ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرامان اروپا کدام تیم میشود؟

رأی دهندگان
6. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بارسلونا

3 50.00%
  • رئال مادرید

1 16.67%
  • منچستر یونایتند

0 0%
  • بایر مونیخ

1 16.67%
  • دورتموند

0 0%
  • يوونتوس

0 0%
  • چلسی

0 0%
  • سایر تیم ها

1 16.67%
صفحه 2 از 14 نخست 123456712 ... آخرین
نمایش نتایج: از 16 به 30 از 207
    Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,562

Flag Red ▌▌اليگ قهرمانان اورپا ▌▌

سلام این انجمن برای طرفداران فوتبال اروپا است

اخبار روز و نظرات طرفداران اینجا گذاشته میشود

امیدوارم بپسندید
    ویرایش توسط Sonami021 : 2012.08.30 در ساعت 23:20
    روزگار شنگولی جوانیم را برد.
    نه صدایشرا نازک کرده بود، نه دستانش را آردی!!
    ازکجا باید ،به گرگ بودنش شک میکردم...!!

Bahar

پیشکسوت کوچولو
    2,106
    6,415

دل*بوسکه:شخصيت ايتاليابراي ماقابل احترام است

سرمربي تيم ملي فوتبال اسپانيا پس از قرعه کشي مرحله گروهي جام ملت هاي اروپا 2012 گفت: از اين که با آلمان در يک گروه نيستيم خوشحالم.

به نقل از رویترز، ویسنته دل*بوسکه در نشست خبری پس از مراسم قرعه کشی مرحله گروهی جام ملت های اروپا که از شلوغ*ترین نشست های خبری در حاشیه این مراسم بود تصریح کرد: اگر راستش را بخواهید از این که با آلمان در یک گروه نیستیم خوشحالم.
    وی ادامه داد: حقیقت این است که از مدت ها پیش با خود می گفتم که اگر قرار است در یورو 2012 هم سرمربی اسپانیا باشم بهتر است که در مرحله گروهی به پست آلمان نخوریم. این تیم، تیم بسیار بزرگی است، مربی خوبی هم دارد و مجموعه ای از بهترین بازیکنان در آن عضویت دارند، آلمان از ما زخم خورده و در سال های اخیر فوق العاده پیشرفت داشته است.
    دل*بوسکه درباره حریف اصلی اسپانیا در مرحله گروهی این رقابت ها گفت: ایتالیا تیم خوبی است، هر چند مدتی است خوب نتیجه نمی گیرد اما این تیم همیشه شخصیت داشته و برای من و تیمم فوق*العاده قابل احترام است.
    اسپانیا از گروه c و در خاک لهستان به مصاف ایتالیا، ایرلند و سپس کرواسی می رود.

اغلب بهترین قسمتهای زندگی زمانی بوده اند که

هیچ کاری نکرده ای و نشسته ای درباره ی زندگی فکر کرده ای.

منظورم اینست که مثلا می فهمی که همه چیز بی معناست،

بعد به این نتیجه می رسی که خیلی هم نمی تواند بی معنا باشد.

چون تو می دانی بی معناست

و همین آگاهی تو از بی معنا بودن،

تقریبا معنایی به آن می دهد!

می دانی منظورم چیست؟

بدبینیِ خوش بینانه!

Bahar

پیشکسوت کوچولو
    2,106
    6,415

آرشاوين: فشار بر روي روسيه زياد است

آندري آرشاوين، کاپيتان روسيه به تيمش هشدار داده و گفته که فشار زيادي روي آنها خواهد بود.

روسیه در یورو 2008 به نیمه*نهایی رسید و این بار در کنار لهستان، یونان و جمهوری چک قرار گرفته است.
    بازیکن آرسنال می*گوید: «همه انتظار دارند که تیم روسیه از گروه صعود کند، و این بی*تردید به روی تیم فشار خواهد آورد.»
    آرشاوین 30ساله همچنین نگران حریفان روسیه در مرحله بعدی است. اگر تیم دیک ادووکات صعود کند به امثال پرتغال، آلمان، دانمارک و هلند برخورد خواهد کرد.
    آرشاوین می*گوید: «دیگر نکته منفی این است که تیم*های صعودکننده از گروه ما به تیم*های گروه b برمی*خورند که بی*تردید نام گروه مرگ را به خود خواهد گرفت.
    به شما بگویم که حتی دانمارکی*ها را هم نباید دست کم گرفت و آنها ممکن است صعود کنند.»

چون تو می دانی بی معناست

می دانی منظورم چیست؟

بدبینیِ خوش بینانه!

Bahar

پیشکسوت کوچولو
    2,106
    6,415

لوران بلان: گروه ما را آسان ندانيد!

لوران بلان، مربي فرانسه هشدار داده و گفته تيمش نبايد قرعه خود در يورو 2012 را آسان بپندارد.

قهرمان یورو 2000 در کنار انگلیس، اوکراین و سوئد در گروه d قرار گرفته و بلان 46 ساله می*گوید هیچ چیزی قطعی نیست: «گروه ما بسیار پیچیده*تر از آن است که به نظر می*رسد. باید به یاد داشته باشیم در آفریقای جنوبی چه شد.»
    او اشاره به حذف زودهنگام فرانسه کرده که با مکزیک، اروگوئه و آفریقای جنوبی هم*گروه بود.
    فرانسه در 11 ژوئن در اولین دیدار خود به مصاف انگلیس می*رود.

چون تو می دانی بی معناست

می دانی منظورم چیست؟

بدبینیِ خوش بینانه!

Bahar

پیشکسوت کوچولو
    2,106
    6,415

يواخيم لو:در قوي*ترين وجذاب*ترين گروه هستيم

يواخيم لو، مربي آلمان مي*گويد تيمش در سخت*ترين و جذاب*ترين گروه يورو 2012 قرار گرفته است.

تیم این مربی 51 ساله در گروه b و در کنار هلند، پرتغال و دانمارک قرار دارد.
    او می*گوید: «گروه ما قوی*ترین و جذاب*ترین گروه است.
    دانمارک هم حتی بسیار خطرناک است، چون آنها از تیم*ها و نام*های بزرگ نمی*ترسند. من پیش از قرعه*کشی گفته بودم که هیچ تیمی نیست که دوست داشته باشم در گروه ما باشد یا نباشد.
    این رقابت*های بسیار بزرگ جام ملت*های اروپا است و هر تیمی در آن قوی است. جام جهانی نیست که مقابل کاستاریکا، اکوادور و امثال آنها هم بازی می*کنید.
    پیش از چنین رقابت*هایی مردم درباره نتیجه نهایی صحبت می*کنند. اما تنها نکته مهم این است که کدام تیم بهترین فرم را در سال 2012 داشته باشد. اتفاقات بسیاری ممکن است تا آن هنگام بیفتد، مانند مصدومیت.»

چون تو می دانی بی معناست

می دانی منظورم چیست؟

بدبینیِ خوش بینانه!

Bahar

پیشکسوت کوچولو
    2,106
    6,415

تراپاتوني: هرچيزي در گروه ما ممکن است

جيوواني تراپاتوني، مربي ايرلند گفته تيمش مي*تواند با رفتار صحيح از گروه دشوار c صعود کند.
    مردان تراپاتونی با ایتالیا (کشور تراپ)، اسپانیا (قهرمان دنیا و اروپا) و کرواسی در گروه c قرار گرفته است.
    تراپ می*گوید: «در فوتبال هر اتفاقی ممکن است و باید با همان ذهنیتی بازی کنیم که از خود نشان داده*ایم. من به تیم خود اطمینان دارم.
    من ایتالیا را بهتر می*شناسم اما هر بازی برای ما متفاوت است. اسپانیا هم تیمی بسیار بسیار قدرتمند است ولی باید به خود فکر کنیم. مهم است که تیم ما کامل باشد و مصدومی نداشته باشیم.»
    دیدار اول ایرلند در 11 ژوئن مقابل کرواسی است، تیمی که بسیاری آن را ضعیف*ترین تیم گروه می*دانند.

چون تو می دانی بی معناست

می دانی منظورم چیست؟

بدبینیِ خوش بینانه!

Bahar

پیشکسوت کوچولو
    2,106
    6,415

روسيچکي: از قرعه جمهوري چک خوشحالم

توماس روسيچکي، کاپيتان جمهوري چک مي*گويد قرعه تيمش در يورو 2012 مي*توانست از اين دشوارتر باشد، اما هم*تيمي*هايش نبايد صعود را قطعي بدانند.
    مردان میکال بیلک از هم*گروهی با بزرگان اروپا گریختند و با لهستان، یونان و روسیه هم*گروه شدند.
    روسیچکی 31 ساله می*گوید تیمش قرعه خوبی دارد: «ما نباید این را پنهان کنیم که روی کاغذ ممکن بود قرعه سخت*تری نصیب ما شود، اما به هر حال همه چیز بستگی به فرم تیم*ها دارد و رقیبان هم همان آرزوهای ما را دارند.»
    چک در اولین بازی خود در 8 ژوئن به مصاف روسیه می*رود.

چون تو می دانی بی معناست

می دانی منظورم چیست؟

بدبینیِ خوش بینانه!

Bahar

پیشکسوت کوچولو
    2,106
    6,415

اولسن: در گروه ديناميت يورو 2012 قرار گرفتيم

سرمربي تيم ملي فوتبال دانمارک گفت: با وجود آلمان، هلند و پرتغال در گروه ديناميت قرار گرفتيم.

به نقل از کیکر، مورتن اولسن که شب گذشته در مراسم قرعه*کشی گروه*های جام ملت**های اروپا «یورو ۲۰۱۲» در شهر کیف تیمش با آلمان، هلند و پرتغال در گروه ۲ هم*گروه شد، اظهار داشت: فکر می*کنم در گروهی بس دشوار قرار گرفتیم، من این گروه را دینامیت می*گذارم. گروهی که در آن آلمان مدعی اول است.

وی افزود: اما در کنار آلمان، هلند و پرتغال را نیز نمی*توان دست*کم گرفت. در این گروه مسلما ما نیز نقش یک حاشیه*نشین را داریم که همین خود نقشی کاملا جالب را برایمان فراهم می*کند.

او ادامه داد: امیدوارم تا قبل از انجام آخرین بازی*مان در گروه ۲ یعنی بازی با آلمان تکلیف صعود خود را مشخص کرده باشیم.

چون تو می دانی بی معناست

می دانی منظورم چیست؟

بدبینیِ خوش بینانه!

Bahar

پیشکسوت کوچولو
    2,106
    6,415

فان*مارويک:در گروه دوم مدعي درجه اول وجود ندارد

سرمربي تيم ملي فوتبال هلند معتقد است با وجود همگروهي در کنار آلمان، دانمارک و پرتغال، مدعي درجه اول از اين گروه معنايي ندارد.

به نقل از کیکر، برت فان مارویک که شب گذشته در مراسم قرعه کشی گروه*های جام ملت های اروپا «یورو ۲۰۱۲» تیمش با آلمان، دانمارک و پرتغال در گروه ۲ همگروه شد، اظهارداشت: نسبت به سه رقیب همگروه خود احترام زیادی قائل هستیم. من و سه همکارم در گروه ۲ معتقدیم در سخت*ترین گروه ممکن قرار گرفتیم. اما همین همگروه شدن با بزرگان خود دارای امتیازاتی است.

وی افزود: دشواربودن گروه ۲ سبب می*شود من و شاگردانم از اکنون کاملا تمرکز کنیم. ضمن* آن*که با رقبای همگروه کاملا آشنا هستیم.
    او ادامه داد: فکر نکنم با این وضعیت در گروه*مان پیشتاز کاملا برجسته وجود داشته باشد. البته من فقط به فکر اولین بازی هستم.

چون تو می دانی بی معناست

می دانی منظورم چیست؟

بدبینیِ خوش بینانه!

Bahar

پیشکسوت کوچولو
    2,106
    6,415

بنتو: پرتغال به*دنبال درخشش است

سرمربي تيم ملي فوتبال پرتغال گفت: از رويارويي با بزرگاني همچون آلمان، هلند و دانمارک استقبال مي*کنم.

به نقل از کیکر، شب گذشته در مراسم قرعه*کشی گروه*های جام ملت**های اروپا «یورو ۲۰۱۲» پرتغال با آلمان، هلند و دانمارک در گروه ۲ همگروه شد.
    بنتو سرمربی این تیم اظهار داشت: از این گروه سخت*تر در جام ملت*ها سراغ ندارم. از رویارویی با بزرگانی همچون آلمان،* هلند و دانمارک استقبال می*کنم.

این مربی جوان افزود: با وجود سختی بسیار زیاد گروه، پرتغال دنبال بخت و فرصت درخشش خود نزد این بزرگان می*گردد.
    وی تصریح کرد: از نظر من آلمان و هلند مدعیان درجه اول صعود از این گروه هستند.

چون تو می دانی بی معناست

می دانی منظورم چیست؟

بدبینیِ خوش بینانه!

Bahar

پیشکسوت کوچولو
    2,106
    6,415

فابيو كاپلو: قرعه سختي داريم

سرمربي تيم فوتبال انگليس قرعه تيمش را در يورو 2012 سخت و دشوار مي*داند.

تيم فوتبال ملي انگليس در رقابت*هاي يورو 2012 با تيم*هاي فرانسه و سوئد و اوکراين هم گروه است؛ قرعه*اي که با وجود سخت بودن رضايت نسبي کاپلو را به همراه داشته است.
    کاپلو پس از اطلاع از قرعه تيمش در رقابت*هاي يورو 2012 گفت: گروه بسيار دشواري داريم اما امکانش بود که در شرايط بدتري هم قرار بگيريم، مي*توانستيم در گروه b به جاي يکي از تيم*هاي هلند، آلمان يا دانمارک باشيم که در اين صورت کار ما بسيار سخت*تر مي*شد.
    سرمربي ايتاليايي تيم ملي انگليس در ادامه گفت*وگو*يش عنوان کرد: فرانسه تيم بسيار بزرگي است و ما در آخرين ديداري که با آن*ها داشتيم، بازي را در ومبلي واگذار کرديم. بازي با اوکراين هم بازي سختي خواهد بود چرا که آخرين بازي گروه است و اوکراين از حمايت هوادارانش به خوبي بهره خواهد برد. با اين وجود من به تيم و بازيکنانم اعتماد کامل دارم.
    کاپلو گروه a شامل تيم*هاي يونان، لهستان، روسيه و جمهوري چک را آسان*ترين گروه يورو 2012 دانست و گروه b شامل تيم*هاي آلمان، پرتغال، دانمارک و هلند را هم گروه مرگ دانست و از قرار نگرفتن در اين گروه ابراز خوشحالي کرد.
    کاپلو در پاسخ به اين سوال که آيا دوست دارد تيمش در صورت صعود در مرحله يک چهارم نهايي با ايتاليا روبه*رو شود يا ايرلند، گفت: اميدوارم با يکي از اين دو تيم روبرو شويم. گروه دوم، گروه بسيار سختي است و تيم*هاي پرتغال و آلمان و هلند مي*توانند کار را براي هر تيمي دشوار کنند. گروه ما سخت است، اما خوشبختانه از گروه b آسان*تر است.

چون تو می دانی بی معناست

می دانی منظورم چیست؟

بدبینیِ خوش بینانه!

Bahar

پیشکسوت کوچولو
    2,106
    6,415

بيرهوف:*حضور در گروه مرگ مزايي هم دارد

مدير ورزشي تيم ملي فوتبال آلمان معتقد است که هم*گروهي با هلند، دانمارک و پرتغال با وجود سختي زياد مزيت*هايي هم دارد.

به نقل از کیکر، اولیور بیرهوف اظهار داشت: با قرعه* انجام شده باید با اعتماد به**نفس بالایی به جام قدم بگذاریم. ما و بازیکنان تیم*ملی اکنون خوب می*دانیم چقدر کار در یورو ۲۰۱۲ دشوار است.

او ادامه داد: از نظر منطقی بازی*هایی که در اوکراین انجام خواهیم داد، راحت نیستند. اما درعوض بازی*های مرحله یک چهارم نهایی و نیمه* نهایی در لهستان برایمان راحت خواهند بود. به همین خاطر قرار گرفتن در این گروه برای ما مزیت*هایی نیز دارد.

تیم آلمان در قرعه*کشی شب گذشته در شهر کیف در گروه ۲ با تیم*های هلند، دانمارک و پرتغال هم*گروه شد.

چون تو می دانی بی معناست

می دانی منظورم چیست؟

بدبینیِ خوش بینانه!

Bahar

پیشکسوت کوچولو
    2,106
    6,415

يورنته:بازي با ايتاليا آهنگ يورو را تنظيم ميکند

مهاجم اهل باسک تيم ملي فوتبال اسپانيا گفت: بازي با ايتاليا آهنگ يورو 2012 را تنظيم مي*کند.

به نقل از مارکا اسپانیا، فرناندو یورنته ستاره تیم فوتبال باشگاه اتلتیک بیلبائو گروه سوم جام ملت*های اروپا را بسیار سخت و پیچیده توصیف کرد و گفت: اولین بازی با ایتالیا است و همین مسئله اوضاع گروه را پیچیده*تر می*کند، بازی*های سختی در پیش داریم و باید برای هر بازی برنامه*ریزی دقیقی داشته باشیم.
    وی ادامه داد: نتیجه*ای که برابر ایتالیا کسب می*کنیم از اهمیت بالایی برخوردار است و برای ما فوق العاده تعیین کننده خواهد بود.
    بازیکن 26 ساله تیم ملی اسپانیا افزود: خوشبختانه شانس حضور در ترکیب نهایی تیم اعزامی به جام ملت*ها را دارم و سرمربی تیم از من راضی است، تا پای جان برای تیم ملی می*جنگم و برای جلب رضایت مردم مهم است و با همه وجود بازی خواهم کرد.
    اسپانیا در گروه سوم با ایتالیا، کرواسی و جمهوری ایرلند هم*گروه است.

چون تو می دانی بی معناست

می دانی منظورم چیست؟

بدبینیِ خوش بینانه!

Bahar

پیشکسوت کوچولو
    2,106
    6,415

هادل: در مرحله گروهي مشکل نداريم

سرمربي اسبق تيم ملي فوتبال انگليس معتقد است که بازيکنان کشورش قادر به گذر از مرحله گروهي يورو 2012 هستند.

به نقل از رویترز، شب گذشته در مراسمی که در شهر کیف انجام شد، تیم ملی فوتبال انگلیس در گروه چهارم رقابت*های جام ملت*های اروپا با اوکراین، سوئد و فرانسه هم*گروه شد.

گلن هادل که در سال*های ۱۹۹۶ تا ۱۹۹۹ هدایت سه شیر (انگلیس) را برعهده داشت، در مورد این قرعه گفت: از این قرعه خوشحالم. با حضور در این گروه جای نگرانی نیست. هیچ*یک از تیم*های هم*گروهی قادر به تهدید انگلیس نیستند.
    مربی ۵۳ ساله که در سال*های اخیر بیشتر در نقش تحلیل*گر مطبوعات فعالیت کرده، افزود: با توجه به این شرایط باید از این گروه صعود کنیم و آماده مصاف**های مرحله یک چهارم نهایی شویم.

تیم انگلیس اولین بازی خود را در این پیکارها دوشنبه ۲۴ خرداد ماه سال آینده در شهر دونتسک با فرانسه برگزار خواهد کرد.

چون تو می دانی بی معناست

می دانی منظورم چیست؟

بدبینیِ خوش بینانه!

Bahar

پیشکسوت کوچولو
    2,106
    6,415

فان*درفارت: هلند در سخت*ترين گروه ممکن است

هافبک تيم فوتبال هلند گفت: چه بخواهيم و چه نخواهيم در سخت*ترين گروه ممکن يورو 2012 قرار گرفتيم.

به نقل از داگبلات پس از آنکه شب گذشته در مراسم قرعه*کشی گروه*های جام*ملت*های اروپا«یورو ۲۰۱۲» تیم سرزمین لاله*های نارنجی با آلمان ، دانمارک و پرتغال هم*گروه شد، رافائل فان درفارت نقطه نظرش را در این مورد بیان کرد.

لژیونر عضو تیم تاتنهام انگلیس اظهار داشت: چه بخواهیم و چه نخواهیم*، در سخت*ترین گروه ممکن هستیم. تمام تیم*های گروه ما بسیار قوی و قدرتمند هستند. رویارویی با این حریفان نیازمند داشتن توان و قوای جسمانی خواهد بود.

این بازیکن تکنیکی افزود: رقابت با آلمان، دانمارک و پرتغال اگرچه برای ما سخت است، اما یک خوبی دارد و آن ارائه زیبا*ترین بازی*های جام که علاقمندان از تماشای* آن لذت خواهند برد.

براساس برنامه موجود اولین مصاف یاران فان درفارت در پیکارهای یورو ۲۰۱۲ درتاریخ ۲۲ خرداد مقابل دانمارک در ورزشگاه شهر خارکیف اوکراین انجام خواهد شد.

چون تو می دانی بی معناست

می دانی منظورم چیست؟

بدبینیِ خوش بینانه!

Bahar

پیشکسوت کوچولو
    2,106
    6,415

شول: اسم گروه دوم را "پتک" مي*گذارم

عضو تيم ملي فوتبال آلمان در جام ملت*هاي 2012 گفت: گروه دوم جام ملت*ها را بايد "پتک" ناميد.

به نقل از کیکر، مهمت شول اظهار داشت: گروه دوم را باید نامش را "پتک" نامید و فکر نکنم با این قرعه خللی در برنامه*های تیم ملی آلمان ایجاد شود.
    وی که همراه با تیم کشورش در رقابت*های ۱۵ سال قبل (یورو 1996) در انگلیس به مقام قهرمانی قاره سبز رسید، افزود: در این*گونه گروه**ها بازی اول خیلی مهم است، تیم پرتغال با وجود کریس رونالدو حیات پیدا می*کند، اما تیم آلمان به خوبی ابزار مقابله با آن را در اختیار دارد.
    ژرمن**ها در مراسم قرعه**کشی گروه*های چهارگانه جام ملت*ها که شب گذشته در شهر کیف اوکراین انجام شد، با تیم*های هلند، پرتغال و دانمارک در گروه دوم قرار گرفتند.
    تیم تحت رهبری یواخیم لو در اولین مسابقه خود ۲۲ خردادماه سال آینده در شهر لوویو اوکراین، اولین مصاف خود را مقابل پرتغال انجام خواهد داد.

چون تو می دانی بی معناست

می دانی منظورم چیست؟

بدبینیِ خوش بینانه!

صفحه 2 از 14 نخست 123456712 ... آخرین
نمایش نتایج: از 16 به 30 از 207

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع