ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 89
    NiLoFaR_NaZiii
    کوچولو رسمی
    1
    20

Icon16 *** عکس های ایمو (emo) ***

با عرض سلام و خسته نباشيد ...

ميخواستم توي اين تاپيك عكس هاي ايمو يا (EMO) رو بزارم اگه كسي هم دقيقا نميدونه ايمو چيه در ادامه توضيح داده ميشه .

اگه شما هم عكس هاي جديد از ايمو داريد بزاريد ... مرسي

EMO مخفف کلمه Emotional هست که به دختر پسرای احساستی میگن
    EMO قالبا آدمایی که یه جوری از این زندگی کردن خسته شدن هستند و تنهان احساس میکنن همه تنهاشون گذاشتن حتی خانواده و دوست
    جالب این هست که EMO ها برای زندگی کردنشون مبارزه میکنن
    EMO از قانون های جامعه پیروی نمیکنن..قانونای خاص خودشون رو دارن
    EMO بین خودشون با زبون خاصی حرف میزنن که بیشتر به صورت کشیدن شکل هست
    EMO تا اونجایی که میتونن میرن جایی که کسی نتونه ببینتشون حتی تتو هاشون هم جاهایی از بدنشونه که پیذا نیست
    EMO بیشتر لباس های مارک دار میپوشن
    EMO فرقی نداره که طرف مقابلشون پسر باشه یا دختره قالبا EMO ها همجنسگرا هستند و bisexuel
    EMO پسر 99% فکر میکنن که عاشقن ولی این فقط یه حسه اونا واقعا عاشق نیسن
    EMO دختر 99% فکر میکنن که عاشقن ولی این فقط یه حسه اونا واقعا عاشق نیسن
    EMO دختر 99% قدشون بین ۱۵۰-۱۶۹ و وزن 60-50 هست
    EMO رنگ اصلی استفاده میکنن قرمز-سیاه-بنفش
    EMO بعضی ها مواد استفاده میکنن حتی مصرف بیشتر مواد رو افتخار هم حساب میکنن این قانون مال EMO نبوده بهش اضافه شده
    EMO اصولا دوست دارن خودکشی کنن و هر لحظه واسه خودکشی آمادن منظور این نیست که هر کی EMO هست باید خود کشی کنه
    EMO آدم های آرومین و آهنگ هایی که گوش میدن سبک راک هستش
    EMO در واقع نام یک نوع موسیقیه که طرفداران زیادی داره...

اميدوارم عكس هايي كه مي زارم مورد توجهتون واقع بشه
    ویرایش توسط zhoana : 2012.05.12 در ساعت 17:22
    یه روزی قدرمو میدونی که دیره
    روزی که کسی سراغت نمیگیره

یه روزی میدونی من کی و چی بودم
    روزی که از نبودنم غصت میگره
    salina
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    1,605
    2,162

KARENعکس هایی که از EMOگذاشتی ماله آدام لامبرات گروه توکیو هتل بود من کارشونو خیلی دوست دارم مخصوصا آدام که ته صدا کارشم خیلی درسته نفر 2 AMERICAN ADOLهست
    با خــــودم خـــــلوت کــردم فـــهـــمیدم
    هیچگـــاه به بـی تـو بـودن
    عـــادت نخواهم کرد . .
    یا بمـــان ،،،،،،

یــا . . .

یـا ندارد فقط بمان . . .

NiLoFaR_NaZiii
    کوچولو رسمی
    1
    20

ویرایش توسط zhoana : 2012.05.12 در ساعت 17:44
    یه روزی قدرمو میدونی که دیره
    روزی که کسی سراغت نمیگیره

یه روزی میدونی من کی و چی بودم
    روزی که از نبودنم غصت میگره
    sarina1111
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار(آخر کوچولو)

5,880
    5,691

چطوري EMO باشيم؟؟
    Emo در اصل یک سبک موسیقیه که از Hardcore Punk گرفته شده، گرچه ایموی امروزی به شدت از Pop Punk تاثیر میگیره و با نام Emo Rock خونده ميشه. سبک زندگی ایموئی معمولاً کلیشه های مختلفی داره، مثلاً تمام ایموها دپرس هستن، لباس تمام مشکی می پوشن و خودشونو تیغ میزنن. در حقیقت خود کلمه ی Emo یک روش زندگی کردنه. خیلی از مردم وقتی می فهمن یه شکل زندگی مثل ایموها هم وجود داره متعجب میشن، یک تمدن عمیق و هنری و یک سبک موسیقی، و نه فقط طرز لباس پوشیدن سطحی. در این مقاله سعی میکنم شما رو با چگونگی ایمو نشون دادن آشنا کنم و دروغ ها و افسانه هایی که درباره ما درست شده رو از بین ببرم.

• موهای صورتی و سفید، آبی و سبز نئون برای دخترها داره مد میشه، قسمت بالای سر معمولاً کوتاه میشه و رو به بالا سیخ یا رو به جلو میشه، حتی میتونین تو این حالت موهاتون رو پوش بدین.

• به بیرون قضیه نگاه کنید. ایمو ریشه هایی توی پانک نشون دادن داره، و به مشکی محدود نمیشه؛ موهاتون میتونه قهوه ای تیره، مشکی، بلوند یا هر رنگ دیگه ای باشه، تا وقتی که اونقدر بلند باشه که به پانک راک بودن دلالت کنه و زبانه هایی از ایمو داشته باشه.

• با استفاده از وسائل هم میتونین یه مدل بوجود بیارین. تل های کوچیک الان خیلی محبوبیت پیدا کردن، در کنارشون میشه کلیپس های بزرگ یا حتی روبان هم مشاهده کرد. انقدر با موهاتون ور برید تا مدل مخصوص خودتون رو بسازین.

یادتون نره که قانون خاصی برای ایمو نشون دادن نیست. میتونین هرکاری که میخاین بکنین. (البته تا زمانی که مسائل بالا رو رعایت کرده باشین!)

در ایموها یکی از استاندارد ها مقادیر زیاد خط چشم به حساب میاد. اما برای رفتن به سر کار یا مدرسه (اگر اجازه نمیدن) از این کارا نکنید وگرنه تو دردسر میفتین. اگه احتمال میدین لکه بیفته، بجای خط چشم مایع از قلم چشم استفاده کنید.

• ایمو بودن معمولاً شامل این میشه که تا جایی که پوستتون طبیعیتون اجازه میده کمرنگش کنید. اما از کرم ضد آفتاب هم استفاده کنید تا مطمئن بشید از این آفتاب سوخته ها نشید که زیر گرمای 360 درجه بنائی میکنن، که اصلاً شبیه ایمو نیست! در ضمن، هرچی پوستتون سفید تر و کمرنگ تر نشون بده آرایشتون بهتر به چشم میاد. البته این سفید کاری ها ضروری نیست پس خیلی به شدت جدی نگیرید و گرنه شبیه دلقک ها میشید.

•ایمویی مثل سبز تیره و بنفش تیره یا حتی مشکی با راه راه های سفید بهره ببرید. این رو هم توجه کنید که لاکتون بی نظم نباشه و بیرون نزنه وگرنه بنظر ارزون قیمت میاد. پیشنهاد میشه از لاک ناخن تیره استفاده کنید. معمولیش مشکیه اما میتونین از رنگهای

لباس ها بسیار مهم اند، و بنیاد تیپ شما رو تشکیل میدن. مدل دلخواه خودتون رو تشکیل بدید و تیپتون رو تغییر بدید. با وجود اینکه هر کس سلیقه ی خودش رو داره اما یه سری مسائلی هست که باید رعایت بشه تا کمد لباس یک ایمو، به یک کمد لباس عالی ایمو تبدیل بشه. این دستورالعمل ها رو دنبال کنید:

• شلوار جین مشکی یا آبی نفتی تیره بپوشید، جین های تنگ و باریک واجب اند. این شلوارها وقتی پاره بشن و با یه کمربند نقطه دار (معمولا نقره ای یا مشکی) همراه بشن بی نظیر به نظر میرسن. در ضمن میتونین زنجیر، کیف یا وصله به کمربندتون آویزون کنید.

• سوئیشرت کلاه دار زیپی یکی از داشته های کلاسیک یه ایموست. رنگ مشکی یا بنفش تیره بیشتر انتخاب میشه. راه راه ها هم خیلی بدرد میخورن؛ مثل سیاه و قرمز، بنفش و قرمز و ... این سوئیشرت و شلوار جین تنگ دو تا از ملزومات کمد لباسهاتون هستند.

• تی شرت های عکس دار (معمولاً عکس موزیسین ها) رو برای لباس معمولیتون بپوشین.
    • چندین تی شرت با رنگ روشن که نقاشی و شخصیت های کارتونی روشونه پیدا کنید، یا حتی اونایی که یه نوشته ی باحال روشون باشه، مسئله ی مهم اینه که بدتون نیاد توش دیده بشید.
    • از کانسپت "پیراهن و کراوات" استفاده کنید. یه پیراهن سفید یقه دار با یه کراوات سیاه یا قرمز برای خودتون دست و پا کنید. البته پیراهن سیاه با کراوات قرمز هم خیلی بهم میان.

• کفش هاتون رو درست انتخاب کنید. محصولات Converse ، Van یا DC کفش های معمول هستند اما کفش های پاشنه بلند Pump و Doc Martin هم قابل قبولند. توی مارک های ارزون تر هم میشه به Zara و Allstar و Exit میشه اشاره کرد. تازه میتونید روی کفشهاتون نقاشی بکشید و چیز بنویسید تا یکم حستون رو نسبت به خودتون و خودشون! بیشتر نشون بدن.

چند نکته:

- تفاوت بین ایمو بودن و خودنمایی رو بدونید.- بازوبند، شال گردن، مچ بند و پیرسینگ (Piercing) میتونن کمکتون کنن تیریپ کاملاً منحصر بفرد خودتون رو ایجاد کنید.

- بخاطر داشته باشید ایمو بودن بیشتر حول و هوش موسیقیه (راک) نه لباس.
    - بعضی ها فکر میکنن ایمو ها باید لباس های تیره بپوشن. رنگ های دیگه ای هم واسه پوشیدن وجود دارن، رنگ های روشن، نئون، فسفری، مثل صورتی جیغ!، سبز روشن، و زرد روشن.
    - بهتره در مورد فرهنگ ایمو کمی تحقیق کنید، قبل از اینکه بخواین شبیهشون بودن رو تقلید کنید. وگرنه همه ازتون متنفر میشن. پس بدون اینکه چیزی از ایمو بدونین خودتون رو ایمو نشون ندید، وگرنه همه میفهمن وانمود میکنید که میخاید ایمو باشید. و مردم کسایی که وانمود میکنن یه چیزی هستن، که نیستن رو احمق میشمرن.- از شعارهای عمومی "من از زندگی متنفرم" ، "من خیلی افسرده ام" ، "رگ خودمو میزنم" یا "میخام بمیرم" استفاده نکنید. اگه همچین احساسی دارید به دکتر مراجعه کنید. ایمو بودن معنیش افسرده بودن نیست.
    - اگر واستون مهمه مردم راجع به تیپتون چه قضاوتی می کنن، پس ایمو بودن واسه شما مناسب نیست. ایمو های واقعی اصلاً واسشون مهم نیست مردم راجع بهشون چی فکر میکنن. - فرق پانک ها با ایموها: اگه یه ایمو از کسی ناراحت بشه ازش دور میشه و تو خودش میریزه و ناراحت میشه. اما اگه یه پانک از کسی ناراحت بشه کاری میکنه طرف خودشو بکشه. (پانک= آزادی خواه + آشوبگر / ایمو= آزادی خواه + گوشه _____ 1: ابتدا موسیقی:همونطور که قبلاً اشاره کردم موسیقی هایی که توسط ایموها گوش داده میشه حول و هوش Punk می چرخه اما اونقدر خشن نمیشه. آهنگ هایی که ایموها گوش میکنن همشون عاشقانه و بیشتر حزن انگیز داره. از باندهایی که موزیک مخصوص ایموها میزنن میشه به گروه هایی مثل: Evanescence , Good Charlotte , Fall Out Boy , Tokio Hotel , Avril Lavigne , My Chemical Romance , Leathermouth, Two Tounges, Bayside, I Am Ghost اشاره کرد.

مخفف کلمه Emotional هست که به افراد احساساتی(دختر و پسر)می گن.
    EMO قالبا آدمایی هستند که یه جورایی از زندگی کردن خسته شدن و تنهان احساس میکنن همه تنهاشون گذاشتن حتی خانواده و دوستاشون(البته یه نکته ی جالب این که emo ها برای زندگی کردن مبارزه می کنند!)
    اونا از قانون های توی جامعه پیروی نمی کنن و قانون های خاص خودشون رو دارند.
    زبون خاصی برای صحبت کردن با هم دیگه دارن که بیشتر به صورت کشیدن شکل هست.
    90% emo ها لباس های مارک دار می پوشن................
    بیشتر همجنس بازن.(بین دختر و پسر emo هم فرقی نیست توی این یه موضوع)
    بیشتر از رنگ های قرمزو سیاه و بنفش استفاده می کنن.
    بیشتر emo ها مواد مخدر مصرف می کنن و به این که مواد مصرف می کنن افتخار می کنن.(البته این قانون جدیدا به قانون emo ها اضافه شده)
    علاقه ی زیادی به خودکشی دارن و هر لحظه برای خودکشی امادن.یعنی یه جورایی نمی ترسن.البته این معنی رو نمی ده که هر کی emo هست باید خودشو بکشه.
    ادم های ارومی هستند و بیشتر اهنگ هایی که گوش می دن به سبک راک هستش.
    emo یه نوع سبک موسیقی هستش که زیاد طرفدار داره.
    خانوادشون زیاد واسشون مهم نیست.
    (موسس این حزب alex evans هست یه پسر 17 ساله ی کانادایی که تو شهر Montreal زندگی می کنه الان جمعیت اموها بالای 1500000 هزار نفره.)
    emo ها از دروغ خیلی بدشون میاد و سعی می کنن اصلا دروغ نگن و عاشق راستی و صداقتن.
    قد دختر های emo باید از 158 تا 167-168 باشه!
    فکر کنم این توضیحات کافی باشه تا هرکی که all star می پوشه یا مو هاشو صاف می کنه بفهمه emo هست یا نه!
    بيشتر ايراني ها با (صاف كردن مو،دور چشماشونو سياه كردنو،لباسهاي ماركدار وراهراه پوشيدن)اسم خودشونو ميزارن emo ...
    تقصیر از ما نیست…
    بعضیا خودشون دلشون میخواد "یادگاری" باشن پشت در مستراح عمومی!!!

alone_man
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

2,664
    5,010

حرفهای زیادی بلد نیستم من تنها چشمان تو را دیدم و گوشه ای از لبخندت که حرفایم را دزدید

ازعشق چیزی نمیدانم اما دوستت دارم کودکانه تر از انچه فکر کنی
    alone_man
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

2,664
    5,010

حرفهای زیادی بلد نیستم من تنها چشمان تو را دیدم و گوشه ای از لبخندت که حرفایم را دزدید

alone_man
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

2,664
    5,010

alone_man
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

2,664
    5,010

alone_man
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

2,664
    5,010

10. 1
    alone_man
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

2,664
    5,010

alone_man
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

2,664
    5,010

yalda72
    كوچولوي بد - اخراج شده
    989
    3,550

ویرایش توسط zhoana : 2012.05.12 در ساعت 17:45
    yalda72
    كوچولوي بد - اخراج شده
    989
    3,550

mahsajojo
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار(آخر کوچولو)

8,762
    18,238

ویرایش توسط zhoana : 2012.05.12 در ساعت 17:47
    KEEP CALM

it's

KONKOUR TIME

alone_man
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

2,664
    5,010

نقل قول نوشته اصلی توسط asf نمایش پست ها
    ح
    حالمو بهم زدین
    دیدن این عکسها کفاره داره
    فقط اسم این موجوداتو آدم نزارین ، حیونم نذارین که حیونم اینکارو با خودش نمیکه
    تازه خوبه چیزای معمولیشو گذاشتین
    دوست عزیز

لطفا نظم تایپیک رو رعایت کنید

و بی احترامی نکنید اگر دوست ندارید مجبور نیستید به این تایپیک بیایید

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 89

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)