ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18
    دختر شاه پریون
    كوچولو رسمي
    کوچولووو فعال همیشگی

6,481
    6,508

دوستي مي گفت: «مي دانم زن ها چي دوست دارند، اينكه شوهرشان پول زيادي در اختيار آنان بگذارد و آنها خرج كنند.»
    او اشتباه مي كرد، چرا كه هر زني به راحتي مي تواند پولي كه در اختيارش مي گذاريد را خرج كند، اما او با اين چيزها نمي تواند نيازهاي عاطفي اش را برطرف كند، چرا كه او به شوهرش احتياج دارد. از طرفي خيلي از مردها عشق خود را با هديه هاي رويايي كه شخصي است، نشان مي دهند. به راستي مي دانيد همسرتان چه هدايايي را دوست دارد؟ يعني مي دانيد همسر شما اگر ماشين ظرفشويي هديه بگيرد خوشحال مي شود يا يك شاخه گل سرخ؟
    آنچه كه در ادامه مي خوانيد نمونه هايي از هدايايي است كه خانم ها خيلي دوست دارند:
    يك شاخه گل، كارت هاي تبريك، عطر، جواهرات، نامه اي كه خودتان نوشته باشيد، لباسي كه دوست دارد، گلدان قشنگ، مجسمه هاي سراميكي، كتاب شعر و به اينها شكلات را هم اضافه كنيد.
    به ياد داشته باشيد كه خريد هديه اي كوچك و ارزان و تقديم آن به شكلي خوشايند، مي تواند براي او جالب توجه تر باشد.
    «الن كريدمن» در كتابش تحت عنوان «راز دلبسته كردن زن» يا «چراغ دل زنت را روشن كن» مي نويسد: جرالد مي گفت: همسرم، هر روز كورن فلكس را با شير مي خورد، به خاطر همين موضوع، به سوپرماركت رفتم و يك جعبه بزرگ برشتوك خريدم و آن را با يك گره پاپيوني بسته بندي و يادداشتي هم ضميمه اش كردم: براي بهترين و كامل ترين زني كه مي شناسم. مي توانم به شما بگويم آن شب آمدنم به خانه خيلي استثنايي بود، چنين هديه كوچكي براي او مفهوم بسياري داشت.
    و يا «چيپ» يك بسته شكلات خريد و آن را در كيف همسرش گذاشت و يادداشتي هم ضميمه آن كرد كه روي آن نوشته بود: به همسر بي نظيرم كه هميشه به من خوبي و عشق هديه مي دهد.
    زماني كه مرد به سركارش رسيد، زن به او تلفن كرد كه بگويد با اين كارش روز خوبي را براي او تدارك ديده است.
    يا يكي ديگر از دوستانم مي گفت: من هر روز صبح خيلي زود سر كار مي رفتم، شب قبل به گل فروشي رفتم، يك شاخه گل رز و يك شاخه گل زنبق خريدم و صبح روز بعد به همراه يادداشتي در كنار بالش زنم گذاشتم. روي يادداشت نوشته بودم: گل هاي رز قرمز هستند و بنفشه ها آبي، گرچه من در محل كارم هستم، به تو فكر مي كنم. شب كه به خانه آمدم با من مثل يك سلطان رفتار شد. تصورم اين بود كه براي خوشحال كردن همسرم به پول فراوان احتياج دارم، اما دريافتم كه دو شاخه گل به اندازه يك كت خز موثر است. يا ديگري يك مجسمه عقاب سراميكي خريد و يادداشتي به آن چسباند كه روي آن نوشته بود: «زماني كه تو در كنارم هستي، من از عقاب بالاتر پرواز مي كنم» سپس آن را در جايي كه مطمئن بود، زنش پيدا مي كند، گذاشت. آن مجسمه سراميكي حالاجزو يكي از دارايي هاي باارزش اوست. «آلن كروفي» مي گويد: تمامي اين مردها از اينكه وقتي بخواهند فكر خود را به كار بيندازند، چقدر خلاق خواهند بود، حيران شدند. هديه هايي كه آنها دادند، شايد كوچك بود، اما براي همسران شان دنيايي ارزش و نتايجي جالب توجه به همراه داشت.
    هر آنچه را تصميم مي گيريد به همسرتان هديه بدهيد، مطمئن باشيد كه هديه اي كامل است. هميشه كار اضافي نيز انجام دهيد، اگر هديه تان گلدان است، در آن گل بگذاريد، اگر هديه وسيله موسيقي است، يادداشتي كوچك روي آن بگذاريد، اگر امكان پيچيدن هديه هست، آن را بسته بندي كنيد. چون زن ها دوست دارند بسته بندي ها را باز كنند، اگر هديه شما يك ظرف شيريني است، در آن حتما شيريني بگذاريد.
    زني مي گفت پس از 25 سال ازدواج، هنوز اولين سالگرد ازدواجم را به ياد دارم. شوهرم آن روز را فراموش كرده بود، ابتدا تصور مي كردم كه او شوخي مي كند، اما شوخي در كار نبود.
    من تمام روز را گريه كردم، سرانجام در حدود ساعت هشت شب، او شتابان به فروشگاهي رفت و يك ظرف مخصوص شكلات خريد و به خانه آورد، وقتي آن ظرف را ديدم بلندتر گريه كردم، براي آنكه مي دانستم در خريد آن اصلافكر نكرده است، چون من رژيم داشتم و او يك ظرف شكلات خريده بود (او حتي درك اين را نداشت كه در آن ظرف شكلات بگذارد.) زني ديگر مي گفت: شوهرم در خانواده اي بزرگ شده است كه عادت به خريدن هديه ندارند. او هرگز نديده بود كه پدرش براي مادرش گل بياورد. از اين رو واقعا تصور نمي كرد كه روزهاي تولد يا سالگرد اهميت دارند.

روزنامه شرق ، شماره 1254 به تاريخ 3/3/90، صفحه 10 (زنان)
    .
    .
    .

عاقل تر از آنیم
    که
    دیوانه نباشیم !

cracking
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    1,007
    1,896

مرد باس صب به صب که از خواب بیدار میشه

عربده بزنه

ایاااااااااااااااااااااال

پس کو این ماچ صبگاهی ما؟؟؟؟

چقد قشنگ میزنه زندگی خداییش

کورش کبیر:

من برای متنفر بودن از کسی وقتی ندارم

زیرا من گرفتار دوست داشتن کسانیم که دوستم دارند
    Wet_Dream
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    1,043
    701

48. تنش ايجاد نکردن براي او
    49. نگاه نکردن به بقيه دختران
    و در همان حال، شما بايد :
    50. توجه زيادي به او بکنيد، و انتظار کمتري براي خود داشته باشيد
    51. زمان زيادي به او بدهيد، مخصوصاً زمان براي خودش
    52. اجازه رفتن به مکانهاي زيادي را به او بدهيد، هيچگاه نگران نباشيد او کجا مي رود.
    بسيار مهم است :
    53. هيچگاه فراموش نکنيد :
    * سالروز تولد
    * سالروز ازدواج
    * قرارهايي که او مي گذارد

چگونه يک مرد را خوشحال کنيم
    تنهاش بذاريد و دست از سرش بردارید
    همین!

هرگز تسلیم نشو ...
    سرباز پیاده در شطرنج
    اگر تا آخر ادامه دهد " وزیر " می شود !!!
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)