ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    Sajjad_Love
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار(آخر کوچولو)

5,699
    16,325

سلام به همگی

خب گفتیم ما هم خودمون رو معرفی کنیم

اسمم که مشخصه ، دانشجوی حسابداریم... از همون اولم حسابداری میخودنم ، شاخه ای که میخوندم فنی بود

21 سالمه و اینکه چند ماهه دیگه میرم تو 22 سال

من پسره فوق العاده احساسی هستم ، در عین حال جدی...

راز نگه دار و بیشتر به اطرافیانم توجه میکنم

دست به فرمونم عالیه فقط تا رسیدن به مقصد همه سرنشین های ماشین منصرف میشن نمیدونم چرا

از دروغ خیلی بدم میاد دوست دارم حرف راست بشنوم همیشه

من هیچوقت آدم کینه ای نیستم ، ولی اگه از کسی تنفر پیدا کنم دیگه سخت میشه باهاش خوب بشم

اگه کسی تو زندگیم بهم بدی کنه و بفهمم داره به ضرر من حرف میزنه ، جوابشو با بدی میدم...

همینطور من به کسی بد نمیکنم ، بارها شده خوبی کردم و در جواب خوبی ، بدی دیدم

اما من تا سعی دارم خونسردم و تو کارم خیلی جدی هستم... تصمیمی که میخوام بگیرم با مشورت اطرافیانم میگیرم. تصمیمی که بگیرم دیگه ازش برنمیگردم

من یه آدم خیلی منطقی و خیلی خون گرم هستم ... خنده جای خنده ، شوخی هم جای شوخی

زمانی که حوصله نداشته باشم و کسی باهام شوخی کنه باهاش برخورد میکنم ، اما تا سعی دارم آروم هستم

خیلی کم حرفم و بیشتر دقت میکنم

همینطور خیلی بد پسندم در انتخاب لباس و همچنین چیزای دیگه

من خیلی وقته تو دنیای نت هستم اما خیلی دیر با سایت کوچولو آشنا شدم ، الانم فکر کنم حدود یکسال و نیم اینجا عضوم

کوچولو رو خیلی دوست دارم من از طریق عاشقانه های کوچولو با این سایت آشنا شدم

خوشحالم که در کنارتون هستم

از آهنگای پاپ بیشتر خوشم میاد و بیشتر پاپ گوش میدم

از صدای خواننده های مثه: مرتضی پاشایی ، مجید یحیایی ، سامان جلیلی ، بابک جهانبخش و رامین بی باک.... خیلی دیگه هم هستن ، خیلی لذت میبرم و گوش میدم

از خداننده رپ مثه: محمد بی باک خوشم میاد

از خواننده های خارجی: اسمی نمیگم هرکی قشنگتر بخونه از همون ، برام فرقی نمیکنه

من فرزند آخرم و این یکم کارو برام سخت کرده... چون خونوادم بهم بدجور وابسته شدن

من تا سعی دارم حتی موقع کار پیش خونوادم باشم

من به ورزش والیبال خیلی علاقه دارم و همچنین شنا

قرمه سبزی خیلی دوست میدارم از بادمجون متنفرم

و..........

همین دیگه امیدوارم سرتونو درد نیاورده باشم

اینم تقدیم به همه شما

فعلا.....

ویرایش توسط Sajjad_Love : 2013.08.29 در ساعت 19:45

آنقدر عاشقانه برای خُـــــــدا زندگی کنیم که خدا هم عاشـقانه بگوید

وَصْطَنَعْتُکَ لِنَفْسـی
    تـورا براے خـودم سـاخته ام!!

عاشــقانه هاے الـهی چـیز دیگریســت....
  2. 4
    Sajjad_Love
    كوچولو رسمي

5,699
    16,325

وضعیت فعلی من:

.
    .

Sajjad_Love

كوچولو رسمي شده

كوچولو ماندگار

ایشونم آواتاره بنده هست

.
    .

و اینم امضای فعلی من:

בلَـــمْ پُـــرْ اَزْ حَــرْفـــْهــآييســـْـتْ كـــه
    هيچْــكَــسْ حـآضِــرْ بــه گــوشْـ دادَنَــشْ نيســـْتْ
    جُـــزْ... בفْتَـ ــ ــرِ خــ ــ ــآطــِرآتَـ ــ ــمْ ...

.
    .

ایشونم عکس شخصی منه ، که از جذبش خیلی خوشم میاد

منم همچین جذبه ای دارم

اینام آلبوم های شخصی منه

*•.¸♥¸.•*´عــــــــاشق تنــها *•.¸♥¸.•*´

¸♥¸ ساده بگویم: دوستت دارم ¸♥¸

وَصْطَنَعْتُکَ لِنَفْسـی

4. 4
    Sajjad_Love
    كوچولو رسمي

5,699
    16,325

متولدین آبان

ویژگی*ها و خصوصیات*

کلی* متولدین* آبان* ماه*:
    مصمم*، قاطع*، با اراده*، پر قدرت*، محکم* و نیرومند
    عاطفی*، احساساتی*، پراحساس* و شهودی*
    مقتدر، با نفوذ، قوی*، جذاب*، گیرا، پرشور و پرحرارت*
    پر شور و شوق* و مهیج*

جنبه* منفی*

شخصیت* متولدین* آبان* ماه*:
    حسود، غیرتی*، خشمگین* و غضب* آلود
    وسواسی* و بی*اختیار
    تودار، پنهان* کار، مرموز، لجوج*، یک* دنده*، سرسخت* و خودرأی*

متولدین* آبان* ماه* در تمام* منطقه* البروج* پر شورترین*، مقتدرترین*، پر حرارت*ترین* وپیچیده*ترین* افراد به* شمار می*آیند. حتی* زمانی* که* به* ظاهر خونسرد، آرام* و خویشتن*دار می*رسند، درونشان* پر از جوش* و خروش* و انرژی*، عاطفه* و احساس* است*. درواقع* درست* مثل* آتشفشانی* هستند که* زیر آبهای* آرام* قرار دارند و هر لحظه* ممکن*است* که* فوران* کنند، ولی* افرادی* که* تیزهوش* و زیرک* محسوب* می*شوند، از آن*خشونت* مهار شده*، قدرت* بی*حد و حصر و شخصیت* هیپنوتیزم* کننده* شان* و درعین* حال* آرامش* و خودداری* ظاهرشان* آگاه* هستند همراهی* با آنها در اجتماعات* وگردهمایی*های* اجتماعی* مرسوم* خوشایند است*، چون* آنها در حین* بحث* و گفتگو بافکر، با ملاحظه*، موقر، محترم*، متین*، خوددار و در عین* حال* با محبت*، خوش* رو،خوش* برخورد، با نزاکت* و مهربان* هستند، گاهی* اوقات* نگاهشان* آن* چنان* نافذ وعمیق* می*شود که* اطرافیان* خجالتی* و کمرو تحت* تأثیر قرار می*گیرند و احساس*می*کنند که* در مقابل* آنها بی*دفاع* هستند.

آنها در ظاهر کناره*گیری* از کانون* فعالیت*ها و توجهات* را ترجیح* می*دهند ولی* درعین* حال* افرادی* که* آنها را خوب* می*شناسند، متوجه* هوشیاری* زیرکانه* آنها می*شوندکه* جزیی* از شخصیت* وجودیشان* به* شمار می*آید. آنها نیازمند انضباط فردی* هستند،چون* قادرند ویژگی*ها و خصوصیت*های* منحصر به* فرد خودشان* را شناسایی* کرده* وبه* همین* دلیل* از افراد دیگر متمایز شوند. در حقیقت*، آنها به* راحتی* قادرند از قدرت*خویش* در جهت* خیر و یا شر استفاده* کنند. آنها شدیدا پیگیر، مصر، سمج* و با اراده*هستند، از عقیده* راسخی* برخوردارند و در عین* حال* عمیقا حساس* هستند و به* آسانی*تحت* تأثیر عواطف* و احساسات* درونی* خودشان* قرار می*گیرند. به* همین* دلیل* نیز به*راحتی* صدمه* می*خورند و اگر مورد توهین* یا بی*حرمتی* قرار بگیرند، به* سرعت*برانگیخته* شده* و خشم* و عصبانیت* بی*امان* و خطرناک* خود را بروز می*دهند.گهگاهی* آن* چنان* رک* گو می*شوند که* تا آخر عمر دشمنانی* خطرناک* برای* خودشان*می*تراشند، چون* بیش* از حد دقیق*، موشکاف* و عیب* جو هستند و اگر از کسی*خوششان* نیاید، تظاهر به* دوست* داشتن* را امری* شدیدا دشوار تلقی* می*کنند.

آنها قادرند انرژی* فراوان* خودشان* را به* طور سازنده*ای* مهار کنند و اعتماد به* نفس*خودشان* را با زیرکی* و بلند پروازی*شان* را با بلند همتی* و علو طبع* تعدیل* نمایند، به*شرط آن* که* طرف* مقابل* را دوست* داشته* باشند. در محل* کار با همکارانشان* تنها به*عنوان* رهبر رابطه* برقرار می*کنند و نسبت* به* افرادی* که* به* آنها بی*علاقه* هستند، شدیدابی*رحم*، سنگدل* و بی*پرده* می*شوند. آنها به* شدت* متوقع*، بی*گذشت* و پرتوقع* هستند ونمی*توانند به* راحتی* از اشتباهات* و نقطه* ضعف*های* دیگران* چشم* پوشی* نمایند شاید به* این* دلیل* است* که* از وجود نقطه* ضعف*ها و بدی*های* خودشان* غافل* هستند ونفرت* و بیزاری* خویش* را به* طرز نامعقولی* در قالب* خشم* و عصبانیت* نشان* می*دهند.اگرچه* آنها می*توانند دوستانی* خارق* العاده* باشند به* شرط آن* که* دوستانشان* احترام*،آبرو، شرف* و حرمت* آنها را که* نسبت* به* آنها بیش* از حد حساس* هستند، مورد تردیدقرار نداده* و زیر سؤال* نبرند. آنها زمانی* که* احساس* کنند دوستانشان* به* حالشان* مفیدنیستند، به* راحتی* آنها را کنار می*گذارند ولی* خودشان* به* این* خصیصه* منفی* خوب*آگاهند و بیشتر اوقات* با این* تمایل* می*جنگند.

آنها به* کمک* قدرت*های* معقولشان* که* با تخیل* و الهام* و شهود همراه* هستند و بابهره*گیری* از استعداد، ذوق*، قریحه*، بینش* دقیق* و تحلیل* گرانه*شان*، به* علاوه* شانس*خوبشان* از علم* و آگاهی* برخوردارند. در واقع* آنها به* نسبت* متولدین* ماههای* دیگر ازشانس* بیشتری* برای* نابغه* شدن* برخوردارند، ولی* متأسفانه* گهگاهی* به* افراط و تفریطپرداخته*، بر علیه* تمام* رسوم* به* شورش* برخاسته*، به* سمت* اغراق* و گزافه*گویی* سوق*یافته* و از بدی*ها و عیوب* خود غافل* می*شوند. عصبانیت* ترس* آور، بی*رحمی* وخشونت* آزار گرانه* و ستیزه* جویانه*، خودپسندی* و نخوت* شدید، حسادت* بیمارگون*و ناپایداری* و بی*ثباتی* شدید خلق* و خو همگی* برخی* از عادات* بد آنها به* شمارمی*آیند. آن* دسته* از متولدین* آبان* ماه* که* به* مسامحه* گری* و تعلل* دست* می*زنند، تبدیل*به* افرادی* تنبل*، خودخواه*، لذت* جو و لوس* می*شوند که* مدام* خواهان* شنیدن* تملق* وتمجید از جانب* دوستانشان* هستند.

از آنجایی* که* آنها کاملا با استعداد و خوش* ذوق* هستند، می*توانند در بسیاری* ازحرفه*ها و مشاغل* موفقیت* کسب* نمایند.

از آنجایی* که* در کار بسیار جدی*، مستقل* و خویشتن* دار هستند می*توانند جراح*،دانشمند، قهرمان* و سربازانی* متهور و دلاور باشند. در کل* هر حرفه*ای* که* لازمه*اش*تحقیق*، بررسی*، پژوهش* و سر و کله* زدن* با واقعیات* است* و در آن* سری* نهفته* باشد،برایشان* جالب* و خوشایند است*، همچنین* می*توانند سخنوران*، ناطقان* و استادانی*مجاب* گر و متقاعد کننده* باشند و به* عنوان* دیپلمات* یا مبلغ* مذهبی* و عرفانی* موفقیت*کسب* نمایند و خودی* نشان* دهند.

متولدین* آبان* ماه* در عشق* و عاشقی* بسیار احساساتی*، عاطفی* و فعال* هستند ارتباط عاشقانه* به* نظر آنها امری* مقدس* است* و از بعد معنوی* به* آن* می*نگرند. زمانی* که* عاشق*می*شوند، در خلسه* فرو رفته* و از خود بی*خود می*شوند و فردیت* خویش* را از یادمی*برند و ازدواج* به* نظر آنها یک* پیوند روحی* و روانی* به* شمار می*آید. به* همین* دلیل*نیز گهگاهی* در امر عشق* و عاشقی* آن* چنان* به* افراط می*روند که* لقب* «عشاق* بخت*برگشته* و بد فرجام*» را به* خود اختصاص* می*دهند.

بیماری*ها و مشکلات* احتمالی* متولدین* آبان* ماه*:
    صورت* فلکی* عقرب* بر لگن* خاصره* و اندام* حکمرانی* می*کند ودر نتیجه* متولدین* آبان* ماه* مستعد ابتلا به* بیماری*های* کبد و کلیه*، سنگ* و دیگربیماریها هستند. همچنین* ممکن* است* دچار دمل*، آبسه*، کورک*، جوش*،بیماری* کفگیرک*، فیستول*، بواسیر، فتق* و زخم*های* پوستی* شوند.

علاقمندیها: صداقت* و حقیقت*، عوامل* پنهان* و اسرارآمیز، درگیر بودن* در کار،کارهای* معنادار و عمیق*، مجاب* گری* و برخورداری* از قدرت* قانع* کنندگی*.

بیزاریها: بسنده* کردن* به* اطلاعات* سطحی* و کم* مایه*، سودجویی* و منفعت*طلبی*،مشاغل* و کارهای* موهن* و سبک*، ارتباطات* و روابط سطحی* و کم* مایه*، تملق*، چرب*زبانی*، چاخان* گویی*، گزافه*گویی*، اغراق* و چاپلوسی*.

مشکلات* احتمالی* که* ممکن* است* سر راهشان* به* وجود بیاید و شیوه*صحیح* برخورد با آنها:
    هر کسی* ویژگی*ها و خصوصیات* منحصر به* فردی* دارد و زمانی* که* این* خصلت*هاسرکوب* و یا فرو خورده* شوند، یا برآورده* نشوند، باعث* بروز مشکلاتی* می*شوند.توصیه* ما این* است* که* توصیه*ها و راهکارهای* ما را به* کار ببندید و از مواجهه* با نتایج*عالی* آن* شگفت* زده* شوید:
    مشکل*: گهگاهی* از عقده* حقارت* و خود کم* بینی* رنج* می*برید و از خودتان* بدتان*می*آید، در عین* حال* اصلا مایل* نیستید که* از دیگران* کمک* بگیرید.
    راه* حل*: باید به* خودتان* بقبولانید که* نه* تنها دیگران* بلکه* خودتان* نیز دارای*عیوب* و نقطه* ضعف* هایی* هستید، سپس* سعی* کنید تا حتی* الامکان* نسبت* به* آنهابی*اعتنا باشید، بعد متوجه* خواهید شد که* آنها به* تدریج* کمتر و کمتر می*شوند.خودمانی* رفتار کنید و منعطف* باشید تا به* راحتی* بتوانید در حین* مواجهه* با مشکلات*از دیگران* کمک* بگیرید.
    مشکل*: با این* که* راه* درست* را در زندگی*تان* یافته*اید و نظر موافق* همه* را جلب*کرده*اید، با این* حال* هنوز هم* از نتایج* حاصله* راضی* نیستید و احساس* رضایت*نمی*کنید.
    راه* حل*: باید حتی* الامکان* ظاهربینی* را کنار گذاشته* و به* عمق* هر چیز بنگرید،بعد به* نقطه*ای* می*رسید که* متوجه* می*شوید دقیقا خواسته* تان* چه* بوده* است*. پس*ابتدا جوانب* امر را بررسی* کرده* و به* درون* بروید.
    مشکل*: در ارتباطگیری* با مشکل* مواجه* می*شوید، با همسرتان* مشکل* پیدامی*کنید و در نهایت* با دوستتان* قطع* رابطه* می*نمایید.
    راه* حل*: نباید به* دنبال* یافتن* نقطه* ضعف* و عیب* و ایراد در دوستان* و اطرافیانتان*باشید، با آنها رفتاری* تحقیرآمیز نداشته* باشید و از در پیش* گرفتن* رفتار خشک*،انعطاف*ناپذیر، مقرراتی* و جدی* جدا خودداری* نمایید و از مقاومت* خود بکاهید.
    مشکل*: هم* سن* و سالها و هم* ترازانتان* در جمع* از شما دوری* می*گزینند و یا زمانی*که* به* آنها نزدیک* می*شود، متفرق* و پراکنده* می*شوند.
    راه* حل*: هر زمان* که* احساس* کنید شخصیت*تان* لگد مال* شده* و یا مورد اذیت*قرار گرفته*اید، آن* را در صحبت* هایتان* ابراز می*کنید و این* صراحت* لهجه* شما باعث*می*شود که* اطرافیان* از شما رویگردان* شوند، پس* بهتر است* سعی* کنید که* تغییری* دررفتارتان* بدهید و مراقب* حرف* زدنتان* باشید.

حقایق* جالب* و شگفت*انگیز دیگری* راجع* به* ماه* تولد شما (آبان*):
    عقرب* موجودی* گزنده*، کینه* توز و زهردار است* و شب*ها در مناطق* و نواحی* مرطوب*به* دور از نور در جاهایی* یافت* می*شود که* منابع* غذایی* مثل* سوسک*، جیرجیرک*، بید،شب* پره* و حشراتی* از این* دست* زیادند.

رنگ* محبوب* و خوش* یمن* متولدین* آبان* ماه* «قرمز تیره* و آلبالویی*» است*.

سنگ* خوش* یمن* برای* متولدین* آبان* ماه* اپال* (عقیق* سلیمانی*) اسرارآمیز است* که*حاوی* عجایبی* مثل* آسمانها، رنگین* کمان*های* درخشان*، محشر کبرا، آتش* بازی*،صاعقه*، آذرخش* و ناپایداری* و حرکت* در مرکز و عمق* محسوب* می*شود در طول*تاریخ* در سر تا سر دنیا برای* این* سنگ* ارزش* خاصی* قائل* شده*اند. «لوئیس* کیلی*»،باستان* شناس* معروف*، شش* هزار سال* قبل* مصنوعات* و اشیاء دست* ساز اپال* را دریک* غار در «کنیا» پیدا کرد. افسانه*ای* قدیمی* می*گوید که* هر کسی* که* اپال* را به* عنوان*سنگ* خوش* یمن* به* همراه* نداشته* باشد، بدشانسی* می*آورد و استفاده* و همراه* داشتن*آن* یک* ضرورت* و الزام* محسوب* می*شود.

نام* افراد مشهوری* که* در ماه* آبان* متولد شده*اند:
    ماری* آنتوانت*
    ماری* کوری*
    مارتین* لوتر
    تئودور روزولت*
    چارلز، پرنس* ولز
    بیل* گیتز

مشخصات كلي متولدين آبان ماه:

قوي و قدرتمند ، مصمّم و با اراده پولادين ، ورزشكار ، هوشيار ، حسّاس و خجول ، در ظاهر آرام ولي در باطن خروشان ، انتقامجوي شديد ، پر انرژي ، واقعاْ كوشا ، عاشق ماورالطبيعه ، اهل معنويّات ، عاشق مسائل مرموز ، هر كاري را به پايان مي رساند ، مشكوك و كنجكاو و تودار ، مجري بسيار خوب ، پايدار و با ثبات ، محقّق ورزيده ، كاشف و دانشمند ، علاقه مند به تفتيش عقايد ، فكر سايرين را مي خواند ، داراي روح قوي ، واقعاْ اميدوار ، فرمانده و سياستمدار ، مقاوم و پر تحمّل ، فنا ناپذير ، عدّه كمي را وارد زندگي خود مي كند ، عاشق تولّد مجدّد ، داراي اهداف عالي ، بلند پرواز ، علاقه*مند به روانكاوي و روانشناسي ، پر شور و حرارت ، پدري فداكار ، عاشق نصيحت كردن ديگران ، داراي افكار تخيّلي و ايده آل ، زيبا ، حسود ، موقع شناس ، جاه طلب ، خشن ، قابل اعتماد ، متنفّر از دروغ ، با وقار ، منطقي ، ماجراجو ، عاشق اسرار حيات و جهان ، با اعتماد به نفس ، شجاع و دلير ، كمال گرا ، اهل معنويّات و واقعاْ قاطعانه عمل مي كند .

مرد متولد آبان

تيز هوش، با اراده، خواستار هدفهاي بزرگ، پدري دلسوز و مهربان، مواظب باشيد كه هرگز به مرد متولد اين ماه دروغ نگوئيد و احساسات او را جريحه دار نكنيد و يا بر خلاف غرور مردانه او رفتار و گفتاري نداشته باشيد زيرا كه انتقام و عكس العمل خشمگينانه او بسيار سوزنده و خطرناك است.

وَصْطَنَعْتُکَ لِنَفْسـی

6. 4
    Sajjad_Love
    كوچولو رسمي

5,699
    16,325

سلامی دوباره به همگی

خب یه تغییراتی پروفایلم کردش که وقت نشد بیام پست بذارم

وضعیت فعلی من:

Sajjad_Love
    كوچولو رسمي شده

كوچولو ماندگار

اواتار فعلی من:

وامضای من:

בلَـــمْ پُـــرْ اَزْ حَــرْفـــْهــآييســـْـتْ كـــه
    هيچْــكَــسْ حـآضِــرْ بــه گــوشْـ دادَنَــشْ نيســـْتْ
    جُـــزْ... בفْتَـ ــ ــرِ خــ ــ ــآطــِرآتَـ ــ ــمْ ...

اینم عکس شخصی منه:

وَصْطَنَعْتُکَ لِنَفْسـی

8. 3
    Sajjad_Love
    كوچولو رسمي

5,699
    16,325

خب منم رفتم آخر کوچولو شدم

فعالیت حال میکنید

Sajjad_Love
    كوچولو رسمي شده

+

راستی امضامم تغییر یافت

گاهــــی یه جوری میشکـ ـ ـ ـ ـ ــننت ک
    وقتی تیکه هاتو به هم میچسبونی
    یه آدمـــــــــ دیگه ای میشی ...

وَصْطَنَعْتُکَ لِنَفْسـی

10. 3
    Sajjad_Love
    كوچولو رسمي

5,699
    16,325

داشتم تو نت دنبال یه تحقیق میگشتم که یه مطلب جالب در مورد شخصیت شناسی از روی رنگ چشم پیدا کردم

خب رنگ چشام قهوه ای هستش

رنگ چشم قهوه ای
    چشم قهوه ای، سنبل مهربانی و محبت است و هرچه تیره تر باشد مهر و محبت صاحبش بیشتر است
    چشم قهوه ای ها بسیار خون سردند و هرچه را که می خواهند به راحتی تصاحب می کنند. چنین به نظر می رسد که این افراد معنای عصبانیت را نمی شناسند و از آرامشی تمام نشدنی بهره مند هستند....

اینم واسم جالب بود که چه افرادی متولد آبان ماه هستن

افراد مشهور آبان ماه: علامه اقبال لاهوری (اندیشمند و شاعر هندی) ، نیما یوشیج (شاعر ایرانی) ، علی تجویدی (موسیقیدان ایرانی) ، آیدین آغداشلو (نقاش ایرانی)
    بانو دلکش (خواننده ایرانی) ، گلبدین حکمتیار (از جنگ سالاران افغانستان) ، فاطمه معتمد آریا (بازیگر ایرانی) ، آتنه فقیه نصیری (بازیگر ایرانی)
    مریم حیدر زاده (شاعر ایرانی) ، ویشکا آسایش (بازیگر ایرانی) ، علی کریمی(فوتبالیست ایرانی) ، شیلا خداداد (بازیگر ایرانی)
    ستار (خواننده ایرانی) ، مهستی (خواننده ایرانی) ، احسان خواجه*امیری (خواننده ایرانی) ، فرانسوا میتران (رییس جمهور پیشین فرانسه )
    ماری کوری (دانشمند فرانسوی) ، سالک (میکروبیولوژیست آمریکایی)
    پابلو پیکاسو (نقاش اسپانیایی)، جورج.سی الیوت (نویسنده انگلیسی)، ایندیرا گاندی (رهبرملی هند)، جواهر لعل نهرو (رهبرملی هند)، ماری آنتوانت (ملکه فرانسه)
    مارتین لوتر (کشیش آلمانی بنیانگذار مذهب پروتستان)، رابرت کندی (سناتور آمریکایی)، چیانگ کای چک (رهبرچین)
    تئودور روزولت (رئیس جمهور آمریکا)، شارل دوگل (ژنرال فرانسوی) و ریچارد برتون (هنرپیشه انگلیسی).

وَصْطَنَعْتُکَ لِنَفْسـی

12. 3
    Sajjad_Love
    كوچولو رسمي

5,699
    16,325

سلام دوستان گل کوچولو

.
    .
    .

خب یه تغییراتی انجام شد ، اول از همه آواتارم تفییر یافت

.
    .
    .

امضامم عوض کردم

ﺍﯾﺴﺘﺎﺩﻥ ﺍﺟﺒﺎﺭ ﮐﻮﻩ ﺑﻮﺩ..
    ﺭﻓﺘﻦ ﺳﺮﻧﻮﺷﺖ ﺁﺏ..
    ﺍﻓﺘﺎﺩﻥ ﺗﻘﺪﯾﺮ ﺑﺮﮒ ﻭ ﺻﺒﺮ ﭘﺎﺩﺍﺵ ﺁﺩﻣﯽ..
    ﭘﺲ ﺑﯽ ﭼﺸﻤﺪﺍﺷﺘﯽ ﺣﺮﺍﺝ ﻣﺤﺒﺖ ﮐﻨﯿﻢ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﻣﺎ ﺧﺎﻃﺮهﺍﯾم..

وَصْطَنَعْتُکَ لِنَفْسـی

14. 3
    Sajjad_Love
    كوچولو رسمي

5,699
    16,325

Icon16 تفییر امضا

سلام به دوستان گلم

امضام تغییر کرد 92/09/28

.
    .
    .

✘..هي رفيق...!
    ميــ ـ ــכاني از کجاي زنــ ـכگي بيشتر خسته ام...
    آنجايي که وسط خنــ ـ ـכه هايم يکباره بغض ميکنم...!!✘..

وَصْطَنَعْتُکَ لِنَفْسـی

16. 3
    Sajjad_Love
    كوچولو رسمي

5,699
    16,325

در تاریخ 92/10/02

کاربری من نمونه شد

Sajjad_Love
    "کوچولو نمونه ماه"

كوچولو رسمي شده

وَصْطَنَعْتُکَ لِنَفْسـی

18. 3
    Sajjad_Love
    كوچولو رسمي

5,699
    16,325

Icon16 تغییر اواتار

سلام به همه دوستان

خب اواتار ما تغییر کرد

وَصْطَنَعْتُکَ لِنَفْسـی

20. 2
    Sajjad_Love
    كوچولو رسمي

5,699
    16,325

New2

|رازهای رفتاری متولد آبان|

آبانی ها سریع دل بسته و سریع تر دل میکنند ؛ متولدین آبان ماه برای خواسته*های خود گاهی نسنجیده و آنی عمل میکنند و در واقع،
    به همان سرعتی که دل میبازند، سریع*تر دل میکنند!آنها معمولا خواهان عشق در یک نگاه هستند و به سرعت عاشق میشوند.
    همیشه آماده باشید تا در مورد عمیق*ترین خواسته*های درونی، اسرار زندگی و رویاهای شخصیتان با آنها صحبت و تبادل نظر کنید ؛
    آنها خواهان مشاهده شور و شوق وافر در وجودتان هستند.آنها عاشق سفر و تفریح هستند و اگر پا به پای آنها پیش نروید، بدون شک ترکتان میکنند.
    آنها در هنگام کار مایلند موسیقی بلندی بشنوند ؛ مردان متولد آبان ماه مایلند در طول روز هزاران مرتبه از شما ابراز علاقه ببینند تا خیالشان راحت شود.
    هرگز و تحت هیچ شرایطی حس حسادت آنها را تحریک نکنید وگرنه با واکنشی به مراتب بدتر از سوی آنها مواجه خواهید شد
    و به سرعت و قبل از آن که دریابید چه اتفاقی افتاده ترکتان میکنند.در حقیقت، سریع دل بستن و سریع*تر دل کندن، یکی از عادات همیشگی آنها محسوب میشود.

وَصْطَنَعْتُکَ لِنَفْسـی

22. 3
    Sajjad_Love
    كوچولو رسمي

5,699
    16,325

Icon16 خشم و عصبانیت در مرد آبان ماهی

خشم و عصبانیت در مرد آبان ماهی :

مرد آبان ماهی وقتی خشمگین میشود ممکن از در آن واحد دست به رفتار خشونت بار نزند ولی در وی حالتی به وجود میاید که میتوان توقع هر عملی را از وی داشت .
    مرد آبان ماهی نسبت به برخی چیزها حساس است و امکان خشمگین شدنش در این موارد زیاد است . گاهی احساس شکست او را خشمگین میکند ,
    همچنین تحقیر کردن او در نزد دیگران اگر مسمر ثمر باشد باعث خشمگینی اش میشود , حس ترحم به وی , او را خشمگین میکند .
    خلاصه مرد آبان ماهی روی یک سری چیزهای خاص حساسیت دارد. بهتر است دست روی این مسائل نگذارید و باعث خشمگین و عصبانی شدن او نگردید .

وَصْطَنَعْتُکَ لِنَفْسـی

24. 3
    Sajjad_Love
    كوچولو رسمي

5,699
    16,325

سلام دوستان عزیز

خب یه بیو گرافی مختصری از خودم میگم

من ظاهری مناسب و لباسهای مناسب استفاده میکنم

از لباسهایی که روش نوشته داره ، خوشم نمیاد و بیشتر لباسهای ساده میپوشم

تا اینجایی که رسیدم یعنی سن 22 سالگی خدارو شکر گذارم

ولی اما یه خبر دیگه:

عکس شخصی من هم تغییر پیدا کرد

وَصْطَنَعْتُکَ لِنَفْسـی

26. 5
    Sajjad_Love
    كوچولو رسمي

5,699
    16,325

Flower 32 32

سلام عزیزان

مدتی بود که تو تاپیک پستی ارسال نکرده بودم

مشخصات فعلی من:

Sajjad_Love
    كوچولو رسمي شده

البته عکس شخصی من هم تغییر کرده

وَصْطَنَعْتُکَ لِنَفْسـی

28. 7
    Sajjad_Love
    كوچولو رسمي

5,699
    16,325

بعد از مدتها اینجا دارم پست میدم

تو نت دنبال کارام بودم که فال روزانه رو دیدم ، برام خیلی جالب بود .. بیشتر چیزایی که نوشته بود درست بودن ، البته بعضیاشونو اصلا قبول ندارم :|

شوخ طبع و شيطان و با نمک . با هوش و داراي حافظه عجيب و قوي . جذاب و دلربا . دلير و شجاع و نترس و بسيار با شهامت .

پر حرف و وقت گذران و اهل بطالت . جاه طلب و سياستمدار بزرگ . بهترين فرد دانا و وارد بهر کاري براي مشورت کردن است .

بعلت پاکي هميشه کم پول است . با وجدان و شريف ترين فرد و بهترين قاضي . مطلع از همه چيز دنيا . خيلي بد شانس .

هميشه گرفتار مالي و عشقي است . سرشار از عاطفه و محبت است . خوشمزه و سرگرم کننده و رفيق باز است .

هميشه حق را به حق دار مي دهد . لوطي و جوانمرد و با گذشت . بد شانس از نظر عاطفي و ازدو-اج . حيله و هوشش دنيا را سر انگشت مي چرخاند .

لايق در سياست و رياست و تجارت . گاهي براي پيشرفت کارهايش از دروغ استفاده مي کند ولي با وجدان است .

فقط کارهاي بزرگ و عالي را انتخاب مي کند . زود عاشق مي شود و زود فراموش مي کند . حلال بزرگترين و پيچيده ترين مسايل دنيا از هر نظر که باشد .

حافظه او در اسامي عالي ولي براي يافتن آدرس ضعيف است . با وفاترين فرد دنياست . در مقابل اشخاص مطيع خودش واقعا فداکار است .

فتنه انگيز و ماجراجوست و هرگز بدام نمي افتد . غيرمعمولی است . هرگز استثناء قايل نمي شود . يکدفعه موضوعي را پاک فراموش مي کند .

اگر از کسي بدي ببيند بلاخره روزي از او انتقام مي گيرد . خود را از همه بالاتر مي داند و حق هم دارد . دوست دارد همه چيز دنيا را بداند و بخواند و بشنود و ببيند .

بسيار روشنفکر و پيش افتاده است . بسيار منطقي و عادل و با انصاف است . هر کسي کاري برايش انجام دهد جان فدايش مي کند .

بهترين مهمان نواز است . چون نارو ديده است از اين رو بسيار بدبين است و به کسي اعتماد نمي کند . در تمام عمر شاداب و بذله گو است .

او در عشق بسيار دوست داشتني بوده و به هر کاري دست بزند موفق مي شود . داراي باطن قوي بوده و امين است .

وقتي پاي شرافت و وجدان بميان آيد او بقدري صداقت و راستگويي و شهامت از خود نشان مي دهد که مو بر اندام اطرافيان راست مي شود. 

ویرایش توسط Sajjad_Love : 2015.07.10 در ساعت 12:55

وَصْطَنَعْتُکَ لِنَفْسـی

30. 3
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)