ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 28 1234561121 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 413
    Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,558

Icon14 انجمن طرفداران تیم ملی ایران

سلام بر دوستان این انمجمن برای طرفداران تیم ملی گذاشته شد نظری و خبری داشتید بگذارید

به امید روزی که بریم به جام جهانی با افتخار

موفق باشید

روزگار شنگولی جوانیم را برد.
    نه صدایشرا نازک کرده بود، نه دستانش را آردی!!
    ازکجا باید ،به گرگ بودنش شک میکردم...!!

2. 1
    Bahar

پیشکسوت کوچولو
    2,106
    6,415

فوتبال ايران با 3 پله سقوط در رده 45 جهان قرارگرفت
    جديد*ترين رده*بندي فدراسيون جهاني فيفا

فوتبال ايران در جديد*ترين رده*بندي فدراسيون جهاني«فيفا» با سقوط 3 پله*اي مواجه شد.

در فهرستی که روز چهارشنبه (امروز) از سوی سایت فیفا انتشار یافت، تیم ملی ایران که تحت رهبری کارلوس کی*روش مجوز صعود به دور بعدی مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را دریافت کرد، با ۶۱۶ امتیاز و ۳ پله سقوط ، در رده چهارم آسیا و ۴۵ جهان ایستاد.
    ایران در رده*بندی قبلی در مکان ۴۲ جهان با 626 امتیاز قرار داشت.
    در قاره آسیا تیم*های ژاپن، استرالیا و کره*جنوبی همچنان در رده*های اول تا سوم هستند و در جمع همه تیم*های دنیا، عناوین ۱۹، ۲۲ و ۳۲ را به خود اختصاص داده*اند.

در رده*بندی کلی تیم اسپانیا همچنان در صدر بهترین*های دنیا قرار دارد. ماتادورها با ۱۵۶۴ امتیاز اکنون به عنوان بهترین تیم جهان در ماه گذشته شناخته می شوند. در این فهرست هلند و آلمان با ۱۳۶۵ و ۱۳۴۵ ا امتیاز دوم و سوم هستند.
    اما تیم*های اروگوئه، انگلیس، برزیل، پرتغال، کرواسی،*ایتالیا و آرژانتین، رده*های چهارم تا دهم جدول را به خود اختصاص داده*اند.

اغلب بهترین قسمتهای زندگی زمانی بوده اند که

هیچ کاری نکرده ای و نشسته ای درباره ی زندگی فکر کرده ای.

منظورم اینست که مثلا می فهمی که همه چیز بی معناست،

بعد به این نتیجه می رسی که خیلی هم نمی تواند بی معنا باشد.

چون تو می دانی بی معناست

و همین آگاهی تو از بی معنا بودن،

تقریبا معنایی به آن می دهد!

می دانی منظورم چیست؟

بدبینیِ خوش بینانه!

ramin7
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

2,262
    386

اختصاصي گل: فيفا اساسنامه فدراسيون را تاييد كرد

اساسنامه فدراسيون فوتبال كه درماه*هاي اخير و طي جلسات متعدد دچار تغييراتي شده بود از سوي فدراسيون بين*المللي فوتبال(فيفا) مورد تاييد قرار گرفت.

بحث تغيير اساسنامه فدراسيون در ماه*هاي اخير حرف و نقل*ها و حواشي فراواني را برانگيخته بود كه با خبر تاييد فيفا حالا مي*توان گفت اين بحث*ها به سود مديريت فعلي فدراسيون پايان يافته است. تاييد اساسنامه توسط فيفا پيروزي بزرگي براي علي كفاشيان و يارانش محسوب مي*شود.

مقامات فيفا ضمن تاييد اين اساسنامه تاكيد كرده*اند كه مسئولان فدراسيون بايد ضمن رعايت دموكراسي، احترام به نظر اكثريت را در همه تصميم*گيري*هاي خود مد نظر داشته باشند.
    سئوگیلیم، عشق اولماسا، وارلیق بوتون افسانه دیر
    عشقیــده ن محــروم اولان،انسـانلیغــا بیگــانه دیر
    Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,558

کی روش اسب سوار ؛ تصاویر
    سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با حضور در مجموعه آزادی به سوارکاری پرداخت.
    به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، کارلوس* کی روش که چندی پیش برای تفریح به سالن تیراندازی مجموعه ورزشی آزادی رفته بود امروز به همراه همسرش به پیست سوارکاری این مجموعه رفت و ساعاتی را در آنجا پشت سر گذاشت.
    سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در این خصوص گفت: «به اینجا می*آیم تا آرامش پیدا کنم ولی تیم را اصلاً به این مکان نمی*آورم چون خطرناک است! هرچند این رشته ورزش خوبی است اما امروز از مسئولان خواستم اسبی آرام را در اختیارم قرار دهند که مشکلی به وجود نیاید.»
    کی* روش که به همراه درویشی رئیس مجموعه آزادی در پیست سوارکاری حضور پیدا کرده بود از اطرافیانش تاریخ دقیق پایان لیگ را پرسید و گفت:* «می*خواهم بعد از پایان لیگ 15 روز به بازیکنان کاری نداشته باشم تا آنها استراحت کنند و فقط یک جلسه تمرین در زمین اصلی ورزشگاه آزادی برگزار می*کنم. از مسئولان این ورزشگاه می*خواهم زمین را در اختیار هیچ تیمی قرار ندهند تا به آن آسیب نرسد.»
    این مربی پرتغالی که از حضور در پیست اسب*سواری ابراز رضایت می*کرد با خنده گفت: «اگر کفاشیان ببیند که من اینجا آمده*ام و اسب* سواری می*کنم حتماً می*پرسد که آمده*ام با تیم ملی کار کنم یا به تفریح بپردازم!»
    کی روش در پایان از رئیس مجموعه آزادی تشکر کرد و گفت: «از درویشی ممنون هستم که برایم برنامه تفریحی در نظر گرفته چون من فرصتی برای گشت*وگذار ندارم.» در پایان تندیسی از طرف فدراسیون سوارکاری به کارلوس کی*روش اهدا شد.»

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,558

پایان ماجرای توهین به دایی
    دبیر جشنواره*ای که در آن به علی دایی سرمربی فعلی تیم فوتبال راه آهن و سرمربی پیشین تیم ملی توهین کرده بود از وی عذرخواهی کرد تا سوء تفاهمات بیش از این کش پیدا نکند.
    به گزارش بی باک به نقل از قدس آنلاین، رحمت امینی، دبیر جشنواره تئاتر فجر درباره حرف *و حدیث*های به وجود آمده اخیر درباره یک تئاتر خیابانی گفت: قبل از هر چیز باید تاکید کنم که همه ما علی دایی را دوست داریم. او یک چهره شناخته شده و قابل احترام برای همه ما ایرانی*ها است و به طور حتم این طور نیست که ما قدر زحماتی که او برای فوتبال ملی ما کشیده است را ندانیم و یا خدای نکرده بخواهیم به شخصیت او توهین کنیم.
    امینی ادامه داد: علی دایی برای همیشه قهرمان ملی ما ایرانی*ها باقی خواهد ماند و همواره مورد احترام خانواده تئاتر و سینما هم بوده و هست.
    وی در واکنش به گلایه تند علی دایی از مسئولان برگزاری تئاتر فجر خاطر نشان کرد: ما به «علی دایی» حق می*دهیم و گلایه*اش را به جان می*خریم. به هر حال همان طور که برخی رسانه*ها در این مدت خیلی روی این موضوع تمرکز داشته*اند همه می*دانیم که این شوخی در یک تئاتر خیابانی اتفاق افتاده است. واقعیت ماجرا این است که بازیگر این تئاتر فی*البداهه تصمیم گرفته تماشاگران را غافلگیر کند، به همین دلیل با نام علی دایی شوخی کرده است. خود من این تئاتر را از نزدیک می*دیدم. دلخور شدم و بلافاصله بعد از اولین اجرای این گروه فرانسوی به آنها تذکر جدی دادم.
    امینی با اشاره به این موضوع که همان موقع ما در حضور آن جمعیت از علی دایی عذرخواهی کردیم، خاطر نشان کرد: ما همان موقع از دایی عذر خواهی کردیم و توضیح دادیم که چون تئاتر را نمی*شود قطع کرد از ادامه کار این گروه جلوگیری نکردیم و اگر نه که بلافاصله وارد عمل می*شدیم.
    دبیر جشنواره تئاتر فجر همچنین ضمن گلایه از برخی رسانه*ها به خاطر بزرگ*نمایی این اتفاق گفت: بهتر بود عذرخواهی ما هم انعکاس پیدا می*کرد اما حالا که این اتفاق باعث شده تا آقای دایی این گونه واکنش نشان دهند بنده به عنوان یک مقام مسئول در جشنواره تئاتر فجر صمیمانه از او به خاطر این اتفاق عذرخواهی می*کنم و تاکید دارم از این شوخی که البته باعث دلخوری آقای دایی شده است هرگز خبر نداشتیم و به صورت فی*البداهه مطرح شد و دیگر هم تکرار نشد.

f1370
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فعال همیشگی

3,553
    8,073

مهاجم تيم ملي فوتبال ممنوع*الخروج شد

مهاجم تيم ملي فوتبال به دليل عدم پرداخت ماليات ممنوع*الخروج شد و نتوانست به امارات برود.

رضا نوروزی که باید روز گذشته همراه سایر بازیکنان تیم ملی به امارات می رفت به دلیل مشکلات مالیاتی نتوانست به دوبی برود.

او از زمان قرارداد با باشگاه استیل**آذین مالیات خود را پرداخت نکرده و ظاهرا قرار بوده این مالیات را باشگاه استیل*آذین پرداخت کند که این اتفاق رخ نداده است.

نوروزی که به دلیل عدم پرداخت مالیات ممنوع الخروج شده، برای حضور در اردوی تیم ملی از چک شخصی خودش استفاده کرد و قرار است فردا همراه سه بازیکن ملی پوش استقلال راهی امارات شود.

رحمتی، منتظری و حیدری به دلیل بازی امروز استقلال با الاتفاق فردا به امارات می روند.
    انـــسان ، حــرفیست
    زده می شود،خـــوانده مـــی شود
    تــــــرانه می شـــود ، به یــــــاد می مــــانـــد …
    گاهـــی نــاله ای ست،تــــنها خــــاک خـــوب می فـــهمدش ….
    shahin 0584
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    196
    746

Icon100

دلیل واژگونی خودرو دایی مشخص شد / شهریار یک لحظه خوابش برد
    لیگ برتر - دلیل اصلی واژگونی خودرو علی دایی این بوده که سرمربی راه*آهن یک لحظه خوابش می*برد.به گزارش خبرآنلاین؛ علی دایی كه در مسیر بازگشت از اصفهان دچار سانحه شد و به بیمارستان رفت، در حال صحبت با برادر و دستیار خود بود. میاچ و برادر دایی در حال صحبت با او بودند كه یك لحظه هر سه نفر آن*ها ساكت می*شوند و همان موقع دایی كه به شدت خسته بوده، خوابش می*برد. برادر دایی می*بیند كه خودرو در حال منحرف شدن است و تا به خودشان می*آیند، خودرو واژگون می*شود.
    43
    ♥●•٠·˙ در کشور عشق هیچ کس سرور نیست♥●•٠·˙
    هیچ شاهی به گدایی بَرتَرنیست

کلیک کن
    where love is god is also
    shahin 0584
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    196
    746

New22 عابدزاده هم ممنوع الخروج شد و هم ۵۴ ضربه شلاق

عابدزاده هم ممنوع الخروج شد و هم ۵۴ ضربه شلاق

احمد عابدزاده به خاطر یک مصاحبه محکوم به 54 ضربه شلاق شد

به گزارش قدس انلاین دروازه*بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه*های استقلال و پرسپولیس که یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان تیم ملی در راه صعود به جام جهانی 1998 بود، به دلیل شکایت یک پزشک ممنوع الخروج و به تحمل 54 ضربه شلاق محکوم شد.
    احمدرضا عابدزاده در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مهر ضمن تایید این خبر گفت: روز اول فروردین قصد سفر به آمریکا و دیدن پسرم پس از یکسال را داشتم که در فرودگاه متوجه شدم ممنوع الخروج هستم و وقتی پیگیری کردم فهمیدم به تحمل 54 ضربه شلاق نیز محکوم شده ام.

وی با بیان اینکه در همان روز گذرنامه ام را گرفتند در مورد دلیل این اتفاق گفت: من سال 72 و در دیدار تیم ملی ایران برابر چین تایپه دچار مصدومیت شدید شدم و پایم را به تیغ جراحان سپردم که دکتر مددی این عمل را انجام داد اما پایم کوتاه و بلند شد و پزشکان آلمانی تایید کردند که مقصر این اتفاق پزشک جراح بوده است.

احمدرضا عابدزاده خاطرنشان کرد: چند بار برای مداوای پایم به آلمان رفتم و به پزشکان زیادی مراجعه کردم اما متاسفانه مشکل پایم حل نشد و همین عمل اشتباه من را از فوتبال دور کرد. پزشکان آلمانی هم تاکید کردند اگر این پزشک در آلمان مرتکب چنین اشتباهی می شد قطعا بدترین برخوردها با وی صورت می گرفت.

دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران افزود: به خاطر مصاحبه ای که با یکی از روزنامه های کشورمان انجام دادم دکتر مددی از من شکایت کرد که ظاهرا احضاریه سه بار به آدرس دیگری رفته است و پلاک مغازه من در احضاریه اشتباه خورده بود.

وی ادامه داد: برای من جای تعجب دارد که چطور بدون اینکه بنده در جریان باشم یا به دادگاه بروم برایم حکم صادر شده است و علاوه بر ممنوع الخروج بودن باید 54 ضربه شلاق را هم تحمل کنم. سوال من از آقایان مسئول این است که آیا پیدا کردن احمدرضا عابدزاده در این مملکت کار سختی بود که یک بار هم احضاریه به دست من نرسید؟

عابدزاده خاطرنشان کرد: واقعا اگر یک فرد غیر ورزشی هم بود آقایان اینگونه با او برخورد می کردند و چنین حکمی برایش صادر می کردند. من سالها برای شادی دل این مردم تلاش کردم و زحمت کشیدم اما از زمانی که تیم ملی را به جام جهانی بردم اینگونه با من برخورد می شود و نامهربانی های زیادی را دیده ام و بدترین برخوردها با من صورت گرفت.

وی افزود: بسیاری از مردم تهران و حتی کشور می دانند که مغازه من کجای خیابان شریعتی است اما آقایان مسئولان نمی توانستند این مغازه را پیدا کنند و احضاریه را به دست خودم برسانند؟ آیا این درست است که یک قهرمان ملی و کسی که برای این فوتبال زحمت کشیده است را به 54 ضربه شلاق محکوم کنند و با او اینگونه برخورد کنند؟

احمدرضا عابدزاده در پایان گفتگویش با خبرنگار مهر گفت: صبح روز یکشنبه به دادسرای اجرای احکام در میدان ارگ می روم تا پیگیر این پرونده باشم. مطمئن باشید تا انتهای این پرونده خواهم رفت و خسارت همه اتفاقاتی که در این چند روز برایم افتاده است را از آنها می گیرم. اما مردم بدانند که این آقایان چطور با کسی که برای این فوتبال زحمت کشیده است برخورد می کنند.

کلیک کن
    Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,558

عابدزاده ممنوع* الخروج شد (کاريکاتور)

shahin 0584
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    196
    746

Icon100

ه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از اوج، علیرضا جباری پسر علی جباری هافبک توانمند سال های دور فوتبال کشورمان در آستانه آغاز سال 91 در یک نزاع خیابانی به قتل رسید.
    این در حالی است که نیروی انتظامی بلافاصله 6 متهم به قتل وی را دستگیر کرده و تحقیقات در این باره ادامه دارد.
    خانواده جباری به دلیل همزمانی این اتفاق با سال نو مراسم درگذشت آن مرحوم را به پس از تعطیلات نوروز موکول کرده است.

کلیک کن
    shahin 0584
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    196
    746

Icon17

کارلوس کی روش از ایران رفت.

به گزارش ایسنا، کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی پس از جلسه اخیر با علی کفاشیان و ارائه برنامه های تیم ملی تا سال 92 به اروپا سفر کرد.

مدت مرخصی کی روش مشخص نیست اما دن گاسپار و سیموئز دستیاران کی روش که امروز برای تماشای دیدار استقلال و ملوان در ورزشگاه آزادی حاضر شدند نیز فردا از ایران خواهند رفت.

گویا قرار است کی روش و دستیارانش از امکانات چند کمپ اروپایی و آسیایی برای برپایی اردوی تیم ملی ایران دیدن کنند.

همچنین پس از انتشار خبر برگزاری احتمالی دیدار ایران و نیجریه از سوی رسانه های نیجریه ای به احتمال فراوان این دیدار سی فروردین در دوبی برگزار خواهد شد. رسانه های نیجریه ای پیش از این از تهران به عنوان محل برگزاری این دیدار خبر داده بودند[s

کلیک کن
    Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,558

كي*روش: اميدوارم قرباني لبنان ما نباشيم/از پيشرفت تيم ايران راضي*ام
    سرمربي تيم ملي فوتبال ايران در سفري كه به بيروت داشت، عملكرد برخي از ملي پوشان لبناني را از نزديك زير نظر گرفت.

به گزارش پژواك، كارلوس كي*روش براي بررسي شرايط تيم ملي فوتبال لبنان به اين كشور سفر كرد.

كي*روش روز جمعه ديدار تيم*هاي الصفاء و طرابلس را از نزديك تماشا كرد و از عملكرد بعضي بازيكنان تيم الصفاء ابراز رضايت كرد و گفت: سطح فوتبال باشگاهي در لبنان ضعيف است، اما استعدادهاي زيادي در اين كشور وجود دارند و بازيكنان خوبي هم*چون رضا عنتر كه در فوتبال چين توپ مي*زند و هم*چنين يوسف محمد و حسن معتوق كه در ليگ امارات بازي مي*كنند، وجود دارند.

كي*روش افزود: به تيم لبنان براي صعود به اين مرحله (مرحله نهايي انتخابي جام جهاني) تبريك مي*گويم. رسيدن آنها به اين مرحله بيانگر توانايي آنها است، بنابراين بايد با تمركز كامل و در نظر گرفتن تمام احتمالات ممكن مقابل آنها به ميدان برويم. بازي*هاي اين مرحله* سخت هستند، چرا كه تيم*ها نزديك به هم هستند و همه شانس صعود و پيروزي را دارند. بدون شك ديدار با لبنان آن هم در زمين اختصاصي آنها بسيار سخت خواهد بود، بنابراين بايد از هر نظر خود را آماده*ي اين ديدار كنيم. لبنان الان مي*تواند نتايج خوبي به دست آورد. اميدوارم كه ما قرباني آنها نشويم.

سرمربي پرتغالي تيم ملي فوتبال ايران درباره*ي ديگر تيم*هاي اين گروه گفت:هر ديدار شرايط خاص خود را خواهد داشت، بنابراين بايد براي تمام ديدار*ها آماده باشيم. بايد با برگزار*كردن اردوهاي مختلف خود را به شرايط بازي برسانيم و با تمام قدرت و آمادگي مقابل حريفان حاضر شويم. در حال حاضر تمركز خود را بر روي بازي ازبكستان گذاشته*ايم و اين تيم را مورد بررسي قرار مي*دهيم، چرا كه بازي اول ما مقابل آنها در ازبكستان است. مطمئنا ديدار اول ما از سخت*ترين بازي*هاي ما خواهد بود، چرا كه شيوه*ي بازي آنها با ديگر تيم*ها متفاوت است و همواره ديدار اول از اهميت ويژه*اي برخوردار بوده است.

كي*روش درباره پايين*آمدن سطح فوتبال ايران نسبت به گذشته گفت: به نظرم علت چنين مساله*اي به حضور كم بازيكنان ايران در ليگ*هاي اروپايي بر مي*گردد. در حال حاضر فقط جواد نكونام و مسعود شجاعي در ليگ اسپانيا توپ مي*زنند، اميدوارم كه تا ماه سپتامبر آينده تعداد لژيونرهاي تيم به 5 تا 6 نفر برسند. البته بايد اين را بگويم كه از پيشرفت تيم ايران از زمان آمدنم به اين تيم رضايت دارم.

كيروش در پايان درباره*ي ديدارش از لبنان گفت: قرار بود پيش ازاين در تاريخ بيست وهشتم همين ماه براي تماشاي ديدار دوستانه لبنان با مصر به اينجا بيايم اما با توجه به لغو اين ديدار تصميم گرفتم ورزشگاهي را كه قرار است در آن مقابل لبنان بازي كنيم از نزديك ببينم. زمين بازي بسيار خوب است، از هتل اقامت بازيكنان هم ديدار كردم، هيچ چيز منفي را در آن نديدم. اميدوارم كه همه چيز به خوبي پيش برود. بر اين باورم كه ديدار با لبنان از هر نظر خوب خواهد بود.

Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,558

پیشنهاد ژاپن برای دیدار با تیم ملی فوتبال ایران/ در انتظار پاسخ کی*روش

مسئولان فدراسیون فوتبال ژاپن ضمن استقبال از برگزاری دیدار تدارکاتی با تیم ملی فوتبال کشورمان به مسئولان فدراسیون ایران پیشنهاد دادند زمان مناسب برای برگزاری یک دیدار تدارکاتی بین تیم*های ملی دو کشور را ارائه کنند. به گزارش خبرنگار مهر، سفر مسئولان فدراسیون فوتبال کشورمان به مالزی و شرکت در جلسات متعدد با مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا که از اول تا چهارم فروردین ماه صورت گرفت، بهترین فرصت برای علی کفاشیان بود تا در نشست*هایی با مسئولان و روسای فدراسیون کشورهای مختلف، زمینه تعامل و همکاری بیشتر را فراهم کند.
    علی کفاشیان که در ماه پایانی سال 90 و پس از برگزاری انتخاباتی جنجالی به عنوان رئیس چهار سال آینده فدراسیون فوتبال انتخاب شد، در این سفر نشست*هایی را با مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون*های عضو داشت که یکی از آنها با مسئولان فدراسیون فوتبال ژاپن بود.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در این مورد به خبرنگار مهر گفت: ما نشست*های زیادی را با روسای فدراسیون کشورهای مختلف برگزار کردیم که یکی از آنها ژاپن بود. مسئولان فوتبال ژاپن ضمن استقبال از سفر تیم*های پایه این کشور به ایران پیشنهاد دادند که یک دیدار تدارکاتی با ایران داشته باشند و قرار شد ما پس از مشورت با کادر فنی تیم ملی زمان مورد نظرمان را به ژاپنی*ها اعلام کنیم.
    کفاشیان ادامه داد: البته همه کشورهای آسیایی برای برگزاری دیدار تدارکاتی با تیم ملی فوتبال ایران آمادگی دارند اما باید با کادر فنی مشورت کنیم و برنامه های تیم ملی را بر اساس خواست و اهداف کارلوس کی*روش هماهنگ کنیم تا تیم ملی بتواند به بهترین شکل ممکن خود را آماده حضور در مسابقات مقدماتی جام جهانی کند.

maryam_sorena
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فوق فعال

4,643
    4,726

ترکیب تیم ملی ایران مشخص شد

کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران ترکیب تیم را مقابل موریتانی اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، کارلوس کی*روش برای دیدار دوستانه تیم ملی ایران مقابل موریتانی تیم ملی را با ترکیب زیر به میدان می*فرستد:
    محسن فروزان، احسان حاج صفی، امیرحسین صادقی، شجاع*خلیل*زاده، حسین ماهینی، قاسم حدادی*فر، میلاد زنیدپور، قاسم دهنوی، یعقوب کریمی، محمدغلامی و کریم انصاری*فرد
    محمدرضا اکبریان داور مسابقه است و کمک*هایش علی میرزابیگی و علیرضا ایلدورم هستند. داور چهارم هم پیروز سیف*الله*پور است.
    *فهرستی از بازیکنان دو تیم در اختیار خبرنگاران اندکی که در ورزشگاه آزادی حضور دارند قرار نگرفته است.
    *کی*روش با مسئولان تیم موریتانی خوش و بش دوستانه*ای انجام داد.
    ویرایش توسط maryam_sorena : 2012.04.18 در ساعت 14:53
    آرایه هــآی ادبی همیشه هــم زیـبــآ نیستنـد
    مثلا پــارادوکس زیبا نیستـــ
    وقتــی قــدی بلنــد در قبـــری کوچکـــ باشــد ..
    maryam_sorena
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فوق فعال

4,643
    4,726

جلوگیری از ورود خبرنگاران و تماشاگران

با وجود اعلام قبلی مسئولان فدراسیون فوتبال از ورود خبرنگاران و تماشاگران برای دیدار با موریتانی جلوگیری شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی کفاشیان دوشنبه شب اعلام کرده بود بازی تدارکاتی تیم ملی ایران و موریتانی پشت درهای بسته برگزار خواهد شد، اما خسرو والی*زاده مدیر رسانه*ای تیم ملی ایران روز سه*شنبه اعلام کرد: این مسابقه با حضور خبرنگاران و تماشاگران و بدون پوشش تصویری برگزار می*شود.

روز گذشته نیز کی*روش اعلام کرده بود تماشاگران ما را مقابل موریتانی تنها نگذارند و حتی فدراسیون فوتبال تماشای دیدار را رایگان اعلام کرد. این در حالی است که از ساعت 14 امروز مأموران حسارت ورزشگاه آزادی وجود خبرنگاران و تماشاگران را به مجموعه نمی*دهند و می*گویند طبق اعلام حراست به ما ورود خبرنگار و تماشاگر ممنوع است و بازی پشت درهای بسته برگزار می*شود.

به این ترتیب اکنون شمار اندکی از تماشاگران که در بین آنها کودکان خردسال هم دیده می*شود، در ورودی غربی آزادی سرگردان هستند. خبرنگاران هم همین شرایط را دارند و به آنها اجازه ورود به ورزشگاه را نمی*دهند. برخی از تماشاگران روزنامه*های امروز صبح را به مأمور ورزشگاه نشان می*دهند و می*گویند که خود کی*روش گفته است تیم ملی را تنها نگذارید پس چرا اجازه نمی*دهید ما داخل ورزشگاه برویم.

در حال حاضر اتوبوس موریتانی و تیم ملی وارد ورزشگاه آزادی شده* است.

طبق برنامه اعلام شده فدراسیون این مسابقه دوستانه قرار است ساعت 15:30دقیقه امروز برگزار شود.
    آرایه هــآی ادبی همیشه هــم زیـبــآ نیستنـد
    مثلا پــارادوکس زیبا نیستـــ
    وقتــی قــدی بلنــد در قبـــری کوچکـــ باشــد ..
صفحه 1 از 28 1234561121 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 413

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)