ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    mehran_professor
    كوچولو رسمي
    کوچولو فوق فعال

137
    1,203

پیش فرض مهران هستم با نام کاربری mehran_professor

دروود فراوان

عرض ادب خدمت همه هموطنان عضو سایت کوچولو

من مهران هستم با نام کاربری mehran_professor متولد 13تیر سال 1375 هستم..کنون 16 سال دارم و سال سوم

دبیرستان رشته ی تجربی می باشم

هدفی که گزینش کردم بیش تر برای داروسازی و رادیولوژی و رشته هایی از این قبیل است اما متاسفانه باید اعتراف کنم

آماده سازی ام برای کنکور بسیار کم می باشد من نوبت اول را با معدل18/26 توانستم پشت سر بگذارم..اما امید دارم از

که با لطف ایزد منان بتوانم پسند هایم را بدست بیاورم و اگر امید هایم در کنکور نتواستند برایم نمایان شوند بدون

هیچ گونه درنگی کنکور زبان انگلیسی را امتحان خواهم داد و تردیدی ندارم که توانایی قبول شدنش را دارم اما

توکل برخدا

از پسند های دگر خود باید به ادبیات اشاره کنم در طول صحبت هایی که با عضو های این سایت شد بیشترین مرا پسری مودب

خواندند که این خود نظر لطفی که نسبت به این بنده ی حقیر دارند را هویدا می کند و برخی مرا فردی زرتشتی و نژاد پرست خواندند

خدمت انور همگان باید عرض کنم من عاشق سرزمین پارس هستم ...سرزمین پارررررررس

پس سخنم پارسی
    نژادم آریایی
    وآیینم زرتشتی.....آیینم زرتشتی نیست ..آیین نیاکانم این گونه بوده

از ویژگی های برونی خود بگویم قدم متوسط است حدودا 170 سانتی متر و وزن من هم 68 کیلوگرم

و از نظر چهره از دیدگاه خودم جذابیت خاصی ندارم ...این مطلب پس از به اشتراک گذاری عکس هایم بیشتر آشکار خواد شد

شیوه ای که در زندگی خودم پیش رودارم و در آینده آنرا به کار خواهم گرفت نشئت گرفته از الگوهیم در زندگی

14 پاکدامن (معصومین) و کسانی که سرزمین پارس را زنده نگاه داشته اند(کوروش و داریوش و....)

کنون حال چیز دیگری در ذهنم نیست که از گفتن ان دریغ کرده باشم اگر سوالی از من داشتید حتما عارض شوید

پس فعلا تا درودی دیگر بدروود
    شنیدی که دلم گفت بمان ، ایست ، نرو / به خدا وقت خداحافظی ات نیست نرو / نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست / گوش کن نبض دلم زمزمه اش چیست ، نرو .
  2. 2
    mehran_professor
    كوچولو رسمي
    کوچولو فوق فعال

137
    1,203

درودی بی پایان بر همه ی عزیزان و عرض خسته نباشید

چندی است از عملکردم در این سایت کاسته شده است ...من برای این برهانی روشن تر از این که شمارش معکوس امتحانات نهایی

آرامشم را صلب کرده ..چراکه از اندیشه ی زیاد بدان رشته ی امور از دستم فرار کرده......

موجب سردردتان نشوم ...به دلیل ایکنه چیزی حیاتی تر و بنیادی تز از امتحانات برایم وجود ندارد در این روز ها از تفریحات خود کاسته و

بر مطالعه ی خود افزوده ام.....و پس از آن تنها فرصتی که برای کنکور دارم تابستان است پس به احتمال زیاد آخر هفته ها اندیشه ام فقط شامل تفریح میشود

روی صحبتم را به سمت دوستان هم ارز خود هم سن ها و هم رشته ای ها و حتی پشت کنکوری ها بگردانم:

((چیزی بهتر از درس برای ما نیست)) امیدوارم این سخن در یادتان جاودانه باشد

تقاضای دیگری از همه ی دوستان وهموطنان گرامی دارم...لطفا بنده را از دعای خود محروم نفرمایید و از خدا برایم طلب آمرزش کنید و بخواهید تا در امتحانات

نتیجه ی تلاشم را بگیرم ...

با آرزوی موفقیت روز افزون برای همگان

کنون بدرود
    شنیدی که دلم گفت بمان ، ایست ، نرو / به خدا وقت خداحافظی ات نیست نرو / نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست / گوش کن نبض دلم زمزمه اش چیست ، نرو .
  4. 3
    mehran_professor
    كوچولو رسمي
    کوچولو فوق فعال

137
    1,203

دروووودی بی پایان بر تمامی هم میهنان گرامی

حدودا یک ماهی میشود که من از پویایی خود در سایت بازماندم...

همان طور که مطلعید این جانب به خاطر شروع امتحانات نهایی و حائز اهمیت بودن از شما پوزش خواست و چند هفته ای تشریف نداشت

کنون برگشتم با دست پر چرا که به آن چه که خواهانش بودم رسیدم و جرقه ی پویایی خود را از امروز خواهم زد

تعدادی از دوستان هم همچون بنده گرفتار این موضوع بودند ....امیدوارم که موفق شده باشند

از دلتنگی خود بازگو کنم که چه بسیار حرف ها دارم که سبب گشت همراهان بزرگوار خود را بدرودی بر خلاف آیین دوستی بگویم

اما همگان بنده را به بهترین شیوه مشایت کردند.....

پس با درود به سایت و بدرود گفتن امتحانات پویایی خود را همچون پیش از این ادامه خواهم داد
  6. 2
    mehran_professor
    كوچولو رسمي
    کوچولو فوق فعال

137
    1,203

بهترین سلام ها و درود ها بر همه ی دوستان هم نشینان و هموطنان گرامی حاضر در سایت

بزرگواران همچون گذشته باید در رابطه با موضوعی با شما صحبت کنم

همانطور که آگاهید بنده سال پسین آزمون ورودی به دانشگاه خواهم داشت که همه ی دوران تحصیل یک طرف و این مقوله در طرفی دیگر...

از آغاز هفته ی پیش شروع به مرور درس ها کردم که تا کنون به طور معقول بوده است و پس از این هم ادامه خواهم داد

گفته های خود را به درازا نمیکشم ....بنده آهنگ این را در سر داشتم که دوباره از دنیای مجازی طلب حلالیت کنم اما پنج شنبه ی این هفته زادروز

بنده خواهد بود ....پس با خود گفتم چه بهتر که این شادی را با دوستان خود تقسیم کنم و در همان روز ترک ایشان را بگویم

تا با شادی با همگان بدرود گویم.

همچون گذشته از شما میخواهم بنده را یاری بفرمایید و برای من در کنکور دعا کنید امید است که بدان چیزی که در اندیشه ی من بوده و هست برسم

و چیزی دیگر این که بنده را حلال کنید از پروردگار برایم آمرزش بخواهید از خطاهایم در گذرید و خبط هایم را پوشیده گمان کنید

با هر تشکر یا با پیام های خود بنده را از این که شما مرا حلال کرده اید یا خیر آگاه سازید

کنون خدا یار و نگهدار همگی شما باشد
  8. 2
    mehran_professor
    كوچولو رسمي
    کوچولو فوق فعال

137
    1,203

در آغاز هیچ نبود ، کلمه بود، " خدا بود" نوروز شد، حرفها شکفت، زیبا و اهورایی شد، پاره های وجود و هست شدن آدمی و فهمیدن و زادن شدن ها و آفریدنها حادث گردید، عدم ، رخت بر بست و نشان از نشان دهنده ای و خلق کننده ای تجلی یافت، نوروز آمد و همی آمد با خوبیها ، در دست آب زلال برای تشنه دلی از عشق ، مهربانی و حیات، زیستن و زندگی و معاد.

درودی

....... به طراوات نسیم نو بهار

.... به شادمانی گل شقایق

..... به رسایی نوای خوش پرندگان

.... به گرمی خورشید سوزان نوروز

..... و به خوش مسلکی اهورامزدا

سال گذشته در تیر ماه آهنگ بدرود گفتن در سر پرورندم تا خویش را از کاروان آزمون 93 معاف نکم .... تا کنون که در حال نوشتن این فرسته هستم .... کتب روبه رویم و مشغول یاد آوری هستم ...لیکن نظاره کردم هیچ حایلی جایز نیست تا در میان یاران باشیم و پذیرایی سال نو و آزمون را به منسه ی حضور رسانیم

در آغاز واژگان کنکوری هارا مخاطب گزارده اند ....
    بزرگواران ... کنون فرصت هیچ درنگی نیست ... گوشتان آکنده از این سخنان است اما موفقیت مخلوق اعمال شما است پس تمنا دارم بی هیچ اندیشه ای بهر ببرید

اما روی سخن رابه دیگر شفیقان بازتاب میدهم .....
    در چه حال به سرمی برید؟ روزگار بر وقف مراد است؟ ساز گاری های لازم برای زیستن کسب شده ؟ بی صبرانه محب آنم جویای حالتان شوم ....

اما چه کنم زمان اندک شمار است بنده مخطی

این نوشته برای آن است که بدانید علی رغم درکار بودن اندیشه برای آنچه ابراز شد دل باخردراه نیامد و طلب صلح نپذیرفت ومرا به سوی شما سوق داد....

عاشقان را چه غم از سرزنش دشمن و دوست

یا غم دوست خورد یا غم رسوایی را

شب وروزگار خوش باد

10. 3
    mehran_professor
    كوچولو رسمي
    کوچولو فوق فعال

137
    1,203

و خدا را در آن وادی ایمنی یافتم که از خویشان خویشاوندتر از نزدیکان نزدیک تر و از دوستداران دوست تر بود

عرض ادب و احترام خدمت یکایک هم میهنان ... واپسین دیدار ما در نخستین روز های نوروز بود ... روز هایی که از شما خواستار بلندکردن دست به سوی قبله ی عالمیان بودم که از سد دیو گریبانگیر عام بتوانم گذر کنم . نمی دانم پاسخ پرسش چگونه بود را چطور بدهم فقط میتوانم بگویم تکیه بر پروردگار!!!!!
    دو شب پیش گزینش رشته ها را به مرحله ی انجام رسانیدم و رشته هایی را گزینش کردم که قطع به یقین پذیرفته خواهم شد

کنون سرآغاز دفتر پویایی خود را برایتان خواندم تا بتوانم در میان دوستان تازه و کهنه .... کهنه رفاقتی داشته باشیم و تازه دوستی.....
    شادباش و آفرین به مدیریت محترم که هموندان این سایت را در گسترش سطح کیفی تشویق کرد

خرسند هستم از اینکه همگان خود را موظف به اجرای فعالیت در سایت می دانند

امید دارم که بتوانیم پیشروی خود را با پیوست رعایت تمام موازین سایت ادامه دهیم و ناچار به گریز از سایت نشویم

در پناه حق

- - - Updated - - -

و خدا را در آن وادی ایمنی یافتم که از خویشان خویشاوندتر از نزدیکان نزدیک تر و از دوستداران دوست تر بود

عرض ادب و احترام خدمت یکایک هم میهنان ... واپسین دیدار ما در نخستین روز های نوروز بود ... روز هایی که از شما خواستار بلندکردن دست به سوی قبله ی عالمیان بودم که از سد دیو گریبانگیر عام بتوانم گذر کنم . نمی دانم پاسخ پرسش چگونه بود را چطور بدهم فقط میتوانم بگویم تکیه بر پروردگار!!!!!
    دو شب پیش گزینش رشته ها را به مرحله ی انجام رسانیدم و رشته هایی را گزینش کردم که قطع به یقین پذیرفته خواهم شد

کنون سرآغاز دفتر پویایی خود را برایتان خواندم تا بتوانم در میان دوستان تازه و کهنه .... کهنه رفاقتی داشته باشیم و تازه دوستی.....
    شادباش و آفرین به مدیریت محترم که هموندان این سایت را در گسترش سطح کیفی تشویق کرد

خرسند هستم از اینکه همگان خود را موظف به اجرای فعالیت در سایت می دانند

امید دارم که بتوانیم پیشروی خود را با پیوست رعایت تمام موازین سایت ادامه دهیم و ناچار به گریز از سایت نشویم

در پناه حق

12. 1
    mehran_professor
    كوچولو رسمي
    کوچولو فوق فعال

137
    1,203

سلام به همه عزیزان و هموطنان بزرگوار و پویای سایت ...
    نمیدونم از کجا شروع کنم به گفتن ولی نخست عصبانیتم از بعضی چیز ها رو بروز میدم :
    یک اینکه حدود چند هفته پیش داشتم عکس پروفایلم رو عوض میکردم که یه دفعه پیغام اومد که شما مجاز به ارسال پست نیستید دقیقا همین شکلی بودم .... چند بار خارج شدم و دوباره وارد شدم اما خبری نبود و باز هم همون پیغام .... تا اینکه هر روز و هر شب وقت به مدیریت محترم سایت پیام میدادم و دریغ از یک جواب که حداقل بگن کدوم قانون رو زیر پا گذاشتم .... دیگه انقدر عصبی شده بودم گفتنم عمرا دیگه بیام ... خیلی اتفاقی دنبال یه مطلبی میگشتم و بی هوا سایت رو باز کردم و دیدم میتونم فعالیت هامو از سر بگیرم ....ولییییی.... باید بفهمم که چرا اجازه ی فعالیت نداشتم

دوم : هر تاپیکی باز میشه این نوشته های ربات های عزیز رو می بینیم ... واقعا رو اعصابن دیگه .. قبلا برای سایت یکی از دوستام همچین مشکلی پیش اومده بود ولی میگفت یه سری پل های امنیتی گذاشتم توی سایت نمیتونن اونا رو تشخیص بدن گیر میافتن امیدوارم بشه برای این انجمن هم همین کار رو کرد

سوم : من سال 91 اینجا عضو شدم و هر سال وقتی فعالیت اعضا رو با سال گذشته مقایسه می کنم یک سیر نزولی می بینم ... تو دوره ی الان که این همه برنامه ها و شبکه های اجتماعی دارن جولان میدن خیلی سخت تالار های گفتگو عضو جذب میکنن به نظرم بهتره تو همچین شبکه هایی این سایت معرفی بشه و یه سری امکانات دیگه هم اضافه بشه

چهارم : سال دیگه کنکور ارشد دارم حسابی هم دارم میخونم و یه استارت هایی زدم از دعای پر خیرتون ما رو بی نصیب نکنید

پنجم : حزف زیادی فعلا ندارم... فقط آرزوی سلامتی روز افزون برای تک تک شما دوستان
  14. 2
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)