ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 7 123456 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 96
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,508
    20,494

پیش فرض */\* معرفی اعضای رسمی و مدیران سایت کوچولو */\*

اين تاپيك به منظور معرفي مديران و اعضاي رسمي سايت و آشنايي تمامي اعضا با اين عزيزان ميباشد!

در اين تاپيك فقط اعضاي رسمي سايت اجازه و حق پست دادن دارند!

و تمامي اعضاي رسمي موظف هستند در تنها در يك پست، به صورت جامع و كامل خودشون رو معرفي كنند.

نكات و قوانين تاپيك:
    * فقط اعضاي رسمي ميتوانند در اين تاپيك پست بدهند
    * هر عضو رسمي، فقط يكبار ميتواند در اين تاپيك پست ارسال كند كه شامل معرفي، خصوصيات و علايق خود ميباشد.
    *اعضاي بعد از رسمي شدن، موظف هستند مانند ديگر اعضاي رسمي خودشان را معرفي كنند.

.............

اين تاپيك به منظور آشنايي كليه اعضا، به خصوص اعضاي جديد با اعضاي رسمي (كه قديمي تر و فعال هستند) ميباشد.
  2. 1
    admin
    "مدير كل سايت كوچولو"

مدیر کل (سعید)
    16,508
    20,494

[center:a81eb59f6c]به نام خداوند عشق و دوستي...
    ·´¯`·. اول به نام عشق و خداي عشق، دوم به نام تو، سوم به ياد مرگ .·´¯`·[/center:a81eb59f6c]

بنده حقير، مدير ،طراح و راه اندازنده اين فروم و سايت، يعني سايت كوچولو هستم.

اسمم،سعيد ، و فاميلي ام رحمتي هست.

متولد 3 اسفند سال شصت و خورده اي( چهارشنبه - ساعت 1 بامداد) مطابق 22 فوريه دهه 80 ميلادي.
    ساكن ،ايران - تهران- خيابان پيروزي - ميدان شكوفه - ......... - پلاك 35 (42 قديم :oops: )
    داراي مدرك تحصيلي فوق ديپلم نرم افزار كامپيوتر در تهران(كارداني - سراسري - دانشكده شهيد شمسي پور)
    و دانشجوي كارشناسي ناپيوسته نرم افزار، در دانشگاه آزاد تهران شرق و همچنين، مشغول به كار آزاد هستم

پسري شوخ ولي جدي، در مواقع كار بسيار بداخلاق و با خلاق هاي خاص كه همه اخلاق هامو دوست دارم.

زود رنج و حساس - دقيق و نكته بين - سريع عصباني ميشم ولي اصلا كينه اي نيستم - معمولا خندان
    و به معناي واقعا رك و رو راست!!! و بسيار احساسي !
    از دروغ هم فوق العاده منتفرم!

اهل تفريحهاي سالم ، همه جوره و هميشه پايم !! و علاقه مند به طبيعت و گردش و به قول معروف ددر (آدم ددري اي هستم)
    سايت كوچولو بخشي از كار و زندگي ام هست. و به كوچولو و كوچولوها حساسيتهاي خاصي رو دارم
    (آخه كوچولو رو خيلي دوست دارم و جزوي از منه ديگه
    )

دوستهاي زيادي دارم.كه شايد تعدادش رو نتونم بشمارم.
    ولي دوستهام تقسيم بنده شده هستند.( فاو - درجه يك - - دبيرستاني و ... )
    كه تعداد فاو هاش فقط به عدد دو رسيده!

خواننده مورد علاقه ام: (به ترتيب) شكيلا - هايده - اميد - معين - سروش
    و خارجي : انريكو - شكيرا

به موسيقي سنتي هم علاقه زيادي دارم و زياد گوش ميدم ٬ به خصوص سنتور و تك نوازي ها
    يه زماني سنتور ميزدم و علاقه زيادي دارم.
    همچنين به ورزش اسكيت علاقه دارم و اي.. يه زماني حرفه اي كار ميكرديم و زياد واسش وقت ميزاشتم ، اما الان نه زياد...

رنگ مورد علاقه: هميشه اول، نارنجي و بعد آبي آسماني
    پرسپوليسي هم هستم...

همچنين چپ دست هستم

عاشق مادرم هستم و خيلي ماماني هستم!!!!(خدا واسم حفظش كنه) :

يك جمله معروف هم هميشه به دوستانم ميگم اينه كه :*"خواستن، توانستن است."

آي دي ياهو مسنجرم: Hercool123
    و اين هم ايميلم: Hercool123@yahoo.com OR Saeid@kocholo.org

و در پايان، دوست هاي زيادي توي همين كوچولو پيدا كردم و خيلي چيزها از كوچولوهاي توي اين چند سال ياد گرفتم...

داشت يادم ميرفت، آدرس سايت من هم اينه:

www.KoCHoLo.org = www.KoCHoLo.IR
    دوستدار كوچولو و كوچولوها... سعيد رحمتي

4. 3
    bahareh_M
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    0
    8

به نام خدایی که ... نمیتونم هیچی راجع بهش بگم فقط میگم خداست
    (این خودش اخره حرفه)

من هنوز خیلی کوچولوام؛اسمم مبینا؛فامیلم بابایی؛تازه رسمی شدم
    متولد 12 مرداد1372؛ساعت 3 صبح

بوشهریم.نمیگم کجا (جزو اسراره)
    پشت کنکورهم نیستم . سوم دبیرستانم.( ریاضی )با معدل 67/19ولی اصلا درس نمیخونم همش تو نتم
    بیکاره بیکارم. صبح کوچولو. ظهر کوچولو. شب کوچولو

منم شوخم
    خیلی مغرورم(از این خصوصیتم خیلی خوشم میاد)
    زود رنجم اما خیلی زودتر میبخشم

البته به این هم اعتقاد دارم که اونی که باید ببخشه خداست نه منه حقیر

کوه و جنگل و تفریح رو خیلی دوست دارم
    ولی عاشق دریا هستم و سرمم بره از بوشهر نمیرم

تفریح هم تفریحه دیگه اقا سعید
    نا سالمم که باشه اگه تفریح باشه اشکال نداره
    (البته اگه جدی نشه ها)

کوچولو کم کم داره کار و زندگیه منم میشه (ولی نشد که بشه) البته اگه دخالت تو کاره مدیر نباشه ها

من هیچ دوستی بیرون از کوچولو ندارم
    البته اگه کوچولوها منو لایق دوستی بدونن
    خواننده های مورد علاقه من :داریوش. استاد شجریان. معین
    از جدیدها هم تقریبا همه(رضایا. ارمین.تومه.تتلو.تهی و تمام جدید ها دیگه)

خارجی هم: انریکو و شکیرا و یانی اوریل لاوینگ
    من همه اهنگاشونو دوست ندارم ها فقط بعضی هاشونو

گیتار ساز تخصصیه منه
    البته نمیشه گفت تخصص
    چون هنوز همه چیزشو یاد نگرفتم
    ولی بزرگترین آرزوم اینه که پیانیست شدنه
    تقریبا همه رشته هایه ورزشیو امتحان کردم
    بسکت بال. هند بال. فوتسال. پینگ پنگ . بدمینتون.والیبال. اسکیت
    ولی بیشتر وقتمو رو اسکیت و بسکت گذاشتم
    البته قبل از اون عضو تیم پینگ پنگ استان بودم (الانم دارم میرم برا مسابقه استانی)

عاشق نارنجیم
    رنگ هایه مورد علاقم بعد از نارنجی به ترتیب: فسفری. سفید. فیروزه ای. بنفش. زرد. قهوه ای.

منم پرسپولیسیم
    ولی عاشقه بابا( من باباییم)

ای دی یاهوم: bahareh_bahaltar
    khoda_bahaltare
    bahar_jigoli
    همشون اگهyahoo.com@ بذارین اخرش میشه ایمیل
    اینم وبلاگه منه www.bahareh-m.baxblog.com
    منم كوچو لو و كوچولوها رو دوست دارم
    مبینا(با همون بهار راحت ترم)

love-kh

پیشکسوت کوچولو
    کوچولووو فوق فعال

1,787
    1,294

[SIZE=3:61f7d1610e]سلام کوچولو های گل !
    همه باید این جا خودمونو معرفی کنیم..منم به عنوان یه عضو کوچولوی رسمی..خودمو معرفی می کنم.
    اسمی که منو به وسیله ی اون توی سایت می شناسند پری هست.. و نام کاربریم love-kh
    اما در اصل اسم من پریسا هست..پریسا صفوی..ولی شما همون پری قبلی رو به کار ببرید چون اصلا و ابدا با پریسا راحت نیستم.
    من متولد خوزستان هستم..2/10/74 به دنیا اومدم..ساعت 10 شب ! یه روز سرد و برفی..(البته خوزستان برف نداشت اون زمان!)
    اما واسه ی من شناسنامه نگرفتند..و صبر کردند توی شیراز برام شناسنامه بگیرند..پس یه سال کوچیک تر شدم..
    یعنی متولد 2 / 1 / 75....
    اما همیشه تولدمو همون 2 دی ماه میگیریم..چون به شب یلدا هم نزدیکه..
    از خصوصیات ظاهریم قدم نسبت به سنم خوبه..موهام خرمائیه و چشم هام قهوه ای تیره..پوستمم اگه اینقدر توی آفتاب نسوزونمش روشنه..
    چاق هم نیستم! از چاق شدن متنفرم..
    تنهاییمو خیلی دوست دارم...اما در عین حال شدیدا اجتماعی هستم و از معاشرت با آدمایی که اخلاق و روحیاتشون مثل من باشه خوشم میاد....
    کتاب خوندن رو خیلی دوست دارم..نه رمان های مودب پور و فهیمه رحمیی و رحیمه فهیمی..بیشتر کتاب های تاریخی..و فلسفی..یا داستان هایی که محتوا داشته باشند..نویسنده های مورد علاقه ام جلال آل احمد..سیمین دانشور...نیچه...پل سارتر..اوژن یونسکو..اسماعیل فصیح..یوستین...صادق هدایت..صادق چوبک ...کلا نویسنده های خوب!
    ..فلسفه رو خیلی دوست دارم...عاشق ادبیاتم..نقاشی هم سبک سیاه قلم کار می کنم...
    ساکن تهران هستم-شهر آرا
    خواننده های مورد علاقه ام خیلی متضاد و مختلف هستند..مثلا آهنگ های قدیمی گوگوش..ویگن..معین..داریوش و ابی..بعد از اون ور کامران هومن...شهریار..مایکل جکسون..جیلو..سلن دیون...!!!
    از موسیقی پنج سالم بود که ارگ رو یاد گرفتم..کلاس اول بلز رو یاد گرفتم..سوم دبستان تنبک و دیگه سازی رو کار نکردم..تا کلاس هفتم که cello رو داشتیم کار می کردیم اما یهو وسطش اومدیم این جا و نصفه موند...
    بابایی هستم..اما بازم تنهایی خودمو خیلی دوست دارم..
    تا اونجایی که بتونم واسه ی دوستام وقت میزارم و کمکشون می کنم..
    تا حدودی رک صحبت می کنم و اهل خنده و شوخی هم هستم..اما از خندیدن بیشتر لذت می برم تا خندوندن..
    از بین اعضای فامیل..عمه کوچیکمو خیلی دوست دارم که الان تاتر می خونه..عمه بزرگمو خیلی دوست دارم که اهواز زندگی می کنه و دختر عمو ها!
    آشپزی من غذاهایی رو که بلد باشم خوب درست می کنم اما اوناییی رو که بلد نباشم به معنای واقعی کلمه خراب می کنم..مثلا ماکارونی بلدم..کباب دیگی...و انواع غذاهای دانشجویی(غذاهای دانشویی شامل غذاهای من در آوردی میشه که معمولا تخم مرغ از محتویات اصلی اوناهست)
    بیشتر اوقاتم رو توی طول روز کتاب میخونم..در واقع تمام روز رو کتاب میخونم..بیدن صورت که سر صبحونه کتاب میخونم..ظهر که میام کوچولو یه کتاب میزارم روی میز که هر موقع مشغول صبر کردن برای باز شدن صفحه ای هستم بخونم..سر ناهار کتاب می خونم..عصری کتاب می خونم...توی کیف دستی من همیشه یه کتابه..شب ها قبل از خواب کتاب می خونم.. و بعضی وقت ها توی خواب هم رویای داستان اون کتاب رو میبینم..بدین ترتیب از تمام اوقاتم استفاده می کنم!..بعضی اوقات احساس می کنم دارم به کتاب معتاد میشم!
    اینو یادم رفت بگم که من آدم حساسیم.. :x
    کوچولو رو خیلی دوست دارم..سعی می کنم پست های مرتب و دقیق بدم..از قوانی سرپیچی نکنم و کوچولوی خوبی باشم!
    خدا رو خیلی دوست دارم..مونس تنهایی های منه..در واقع من تنهاییمو با خدا دوست دارم..
    یه عبارت هست ه خیلی توی ذهنم نقش بسته :
    انسان در انتخاب آزاد است اما در انتخاب کردن نه!
    و این است اسارت با به قیمت آزاد بودن..
    یکم پیچیده هست.اما مفهوم جالبی داره...
    امسال با معدل نوزده و نود و شیش صدم قبول شدم..اون واسه این که جغرافی توی برگه نوزده بود و یه بیست و پنج صدم هم بهش اضافه نشده بود..در صورتی که من تمام مدت درس خوندن معدلم بیست بوده...!
    از بین درس های مدرسه..ادبیات عشق اولمه..بعدش ریاضی ! خیلی ریاضی رو دوست دارم...یه جورایی توی همه ی زندگی ما نقش داره..
    سر کلاس اصلا شیطون نیستم...اما یه عادت خیلی بد دارم اونم اینه که باید نتوی چشمای معلم نگاه کنم تا درس رو بفهمم..واسه ی همین برای زجرمن کافیه معلم یه عینک آفتابی بزنه و درس بده!
    از بین ورزش ها..شنا رو والیبال رو نسبتا بلدم..اما نه حرفه ای...فوتبال و بدمینتون رو هم دوست دارم..اما فقط دنبال می کنم..نه این که برم یاد بگیرم!
    رنگ هیا مورد علاقه ام کرمی...شکلاتی...نسکافه ای..مشکلی..سفید...یاسی..آبی کمرنگ و سبز یشمی هستند..صورتی اگه چهره مو قرمز نکنه دوست دارم..
    ای دی من : parikh_24
    فکر کنم خیلی حرف زدم...این بود معرفی من !
    [/SIZE]
    قرارمان فصل انگور
    شراب که شدم
    تو جام بیاور
    من جان...
    elaheyenaz_nr

پیشکسوت کوچولو
    10
    108

سلام :)

اسمم نوشین فامیلی رفعت

متولد 28 خرداد 68 ساعتشو نمی دونم ولی صبح بوده :roll:

ساکن تهران - میدان پاستور ........

دیپلم حسابداری و دانشجوی رشته حسابداری هستم و البته شاغل (حدود دوسال و نیمی هست که کار می کنم) :twisted:

در مورد اخلاقم که اطرافیان باید بگن اما کلا آدم دم دمی هستم در مورد هر چیزی

سعی می کنم که خوش اخلاق باشم و زود از کوره در نرم.زیاد آدم انتقاد پذیری نیستم :evil:

دیگه زیاد وقتی برای تفریح ندارم حد اقلش از فروردین ماه به بعد که مسئولیتما چند برابر شده

(دقیقا از اون موقع که سعید برام لینک این تاپیکو آف گذاشته که صبح بود دارم این پستو می دم الان تونست کاملش کنم بفرستمش) :roll:

از کارای خونه هم اصلا خوشم نمیاد.خصوصا از وقتی که خواهر (قلم) ازدواج کرده :D

منم قبلا خیلی تو سایت می یومدم و مثل بقیه بچه ها کوچولو یه بخشی از زندگیم بود.اما الان یه چند وقتی می شه

که دیگه وقت نمی کنم زیاد بیام تو سایت.(هی 8O شرایط زندگی همیشه بر وفق مراد آدما نیست دیگه)

دوستای زیادی ندارم اما همونایی که هستن خیلی گل و خوب و ماهن.خدا ایشاا... نگهشون داره واسم. :!:

در مورد خواننده مورد علاقم گفتم اصولا آدم دم دمی هستم هر هفته از یکی خوشم میاد.بستگی داره تو هفته چه وضعیت روحی داشته باشم.ولی تو این هفته هلن اونم آلبوم جدید و شادمهر عقیلی آهنگ آدت و خیال

رنگ مورد علاقم به ترتیب بنفش - مشکی - آبی کاربنی(سرمه ای) - سبز - صورتی - زرد

ورزش مورد علاقم بدمینتونه که یه زمانی به صورت حرفه ای دنبال می کردم اما از وقتی رفتم سر کار دیگه همه چیزو بوسیدم گذاشتم کنار 8)

استقلالی هستم. ولی تیم ملی یه چیز دیگست :lol:

یاهو آی دی : elaheyenaz_nr

ایمیل: elaheyenaz_nr@yahoo.com
    دورم ز تو ای خسته خوبان چه نویسم
    من مرغ اسیرم به عزیزم چه نویسم
    ترسم که قلم شعله کشد صفحه بسوزد
    با آن دل گریان به عزیزم چه نویسم
    MELINA
    مدير بخش شعر

پیشکسوت کوچولو
    4,507
    10,359

[SIZE=3:cea3e6d928]سلام به كوچولوها

خوبين؟

با اجازه

اسمم مهسا هست و فاميليم رستگاري

متولد 72/2/29 ساعت 12 شب بيمارستان امام سجاد

در حال حاضر ساكن تهران كميل جيهون....(منطقه 10)هستم

محصلم و البته زياد درس نميخونم اسمشه محصلم

اخلاقم به نظر خودم زياد خوب نيست خيلي زود رنجم و تو هر مسوله اي زود قضاوت ميكنم خيلي از لحاظ اخلاقي سادم

زود حرف همه باورم ميشه زود با همه دوست ميشم ولي متاسفانه اعتماد به نفسم خيلي پايينه و دلسوزم

دير به دير عصباني ميشم ولي اگه عصباني بشم ديگه كنترل كردنم سخته چون بد جوري قاطي ميكنم

فوق العاده احساساتيم و اينمم نقطه ضعفمه

پروام البته تو فاميل خيلي مظلومم يعني هر كي حقمم بخوره صدام در نمياد اما تو عالم دوستي چه با دختر چه با پسر

پروام و روي اكثريت و كم ميكنم و شوخم

عاشق كل كلم و مامانيم

بيشتر وقتم تو پاركه و تفريحم اينترنته و عاشق سايت كوچولو

از خواننده هاي مورد علاقمم ميتونم اميد و معين و ...از رپ هم شاهين اس تو و رضايا و نيما علامه و.....

از خواننده هاي خارجي هم فقط شكيرا رو دوست دارم

از بازيگر هاي هالييودم انجلينا جولي و هيلاري داف و برد پيت

و از بازيگراي ايرانيم:حميد گودرزي و رضا عطاران و نيوشا ضيغمي و مهناز افشار رو نام ببرم

پرسپوليسم

تنها ورزشيم كه دوست دارم بدمينتونه

و عاشق گيتار و ارگ هستم و درصدد ياد گرفتن گيتارم

ايميل:asemoni.ashegh@yahoo.com

ادرس وبسايت:http://melina2008.blogfa.com/

باباي

[/SIZE]
    هـر شـب کـه مـی خـواهـم بـخـوابـم

مـی گـویـم :

صـُــبـح کـه آمـدی بـا شـاخـه ای گـُـــل ســُـــرخ

وانــمــود مــی کــنــم

هــیــچ دلــتــنــگ نــبـــوده ام ...

صـُــبـح کــه بــیــدار مــی شــوم

مـی گـویـم :

شـــب، بــا چــمــدانــی بـــُــزرگ مــی آیــد

و دیــگــر نــمــی رود

کیکاووس یاکیده

MehR
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    133
    220

[center:7fcd6645aa]

سلام کوچولوها

بازم تاپیک جالبی هست با حضور کوچولوها بهتر هم خواهد شد!

فیروزه متولد ماه مهر!(5th_MehR)

دم دمای سحر ساعتی که بین همه ی ساعت ها خیلی دوسش دارم به دنیا اومدم!

دانشجوی ترم چهارم کارشناسی کامپیوتر گرایش نرم افزار دانشگاه آزاد واحد تهران شمال.

شاغل نیستم ولی هرازگاهی واسه اینکه آموخته هام یادم نره توی شرکت خواهرم یه فعالیت مختصری میکنم.

از اخلاقم بگم که تا حد زیادی محیط اطرافم در من تاثیرگذاره اگه جایی باشم که بر وفق مرادم باشه خیلی شاد و شیطون و حاضر جواب هستم ولی

گاهی هم خیلی برعکس میشه سرد و تلخ!

در کل بگم مهربون نیستم اما دل نازکم!

دوستای خیلی زیادی ندارم آخه یکمی تو انتخاب دوستام سخت گیرم!ولی بین این تعداد معدودی هم که دوست دارم همشون برام یکسان نیستن!

بعضی هاشون خیلی برام عزیزن بعضیاشون یکم کمتر!ولی در کل همشونو دوست دارم

بزرگترین معضلی که دارم یکی اینکه یه ذره زیادی هم چیز رو سخت میگیرم یکی هم اینه که زود قضاوت میکنم !

اهل تفریحاتی مثل کوه و طبیعت و سفر و سینما هستم!این آخری رو خیلی علاقه دارم.

البته بزرگترین و دوست داشتنی تفریحم ربط داره به موسیقی!آهنگ که زیاد گوش میدم علاوه بر اون گاهی وقتی یکمی دلگیرم گیتار میزنم و اگرم

جایی کنسرت باشه حتما میرم

خواننده های مورد علاقم:هایده.معین.داریوش.رضا صادقی .بهنام صفوی.(بازم هست حالا به همینا اکتفا میکنم )

آهنگ های انریکه و ریکی مارتین هم دوست دارم!

فیلم هم تو خونه زیاد میبینم بازیگرای مورد علاقمم جورج کلونی و دمی مور هستند از ایرانی ها هم بازی رضا کیانیان رو خیلی دیگه دوست دارم

اهل ورزش هم بهتره بگم بودم!چند سال پیش ژیمناستیک و تکواندو کار میکردم الان نه دیگه!

ولی خیلی فوتبال رو دوست دارم استقلالی دو آتیشه البته بیشتر از فوتبال خارجی لذت میبرم همیشه هم طرفدار بارسلونا و چلسی و رم بودم!

فوتبالیست های مورد علاقمم:توتی.ژاوی.فابرگاس.لم پارد(سبک بازیشونو دوست دارم!)

رنگ مورد علاقم هم فقط آبی حالا اگه آبی فیروزه ای باشه که چه بهتر

دیگه بگم نوشتن رو خیلی دوست دارم گاهی می نویسم مطالعه کتاب های تاریخی هم خیلی برام لذت بخشه!

از بین نویسنده ها هم عاشق قلم بی نظیر و شیوای دکتر شریعتی هستم!همیشه هم یه کتاب از ایشون تو کیفم هست.

از sms بازی هم خوشم میاد!

خیلی اهل چت نیستم که بخوام آیدیم رو بزارم اما ایمیل هامو همیشه چک میکنم

mehr_66@ymail.com

یه وبلاگ هم دارم که بعضی از دست نوشته های خودم و کلا متن هایی که دوست داشته باشم رو اونجا مینویسم!

آدرسش این پایین هست.

فکر کنم کافی باشه!

ممنونم که تامل کردید...خدانگهدارتون

[/center:7fcd6645aa]

دوست داشتن
    نام دیگر رسیدن است
    کافیست
    واگن اَت را دُرست سوار شَوی...!

10. 1
    jazromad
    کوچولو رسمی
    کوچولووو فعال
    0
    5

[SIZE=3:22c02f9ac2]سلام به همه دوستان کوچولو با دلهای دریا ئیشون :arrow:
    من اسمم نگاره فامیلیم مسعودی :)
    متولده 17 خرداد ساعت 6:47 دقیقه بهد از ظهر سال 70 8)
    منزلمون هم تو منطقه ی تهرانپارسه :twisted:
    رشتم ادبیاته و امسال کنکور دادم و میخوام تو رشته ی روانشناسی بالینی ادامه تحصیل بدم :P
    عاشق فلسفه و روانشناسی هستم :P
    کلی سواله بی جوابم تو ذهنمه آرزومه که یه روز به جوابه همشون برسم :roll:
    از خواننده ها هم از کارای :صادقی.ابی.گوگوش.مدرس.یگانه. چاووشی.قمیشی.شادمهر. و یه چند تا دیگه

خارجی هم :انریکو و ریکی مارتین و شکیرا و ...
    از رپ هم خوشم میاد و بیشتر کارای :یاس ’ رضایا ’ آرمین 2afm ’ حسین تهی ’ زانیار ’ ستین(satin) ’ زد بازی ’ مخته رو دوست دارم.
    خودم هم ویلن میزنم.
    رنگ مورد علاقه مشکی و قرمز
    پرسپلیسی هم تشریف دارم
    ورزشی هم که بلدم والیبال هست که چند سالی مرتب تمرینارو انجام میدادم اما چند وقتیه ... :x
    از نظر اخلاقی هم اجتماعی هستم و اکثرن میگن مهربونم دیر عصبی میشم ولی بشم دیگه هیچی دم دمی مزاج هم هستم این ویزگیه بد مال متولدینه خرداده و عجیب هم اهل شوخی و کارایه غیر منتظره هستم و توی یه جمع خودمونی باشم حسابی بکو بخند راه میندازیم.
    بهترین و عزیزترین دوستمم اسمش ناهیده
    غذا درست کردن هم بلدم همه نوع 8)

به خانواده ام هم خیلی علاقه دارم اما دوست دارم زندگی مستقل رو تجربه کنم.
    اینم آی دیم :katrina_f55
    [/SIZE]
    روشنایی همه جا پشت در است
    در گشودن هنر است...
    PeymanCAU

پیشکسوت کوچولو
    5
    124

[SIZE=3:1bef2b7bff]سلام به همه ی برو بچ
    اسمه من پیمان زاهدی میباشد و خواهد بود
    متولد 21 اسفند ماه 1367 ساکن تهران خ نامجو ...........پ 62 جدید 84 قدیم
    اسمی که من و باهاش میشناسن بچه های سایت Peyman CAU هست اینم دلیل داره CAU مخفف کلمه Computer Analyzer Unit میباشد
    چون تقریبا اکثر وقتم رو باهاش پر میکنم
    دیپلم کامپیوتر هستم و از بازمانده های کنکوری هستم
    ولی آموزش و یادگیری رو رها نکردم و تقریبا تو این 3 سال مباحث تخصصی زیادی رو دنبال کردم و به اتمام رسوندم از جمله تدوین و مونتاژ فیلم و کلیپ در سطح حرفه ای
    در حال حاضر توی شرکت و فروشگاه نرم افزاری کار میکنم که تقریبا از قدیمیای اونجا هستم و اصله شغلم هم پشتیبانی نرم افزارهای تخصصی و مهندسی هست ازش هم خیلی راضی هستم چون به کارم علاقه دارم
    انسان حساسی هستم و نسبت به اتفاقات اطرافم زود عکس العمل نشون میدم
    پر انرژی بودن و اکتیو اهل شوخی و پایه ی ثابت بیرون رفتن هم از اخلاق های خوبم هست
    اطرافیانم همیشه من و به خاطره شاد بودنم و مجلس گرم کردن هام دوست دارن به همین خاطر عروسی و تولد و جشن زیاد میرم
    عاشق موسیقی تو سبک جاز و راک هستم و تقریبا تازگی ها گیتار الکتریک رو حرفه ای شروع کردم
    استقلالی تیر هستم ولی به خاطره فوتبال کسی رو آزار نمیدم و خودم هم ورزش بدمینتون رو هم بیشتر انجام میدم هم خیلی علاقه دارم
    در کل هدف از توی کوچولو گشتن هم اینکه با هم شاد باشیم تو شادیها و توی غمهای هم دیگر شریک باشیم
    وقتی با هم میریم بیرون طوری باشیم که دیگران فکر کنن به تعداد نفرات بمب شادی اونجا هست و همه رو شاد کنیم
    یعنی جوونی کنیم و بترکونیم تا وقتی که این فرصت غیر قابل برگشت از دستمون نرفته
    راستی اینم بگم تو 16 سالگی سفر حج قسمتم شده و به خیلی از چیزا اعتقاده راسخ دارم
    اینم ای دی من haj_peyman2000@yahoo.com
    این هم Gmail باشه محض احتیاط Eng.Zahedi2006@Gmail.com
    راستی اینم بگم که 18 مرداد ماه همین امسال یعنی 18 روزه دیگه اعزام به خدمت هستم

[/SIZE][SIZE=3:1bef2b7bff] [/SIZE][/size]
    روزگار غریبی است ، کسانی که خود را دوست می نامند همانند دشمنانشان هم با ما رفتار نمی کنند .
    حال یک سوال کسی را میشناسید که بتوان دوست نامید؟
    booye_baroon
    کوچولو رسمی
    کوچولو پرتلاش برای فعال شدن

0
    24

[SIZE=3:5167c03a55]سلام به همه ی کوچولو های گل... خیلی از این تاپیک خوشم اومد و تصمیم گرفتم که منم پست بدم :wink:

لیلا، متولد 23 آبان سال 68 و در حال حاضر ساکن کشور هند و شهر دهلی نو هستم ... 3 ساله که تو هند زندگی می کنیم برای ادامه ی تحصیل... و همین طور خواهر زینب مدیر موسیقی هستم ولی اصلا فعال نیستم :oops:

خیلی وقت بود که حوصلم نمی شد تو کوچولو پست بدم :wink: یعنی اصلا اشتیاق نداشتم یه سری مسائل برام به وجود اومد که درگیر اونا بودم و الان فرصت کردم که تو این فروم پست بدم.... :oops:

مشغول ادامه ی تحصیل هستم در رشته ی معماری...
    به روانشناسی خیلی علاقه دارم ...

دوست زیاد دارم خصوصا هندی ولی با بعضی هاشون صمیمی هستم نه با همه.... عاشق دوستامم و سعی می کنم تا می تونم دوست خوبی براشون باشم... و اصلا دوست ندارم دوستام از من ناراضی و دلخور باشن که تا یه جایی این خصوصیت به ضررمه .. :?

از اخلاقیاتم بگم: مهربونم با همه، احساساتی هستم و زود رنج در بعضی مواقع (که این خصوصیت رو دوست ندارم) عاشق خانوادم هستم، کینه ای نیستم، یکمی زودباورم و در کل ساده و بی الایش هستم، عصبانی نمیشم ولی اگه بشم فاجعه رخ می ده :D ولی اینا رو باید از کسانی که با من در رابطن پرسید :wink: در کل یکمی تو انتخاب دوست حساسم :wink:
    وقتی ناراحتم سعی می کنم ناراحتیام رو توی دفتر مخصوصم بنویسم، عاشق خدا هستم و هر چی دارم از اون دارم که تو این سه سال واقعا کمکمون کرد... :P

عاشق کتاب خوندنم ولی همرو نصفه ول می کنم :lol: ولی بعد از چند ماه تمومشون می کنم :oops:
    کتاب مورد علاقم کتابهای شعر فریدون مشیری و سهراب سپهری و کتاب های مذهبی و ادبی و رمان و....خیلی کتابهای دیگرو هم دوست دارم و آرزوی خوندنشون رو دارم

نقاشی کردن رو خیلی دوست دارم و گاهی اوقات می کشم با مداد رنگی...

خواننده های مورد علاقه ی من: من خیلی از خواننده ها رو دوست دارم خصوصا معین، ستار، سیاوش قمیشی، احسان خواجه امیری، اصفهانی، و همین طور اهنگهای سنتی و عاشق اهنگهای بی کلام و لایت هستم... ولی همونطور که نوشین جان گفت بستگی به شرایط داره اگه حالم خوب باشه اهنگای شاد گوش می دم و خیلی کوکم امان از وقتی که غمگین باشم فقط دوست دارم تنها باشم و اهنگای غمگین گوش بدم.... :)

از خواننده ی خارجی: انریکو و ترکیه ای ماهسون و اوزکان دنیز رو خیلی دوست دارم و همین طور سامی یوسف که مورد علاقه ی همست

از ورزش ها هم عاشق والیبال و بدمینتون هستم ... و شطرنج رو هم دوست دارم... پیاده روی رو خیلی دوست دارم...

فکر می کنم همین حرفا کافی باشه...

این آی دیه منه ولی در کل خیلی اهل چت نیستم : booye_baroon_89@yahoo.com

و این هم وبلاگه من و دوستمه که ماهی یکبار آپش می کنیم :lol:

http://www.darbe-darha.blogfa.com/

موفق باشید دوستای گلم و روزگار بکامتون باشه :!: :?:

[/SIZE]
    ◊◊◊ تا که پرسیدم ز منطق عشق چیست؟ در جوابم اینچنین گفت و گریست: لیلی و مجنون همه افسانه اند عشق تفسیری ز زهرا و علیست◊◊◊
    Hidd3n
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    کوچولووو فعال
    34
    32

سلام به اهالی رسمی کوچولو :oops:

منم باید معرفی کنم. هرچند همه منو می شناسن :oops: :D

اسمم هادی و فامیلم آریانی متولد 11 اسفند 1365 ساعت و این حرفاشم نمی دونم :oops:

همین اول بگم علاقه زیادی به شکلکهای :oops: و :D دارم.

دانشجوی ترم 7 الکترونیک دانشگاه آزاد واحد کرج هستم.

مدت 3 سال هست که در یکی از شرکتهای دولتی و در بخش سخت افزار فعالیت می کنم و از این بابت خدا رو شاکرم.

از اخلاقیاتم بخوام بگم در کل آدم احساسی هستم، خیلی به قول معروف رفیق بازم و دوستهای زیادی دارم از جمله تو کوچولو :P

همیشه پایه بیرون رفتن و اهل گشت و گذارم. معمولاً بعد از شرکت میرم بیرون با دوستان :wink:

بچه ها میگن مهربونم ( :oops: :D ) اما خودم فکر می کنم روحیه ام خشن باشه :evil:

ورزشهای مورد علاقه ام فوتبال و بدمینتون و شنا هست که فوتبال و بدمینتون رو تقریباً حرفه ای دنبال می کنم.

به موسیقی خیلی علاقه مندم. به آهنگهای ترنس علاقه خاصی دارم. زمانی هم معاون بخش موسیقی بودم ( مخلوع :lol: )

خواننده های مورد علاقه ام ابی، ستار، سیاوش، احسان خواجه امیری، رضا صادقی، سعید شهروز و...

از خارجی ها هم انریکو و ریحانا رو خیلی دوست دارم.

از علاقه های دیگه ام نوشتن و گاهی هم شعر (نصفه نیمه) هست.

کتاب خیلی نمی خونم چون وقتشو ندارم اما اگه کتابی باشه که ارزش خوندن رو داشته باشه و دوستان سفارش کنن حتماً می خونم.

محیط نت و مخصوصاً کوچولو رو خیلی دوست دارم.

از رنگها آبی آسمونی و خاکستری رو خیلی دوست دارم.

پرسپولیسی دو آتیشه و طرفدار پرو پا قرص میلان و بارسلونا :P

اینم آی دی و ایمیل منه : mha3003@yahoo.com

الان چیز دیگه ای به ذهنم نمی رسه. اما اگه چیزی یادم اومد ویرایش می کنم براتون آف می ذارم.

وقت خوش :P :P :P

بهترین چیز رسیدن به نگاهی ست که از حادثه عشق تر است!
  15. 1
    Sonami021
    كوچولو رسمي
    كوچولو ماندگار

4,074
    5,561

[SIZE=3:9fb11be15b]سلام

منم اومدم

امیر علی حسنی هستم متولد 1370 در 4 دی ماه .

مردی از دریا (سونامی) .
    گذاشتم سونامی چون سونامی بودن و دیدن را دوست دارم چون همه چی جلوش کم میارن

2 سال میشه تو سایت عضویت دارم از طریق دایی ام اشنا شدم و اونوقت ها اولا می گم من و سعید هر روز می یومدیم
    بیشتر جاها پست دادم و اسمم هست
    یک جورایی مدیون سایتم . :arrow:
    زیرا بهم فهماند عشق چیست و از عشقم به خدا رسیدم :?:

همه بچه های سایت رو دوست دارم و دلمم برای قدیمی ها تنگ شده .

فوتبالست بودم روزی ولی به خاطر مشکلات بدنی مجبور شدم بذارم کنار . دیپلم ریاضی دارم و الان مشغول کارم

و دارم تلاش می کنم 2 سال دیگر به اسپانیا برم . :?:

تاپیک لحظه ای با امام زمانتسخن بگو و خانه عشق و دکتر شریعتی را علاقه دارم . :arrow:

از این که تو تهران زندگی می کنم ناراحتم .

فردی تنها هستم که روزی عاشق تنهایی بودم و الان می ترسم . :cry:
    شکست عشقی خورده و به امید بازگشت عشقم نفس می کشد . 8O

عاشق کوچولو و بچه هاش هستم

و خوشحال در این سایت فعالیت می کنم :roll:

برای همه ارزوی موفقیت می کنم . :!:

یا علی
    علی سونامی :?: [/SIZE]

scalp.2009@yahoo.com
    scalp200@yahoo.com
    single

پیشکسوت کوچولو

کوچولوووووو فعال

161
    189

سلام :)

من نسیم خلوصی هستم !

متولد 15 مرداد سال 70 !و ساکن کرج ( خیابان شاهین ویلا ) هستم

من اگه خدا بخواد امسال دانشجو می شم ! اصولا ادم خیلی راحتی هستم

خیلی به چیزی گیر نمی دم و سخت نمی گیرم کم عصبانی می شم ولی

خدا نکنه که عصبانی بشم ....از تکراری بودن زندگی متنفرم و تنوع رو دوست

دارم وقتی احساس می کنم که زندگی داره یکنواخت می شه سعی

می کنم شرایط ط رو اون جور که می خوام تغییر بدم .ادم خون گرمی

هستم ....خیلی تو مسائل دیگران دخالت نمیکنم البته اگه خود طرف بخواد

....تازگیا دارم سعی میکنم خیلی در مورد دیگرا ن قضاوت نکنم ...

دوستان خیلی خوبی دارم چند تاشون هم خدا تو کوچولو بهم داد :D

از ادم ها و شخصیت های عجیب خوشم میاد ....ورزش شنا رو دوست دارم و

و قصد دارم ادامه بدم ...خواننده مشخصی ندارم همه جوره اهنگ گوش میدم

و استقلالی هستم ....ا :P :P :P :P

یاهو ای دی : nasim_single_girl

و خوشحال میشم با دوستان جدید اشنا بشم :D :D :D

شاد و موفق باشید :x
    عادت این قبیله است...!
    دور آتشی که تو میسوزی می رقصند.
    reza1362
    معاون بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    7,798
    4,885

[center:150761d725]سلام به تمام كوچولوهاي گل

اسم من رضا هست و فاميليم سنجابي

متولد 16 دي ماه 1362 و تمام دي ماهي ها رو دوست دارم

ساكن مشهد بلوار وكيل اباد67 دادگر 5 پلاك 35 هستم كه عجب اب و هوايي داشت اخه از وقتي قطار شهري رو مثلا خواستن راه اندازي كنن كه نكردن خيابان وسط بلوار و كه خيلي هم زيبا بود براي همين كار خراب كردن كه خيلي حيف شد

يه كوچولو خجالتي هستم و كمرو روحيه لطيف همراه با شوخ طب بودن اما تا باكسي اشنا نشم از شوخي خبري نيست :oops: يه جوراي كارام عجيبه بعضي وقتها :x
    از رنگ مشكي خيلي خوشم ميادو عاشقشم

توي فوتبال هم فقط فقط پرسپوليس رو عشقه خارجي ها هم بارسا و منچستر رو به يه اندازه دوست دارم بعدش اينتر
    از دروغ و دوروي بدم مياد و اصلا قابل تحمل نيست برام .

از خواننده ها به ترتيب قميشي - فردمنش - صادقي خوشم مياد و عاشقشونم و چاووشي هم جاي مخصوص شو داره

از موزيك خارجي هم خوشم نمياد

عاشق برادرزاده هاي گلمم هستم :P :P

از عشق و عاشقي هم متنفرم :oops:

ايميلم reza_sanjabi2001@yahoo.com

و اي دي من هم reza_sanjabi2001 هستش

و خوشحال هستم كه توي اين جمع نازنين عضوي كوچك هستم و دوستان زيادي دارم كه مي ترسم نام كسي رو از قلم بندازم و شرمندگي پيش بياد

راستي ادمي هستم كه خيلي زود همچي رو فراموش مي كنم مگر اينكه موضوعش خيلي بد باشه

و يه شعار دارم كه : يا خوب خوب يا بد بد يعني حد وسط ندارم اينم از همون موضوعي كه گفتم كه از دو روي متنفرم

زيادي گفتم و سرتون رو بدرد اوردم شرمنده [/center:150761d725]
    مخلص تون رضا سنجابي
    اگر یک روز از زندگی من باقی مانده باشد

از هر جای دنیا چمدان کوچکم را می بندم راه می افتم

ایستگاه به ایستگاه…

مرز به مرز…

پیدایت می کنم ، کنارت می نشینم

بهت میگم تا بی نهایت دوستت دارم…

من یاور یقین و عدالتم من زندگی ها خواهم ساخت،
    من خوشی های بسیار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمین خواهم کرد،
    زیرا شادمانی او شادمانی من است.

کوروش بزرگ
    Fereshte

معاون کل کوچولو
    8,789
    7,607

[center:ca04a98992]به نام تکواژه ی آفرینش که عاشقانه دوستش دارم

سلام به همه ی شما عزیزان

خب من هم فرشته هستم. متولد اول بهمن سال 1361. زمستونی هستم اما عاشق پاییزم، اون هم به خاطر هوا و آسمون ابریش.

اهل تهرانم ، روزگارم بد نیست. یه برادر دارم که تمام زندگیمه و بهم قول داده که بیاد و عضو کوچولو بشه. عاشق مامان و بابام هم هستم.

مدرک کاردانی آموزش زبان انگلیسی دارم و آلان هم در آموزشگاه مشغول تدریس هستم

من هم کمی خجالتی هستم و خیلی زیاد کم حرف. زیر بار حرف زور نمی رم. زیاد اهل سر و صدا و شوخی نیستم. ولی خیلی هم خشک و

جدی نیستم. بستگی به موقعیت و اطرافیانم داره. حساس و زود رنج و احساساتی هستم. خیلی هم تعارفی هستم . از تنوع و یه ذره هیجان

خوشم میاد. چند تایی هم دوستای خیلی خیلی خوب دارم که با هاشون رفت و آمد خانوادگی داریم. کلا خیلی دیر صمیمی می شم.

مسافرت رو دوست دارم به خصوص شمال رو. عاشق جاده ی شمالم و رانندگی در شب. ولی خودم از رانندگی می ترسم.

کلا عاشق شعر و موسیقی هستم. یه مدتی که شبها بدون

گوش کردن به آهنگ خوابم نمی برد. از همه ی خواننده ها هم به جز چند نفری خوشم میاد. ولی بیشتر عاشق گوگوش و ابی و رضا صادقی و

بنیامین و احسان خواجه امیری هستم. از خوانندگان خارجی هم انریکه و جنیفر لوپز و از خوانندگان عربی هم نوال و راغب علامه رو دوست دارم

از آهنگ های رپ هم خوشم میاد. فیلم هم دوست دارم ولی بیشتر ایرانی ، فقط به شرطی که حوصله ی تماشا کردنش رو داشته باشم

از کنسرت و سینما هم خوشم میاد . ولی چند وقتیه که فرصت رفتنش رو ندارم.

از رنگهای صورتی و یاسی و بنفش خوشم میاد. دیگه مثل قدیمها فوتبالی نیستم ولی اصالتم رو حفظ کردم و پرسپولیسی هستم.

دیگه چیزی یادم نمیاد.
    [/center:ca04a98992][center:ca04a98992]
    ببخشید زیاد پر حرفی کردم.

در پناه خدا :?:
    [/center:ca04a98992]
    عاشقانه هایت را نشانم بده!
    مگر یک زن چقدر می تواند حسرت ِ لمس ِ دستانتْ ميان ِ موهايش را ، در رمان ها بخواند ....!؟
  20. 2
صفحه 1 از 7 123456 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 96

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)