ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 130 123456112151101 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 1943

موضوع: جملات زیبا

marde_tanha

کوچولو شیرخواره

0
    8

Icon16 جملات زیبا

تو مي روي و من فقط نگاهت مي کنم ، تعجب نکن که چرا گريه نمي کنم . بي تو يک عمر فرصت براي گريستن دارم اما براي تماشاي تو همين يگ لحظه باقيست

--------------------------------------------------------------------------------

رسم زمونه: تو چشم میذاری من قایم می شم تو یکی دیگه رو پیدا می کنی

--------------------------------------------------------------------------------

من آن گلبرگ مغرورم، كه مي ميرم ز بي آبى، ولي با خفت و خارى پى شبنم نمي گردم

در شيريني بوسه غرق بوديم كه ناگهان شوري اشك رابر لبانم احساس كردم و فهميدم كه اين بوسه ي جدايست

نمي دانم محبت را بـر چه کاغذي بنويسم که هرگز پاره نشود بـرچـه گلـي بـنويـسم که هـرگز پرپر نشـود بـر چه ديواري بنويسم که هرگز پاک نشود بـر چه آبـي بنويسم که هـرگز گل آلود نشود وسرانجام بـر چه قلـبي بنويسم که هـرگز سـنگ نشود

دل مي گيرد و ميميرد و هيچ کس سراغي ز آن نمي گيرد. ادعاي خدا پرستيمان دنيا را سياه کرده ولي ياد نداريم چرا خلق شديم. غرورمان را بيش از ايمان باور داريم. حتي بيش از عشق

بازي روزگار را نمي فهمم! من تو را دوست مي دارم. تو ديگري را..... ديگري مرا..... و همه ما تنهاييم

ما را يک دل از خوبان جدا نيست ولي صد حيف خوبان را وفا نيست به دوستان دل سپردن سهل است ز دوستان دل بريدن کار ما نيست

دیگر نمی خواهم تو را ... دیگر اگر گریان شوی ، چون شاخه ای لرزان شوی ، در اشک ها غلتان شوی دیگر نمی خواهم تو را گر باز گردی از سفر ، آواره گردی هر گذر ، شب را نخوابی تا سحر ، شکسته چون سازم شوی دیگر نمی خواهم تو را دیگر اگر یارم شوی ، شمع شب تارم شوی ، تنها گل نازم شوی دیگر نمی خواهم تو را

ميدوني سخت ترين روز چه روزيه ؟؟؟ روزي که قلبهايي که در کنار هم براي هم مي تپيدن از هم جدا بشن .دلهايي که محرم هم بودن محرم دل کس ديگري بشن

اگه اين روزا حس كردي توي قلبت بجاي صداي "تاپ تاپ "صداي اره و تيشه مياد نترس! مريض نشدي "من دارم توي دلت واسه خودم يك كلبه مي سازم

از فرش فروشی مزاحمتون میشم اجازه میدین دلمو فرش زیر پاتون کنم تا هیچ جا جز دل من پا نذارین؟

فرقی نميکنه که من اول اومدم يا تو، مهم اينه که کی تا آخرش ميمونه

در صفحه شطرنج زندگي همه ي مهره هاي من مات مهرباني تو شدند و من قلبم را به تو باختم

دنيا سه تا فرشته هست. .. يکي داره به پرندهاي خوشگل غذا ميده .. يکي داره به درد دل عاشق خوشگل ما گوش ميده سومي هموني که من خيلي خيلي دوسش دارم والان داره اينو ميخونه

میگن خدا ابرهارو به گریه میندازه که گلها بخنده ، پس هر وقت گریه کردم ناراحت نیستم چون میدونم تو داری میخندی

ميدونی فرق تو با يانگوم چيه؟ يانگوم جواهری در قصره ولی تو قصری از جواهری

ميخوام اتوبوس بسازم .... اتوشو دارم اما بوس ندارم .. يه بوس ميدي ؟ لازم دارم

میخوام بگم دوستت دارم... نه به 21 زبان زنده دنیا... بلکه به زبان قلبم.... گوش کن: تالاپ..تولوپ

چشماتو دایورت کردی رو قلبم خیالی نیست ... حداقل از رو ویبره درش بیار تا اینقدر دلمو نلرزونه
    ویرایش توسط MELINA : 2011.03.16 در ساعت 14:22
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,492
    20,482

marde_tanha مينويسد:

دوست دارم براي تو يه حرف خيلي ساده بود ... غافل از اينكه دل من منتظر اشاره بود

روز اول گل سرخي بريم آوردي و گفتي براي هميشه دوستت دارم روز دوم گل زردي برايم آوردي و گفتي که دوستت ندارم روز سوم گل سفيدي بريم آوردي و سر قبرم گذاشتي و گفتي مرا ببخش فقط يک شوخي بود

یک روز عشقت را دزدیدم و برای اینکه جای مطمئنی داشته باشد آن را در قلبم پنهان کردم .غافل از اینکه روزی برای پس گرفتن آن قلبم را خواهی شکست

گاه گاهی که دلم می گیرد به تو می اندیشم خوب در یادم هست چه شبی بود آن شب! تو همان نوگل دیرینه و من برگ زردی که فتاده است به خاک و من اندر عجب این دیدار که تو بعد از سال ها هم چنان زیبایی! کاش می دانستی که چه کردی با من در همان لحظه که لبریز ز شوقت بودم چشم بر گرداندی و مرا سوزاندی

سيب سرخي رابه من بخشيد رفت ساقه سبزدلم راچيد رفت عاشقي هاي مراباورنکرد عاقبت برعشق من خنديدرفت اشک درچشمان سردم حلقه زد بي مروت اشکهايم راديد رفت

گفتم دوستت دارم نگاهي به من کرد و گفت:چند تا؟ دستام رو بالا آوردم و تمام انگشتهاي دستمو نشونش دادم اما اون به کف دستام نگاه مي کرد که خالي بود

هر کسي هم نفسم شد دست آخر قفسم شد من ساده به خيالم که همه کار و کسم شد

هیچکس نیست که در زلالی خاطراتم تیرگی تنهایی هایم را بزداید؟ کسی نیست تنهایی بی پایان مرا با ذره ای دوستی تاخت بزند؟

نمي نويسم ..... چون مي دانم هيچ گاه نوشته هايم را نمي خواني! حرف نمي زنم .... چون مي دانم هيچ گاه حرف هايم را نمي فهمي! نگاهت نمي کنم ...... چون تو اصلاً نگاهم را نمي بيني! صدايت نمي زنم ..... زيرا اشک هاي من براي تو بي فايده است! فقط مي خندم ...... چون تو در هر صورت مي گويي من ديوانه ام

کاش کسي تو دلمون پا نميذاشت... کاش اگه پا ميذاشت دلمون رو تنها نميذاشت... کاش اگه تنها ميذاشت رد پاش رو روي دلمون جا نميذاشت

...

فقط يه نكته...سعي كن موضوعاي مربوط به هم را در ادامه هم بنويسيد :wink:
    marde_tanha

کوچولو شیرخواره

0
    8

حتما ممنون از راهنماييت!
    عشق یعنی...
    rezaaa
    کوچولووو فوق فعال

0
    88

سلام عزيزانم ؛ قضاوت با شما ! اگر زيباست كه لاپق بيش ازينهاپيد و اگر نه كه ... !
    تقديم به باراني لطيف دلهاي نوازشگرتون ؛
    878787878787878787878787878787878787

"عشق" ؛ چیزی ست که تورا زنده نگه میدارد ،
    ************************* ************************* حتی پس از مرگ ،
    ************************* ************************* **************"عشق" چگونه زنده ماندن است.

و حالا و هنوز "عشق" یعنی ؛
    سکوت ، درک همراه با درد ، احساس "خودآ" در هر نفس ..

*878787878787878787878787878787878787

همه انسانها میبایست کشف کنند که "عشق" نیز همانند جاذبه زمین واقعی است و
    *اینکه هر روز و هر ساعت و هر دقیقه و هر لحظه عاشق شدن ، خیالی شاعرانه نیست ! بلکه حالتی طبیعی است.

امتحان نهائی دین ، دینداری نیست ، "محبت" است.
    در زندگی به عقب که مینگرید ، میبینید لحظه هائی که به راستی زندگی کرده اید ؛
    *لحظه هائی هستند که با عشق و محبت دست به کاری زده اید.

عشق را نثار کسانی کنید که با شما در تعارض و تخاصمند !
    عشق ورزیدن به کسانی که شیرین و نازنین و دوست داشتنی اند کار آسانیست ،
    *برای اینکه عمق عشق را در قلب خود تجربه کنید ، ببینید که چقدر آنان را که تحملشان برایتان دشوار است دوست دارید !!!
    "دوست داشتن"*، یعنی علاقه به مردم بیش از استحقاق آنها.

- درختان ، میوه خود را نمی خورند ،
    ابرها ،*باران را نمی بلعند ،
    رودها ، آب خود را نمی خورند ،
    چیزی که بزرگان دارند ، همیشه به نفع دیگران است .
    التماس دعا !
    مرا اندکی دوست بدار ، ولی طولانی ...
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,492
    20,482

تشكر از همه... :wink:

اگر روزي خبر مرگم را شنيدي دوست دارم برايم گرينه نکني و اشک نريزي چون خودت بهتر مي داني که رهايي براي عاشقان مرگ است...... و اين مردن ميباشد که مرا از سوختن نجات مي دهد......... اخر عاشقي مرگ يا زندگي يست
    marde_tanha

کوچولو شیرخواره

0
    8

حس که پيدا شد عشق باريدن گرفت، هيچ مي داني رمز عاشق بودن هرکس فقط اين است: ساده بودن، ساده ديدن، و ساده پذيرفتن...پس ساده ميگويم، ساده...دوستت دارم

بعضی وقتا چشمام به قلبم حسوديشون ميشه چون تو هميشه تو قلبمی ولی از چشمام دوری!

هر وقت دل تنگت ميشم ميام پشت در قلبت و هي در ميزنم پس اگر قلبت به تپش افتاد بدون من دل تنگت هستم

قلبي داري به وسعت 7 دريا و بي نهايتي آسمان ها بايد منطقي باشم حق داري اگه دلت برام تنگ نمي شه ...

مي خواستم برايت هديه اي بفرستم گل گفت مرا بفرست که مظهر زيبايي هستم برگ گفت مرا بفرست که مظهر ايستادگي هستم بيد گفت مرا بفرست که مظهر ادبم وهميشه سربه زيرهستم به فکرفرورفتم ناگهان قلبم را ديدم که بهترين چيز در زندگيم هست پس آن را برات هديه مي کنم...

دوستی يک حادثه و جدايي يک قانون است، پس بيا حادثه ساز و قانون شکن باشیم

اگه تو کوچه پس کوچه قلبم گم شده دنباله کسی نگرد که بهت آدرس بده چون جز تو کسی اونجا نيست

يک لحظه دلم براي بي قراري هايت تنگ شد. چهره پاک و معصومت را در کوچه باغ ذهنم به تصوير کشيدم. دوباره آرام شدم و دوباره جان گرفتم

نمی گویم فراموشم مکن هرگز، ولی گاهی به یاد آور، رفیقی را که می دانی نخواهی رفت از یادش

مي دوني بني آدم اعضاي يکديگرند يعني چه؟؟؟ يعني مثلا تو جيگر مني

بعد از مردن من اومدي يه گل سرخ روي قبر من ديدي... فکر نکن کسي اونو برا من آورده تا خوشحال بشم... بلکه من وصيت کردم تا اونو بزارن اونجا... تا وقتي مياي تقديم به تو کنم و خوشحال بشي

اگه تو دنيا ميتونستم يه چيز ديگه باشم ميخواستم اشک چشمات باشم که تو چشمات متولد شم و رو گونه هات زندگي کنم و رو لبات بميرم

دلم ميخواد اونقدر کوچيک بشم قد يك پرنده،اونوقت پر بزنم بيام پيش تو!... دلم ميخواد اونقدر بزرگ بشم قد يك نهنگ، اونوقت تو رو بخورم تا هميشه پهلوم باشی!

وقتي معلم پرسيد عشق چند بخشه زود دستمو بالا گرفتم گفتم : يک بخش اما از وقتي تورو شناختم فهميدم عشق 3 بخشه : 1. عطش ديدن تو 2. شوق با تو بودن 3. و اندوه بي تو بودن .

هر شب برو کنار پنجره تا ستاره ها ببيننت و حسوديشون بشه که ... ماهشون مال منه

از برج مراقبت مزاحمتون مي شم. اگه تو قلبتون جا هست اجازه فرود مي خواستم. اجازه هست؟

هر آنکه پرستو خواندمش سفر کرد و رفت، تو را پرستو نخواهم خواند. تو مرغ عشقي هستي که در قفس قلب من گرفتار است و تا زماني که پيوندهاي اين قفس پا برجاست تو در آن خواهي ماند

ببخشيد از معاملات عشقي مزاحمتون ميشم ببخشيد قلب شما مستاجر نمي خواد؟

من تو رو یکی دوست دارم ... چون قوی ترین و بزرگترین عددیه که میشناسم ... دقت کردی که قشنگترین و عزیز ترین چیزای دنیا همیشه یکین؟ ... ماه یکیه ... خورشید یکیه ... زمین یکیه ... خدا یکیه ... مادر یکیه ... پدر یکیه ... تو هم یکی هستی ... وسعت عشق من به تو هم یکیه ... پس اینو بدون از الآن و تا همیشه : یکی دوست دارم

چشم وقتي زيباست که پر از اشک باشه، اشک وقتي زيباست که براي عشق باشه، عشق وقتي زيباست که واسه تو باشه و تو وقتي زيبايي که واسه من باشي

عشق يعني...
    عشق یعنی...
    single

پیشکسوت کوچولو

کوچولوووووو فعال

161
    189

عميق ترين درد زندگي مردن نيست بلکه نداشتن کسي است که الفباي
    دوست داشتن را برايت تکرار کند و تو از او رسم محبت بياموزي.
    عميق ترين درد زندگي مردن نيست بلکه يخ بستن وجود آدمها و
    بستن چشمهاست
    عميق ترين درد زندگي مردن نيست بلکه به دست فراموشي سپردن
    قشنگ ترين احساس زندگي است.
    عميق ترين درد زندگي مردن نيست بلکه ناتمام ماندن قشنگترين
    داستان زندگي است که مجبوري آخرش را با جدايي به سرانجام
    برسانی.
    عادت این قبیله است...!
    دور آتشی که تو میسوزی می رقصند.
    badboy
    كوچولوي بد - اخراج شده كوچولو بد - اخراج شده
    0
    74

پيشگاه تو الها! در پيشگاه تو ايستاده ام و دست هايم را به سوي تو گشوده ام. مي دانم كه در بندگي ات اهمال كرده ام و در طاعتت كوتاهي. اگر راه حياء مي پيمودم، بايستي از خواستن و دعا نمودن دست مي كشيدم. اما آنگاه كه شنيدم گناه كاران را به درگاهت فرا خوانده اي به امتثال ندايت آمدم و به عواطف تو، اي مهربان ترين مهربانان
    -+-+-+-+-+-+ -+-+-+-
    افسوس... آن زمان که بايد دوست بداريم کوتاهي ميکنيم آن زمان که دوستمان دارند لجبازي ميکنيم و بعد... براي آنچه از دست رفته آه ميکشيم

-+-+-+-+-+-+ -+-+-+-
    آدمها با هم برابرند ، اما پولدارها محترمترند . همه آدمها با هم برابرند ، اما دخترها پرطرفدارترند . همه آدمها با هم برابرند ، اما بچه ها واجبترند . همه آدمها با هم برابرند ، اما خانمها مقدمترند . همه آدمها با هم برابرند ، اما سياهها بدبختترند و سفيدها برترند... البته تبعيضي در كارنيست . در كل همه آدمها با هم برابرند ، اما بعضيها برابرترند

-+-+-+-+-+-+ -+-+-+-
    يک روز عشقت را دزديدم و براي اينکه جاي مطمئني داشته باشد آن را در قلبم پنهان کردم .غافل از اينکه روزي براي پس گرفتن آن قلبم را خواهي شکست
    -+-+-+-+-+-+ -+-+-+-
    يه نفر تو آخرين ثانيه ها از راه رسيد اون با آخرين ستاره، دست مهتابو بوسيد اون ،تو اولين قرارِ عاشقي پيشم نشست اون با چشماي قشنگش غم قصه رو شکست اون همون لحظه رسيد که عاشقي ميخواست بميره اون اومد تا عاشقي رونق بگيره ميدونست لحظه ي ديدار منه ميدونست هنوز ستاره روشنه اون سرِ ساعت عاشقي من، جوونه کرد اون منو عاشق ِ آشيونه کرد اولين قرارِ عشقو تو چشاي اون نشستم آخرين شباي عشقو تو چشاي اون شکستم دل من هنوز نداره اينو باور که قشنگترين بهارم، برسه لحظه ي آخر

-+-+-+-+-+-+ -+-+-+-
    تنهايي را دوست دارم زيرا بي وفا نيست ... تنهايي را دوست دارم زيرا عشق دروغي در آن نيست ... تنهايي را دوست دام زيرا تجربه کردم ... تنهايي را دوست دارم زيرا خداوند هم تنهاست .. . تنهايي را دوست دارم زيرا.... در کلبه تنهايي هايم در انتظار خواهم گريست و انتظار کشيدنم را پنهان خواهم کرد

-+-+-+-+-+-+ -+-+-+-
    تنهايي بگو چگونه اسمت را بنويسم؟ وقتي اشک نمي گذارد اسمت را به همراه ستاره مي نويسم چون مرا به ياد شبهاي تارعشق مي اندازد بگو چگونه درک کنم لحظات عاشقي را؟ بگو چگونه بعد از اين تحمل کنم لحظات تنهايي را؟ با نوشتن تنهايي گريه ام مي گيرد چه برسد به اينکه تنهايم بگذاري بگو چگونه احساسم رابنويسم که ديگر دلم از تنهايي و بدون تو بودن خسته شده....؟؟؟

-+-+-+-+-+-+ -+-+-+-

زندگي هنر نقاشي كردن است بدون استفاده از پاك كن سعي كن هميشه طوري زندگي كني كه وقتي به گذشته برميگردي نيازي به پاك كن نداشته باشي.

-+-+-+-+-+-+ -+-+-+-
    آلبرت انيشتين مي گويد:
    تنها يک سقوط است که جاذبه زمين مسئول آن نيست فرو افتادن در عشق .
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,492
    20,482

مي دونيد بهترين دوست کي هستش؟ کسي که اولين قطره اشک تو رو مي بينه دوميشو پاک مي کنه و سوميشو تبديل به خنده مي کنه
    rangarang
    کوچولو در حال تلاش فعال شدن

0
    24

چیزی بگو که ارزش آن ، بیش از خاموشی باشد.

:)

شعر سه حرفی من : " رفت......."

این شکایت نامه ی نا مهربانی های توست.آنچه دیدم از جدایی ها جدا خواهم نوشت

چه دعایی بهتر از این
    خنده ات از ته دل
    گریه ات از سر شوق
    نبود هیچ غروبت غمناک
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,492
    20,482

زندگي بدون عشق يعني شلوار كردي بدون كش
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,492
    20,482

هرگز از انچه بر زبان نياورده ايد پشيمان نخواهيد شد....بزرگمهر
    elaheyenaz_nr

پیشکسوت کوچولو
    10
    108

عشق هرگز به رنگ ترديد در نمي*آيد.

.................................................. ..................................
    درس زندگي : بر طبق اعتقادات خود زندگي كن.خودت و ديگران را

ببخش.سعي كن حداقل يك بار هم كه شده روش خود راتغيير دهي.

.................................................. ..................................

وقتي* قدرت قشق *بر *عشق به قدرت غلبه كند دنيا طعم صلح را

مي چشد.

.................................................. ...................................

چه گويم اي جدا افتاده از من / منم بي*تاب و مست و بي*قرارم

براي لحظه*اي پيش تو بودن / تمام لحظه*ها را مي*شمارم

.................................................. ....................................

هيچكس نمي*تونه به دلش ياد بده كه نشكنه

ولي حداقل من يادش دادم كه وقتي شكست

لبه*ي تيزش دست كسي رو كه شكستتش نشكنه

.................................................. ....................................

من آبادي نمي*خواهم خرابم كن خرابم كن

بسوزان شعله ام كن دردهان شعله آبم كن

خوشا آن شب كه با آهي بسوزم هستي خود را

خدايا تا گريزم زين تن خاكي شهابم كن

.................................................. .................................
    gharibe
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    15
    138

راز عشق در آن است که به يکديگر سخت نگيريم . عشقي که آزادانه هديه نشود اسارت است. راز عشق در آن است که در سکوت دست يکديگر را بگيريم.کم کم ياد ميگيريم که بدون کلام رابطه برقرار کنيم.راز عشق در مراعات حال ديگريست.هر قدر ملاحظه ي حال ديگران را ميکني ، کسي را که دوست داري بيشتر ملاحظه کن. راز عشق در آن است که به محبوبتان قدرت و آرامش بدهيد و از او قدرت و ارامش دريافت کنيد، اما نه با اصرار
    با من غريبگي نکن با من که درگير توام
    چشماتو از من بر ندار من مات تصوير توام
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,492
    20,482

آن دم که باران می بارید و قطره های آن بر روی گونه ام مینشست تو را یافتم!
    تو همان قطره بارانی بودی که بر روی چشمانم نشستی ، قطره ای پر از محبت و
    عشق!
صفحه 1 از 130 123456112151101 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 1943

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)