ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 5 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 62
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,518
    20,496

پیش فرض متن وصیت نامه اما به طنز

قبر مرا نيم متر كمتر عميق كنيد تا پنجاه سانت به خدا نزديكتر باشم.

بعد از مرگم، انگشت*هاي مرا به رايگان در اختيار اداره انگشت*نگاري قرار دهيد.

به پزشك قانوني بگوييد روح مرا كالبدشكافي كند، من به آن مشكوكم!

ورثه حق دارند با طلبكاران من كتك*كاري كنند.

عبور هرگونه كابل برق، تلفن، لوله آب يا گاز از داخل گور اينجانب اكيدا ممنوع است.

بر قبر من پنجره بگذاريد تا هنگام دلتنگي، گورستان را تماشا كنم.

كارت شناساييم به همراه دو قطعه عکس مرا لاي كفنم بگذاريد، شايد آنجا هم نياز باشد!

مواظب باشيد به تابوت من آگهي تبليغاتي نچسبانند.

روي تابوت و كفن من بنويسيد: اين عاقبت كسي است كه زگهواره تا گور دانش بجست.

دوست ندارم مردم قبرم را لگدمال كنند. در چمنزار خاكم كنيد!

كساني كه زير تابوت مرا مي*گيرند، بايد هم قد باشند.

شماره تلفن گورستان و شماره قبر مرا به دختران بيکار ندهيد.

گواهينامه رانندگيم را به يك آدم مستحق بدهيد، ثواب دارد.

کله مرغ برای سگها يادتون نره چون گناه دارند گشنه بمونند.

بجای عکسم روی آگهی ترحيم کارت معافيم رو بزاريد.

در مجلس ختم من گاز اشك*آور پخش كنيد تا همه به گريه بيفتند.

از اينكه نمي*توانم در مجلس ختم خودم حضوريابم قبلا پوزش مي*طلبم و خواهش ميکنم پشت سرم حرف در نيار يد.

التماس ميکنم کفنم را از يک پارچه مارکدار انتخاب کنيد تا جلوی آدمهای گه تازه به دوران رسيده کم نياريم.

به مرده شوي بگوييد مرا با چوبك بشويد چون به صابون و پودر حساسيت دارم.

چون تمام آرزوهايم را به گور مي*برم، سعي كنيد قبر مرا بزرگ بسازيد كه براي آنها هم جا باشد
    As
    As

پیشکسوت کوچولو
    6
    318

خيلي قشنگ بود شايد اگه تو خبر سايت هم بزاري بهتر باشه :wink:
    آن چه به پروردگار مدیونیم , دوست داشتن دیگران است

http://pic.kocholo.org
    AmooAbbas@kocholo.org
    kamy1349

کوچولو شیرخواره

0
    0

ممنون . جالب بود :lol:
    آنکس که اسب داشت غبارش فرونشست
    گردسم خران شما نیز بگذرد
    elena-emogirl

کوچولو تازه به دنیا آمده

0
    0

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    ...
    elaheyenaz_nr

پیشکسوت کوچولو
    10
    108

به به . :wink: خيلي خوب بود. بازم از اين كارا بكن. :)
    دورم ز تو ای خسته خوبان چه نویسم
    من مرغ اسیرم به عزیزم چه نویسم
    ترسم که قلم شعله کشد صفحه بسوزد
    با آن دل گریان به عزیزم چه نویسم
    golak
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    22
    459

وصيت نامه به صورت شعری طنز...............

وصيت نامه

بعد مرگم نه به خود زحــمت بسیار دهید
    نه به من بر سـر گور و کفن آزار دهید

نه پی گورکن و قاری و غسال رویـــد
    نه پی سنگ لحد پــول به حجار دهید

به که هر عضو مرا از پس مرگــم به کسی
    که بدان عضو بود حاجت بسیار دهید

این دو چشمان قوی را به فلان چشــم*چران
    که دگر خوب دو چشمش نکند کار دهید

وین زبان را که خداوند زبان*بـازی بود
    به فلان هوچی رند از پی گفتـار دهید

کله*ام را که همه عمـــر پر از گچ بوده*است
    پاک تحویل علی اصغر گچکار دهیــد

وین دل سنگ مرا هم که بود سنگ سیـــاه
    به فـــلان سنگ*تراش سر بازار دهید

چانه*ام را به فلان زن که پی وراجی است
    معده*ام را به فلان مرد شکمخوار دهید

در سر سفره خورَد فاطمـه، بی*دندان، غم
    به که دندان مرا نیز بــدان یار دهید

ابوالقاسم حالت
    ice_boy_066

کوچولو در حال راه افتادن

0
    0

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D
    trash
    معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    2,368
    5,613

اينم ورژن شماره 2

بسم الله الرحمن الرحيم

انالله و انا اليه راجعون

اينجانب ل فرزند ر در صحت عقل وصيت مي*كنم:

كفن و دفن
    ماده ۱ - پيكرم با رعايت تمامي شعائر مذهبي به خاك سپرده شود. نماز ميت اقامه شود و از عر زدن بالاي كفن باز شده*ام دريغ نشود. از اين كارهايي كه توي قبر مي*كنند اعم از شانه تكان دادن و به پهلو خواباندن و ورد خواندن توي گوش كلهم انجام شود.
    ماده ۲ - مراسم سوم و هفتم و چهلم و سال و الخ با رعايت تمام جزئيات و دعوت از يك چپ فسيل ارزان قيمت جهت سخنراني در وصف خدمات من به كارگران، در مسجد برگزار شود.
    تبصره يك: از اين مسجدهايي كه مراسم را با ميز و صندلي برگزار مي*كنند نباشد. قشنگ هياتي كنار هم بنشينند و چاي و خرمايشان را بخورند.
    تبصره دو: براي سخنراني دكتر ف.ر را پيشنهاد مي كنم.
    ماده ۳ - شام و نهار مراسم ها بنا به صلاحديد پدرم باشد. اصراري ندارم.
    تبصره يك: اگر تصميم به غذا دادن گرفته شد مرغ نباشد كه يكي سينه بخواهد و يكي ران و خلاصه پسرها با اين حرفها وسط مراسم عزاي من خودشان را خراب كنند و كركر بخندند. كباب كوبيده بدهيد و عزيز مراقب باشد دخترها هره كره نكنند.
    تبصره دو: سهم بچه*ها را كامل بدهيد.
    ماده ۴ - من را در امامزاده ج دفن كنيد. اگر امامزاده ج جا نداشت هر جا غير از بهشت زهرا. با اين قبرهاي سري دوزي شده بهشت زهرا كه شبيه كارخانه تدفين است و مرده ها شبيه مواد خام توليدش هستند حال نمي كنم.
    ماده ۵ - واضح است كه مواد بالا تماما جهت جلب رضايت خاطر والدينم است. آنها مي*توانند در هر كدام از اين مواد دخل و تصرف كنند.
    تبصره يك: اگر آنها آنقدر از خودگذشته بودند كه عميقا دلشان بخواهد بنا به اعتقاد من با جنازه*ام رفتار كنند عرض مي كنم كه اصولا اهميتي ندارد. مي*توانند هربلايي سر جنازه*ام بياورند جز اينكه مثل قرتي*ها بسوزانندش.
    تبصره دو: بد نيست به گزينه اهدا به باغ وحش پارك ارم جهت سير كردن شيرهاي گرسنه هم فكر شود.
    ماده ۶ - اگر «م» در تمامي مراسم*ها در صف مقدم نبود تبصره يك ماده 7 و همچنين ماده 10 اجرا نشوند.

ارث
    ماده ۷ - تمام چيز مثقال اموالم در اولين فرصت فروخته شود و به مصرف مسافرت و خوش*گذراني والدينم برسد. در واقع من در تمام اين سالها فقط به اين دليل مستقل نشدم كه شرايط عياشي در خانه پدري مهيا بود و با توجه به اينكه مي دانم كارهاي من با اعتقادات والدينم نمي خواند از طريق اين ارث مي خواهم عامدا «نديد گرفتنشان» را جبران كنم.
    تبصره يك: اگر والدينم مكه، كربلا، نجف و كلا مكان*هاي مذهبي را براي خوشگذراني انتخاب كردند بدون سئوال و جواب و گوش دادن به توجيهاتشان پس گرفته و به «م» برسد تا او عياشي كند.
    تبصره دو: اگر او هم ور حاج جبارش ورم كرد و خواست سرمايه*گذاري كند سهمم به مصرف گربه*هاي بي خانمان شهر تهران برسد. (منظور اين است كه با اموال من سرمايه*گذاري دنيوي و اخروي نشود. في*المجلس در راه عيش و نوش به جريان بيافتد.)
    تبصره سه: «م» خباثت را كنار بگذارد و به جاي فراهم كردن شرايط اجراي تبصره اول به پدرم ياد بدهد كه عياشي فقط كباب باد زدن توي باغ نيست. مي تواند تا قبل از عملي شدن پيش برود و در صورت نياز او را با آق رضا كرجي آشنا كند.
    ماده ۸ - عينكم به خانم «س» برسد كه در زمان زنده بودنم دهنم را زد بسكه پرسيد چند خريدي و از كجا و آيا قسطي هم مي*شود.
    تبصره: در صورتي كه عرضه نداشت آقاي «ع» ساده دل را براي ازدواج متقاعد كند بهتر است برود بميرد، مثل حالاي من. عينكم هم به همان مصرفي كه در تبصره دوم ماده ۷ آمده برسد.
    ماده ۹ - كتابخانه*ام به همسر آقاي «الف-م» برسد كه رندانه عاشق تير و تخته*اش شد بي*آنكه به كتابهايم توجهي نشان بدهد و حتي گفت «چه چيزهايي مي*شود توش چيد» و وقتي من گفتم كريستال؟ چشم*هايش برق زدند.
    ماده ۱۰ - كتاب*ها، فيلم*ها و تمامي وسايل اتاقم به «م» برسد. به اين شروط:
    بند يك: پس از مرگم او اولين نفري باشد كه وارد اتاقم بشود و تمام گوشه موشه*ها را خوب نگاه كند كه گندي به جا نگذاشته باشم.
    بند دو: چون هيچ ضمانتي وجود ندارد مراما قول بدهد كه حافظه كامپيوترم را بپكاند يا لااقل فايل*هاي عكس بندگان خدا را پاك كند. هر چند مي*دانم آخر سر كمپلت مي*فروشد به يك نوجوان حـ.شري.
    بند سه: لوازم بهداشتي كه توي جعبه**اي در كمدم قرار دارد را يا به مصرف برساند و يا به هر ترتيب از آن خانه دور كند.
    بند چهار: نرود توي مايه*هاي «رفيق از دست داده» تا از مرگ من نردباني بسازد براي تور كردم مادام خ. در اين صورت مش قل و زمبه است.
    بند پنج: سيم كارتم را بفروشد و با پولش يك حال مختصري به آقاي «م-موتورساز» بدهد كه زندگي را براي جفتمان هدف*دار كرد.
    بند شش: بي*خيال سهمش از اين دوربينه بشود و آن را يك جوري برساند به بيچاره*هايي كه جلوي در سينما زار مي*زنند و فكر مي*كنند تنها دليل فيلم نساختن*شان نداشتن امكانات است. مخصوصا براي خنده برساند به دست اينهايي كه قصد دارند يك فيلم عرفاني مدرن بسازند. اينهايي كه در ادبيات بيضايي را ميپرستند و مونولوگ آخر گرگدن* يونسكو را حفظ كرده*اند. خودش مي*داند.
    ماده ۱۱ - سطل فلزي فيلتر سيگارهايم به مادرم برسد بسكه تا دو روز خانه نبودم برش داشت و تغيير كاربري داد.
    ماده ۱۲ - فندك*هاي روميزي درشكه*اي، شيري، اسبي و سماوري را كه الف در سفرهاي مختلف برايم سوقاتي آورد به اضافه تمام جاسيگاري*هايم به آقاي «م-شيرازي» برسد. به پاس يك عمر كام سنگين گرفتن از وينستون قرمز.

باقيات الصالحات
    ماده ۱۳ - هر چند مي*دانم تا هفت هشت نسل بعد از من كتاب*هايم به درد هيچ كدام از اعضاي آن خانواده نمي*خورد اما مثل آقاي صفار درباره اثرات مخرب اين كتاب*ها هشدار ميدهم و توصيه مي*كنم اگر به هر دليلي ماده ۱۰ اجرا نشد كتاب*ها را يكجا به بزخرهاي ميدان انقلاب بفروشيد. درباره تبعات عدم اجراي اين بند همينقدر عرض كنم كه بچه اصولا حاليش نيست. فكر مي*كند هرچيزي را كه بشود خواند بايد خواند. مثلا من به طور اتفاقي فارسي خواندن را با «داستان راستان» علامه شهيد دكتر و الخ مرتضي مطهري شروع كردم و كار به جايي رسيد كه در طول زندگي پرخير و بركتم دهن تك تك*تان را آسفالت نمودم. حالا فرض كنيد بچه*اي خواندن را با كافكاي دايي جون مرحوم شروع كند. خودتان تهش را حدس بزنيد.
    ماده ۱۴ - براي نسل*هاي بعدي مخصوصا بچه*هاي احتمالي خواهرهايم از چاخان درباره شخصيت علمي-ادبي-فرهنگي-هنري دايي جون مرحوم كم نگذاريد. يك طوري پروپاگاندا كنيد كه بچه خيال برش دارد «ببيني چي بوده». براي روحيه*شان خوب است. در مورد ما كه جواب داد.
    تبصره: روزنامه*هاي ۱۷-۱۸ سالگي*ام را به گمانم مادرم قايم كرده. براي آنكه بچه به محض آنكه به سن عقل رسيد متوجه تبليغات نشود بهتر است معدوم شوند و كلا اسمم را هم بهشان كج و كوج بگوييد چون مي*توانند با يك سرچ ساده در گوگل كل زندگي*ام را بخوانند و آنوقت دستتان رو مي شود. بهتر است يك چيزهاي كلي در مورد اينكه فلاني چه قله هايي را فتح كرد و خلاصه ابر مردي بود بگوييد و وارد جزئيات نشويد.
    ماده 15 - اگر بعد از مرگم زني ادعا كرد از من بچه اي دارد به فرزندي قبولش كنيد. چون اولا زندگي جنسي بي نظمي داشتم و اصلا بعيد نيست راست گفته باشد. دوما. بگيريم صدي نود دروغ مي گويد. خب. مگر من نبايد نسلتان را ادامه مي دادم؟ ايناهش!
    تبصره: اگر بچه دختر بود بگوييد فلاني مشكلاتي داشته كه اساسا بچه دار نمي شده. مدارك پزشكي اش را هم اگر دادگاه خواست مي سپارم آقاي دكتر ه جور كند.

خيرات
    ماده 16 - چند سال پيش در يكي از اين شهرهاي جنوبي براي كاري رفته بودم. پرواز برگشتم ساعت شش بود و من از هفت صبح تا چهار بعدازظهر توي شهر سگدو زده مي زدم و تازه كارم تمام شده بود. فقط هزارتومن پول توي جيبم بود كه بايد كرايه ماشين ميدادم تا فرودگاه و كارت بانك و تنخواه اداره اي كه برايش به سفر آمده بودم را هم توي كيفم جاگذاشته بودم. خلاصه گرسنه بودم و نفهميدم چطور شد كه يكهو ديدم يك سيني پر از نان و پنير و خرماي سانديچي جلويم ظاهر شد. به طرز خطرناكي چسبيد آنچنان كه كم مانده بود شهادتين را بگويم و به راه راست بازگردم و بروم آن دنيا و شفاعت مرحومي كه برايش خيرات داده بودند را بكنم. از همين چيزها خيرات كنيد.

حق الناس
    ماده 17 - قرضي ندارم و طلبم هم از بيچاره هايي است كه شرم مي كنيد وصولش كنيد. كلا بي خيال.
    ماده 18 - در زندگي يك مورد ازاله بكارت داشتم كه گاهي اوقات روي وجدانم است. هرچند قضيه زياد جدي نيست و اصلا حالا كه خوب فكر مي كنم به اين نتيجه مي رسم كه بهم تجاوز شده ولي محض محكم كاري «م» يك حلال بودي بطلبد. حلال هم نكرد به درك. دايورت كند به چيز جنازه ام. تازه به گمانم طرف مي خواست برود بازيگر بشود. «م» مي تواند به عنوان وارث من يك سهمي از قراردادهاي احتمالي اش را هم بگيرد چون راهش را براي رسيدن به هدف هموار كردم.
    .
    .
    .
    شاید خیلی ازخندههایی که در گذشته از سر پیروزی کرده ایم
    آغازی از همین بد بیاری ها بوده اند
    ما بیچاره گی خود را جشن گرفته بوده ایم.

skyblue

کوچولو شیرخواره

0
    0

:lol:
    ASHKANKOOCHOOLOO

کوچولو تازه به دنیا آمده

0
    1

پیش فرض بسیار بد بود

با سلام
    من واقعأ نميدونم چرا اين متن بي فايده و بي اثر را گذاشتيد
    واقعأ براي من سئوال ايجاد شده كه آيا در اين دنيا اين همه ظنز كم شده كه اين اثر مسخره را به عنوان طنز چاپ كرديد
    يك سئوال ديگه اگر كسي به حرمت ها بي احترامي كنه شما راضي ميشيد
    فقط يك بيت از سعدي تقديمتون ميكنم و خداحافظي ميكنم
    بزرگش نخوانند اهل خرد كه نام بزرگان به زشتي برد
    خواهش ميكنم اين متن را از سايتتان اپك كنيد به حرمت حرمت ها
    aroosak

کوچولوو راه افتاده

0
    0

man ba ashkan kamelan movafegham,matne maskharei bood,
    trash
    معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    2,368
    5,613

شما دوستاي كوچولو ( (roosak-ASHKANKOOCHOOLOOa
    از طنز چي ميدونيد

من يه مختصر توضيح ميدم فقط اطلاعاتتون بره بالا
    طنز بر خلاف شوخی ریشه در واقعیت بیرونی دارد در شوخی هدف اصلی خندیدن یا خنداندن است ولی در طنز هدف اصلی بیان واقعیت است هر چند که خنده هم همیشه در کنار آن وجود دارد جوهره شوخی ومطایبه غالباًنوش است ولی طنز غالبا هم نیش دارد وهم نوش
    طنز نوعی هجو ولی شوخی ومطایبه داخل در مقوله هزل می باشد(کلمه هجو متضادش مدح وکلمه هزل متضادش جدّ می باشد ) فکاهی نیز معنایی اعم دارد که هم هجو طنزی را شامل می شود وهم هزل را
    بذله گویی معنایش از فکاهی وسیع تر است واصولا به هر کلام دلنشین وزیباگفته می شود چه آنکه هجو باشد یا مدح وچه اینکه به صورت هزل باشد یا جدی
    هجو نیز دو قسم است هجوی که در قالب طنز بیان می شود وهجوی که در قالب غیر طنز گفته می شود جوک ولطیفه نیز (که ویژگی آن حکایت گری است) می تواند از نوع طنز باشد یا مطایبه
    برای شوخی کردن شما باید آدم شادی باشید ولی برای طنز گفتن شما باید آدم منتقدی باشید وهر چه منتقدتر باشید بهتر می توانیددر این عرصه قدم بر دارید هر چند که شرایط دیگری هم برای یک طنز موفق وجود دارد ولی اصلی ترین شرط همین است
    انسانی که طنز می گوید لازم نیست حتما آدم شادی باشد مثل خود من .بعضی افراد هستند که دائم خندانند ولی قدرت خنداندن را ندارند وبر عکس انسانهایی هستند که ممکن است خود حتی آ دم افسرده ای باشند ولی قدرت خنداندن در آنها قوی باشد
    بنابراین طنز خاصیتش انتقاد وبیان واقعیات است هر چند که شالوده اش اغراق وکش وقوس دادن می باشد ولی شوخی این گونه نیست هم چنین کسانی بیشتر از طنز استقبال می کنند که خودشان هم مانند طناز روحیه منتقد وشاکی داشته باشند علت موفقیت طنز در این است که با واقعیت سروکار دارد اما نه یک واقعیت رودر رو وخشک بلکه واقعیتی که از منظر متفاوت ودور از افکار روزمرگی وعادت گونه انسانها ارائه می گردد و مردم همان داستان روزمره زندگی خود را با دید وزاویه دیگر در آن می بینند.
    خواهشن در چيزي كه نميدونيد نظر نديد انتقاد كنيد اما با طنز كاري نداشته باشيد
    .
    .
    .
    شاید خیلی ازخندههایی که در گذشته از سر پیروزی کرده ایم
    آغازی از همین بد بیاری ها بوده اند
    ما بیچاره گی خود را جشن گرفته بوده ایم.

admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,518
    20,496

trash جان مرسي از اطلاعات مفيد شما :wink:
    dina26

کوچولو تازه به دنیا آمده

0
    0

عالي بود
    love-kh

پیشکسوت کوچولو
    کوچولووو فوق فعال

1,787
    1,294

خوب خيلي قشنگ بود دستت درد نكنه..كلي خنديديم!
    قرارمان فصل انگور
    شراب که شدم
    تو جام بیاور
    من جان...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)