ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 52 از 52 نخست ... 23242474849505152
نمایش نتایج: از 766 به 769 از 769
    handsom

کوچولو تازه به دنیا آمده

0
    1

Icon16 مشاوره براي دختران و پسران؟

من دانشجو بودم و الان درسم سه ماهي كه تمام شده توي دانشگاه يه پسر كه بچه خوبي از و همكلاسي من هم بود آشنا شديم بچه ها مي گفتند برخوردش با تو فرق داره يه جوره ديگه است چه مي دونم بهت علاقه داره براي من اون اصلاْ مهم نبود چون هدف و معيارم براي همسر چيزه ديگه اي بود كه اون نداشت مثل پول دار بودن زرنگ بودن به قول خودم مي گفتم وقتي گفتم رفته فرهزاد شاتوت آورده باشه كه اون نبود بعد در همين سالهاي تحصيل با يه پسري آشنا شدم كه همه اينا رو داشتن به خاطر همين برخوردام با همكلاسيم بدتر و بدتر مي شد به خيال خودم نمي خواستم رو من تو دلش حساب كن و وابسته شه بعد چند وقت دوستي با اين پسر فهميدم كه اون چيزي كه من مي خوام چه راحت من ساده رو سر كار مي ذاره و دور مي زنه بعد از اين شكست تمام دنيا عوض شد و معيارام البته ديگه به اين چيزا اهميت نمي دادم و همزمان شد با روزايي كه براي فوق درس مي خوندم كامل فراموش كردم من توي كلاس با پسراي كلاسمون فوق العاده راحت بودم توي حرف زدم نمي دونم شايد اين چيزا باعث شد همكلاسيم كنار بكشه ولي خوب روزا گذشت من و اون توي درس خوندن بهم كمك مي كرديم يه وقتاي هم شديد برام مرام مي ذاشت با اينكه درس داشت به خاطرم مي موند دانشگاه تا كارام انجام بدم بعد از كنكور تقريباْ يه هفته به خاطر يه كار تحقيقاتي همش با هم بوديم البته كار مي كرديم يه وقتايي گذري يه چيزاي راجع به زندگي مي گفت نتايج اومد رتبه اون 30 شد و من 102 برام انتخاب رشته كرد مي خواست جفتمون تهران بيافتيم من شبانه و اون روزانه من شبانه تهران افتادم اما اون روزانه مشهد حالا ديگه تقريباْ دور شديم روزاي آخر سال تحصيلي بهم يه يادگاري داد من هم به پيشنهاد مادرم بهش يادگاري دادم اون خيلي نجيب و نظرش اين بود كه تا همه زندگيم رو جمع نكنم (خونه و ماشين) ازدواج نمي كنم. الان من دچار دو دلي هستم نمي دونم اون اصلاْ بهم علاقه داره يا اين خيالات من و بقيه دخترا بود روز آخري كه براي تصفيه رفيتم دانشگاه آخرين باري كه همديگر رو ديديم كار من و يكي از دوستام طول كشيد ما گفتيم پسرا بمونن خداحافظي كنيم اما وقتي اومديم همه رفته بودن به جزء اون ما يه مسيري رو با هم رفتيم به سمت خوابگاه و تمام شد با اينكه معلوم بود دوست نداره خداحافظي كنه حالا من نمي دونم چه طوري مي تونم يه كاري كنم كه اگه واقعاْ چيزي هست بياد بگه يا اصلاْ وجود داره چيزي يا نه؟ و هيچ گونه دسترسي به جزء ميل بهش ندارم كه نمي دونم اصلاْ چك مي كنه ميلش يا نه؟ چه كار كنم؟
    ویرایش توسط MELINA : 2011.03.17 در ساعت 22:32
    azadi98

کوچولو تازه به دنیا آمده

0
    1

سلام
    من دوست داشتن این دخترها نمیفهمم که بهم علاقه دارن یا نه چطوری بفهمم
    http://sarafon.mihanblog.com

3. 1
    sahar kuchulu

کوچولو تازه به دنیا آمده

0
    2

سلام دوستان من یه مشکلی دارم که امیدوارم کمکم کنید . من حدود 3 ساله که با همکارم تقریبا دوست شدیم و رابطمون خلیل عاشقانه شده همه چیز عااالیه واقعا پسر خوبیه و خیلی دوستش دارم اما موضوع اینه که از لحاظ خانوادگی و مذهبی و فرهنگی خلیلی با هم فرق داریم اونها شهرستانی هستن و وضع مالیشون هم خوب نیست . میدونم که اگه به خانواده ام بگم کلی تحقیرم میکنن و با ازدواجمون مخالفت میکنن ولی من خیلی دوستش دارم . حالا نمیدونم چیکار کنم میترسم بعدا پشیمون شم لطفا منو از ازین سردرگمی نجاتم بدین.
  5. 2
    sayna.s
    کوچولو رسمی
    کوچولو تازه فعال

346
    126

پاسخ به سوال دوست عزیز sahar kuchulu

ببین عزیزم من کتابای روانشناسی زیاد خوندم ...
    تو خودت میگی از لحاظ فرهنگی و خانوادگی و مذهبی باهم فرق دارین پس این ینی اینکه شما خواسته هاتون باهم فرق داره ... ب طور مثال دختری ک پایبند ب مذهب نباشه دلش میخواد راحت بپوشه و یا هرچی دیگه ولی اگه پسر مذهبی باشه ب احتمال زیاد ب مشکل میخورین شایدم اوایل ب خاطر دوس داشتن یکی از طرفین کوتاه بیاد ولی بعد مدتی خسته میشه ... بازم میگم مثال زدم عزیزم ...
    بعد وقتی شما باهم همکارید ینی دیگه از سن بلوغتون گذشته پس میتونی عاقلانه تصمیم بگیری ...
    خودت بهتر شرایط خودتو میدونی ... اینایی ک گفتی یکم از زندگیته ... باید بشینی ببینی خودت تو زندگی چی میخوای و همینطور طرف مقابلت .... ببینید تو چ چیزایی باهم اختلاف دارین ...
    اگه واقعن اختلافتون زیاد بود من پیشنهاد نمیکنم ک ازدواج کنین ... چون بعد مدتی عشق توی زندگی بیشتر جنبه عاقلانه پیدا میکنه ... عشق هیچ وقت ازبین نمیره ولی اوایل بخاطر هم از خیلی چیزا میگذرید ولی بعد مدتی میبینی واقعن نمیتونی کنار بیایی ...
    یا وقتی از لحاظ فرهنگی تفاوت زیادی داشته باشین مشکلاتی رو بوجود میاره مثلن یک نفرتون بین مردم و خانواده طرف مقابل یجور رفتار میکنه بخاطر نوع فرهنگش و طرف مقابل یجوردیگه ... و این باعث میشه بعد مدتی نسبت ب رفتارهای هم حساس بشیم ... و بخوایم همدیگه رو تغییر بدیم و مث خودمون کنیم ک چنین چیزی نمیشه چون هرکسی در ی شرایطی ب دنیا اومده و زندگی کرده
    درباره وضعیت مالی هم تا جایی زیاد مهم نیس و ب چشم نمیاد ک دو طرف فاصله طبقاتی خیلی زیادی نداشته باشن چون باعث سرخوردگی یکی از طرفین میشه ... مثلن خانواده دختر نمیتونه باتوجه وضع مالی پسر جهیزیه کاملی رو جور کنه یا برعکسش پسر وقتی خانواده دختر وضع مالی خوبی داشته باشن نمیتونه توقعات خانواده طرف مقابل رو برطرف کنه و باعث سرخوردگیش میشه ... پس بهتره دو طرف تا حدودی وضع مالیشون مث هم باشه یابقدری تفاوت داشته باشن ک خیلی ب چشم نیاد...
    ودرباره خانوادت ک گفتی مخالفت میکنن اول اینکه پدر و مادر همیشه بهترینها رو برای فرزندشون میخوان و بد بچشون رو نمیخوان ... واونا تجربه بیشتری دارن پس بهتره تو تصمیمتون ازونا هم کمک بگیرید و نظرشون رو بپرسید و اگر مخالفت کردن فکر نکنید ک چون میخوان حرف خودشون باشه اینکارو میکنن ... اونا با توجه ب شرایط طرف مقابل میخوان فرزند خودشون خوشبخت بشه... پس حتما اونا رو هم در جریان بگذارید.
    و درباره رابطه تون بهت بگم ک خودتون از اول باید تمام جوانب رو درنظر میگرفتید ن بعد 3 سال ولی بازم دیر نشده ... شما میتونین برید و با طرف مقابلتون صحبت کنین وهمه چی رو صادقانه بهش بگید ...و حرفاتون رو جوری بزنید ک باعث تحقیر طرف مقابل نشه چون هر کدوم از شما شرایط خودشو داره و هر کسی شخصیت خودشو پس این دلیل نمیشه اگه با کسی تفاوت داریم فک کنیم خودمون خوبیم و اونطرف پایینتر از ماست ...و اینکه درسته ک اگه باهم ازدواج نکنید ممکنه هردو طرفتون خیلی اذیت بشید اما باید بالاخره هدفتون معلوم باشه یا اینکه میخواید با این چیزایی ک گفتید باهاش ازدواج کنید و پای عواقبش بایستید یا اینکه ن هردوتون عاقلانه و با توجه ب شرایطتون تصمیم بگیری رابطتون رو تموم کنید چون اینجوری هرچی پیش بره باعث میشه وابستگیتون بیشتر بشه و گه امکانش هست یک نفرتون از اونجایی ک همکارید بره تا همدیگه رو نبینید و راحتتر بتونید کنار بیایید با این مسئله ....
    این هم بگم ک تو دنیا همیشه ی افرادی هم هستند ک با همه این تفاوت ها باهم کنار بیایند اما باز میگم تعدادشون کمه و منحصرند ....
    و اینو هم یاد آور بشم دوست عزیزم من خودم 18 سالمه و باتوجه ب کتابهای روانشناسی زیادی ک خوندم اینهارو بهت گفتم ... باز اگه امکانش هست ب مشاور مراجعه کنین تا تصمیم بهتری بگیری ...
    و با توجه ب اینکه نمیخوام حتمن بگم ک باید این رابطه رو بهم بزنین خودتون با توجه ب حرفایی ک بهتون گفتم و شرایطی ک خودت از زندگیت بهتر میدونی عاقلانه فکر کن و تصمیم بگیر ....
    هر کسی حق زندگی خوب و عاشقانه رو داره ولی خب تا جایی اگه طرفین باهم در یک سطح باشن بهتره و حداقل تفاوتهای اندکی داشته باشن ن در همه چیز ....
    من کاملا بی طرفم و امیدوارم از صحبتهای من برداشت بد نکنی و تبهترین تصمیم رو بگیری عزیز دلم ...
    برات بهترینها رو ارزو میکنم دوست عزیزم و اینکه خوشبخت بشی...
    موفق باشی ...
  7. 1
    mho1398

کوچولو تازه به دنیا آمده

0
    0

سلام عزیزم خوبی من پیامت خوندم بهت پیشنهاد میکنم که دو مطلب مشاوره ازدواج وسن ازدواج رو مطالعه کن یا به مشاورهاش زنگ بزن عزیزم راهنمایتون میکنن اینم لینک سایتشونه http://alomoshavere.com
    9099072958
صفحه 52 از 52 نخست ... 23242474849505152
نمایش نتایج: از 766 به 769 از 769

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)