ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 6 از 18 نخست ... 23456789101116 ... آخرین
نمایش نتایج: از 76 به 90 از 268
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,518
    20,496

Tick راهنمایی به کوچولو ها

سلام به همه دوستان

دوستان مي توانند مشكلاتشان را اين جا مطرح كنند به كمك اعضا و اينجانب، راه حلي به آن ها نشان دهيم.

با تشكر
    katreenmiko
    کوچولو در حال فعال شدن

8
    1

سلام منم میخوام مشکلمو بگم که اگه امکانش هست کمکم کنید :?: با تشکر :?:
    من یه مدتی میشه که از یکی از همکلاسی هام خوشم اومده نمیدونم چند سالشه ولی از من بزرگ تره من خیلی ازش خوشم اومده واونم مثل اینکه از من خوشش اومده چون اون هیچوقت با کسی حرفی نمیزنه منظورم اینکه با دخترا حرف نمیزنه و من تا حالا ندیدم که وقتی راه میره برگرده پشته سرشو نگاه کنه ولی وقتی من داشتم با دوستم میرفتم 2بار برگشت عقبو نگاه کرد من فکر کردم میخواد دوستمو نگاه کنه ولی منو نگاه میکرد خلاصه فهمیدم که از من خوشش میاد منم وقتی میرم کلاس نگاش میکنم دیروز که رفته بودم داشت با موبایلش صحبت میکرد بعد که قطع کرد منو که دید صبر کرد که من از خیابون رد بشم بعد از تو چمنا رفتم اون منو دید وروشو کرد به من و منو نگاه کرد بعد من رفتم اونم رفت وقتی هم که رفتم کلاس از تو کلاس که نشسته بود منو نگاه کرد منم همینطور خلاصه من الان خیلی بهش علاقمندم اصلا شبا خوابم نمیبره و همش اونو جلو خودم میبینم وقتی هم که ازش مینویسم مثل الان یا وقتی که ازش حرف میزنم استرس وجودمو میگیره یا شایدم خیلی هیجان زده میشم نمیدونم نمیدونم چی کار کنم خیلی وقته منتظرم ببینم چیزی بهم میگه یا نه ولی چیزی نگفته چون اون اصلا با کسی حرف نمیزنه ...
    حالا من چی کار کنم یعنی اون چیزی میگه ؟؟؟؟ یعنی حرفی میزنه؟ من چیکار کنم من اقدام کنم و بهش بگم یا نه؟؟؟ اصلا فراموشش کنم؟ اصلا اون که به من نگاه میکنه منو دوست داره یا اینکه فقط همینجوری منو نگاه میکنه؟؟؟
    لطفا کمکم کنید و ی راهی بهم معرفی کنید
    با تشکر :?:
    ... S@Min& I
    bahareh_M
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    0
    8

katreenmikoجون
    من فکر کنم اگه بی خیالش بشی خیلی بهتره
    من اونیو که گفتم نامزد بودیم بی خیالش شدم
    حالا که من بی خیال شدم اونبرگشته و بهم التماس میکنه ککه باز همه چی بشه مثل اول
    ولی من واقعا دیگه نمیخوام باهاش باشم
    حالا دلیلش بمونه 8)
    ولی ما که 3/4 ساله همو میشناسیم من وقتی بیخیالش شدم تازه فهمیدم چه اشتباه بزرگی کردم
    اول خوب همه جوانبو بسنج
    بعد هر کاری میخوای بکنی
    هر تصمیمی که گرفتی رو با بچه های کوچولو در میون بذار
    از همه راهنمایی بخواه و تنهایی تصمیم نگیر
    چون الان تو هر تصمیمی بگیری از رو احساسه
    باید با عقل و منطق تصمیم بگیری
    اگه باز سوالی داریو میدونی کمکی از من بر میاد بگو
    اگه بتونم حتما کمکت میکنم
    امیدوارم اگه به چشم خدا(نه به چشم من و تو) اون هم کلاسیت خوبه واست و بهترین کیسه بهش برسی
    بای
    www.mobina-j.blogfa.com
    sarakhanom
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    0
    6

سلام لطفا منو راهنمایی کنید
    من 5/4 ساله که ازدواج کردم همسرم خیلی خوبه و مرد ایده اله منه .
    ما تا امروز بدون هم حتی مسافرت ،سینما ،پارک و مهمونی نرفتیم همیشه و همه جا با هم هستیم بجز محل کارمون ، حتی همسرم استخر و باشگاه هم نمیره اما در عوض هرروز به پارک میریم و با هم ورز ش میکنیم. هردو شاغل هستیم با حقوق وزارت کار تازه بعد از ساعت کاری همسر توی آژانس کار میکنه همه اینها رو گفتم تا شما خوب دقت کنید تا بتونید راهنماییم کنید.
    هم هچیز عالی بود تا این که 3 روز پیش دوست همسرم که ژاپن زندگی میکرد به ایران اومد و ما اون و همسرش و به خونمون دعوت کردیم ،دوست همسرم کلی از مزایای اونجا کار حقوق خوب .... تعریف کرد و از اونجا که گرونی ،مستاجری و ....... توی زندگی همه هست همسرم به شدت علاقمند شده که بره البته اون بره و 7ماه تا 1 سال بعد من برم فقط منتظر جواب منه ، لطفا اگر میتونید راهنماییم کنید کسی از زندگی در اونجا چیزی میدونه ایا باید برم یا نه(درسته که بعضی وقتها زندگی سخت میشه اما برای من پولش مهم نیست ) برام همسرم از همه دنیا مهمتره ،
    ای بهانه ی زنده بودنم؛ من تو را به کسی هدیه می دهم که قلبش بعد
    از هزار بار دیدن تو، باز هم به دیوانگی و بی پروایی اولین نگاه من بتپد.
    sarakhanom
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    0
    6

یعنی واقعا هیچ کس نمیتونه منو راهنمایی کنه؟ :cry: :cry: :cry: :cry:
    reza1362
    معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,798
    4,885

[SIZE=3:a34c64ccd2]به نظر من كه اگه كارتون دولتي هستش و حقوق دولتي دارين اينكار رو نكنين چون در زمان بازنشستگي و پيري خيلي مي تونه كمكي بسيار عالي باشه اينرو چون پدر بزرگم اينا كارمند دولت بودم تجربه اش جلوي چشامه كه در دوران پيري خيلي به كمكوشن اومده واگه اين حقوق نباشه ديگه خودتون ميتونين حدس بزنين چي ميشه! اين مزيت حقوق بازنشستگي بر تمام كارهاي ازاده

بعدش اينكه هيچ جا وطن خودمون نميشه حالا هرچقدر كه خوب و عالي باشه

اميدوارم كه تونسته باشم كمكي كرده باشم

[/SIZE]
    اگر یک روز از زندگی من باقی مانده باشد

از هر جای دنیا چمدان کوچکم را می بندم راه می افتم

ایستگاه به ایستگاه…

مرز به مرز…

پیدایت می کنم ، کنارت می نشینم

بهت میگم تا بی نهایت دوستت دارم…

من یاور یقین و عدالتم من زندگی ها خواهم ساخت،
    من خوشی های بسیار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمین خواهم کرد،
    زیرا شادمانی او شادمانی من است.

کوروش بزرگ
    omid_donya
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فوق فعال

1
    12

سارا جان به نظر من تاجايي كه ميتوني كاري كن كه از رفتن پشيمون بشه

چون به قول داداش رضا هيچ جايي وطن خود آدم نميشه

پدر مادر تمام اقوام ...

البته بازم ميگم گلم تا جايي كه ميتوني نه اينكه كاري كني كه زندگيتون خراب شه
    اينم نظر من
    sarakhanom
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    0
    6

دوستای خوبم ممنون از شما

ممنون دنیا جون و ممنون آقا رضا، بلاخره به قول ما خانمها درکه درمانی و قهردرمانی و ناز درمانی و ........ یه تاثیراتی داره :D

همسرم کلا صرف نظر کرده و قرار نیست ما جایی بریم :P :wink:
    omid_donya
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فوق فعال

1
    12

خواهش ميكنم سارا جونم

خيلي خوشحال شدم عزيزم،اميدوارم هميشه توي زندگيت خوشبخت بشي گلم :!: :?:
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,518
    20,496

نقل قول نوشته اصلی توسط sarakhanom
    سلام لطفا منو راهنمایی کنید
    من 5/4 ساله که ازدواج کردم همسرم خیلی خوبه و مرد ایده اله منه .
    ما تا امروز بدون هم حتی مسافرت ،سینما ،پارک و مهمونی نرفتیم همیشه و همه جا با هم هستیم بجز محل کارمون ، حتی همسرم استخر و باشگاه هم نمیره اما در عوض هرروز به پارک میریم و با هم ورز ش میکنیم. هردو شاغل هستیم با حقوق وزارت کار تازه بعد از ساعت کاری همسر توی آژانس کار میکنه همه اینها رو گفتم تا شما خوب دقت کنید تا بتونید راهنماییم کنید.
    هم هچیز عالی بود تا این که 3 روز پیش دوست همسرم که ژاپن زندگی میکرد به ایران اومد و ما اون و همسرش و به خونمون دعوت کردیم ،دوست همسرم کلی از مزایای اونجا کار حقوق خوب .... تعریف کرد و از اونجا که گرونی ،مستاجری و ....... توی زندگی همه هست همسرم به شدت علاقمند شده که بره البته اون بره و 7ماه تا 1 سال بعد من برم فقط منتظر جواب منه ، لطفا اگر میتونید راهنماییم کنید کسی از زندگی در اونجا چیزی میدونه ایا باید برم یا نه(درسته که بعضی وقتها زندگی سخت میشه اما برای من پولش مهم نیست ) برام همسرم از همه دنیا مهمتره ،

سلام سارا خانم!

به نظر من هم با اين شرايط رفتن مناسب نيست!
    چون آدم بايد جايي بره كه جاي پيشرفت داشته باشه كه ژاپن چنين جايي نيست!

شكر خدا هم انگار مشكلتون حل شده!

و نكته اينكه، اينجا مشاوره عاشقانه هستا :oops:
    اما عيبي نداره!!! :wink:

موفق و بدون مشكل باشيد
    katreenmiko
    کوچولو در حال فعال شدن

8
    1

[SIZE=3:b483430796]سلام دوستان منم میخواستم مشکل خودمو بگم اگه امکانش هست منو راهنمایی کنین با تشکر :?:
    دو ماهی میشه که از ترم زبانم میگذره و دوشنبه امتحان دارم تو این مدت خیلی به استادم علاقه مند شدم ولی اونو نمیدونم
    من اول فکر میکردم که 26 سالشه اخه این طوری نشون میده ولی دیروز از یکی از بچه های کلاسمون شنیدم که 20 سالشه یعنی خیلی جوونه ...
    من تو این دو ماه خیلی بهش عادت کردم دیروز رفته بودم که امتحان speakingبدم وقتی منو دید احساس کردم که خوشحال شد چون وقتی رفتم داخل کلاس به جای اینکه شروع کنه به پرسیدن سوالا اول ازم پرسید که خوبم یا نه منظورم اینکه حالمو پرسید در صورتی که از بچه های دیگه اینارو نپرسید حالا من نمیدونم که ایا اونم به من علاقه مند هست یا نه اخه از روی یه احوال پرسی نمیشه فهمید ...
    به نظر شما از چه راهی میتونم بفهمم که بهم علاقه داره یا نه؟
    اگه بخواد بهم غیر مستقیم بفهمونه که دوستم داره بنظر شما چی کار میکنه؟
    این موضوع خیلی برام مهمه ذهنمو مشغول کرده
    اگه امکانش هست منو راهنمایی کنید
    با تشکر از شما :?:
    [/SIZE]
    ... S@Min& I
    mal_mal
    کوچولو در حال فعال شدن

0
    0

سلام.من نمیشناسمت اما خودمم شرایط تورو داشتم.
    گاه برای ساختن باید ویران کرد/گاهئ برای داشتن باید گذشت وگاه در اوج تمنا باید نخواست.
    موفق باشی.
    آسمان هر شب به ماه خویش نازد
    می، نداندتا سحرگه،خفته با یک آسمان ماه در زمینم!
    tribute

کوچولو شیرخواره

0
    0

سلام _ من آرش هستم و 18 سالمه یه پسر خیلی احساساتی هستم و زود به یکی دل میبندمو وابسته میشم.جریان من خیلی پیچیده و طولانی هست پس اگه طولانی شد ببخشید.
    من حدود 1ساله پیش از یه دختر خانوم تو کلاس زبان خوشم اومد خوب اونم از من بدش نمیاومد همیشه سعی میکردم خودمو بهش نزدبک کنم و با دادن چیزایی که دوست داشت خوشحالش کنمو یه جوروی حالیش کنم که دوسش دارم.خلاصه هفته ها و ماه ها میگذشت و من چند بار سعی میکردم بهش بگم اما تا میخواستم بهش بگم زبونم بند می اومد آخه من تا قبل از اون با دختری دوست نبودمو راهشو بلد نبودم.تا اینکه با یکی از دوستانم مشغول ساخت یه نرم افزار شدم که من به سرم زد که به اون دختر بگیم بیاد با ما کار کنه و یه گروه تشکیل بدیم و برای اینکه تنها نباشه به یکی از دوستاشم گفتیم بیاد تو گروه.کارمونو شروع کردیم و چند ماهی از کار نگذشته بود که دوست اون خانوم یه مشکلی براش پیش اومد و مجبور شد از گروه جدا بشه اون دختری هم که من دوسش داشتم به خاطر دوستش کنار کشید من بازم چند بار سعی کردم که بهش بگم اما اون یهجورایی وانمود میکرد که دوست پسر داره و منم به همین خاطر نگفتم بهش تا اینکه چند ماه گذشت و من دانشگاه قبول شدم اینم بگم که من کیش زندگی میکردم اما دانشگاه کرمان قبول شدم .بعد از اینکه ازون دختر نا امید شدم به یکی از دوستام گفتم که به کمک دوست دخترش برای منم یه کاری بکنن چون واقعن از تنهایی داشتم دیوونه میشدم اونم برام یه دختر خوب پیدا کردو باهاش دوست شدم اونم دختر خوبی بود و منم دوسش داشتم تا اینکه بعد از 3ماه دوستی او دختر گفت که نمیخواد دوست پسر داشته باشه رابطه ما فوق العاده عالی و خوب بود و همدیگرو دوست داشتیم اما اون دیگه نخواست باهم باشیم. من خیلی اصرار کردم که نره اما اون قبول نمیکرد دلیل خاصی هم برای جدایی نداشت فقط میگفت دوست نداره و نمیخواد دوست پسر داشته باشه اینم بگم که من با هزار بدبختی راضیش کرده بوم که با هم دوست بشیم. طبق آماری هم که ازش گرفتم فهمید با پسره دیگه ای دوست نیست و شمارشم هی عوض میکنه که من پیداش نکنم.
    من هنوز یه جورایی با اون دختر اولی که میخواستمش در ارتباط هستم اونم جریان دوستی منو اون دختر رو کاملا میدونه چون با هم همکلاسی هستند.
    حالا با توجه به همه این مسایل راه حل شما چیه؟
    6 بهمن تولد اون دختری هستش که باهم دوست بودیم و جدا شد. آیا براش کادو بگیرم و تلاش کنم و برش گردونم یا نه؟
    یا به اون دختر اولیه پیشنهاد بدم؟چون احتمالا اونم با کسی دوست نیست.

تورو خدا کمکم کنید من تو شرایط خیلی بدی هستم و کاملا گیج شدمو نمیدونم باید چیکار کنم.
    منتظر جواب شما هستم.
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,518
    20,496

سلام آرش جان
    شما خيلي قضيه رو پيچيده ميكني...

اگر فكر ميكني اولي رو دوست داري، برو بهش به آرامي بگو دوستش داري و خيلي وقته كه دوستش داري و الان هم ديگه با كسي نيستي!

اگر اونم بخواهدت، قبول ميكنه و اگر نه هم كه ...

به نظرم اون دوست دخترت هم ديگه به رد دوستي نميخوره
    چون يا پيچوندنت و ديگه نيمخواهدت
    يا اينكه دليل خيلي خاصي داره كه در هر صورت ديگه باهات دوست نميشه
    tribute

کوچولو شیرخواره

0
    0

سلام آرش هستم

ممنون از راهنماییتون_ یه چند روزی هست که با همون دختر اولیه دوباره ارتباط برقرار کردم خیلی خوب داره بهم پا میده حتی خودش شمارشو بهم داد و فکر نمیکنم بدش بیاد نظر شما چیه؟بگم بهش .اما فعلا که من کرمان هستم و مشغول امتحانات دانشگاه اما اول بهمن برمیگردم کیش.
    خواستم اینو ازتون بپرسم که تو همین چند روزه بهش بگم یا نه برگردم کیش بعد بگم بهش؟

منتظر جوابتون هستم .
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,518
    20,496

آفرين
    زياد فرقي نداره دوست عزيز!

اينجا يا اونجا و زمانش مهم نيست زياد
    !مهم اينه كه توي يك زمان و محل مناسب باشه!
    يعني در خلوتي و ارامش
    نه تند تند و جاي شلوغ!
صفحه 6 از 18 نخست ... 23456789101116 ... آخرین
نمایش نتایج: از 76 به 90 از 268

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)