ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 174 123456112151101 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 2600
    ana
    ana
    کوچولو پرتلاش برای فعال شدن

0
    73

New2 ☚ فــال روزانــه کوچــولو ☛

[center:6f027c9e72]در اين تاپيك٬ هر روز صبح٬ فال روزانه با دسته بندي افراد از روي ماه تولد قرار داده ميشود

براي خواندن فال امروز خود، به آخرين صفحه اين تاپيك مراجعه كنيد

مسول فعلي تاپيك: رضا جان (Reza1362)
    [/center:6f027c9e72]
    ویرایش توسط reza1362 : 2011.02.21 در ساعت 02:07
    ana
    ana

0
    73

86/2/27 پنجشنبه
    امروز به جاي اين كه بداخلاق باشيد به ديگران كمك مي كنيد. با ديگران دور هم جمع مي شويد و تمام مشكلات را فراموش مي كنيد و همديگر را مي بخشيد. يك جشن كوچك مي تواند فكر خوبي باشد.

فروردين

اگر احساس می کنید شخصی از مشورت با شما سود می برد نهایت سعی تان را بکنید که به او کمک کنید اما سعی کنید قراردادهای مالی طولانی مدت زیادی نبندید و به زودی تغییراتی صورت می گیرد . مسیر کلی زندگی تان در حال تغییر است زیرا در چند روز آینده خیلی چیزها اصلاح می شوند .
    ارديبهشت

امروز ذهنتان گسترده است و بسيار مثبت انديش تر هستيد و به طور كلي روحيه لطيف تري داريد. آماده ايد تا در رقابت هايي كه زندگي براي شما تدارك ديده است، شركت كنيد. اين كار را با لبخند و سياست انجام مي دهيد. روابط احساسي نيز عالي مي باشد زيرا در اين زمان بسيار جذاب هستيد، حتماً امشب به بيرون برويد.
    خرداد

امروز،زهره،در برج جوزا پس روی می کند.رئیس و یا همکاران مثل همیشه برای تان مفید نیستند.شاید هم بین شما و آن ها سوءتفاهم پیش بیاید و باید سخت کار کنید تا این اتفاق پیش نیاید.اگر منتظر گرفتن پولی هستید که اخیراً کار کرده اید باید صبور باشید.

تير

امروز شما مي خواهيد كه بدون توجه به وقايع اطراف، كار خودتان را انجام دهيد. اين خيلي مهم است كه احساس كنيد كار خودتان را انجام مي دهيد بدون اين كه راجع به نظر و يا نيازهاي افراد ديگر نگران باشيد و آنها برايتان مهم باشند! براي اين زمان اين كار خوب است، ولي پس از مدتي، بايد نسبت به ديگر افرادي كه در زندگي تان هستند نيز توجه نشان بدهيد و يا به شكايت هاي معمول و هميشگي آنها گوش دهيد.
    مرداد

با هر کسی مشکلی داشته اید اکنون آشتی می کنید.شاید همسرتان باشد اما ممکن است یک دوست یا اعضای خانواده باشد.آنها از این که اولین قدم را بردارند خجالت می کشند اما شما از اینکه قدم اول را بردارید خوشحال می شوید.
    شهريور

ونوس سیاره حاکم بر شما امروز وارد مسیر بازگشتی شده و این تاثیر نه چندان خوب بر روی برنامه های تعطیلات و سفرهایی که در این زمان دارید، خواهد گذاشت.ممکن است زمانی که نیاز دارید با افرادی صحبت کنید شما را قال گذاشته و یا در دسترس شما شما نباشند حتی ممکن است از رفتن به سفر منصرف شده و یا اشکالی در مسائل مالی تان رخ دهد پس نهایت سعی خود را بکنید تا بفهمید که چه اتفاقاتی د رحال رخ دادن است و شما در کجای کار قرار دارید.
    مهر

امروز ونوس پس روی می کندوبنابراین از حالا تا ماه ژوئن یکسری موانع در روابط شما با دیگران وجود دارد.سعی کنید برای جلوگیری ا ز سوءتفاهم به طور واضح صحبت کنید.صداقت بهترین راه از همه نظر می باشد.
    آبان

متاسفانه ونوس تصميم مي گيرد كه حركت پس گرد داشته باشد و در نتيجه ممكن است موقتاً سيستم حمايتي خود را از دست بدهيد. شما سعي كنيد، دليل هر چه هم كه مي خواهد باشد با همه، گرم و دوستانه باقي بمانيد.
    آذر

عطارد وارد برج ثور مي شود، اگر به فرزندانتان توجه كنيد آن ها امروز سرگرم كننده تر از هميشه خواهند بود. بازي پرانرژي را انجام مي دهيد و از آنجايي كه به ورزش نياز داريد اين بازي برايتان مناسب مي باشد. ونوس در برج جوزا پس روي مي كند و مانعي در رابطه با مسائل روزمره وجود دارد. لازم است كه يك روز به خودتان استراحت بدهيد.
    دي

ونوس امروز حرکت قهقرایی دارد بنابراین می توانید منتظر مشکلات کوچکی در روابط عاشقانه تان باشید. برنامه های اجتماعی تان که تحت کنترل شما هستند لغو می شوند یا به عقب می افتند و عاقلانه است که هر چه پیش می آید را آسان بگیرید و گرنه منجر به احساس اضطراب و ناکامی شما می شود . اگر فرزندی دارید آنها نیز می خواهند شکیبایی شما را امتحان کنند بنابراین سعی کنید در هفته اخیر آرام و خوش اخلاق باشید.

بهمن

حال عطارد به ثور نقل مکان کرده است و پی می برید که یکی از اعضای خانواده تان دارد گوشهای شما را می بندد غیبت را دوست دارید اما حقیقتاً می خواهید که برنامه هایتان پیش برود. تصمیم بگیرید به آنها مقداری وقت بدهید و سپس توضیح دهید که مجبورید پیش بروید اگر نیاز دارید یک دروغ مصلحتی بگویید.

اسفند
    ana
    ana

0
    73

جمعه 28/2/86

امروز مي توانيد انتظار تغييراتي را در رابطه با دوستان و آشنايان داشته باشيد. زيرا احساساتتان افزايش پيدا كرده است. امروز اصلاً حوصله تان سر نمي رود بلكه درست برعكس. از صبح تا شب سرگرم و فعال هستيد.

فروردين

به اطرافیان اعم از دوست و همکار و همسرتان بفهمانید که همیشه به فکرشان هستید حتی زمانی که توجه تان به سمت آنها نیست . امروز تنها آرزویتان شادی در زندگی است . حتی اگر به معنی کم کردن کار و مسوولیت های کاری باشد.
    ارديبهشت

خيلي كم صب رو طاقت هستيد، خدا به افرادي كه شما را ناراحت مي كنند رحم كند. سعي كنيد آرام باشيد و به ديگران اجازه ندهيد شما را عصباني كنند زيرا آنها اين كار را عمدي انجام مي دهند بنابراين چرا بايد عصباني شويد؟ امشب لازم است تا كمي استراحت كنيد و براي كسب آرامش به ناراحتي ها اجازه دهيد بروند.
    خرداد

مثل همیشه انرژی ندارید.بنابراین باید کارها را آرام انجام دهید و نقشه ای را که از پس آن برنمی آیید به عهده نگیرید.سعی کنید هر چقدر می توانید استراحت کنید از افرادی که پرانرژی هستند دوری کنید.امروز باید از خودتان پذیرایی کنید و دیگران حوصله شان سر می رود.

تير

آيا كسي با شما صادق است و يا اين كه به نحوي از بيان مسئله اي طفره مي رود ؟ با دقت پيش برويد، چرا كه تمام مطالب آن چيزي نيست كه به نظر مي رسد. و اگر حواستان جمع نباشد ممكن است به تله بيفتيد. به جاي نگه داشتن خروارها عدد و رقم در سرتان، آنها را روي كاغذ بياوريد تا مطالب مهم از ذهنتان فرار نكنند.
    مرداد

امروز همه چیز به نفع شماست.اگر در باشگاهی ورزش می کنید یا فعالیت گروهی دارید همه تلاش های تان نتیجه خوبی خواهد داشت.اگر شب با دوستان تان بیرون می روید،شبی به یادماندنی خواهد بود.

شهريور

امروز شخصی بسیار موذی و دمدمی مزاج شده و همانند یک گل بی حال از این طرف به آن طرف می افتد.اگر چه که شما او را تکان محکمی می دهید و یادآوری می کنید که باید از این حالت بیرون آید ویل این نصیحت شما کار چندانی از پیش نمی برد.بهترین راه این است که آنها را نشانده و از آنها سوال کنید که مشکل بر سر چیست و مطمئناً باید حاضر باشید که به آنها گوش داده و داستان آنها را نیز بشنوید.
    مهر

فرد خاصی مورد توجه دیگران است و هیچ حرفی برخلاف او نمی شنوید.احساس فوق العاده ای نسبت به این شخص دارید اما مراقب باشید که این احساس شما را کور نکند وحقایق را نبینید.بنابراین مراقب قلب تان باشید و آنرا پنهان کنید.
    آبان

شما مصمم ايد كه خود را وارد ماجرائي كه به يك همكار يا يك شرايط كاري مربوط مي شود وارد كنيد و اجباركردن شما به اين كه تغيير عقيده بدهيد كاري بيهوده است. شما بدلايلي احساس مي كنيد كه مهم است موضع گيري كنيد و گرچه احتمالاً* شما اشتباه نمي كنيد، ولي خيلي سياستمدانه نيست كه پا روي پاي كسي بگذاريد.
    آذر

امروز هر كاري انجام مي دهيد، خيلي مراب خودتان باشيد زيرا نقشه ستارگان امكان تصادف را نشان مي دهند. اين موضوع فقط در مورد كساني است كه محتاط نيستند و مراقب خود نيستند. بنابراين به عنوان يك انسان محتاط، از مسائل جدي دوري كنيد و از هوشتان استفاده كنيد.
    دي

تمام امروز به خوبی می تواند احساستان را بیان کنید اما گفتن چیزی که در حال حاضر به آن فکر کنید انعکاس بدی خواهد داشت . همچنین باید از نتیجه گیری های عجولانه دوری کنید . زیرا به سادگی حرفهای دیگران را اشتباه برداشت می کنید. کار درستی است که بین روراست بودن با خودتان و آزردن دیگران رابطه برقرار کنید. متولد بهمن ! این کاری است که باید انجام دهید.

بهمن

اگر احساس گناه می کنید همین الان آن را متوقف کنید. شما معمولاً از نظر زمان آنقدر بخشنده هستید که زمانی وقتتان تمام می شود و شکست می خورید . برای تمرکز روی موضوعاتتان پشت سر را نوازش می کنید. واقعاً* هیچکس کمتر از شما فکر نمی کند.

اسفند
    salim

کوچولو تازه به دنیا آمده

0
    0

خانومي خودتان به انچه كه دربالا گفتيد معتقديد براي من هيچ كدام از موارد فوق پيش نيومد شما چطور ؟ بهتر نيست مطالبي به درد بخور اعم از اينكه چطور زندگي كنيم چطور برنامه ريزي كنيم چگونه دوس بداريم وچگونه عاشق بشيمو........تحقيق كني وبنويسي by
    ana
    ana

0
    73

سليم جان
    فال روزانه كلي است ممكن است بخشي از آن براي شما درست باشه و بخشي براي ديگران البته فقط جنبه سرگرمي دارد زياد جدي نگيريد. فقط به جنبه سرگرمي به آن نگاه كنيد كه البته براي من بسيار وقتها درست گفته براي همين مشتاق شدم كه در سايت بگذارم شايد بقيه هم خوششان بيايد با اين حال باز هم تاكيد مي كنم به جنبه تفريح نگاه كنيد.
    gharibe
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    15
    138

سلام سلیم جان
    اگه میخواهی بدونی چطور باید زندگی کنی ،برنامه ریزی کنی،و غیره کاملترن برنامش رو دین بهت داده اگه نمیدونی کم کاری از خودت بوده
    با من غريبگي نکن با من که درگير توام
    چشماتو از من بر ندار من مات تصوير توام
    ana
    ana

0
    73

شنبه 29/2/86

امروز ماه نو در برج ثور مي باشد. شخصي ايده جديدي در زمينه مسائل مالي به شما مي دهد. سعي كنيد پيش از آن كه روش كنيد خوب فكر كنيد.

فروردين

امروز ماه نو در برج شماست . بهتر است کمی جشن بگیرید. هم ظاهرتان خوب است و هم احساس خوبی دارید و همه حرف های عاقلانه و منطقی شما را گوش می کنند . طرفداران زیادی پیدا می کنید و همه شما را تحسین می کنند.
    ارديبهشت

امروز ماه نو در برج ثور، قسمت خلاق چارت شما قرار دارد. شايد به خاطر تواضع و فروتني، استعدادها و توانايي هايتان را پنهان كنيد. نقشه هايي داريد كه مي خواهيد آنها را به همكارانتان بگوييد اما مي خواهيد مطمئن شويد كه با اين كار خودتان را احمق نشان نداده ايد كه حقيقتاً اين كار عاقلانه است. ماه نو زمان خوبي براي شروع تازه است. بنابراين اين مسئله را به ذهنتان بسپاريد.
    خرداد

چارت شما به روابط قانونی و سفرهای طولانی مربوط می شود.امروز ماه نو است و ماه نو نشانگر فرصتی است برای شروع کاری جدید بنابراین برای تعطیلات بعدی خود برنامه ریزی کنید.اگر می خواهید از کسی پیشنهادی در مورد کاری قانونی بگیرید امروز زمانش است.

تير

امروز ماه جديد است و در خانه گاو ظاهر مي شود. اين بالاترين نقطه جدول شماست. به اين معني كه شما در حال حاضر در موقعيتي عالي به سر مي بريد و قادريد كه تغييراتي را در كارتان و ديگر زمينه هاي كاري فراهم آوريد. ماه نو هميشه زمان خوبي است براي آغاز ماجرائي جديد پس از خلاقيت خود نهايت استفاده را برده و از نيروهايتان استفاده كنيد.

مرداد

ماه نو در برج ثور می باشد.اتفاقی با شخصی ملاقات می کنید که بعدها تاثیر زیادی در زندگی تان دارد.زیاد ذهن تان را به این موضوع مشغول نکنید،هر زمانی که مناسب باشد سیارات مقصودشان را به شما نشان می دهند.
    شهريور

امروز ماه نو شده و وارد علامت هوایی دوقلو خواهد شد.این امر حاصل خبرخوشی برای روابط نزدیک شما می باشد چرا که بدین معنا است که آنها وارد مرحله جدیدی خواهند شد که هر چیز ناردستی در آن اصلاح خواهد شد.هم چنین این ماه جدید،فرصت خوبی برای پس انداز کردن کمی پول به صورت جدی می باشد.حتی اگر میزان آن اندک باشد در طول مدت زمانی به میزان آن افزوده می شود.
    مهر

امروز ماه کامل است.سعی کنید روزتان را با شادی و تفریح پر کنید و با افرادی باشید که به شما احساس جوانی می دهند.در هفته های آینده کارهای خلاق و هنری برای تان بسیار عالی است.
    آبان

امروز ماه نو است و در خانه ارديبهشت قرار دارد، گرچه ممكن است ايده هاي بزرگي براي ايجاد تغييرات داشته باشيد، اشتياقتان ممكن است توسط نيازها و امور روزمره كاهش يابد. شايد بهتر است انتظارات خود را كم كنيد و توجه خود را روي آنچه د رحال حاضر با وقتي كه داريد متمركز كنيد.
    آذر

امروز ماه زيباي نو در برج ثور قرار گرفته است. اگر به دنبال عشقي مي گرديد، حتماً* موفق مي شويد. لطفاً* افرادي را كه خيلي از خود مطمئن هستند جدي نگيريد. كساني كه خجالتي و گوشه گير هستند و توجه شما را بيش تر جذب مي كنند.
    دي

امروز ماه نو در اردیبهشت است و شما را به برگرداندن صفحه جدیدی از زندگی خانوداگی دعوت می کند . در بعضی از راهها پیشقدم شوید . به این معنی که برای تغییر منزل اجازه گرفته اید یا تصمیم گرفته اید که مبلمان منزل را عوض کنید یا می توانید خبرهای عالی درباره اعضاء خانواده بشنوید. همچنین ممکن است با بخشی از گذشته تان سازش کنید. تا آن را فراموش کنید.

بهمن

اگر هلال ماه نو در ثور را بتوانید درک کنید به یک جاه طلبی یا یک رویا می توانید پی ببرید و شانس آن را دارید که این ها را نزدیکتر کنید. شاید بخواهید این را برای خودتان نگهدارید. اما آن به شما احساس سوزشی می دهد که بدانید می توانید بعد از همه به اهدافتان برسید.

اسفند
    salim

کوچولو تازه به دنیا آمده

0
    0

سلام برgaribe اميدوارم شما با دين غريبه نباشيد دوست عزيز ميشه شما اين كوتاهي بنده را با معلوات واطلاعاتي كه ميدهيد جبران بفرماييد مثلا دين در مورد ازدواج زن ومرد چي گفته ايا من ميتونم دوتا زن بگيرم چطوري بايه دختر خانوم دوست شم وايا مي تونم با او 3 يا 4 ماه رابطه داشته باشم وبعد جداشيم جنابعالي از نظر دين چگونه موارد فوق را شرح مدهيد خيلي مشتاقم نظرات شما را در اين صفحه بخوانم كه اين امر علاوه برمن موجب اگاهي ساير دوستان نيز ميشود اميد وارم دلاپل شما من دراوردي نباشد
    منتظرم .............موفق باشيد
    gharibe
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    15
    138

عزیز دلم راه برای رسیدن به خدا زیاد پس راهتو پیدا کن واین که تو دنبال برنامه میگشتی منم گفت کجا میتونی پیدا کنی من هم مثل شما همه چیز رو نمیدونم ولی خوب هر چقدر که بدونم سعی میکنم کمکت کنم
    salim

کوچولو تازه به دنیا آمده

0
    0

سلام من برغریبه // عزیزم اینکه گفتی برای رسدن به خدا راه زیاد است که شد حرف مارمولکی اینجوری به دوستت کمک میکنی ... اه نه گناه از شما نیست غریبه ها کمک نمی کنند بلکه نظاره گرند من هنوز پای حرفام هستم // می خوام که شما از این همه راه که فرمودید درمورد راه چگونگی رسیدن به خداوند از طریق ازدواج وروابط شرعی نظر خودتان را بفرمایید .......البته فقط نظر شخصی خودتان
    منتظرم .........درضمن سئوال من کاملا دینی شرعی واسلامی است وسئوالی است که ذهن اکثر دانشجویان را به خود مشغول کرده است
    موفق باشید
    ana
    ana

0
    73

سليم خان
    راه رسيدن به خدا هميشه گفته شده و هركس به مناسبت با ذاتش -خواسته هاش ـ تربيت و آنچه نياز وجوديش است راه را پيدا مي كند .
    گفتن راه توسط ديگران با اين تعصب شما فايده ندارد در تمام اديان گفته شده در تمام سخنرانيها هدايت شده خودتون ميدانيد كجا بايد بگرديد لطفا ادامه ندهيد اين بحث جاش تو اين قسمت نيست اينجا فال روزانه يك قسمت تفريحي و سرگرمي است

با ديد سرگرمي نگاه كنيد والسلام
    ana
    ana

0
    73

يكشنبه 30/2/86

در چند روز آينده اگر كار دفتري و يا رسمي داريد حتماًُ انجام دهيد. زيرا هيچ كس نمي تواند درخواست شما را رد كند. ديگران به صداقت و نقشه هايي كه مي كشيد احترام مي گذارند بنابراين افكارتان را براي آن ها بيان كنيد. حتماَ كمكتان مي كنند.

فروردين

افکارهای خلاق دارید اما مشکل شما این است که این افکارهای خلاق کمتر شده اند در حقیقت فشار عصبی زیادی داشته اید. مهمتر از همه اگر در امتحانی رد شده اید بهتر است این مسوولیت را به عهده کسانی بگذارید که اعتماد به نفس بالاتری دارند . حتی اگر به اندازه شما صبر و تحمل ندارند.
    ارديبهشت

هر نوع مانعي كه بر سر راهتان قرار بگيرد با آنها با اعتماد به نفس رو به رو شويد و بدانيد كه هيچ چيز نمي تواند جلوي سرعت شما را بگيرد. ستارگان امروز مشكلات را حل مي كنند البته شما هم نبايد پيشامدها را مقصر بدانيد و از وجود آنها ايراد بگيريد. افرادي در زندگي موفق هستند كه به دنبال اتفاقات و شرايطي كه مي خواهند بروند و آنها را بيابند. اگر نتوانند آنها را پيدا كنند خودشان شرايط را مي سازند. چرا شما هم همين كار را نمي كنيد؟
    خرداد

امروز زندگی هیجانات زیادی برای تان دارد و خوب سرگرمتان می کند.از این که همه چیز غیرمنتظره صورت می گیرند لذت می برید.به دنبال هم صحبتی می گردید که مملو از ایده های جالب باشد و توانایی ذهنی اش بالا باشد.

تير

امروز افكار شما به صورتي غير معمول تغيير خواهند كرد و از ديدن مطالب با ديدگاه هاي متفاوت لذت خواهيد برد. به اين شانس چنگ زده و هر مشكلي كه اخيراً* سر راهتان سبز شده است را مجدداً مورد بررسي قرار دهيد، زيرا ديدن مسائل از زواياي متفاوت، سريع تر شما را به راه حل مي رساند.
    مرداد

هر روز تصمیم تان برای ایجاد تغییرات حتمی تر می شود.اما باز هم برای اجرای آن باید کمی صبر کنید.گاهی اوقات سخت می شود در مقابل دیگران حرفی را مخفی نگه داشت و آن را عنوان نکرد.
    شهريور

امروز شما پر از حس ماجراجویی بوده که باعث گشوده شدن راه های جدید و هیجان انگیز به سوی شما خواهد شد.اگر چیزی هست که همیشه دوست داشتید آن را امتحان کنید ولی تا به حال هرگز موفق نشده اید،سعی کنید اکنون دوباره شانس خود را امتحان کنید.هم چنین شما علاقه خاصی به مسائل جهانی و منطقه ای پیدا کرده اید که می توانید در نتیجه آن مطالب زیادی را بیاموزید.
    مهر

با دیگران در مورد مسائل مهم صحبت می کنید.از اینکه با دیگران در ارتباط باشید بسیار خوشحال می شوید هم چنین از اینکه نظرات دیگران را بدانید و از معلومات آنها بهره ببرید نیز شاد می شوید.سعی کنید هیچ دعوتی را رد نکنید.
    آبان

زندگي امروز جريان ملايمي دارد و شما در همه زمينه هاي زندگي تان مي توانيد پيشرفت داشته باشيد. در ضمن از تجربه زندگي كردن بدون هيچ گونه فشار و استرس لذت مي بريد و از تاثيري كه روي خوب بودن كلي اوضاع زندگي تان و ظاهرتان دارد خوشحال ايد.فقط كافي است در يك نگاه در آينه بياندازيد و به بينيد بعد از سالها شروع به شكفتن و جوان تر نشان دادن كرده ايد.
    آذر

تحت هيچ شرايطي حرف هايي را كه مي شنويد، باور نكنيد. از آنجايي كه مي دانيد افراد زيادي نيستند كه مثل خودتان راستگو و صادق باشند. اما از لحاظي شما سزاوار گول خوردن هستيد زيرا به دلايلي بيش تر از آن چه به نظر مي آيد ساده لوح هستيد.
    دي

امروز یکی از دوستان تان شما را شگفت زده می کند در حالیکه اصلاً انتظارش را ندارید. چاره ای نیست . باید بگذارید کار خودشان را بکنند. روی هم رفته این درست همان رفتاری است که خود شما اگر در آن موقعیت قرار می گرفتید انجام می دادید.

بهمن

موضوعات خانه و دارایی زیر نورافکن هستند ( مرکز توجه حالات سیارات ) و بعضی از شما ممکن است تصمیم به تغییرات گرفته باشید. خوشبختانه شریک زندگی تان به نظر می رسد در توافق اصولی باشد.اما شما از همه استعدادتان برای نقاشی بیشتر عکس های خوش بینانه استفاده می کنید . اگر او ملاحظه جنبه مالی را نکند .

اسفند
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,518
    20,496

با تشكر فروان از زحمات آنا جان...
    واقعا وقت مي زلرن كه هر روز ما را از فال بهره مند مي كنند..

من خودم تشكر مي كنم...

چند تن از اعضاي هميشگي هم به من گفتن كه ازتون تشكر كنم...
    يه شعر در مورد فال:
    :idea:
    چندروزي است که حالم ديدني است
    حال من از اين و آن پرسيدني است
    گاه بر روي زمين زل مي زنم
    گاه بر حافظ تفأل مي زنم
    حافظ فالم را گرفت
    يک غزل آمد که حالم را گرفت:
    ما ز ياران چشم ياري داشتيم خود غلط بود آنچه مي پنداشتيم "
    ana
    ana

0
    73

دوشنبه سی و یکم اردیبهشت ماه 1386
    نام ماه
    سمبل ماه

امروز خورشيد به برج جوزا مي رود. اگر به كمكي احتياج داريد مي توانيد پيش دوستان خرداديتان برويد. البته مي دانم كه شما فردي مستقل هستيد و خودتان به تنهايي مي توانيد مشكلات را حل كنيد اما همه ما گاه گاهي كسل و خسته مي شويم. امروز يكي از همان روزهاست.

فروردين

امروز خورشید به برج جوزا می رود. این قسمت از چارت شما به مادیات مربوط می شود. بنابراین به جای این که پول خرج کنید آن را پس انداز می کنید واین تغییر ناخوشایندی است . همسرتان خوشحال می شود و حتی شاید از شما پول قرض بگیرد . سعی نکنید این زمان لذت بخش را خراب کنید.
    ارديبهشت

امروز خورشيد به برج شما مي رود و سال خورشيدي تان آغاز مي شود. هم ظاهر و هم احساس خوبي داريد و حقيقتاً* مي توانيد كمي هم ” پررو و گستاخ“ باشيد. اگر دوست خردادي داريد احتمالاً* با آنها تماس مي گيريد و در چند روز آينده از زندگي تان استفاده مي كنيد.
    خرداد

امروز خورشید به برج جوزا می رود.می توانید در اهداف دراز مدت و حرفه تان پیشرفت کنید.در این زمان دوست دارید در مرکز همه چیز باشید حتی اگر به طور معمول این کار را نمی کنید.برافراد تاثیر خوبی می گذارید بنابراین زمان مناسبی برای شرکت در مصاحبه ها و ملاقات هاست.

تير

خورشيد خانه اش را عوض كرده و به خانه هوايي دوقلوها وارد خانه شد و تمركز را برروي دوستان، نزديكان وروياهايتان خواهد گذاشت. در اين زمان ممكن است بيش از هر زمان ديگري خواستار روابط اجتماعي مفيد باشيد. و اين مسئله ممكن است دليل خوبي باشد كه براي خودتان لباس مهماني جديدي بخريد. به خودتان اجازه بدهيد كه كمي در روياهايتان به سر بريد، چرا كه آن چه در آغاز با روياپردازي آغاز مي شود، مي تواند بعداً به واقعيت تبديل شود.
    مرداد

خورشید به برج جوزا می رود.این قسمت از چارت شما مرموز و مخفیانه است.فرصت کمتری دارید تا نقشه های تان را وسعت دهید.می دانم که واقعاً ناراحت هستید اما از آن جایی که دوست دارید همه چیز عالی باشد باید کمی صبر کنید.
    شهريور

اکنون شما در چهارچوب ذهنی بسیار خلاقی قرار دارید و می توانید راه حل مشکلات قدیمی خود را به راحتی بیابید.بجای این که مشکل را از همان زاویه قدیمی نگاه کنید و به جایی نرسید،بهتر است زاویه دیدتان را عوض کنید و ببینید چه اتفاقی خواهد افتاد.راه آنقدر باز خواهد شد که شما متعجب شوید.
    مهر

این قسمت از چارت شما به روابط صمیمانه مربوط می شود.بنابراین اگر به شخصی احساس قوی تری پیدا کردید تعجب نکنید.مادیات نیز اهمیت زیادی پیدا می کند.ازخصوصیات شما خوداری می باشد.اما امروز نمی توانید این کار را انجام دهید.
    آبان

چون مقدار زيادي فعاليت هاي سياره اي در خانه خرداد يعني خانه روابط شما، موجود است عشق در فضا موج مي زند. شما يك روحيه خوشگذراني داريد و احتياج داريد كه با دوستاني باشيد كه اين حس شما را تقويت كنند. انرژي مرتعش شما خيلي خاصيت آهنربائي به شما مي دهد و در نظر افرادي خيلي جذاب مي شويد و شما از مركز توجه بودن در حال حاضر بسيار لذت مي بريد
    آذر

امروز خورشيد به برج جوزا وارد مي شود. اين قسمت از چارت شما به كار و زندگي روزمره مربوط مي شود. درهفته هاي آينده وقتتان بسيار پر خواهد بود بنابراين از هر فرصتي براي استراحت استفاده كنيد. هم چنين زمان بسيار مناسبي براي رفتن به لب ساحل، و اگر اضافه وزن پيدا كرده ايد زمان آن است كه با ورزش وزنتان را پايين آوريد.
    دي

خورشید امروز به خرداد می رود و به قسمت رفتارهای عاشقانه فرزندان خلاقیت و بیان احساسات شخصی چارت شما مربوط می شود . این تاثیر خود در صحبت با دیگران و پیدا کردن دوستان جدید اگر علایق مشترکی با آنها داشته باشید بهترین استفاده را ببرید. درک شما تمام مدت کار می کند و می توانید درباره رضایت مندی رضایتمندی شخصی و سلامتی نزدیکان تان تصمیم بگیرید.

بهمن

حالا خورشید به جوزا داخل شده است و شما هیجان زده خانه تان هستید. اگر تولید کننده یا فروشنده لوازم خانگی هستید می توانید از مشتریان جدید لبریز شوید . ولی قبل از فرستادن جنسی از ارزیابی اعتبار آنها مطمئن شوید.

اسفند
    gharibe
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    15
    138

ممنون از فالهات جالب بود خوشم اومد
  16. 1
صفحه 1 از 174 123456112151101 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 2600

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع