ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 174 از 174 نخست ... 74124154164169170171172173174
نمایش نتایج: از 2,596 به 2,600 از 2600
 1. #2596
  تاریخ عضویت
  July 2013
  نوشته ها
  836
  263
  کوچولو رسمی
  کوچولو تازه فعال

  پیش فرض

  فال روزانه - جمعه 30 فروردین 1398
  فال روز متولدین فروردین: شما امروز بخاطر مسائلی که در این روزهای اخیر برایتان رخ داده است کمی*دچار سردرگمی*شده اید، زیرا به نظر خودتان مسیری که در آن گام گذاشته اید مسیر درستی بوده است اما اکنون که به بن بست برخورد کرده اید دچار سردرگمی*شده اید، اما خوشبختانه این بن بست زمان زیادی به طول نمی*انجامد، با تلاش و کوشش*تان از این بن بست عبور خواهید کرد. تبدیل به فردی خواهید شد که جام سعادت و خوشبختی را در دست دارد. فقط موضوع مهم این است که همانند سابق تلاش تان را انجام دهید و کوشش را فراموش نکنید.
  فال روز متولدین اردیبهشت: رویاهایی که از دوران کودگی در سر داشتید، این رویاهای نیز با رشد شما بزرگ شده اند، این رویاهای شما را بیش از پیش مشوش کرده اند و باعث شده اند که نتوانید تصمیم درستی را اتخاذ کنید. شما به رویاهایتان زیاد اهمیت می*دهید بهتر است از فکر رویاها بیرون بیایید و در واقعیت زندگی کنید. زیرا رویاها دوام چندانی ندارند، گاهی مانند پوشالی تو خالی هستند و می*توانند واقعیت زندگی شما را از بین ببرند. با وجود این رویاها و توهمات، شما در یک خواب غفلت به سر می*برید اما به دلیل انعاطاف پذیری زیادی که دارید به راحتی می*توانید به این رویاها خاتمه دهید.
  فال روز متولدین خرداد: به تازگی دچار مشکلی شده اید که نمی*توانید هیچ راه حلی را برای پاسخ این مسئله پیدا کنید افکار نادرست و اشتباه بسیاری را در سر می*پرورانید، گاهی این افکارتان خطرناک می*شود. اما به شما توصیه می*کنیم با دلایل منطقی و عقلانی برای حل این مشکل پیش بروید نه با دلایل احساسی. زیرا دلایل و تصمیماتی که از روی احساسات گرفته شود در آینده شما را پشیمان خواهند کرد.
  فال روز متولدین تیر: شما به خود زحمت*های بی*موردی را می*دهید و در فهرست کار روزانه تان چند مورد از این کارها دیده می*شود. شما فردی نیستید که زمان با ارزش تان را به راحتی هدر دهید پس بهتر است انجام این کارهای بی موردی که ضرورتی نیز ندارند را از فهرست تان حذف کنید. به جای آنها به آینده تان فکر کنید زیرا این کارها قدرت تفکر و برنامه ریزی را از شما سلب کرده اند و مانع پیشرفت*های آتی شما می*شوند.
  فال روز متولدین مرداد: منفعت و سودهای مالی بسیاری در انتظار شما هستند و در روزهای نه چندان دوری نصیب شما می*شوند. اما باید حواستان را جمع کنید تا این منفعت*های را بیهوده هدر ندهید. بعد از رسیدن به این منفعت مالی، به شما توصیه می*کنیم که کمی استراحت کنید زیرا برای رسیدن به این مرحله تلاش*های بسیاری را انجام داده اید، کمی*احساس خستگی و ناتوانی می*کنید، برای این که دوباره قوای جسمانی خود را بدست آورید این استراحت برای شما الزامی می*باشد، زیرا شما در پی به دست آوردن موفقیت*های بزرگتری هستید و این موفقیت*های به نطرتان کوچک به نطر می*رسد.
  فال روز متولدین شهریور: از رفتار دوستان*تان و یا کارهایی را که در این اواخر خودتان انجام داده اید گیج و دچار سر در گمی شده اید زیرا به نطرتان این کارها و یا رفتارهای چیزهای نیستند که شما لایق و سزاوار آنها باشید، زیرا شما تلاش*های و رفتارهای دیگری را پیش بینی می*کردید. اما دیگران در رفتارهایشان با شما به بیراه نرفته اند این شما هستید که توقع بسیاری دارید، یا کارهایی که در اواخر انجام داده اید، شما به همان اندازه که تلاش کرده اید پاداش گرفته*اید، برای پاداش بیشر باید تلاش بیشتری را انجام دهید . نقش دیگران در زندگی تان به همان حدی خواهد بود که شما به ایشان اجازه ورود دهید.
  فال روز متولدین مهر: در رابطه با مسائل کاریتان دچار مشکلی شده اید، به خاطر همین مشکلات از دیگران دوری می*کنید و به انزوا رفته اید. برای این که توجه دیگران نسبت به خودتان را منحرف کنید کارهای بسیاری را انجام می*دهید برای مثال: تنهایی را اختیار کرده اید. اما خلوت نشینی دیگر کافی است، روابط اجتماعی تان را بهبود ببخشید و بهتر است برای حل مشکلاتتان از دیگران نیز کمک بگیرید. زیرا مشکلتان به راحتی و با شیرینی هر چه بیشتر حل خواهد شد.
  فال روز متولدین آبان: شما مسئول اشخاص و رفتارهای دیگران نیستید. زیرا شما در این روزها بیش از حد خود را به دیگران اختصاص داده اید و زمان کمی را برای خودتان، فعالیت*های شخصیتان صرف می*کنید. شما با توجه کردن به دیگران می*خواهید شخصیت اصلی خودتان را به دیگران اثبات کنید اما برای اثبات وجودتان راه*های دیگری نیز وجود دارد. زیرا زمانی به خود می*آید و می*بیند که هیچ کار درست و مفیدی را برای خودتان انجام نداده اید.
  فال روز متولدین آذر: شما در این روزهای تمامی*تلاش تان را متوقف کرده اید، همه چیز را به دست تقدیر و قضای روزگار گذاشته اید. اگر به این روند ادامه دهید طولی نخواهد کشید که دچار افسردگی می*شوید گرچه اکنون نیز کمی از نشانه*های افسردگی در شما دیده می*شود. شما به درستی و دقیق راه درست را می*دانید اما از این که در این راه گام بگذارید واهمه دارید. بهتر است از امروز خودتان زندگی را پیش ببرید نه اینکه زندگی تان را به دست قضا و قدر روزگار بسپرید زیرا موفقیت های ژرفی در انتظار شما خواهد بود.
  فال روز متولدین دی: در تفکرات*تان شما وارد جزیره ای شده اید که در وسط دریا قرار دارد و از هیچ سمت و سویی به جایی راه ندارد و شما در این راه تنها هستید. اما تمام این تفکرات زائده ذهن شما است، شما در حال حاضر در بهترین موقعیت قرار دارید فقط کافی است که دست خود را کمی*جلو برده، خوشبختی و موفقیت*های واقعی را لمس کنید. زیرا بر عکس تفکری که بر ذهن شما مسلط شده است، شما فردی هستید که اگر بخواهید به راحتی بر افکار خود کنترل و نظارت دارید.
  فال روز متولدین بهمن: شما به تازگی کاری و یا رفتاری را آغاز کرده اید که به نظرتان به سادگی می*توانید به هدف غایی خود نائل شوید، اما اگر هدف را ساده بینگارید، نمی*توانید به نتیجه ی مطلوبی برسید. شما آمادگی برای تلاش*های و موقعیت های بیشتری را نیز دارید پس تلاش هایتان را برای به دست آوردن منفعتی بزرگتر و با ارزش تر افزایش دهید. اگر استراتژی خود را عوض کنید به راحتی می*توانید در آینده ی نه چندان دور به اهداف خود برسید.
  فال روز متولدین اسفند: شما به مرحله ای رسیده اید که از تصمیمات و رفتارهایی که در زندگی انجام داده اید و با آنها روبرو شده اید احساس خستگی و ناتوانی می*کنید، قابلیت انعطاف پذیری در برابر مشکلات را از دست داده اید. این مساله می*تواند برای شما خطرناک باشد. به استراحت بیشتری احتیاج دارید تا بتوانید قدرت انعطاف پذیری خود را دوباره به دست آورید و برای رویارویی با مشکلات توان بیشتری داشته باشید.
  اونی ک یادم نمیکنه حتما خوشه که من از یادش رفتم !!!!!!!
 2. #2597
  تاریخ عضویت
  July 2013
  نوشته ها
  836
  263
  کوچولو رسمی
  کوچولو تازه فعال

  پیش فرض

  فال روزانه - یکشنبه 01 اردیبهشت 1398
  فال متولدین فروردین: اگرچه شما در جمع دوستان خوبی قرار گرفته اید كه می*توانند به آسانی حواس شما را پرت كنند، ولی باز هم احساس می*كنید برای انجام دادن كارهای ناتمام خود تحت فشار قرار گرفته اید و باید قبل از تفریح كردن آنها را تمام كنید. اگر شما دنبال راهی برای فرار می*گردید، درست نیست كه قوانین منظم روزانه تان را بشكنید. دلخوری*هایتان را برای خودتان نگه دارید، به كارتان فكر كنید و بعداً زمانی را هم به تفریح اختصاص بدهید.
  فال متولدین اردیبهشت: شما ایده خیلی خاصی برای كارهایی كه می*خواهید امروز انجام بدهید دارید. شاید شما فكر می*كنید كه منحرف شدن از برنامه هایتان باعث ناراحتی شما شود، اما هیچ چیزی نمی*تواند فراتر از حقیقت باشد. دیدگاه شما در مورد واقعیت هم اكنون می*تواند كمی *تحریف شده باشد، بنابراین اگر امروز آنطوری كه شما تصور می*كردید روز متفاوتی نبود، نگران نشوید.
  فال متولدین خرداد: اگر چه شما امروز ظاهراً خیلی حس خوبی دارید، ولی وقتی مشكلات افراد خانواده تان آسایش و راحتی تان را مختل می*كند ناراحت می*شوید. شما مجبور نیستید به دیگران اجازه بدهید ناراحتی آنها شما را به دردسر بیندازد. نهایتاً می*توانید از اوقات خود لذت ببرید و در عین حال از نظر عاطفی كسانی كه دوستشان دارید را حمایت كنید.
  فال متولدین تیر: شاید شما برای گذراندن یك روز لذت بخش در خانه آمادگی داشته باشید، اما احتمالاً شما نمی*توانید در برابر درگیر شدن با پروژه*ای كه قصد دارد محیط پیرامون*تان را زیباتر بسازد مقاومت كنید. این كار می*تواند به اندازه یك گردگیری كار ساده*ای باشد و یا شاید هم به اندازه تغییر دكوراسیون یك اتاق كار سختی باشد. به هرحال فرقی نمی*كند، شما نباید همه كارها را یك دفعه انجام دهید. در حین كار كردن سعی كنید از كارتان لذت ببرید.
  فال متولدین مرداد: شاید لازم باشد كه شما میزان وابستگی*تان به یك دوست صمیمی* و یا به همكارتان را كم كنید، به خصوص وقتی كه پای پول وسط می*آید. شما باید تمام جزئیات مربوط به مدیریت*های مالی كه می*توانند به خاطر فقدان اطلاعات كافی یا كژفهمی *افراد دیگر باعث ناامیدی*تان شوند را حل و فصل كنید. حتی اگر شما دوست دارید كه كار را تعطیل كنید، ولی در حال حاضر مجبورید كه این مسائل را آشكار كنید.
  فال متولدین شهریور:در حالیكه ماه در نشانه شما به نپتون تیره و تار برخورد می*كند، شك و دودلی شما نسبت به زندگی خود می*تواند در اعتماد به نفستان نیز تاثیر بگذارد. اما شما می*توانید تمام ناراحتی*های خود را مخفی كنید، چرا كه سیاره بخت شما یعنی عطارد به ونوس دوست داشتنی ملحق شده است. خوشبختانه شما می*توانید چیزهایی كه به خاطر فكر و خیالات احمقانه*تان از دست داده بودید، مثل خلاقیت و جذابیت*های اجتماعی، را دوباره به دست آورید.
  فال متولدین مهر: امروز عطارد باهوش با سیاره بخت شما یعنی ونوس در یك امتداد قرار گرفته*اند و باعث شده*اند شما امروز خیلی منطقی و واقع بین باشید، بنابراین امروز شما هر چیزی بخواهید حتماً آن را به دست می*آورید. اما باید سعی كنید اطلاعات خود را نیز افزایش دهید، چرا كه میزان توانایی*های شما كمتر شده است. سعی كنید هنگام دعا كردن و آروز كردن گزینشی عمل كنید، برای اینكه هر قدر بیشتر به جزئیات توجه كنید شانس رسیدن به آرزوهایتان نیز بیشتر خواهد بود.
  فال متولدین آبان: امروز احتمالاً شما منظور دیگران را اشتباه متوجه خواهید شد و مسائل خیلی بی*اهمیت را جدی خواهید گرفت. شاید دلیل این مشكلتان این باشد كه دیدگاه*های شما از مسیر اصلی منحرف شده*اند و شما نمی*توانید میزان اهمیت چیزهایی كه یاد گرفته*اید را بسنجید. پس بهتر است قبل از اینكه نسبت به چیزهایی كه دیده*اید واكنش نشان دهید یك یا دو روز صبر كنید.
  فال متولدین آذر:ناراحتی*های جدید شما از اینجا ناشی شده است كه دیگران از شما انتظار دارند بیشتر از اطلاعاتی كه دارید به آنها جواب پس بدید. البته شما نمی*توانید در برابر وسوسه داستان سر هم كردن مقاومت كنید و آنها این موضوع را به روشنی متوجه خواهند شد. فقط راستگویی و درستكاری را پیشه خود سازید و هر آنچه را می*دانید به دیگران هم بگویید و به محدودیت*های علم خود اعتراف كنید.
  فال متولدین دی: امروز شما دوست ندارید كسی بداند كه چه احساسی دارید، چراكه ممكن است برنامه*هایتان به هم بخورد. اگر شما بخواهید فرد مرموزی شوید، آنها هم ممكن است تفكرات خودشان را به شما نگویند. پنهان كاری در عنوان كردن حقیقت به آنها نیز سرایت می*كند، تبادل نظر كردن هم همین گونه است. بنابراین وقتی كه شما افكار خودرا با آنها در میان می*گذارید آنها هم به شما ملحق می*شوند.
  فال متولدین بهمن:شما می*توانید در مقابل فردی كه سعی می*كند شما را عوض كند كاملاً مقاومت كنید، اما خودتان پنهانی در حال انجام دادن كارهایی هستید و در جستجوی انگیزه*های خود هستید. اگرنمی*خواهید دیگران دلیل ترس شما را بدانند و یا دلیل مقاومت*تان در برابر درگیر شدن با ماجراهای عاطفی را بفهمند كار اشتباهی نمی*كنید، چون مجبور نیستید به آنها همه چیز را بگویید. همچنانكه از شركت كردن در بحث*های علنی اجتناب می*كنید، كارهایی انجام دهید كه احساس آرامش كنید.
  فال متولدین اسفند: حتی اگر شما به گفتگوهایی كه جدیداً داشته*اید كاملاً اطمینان دارید، اما امروز ظاهراً باید جواب*های خود را كه البته جواب نهایی نیز نبوده*اند را دوباره بررسی كنید. حالا باید حواستان را خوب جمع كنید كه زیاد به حس ششم خود اطمینان نكنید، چرا كه امكان دارد شما را از مسیر درست منحرف كند. حتی اگر فكر می*كنید كه همه چیز را به روشنی می*بینید، لازم است یافته*های خود را با همسر خود و یا با یكی از دوستان صمیمی*تان چك كنید.
  اونی ک یادم نمیکنه حتما خوشه که من از یادش رفتم !!!!!!!
 3. #2598
  تاریخ عضویت
  July 2013
  نوشته ها
  836
  263
  کوچولو رسمی
  کوچولو تازه فعال

  پیش فرض

  فال روزانه 18 اردیبهشت 98
  فال روزانه متولدین فروردین

  امروز انرژی فیزیکی تان به شدت بالا رفته، به همین دلیل زمان خوبی ست تا فعالیتی را که مدت هاست به دنبالش بوده اید، آغاز کنید. دیگران نیز با دیدن توانایی هایتان شما را تحسین تان خواهند کرد. این را بدانید که اگر اعتماد به نفس تان را بالا ببرید، نه تنها در شغل تان بلکه در رابطه با دیگران نیز بهتر عمل خواهید کرد. فرصت خوبی ست تا با عشق زندگی تان کمی جدی تر صحبت کنید. موضوعات مختلفی ست که باید برای هردویتان روشن تر شود. پس درنگ نکنید.  فال روز متولدین اردیبهشت


  احساس ناامنی می کنید، نمی توانید از میان دو راهی پیش رویتان، راه درست را انتخاب کنید از این رو احساس خستگی و ناتوانی دارید. این مشکل به دلیل ناتوانایی شما برای دیدن زوایای مختلف زندگی ست. بنابراین سعی کنید که زاویه دیدتان را گسترش دهید و نظرات دیگران را هم بشنوید. می خواهید احساساتتان را برای فردی بروز دهید اما نمی توانید. شاید بد نباشد که قدردانی و علاقمندی تان را با هدیه ای نشان دهید. مطمئن باشید که او نیز درست مانند شما قدرتان را می داند.


  ♊ فال امروز متولدین خرداد

  امروز ارتباط هایتان به خوبی پیش خواهد رفت. روز پر مشغله اما راضی کننده ای را در پیش دارید. احساسی که نسبت به خودتان دارید نیز مثبت است از این رو دست به هر کاری که بزنید، به خوبی پیش می رود. پس چند فعالیت مختلف را با هم برعهده بگیرید و به دیگران خودی نشان دهید. امروز فردی را ملاقات می کنید و این ملاقات دید شما را نسبت به او تغییر خواهد داد. اما اگر می خواهید که در کنار یکدیگر آرامش داشته باشید، باید زمان بیشتری را در کنار هم بگذرانید و احساساتتان را رک و راست به زبان آورید.

  ♋ فال روزانه متولدین تیر

  امروز ارتباط برقرار کردن با دیگران برایتان سخت شده از این رو که احساس می کنید آنها شما را درک نمی کنند. برای رفع این حس تمرکزتان را روی دیگران قرار ندهید و مسایل را خیلی ریز تجزیه و تحلیل نکنید. آنوقت خواهید دید که رفتار دیگران آنقدرها هم که شما فکرش را می کنید، آزار دهنده نیست. موضوعی در رابطه عاطفی تان ذهن شما را درگیر کرده اما هر چه به آن بیشتر توجه کنید، بدتر است. سعی کنید که تمرکزتان را روی خوبی های طرف مقابل بگذارید تا دلتان نیز آرام گیرد.

  ♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

  امروز انرژی زیادی دارید و دلیل آن هم موفقیت در مسیری ست که در پیش گرفته اید. شما پستی و بلندی های زیادی را گذرانده اید و حال زمان آن است که نتیجه شیرین تلاش های خود را بچشید. احساس می کنید که فردی به شما علاقه دارد اما فعلا نمی خواهید عکس العملی نشان دهید. بهتر است که مدت دیگری هم صبر کنید و او را زیر نظر بگیرید سپس وارد عمل شوید. همانطور که منطق را در تصمیم گیری هایتان دخیل می کنید، برای احساس تان نیز ارزش قائل شوید.
  ADVERTISEMENT

  فال امروز متولدین شهریور

  پیدا کردن نقطه امن برایتان سخت شده است. تصور می کنید که از اهداف و ایده آل هایتان دور شده اید. اما بدانید که هیچوقت شرایط 100% بر وفق مراد ما نخواهد بود. بهتر است که با دیگران بیشتر در ارتباط باشید و حرف های دلشان را بشنوید تا بفهمید که شما تنها نیستید. رفتار عجیب و غریبی را از شریک زندگی تان دیده اید اما بهتر است به جای عصبانی شدن، نشان دهید که هیچ اتفاقی نیفتاده و همه چیز در امن و امان است. همین عکس العمل همه چیز را به تدریج حل خواهد کرد.

  ♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

  امروز آنقدر توانایی تان زیاد شده که با کوچک ترین تلاشی بهترین نتیجه ها را به دست خواهید آورد. از این فرصت استفاده کنید و تمرکزتان را روی کارهای مهم قرار دهید. دوستی دست یاری به سمت تان دراز می کند، آن را بپذیرید تا کارهایتان با سرعت بیشتری جلو رود. اگر احساسات خود را نزد اطرافیان باز نکنید، آنها هم چیزی نخواهند فهمید. پس اگر از آنها انتظار دارید که مرهم دردهایتان باشند، باید قبل از هر چیز حرف دلتان را به زبان آورید.

  ♏ فال متولدین آبان


  شما عادت دارید که قبل از عمل به خوبی مسایل را تجزیه و تحلیل کنید و همین تامل شما باعث شده که برای شروع کاری کمی صبر کنید. امروز می بینید که صبر شما بالاخره نتیجه داد و شما به هدفی که می خواستید رسیدید. در کاری عقب کشیده اید اما بدانید که هیچ موضوعی برای عقب نشینی وجود ندارد. در واقع این شمایید که باید اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. رابطه تان با دوستی شکراب شده است اما امروز زمان مناسبی برای حل آن نیست. کمی زمان دهید تا همه چیز سر جای خودش قرار گیرد.


  ♐ فال متولدین آذر

  در مسیری از زندگی هستید که باید قدم بزرگی بردارید. نه تنها انرژی روحی، بلکه انرژی فیزیکی زیادی را نیز باید خرج کنید تا به هدفی که در سر دارید در کمترین زمان ممکن برسید. عزت نفس کلید موفقیت شما در این راه است. شما قوی، شجاع و با انگیزه هستید اما گاهی در رابطه عاطفی تان ضعیف ظاهر می شوید. شاید بد نباشید که مدتی تنها به خودتان فکر کنید و ببینید که چه چیزی شما را از حرکت کردن باز می دارد. اگر رابطه ای که در آن هستید ایده آل تان نیست، هر چه سریعتر در آن تجدید نظر کنید.

  ♑ فال متولدین دی

  احساس ضعف بدنی می کنید. شاید این حالت ناشی از وضعیت روحی تان است. بد نیست که کمی از محیط کار و شرایط استرس زا دور شوید و با خودتان خلوت کنید. ورزش کردن می تواند حال شما را تا حد زیادی بهبود بخشد. از آنجا که امروز زمان خوبی برای انجام کارهای مهم نیست، بهتر است که گفتگو در رابطه عاطفی تان را نیز به زمان دیگری موکول کنید. دلیل این کار را برای شریک زندگی تان نیز توضیح دهید تا دچار سوتفاهم نشود.

  ♒ فال متولدین بهمن

  فردی از خود راضی در اطراف تان دارید که مدام می خواهد با شما بگو مگو کند. از این شرایط ناراحت نشوید زیرا نتیجه مثبت آن تغییر زاویه دید شماست. در واقع شما خواهید فهمید که باید دور برخی از افراد غیر قابل اعتماد را خط بکشید و از آنها دوری کنید تا در کاری که در سر دارید مانعی پیش رویتان نباشد. به زودی فرصت این را پیدا می کنید تا در جمعی خودی نشان دهید. لازم نیست که خیلی احساسات تان را کنترل کنید، با بیان آنچه در قلب تان می گذرد، تاثیرگذارتر خواهید بود.

  ♓ فال متولدین اسفند


  همه چیز با سرعتی بالاتر از آنچه شما انتظارش را داشتید، پیش می رود و این موضوع تا حدی خیال شما را راحت کرده است. بهتر است که با همین آرامش راه خود را ادامه دهید و نگران جزییات امر نباشید. راز موفقیت شما در چنین روزی این است که خودتان را به دست امواج بسپارید تا شما را به هر کجا که خودش خواست، ببرد. اگر چه فردی هستید که دوست دارید در قالب چارچوب ها عمل کنید اما همین راهی کمک بسیاری به موفقیت تان خواهد کرد.
  اونی ک یادم نمیکنه حتما خوشه که من از یادش رفتم !!!!!!!
 4. #2599
  تاریخ عضویت
  July 2013
  نوشته ها
  836
  263
  کوچولو رسمی
  کوچولو تازه فعال

  پیش فرض

  فال روزانه - پنج شنبه 19 اردیبهشت 1398
  فال روز متولدین فروردین: مشتاقانه به انتظار آینده نشستن برای شما خوشایند است. اما همچنانكه ماه پیشگام شما را تشویق می*كند تا برای آینده خود خیال پردازی كنید و در رویا بسر ببرید، ممكن است با بی تابی دست و پنجه نرم كنید تا آنجا كه دیگر تاب انتظار نداشته باشید. خوشبختانه، پیش بینی شما قبل از اینكه روز به پایان برسد محقق خواهد شد،* پس تلاش كنید تا از هر لحظه و هر دقیقه خود لذت ببرید.
  فال روز متولدین اردیبهشت: با وجود اینكه شما تا الان زیر رادار كنترل به خوبی ایستاده بودید، اما احساسات شما مایلند كه خود را پدیدار سازند و به زودی به آنهایی كه اطراف شما هستند خود را نشان خواهند داد. هر چه بیشتر تلاش كنید تا رازی را پنهان كنید، بیشتر پریشان و آشفته خواهید شد. اگر چه بهتر است بعضی چیزها پیش خودتان و در دل خود شما حفظ شوند،* اما بهترین كاری كه امروز می*توانید بكنید این است كه با اطرافیان تان شفاف و روراست باشید. اگر از شما سئوالی پرسیده شد،* یك پاسخ ساده با یك روش رك و صریح می*تواند درباره اینكه احساسات تان اخیرا باعث از دست دادن تمركز شما شده است، راهگشا و قانع كننده باشد.
  فال روز متولدین خرداد:امروز ممكن است شما حرف*های زیادی برای گفتن داشته باشید، اما كه نمی*دانید باید از كجا شروع كنید. متاسفانه، شما ممكن است دیگران را با احساسات شتاب زده كه اشتباه هم هستند به دردسر بیندازید. این به خاطر این است كه شما آنقدر سریع واكنش نشان می*دهید كه دوستان و افراد خانواده تان نمی*دانند در سر شما چه می*گذرد. چند لحظه جایی بنشینید و چند بارنفس عمیق بكشید و به این ترتیب خود را آرام كنید. اجازه دهید قبل از اینكه دهان تان را برای شكوه و شكایت بگشایید، احساسات تان خود به خود ناپدید شوند.
  فال روز متولدین تیر: امروز شاید احساس یك مرغ مادر را داشته باشید* و دوست داشته باشید كه از هر كسی كه در اطراف شماست و از نزدیكان شما محسوب می*شود نگهداری و مواظبت كنید. شما می*دانید چه چیزی برای آنها بهتر است و آنها نیز حاضر نیستند كه هیچ نظری را بجز نظرات خود بشنوند. اما رفتار قاطع شما خود بخود روی آنها تاثیر گذاشته و آنها را تشویق می*كند تا دور شما جمع شوند و به روش خود و نه به روش شما عمل كنند. خوشبختانه، در این لحظه براحتی می*توان از اشتباه جلوگیری كرد؛ فقط قبل از اینكه خود شما به تنهایی تصمیم بگیرید كه برای دیگران چه چیزی بهتر است ، از خودشان بپرسید كه چه می*خواهند!
  فال روز متولدین مرداد:شما در این تردید به سر می*برید كه بهترین و عالی ترین ایده*های خود را تا زمانیكه مطمئن شوید آنها حتما محقق می*شوند، پنهان كرده و به تاخیر بیندازید. شما نمی*خواهید كه با دیگری مذاكره داشته باشید،* به خاطر اینكه دیگران ممكن است ندانند كه شما چكار دارید می*كنید. بلكه می*خواهید درك و حس عادی خود را قبل از اینكه برنامه*های خود را عملی كنید بدست آورده تا مجبور نباشید بعدا دوباره به عقب بازگردید و اشتباهات خود را بازبینی كنید.
  فال روز متولدین شهریور: ممكن است امروز شما در حال تجربه كردن افزایش امواج حس عملگرایی خود باشید كه به شما كمك می*كند تا برای سیاستی كه باید برای هفته آینده اتخاذ كنید خوب فكر كنید. شما اكنون فرصت*های بسیار خوبی دارید چرا كه سیاره حاكم شما عطارد مستقیم حركت می*كند و املاك و قلمرو از دست رفته خود را باز می*یابد. به یاد داشته باشید كه شما نیاز ندارید كه همین الان به این فاصله*ها غلبه كنید. آهسته و آرام شروع به حركت كنید و به تدریج سرعت خود را در روزهای آینده افزایش دهید.
  فال روز متولدین مهر: سفر كوچك شما به ناحیه خاطرات تان دیگر تمام شده است. شما اخیرا عمیقا درگیر خاطرات و تجربه*های گذشته خود شده بودید و اكنون بهتر است كه به لحظه حال بازگردید. اما آن به معنی این نیست كه شما باید احساسات خود را فدای عقل و منطق كنید یا آنها را بدست فراموشی بسپارید. زیركانه ترین سیاست شما اكنون این است كه هم قلب و هم عقل تان را برای تصمیماتی كه باید در آینده بگیرید، دخیل كرده و از هر دو استفاده كنید.
  فال روز متولدین آبان: با وجود اینكه شما تلاش بسیاری می*كنید تا باز هم روی وظایف تان تمركز داشته باشید،* گیجی و حواس پرتی، شما را احاطه كرده و مانع شما شده است. در ظاهر، یك پیچ خوردگی كوچك غیر منتظره است،* و به تعطیلات آخر هفته شما مربوط می*شود كه به شما اجازه می*دهد تا زیر لایه سطحی لغزیده و معانی پنهان را كشف كنید. با این وجود، الان زمان این است كه روی كارهای ساده و آشكار تمركز كنید. امروز شما می*توانید لحظات خوش را بوسیله توجه كردن به احساسات تان تجربه كنید؛ به جای اینكه تلاش كنید تا اسرار درونی و پنهان كائنات را كشف كنید
  فال روز متولدین آذر: همچنانكه روز آغاز می*گردد، كارهای بسیار جدی شما نیز شروع می*شود چنانچه در طول روز می*فهمید كه كارهای زیادی برای انجام دادن دارید و وقتی برای از دست دادن ندارید. خوشبختانه، در تعطیلات گذشته تفریح كرده*اید و الان آماده*اید كه روی كاری كه در دست دارید متمركز شوید. هر تغییری كه لازم است، در رفتار و روش خود بدهید و ومشغول به كار شوید چرا كه واقعا زمانی برای هدر دادن ندارید. پس همین الان شروع كنید!
  فال روز متولدین دی:دیگران ممكن است امروز شما را به عنوان یك راهنما و مشاور ببینند، به خاطر اینكه به نظر می*رسد كه شما هوش و استعداد خوبی دارید و پاهایتان استوار به زمین متصل هستند. خوشبختانه، شما آماده یك مبارزه و رقابت هستید، و نباید این فرصتی را كه برای نشان دادن توانایی كه برای مشخص كردن اختیارات تان دارید را از دست بدهید. اگر چه این زمان بسیار جدی و مهمی*است، اما سعی كنید خلق و خوی شاداب و بانشاط خود را از دست ندهید. شما می*توانید در حالیكه زمان خوبی دارید همچنان موثر و مفید واقع شوید.
  فال روز متولدین بهمن: امروز خبرهای دیگری غیر از آنهایی كه چشم*ها قادر به دیدن آن هستند، *نیز وجود دارد. شما امروز ممكن است در تفكر و تامل عمیقی غرق شوید، كه به آسانی از چشم دیگران پوشیده می*ماند. اما توجه كنید كه الان زمانی برای خیال پردازی نیست. شمابر طبق سناریوهایی كه در ذهن دارید بازی می*كنید پس می*توانید در مقابل مبارزه*ها و رقابت*هایی كه در سر راه*تان پدیدار می*شوند به خوبی واكنش نشان داده و تصمیم بگیرید. مطمئن شوید كه راه حل*های گوناگون و متفاوتی را كشف كرده*اید، برای اینكه یك مسیر مستقیم را انتخاب كنید زیرا كه می*دانید بعدها خیلی دشوارتر خواهد بود كه به عقب بازگردید و راه دیگری را انتخاب كنید.
  فال روز متولدین اسفند: برای شما بسیار مشكل است كه امروز به دیگران بگویید كه چه احساسی دارید و به چه می*اندیشید، حتی اگر به روشنی میدانید كه همین الان چه احساسی دارید. شما از این می*ترسید كه اگر با دیگران درباره احساسات تان صحبت كنید، *ناخودآگاه رازی را كه نباید برای دیگری افشا شود، بروز دهید. اما اگر بخواهید تمامی افكار و اندیشه*های خود را برای خود نگاه دارید ممكن است بسیار خشك و جدی به نظر برسید یا حتی از نظر احساسی جدا از دیگران بمانید. تمام شجاعت و جرأت خود را جمع كنید تا ترس*های خود را پشت سر بگذارید، زیرا اگر بخواهید صبر كنید و زمان را تلف كنید بعدا برای تان بسیار سخت تر است كه بخواهید از آنچه كه در ذهن تان می*گذرد صحبت كنید.
  اونی ک یادم نمیکنه حتما خوشه که من از یادش رفتم !!!!!!!
 5. #2600
  تاریخ عضویت
  July 2013
  نوشته ها
  836
  263
  کوچولو رسمی
  کوچولو تازه فعال

  پیش فرض

  فال روزانه متولدین فروردین روز جمعه 21 تیر 98

  دلتان می خواست که می توانستید رویکردی منطقی نسبت به زندگی داشته باشید، اما احساساتتان چنان قوی هستند که نمی توانید نسبت به آنها بی تفاوت باشید و باید حتما آنها را در نظر بگیرید. متاسفانه شما بر سر یک چند راهی قرار گرفته اید و نمی دانید کدام یک از گزینه های پیش رویتان را باید انتخاب کنید. شاید اگر روز دیگری بود از یکی از دوستان و یا همکاران خود تقاضای کمک می کردید، اما امروز ترجیح می دهید مشکلات خود را از بقیه مخفی نگه دارید. با توجه به این شرایط شاید بهتر باشد کمی ریسک کنید و به ندای درونتان گوش کنید، به احتمال زیاد حس ششمتان بهترین مسیر را پیش رویتان خواهد گذاشت.


  فال روز متولدین اردیبهشت

  در حال حاضر شما بیشتر از اهداف فردی خود روی ثبات بخشیدن به روابط اجتماعی که باعث شادیتان می شوند متمرکز شده اید. بیشتر از آن که حرکات خود را برای بالا رفتن از پله های نردبان موفقیت برنامه ریزی کنید، ذهنتان درگیر حفظ موقعیتتان در میان گروه دوستان و نزدیکانتان است. اما متاسفانه انگار مسائلی در جریان هستند که کنترل آنها از دست شما خارج است. با این حال نباید اجازه دهید که احساس نا امنی و نگرانی ناشی از این وضعیت باعث شود بدون فکر کردن کاری کنید که بعدا از آن پشیمان شوید. اگر می خواهید محبوبیت خودتان را حفظ کنید کافی است بهترین نسخه از خودتان باشید.

  ♊ فال امروز متولدین خرداد

  دیگر وقت آن رسیده است که رویاهای خود را به یک نقشه قابل اجرا تبدیل کرده و برای عملی کردن آنها دست به کار شوید، البته پیش از هر کاری باید فانتزی های غیر منطقی را از اهداف قابل دسترس جدا کنید. با وجود این که تبدیل یک ایده به یک نقشه ی عملی که شما را به مقصد مورد نظرتان خواهد رساند کار دشواری به نظر می رسد، هر چقدر به جزئیات توجه بیشتری داشته باشید اندازه گیری شانس موفقیتتان نیز راحت تر خواهد بود. نگران به پایان رساندن کارهایی که امروز شروع می کنید نباشید، آهسته و پیوسته پیش رفتن تنها روش تضمینی برای به نتیجه رسیدن اهدافتان خواهد بود.

  ♋ فال روزانه متولدین تیر

  با وجود این که شما از آسایش و آرامش خیالی که داشتن یک برنامه ثابت به شما می بخشد لذت می برید، اما امروز یک میل ناگهانی به فراتر رفتن از این محدوده امن خود احساس می کنید. با این حال حتی اگر تمام وجودتان را میل به در آغوش گرفتن ناشناخته ها در بر گرفته باشد هم احتمال این که تصمیم قطعی بگیرید که شغلتان را عوض کرده و یا به کشور دیگری مهاجرت کنید خیلی اندک خواهد بود. به ندای درون خودتان برای گسترده تر کردن دنیای اطراف خود و فراتر رفتن از دایره عاداتتان گوش کنید. شاید ایده هایی برای انجام یک کار هنری به سرتان بزنند اما دقیقا ندانید چطور باید آنها را عملی کنید، کمی به خودتان زمان بدهید، به وقتش همه چیز روبراه خواهد شد.

  ♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

  غرق شدن در احساساتتان به شما فرصت خیلی خوبی برای عمق بخشیدن به رابطه عاطفیتان خواهد بخشید. با وجود این که اغلب اولین چیزی که شما را جذب یک نفر می کند ظاهر اوست، امروز می خواهید از ظاهر قضیه فراتر رفته و یک راست به سراغ اصل مطلب بروید. شما نیاز شدیدی به محکمتر کردن رابطه خودتان به سریع ترین شکل ممکن احساس می کنید و نمی توانید وقت خودتان را با پرداختن به ظاهر قضیه تلف کنید. ناراحتی و حالت در خود فرو رفته ای که یکی از دوستان و یا اعضای خانواده به خود گرفته هیچ ارتباطی به شما ندارد و بیشتر به نگرانی های شخصی اش باز می گردد، تنها کاری که باید کنید این است که نشان دهید در کنارش هستید.
  فال امروز متولدین شهریور

  امروز شما دنبال جزئیاتی خیلی بیشتر از آن چیزی هستید که دیگران می توانند در اختیارتان قرار دهند و هر چقدر که کمتر جواب بگیرید نارضایتیتان باعث خواهد شد سوال های بیشتری بپرسید. این کار شما می تواند آزاردهنده و بدتر از آن ناراحت کننده باشد. شاید بهترین راه این باشد که یا خودتان به دنبال پیدا کردن جواب سوالهایتان بروید و یا کلا بیخیال جزئیات ماجرا شوید. وقتی می بینید کسی اطلاعاتی ندارد که در اختیارتان قرار دهد او را با سوال های پشت سر هم خود شکنجه نکنید. فرصت های کاری جدیدی با درآمد بیشتر ممکن است برایتان فراهم شوند که وقت و انرژی بیشتری هم از شما خواهند گرفت. ببینید آیا وقتی برای خودتان و عزیزانتان باقی خواهد ماند؟


  ♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

  امروز کارتان تمام فکر و ذکر شماست و هیچ چیزی به اندازه رسیدن به اهداف حرفه ایتان برای شما اهمیت ندارد، اما در کمال تعجب خواهید دید که در واقع هیچ هدف و برنامه مشخصی در ذهن ندارید. به جای این که اولویت هایتان را مشخص کرده و برای آنها برنامه ریزی کنید با هر موقعیتی همان وقتی که برایتان پیش می آید روبرو می شوید. این بی هدف بودن شما هرچند از نظر برخی ممکن است یک عیب و ایراد باشد، اما در حال حاضر آزادی عمل زیادی به شما داده است. برای رسیدن به موفقیت برنامه ریزی کافی نیست و باید این توانایی را نیز داشت که در لحظه برای هر وضعیتی که پیش می آید تصمیم گیری کرد و این یکی از توانایی های فوق العاده ی شماست!

  ♏ فال متولدین آبان

  امروز شاید ترجیح بدهید که دیگران متوجه شور و شوق شما و هیجانی که در وجود خود حس می کنید نشوند، اما از طرفی هم دلتان می خواهد به خاطر نوآوری ها و خلاقیت هایی که در کارتان نشان می دهید شما را مورد تحسین و تشویق قرار دهند. امروز شما هیچ تمایلی به داشتن مقام های مدیریتی ندارید و ترجیح می دهید بی هیچ اتلاف وقتی انرژی خودتان را صرف عملی کردن ایده های خلاقانه فراوانی بکنید که ذهنتان را پر کرده اند. خودتان را درگیر جزئیات نکنید و کنترل آنها را به دیگران بسپارید. به این صورت تمام اعضای گروه در موفقیت و خلق کردن یک شاهکار تحسین برانگیز نقش خواهند داشت.

  ♐ فال متولدین آذر

  امروز تسلط به واکنش هایتان ممکن است کمی دشوار باشد، مخصوصا اگر کسی بخواهد توانایی شما در کنار آمدن با خودش را مورد آزمایش قرار بدهد! هر لحظه این امکان وجود دارد که شما بدون هیچ هشدار قبلی یک دعوای حسابی راه بیندازید، اما متاسفانه دلایل کافی برای توجیه منطقی این کار خود را نخواهید داشت. در محل کارتان و همچنین در کلاس در هم بهتر است برای اثبات نظرهایتان و نشان دادن حق به جانب بودن خود با کسی وارد بحث نشوید، به ویژه با آنهایی که مقام و موقعیتی بالاتر از خودتان دارند، زیرا تقریبا هیچ شانسی برای قانع کردن آنها نخواهید داشت و شاید حتی مورد خشم آنها قرار بگیرید.

  ♑ فال متولدین دی

  امروز یکی از آن روزهای کمیابی است که تعادل شما به هم ریخته است و به محض این که این اتفاق بیفتد معلوم نیست دیگران از کجا پیدایشان شده و به شما پیشنهاد کمک می کنند. اولین واکنش شما قطعا رد کردن پیشنهاد آنها خواهد بود، زیرا نمی خواهید ضعف و ناتوانی خود را بپذیرید. با این حال باید این نکته را به شما یادآوری کنیم که با نشان دادن واقعیت ماجرا به این حامیان خود اعتماد به نفستان را باز خواهید یافت. داشتن اعتماد به نفس هم به شما کمک خواهد کرد تا به تمام احساسات منفی خود غلبه کنید. اجازه ندهید ترس و عدم اعتماد به نفس شما را از ایده های خیلی خوبی که دیروز برای افزایش درآمدتان داشته اید منصرف کنند.

  ♒ فال متولدین بهمن

  امروز برای تصمیم گیری در مورد مسائل مادی به حس ششم خود اطمینان کنید. نگرش مثبت شما در این مورد موقعیت های خوبی را به سویتان جذب خواهد کرد که باید از آنها استفاده کنید. امروز مسائل عاطفی برای مدتی طولانی ذهن شما را به خود مشغول خواهند کرد. تردید و نگرانی در مورد وضعیت فعلی رابطه تان و همچنین آینده آن فکرتان را درگیر کرده است. شاید فکر کنید طرف مقابلتان نیز چنین احساسی دارد اما حرف زدن در این مورد به صورت مستقیم می تواند کار اشتباه و غیر معقولی باشد. بهتر است کمی صبر کنید و اوضاع را بیشتر بسنجید و طرف مقابلتان را نیز به طور تدریجی در جریان این نگرانی های خود قرار دهید.


  ♓ فال روز متولدین اسفند

  امروز دلتان می خواهد از پستویی که به آن پناه برده بودید بیرون آمده و در مرکز توجه قرار گرفته و راز مهمی را با هر کسی که حاضر به گوش دادن به حرف هایتان باشد در میان بگذارید. شاید کمی تردید و نگرانی داشته باشید، اما تصمیم خود برای گفتن واقعیت ها را، حتی اگر برای مدتی برایتان دردسر ساز شود، زیر سوال نبرید. شاید حقیقت برای مدتی آزار دهنده باشد، اما آثار دروغ برای همیشه باقی خواهند ماند. امروز حرف هایی که از یکی از دوستان و یا همکاران و یا دوستان خود می شنوید شما را به این فکر خواهند انداخت که مبادا از دستتان ناراحت شده است، اما به احتمال زیاد این مشکل به زندگی شخصی او برمی گردد و نباید حرف هایش را به دل بگیرید.
  اونی ک یادم نمیکنه حتما خوشه که من از یادش رفتم !!!!!!!
صفحه 174 از 174 نخست ... 74124154164169170171172173174
نمایش نتایج: از 2,596 به 2,600 از 2600

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •