ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    13760223
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    364
    994

پیش فرض "سایه" هستم با نام کاربری 13760223

سلام به همه ی کوچولوهای عزیز.
    اسم اصلی من مهتاب هست و سایه اسم اینترنتی منه. شما هر جور که دوست داشتین صدا کنید!
    متولد 23/2/1376 هستم. که البته نام کاربری من همون تاریخ تولدمه. ( موقع ثبت نام توی کادر نام کاربری هر اسمی رو که وارد می کردم قبول نمی کرد منم همینجوری تاریخ تولدمو وارد کردم که در یک حرکت خود جوش قبولش کرد و نام کاربری من شد تاریخ تولدم!)
    ساکن کرج هستیم.
    من فرزند دوم خونوادمون هستم و فرزند آخر... یعنی ته تغاری.... ( ته تغاری رو جدی بگیرید...قدرتی داره که پدر خانواده هم نداره!) یه خواهر بزرگ تر از خودم دارم که نامزد کرده و تا آخر امسال عروسی میکنن و من علاوه بر ته تغاری تک فرزند خونه هم میشم! ای حال میده!!!( خوشبختی یعنی تک فرزند باشی و مامان بابات ته دیگ خور نباشن!)
    از نظر تحصیلات هم بنده سال دوم دبیرستان رشته ی ریاضی رو تموم کردم و چند ماه دیگه میرم سوم دبیرستان.معدلم هم شد 19.03.
    علایق
    من به ورزش خیلی علاقه دارم یه جور استعداد خاص هم به صورت ارثیه از طرف فامیل پدرم که همه ورزشکار هستند به من رسیده.از کلاس چهارم ابتدایی تا سوم راهنمایی یعنی 5 سال بسکتبال بازی می کردم و توی مسابقات تیمهای نوجوانان کرج هم بازی میکردم. ولی از اونجایی که علاقه ام به فوتبال با بسکتبال قابل مقایسه نبود بسکتبال رو رها کردم و از اول دبیرستان فوتسال رو شروع کردم و میخوام ادامه بدم تا وقتی که حرفه ای بشم و برم فوتبال.
    تیم ایرانی محبوب من پــــرســـپولـــیس هست که من طرفدار 2 آتیشه نیستم بلکه 6 آتیشه ام و با برد و باخت های تیم اشکها ریختم!!!بازیکن محبوب من عـــلــی کریمـــی هست که عاشق بازی و رفتار و تیپ و خلاصه همه چیشون هستم.
    به سریال های کره ی جنوبی علاقه ی زیادی دارم و تقریبا اکثر سریال های کره ای که وارد ایران شده رو دیدم.از نظر من بهترین اونها هم سریال پسران برتر از گل ، تو زیبایی، تیم گل پسر و ... هست.
    بقیه رو مختصر میگم.
    بازیگر زن مورد علاقه : ویشکا آسایش ، میترا حجار.
    بازیگر مرد مورد علاقه : امین حیایی
    خواننده مورد علاقه : امیر تتلو ، آرمین 2afm ، طعمه ، مرتضی پاشایی.
    رنگ مورد علاقه : صورتی.
    غذای مورد علاقه : فسنجون و پیتزا.
    میوه مورد علاقه : شاتوت و آلبالو.
    بازیکن خارجی مورد علاقه : ایکر کاسیاس
    خصوصیات
    نمی تونم زیاد راجع به خودم بگم چون آدم نمی تونه راجع به خصوصیات خودش حرف بزنه ولی از اونجایی که میدونم خیلی حساس و زودرنج هستم اما اصلا کینه ای نیستم و روحیه ی بخشنده ای دارم.
    از دروغ و خیانت و آدمهای دورو بیزارم.
    حس میکنم کمی بیشتر از بقیه دخترا رمانیتکم و توی خیالم زیادی رویایی فک میکنم.
    میدونم که کمی لوس هستم !
    مامان و بابام رو خیلی دوست دارم و همیشه سعی میکنم براشون وقت بذارم. خیلی به پدرم نزدیکم و بابام هم همیشه توی هرکاری همراه من بوده.مثلا همیشه با هم بازی های فوتبال و والیبال رو تماشا می کنیم،یا بعضی وقتا دوتایی وبگردی میکنیم و اینجور کارا...
    خیلی زیاد اهل تفریح و گردش هستم.بدجوری هم عاشق طبیعتم.
    توی خونه شلوغ و پر سر و صدا هستم و توی خیابون آرام و متین و با وقار!!!! بله!
    توی جمع دوستام هم حسابی پرحرف و شوخ و شیطونم ولی توی جمع فامیل کم حرف.( نمی دونم چرا)
    اهل پسربازی هم نیستم و تک پرم. تا حالا یک بار عاشق شدم و در حال حاضر هم با همون عشق اول و آخرم "میلاد" هستم و در کنار هم زندگی عشقولانه ای داریم.
    به سایت کوچولو علاقه ی زیادی دارم و وقتی میام اینترنت فقط توی f.b و کوچولو ام.
    نام کاربری فیس بوکم هم Mahtab rainy هست که اگه دوست داشتید سری بزنید خوشحال میشم!
    این رو هم بگم که من توی زندگی حالم واقعا احساس خوشبختی می کنم و خدا رو به خاطر نعمتهایی که بهم داده شکر میکنم.
    همتون رو دوس دارم.
    بوس بوس.
    فعلا بای.

...مآ عظیم تر از آنے هستیم کــہ مے انـבیــشیم...
  2. 2
    13760223
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    364
    994

تو این پست عکس کسایی که بهشون علاقه دارم رو میذارم.

خواننده های مورد علاقه ام.

امیر تتلو

عرفان

girls generation

بازیگر مورد علاقه ام

كيم هيون جونگ

بازیکن مورد علاقه ام

علی کریمی

ویرایش توسط 13760223 : 2013.08.22 در ساعت 19:52
    ...مآ عظیم تر از آنے هستیم کــہ مے انـבیــشیم...
  4. 2
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)