ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 44 از 44 نخست ... 2434394041424344
نمایش نتایج: از 646 به 655 از 655
    ramin7
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

2,262
    391

Flower 32 32 ▌▌ انجمن هواداران تراکتور سازی تبریز▌▌

علی کریمی در تراکتورسازی.او بارها نشان داده که غیر قابل پیش بینی است و شاید این بار سر از تیم سرخپوشان تبریزی در بیاورد.

با وجود اینکه عصر دوشنبه مدیران باشگاه سپاهان بار دیگر پای میز مذاکره با امیر قلعه*نویی نشستند تا به هر نحوی شده رضایت او را برای تمدید قرارداد جلب کنند اما خبر می*رسد که موفق*ترین مربی یک دهه اخیر فوتبال ایران تمایلی به بازگشت دوباره به نصف جهان نداشته و تصمیم دارد این بار تجربه کار با تیمی جدید را در لیگ یازدهم به*دست*آورد که احتمالا انتخاب او نیز تیم پرطرفدار تبریزی یعنی تراکتورسازی خواهد بود. تیمی که امیر بارها مدعی شده حضور در رأس کادرفنی**اش برای هر مربی داخلی یک آرزو محسوب می*شود که او نیز از این قاعده مستثنی نیست.البته قلعه نویی تمامی اخبار در ارتباط با عقد قرارداد با این باشگاه را تکذیب کرده و تنها مدعی شده در حال مذاکره با آنها است.

در پی بیانیه*ای که سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی روی خروجی خودقرار داد(مبنی بر اینکه فراز کمالوند دیگر به عنوان سرمربی با این باشگاه همکاری نخواهد داشت)شایعات بیشتر به این موضوع دامن زد که امیر قلعه*نویی با تبریزی*ها به توافق نهایی رسیده ومدیران این باشگاه هم بر حسب برنامه*های او گام به فصل نقل و انتقالات گذاشته*اند. یکی از نزدیکان به باشگاه تراکتورسازی با تأیید این خبر می گوید:«نزدیک به چهار مرحله مذاکره جدی با امیر قلعه*نویی انجام شده اما هنوز هیچ قراردادی امضا نشده و تنها توافقات کلی به*دست آمداست.این مربی برای گرفتن تصمیم نهایی**اش از ما تا چند روز آینده فرصت خواسته است و ما هم امید زیادی داریم تا با او همکاری داشته باشیم.» در همین گیر و دار منتشر شدن خبر لیست دستیاران مد نظر قلعه*نویی برای هدایت تراکتور*سازی هم مزید برعلت شد تا همه از نهایی شدن حضور او در تبریز صحبت کنند. لیستی که در آن از امیر حاج*رضایی به عنوان مشاورفنی، ستار همدانی، کریم بوستانی و حمید خداداد به عنوان دستیاران ژنرال نامبرده می*شود.
    ویرایش توسط Aida-star : 2011.08.01 در ساعت 14:39
    MaryaM_hellgirl
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

1,979
    1,267

100 دقیقه رکیک ترین شعارها را علیه ما دادند

جلالی: بازگشت انصاریفرد به شرایط ایده آل زمان بُرد/ در برخی پستها تیم را ترمیم می کنیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: بازیکنان ما در خط حمله شرایط خوبی دارند و بازگشت کریم انصاریفرد به شرایط ایده آل زمان برد

مجید جلالی در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط تراکتورسازی و اتفاقاتی اطراف این تیم صحبتهای زیر را انجام داد.

فارس: مقابل استقلال خوزستان به پیروزی 4 بر یک رسیدید در این مورد صحبت میکنید؟
    بازی سادهای نبود. همه کسانی که در ورزشگاه حضور داشتند متوجه شدند که به چند علت کار برای ما سخت بود. اولا اینکه فضای ورزشگاه در سرتاسر مسابقه و دقایقی قبل از شروع آن حدود 100 دقیقه بسیار نامناسب بود و شدیدترین توهینها علیه تیم ما سرداده شد. دوم وضعیت آب و هوایی خوزستان بود که کار را برای بازیکنان ما سخت کرده بود. همچنین استقلال خوزستان تیم خوب و پرتلاشی بود که در طول مسابقه دوندگی زیادی داشت. در نهایت در این بازی عملکرد خوبی داشتیم و توانستیم به پیروز برسیم. نیمکت ما در ثبت این پیروزی تاثیرگذار بود.

فارس: در مورد تاثیر نیمکت تراکتورسازی روی این برد توضیح میدهید؟
    بازیکنانی که به عنوان یار جانشین به زمین فرستادیم عملکرد خوبی داشتند. علی کریمی، محمد ابراهیمی و فرشید طالبی وظایف خود را به بهترین شکل انجام دادند و روی به وجود آمدن این پیروزی اثرگذار بودند.

فارس: به نظر میرسد مشکل تراکتورسازی در گلزنی حل شده است؟
    الحمدالله در این زمینه خوب کار کردیم و تیم به شرایط خوبی رسید. کریم انصاریفرد زمان برد تا بتواند به شرایط ایدهآل برگردد. او وقتی به تراکتورسازی آمد به لحاظ اینکه فصل بسیار سختی را سال قبل پشت سر گذاشته بود طول کشید تا به شرایط ایدهآل برسد. مطمئن باشید او در ادامه بهتر هم میشود. در خط حمله بازیکنان بسیار خوبی مثل محمد ابراهیمی و سعید دقیقی را داریم و الحمدالله شرایط آنها هم بسیار خوب است.

فارس: علی کریمی در بازگشت از مصدومیت عملکرد خوبی داشت و توانست یک پاس گل بدهد؟
    به هر حال علی کریمی مدت زیادی بود که نمیتوانست بازی کند او دو سه جلسه در تمرینات شرکت کرد و وقتی کریمی را به زمین فرستادم نگران بودم که مبادا مصدومیتش تشدید شود. الحمدلله این اتفاق نیفتاد و او بازی خوبی را انجام داد.

فارس: در بازی مقابل استقلال خوزستان علیه شما فحاشیهای زیادی شده است به طوری که حمید زینیزاده اعلام کرده باید از این تیم 4 امتیاز کسر شود.
    واقعا شعارهای بدی را علیه تیم ما سر دادند در تمام طول مسابقه رکیکترین شعارها را علیه تیم، بازیکنان و من سر دادند و واقعا در طول مسابقه لحظات سختی را سپری کردم که انتظارش را نداشتم.

فارس: مسئولان استقلال خوزستان اعلام کردند آن شعارها از سوی هواداران آنها نبوده و تعدادی از هواداران فولاد خوزستان به خاطر اتفاقات هفته قبل در دیدار تراکتورسازی فولاد خوزستان چنین واکنشی نشان دادند؟
    نمیدانم اتقاقات آن مسابقه چه طور به هواداران منتقل شده است. در ابتدای بازی مقابل فولاد خوزستان هواداران ما این تیم و کادر فنیاش را مورد تشویق قرار داد. هیچ شعاری در طول مسابقه علیه فولاد داده نشد و اگر اعتراضی شد به داور بود. همچنین شعارهایی هم در مورد حرکت بازیکن برزیلی فولاد دادند. اصلا حرف ما این نیست که این بازیکن چرا توپ را به زیر پیراهنش برد اینکه یک حرکت رایج است. اما او پس از آن صحنه حرکتی انجام داد و توپ را به سمت هواداران زد که در آن شرایط مسابقه و در مقابل تماشاگری که التهاب دارد و از گرفتن آن پنالتی نادرست ناراحت است مشکلساز میشود.

فارس: خیلیها میگویند کسر امتیاز تاثیری در بهبود وضعیت ورزشگاهها ندارد و همانطور که دیدید یک هفته پس از کسر امتیاز از تراکتورسازی و پرسپولیس در دیدار شما مقابل استقلال خوزستان هواداران شعارهای بدی را سر دادند. در این مورد چه نظری دارید؟
    فکر میکنم کسر امتیاز مجازات بسیار سنگینی است وقتی چنین مجازاتی هست باید دلایل و مستنداتی که در این مورد لحاظ میشود کاملا کافی و متقاعد کننده باشد. تا آنجا که من میدانم و شنیدهام قانون پیشبینی این موضوعات را کرده است اما متاسفانه در مواقعی با مسائل احساساتی برخورد میشود.

فارس: امروز جلسه کمیته استیناف برای رسیدگی به پرونده اعتراض تراکتورسازی به کسر امتیاز برگزار میشود؟
    در ورزشگاه یادگار امام تماشاگر ما توهینی نکرد و حتی در پایان مسابقه داور را مورد تشویق قرار دادند. چند ثانیه هواداران شعارهایی دادند که من و بازیکنان درخواست کردیم این کار را نکنند که آنها همان موقع شعارها را تمام کردند. ناظران فدراسیون هم در ورشگاه بودند و حتی مهدی تاج در آنجا حضور داشت. انتظار دارم به این اتفاق به خوبی رسیدگی شود.

فارس: حمید زینیزاده از استعفا منصرف شد و به کارش ادامه میدهد در این مورد چه نظری دارید؟
    از این مسئله اطلاعی ندارم.

فارس: تراکتورسازی پس از مدتها مصدومی ندارد؟
    الحمدالله تمام مصدومان ما رسیدهاند و از این بابت مشکلی وجود ندارد.

فارس: با توجه به دوری بلندمدت محسن ربیعخواه و محمد ایرانپوریان از میادین قصد جذب نفرات جایگزین برای این بازیکنان دارید؟
    هنوز صحبتی در این ارتباط نکردیم. البته در نیم فصل تلاش میکنیم تا تیم را تقویت کنیم و در پستهایی که نیاز به ترمیم داریم، بازیکنانی جذب کنیم.

فارس: تراکتورسازی در هفته پایانی نیم فصل به مصاف استقلال میرود. این بازی در تعیین صدرنشین تاثیر دارد. در مورد این مسابقه صحبت میکنید؟
    باید خودمان را برای این مسابقه مجهز کنیم تا از تمامی ظرفیتهایمان بهره ببریم. بازی سختی است و باید تلاش کنیم تا در 17 آبان حرفهای زیادی داشته باشیم.

فارس: با توجه به اتفاقاتی سالهای اخیر در دیدار تراکتورسازی و استقلال این مسابقه حساسیت
    زیادی دارد. برای کنترل این حواشی چه راهکاری دارید؟
    به هر حال همیشه بازیهایی که در جدول تاثیرگذار است حساسیتها و حواشی دارد که باید مراقب این مسئله باشیم و این اتفاقات را در طول بازی کنترل کنیم.
    MaryaM_hellgirl
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

1,979
    1,267

زینی زاده: انصاری فرد از اهوازی ها خواست به جلالی فحش ندهند/رسم مهمان نوازی را مقابل استقلال به جا می آوریم

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: اگر اتفاق خاصی نیفتد نیم فصل اول را با صدرنشینی به پایان می رسانیم.
    حمید زینی زاده در گفت و گو با خبرنگار اوج، درخصوص حرکت کریم انصاری فرد مقابل تماشاگران اهوازی اظهارداشت: مگر حرکت انصاری فرد قابل مقایسه با حرکت پریرا است که آقایان می گویند او هم باید محروم شود؟ چون هواداران اهوازی داشتند فحاشی می کردند انصاری فرد به سمت آنها رفت و درخواست کرد سکوت کنند. ناظر فدراسیون و کمیته انضباطی هم در ورزشگاه حضور داشتند و دیدند چه اتفاقاتی افتاد.
    وی درباره اینکه آیا از استقلال خوزستان هم باید امتیاز کسر شود؟ افزود: ما نمی خواهیم به این موضوع دامن بزنیم اما از کمیته انضباطی خواسته ایم گزارش ناظر بازی را به دقت بررسی کنند و در این باره تصمیمی عادلانه بگیرند.
    زینی زاده ادامه داد: بعد از بازی با فولاد آماده پیروزی در اهواز بودیم. اگر این بازی را نمی بردیم در رده ششم جدول قرار می گرفتیم به همین دلیل بازیکنان با جان و دل برای برد بازی کردند.
    زینی زاده درخصوص فحاشی هایی که به مجید جلالی شد، گفت: ما خوشحال می شویم تماشاگران به ورزشگاه بیایند اما آنها باید تیم خودشان را تشویق کنند. ما از هواداران خودمان هم همین را خواسته ایم. فحاشی به جلالی اصلا درست نبود و باید در ورزشگاهها اتفاقاتی رخ دهد که شاهد چنین توهینهایی نباشیم و تماشاگران فقط از بازی دو تیم لذت ببرند.
    مدیرعامل تراکتور درباره دیدار مقابل استقلال خاطرنشان کرد: می خواهیم با همت و تدبیر بازیکنان و کادر فنی 3 امتیاز این بازی را بگیریم. به حمایت صددرصدی هواداران هم امیدواریم و اگر اتفاق خاصی نیفتد نیم فصل اول را با صدرنشینی به پایان می رسانیم.
    زینی زاده درخصوص برخورد تماشاگران تبریزی با قلعه نوعی گفت: ما همیشه مهمان نواز هستیم و از تماشاگران هم می خواهم مقابل استقلال و قلعه نوعی این رسم مهمان نوازی را به جا بیاورند و فقط به تشویق تراکتور مشغول شوند.
    T!NA

پیشکسوت کوچولو
    كوچولو ماندگار(آخر کوچولو)

6,108
    6,699

پيروزي تراکتورسازي مقابل سايپا در نيمه اول

تيم فوتبال سايپا در نيمه اول مقابل تراکتورسازي شکست خورد.

در ادامه هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال، تیم فوتبال سایپا در ورزشگاه انقلاب کرج از ساعت 16 به مصاف تیم تراکتورسازی تبریز رفت که نیمه اول مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود تراکتورسازی به پایان رسید.

محسن دلیر در دقیقه 9 با یک ضربه سر گل اول تراکتورسازی را به ثمر رساند.

این مسابقه در شرایط نامناسب جوی آغاز شده و گرد و غبار غلیظی در ورزشگاه دید بازیکنان را با مشکل مواجه کرده بود.

مهدی سیدعلی داور مسابقه است.

پیش از این دیدار تراکتورسازی با 21 امتیاز در صدر جدول قرار داشت و سایپا 16 امتیازی در رده ششم است.
    ایــن روزها

دلتنگـــم !

باور کن این یــکی دیگر شــعر نیست !!

T!NA

پیشکسوت کوچولو

6,108
    6,699

زوج تراکتور در دقيقه 12 به 13گل رسيد

محسن دلير، زننده گل اول تراکتورسازي برابر تيم سايپا ششمين گل خود و گل بيست و يکم تبريزي ها را به ثمر رساند و ادينهو مهاجم اول همين تيم را که با 7 گل صدرنشين جدول گلزنان ليگ است را تهديد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، دلیر در حالی 6 گل زده که سروش رفیعی از فولاد، 5 گل زده و تا قبل از انجام بازی فولاد و نفت*مسجدسلیمان، او 5 گله خواهد ماند. حالا زوج ادینهو و محسن دلیر در دقیقه 12 بازی بین 2 تیم تراکتورسازی و سایپا، به 13 گل رسیده است.
    ایــن روزها

دلتنگـــم !

T!NA

پیشکسوت کوچولو

6,108
    6,699

دومین بازی تراکتورسازی که در یک هفته پخش نمی*شود تراکتور در قاب تلویزیون نمی*گنجد - آکا

بازی تیم تراکتورسازی تبریز برای دومین بار در یک هفته از شبکه*های تلویزیونی پخش نمی*شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتورسازی تبریز صدرنشین این رقابت*ها میزبان تیم پیکان تهران است.
    شبکه*های استانی ملزم به پخش بازی های نمایندگان استان خود در لیگ برتر به صورت زنده هستند و بر طبق سنوات سال*های اخیر قرار بود بازی تیم*های تراکتورسازی تبریز با پیکان تهران ساعت 17 روز چهارشنبه 30 مهر از شبکه سهند به صورت زنده روی آنتن رود، اما این بازی از سوی صدا و سیما پخش و یا حتی ضبط هم نمی*شود.
    بنا به ابلاغیه رسمی سازمان لیگ به باشگاه تراکتورسازی در بازی فردای تیم*های تراکتورسازی و پیکان از ورود هرگونه دوربین فیلم*برداری به استادیوم یادگار امام تبریز جلوگیری به عمل خواهد آمد. بر همین اساس این بازی به صورت زنده از شبکه های تلویزیونی سیما پخش نخواهد شد. قرار بود این بازی توسط میلاد وطن*پرست گزارش شود.
    این دومین بازی تراکتورسازی می*باشد که کمتر از یک هفته روی آنتن نمی*رود.
    روز جمعه هفته گذشته هم بازی تیم*های تراکتورسازی تبریز با کارون اهواز از مرحله یک شانزدهم جام حذفی کشور نیز از شبکه استانی سهند پخش نشد. ظاهرا کم اهمیت بودن این بازی دلیل عدم پخش تلویزیونی بوده است، ضمن اینکه روز جمعه گذشته به دلیل تعدد مراسم*های ورزشی، واحد سیار صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی روز شلوغی را پیش رو داشته و عملا امکان پخش مستقیم در بازی تراکتورسازی با کارون اهواز میسر نبوده است.
    ایــن روزها

دلتنگـــم !

T!NA

پیشکسوت کوچولو

6,108
    6,699

عشوری: به تراکتورسازی می*روم تا ثابت کنم تخلف نکرده*ام! - آکا

عشوری: به تراکتورسازی می*روم تا ثابت کنم تخلف نکرده*ام!

» سرویس: ورزشی - فوتبال، فوتسال

کد خبر: 93072916632

سه*شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۸

هافبک سابق تیم فوتبال ذوب*آهن گفت: امیدوارم نماینده شایسته*ای برای اصفهان در تبریز باشم و تمام تلاش خود را می*کنم که در این تیم خوش بدرخشم. جا دارد از مسوولان باشگاه ذوب*آهن نیز تشکر کنم و دست همگی آن*ها را می*بوسم.

سینا عشوری در گفت*وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان در خصوص پیوستن خود به تیم تراکتورسازی تبریز، اظهارکرد: به هر حال هنوز دنبال کار سربازی خود هستم تا ثابت کنم که تخلفی انجام ندادم، اما از اینکه به تیم بزرگ تراکتورسازی پیوسته*ام خوشحالم. از قبل مذاکراتی با باشگاه تراکتورسازی داشتم و بهترین گزینه را با توجه به سرباز شدنم انتخاب کردم و این انتقال از هر نظر قانونی بود.
    وی با بیان اینکه از تیم ملوان هم پیشنهاد داشته است، گفت: تیم ملوان هم مذاکره جدی با من داشت، اما تراکتورسازی را انتخاب کردم چرا که تیم ریشه*داری است. واقعا در ظرف این دو روز که در تبریز بودم مردم خون*گرم این شهر از هر جهت من را مورد لطف و محبت خود قرار دادند به نحوی که از این همه مهربانی شگفت زده شدم. امیدوارم بتوانم آن*ها را رو سفید کنم. مردم این شهر به شکل واقعی دنبال ورزش هستند.
    بازیکن جدید تیم تراکتورسازی، افزود: همیشه ذوب*آهن در قلب من جا دارد و خانه دوم من بود. فکر می*کنم به جز قاسم حدادی*فر کسی از من ذوب*آهنی تر در این تیم نباشد. در این تیم روزهای سخت و شیرین زیادی داشتم و از هواداران ذوب*آهن حلالیت می*طلبم.
    عشوری تصریح*کرد: از قاسم حدادی*فر تشکر ویژه می*کنم که در این چند سال واقعا به من کمک*های زیادی کرد و چیزهای زیادی از او یاد گرفتم. از دوستان خوب دیگرم همچون محمد باقر صادقی، مرتضی تبریزی، حسن*زاده و هادی محمدی تشکر می*کنم که همیشه یار و یاورم بودند.
    هافبک سابق تیم فوتبال ذوب*آهن افزود: امیدوارم نماینده شایسته*ای برای اصفهان در تبریز باشم. تمام تلاش خود را می*کنم که در این تیم خوش بدرخشم. جا دارد از مسوولان باشگاه ذوب*آهن نیز تشکر کنم و دست همگی آن*ها را می*بوسم.
    عشوری در پاسخ به این سووال که بسیاری اعتقاد داشتند که شما حتی می*توانستید کاپیتان ذوب*آهن شوید، گفت: کاپیتان اول و آخر ذوب*آهن قاسم حدادی*فر است و حق این بازیکن است که همیشه کاپیتان تیم باشد.
    بازیکن جدید تیم تراکتورسازی تبریز، خاطرنشان*کرد: جا دارد از علی محوریان مسوول تدارکات تیم فوتبال ذوب*آهن و همسر او تشکر ویژه کنم که مثل یک پدر بالای سر من بود و هر کاری از دستش برآمد برایم انجام داد. برای این دو عزیز آرزوی بهترین*ها را دارم. اگر من جای مسوولان ذوب*آهن بودم یک مجسمه از علی محوریان می*ساختم. روزهای خوبی در این تیم در کنار مربیانی همچون ابراهیم*زاده، فیرز کریمی، فرهاد کاظمی، کربکندی و مجتبی تقوی داشتم و امیدوارم ذوب*آهن همیشه سربلند باشد.
    ایــن روزها

دلتنگـــم !

8. 1
    T!NA

پیشکسوت کوچولو

6,108
    6,699

کارلوس کي*روش بيننده بازي سايپا ـ تراکتور

سرمربي تيم*ملي ايران ساعاتي پس از بازگشت به تهران به کرج رفت تا بازي تراکتورسازي و سايپا را از نزديک تماشا کند.

به گزارش "ورزش سه"، کی*روش با تشویق هواداران وارد ورزشگاه انقلاب شده است. اوسیانو کروز دستیار اول کی*روش او را همراهی می* کند.
    ایــن روزها

دلتنگـــم !

*milad*
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    1,538
    636

اولیویرا: تلاش می کنیم که مقام اول لیگ را به دست بیاوریم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت:من از زمانی که به ایران آمدم یک بار هم تا به حال درباره داوری صحبت نکردم.
    تونی اولیویرا پس از پایان بازی تیمش برابر راه آهن اظهار داشت: در 20 دقیقه اول ما و تیم تراکتورسازی اصلا ظاهرا اینجا و در مسابقه نبودیم اما بعد از 20 دقیقه که نتوانستیم کاری انجام دهیم تیم ما بهتر شد و چند موقعیت به دست آورد. بعد از این ما توانستیم پس از مدتی تلاش به گل برسیم.

وی ادامه داد:در نیمه دوم تغییراتی انجام دادیم و بین دو نیمه صحبت هایی با بازیکنانمان کردیم. ما از طریق حمله های تند و تیزی که انجام دادیم توانستیم روی دروازه آنها خطر ایجاد کنیم. بعد از آن ما نتیجه ای به دست آوردیم که فکر می کنم عادلانه بود. می دانید که تیم راه آهن به خاطر اینکه نمی خواهد سقوط کند تلاش کرد و جنگید و در نهایت ما توانستیم به این پیروزی دست پیدا کنیم و گل هم نخوریم.
    سرمربی تیم تراکتورسازی درباره داوری خاطرنشان کرد: من بیشتر حواسم به تیمم بود و حواسم به داور نبود که ببینم اشتباه کرده یا نه. من از زمانی که به ایران آمدم یک بار هم تا به حال درباره داوری صحبت نکردم.
    وی درباره اینکه تراکتورسازی به صدر رسید و به نظر می رسد شانس بالایی برای قهرمانی دارد گفت:ما تمام طرز تفکرمان برای هر بازی این است که به پیروزی برسیم و سعی ما بر این است که هر سه امتیاز بازی را در هر دیدارمان کسب کنیم اما می دانیم راه های خروجی زیادی نداریم. شما دیدید که هاشمی هم مصدوم شد. هدف ما این است که هر روز کار کنیم و با توجه به بضاعتی که داریم تلاش می کنیم هر روز بهتر باشیم و داخل تیم و با این بازیکنان تلاش می کنیم در هر بازی آماده برد شویم. تلاش می کنیم که مقام اول لیگ را به دست بیاوریم. می دانیم که تیم های قوی مثل سپاهان، ذوب آهن، استقلال و... هستند. تیم ذوب آهن از جمله تیم های خوب و مدعی لیگ است،
    سرمربی تراکتورسازی افزود: الان نزدیک سال نو ایران است. ما امسال توانستیم با برد کار را تمام کنیم و با برد وارد سال جدید شویم. می خواهم یک مطلبی را به ملت ایران بگویم؛ آرزو دارم سال خوب، خوش، بابرکت و پر از محبت داشته باشند و از این سال جدید با آن هفت سینی که دارند نهایت استفاده را کنند.
    سرمربی تراکتورسازی سپس به فارسی گفت: نوروزتان مبارک.
    اولیویرا در پاسخ به این سوال که آیا بازیکن خارجی بی کیفیت در تیم تان دارید، تصریح کرد: همه بازیکنان خارجی لیگ بازیکنان باکیفیت هستند و فقط ادینیو بازیکن بی کیفیتی است.(به شوخی) من نباید به بازیکنان خارجی رئال مادرید و پاری سن ژرمن نگاه کنم و باید به خارجی های تیمم نگاه می کنم. خیلی هم از کیفیت بازیکنان خارجی ام راضی هستم.
    وی دوباره تاکید کرد: نوروزتان مبارک.
    مهم نيست كه كي باشيم كجا باشيم چرا باشيم.
    مهم اينه كه باهم باشيم ♥
    بياد هم باشيم براي هم باشيم
    هانيه
    مدیر طنز و فال و SMS

کادر مدیریتی
    15,931
    15,810

محمودی : امیدوارم استقلال قهرمان و تراکتور آسیایی شود

پیشکسوت فوتبال کشورمان معتقد است حضور قلعه*نویی و مدیریت خوب وی سبب روند روبه رشد تیم فوتبال تراکتورسازی شد

کاظم محمودی درگفتگو با خبرنگارحوزه فوتبال فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره ارزیابی*اش از عملکرد تراکتورسازی تبریز در لیگ پانزدهم اظهارکرد: باید عنوان کنم که تراکتورسازی عملکرد خوبی در لیگ پانزدهم به نمایش گذاشت. چراکه این تیم دو نیمه متفاوت و مجزا را تجربه کرد.

وی افزود: تراکتورسازی در ابتدای فصل شروع خوبی را در ارائه دیدارهایش به نمایش نگذاشت واین هم به دلیل تغییرات عمده*ای بود که در تیم به وجود آمده بود. همین باعث شد که نتایج نیم فصل نخست چندان راضی کننده نباشد.

محمودی ادامه داد: اما رفتن تونی و حضور امیرقلعه*نویی باعث شد که تراکتور به اصطلاح جمع و جورتر شود. البته گرچه این سرمربی نتوانست به زودی تغییرات را به وجود آورد اما رفته رفته تیم به هماهنگی کامل رسید ودر حالی که همه منتظر قهرمانی تراکتوربودند اما این اتفاق رخ نداد سرخ پوشان به رده چهارمی این رقابتها دست یافتند.

پیشکسوت فوتبال کشورمان عنوان کرد: بایدگفت حضور قلعه نویی و مدیریت خوب وی باعث شد که روزههای شیرین تراکتور را نظاره باشیم وهواداران تراکتور متفاوت را دیدند. چراکه تیم در اوایل فصل نتایج خوبی را کسب نمی کرد وهواداران را نگران کرده بود.

وی با اشاره به جام حذفی وحضور تراکتورسازی در این جام گفت: شما می دانید که حضور تراکتور در جام حذفی مصادف بود با اوایل حضور قلعه نویی که تیم هنوز به هماهنگی لازم دست نیافته بود . اما اکنون شاهد تیمی یکپارچه ومتحدیم.

محمودی گفت: باتوجه به اینکه تراکتور فقط در صورتی می تواند سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا رابدست آورد که استقلال قهرمان شود وما دوست داریم استقلال قهرمان شود.

پیشکسوت فوتبال کشورمان با پرداختن به دیدار تیم تراکتوربرابر النصرامارات در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا گفت: به نظرمن باتوجه به هماهنگی تیم تراکتور در دیدارهای اخیر برد در برابر النصر دور از دسترس نیست. غیرت بازیکنان سرخ پوش عامل برد برابر النصر است چرا که همین فاکتور می تواند رمز برتری تراکتورسازی باشد.

محمودی اضافه کرد: به نظرم تراکتور در جام قهرمانان آسیا با صعود از مرحله گروهی به عنوان تیم نخست عملکرد خوب و قابل قبولی به نمایش گذاشته است.

پیشکسوت فوتبال کشورمان افزود: تراکتور با پیروزی بر النصر امارات عملکرد خوب خود را تکمیل می کند و امیدوارم این اتفاق رخ دهد و امیدوارم که تراکتورسازان با این برد دل هواداران تبریزی را شاد و نماینده شایسته*ای برای فوتبال کشورمان واذربایجان باشد.

در کـوشش گـریختن از دسـت خـویشتن
    چـون برگ بی مـزارم و چـون بـاد بی وطـن

Amin.l

کوچولو در حال راه افتادن

0
    4

به گزارش "ورزش*سه"، اکبر ایمانی که چند روز مانده به شروع لیگ برتر نوزدهم در تمرینات تراکتور دچار آسیب دیدگی شد و نتوانست مقابل نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس در دو هفته ابتدایی لیگ برتر به میدان برود، از روز گذشته با استارت دور دوم تمرینات تراکتور کارش را شروع کرد.
صفحه 44 از 44 نخست ... 2434394041424344
نمایش نتایج: از 646 به 655 از 655

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)