به نام بزرگ آفریننده هستی.......

با عرض سلام به همه دوستان

اول عرض معذرت چونکه باید خیلی زودتر تو این بخش معرفی میکردم که دیگه الان قسمت شد ....

من فریده محمدی هستم متولد 30 مهر 1365 یه اصفهانی اصیل...

فارق التحصیل کارشناسی مهندسی نساجی دانشگاه صنعتی اصفهان و تقریبا 3 سال هست که در زمینه رشته خودم شاغل هستم....

خیلی خصوصیات مهر ماهیا را دارم فوق العاده احساساتیم به دوستانم خیلی اهمیت میدم و هبچ وقت کم نمیذارم توی دوستی ..خیلی خیلی به شعر و ادبیات علاقمندم به خصوص اشعار حافظ و سعدی و فراوون میخونم ..به عرفان و فلسفه هم علاقه دارم تو این زمینه ها کتاب هم کم و بیش خوندم ..همیشه دوست داشتم که اعتقداتم از ریشه درست باشند و برای اعتقادام و کارهام دلیل داشته باشم.....
اصلا کینه ای نیستم خیلی زود میبخشم هیچ وقت دوست ندارم کسی ازم ناراحت باشه اگه کسیو ناراحت کنم حتما از دلش در میارم..
از هنرهای دستی خیلی خوشم میاد یعنی اگه بخوام خونه خودم را تزیین کنم به جای چینی و این چیزا که خانما میگیرن فقط هنر دست میخرمم...
خیلی به طور اتفاقی به خاطر تاپیکای زیادی که کوچولو در زمینه شعر داره با کوچولو آشنا شدم توی اون زمان اتفاقاتی برام افتاده بود که اوضاع جسمی و روحی خوبی نداشتم ولی وارد کوچولو که شدم همون ابتدا دوستای خیلی خوبی پیدا کردم و در اولین برخوردام با بچه های بسیار خوبه سایت دوست شدم که از این بابت خیلی خیلی خوشحالم و در کل واقعا سایت دلنشینی هست.

دیگه از خودم بگم آدم شوخ و شیطون ولی در عین حال ساکت و صبور و تودار هستم ..از مسایل و مشکلاتم کمتر با کسی صحبت میکنم بیشتر دوست دارم دیگران برام درد دل کنند و شنونده باشم مسایل کارو دوستی و اینا را خیلی خیلی به ندرت توی خونه عنوان میکنم.ظاهرا شادم ولی اغلب درونم شاد نیست...
دیگه اینکه خیلی دوستون دارم
به امید روزی که صداقت در همه جا حکم فرما شود ...