ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 29 نخست 12345671222 ... آخرین
نمایش نتایج: از 16 به 30 از 422
    Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,562

Icon14 انجمن طرفداران تیم ملی ایران

سلام بر دوستان این انمجمن برای طرفداران تیم ملی گذاشته شد نظری و خبری داشتید بگذارید

به امید روزی که بریم به جام جهانی با افتخار

موفق باشید

روزگار شنگولی جوانیم را برد.
    نه صدایشرا نازک کرده بود، نه دستانش را آردی!!
    ازکجا باید ،به گرگ بودنش شک میکردم...!!

2. 1
    Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,562

ی*روش، تماشاگر دو دیدار لیگ برتر
    خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران روز جمعه دو دیدار از هفته سی و دوم رقابت*های لیگ برتر را از نزدیک می*بیند.
    به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، براساس اعلام مدیر رسانه ای تیم ملی، کی روش روز جمعه هشتم اردیبهشت ماه، دیدار راه آهن و فولاد خوزستان و همچنین استقلال و شهرداری تبریز را با حضور در ورزشگاه تماشا می کند.
    همچنین امید نمازی، با حضور در ورزشگاه انقلاب کرج، دیدار سایپا با ملوان را می بیند. ضمنا کلیه اعضای کادر فنی از ساعت 19:10 روز جمعه در ورزشگاه آزادی، دیدار استقلال – شهرداری تبریز را خواهند دید.
    برنامه آنالیز سایر دیدارها به این شرح است:
    پنجشنبه 7 اردیبهشت:
    دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس را کی روش، سیمویز و گاسپار و بازی سپاهان و داماش را نمازی، آقاجانیان و مک درموت ازطریق تلویزیون تماشا می کنند.
    جمعه 8 اردیبهشت:
    این دیدارها از طریق تلویزیون توسط کادر فنی دیده می شود:
    داماش – صبا: گاسپار
    فجر سپاسی – ذوب آهن: سیمویز
    مس کرمان – مس سرچشمه: مک درموت
    نفت آبادان – نفت تهران: اقاجانیان.
    صبای قم - داماش گیلان 17:00
    ملوان - سایپا 17:00
    ذوب آهن - فجر سپاسی17:00
    مس سرچشمه - مس 17:00
    فولاد - راه آهن 17:00
    نفت تهران - نفت آبادان 17:00
    شهرداری تبریز - استقلال 19:10

maryam_sorena
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فوق فعال

4,643
    4,727

کروش:به تنهایی نمی توانم ایران را به جام جهانی ببرم/ باید منافع شخصی را کنار گذاشت و به تیم ملی فکر کرد

سرمربی تیم ملی می گوید جام جهانی برای ایران از 14 روز دیگر شروع می شود.

به گزارش خبرآنلاین؛حرفهایش در کنفرانس مطبوعاتی را با اشاره به بازی با موزامبیک آغاز می کند.کروش به نسبت هفته های قبل ناراضی به نظر نمی رسد.او یک بار دیگر حرف هایی را که شش ماه قبل زده بود را تکرار می کند و باز هم بر این عقیده است که جام جهانی برای تیم ملی ایران از 14 روز دیگر آغاز می شود:«هنوز هم همان نظر را دارم.جام جهانی برای ما از 14 روز دیگر شروع می شود نه از زمانی که قرار است به برزیل برویم.»

از بازی با موزامبیک شروع می کنیم.به نظر همه چیز دارد روی برنامه پیش می رود.
    برنامه تیم ملی را تنظیم کرده ایم و بر اساس آن داریم حرکت می کنیم.دراین اردو نمی توانستیم از بازیکنانی که تیمشان در لیگ قهرمانان بازی دارد استفاده کنیم.به این ترتیب از بازیکنانی دعوت کردیم که بعدا هم بتوانیم از آنها استفاده کنیم.من نمی توانستم از این موقعیت چشم پوشی کنم.

دلیل انتخاب موزامبیک به عنوان حریف تدارکاتی چه بود؟
    ما یک سری اصول در انتخاب بازیکنان داریم که همین می تواند یکی از دلایل بازی با موزامبیک باشد.تیم هایی که با آنها بازی می کنیم باید آماده باشند.و دلیل دیگر اینکه فرصتی داده باشیم به بازیکنان جدید تا بتوانند خودشان را اثبات کنند.

پس موزامبیک یک حریف دم دستی است؟
    ما منافع خودمان را در نظر می گیریم و آنها هم منافع خودشان را.البته غیر از موزامبیک می توانستیم با سه تیم دیگر هم بازی کنیم.فدراسیون هم تلاش زیادی کرد.اما روزهایی که آنها تنظیم کرده بودند به برنامه ما نمی خورد.به همین دلیل پیشنهاد خیلی از آنها را رد کردیم.

به نظر قصد دارید با استفاده از بازیکنان دو رگه یک تیم جدید بسازید؟
    تیم جدید نه،ما می خواهیم موقعیتی ایجاد کنیم که بهترین ها به تیم ملی دعوت شوند.این وظیفه من است که بهترین ها را به اردو دعوت کنم.

در مورد اردوی ترکیه حرف می زنید؟

اولویت فعلا بازی با موزامبیک است.تمام فکر و ذکرم روی آن بازی است.من از این اردو می توانم نتایج خوبی بگیرم و با قدرت بیشتری تصمیم گیری کنم.همه چیز کاملا آنالیز شده و در اردوهای بعدی چهره های جدیدی را در اردو خواهیم داشت.اردوی ما از روز 14 می شروع می شود که آخرین مرحله است.ما دو بازی تدارکاتی در 19 یا 20 می برگزار می کنیم.اردوی ما از روز 14 می در تهران آغاز می شود و تا روز 21 می ادامه دارد.پس از آن به ترکیه می رویم و از همان جا هم به ازبکستان.ما روز 27 می هم احتمالا یک بازی خوب با عراق داریم.امیدورام بتوانم از روز 14 می تمام بازیکنانم را در اختیار داشته باشم.

به نظر از سفر به تاشکند ناراضی بوده اید؟
    خیلی خوشحالم که این سوال را پرسیدید.البته شما خارج ازکنفرانس مطبوعاتی می توانید از آقای والی زاده هم این سوالات را بپرسید.در این چند وقت اخیر خیلی از بحث ها بوده است ولی باید بگویم که سفر من به ازبکستان خیلی خوب بود.همه چیزهایی که بازدید کردم خوب بود.من زمین بازی را هم دیدم که مشکل خاصی نداشت.در ضمن مسئولان آنجا عنوان کردند که در روز بازی این زمین بهتر هم خواهد شد.

شما تقریبا یک سال است که در ایران هستید.چه نظری در مورد لیگ ایران دارید؟
    من نمی توانم در این مورد حرفی بزنم.در حال حاضر چند هفته مهم و پایانی لیگ برتر است و ممکن است من چیزی بگویم و از کلماتی استفاده کنم که برداشت های دیگری شود.در این یک سال باشگاه ها از تیم ملی حمایت کرده اند و الان زمانی نیست که من در این مورد اظهار نظر کنم.من 6 ماه پیش گفتم که جام جهانی برای ما از 14 روز دیگر شروع می شود.الان باید در مورد نکات مثبت حرف زد.
    باید دست به دست هم بدهیم که منافع تیم ملی در اولویت باشد.البته من نمی توانم این منافع را به تیم ملی بدهم.این وظیفه من نیست.من در فوتبال ایران چیزهای زیادی یاد گرفته ام.فکر می کنم حق این طرفداران است که تیمشان را در جام جهانی ببینند.یکبار دیگر تاکید می کنم که منافع شخصی را باید کنار بگذاریم و به تیم ملی فکر کنیم.من به تنهایی نمی توانم تیم ملی را به جام جهانی ببرم و به کمک همه نیاز دارم.

شما گفتید که دوست دارید در 14 می همه بازیکنان را در اختیار داشته باشید.اما آن زمان بازیکنان در لیگ قهرمانان بازی دارند.امکان دارد که مثلا از سپاهان،استقلال و پرسپولیس بازیکنی را به تیم ملی دعوت نکنید؟
    فدراسیون تلاش زیادی کرد تا بتواند بازهای لیگ قهرمانان را تغییر بدهد اما ای اف سی موافقت نکرد.ما سعی می کنیم بهترین تصمیم را بگیریم.باید دنبال بهترین راه حل با بهترین دیالوگ باشیم.وظیفه من این است.نباید ذهنیت منفی داشته باشیم.

آرایه هــآی ادبی همیشه هــم زیـبــآ نیستنـد
    مثلا پــارادوکس زیبا نیستـــ
    وقتــی قــدی بلنــد در قبـــری کوچکـــ باشــد ..
    maryam_sorena
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فوق فعال

4,643
    4,727

دعوت کروش از بازیکنان استقلال،پرسپولیس و سپاهان به تیم ملی

کارلوس کروش از بازیکنان سه نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا دعوت کرد تا برای حضور در اردوی تیم ملی به تمرینات بروند.

به گزارش خبرآنلاین؛بر اساس این فهرست جدید سید مهدی رحمتی،مجتبی جباری،آندرانیک تیموریان،خسرو حیدری و فریدون زندی از استقلال،علی کریمی،مهرداد پولادی و غلامرضا رضایی از پرسپولیس و هاشم بیک زاده و سید جلال حسینی از سپاهان بازیکنانی هستند که در لیست کروش قرار دارند.
    این اتفاق در حالی افتاده است که سرمربیان این سه تیم اعلام کرده اند که در حال حاضر نمی توانند بازیکنان خود را در اختیار تیم ملی قرار دهند.کارلوس کروش هم در واکنش به اظهار نظر آنها عنوان کرده که اگر بازیکنانی که به تیم ملی دعوت می شوند در اردوها شرکت نکنند،باید بروند در خانه هایشان استراحت کنند.
    تیم ملی فوتبال ایران صبح روز دوشنبه اول خرداد ماه برای برپایی یک اردوی 12 روزه عازم ترکیه خواهد شد و در این اردو یک دیدار تدارکاتی با تیم ملی آلبانی برگزار خواهد کرد.

maryam_sorena
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فوق فعال

4,643
    4,727

کروش لیست جام جهانی را اعلام کرد: سپاهان فقط یک نماینده ،استقلال ۶ تایی شد ، قاضی نیست

بازیکنان نهایی اردوی تیم ملی مشخص شدند.

خسرو والی زاده مدیر رسانه ای تیم ملی روز شنبه در این باره به سایت فدراسیون فوتبال گفت: کارلوس کروش پس از دیدار تمرینی صبح شنبه تیم ملی با تیم زیر 22 سال، 24 بازیکن را به ترکیه دعوت کرد:
    استقلال: سیدمهدی رحمتی، خسرو حیدری، پژمان منتظری، مجتبی جباری، آندرانیک تیموریان، فریدون زندی
    پرسپولیس: علی کریمی، مهرداد پولادی، غلامرضا رضایی
    سپاهان: سیدجلال حسینی
    تراکتورسازی: محسن فروزان، احسان حاج صفی، محمد ابراهیمی
    ذوب آهن: شهاب گردان ، حسین ماهینی
    مس کرمان: شجاع خلیل زاده، قاسم دهنوی
    سایپا: کریم انصاریفرد
    اوساسونا: جواد نکونام
    الامارات: پژمان نوری
    الوصل: محمدرضا خلعتبری
    العربی: هادی عقیلی
    رابین کازان: علیرضا حقیقی
    انجل هولم سوئد: امید نظری
    تیم ملی فوتبال ایران روز اول خرداد ماه برای برپایی اردو به ترکیه اعزام می شود. در این اردو یک دیدار تدارکاتی با تیم ملی آلبانی پیش بینی شده است. تیم کشورمان قرار است روز 12 خرداد از استانبول عازم تاشکند پایتخت ازبکستان شود و پس از دیدار با تیم ملی آن کشور در نخستین دیدار از آخرین مرحله دور انتخابی مسابقات جام جهانی 2014 ، روز 15 خرداد با یک فروند هواپیمای چارتر به ایران برگردد.

لیست کروش از این جهت اهمیت دارد که لیست نهایی تیم ملی قبل از 2 بازی مهم انتخابی جام جهانی در حالی آغاز می شود که سپاهان ، قهرمان لیگ تنها یک سهمیه در تیم ملی دارد و قلم قرمز سرمربی تیم ملی روی نام محمد قاضی کشیده شده که فوروارد ثابت کروش در بازی های مرحله قبل بود و به عنوان یکی از ستاره های نقل و انتقالات در حال پیوستن به پرسپولیس است. به نظر می رسد آسیب دیدگی این بازیکن در بازی دوستانه با تیم ملی زیر 22 ساله ها جدی بوده و کار دست تیم ملی داده است.

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,562

خبر نخست این بود؛ کارلوس کی*روش، سرمربی تیم ملی ایران، امید نظری هافبک ۲۱ ساله متولد سوئد را برای عضویت در تیم ملی ایران دعوت کرد. امید نظری که پدری ایرانی و مادری فیلیپینی دارد، عضو باشگاه مالمو سوئد است اما از ابتدای فصل جاری فوتبال سوئد بصورت قرضی در یک دسته پایینتر در تیم انگلهولم بازی می*کند.
    باشگاه خبرنگاران ؛ لیگ سوئد به دلیل سرمای زمستان دیر شروع می*شود. نظری در ۷ بازی اخیر تیمش در ترکیب اصلی بوده و یک گل هم به ثمر رسانده است. طبق تایید کی*روش، امید نظری برای حضور در دیدار دوستانه تیم ملی ایران مقابل آلبانی که روز 7 خرداد در استانبول برگزار خواهد شد، از سوئد به اردوی تیم ایران در ترکیه خواهد پیوست. به گزارش وطن امروز، اما پس از دعوت از این دو رگه، بی بی فارسی سراغ او رفت و مصاحبه ای را با او ترتیب داد که در مهمترین بخش گفتگو، نظری حرفی را زد که باید روی آن تامل کرد. او درباره حضور در تیم ملی ایران و ملیتش می گوید: «دیدار با کی*روش افتخار بزرگی است. او با الکس فرگوسن کار کرده، سرمربی پرتغال بوده و بازیکنانی چون کریستیانو رونالدو را در اختیار داشته است. من از پدری ایرانی و مادری فیلیپینی در سوئد بدنیا آمده*ام. دوستان من سوئدی هستند و خودم را سوئدی می*دانم. اما ایران و فیلیپین هم در قلب من جا دارند. برای همین تصمیم گرفتم برای تیم ملی ایران بازی کنم» نظری بدون پرده و بدون آنکه توسط ایجنت های ایرانی توجیه شود خیلی صریح می گوید خودش را یک سوئدی می داند. حالا سوال از کی روش این است؛ بازیکنی که خودش را ایرانی نمی*داند و مهمتر از آن از حیث فنی شاید در لیگ برتر ایران هم تیمی برای او پیدا نشود روی چه حسابی به تیم ملی ایران دعوت می شود؟ نظری تا آنجا از فضای ایران به دور است که نمی*داند بعنوان بازیکن تیم ملی ایران حق مصاحبه با بنگاه خبرپراکنی انگليس را ندارد. البته شاید در این بین او چندان مقصر نباشد چون نه به ایران آمده و نه از فضای اینجا با خبر است. اما مسولان فدراسیون فوتبال که این روزها تمام قد برابر خواسته*های معقول و نامعقول سرمربی تیم ملی،کرنش می کنند باید در این بین وارد عمل شوند. اینکه چرا بازیکنی در سطح نظری به تیم ملی دعوت می شود نظر مستقیم سرمربی تیم ملی است اما دست کم باید سراغ گزینه هایی مثل اشکان دژاگه رفت که در سطح اول فوتبال جهان(بوندس لیگا) بازی می کنند و مهمتر از آن خودشان را ایرانی می*دانند نه سوئدی و آلمانی. این وظیفه فدراسیون فوتبال است که برای سرمربی تیم ملی روشن و شفاف کند که تیم ملی ایران جای بازیکنانی از جنس همین ایران است؛ اگر هم قرار به دعوت بازیکنان خارج از مرزهای ایران شد می بایست بازیکنانی به تیم ملی دعوت شوند از نوع دژاگه و زندی، نه یک سوئدی که از لحاظ فنی در هیچ لیگ معتبری بازی نکرده است.

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,562

تمرین شاداب تیم ملی فوتبال با حضور تمامی بازیکنان تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان که در اردوی تدارکاتی ترکیه به سر می*برد روز شنبه با حضور کلیه بازیکنان این تیم برگزار شد. به گزارش خبرگزاری مهر، تمرین امروز که از ساعت 11 به وقت محلی آغاز شد، شامل؛ تنیس فوتبال، نرمش و گرم کردن اولیه و مرور برنامه*های تاکتیکی "کارلوس کی*روش" سرمربی تیم ملی کشورمان بود و در خاتمه نیز تمرین ضربات ایستگاهی از پشت محوطه جریمه انجام شد.
    براساس اعلام مدیر رسانه*ای تیم ملی وضعیت بازیکنان حاضر در اردوی این تیم خوب است و آسیب دیدگی جدی وجود ندارد.
    این آخرین تمرین تیم ملی پیش از بازی دوستانه با آلبانی بود. این دیدار ساعت 19 روز یکشنبه به وقت محلی در ورزشگاه اصلی بشیکتاش در استانبول برگزار خواهد شد.
    تیم ملی فوتبال کشورمان خود را برای دیدار با ازبکستان و قطر در مرحله چهارم از مسابقات فوتبال انتخابی جام جهانی 2014 در قاره آسیا آماده می*کند که 14 و 23 خردادماه سال جاری در تاشکند و تهران برگزار خواهد شد.

1607494 1612558

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,562

اخبار اختصاصی خبرآنلاین از اردوی تیم ملی فوتبال در تاشکند/کروش: روز بازی درباره اشکان تصمیم می گیریم

فوتبال ملی - هنوز حضور اشکان دژاگه در بازی ایران و ازبکستان قطعی نیست.

به گزارش خبرآنلاین، تا ظهر دیروز معلوم نبود که این بازیکن سرانجام یکشنبه شب برای تیم ملی به میدان خواهد رفت. به گفته پزشکان، وضعیت این بازیکن رو به بهبود است ولی هنوز کروش و دستیارانش منتظر هستند تا از وضعیت پای دژاگه در روز بازی مطلع شوند. کارلوس کروش در آخرین اظهار نظر رسمی خود درباره وضعیت این بازیکن، به چنین موضوعی اشاره کرد و گفت: «روز بازی تصمیم می گیریم که او را در لیست قرار دهیم یا نه.»

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,562

مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل
    برتری قطر در خانه لبنان در گام نخست/ صدرنشینی مشترک ایران و عنابی*ها
    خبرگزاری فارس: تیم ملی فوتبال قطر در هفته اول مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل مقابل لبنان به برتری رسید.
    به گزارش خبرگزاری فارس، در دیدار پایانی هفته اول رقابت*های مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل در منطقه آسیا تیم*های لبنان و قطر از گروه اول رقابت*ها در ورزشگاه کمیل شمعون بیروت از ساعت 22 شب گذشته به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود تیم ملی قطر به پایان رسید.
    آندرس کوئین*تانا در دقیقه 64 تک گل عنابی*ها را به ثمر رساند تا تیم ملی فوتبال قطر نیز در نخستین گام سه امتیاز شیرین خارج از خانه را به دست بیاورد.
    به این ترتیب و پس از کسب نتیجه مشابه در دو دیدار برگزار شده گروه اول رقابت*ها تیم*های ملی فوتبال ایران و قطر هر کدام با سه امتیاز و یک گل زده در خانه حریف به عنوان صدرنشین مشترک معرفی شدند.
    ضمن اینکه در این گروه کره جنوبی در هفته اول طبق برنامه استراحت کرد.
    تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته از گروه اول رقابت*ها با تک گل دقیقه 94 محمدرضا خلعتبری در تاشکند از سد ازبکستان گذشت.
    از گروه دوم رقابت*ها نیز دو دیدار برگزار شد که طی آن ژاپن سه بر صفر عمان را شکست داد و اردن و عراق نیز به تساوی یک بر یک رضایت دادند تا در این گروه ژاپن به عنوان صدرنشین هفته اول معرفی شود. در این گروه استرالیا به استراحت پرداخت.

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,562

اظهار نظر دو پرسپولیسی در مورد برد امروز تیم ملی ایران در مقابل ازبکستان

به گزارش شنیده ها و به نقل از انعکاس
    فرشا پیوس’ ابراز شادمانی از برتری تیم ایران برابر ازبکستان، اظهار داشت: رسیدن به ۳ امتیاز برای تیم ایران بسیار خوب بود اما نباید ضعف های بی شمار خود را در این دیدار فراموش کنیم.
    وی افزود: ازبکستان در نیمه نخست عملکرد بسیار خوبی داشت و با تحت فشار قراردادن خط دفاعی ایران به دنبال گلزنی بود.
    پیوس با تمجید از سیدمهدی رحمتی اظهار داشت: این دروازه بان برگ برنده تیم ایران در دیدار امروز بود و نشان داد شایستگی دریافت رقم های سنگین در لیگ برتر را دارد.
    پیوس ادامه داد: متاسفانه ترکیب عجیبی که ‘کارلوس کی روش’ در ابتدای بازی در نظر گرفته بود، شادابی را از تیم ایران گرفت و ما به راحتی توپ و میدان را در اختیار حریف قرار دادیم. این امر باعث شد تا دقیقه ۹۴ حتی یک فرصت خوب هم نداشته باشیم.
    کاپیتان اسبق تیم ملی ایران خاطرنشان کرد: اما هرچه به دقایق پایانی نزدیک شدیم تعویض های خوبی در ترکیب تیم ایران انجام شد و در نهایت در دقیقه ۹۴ که تمامی بازیکنان ازبکستان برای گلزنی برروی دروازه ایران هجوم آورده بودند به گل دست یافتیم.
    وی در مورد ضعف خط دفاعی تیم ایران گفت: نبود هادی عقیلی مشکل زیادی را ایجاد کرد و هرچند منتظری و حسینی نیز عملکرد بدی نداشتند اما غیبت مدافع اصلی تیم ملی باعث شد تا ازبکها فرصت های زیادی به دست آورند.
    پیوس در پاسخ به این سوال که آیا حضور ‘علی کریمی’ در خط حمله تصمیم درستی از سوی کی روش بود، گفت: این تصمیم باعث شد تا کریمی از بازی خارج شود و ما بازیکن تاثیر گذار خود را در زمین محو ببینیم، ضمن اینکه اعتقاد داریم ‘محمد ابراهیمی’ نیز نباید از ابتدا به میدان می رفت.
    وی با اشاره به اینکه هدف کادر فنی ایران رسیدن به یک امتیاز بود اظهار داشت: رسیدن به این پیروزی باعث شد تا ۳۰ درصد راه صعود را طی کنیم.
    پیوس در پایان گفت: امیدوارم کی روش ضعف های تیم ملی را برطرف کرده تا بتوانیم در دیدارهای آینده نیز با کسب نتایج خوب مسافر جام جهانی شویم.
    گفتنی است، تیم ملی فوتبال در جریان مرحله چهارم مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا با یک گل از سد ازبکستان گذشت.
    ‘محمد پنجعلی نیز اظهار داشت: در این مسابقه ملی پوشان ایران در حمله و دفاع بسیار بد عمل کردند و تیم حریف موقعیت های زیادی برای گلزنی داشت اما محمدرضا خلعتبری از تنها موقعیت تیم ایران استفاده کرد و سه امتیاز ارزشمند بازی را به نام کشورمان ثبت کرد.
    وی ادامه داد: درخشش مهدی رحمتی درون دروازه ایران و همین طور اشتباه کمک داور مسابقه باعث شدند تا حملات متعدد ازبک ها برای باز کردن دروازه ایران بی نتیجه بماند و با استفاده از اتفاق به پیروزی برسیم.
    مدافع اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: کار دفاع تیمی ملی پوشان ایران در مسابقه با ازبکستان بسیار ضعیف بود و بازیکنان حریف به راحتی از فضای باز تیم ایران استفاده می کردند و موقعیت های زیادی برای گلزنی خلق کردند.
    پنجعلی تاکید کرد: به نظر من این سه امتیاز بادآورده بود و اگر تیم ملی در مسابقات بعدی هم با همین شیوه بازی کند مقابل تیم های کره جنوبی و قطر به مشکل می خورد.
    وی افزود: سه امتیاز مسابقه با ازبکستان در روند صعود تیم ملی به جام جهانی بسیار تاثیر گذار است اما تیم ملی برای مسابقات پیش رو نیاز به تغییر دارد تا دیگر شاهد چنین بازی های از بازیکنان نباشیم.

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,562

کارلوس کی*روش در پایان دیدار تیم*های ملی فوتبال ایران و ازبکستان که با پیروزی یک بر صفر ملی پوشان کشورمان به پایان رسید در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه جار تاشکند ضمن بیان این مطلب افزود: شاهد بازی زیبایی از سوی هر دو تیم بودیم که جا دارد به بازیکنان هر دو تیم و تماشاگران تبریک بگویم.

وی ادامه داد: بازی سختی را پشت سرگذاشتیم و همانطور که قبل از این نیز گفته بودم ازبکستان تیم بسیار خوبی بود و توانست در این دیدار فشار زیادی روی تیم ما بیاورد اما ما برای این دیدار برنامه*ریزی داشتیم و می*خواستیم در تمام طول 90 دقیقه بازی را کنترل کنیم و با اضافه کردن مهاجمان در پایان بازی به اهداف*مان برسیم.

کی*روش با بیان اینکه از نتیجه به دست آمده بسیار خوشحال است و از عملکرد بازیکنانش راضی، خاطرنشان کرد: این پیروزی از این جهت برای تیم ایران اهمیت داشت که ما یک تیم خوب و قدرتمند با بازیکنان و کادر فنی خوب را بردیم و این برای ما ارزش زیادی دارد. ازبکستان تیم بسیار قدرتمندی بود که فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشت.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: بازیکنان ما در این دیدار جنگجویانه تلاش کردند و در تمام طول بازی تمرکزشان را حفظ کردند تا در نهایت توانستیم به یک پیروزی با ارزش دست پیدا کنیم. ما برای این دیدار برنامه*ریزی خوبی داشتیم و خوشحالم که به اهداف*مان رسیدیم.

وی ادامه داد: همانطور که قبل از این نیز گفته بودم این هشت بازی برای ما حکم فینال را دارد و باید در همه بازی*ها با تمام توان*مان تلاش کنیم. برای کشورهای دیگر هم شرایط همین طور است و همه تیم*ها تلاش می*کنند که به پیروزی برسند و به رقابت*های جام جهانی صعود کنند.

کی*روش در پاسخ به این پرسش که "نظر شما در مورد قضاوت داور ژاپنی چیست؟"، گفت: من اصلا نمی*دانستم که این داور ژاپنی است. من وظیفه*ام این است که روی کار خودم تمرکز کنم و در این بازی هم همین کار را کردم. نقد کردن داور وظیفه مطبوعات است.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد انتخاب ترکیب اولیه و تغییراتی که در ترکیب این تیم داده بود، گفت: ما برای کل این دیدار برنامه داشتیم و تلاش کردیم در طول بازی تغییراتی را انجام دهیم که به هدف*مان برسیم. ما می*خواستیم بازی را کنترل کنیم و با اضافه کردن مهاجمان از ضدحملات استفاده کنیم که خوشبختانه به این مهم رسیدیم. من مطمئن بودم هر چه بیشتر تلاش کنیم به نتیجه خواهیم رسید.

وی در پاسخ به این پرسش که "چند درصد پیروزی تیم ملی مقابل ازبکستان ناشی از شانس و چند درصد ناشی از برنامه*ریزی بود؟"، گفت: همانطور که در زندگی هر چقدر تلاش کنید نتیجه خواهید گرفت و شانس هم بیشتر خواهید داشت در فوتبال هم همینطور است و هر چه تلاش کنید نتیجه می*گیرید.

کارلوس کی*روش در پایان گفت: این شروع مسیر ما برای رسیدن به جام جهانی بود و خوشحالم که توانستیم در این بازی سه امتیاز را کسب کنیم. ما بازی*های سختی در پیش داریم و باید روی همه آنها تمرکز کنیم تا به پیروزی برسیم.

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,562

بعد از به صدا در آمدن سوت نیشیمورای ژاپنی به نشانه پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر ازبکستان در تاشکند، بازیکنان تیم ملی به سمت سیدمهدی رحمتی رفته و با او به خوشحالی پرداختند. دیگر حاشیه*های پایان بازی ازبکستان - ایران را در زیر می*خوانید:

* محمدرضا خلعتبری بعد از به ثمر رساندن گل پیروزی تیم ایران، به سمت تماشاگران ایرانی حاضر در ورزشگاه رفت.

* بعد از بازی کی*روش و اعضای کادرفنی تیم ایران که بسیار خوشحال بودند، وارد زمین شده و به تمام بازیکنان تبریک گفتند. شادی بازیکنان تیم ایران در رختکن هم ادامه داشت.

* علی کریمی پس از پایان خوشحالی بازیکنان در میانه زمین، آنها را به سمت تماشاگران ایرانی برد.

* "انزور اسماعیل*اف" بازیکن شماره 2 ازبکستان بهترین بازیکن زمین شد. "الکساندر گینریخ" بازیکن شماره 15 تیم ازبکستان هم پس از پایان بازی با چهره بسیار ناراحت در زمین نشسته بود.

* اشکان دژآگه پس از پایان بازی به همراه "میک مک درموت" در زمین حاضر شد و تمرینات خاصی را انجام داد.

* سیدمهدی رحمتی آخرین نفری بود که از زمین بیرون رفت، محسن فروزان دیگر دروازه*بان تیم ایران در این لحظه به سمت رحمتی رفت.

* تماشاگران ازبکستانی که از شکست تیم ملی کشورشان برابر ایران بهت*زده و ماتم*زده بودند، در پایان بازی علیه داور و کمک داور مسابقه شعارهای را سر دادند.

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,562

انعکاس گسترده برد تیم ملی ایران در رسانه های خارجی

به گزارش شنیده ها و به نقل از انعکاس:
    سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا لحظاتی بعد از بازی حساس ایران و ازبکستان در مرحله نهایی مسابقات انتخابی جام جهانی به گزارش کامل این بازی پرداخت.
    سایت ای اف سی ,در این گزارش آورد :ایران در شبی رویایی با گل الهام بخش خلعتبری ادر ۱۰ ثانیه آخر بازی و درخشش رحمتی از سد ازبکستان گذشت.
    این درحالی بود که بیش از ۱۰ هزار تماشاگر ازبکی ۹۰ دقیقه تمام تیمشان را تشویق کردند.
    سایت ای اف سی از زبان سرمربی تیم ایران نوشته است:من حتی با یک امتیاز هم در تاشکند خوشحال می شدم ولی کسب ۳ امتیاز این بازی بسیار خوشحال کننده تر است.
    کی روش در این مصاحبه گفت: در تمام دقایق بازی با برنامه بازی کردیم و بازیکنان وظیفه شان را به خوبی انجام دادند و در دقایق پایانی ازبکستان تسلیم تاکتیک تیمی ما شد.
    وی همچنین گفت: از هم اکنون به بازی ۱۲ ژوئن با قطر فکر خواهم کرد و این بازی را به فراموشی خواهیم سپرد.
    وی افزوده است:بازی ها تازه شروع شده است وباید با مسابقات بیشتر و مهمتری دست و پنجه نرم کنیم.
    پایگاه ای اف سی در این گزارش , تحلیلی نیز از بازی ایران و ازبکستان ارائه کرده و نظرات سرمربی تیم ازبکستان را نیز پوشش داده است.
    آبراموف در این مصاحبه گفته است : نمی دانم چه شد که در پایان بازی تمرکزمان را از دست دادیم ,فوتبال همین است؛تیمی که نبرد,می بازد.
    وی افزوده است: بازیکنانم تمام خواسته هایم را در زمین اجرا کردند ولی شما همیشه نمی توانید برنده بازی باشید.
    وی در پایان این مصاحبه گفته است: بی صبرانه منتظر بازی های بعدی در این مرحله هستم تا بتوانم این شکست را جبران کنم.
    شبکه بی بی سی نیز با انعکاس نتیجه این بازی اعلام کرد: ایران با شکست ازبکستان,گام اول را محکم برداشت.
    این شبکه انگلیسی زبان دقایقی پس از بازی حساس ازبکستان و ایران در خبری فوری اعلام کرد: ایران در آخرین دقیقه بازی, ۱۰ هزار تماشاگر ازبکستانی را در بهت فرو برد.
    پایگاه اینترنی فرانس ۲۴ نیز در پایگاه خبری اینترنتی خود نتیجه بازی ایران و ازبکستان را روی خروجی سایت خود قرار داده است.
    بازتاب این پیروزی کماکان ادامه دارد.

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,562

دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان پس از بازگشت از سفر ازبکستان به ایران در فرودگاه امام خمینی (ره) متوجه شد به دلیل بدهی مالیاتی ممنوع الخروج شده است و باید هرچه سریع*تر این مشکل را برطرف کند.
    مهر: تیم ملی فوتبال کشورمان یکشنبه شب در چارچوب هفته اول از مرحله چهارم و نهایی مسابقات فوتبال انتخابی جام جهانی 2014 در قاره آسیا موفق شد تیم ملی ازبکستان را در ورزشگاه جار تاشکند از پیش رو بردارد.

بازیکنان، مربیان و کادر همراه تیم ملی فوتبال کشورمان ساعتی پس از این بازی شهر تاشکند را به مقصد تهران ترک کردند و بامداد امروز وارد فرودگاه امام خمینی (ره) تهران شدند.

براساس این گزارش، در زمان ورود ملی پوشان به تهران از سوی مسئولان فرودگاه به دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان اعلام شد که به علت مشکلات مالیاتی ممنوع الخروج است و حتی گذرنامه او نیز ضبط شد اما براساس توافقات صورت گرفته مقرر شد سیدمهدی رحمتی این مشکل را برطرف کند.

سیدمهدی رحمتی یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان در دیدار برابر ازبکستان بود که بارها با عکس العمل*های خود مانع از گلزنی تیم میزبان شد.

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,562

علی کریمی:

به کوری چشم بعضی*ها به جام جهانی می*رویم/ برد ما به مذاق*شان خوش نیامد!

هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: به کوری چشم کسانی که نمی*توانند موفقیت*های تیم ملی را ببینند به جام جهانی صعود می*کنیم. به گزارش خبرنگار مهر، علی کریمی در بازگشت تیم ملی فوتبال کشورمان به تهران ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بازی سختی بود اما مهم سه امتیاز مسابقه بود که خوشبختانه توانستیم آن را کسب کنیم.
    هافبک ملی پوش تیم پرسپولیس با ذکر این جمله که "تا کور شود هرآنکه نتواند دید"، اظهار داشت: به هر حال خوش شانس بودیم یا نه توانستیم این بازی را ببریم اما مثل اینکه برد تیم ایران به مذاق بعضی*ها خوش نیامد.
    وی در خصوص اینکه ایران گام اول را در مسابقات انتخابی جام جهانی محکم برداشته است، گفت: بله، همینطور است. ما گام اول را محکم برداشتیم، البته اگر بعضی*ها ناراحت نشوند و به آنها برنخورد!
    کریمی که به نظر می*رسید از بعضی صحبت*ها ناراحت است، یادآور شد: البته منظورم مردم ایران نیستند. خوشحالم که مردم از پیروزی ایران خوشحالند. آنها همیشه به تیم ملی لطف داشته*اند اما به کوری چشم کسانی که نمی*توانند موفقیت تیم ملی را ببینند به جام جهانی می*رویم.
    دیدار تیم*های ملی فوتبال ازبکستان و ایران در هفته نخست از مرحله چهارم و نهایی مسابقات مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل یکشنبه شب با پیروزی یک بر صفر تیم ملی کشورمان در ورزشگاه جار ازبکستان به پایان رسید.

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,562

حرف های کی روش بعداز برد شیرین

به گزارش رویش به نقل از مهر به تاشکند ازبکستان، کارلوس کی*روش در پایان دیدار تیم*های ملی فوتبال ایران و ازبکستان که با پیروزی یک بر صفر ملی پوشان کشورمان به پایان رسید در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه جار تاشکند ضمن بیان این مطلب افزود: شاهد بازی زیبایی از سوی هر دو تیم بودیم که جا دارد به بازیکنان هر دو تیم و تماشاگران تبریک بگویم.

وی ادامه داد: بازی سختی را پشت سرگذاشتیم و همانطور که قبل از این نیز گفته بودم ازبکستان تیم بسیار خوبی بود و توانست در این دیدار فشار زیادی روی تیم ما بیاورد اما ما برای این دیدار برنامه*ریزی داشتیم و می*خواستیم در تمام طول 90 دقیقه بازی را کنترل کنیم و با اضافه کردن مهاجمان در پایان بازی به اهداف*مان برسیم.

کی*روش با بیان اینکه از نتیجه به دست آمده بسیار خوشحال است و از عملکرد بازیکنانش راضی، خاطرنشان کرد: این پیروزی از این جهت برای تیم ایران اهمیت داشت که ما یک تیم خوب و قدرتمند با بازیکنان و کادر فنی خوب را بردیم و این برای ما ارزش زیادی دارد. ازبکستان تیم بسیار قدرتمندی بود که فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشت.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: بازیکنان ما در این دیدار جنگجویانه تلاش کردند و در تمام طول بازی تمرکزشان را حفظ کردند تا در نهایت توانستیم به یک پیروزی با ارزش دست پیدا کنیم. ما برای این دیدار برنامه*ریزی خوبی داشتیم و خوشحالم که به اهداف*مان رسیدیم.

وی ادامه داد: همانطور که قبل از این نیز گفته بودم این هشت بازی برای ما حکم فینال را دارد و باید در همه بازی*ها با تمام توان*مان تلاش کنیم. برای کشورهای دیگر هم شرایط همین طور است و همه تیم*ها تلاش می*کنند که به پیروزی برسند و به رقابت*های جام جهانی صعود کنند.

کی*روش در پاسخ به این پرسش که "نظر شما در مورد قضاوت داور ژاپنی چیست؟"، گفت: من اصلا نمی*دانستم که این داور ژاپنی است. من وظیفه*ام این است که روی کار خودم تمرکز کنم و در این بازی هم همین کار را کردم. نقد کردن داور وظیفه مطبوعات است.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد انتخاب ترکیب اولیه و تغییراتی که در ترکیب این تیم داده بود، گفت: ما برای کل این دیدار برنامه داشتیم و تلاش کردیم در طول بازی تغییراتی را انجام دهیم که به هدف*مان برسیم. ما می*خواستیم بازی را کنترل کنیم و با اضافه کردن مهاجمان از ضدحملات استفاده کنیم که خوشبختانه به این مهم رسیدیم. من مطمئن بودم هر چه بیشتر تلاش کنیم به نتیجه خواهیم رسید.

وی در پاسخ به این پرسش که "چند درصد پیروزی تیم ملی مقابل ازبکستان ناشی از شانس و چند درصد ناشی از برنامه*ریزی بود؟"، گفت: همانطور که در زندگی هر چقدر تلاش کنید نتیجه خواهید گرفت و شانس هم بیشتر خواهید داشت در فوتبال هم همینطور است و هر چه تلاش کنید نتیجه می*گیرید.

کارلوس کی*روش در پایان گفت: این شروع مسیر ما برای رسیدن به جام جهانی بود و خوشحالم که توانستیم در این بازی سه امتیاز را کسب کنیم. ما بازی*های سختی در پیش داریم و باید روی همه آنها تمرکز کنیم تا به پیروزی برسیم.

صفحه 2 از 29 نخست 12345671222 ... آخرین
نمایش نتایج: از 16 به 30 از 422

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)