ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 15 از 18 نخست ... 5101112131415161718 آخرین
نمایش نتایج: از 211 به 225 از 256
    laleh2001

کوچولو تازه به دنیا آمده

0
    4

Icon16 در خواست کمک و مشاوره عشقی

من یه دختری بودم که اصلا به ازدواج فکر نمی کردم یعنی اصلا قصد ازدواج نداشتم و نسبت به اطرافم خیلی بی توجه بودم ولی جدیدا تصمیم گرفتم ازدواج کنم .حدودا دوسال پیش یه پسر تودانشگاه به من ابراز علاقه کرد ولی من اصلا متوجه نشدم دوستام چند بار به من گفتند ولی من باور نمی کردم تا اینکه دو هفته پیش چند تا اس ام اس عاشقانه برام فرستاد تازه متوجه علاقه اش به خودم شدم .چون الان قصد ازدواج دارم نسبت به این مسیله بی توجه نیستم البته اینم بگم من بدلیل یک سری مشکلاتی که با برادرهام داشتم کلا از خانه فراری بودم وخیلی با خانوادم صمیمی نیستم وخیلی احساس تنهایی می کنم .بخاطر همین وقتی اس ام اس های اونو دیدم خوشحال شدم .اولش یه کم تعجب کردم بعداز دوروز تصمیم گرفتم جوابشو بدم .البته یه متن معمولی براش فرستادم بعد از اونم دوتا دیگه متن معمولی براش فرستادم .ولی اون جواب نداد. منم از این بابت خیلی ناراحت هستم .الان همش منتظرم که جواب بده .اینم بگم من ادم خیلی بی احساسی هستم خیلی تعجب میکنم چطور فقط با سه تا اس ام اس عاشقانه اینقدر تحت تاثیر قرار گرفتم .البته اولین باریه که این جملاتو از یه پسر می شنوم واولین باریه که به یه پسر توجه کردم .اگه قبلا یکی یه همچین چیزی رو برام تعریف می کرد بهش می خندیدم .دوست دارم اون دوباره برام اس ام اس بفرسته .به نظر شما من چکار کنم البته چون جواب اس ام اس های منو نداده دوست ندارم دوباره بهش اس ام اس بدم .ولی بعضی اوقات احساس پشیمانی می کنم که چرا توی دانشگاه بهش بی توجه بودم .اینم بگم من بخاطر اینکه احساس تنهایی می کردم همیشه دوست داشتم یکی پیدا بشه بهم محبت کنه .با این وجود هنوز مطمین نیستم دوستش دارم یا نه ؟نظر شما چیه من چکار کنم ؟ازاینکه به حرف های من توجه می کنید خیلی ممنونم مزاحم شما شدم خداحافظ
    ویرایش توسط MELINA : 2011.03.17 در ساعت 23:31
  2. 1
    cracking
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    1,007
    1,897

New22

نقل قول نوشته اصلی توسط memol61 نمایش پست ها
    آیا وقتی یک پسر به مدت دو سال هست که عاشقتونه و ازتون میخواد که باهاش ازدواج کنید چقدر احتمال داره که بعد از ازدواج دوست داشتنش تموم بشه و ازتون سیر بشه و یا اصلا پشیمون بشه که باهاتون ازدواج کرده؟

نگار جان آدما با هم متفاوتن
    خیلی هم متفاوتن نمیشه از روی تجربه خودم بهت بگم چکار کنی
    اما امیدوارم بتونم راهنماییت کنم

یک آقایی بود که 2 سال مدام بهم میگفت دوسم داره و منو میپرسته اولا جدیش نمیگرفتم اما بعد یک سال منم بهش علاقه پیدا کردم شایدم عادت کرده بودم اگه یک روز ازش خبر نداشتم دیوونه میشدم
    خلاصه انقد گفتو گفت تا من قبول کردم بیاد خاستگاریم
    اما مامانم گفت نه
    دلیل هم نمیگفت
    منم به سرم زد مثل خیلی ها باهاش برم اما وقتی به مامانم فکر کردم این کارو نکردم
    شاید باورت نشه اما یک ماه مدام میومدن خاستگاری و مدام زنگ میزدنو اسرار میکردن مامانم هم میگفت نه
    منم فکر میکردم دیگه عاشقمه و اگه حتی یک سال هم مامانم بگه نه بازم خسته نمیشه و میاد خاستگاریم
    اما بعد یک ماه دیگه خبری ازش نشد
    شاید باورت نشه اما این بی خبری فقط 1 هفته طول کشید چون بعد یک هفته خبر ازدواجش بهم رسید
    همیشه خدارو شکر میکنم که باهاش ازدواج نکردم اونی که 2 سال مدام میگفت دوسم داره بعد یک ماه اسرار برای ازدواج با من خیلی راحت خسته شدو منو فراموش کرد

اما از طرفی دوستم 6 ماه با یکی دوست بودو به قولی عاشقو معشوق بودن بعد 6 ماه ازدواج کردنو الان 4 ساله دارن زندگی میکنن و به همون شدت روزای اول همدیگرو دوست دارن

عمو و زن عموی خودم 4 سال با هم بودن به دلیل مخالفت خانواده هاشون نمیشد که ازدواج کنن اما بالاخره کار خودشونو کردن و یک قفته بعد از به دنیا اومدن من عقد کردن عشقشون خیلی دووم نیاورد یعنی همدیگرو دوست دارنا اما نه مثل روزای اول الان هر دو پشیمونن که شاید اگه به حرف بزرگترا گوش میدادن الان خوشبخت تر بودن

به نظر من اگه ازدواج با انتخاب خود فرد بدون رضایت خانواده باشه یا بالعکس با انتخاب خانواده و بدون رضایت فرد باشه موفق نیست
    فقط در صورتی موفقه که خودت از طرف خوشت بیاد یا دوسش داشته باشی و خانوادهت هم اونو تایید کنن

امیدوارم موفق باشی و انتخاب درستی بکنی

کورش کبیر:

من برای متنفر بودن از کسی وقتی ندارم

زیرا من گرفتار دوست داشتن کسانیم که دوستم دارند
    memol61

معاون کل کوچولو
    19,878
    15,610

مثلا بعد از عمری کمک خواستما

یعنی فقط نیوشا و مینا به فکر بودن

منتظر نظرات بقیه هم هستم
    گناهانم را دوست دارم
    بیشتر از تمام کارهای خوبی که کرده ام
    چون آنها واقعی ترین انتخاب*های منند
    _Shadow_
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    106
    109

نقل قول نوشته اصلی توسط memol61 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستای خوبم

من یه سوال ازتون دارم امیدوارم که بتونید کمکم کنید

البته دوست دارم آقایون و کسانی که در این زمینه تجربه داشتند بیشتر جواب بدن و بقیه هم ممنون میشم نظرشونو بگن

آیا وقتی یک پسر به مدت دو سال هست که عاشقتونه و ازتون میخواد که باهاش ازدواج کنید چقدر احتمال داره که بعد از ازدواج دوست داشتنش تموم بشه و ازتون سیر بشه و یا اصلا پشیمون بشه که باهاتون ازدواج کرده؟

خواهشا جوابمو بدید
    سلام ، به نظر من اگه واقعا عاشق باشه خب بعد ازدواج هم فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد ، اما ممکنه مثل همون اول نباشه اونم عادیه .
    البته من ازدواج نکردما نظرمو گفتم
    دلم تنگ است ، دلم اندازه حجم قفس تنگ است
    سکوت از کوچه لبریز است ، صدایم خیس و بارانیست ، نمیدانم چرا در قلب من پاییز طولانیست ...
    arezoojmh

کوچولو تازه به دنیا آمده

0
    7

سلام,من تازه عضو شدم زیاد وارد نیستم.دلیل اینکه توی این سایت عضو شدم همینیه که میخوام بگم.......
    پسری رو میشناسم که تقریبا 6,7 ساله که دوسش دارم 6 سال پیش فکر میکردم یه حس بچگانس ولی الان حسم خیلی قوی شده و خیلی دوسش دارم تا پارسال فکر میکردم اونم دوسم داره ینی رفتاراش با من اینو میگفت مثلا عین من از سلام کردن با من فرار میکرد از دست دادن با من هم همینطور گه گاهی هم که میخواستم نگاش کنم وقتی برمیگشتم میدیدم نگاش رو منه یا یه بار به اسرار یکی از دوستان تو یه مهمونی که داشتم میرقصیدم یکی دیگه دسته اونو کشید تا با من برقصه ولی خیلی سریع خودشو کشید کنار تا حتی یه لحظم با من روبه رو نشه خلاصه اگه شمام جایه من بودید یه همچین ذهنیتی براتون پیش میومد ولی پارسال خیلی ناگهانی با یکی از دوستام که خیلی باهاش جور بودم دوست شد و بهش گفته بود به من نگه تا مشکلی پیش نیاد بعد از یه مدتم بهش گفته که با من نگرده و من دختر خوبی نیستم بعدشم فهمیدم با یکی دیگه که باز جز دوستای من بود ولی دوست خیلی دور,سروسری داره البته اینجوری میگفتن....باز من به دیدنش فقط دل خوش کرده بودم که تازگیا به خاطره یه دعوا خیلی خیلی کم میتونم ببینمش دلم واقعا براش تنگ شده و دلم میخواد ببینمش واقعا دارم زجر میکشم کمکم کنید
    NiniAshegh

پیشکسوت کوچولو
    24,106
    30,401

دوست من این جرفایی که شما زدی نشونه عشق یه پسر نیست حداقل در حالت عادی

شاید نشونه عشق دخترونه باشه اما پسری که عاشقه به عشقش نزدیکه میشه و همه سعیش رو میکنه برای حفظ این

نزدیک بودن البته شایدم من غلط بگم اما خب من تمام مردای عاشقی که دیدم و مطمئن بودم عاشقن اینجوری بودن نه اونی

که شما میگی

در مورد دوستت هم که خب با دوستت دوست شده بدون اینکه به شما تعهدی داشته باشه و شما خودتون فکر کردین

اون دوستتون داره اون کار غلطی نکرده حداقل به نظر من

شما هم بهتره منطقی فکر کنی
    دلم برای تو تنگ است
    و این را نمی توانم بگویم
    مثل باد که از پشت
    پنجره ات می گذرد
    و یا درخت ها که
    خاموش اند
    سرنوشت عشق
    گاهی سکوت است
    arezoojmh

کوچولو تازه به دنیا آمده

0
    7

میدونم مشکلمم همینه چن بار سعی کرده که بهم نزدیک بشه ولی من هربارش به خاطره کارای مسخرش از دستش شاکی بودمو جوری باهاش رفتار کردم که از دفعه ی بعدش جرات نکرده بیاد جلو چون خیلی مغروره....مثلا یه بار که میخواست خودشو با من خیلی صمیمی نشون بده یا صمیمی کنه....دقیقا وقتی این کارو کرد که چند روز پیشش به دوستم گفته بود با من نگرده و من دختره خوبی نیستم یعنی اون موقع با دوستم دوست بوده منم واقعا از دستش عصبانی بودمو .....
    بعدم من نمیگم تعهدی نسبت به من داره من سوالم اینه آخه خخخخخخدددددااااا چرا این باید اد دست بذاره رو دخترایی که دورو بره مننو خیلیم آس نیستن که بگیم عاشقشون شده دخترم که دورو برش زیاده
    من فقط دنبال فهمیدن این نیستم که واقعا دوسم داره یا نه بیشتر میخوام فراموشش کنم ولی نمیتونم
    NiniAshegh

پیشکسوت کوچولو
    24,106
    30,401

خب از قدیم میگن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد این میتونه یه دلیل باشه

یه دلیلش میخواد تو رو حرص بده چون احتمال داره دوستت داره ولی بخاطر غرورشه! البته احتمالش کمه بنظرم اما هست

برای فراموش کردنشم به نظر من بهترین راه اینه که معشوق بهتر داشته باشی و بهترین معشوقم کسی نیست جز خدا
    دلم برای تو تنگ است
    و این را نمی توانم بگویم
    مثل باد که از پشت
    پنجره ات می گذرد
    و یا درخت ها که
    خاموش اند
    سرنوشت عشق
    گاهی سکوت است
    Sara72

کوچولو شیرخواره

1
    8

سلام،من خیلی،به کمک احتیاج دارم،نزدیک به 1 ساله که با محمد(همسرم)نامزد کردم،شرطم برای ازدواج این بود که دور دوستاش رو خط بکشه و بذار من درس بخونم،ناگفته نمونه که محمد سربازه،اول قبول کرد،اما الان هم با دوستاش رابطه داره،هم نذاشت من برم دانشگاه،خیلی بهم دروغ میگه،مثلا دیروز کلا 4ساعت با من بود،بقیشو بادوستاش رفت تهران،وقتی ام که ازش پرسیدم چرا رفتی گفت رفتم دکتر،هرچند تو که باورت نمیشه،بحث کردن باهاشم بی فایده است،چون بحث رو به نفع خودش تموم میکنه،منم تازگی انقد غصه خوردم ب قول محمد افسرده شدم،همش گریه میکنم،نمیدونم چیکار کنم،شما کمکم کنید لطفا..............
    NiniAshegh

پیشکسوت کوچولو
    24,106
    30,401

سلام دوست عزیز به نظر من بهتره اگه میتونین برین پیش مشاور هر دو با هم و اگه نمیشه رابطه تون رو همین حالا کات کنین رابطه ایی که توش دروغ باشه به درد نمیخوره اونم یه همسر دروغگو واقعا نمیتونه باعث خوشبختی شه شاید بگین خب نامزدیم و حرف مردم چی میشه اما حتی اگه عقدم بودین بهتر بود جدا شین
    دلم برای تو تنگ است
    و این را نمی توانم بگویم
    مثل باد که از پشت
    پنجره ات می گذرد
    و یا درخت ها که
    خاموش اند
    سرنوشت عشق
    گاهی سکوت است
    Sara72

کوچولو شیرخواره

1
    8

عزیزم ما عقد کرده هستیم
    NiniAshegh

پیشکسوت کوچولو
    24,106
    30,401

خب گلم بعدشم گفتم حتی اگه عقد کرده باشین جدایی بهتر از ادامه است چون ادامه این مسیر میتونه سه نتیجه داشته باشه

ممکنه معجزه شه همسرت درست شه

ممکنه چند وقت دیگه کم بیاری جدا شی

یه زندگی مزخرف تا آخر عمر داشته باشی

فکر کن ببین همسرت میخواد درست شه یا نه اگه میخواد باید برین پیش مشاور از من و سایر اعضای سایت کاری ساخته نیست اونم از پشت مانیتور
    دلم برای تو تنگ است
    و این را نمی توانم بگویم
    مثل باد که از پشت
    پنجره ات می گذرد
    و یا درخت ها که
    خاموش اند
    سرنوشت عشق
    گاهی سکوت است
    001
    001
    كوچولوي بد - اخراج شده
    1,504
    342

با سلام به همه - نظرات همه رو خوندم - دوستان در اول کلام عرض کنم که بعضی وقتها لازمه برگردی و به پشت سرت هم یه نگاه بندازی ؟؟؟؟؟ جامعه ما متاسفانه داره به سمت و سوی ناخاسته میره که یک نمود بیرونی آن همین عدم بی اعتمادی و عدم ثبات و درک صحیح از وقایع بیرونی رو بدنبال داره ! تجربه نکردم ولی عرض میکنم یکی از ریشه های این بی اعتمادی بر میگرده به روابط انسانی من وشما ؟ یعنی کنشهای اجتماعی باعث شده که ما نسبت به هم بی اعتماد باشیم و یا بشیم به مرور زمان - آزادی در چهارچوب عرف و دین مبین اسلام مشکلی نداره ولی این آزادی نباید بگونه ای بهره برداری بشه که منتج به بی ثباتی و عدم اعتماد و بل هوسی انسانها بشه چون پایه های خانواده بر اساس اعتماد متقابل و احترام شکل میگیره - خانواده که بخاد بر اساس توهم و گمان و ظن شکل بگیره مطرود هست از نظر من - چون جایگاه و شانیت ان مقدس هستش برام - روابط باید قانونمند - ارزشی - مراقب گونه باشد نیاز نیست ما برای شروع زندگی از بیرون از خانواده شروع کنیم و به دنبال زندگی اینده در کوچه خیابانها و ........ باشیم - بهترین نمونه و الگو فاطمه زهرا ( س) و امام علی (ع) - از بزرگان مشورت بگیرم البته با منطق درست - من و شما تجربه ی کمی داریم و حتما نیازی نیست که همه چیز رو خودمون تجربه کنیم - بعدش بگیم این خوبه یا بده !!! به نظر این حقیر بیشتر مشکلات از این دست بر میگرده به روابط مبتنی بر احساس که به اون هم نمیشه تکیه کرد برای همیشه - برای شناخت بله آشنایی و رابطه شرط ضروری است ولی این رابطه خدای نکرده نباید به وابستگی کامل تبدیل بشه!! چرا ؟ چون یک درصد خطا رو هم اگه قبول داشته باشیم همون احتمال کافی هستش برای قطع رابطه و چون دلبسته شدید مسلما سخته و عواقب خوبی نداره - در اینکه یک نفر بهتون ابراز علاقه میکنه و میخاین بدونید که آیا بعد چی میشه - میتونم بگم همه چیز بستگی به شناخت شما از ایشون داره اگه تمام فاکتور های شما رو داره و همچنین شما همه ی فاکتور های ایشون رو دارید مسلما به مشکل بر نمیخورید ولی اگه احساس مقدم بر منطق و عقل و تدبیر و تجربه بشه مسلما معادلات بهم میخوره - چون سرشت انسانها بر پاکی نهاده شده - در صورت بروز علاقه از طرفین مسلما پایدار خاهد ماند و لی اگر در مسیر رشد این سرشت دستخوش تغییر بشه باید کند و کاو بیشتری نمود - ختم عرض بنده اینهکه در چنین مسائلی با منطق تصمیم بگیرد تا احساس دوم از تجربیات دیگران استفاده کنید نه کپی برداری کنید سوم به نقل خاهر گلم نیوشا بر گردید به عشق ازلی و اون رو سرلوحه قرار بدیم مسلما و یقینا بهمون کمک میکنه !! همه نظر شخصی بود - موید و پیروز باشید .
    eCarterMHR

کوچولو در حال راه افتادن

4
    10

سلام به عاشقان عزیز
    یه داستانی برام پیش اومده دقیقا 3 سال پیش که هنوزم که هنوزه توی خودم تاثیراتش رو میبینم .
    وقتی 18 سالم بود با یه دختری که 4-5 ماه از خودم کوچیکتر بود آشنا شدم .
    خب همدیگه رو خیلی دوست داشتیم تقریبا هفته ای 3 بار به مدت نیم ساعت همدگیه رو میدیدم . ( بیشتر از این امکان نداشت هم اون توی مدرسه تیز هوشان بود و باید برای کنکور خودش رو آماده میکرد و من هم دانشجو بودم از اون طرف هم برنامه نویسی کار میکردم و برنامه رو برای کار تو تهران که آینده ام رو روشن میکرد آماده میکردم . البته ناگفته نمونه مادر طرف هم زیاد گیر میداد )
    همون طوری که گفتم خیلی با هم شاد بودیم درسته 3 روز نیم ساعته همدیگه رو میدیدم ولی اینقدر بهمون خوش میگذشت که هنوزم که هنوزه احساس شیرینیش تو وجودم هست .
    یک سالی از دوستیمون گذشت مادرش هم اواخر متوجه رابطه دوستیمون شد و هی فشار میاورد
    تا اینکه اس ام اس دوست دخترم رو توی گوشی پسر خاله ام دیدم
    آره رفت و با اون دوست شد
    واسم خیلی گرون تموم شده بود هیچی واسش از محبت و عشق کم نذاشته بودم ولی تنهام گذاشت.
    باهاش بهم زدم ولی بعدش نتونستم با هیچ کسی دوست بشم.
    یکی از پسر خاله ی دیگرم که موضوع رو فهمید موضوع رو به نامزد خودش گفت سعی کردن واسم دختر خوب جور کنن ولی بعد از 2 سال باز هم نتونستم با کسی دوست بشم (هر کی معرفی میکردن یه هفته دوام نداشت و بعدش قطع رابطه )
    خدا رو شکر دوباره به کار اصلیم برگشتم و این تابستون قرار برنامه رو تحویل تا ببینم نتیجه چی میشه
    اما تنها چیزی که خیلی نگرانم میکنه اینه که من اعتمادم رو به دخترا از دست دادم دیگه نمیتونم رابطه ای پایدار داشته باشم در واقع تستش کردم که اینو میگم تلقین نیست
    از این میترسم که به سن ازدواج برسم ولی باز همین احساسات تو وجودم باشه
    از کسایی که چنین تجربه ای داشتن و ردش کردن و یا اطرافیانشون چنین تجربه ای رو داشته ممنون میشم به من کمک کنه.
    از طرفی دوست دارم وارد یه رابطه جدید و دنبال یه ماجراجویی جدید باشم ولی از طرف دیگه میترسم همون بلای قبلی سرم بیاد و بعدش دیگه تاثیرش در خودم فاجعه بار تر از الان میشه
    تشکر از دوستانی که وقت گذاشتن و تایپیک منو خودن منتظر تجربیات شما هستم
    rain of love
    كوچولو رسمي
    کوچولوووو خیلی فعال

13,010
    4,135

سلام

دختری هستم 24ساله که حدودا 2ساله با یه پسر رابطه دوستی دارم .قرارمون این بود که وابسته ودلبسته هم نشیم و جداییمون در صورت ازدواج یکدوممون صورت بگیره .ولی برعکس این قضیه اتفاق افتاد و وابسته هم شدیم و من دلبسته وعاشق اون ولی اون هنوز سر حرفش هست که در صورتی که ازدواج کنی من از تو جدا میشم و من اینو میدونم ما بدون هم نمیتونیم چون با هم لحظه لحظه هامون زندگی کردیم با کلی خاطره توی گوشه گوشه شهرومن الان خواستگار برام اومده البته تو این 2سال هم میومد ولی به هر بهانه ای رد میکردم ولی این یکی رو دیگه بهانه زیادی نمیتونم براش بیارم از طرفی هم اطرافیان سرزنشم میکنن که چرا هی بهانه میاری چرا زندگیتو پای کسی که دیر یا زود رهات میکنه تباه میکنی خلاصه اینکه نمیدونم چه کنم و واقعا نمیدونم چه تصکمیمی بگیرم یعنی با وچود اون نمیتونم نه به کس دیگه ای فکر کنم نه تصمیمی بگیرم نه میتونم ازش جدا بشم اینم بگم اون اصلا نمیدونه که عاشقش شدم میدونه خیلی دوسش دارم ولی نمیدونه که به خاطراونه که خواستگارامو رد میکنمو بهش دل بستم حالا از شما میخواستم راهنماییم کنید

متشکرم

اردیبهشتم که اردی بجهنم شد
    لااقل این
    خرداد بیا
    نگذار قلبم از دوری تیر بکشد
    نگذار این حسرت
    به
    تیـــــر
    بکشد...

فرنوش
    کوچولو رسمی

کوچولوووووو فعال

1,752
    765

نقل قول نوشته اصلی توسط rain of love نمایش پست ها
    سلام

دختری هستم 24ساله که حدودا 2ساله با یه پسر رابطه دوستی دارم .قرارمون این بود که وابسته ودلبسته هم نشیم و جداییمون در صورت ازدواج یکدوممون صورت بگیره .ولی برعکس این قضیه اتفاق افتاد و وابسته هم شدیم و من دلبسته وعاشق اون ولی اون هنوز سر حرفش هست که در صورتی که ازدواج کنی من از تو جدا میشم و من اینو میدونم ما بدون هم نمیتونیم چون با هم لحظه لحظه هامون زندگی کردیم با کلی خاطره توی گوشه گوشه شهرومن الان خواستگار برام اومده البته تو این 2سال هم میومد ولی به هر بهانه ای رد میکردم ولی این یکی رو دیگه بهانه زیادی نمیتونم براش بیارم از طرفی هم اطرافیان سرزنشم میکنن که چرا هی بهانه میاری چرا زندگیتو پای کسی که دیر یا زود رهات میکنه تباه میکنی خلاصه اینکه نمیدونم چه کنم و واقعا نمیدونم چه تصکمیمی بگیرم یعنی با وچود اون نمیتونم نه به کس دیگه ای فکر کنم نه تصمیمی بگیرم نه میتونم ازش جدا بشم اینم بگم اون اصلا نمیدونه که عاشقش شدم میدونه خیلی دوسش دارم ولی نمیدونه که به خاطراونه که خواستگارامو رد میکنمو بهش دل بستم حالا از شما میخواستم راهنماییم کنید

متشکرم
    سلام عزیزم
    اگه اینقد همدیگرو دوست دارید وبه خاطرش همه ی خواستگاراتو رد میکنی پس چرا به خواستگاریت نمیاد؟
    دردهایم هر روز حمام میگیرند...
    انگار نه انگار که مهمانند
    خیلى پررو شده اند!
صفحه 15 از 18 نخست ... 5101112131415161718 آخرین
نمایش نتایج: از 211 به 225 از 256

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)