مقابل آرسنال به آسانی به دست نمی آید و واقعا برای شاگردانم خوشحالم. پایان درخشانی در سال ۲۰۱۸ داشتیم. واقعا نمی توانم نسبت به چیزی در این سال شکایت کنم.»

فاصله ی مرد و زن بودنم
    "درب " خانه است

روزها مرد می شوم
    و شب ها زن
    "چقدر ایفای این دو نقش در کنار هم ...
    دو جنس بودن ... سخت است

elahe naz
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,824
    6,590

New2 منچستریونایتد 0-2 پاریسن ژرمن؛

برای فتح الدترافورد به نیمار هم نیازی نبود

منچستریونایتد در خانه مغلوب پاریسن ژرمن شد.

دو تیم منچستریونایتد و پاریسن ژرمن از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه الدترافورد به مصاف هم رفتند. در 20 دقیقه ابتدایی نیمه اول منچستریونایتد مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشت، اما نتوانست موقعیت خطرناکی روی دروازه بوفون ایجاد کند. در ادامه برخلاف جریان بازی یک موقعیت بسیار عالی نصیب امباپه شد که او موفق به باز کردن قفل دروازه دخیا نشد. نیمه اول با حساب 0-0 به پایان رسید. در نیمه دوم پاریسن ژرمن بازی را طوفانی آغاز کرد و کاملا بر شیاطین سرخ چیره شده بود. در دقیقه 53 روی ارسال دیماریا، کیمپمپه به زیبایی گل اول پاریسی ها را گشود. بعد از این گل فشار شاگردان توخل ادامه داشت و روی یک حمله برق آسا و باز هم پاس زیبای دیماریا و ضربه امباپه اختلاف را دو برابر کرد. در ادامه پاریسن ژرمن سعی در حفظ توپ در زمین منچستریونایتد داشت. منچستریونایتد در 10 دقیقه آخر کاملا در پشت محوطه پاریسن ژرمن خیمه زده بود، اما نتوانست از دفاع منسجم پاریسن ژرمن عبور کند تا پاریسی ها با وجود مصدومیت نیمار و کاوانی در الدترافورد به پیروزی شیرینی برسند. ذر دقیقه 90 پل پوگبا با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد تا کار سولسشائر در دیدار برگشت سخت تر نیز شود. این بازی در نهایت با نتیجه 2-0 به سود مهمان به پایان رسید.

فاصله ی مرد و زن بودنم
    "درب " خانه است

روزها مرد می شوم
    و شب ها زن
    "چقدر ایفای این دو نقش در کنار هم ...
    دو جنس بودن ... سخت است

Amin.l

کوچولو در حال راه افتادن

0
    4

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه فصل پر هیاهوی نقل و انتقالات اروپا دیشب به پایان رسید، اما از همین حالا گمانه زنی ها در مورد آینده بازیکنان بزرگ آغاز شده است. در یک دهه اخیر یوونتوس بازیکنانی ارزشمند و موفق را با انتقالی رایگان و پس از اتمام قرارداد با باشگاه شان به خدمت گرفته است و دیلی میل مدعی شد ویلیان، ستاره 31 ساله و برزیلی چلسی جدیدترین گزینه بیانکونری برای تقویت این تیم است.
    Amin.l

کوچولو در حال راه افتادن

0
    4

به گزارش "ورزش سه"، ستاره جوان شیاطین سرخ که اخیرا مورد انتقاد مایکل اوون نیز قرار گرفته، مدعی شد همیشه در تمرینات تلاش می کند به هری کین نزدیک شود و گرچه آنها هم پست هستند، اما همیشه حامی همدیگر بوده و یکدیگر را به سمت جلو هدایت می کنند.

مارکوس راشفورد گفت: "هری کین یکی از بهترین تمام کننده هایی است که من در کنارش بازی کرده ام. هر وقت تمرین ما به پایان می رسید، در ذهن من مرور می کنم که باید به او نزدیک شوم. اگر هری کین شش گل زد من نیز خواهان زدن شش گل هستم و اگر او هفت گل به ثمر رساند، من به دنبال زدن هشت گل خواهم کرد.
صفحه 9 از 9 نخست ... 456789
نمایش نتایج: از 121 به 124 از 124

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)