ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 4 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 55
    NiniAshegh

پیشکسوت کوچولو
    23,835
    30,051

پیش فرض من نیوشا/فاطمه هستم مدير طرفداران با نام کاربریه niniekhaste

بـه نـام کـسـی کـه گـر حـکـم کـنـد هـمـگـی مـحـکـومـیـم

سلام نیوشا/فاطمه یعقوبی هستم متولد 9 مرداد ماه 1373 تک فرزند و ساکن تهران خیابان شریعتی

اسمم تو شناسنامه قرار بوده نیوشا باشه ولی فاطمه شده! و الانم سر همین موضوع دوتا اسم دارم و هر دو اسم

رو دوست دارم نیوشا هم یعنی شنونده! البته من بیشتر گوینده هستم! اما لازم باشه شنونده خوبی هم میشم

وقتی عضو سایت شدم دوم دبیرستان رو تموم کرده بودم و داشتم وارد سوم میشدم شایدم سوم بودم یادم نیست!

اون موقع با الانم یه عالمه فرق داشتم تقریبا همیشه ی همیشه غمگین بودم و خیلی دلم میخواست در حق بعضیا

نامردی کنم ولی الان تقریبا همیشه ی همیشه شادم و دیگه دوست ندارم حق کسی نامردی کنم حتی نامردترین ها

اون موقع فکر میکردم عاشقم اما صد در صد در اشتباه بودم و این اشتباه من رو به جای بدی هم کشوند تقریبا به

مرز جنون و افسردگی!!! البته شکر خدا فقط به مرزش رسیدم و خب خدا خواست و با کسی آشنا شدم که من رو از

اون حال در آورد و وجود اون بود که باعث شد من دیگه نخوام نامردی کنم شاد باشم و خیلی نکات مثبت دیگه

مثلا اینکه باعث شد به جای اینکه دنبال رویاهای پدرم باشم! دنبال رویاهای خودم باشم و برم دنبال رویاهام سر همین

الان برای سال سوم میخوام کنکور بدم و سال دومیه که تصمیم دارم کنکور تجربی بدم چون رویا و هدف واقعی خودم

پزشک شدن بوده نه مثل خیلی از بچه ها بخاطر لقب دکتر! بخاطر اینکه اگه دکترا نبودن من الان سالم نبودم و دوست

دارم منم بتونم آدما رو نجات بدم خصوصا بچه ها رو و امیدوارم منم بتونم یه روزی مثه دکتر سمیعی بشم

بچه طلاقم و با پدرم و مادربزرگ و پدربزرگم زندگی میکنم و به نظر خیلی بابایی میام اما از بچگی سعی کردم به پدر

مادرم وابسته نباشم و وابسته هم نیستم و الان از این موضوع خیلی راضیم چون اگه مامانی بودم دچار مشکل میشدم

بخاطر اینکه مادرم داره از ایران میره!

جدیدا یه سری مسائل رو فهمیدم که نمیدونستم ظاهرا زیادی مرموز و تودارم! این رو جدیدا از دوستام چه مجازی چه

حقیقی زیاد شنیدم!

شدیدا وطن پرست و نژاد پرستم!

بعضیا میگن خیلی زیاد مغرورم و بعضیا میگن خیلی ساده و خاکی ام و این به خاطر رفتار خود افراده!

بیش از حد رکم ولی ته دلم چیزی نیست و تا حالا نخواستم عمدا کسی رو آزار بدم ولی دستم خودم نیست رک بودنم

این رو توی چند تا پست پایین تر قبلا گفتم!!! اما بازم میگم چادری نبودم؛ چادری شدم و چادرمو دوست دارم

عاشق خیلی چیزا هستم از خدا که اولیشه بگیر تا خوردنی خصوصا بستنی و خصوصا بستنی های شاتوتی و مشابهش

ببخشید خیلی پراکنده شده تمرکز فکریم پرپر شده! نمیدونمم چرا!

موفق و عاقبت به خیر باشین

امضا:فاطمه یعقوبی

مورخ: 92/08/06
    +مرسی از سعید برای ویرایش پستم

أَلا بِذِکرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ القُلُوبُ

2. 5
    NiniAshegh

پیشکسوت کوچولو
    23,835
    30,051

سیلام سیلام اومدم خومافظی آخه عشقم گفته بچه خوبی باشم و فقط فقط مال خودش باشم منم که عاشق نمیتونم ببینم مسعود از اومدنم به کوچولو ناراحته و با اینکه اعضای اینجا برام یه جورایی مثه اعضای خانواده شده بودن ولی خب بالاخره هر چیزی ارزش مکانی داره که ارزش مکانی مسعود بالاتره دیگه منم اومدم بگم دیگه هر خوبی بدی دیدین حلال کنین و راستی دیگه حتی نمیخوام با دنیای واقعی و بچه مدرسه ایی هامونم در ارتباط باشم با اینکه خیلی ها رو دوست دارم ولی خب دیگه اینجوری همه چی آروم میشه شاید صد سال دیگه که بهم اعتماد کامل از جانب مسعود پیدا شد باز اومدم البته با ندیده ام که قرار گذاشتیم همو ما بین دو دنیا ببینیم میاملطفا نه اس بدین نه میل نه لنگه کفش پرت کنین نه بزنگین نه ... دیگه اگر بار گران نامهربان بودیم رفتیم

دوستتون دارم مراقب خودتون باشین کارای خطرناک نکنین و....

راستی یه پیشگویی احتمالا باز فردایی امروزی آینده ایی بالاخره زمانی سعید مدیر میگه چه خوبه برا خودمون بیایم کوچولو نه مثه بعضیا که متاسفانه ...شوخی بودا آقا سعید این دم رفتنیه از فکر دلتنگی واسه کوچولو زده به سرم

خب دیگه واقعا واقعا رفتم اه چرا میزنیم خب رفتم دیگه خدا نگهدار

آرزومند آرزوهاتون : نی نی

غروب غم هاتون : خسته

4. 3
    NiniAshegh

پیشکسوت کوچولو
    23,835
    30,051

اینم امضا و آوتار من در تاریخ 15 آذر سال 1390

این آواتارمه (خودم و عشقمیم ها)

لطفانی مزاحم لالا من و عشقم نشید

با تشکر نی نی خسته

اینم امضام

6. 2
    NiniAshegh

پیشکسوت کوچولو
    23,835
    30,051

این متنی که گذاشتم نتیجه تستیه که مهتا جان تو قسمت خودشناسی گذاشته واقعا که نتجیه اش کاملا واقعیت بود برای همین این رو گذاشتم که بهتر منو بشناسین.
    تیپ شما : Estp
        تیپ
    p
    t
    s
    e
    درصد
    65
    5
    5
    45

کلیات
    estpها اشخاصی مطمئن و جالب هستند. دوست دارند با کسانی باشند که علایق و ماجراهای لذت بخش خود را با آنها در میان بگذارند. رفتاری جذاب و همه گیر دارند اما در ضمن می توانند صریح مستقیم و قاطع باشند. انرژی بیش اندازه دارند. پیوسته در تب و تاب و تلاش هستند.
    محل کار
    *مبتکر ، پر مایه و عمل گراهستند. دوست دارند با حقایق روبرو شوند. به شدت نتیجه گرا هستند .
    *در برخورد با مسایل از منطق استفاده می کنند
    .
    *می توانند حقایق مختلفی را درک و آنهارا به یاد بیاورند
    .
    *از اینکه در آخرین لحظه کارها را انجام بدهند لذت می برند
    .
    *زیر فشار بسیار خونسرد هستند
    .
    *می توانند موقعیت های پر فشار را نرم و ملایم بکنند
    .
    *رفتاری محکم و فشرده دارند. دنبال موفقیت و شناخت می گردند
    .
    *رقابت جو هستند و در بحران ها و گرفتاریها به هیجان می آیند
    .
    *تنها در صورتی مطابق مقررات رفتار می کنند که بتوانند به خواسته های خود برسند
    .
    *متقاعد کننده هستند و خودشان را به سرعت بالا می کشند
    .
    *اغلب چند پروژه را با هم انجام می دهند
    .
    *از مشاغل پر انرژی و پر استرس لذت می برند
    .

عناوین شغلی
    *وکیل دعاوی
    *نجار
    *مربی
    *تحلیل گر سیستم های کامپیوتر

*کارگر ساختمان

*کارآگاه

*تکنسین بخش اورژانس بیمارستان

*مهندس

*کارفرما

*زارع
    *مامور آتش نشانی
    *مشاور مدیریت

*مکانیک

*پرسنل ارتش

*نمایش دهنده

*افسر پلیس

*ورزش کار حرفه ای

*واسطه ملک و املاک

*نماینده فروش

*واسطه اوراق بهادار و بورس

*تکنسین

*اپراتور حمل و نقل

ارتباط با دیگران
    *مستقل هستند و آزادی را دوست دارند. دوست ندارند کنترل شوند .
    *زیر فشار به سادگی احساس می کنند که گیر افتاده اند
    .
    *همیشه مترصد ماجراها و تجربه جدید هستند
    .
    *خوشبین هستند و وقت زیادی را صرف نگرانی و تاسف نمی کنند
    .
    *آشنایان زیادی دارند و با گروهای مختلف مردم به خوبی کنار می آیند
    .
    *علاقه چندانی به پرداختن به مباحث عاطفی و میان فردی ندارند
    .
    *دوست دارند شرکای زندگی بالقوه خود را تحت تاثیر جاذبه ، موفقیت و توانمندی خود قرار دهند
    .
    *در زمینه های مادی بسیار سخاوتمند هستند اما ممکن است کارهای مشخصی که برای ایجاد صمیمیت لازم است را فراموش کنند
    .
    *شادی و هیجان را به روابط خود می آورند
    .
    *تحت تاثیر تضاد و تعارض تحریک می شوند و به هیجان می آیند
    .
    *می توانند غیر قابل پیش بینی باشند. ممکن است عکس آنچه را که شما انتظار دارید انجام دهند و لزومی برای توجیه رفتارشان احساس نکنند
    .

اوقات فراقت
    estp ها دوست دارند که در کانون صحنه قرار بگیرند و داستان تعریف کنند و لطیفه بگویند. آنها از چیزهای خوب زندگی لذت می برند و وقت زیادی را صرف معاشرت های اجتماعی می کنند. دوست دارند ریسک بکنند و کارهای مخاطره آمیز انجام بدهند. از جمله ، از کوهنوردی ، اسکی ، شکار ، پرش با چتر نجات ، قایق رانی و موج سواری لذت می برند . روابط شخصی و صمیمانه برای آنها از اهمیت چندانی برخوردار نیست . آنها به رقابت ، فعالیت و ماجرا بهای بیشتری می دهند .
    پیشنهاد
    *اگر می خواهید در محل کار مورد احترام دیگران واقع شوید به روش های استاندارد انجام کارها توجه کنید.
    *برای اینکه پروژه های شما با قبولی بیشتری مواجه شوند ، برنامه علمی بریزند و به بداهه کاری صرف توجه نداشته باشید . سر هم بندی نکنید
    .
    *به کارهای ناخوشایند اما مهم توجه کافی مبذول دارید
    .
    *مراقب باشید که دیگران را با قاطعیت و رک گویی بیش اندازه خود ناراحت نکنید
    .
    *سعی کنید با توجه کردن به دیگران سخاوت خود را نشان دهید
    .
    *"دوستت دارم" گفتن را فراموش نکنید. از دیگران تعریف و تحسین کنید
    .
    * آنقدر در پروژه های خود محو نشوید که دوستان و عزیزانتان را فراموش کنید
    .
    *به ارزش های والاتر توجه داشته باشید
    .
    *به اینکه اعمال و رفتار شما ، روی شما و دیگران چه تاثیری بر جای می گذارد، توجه کنید
    .
    *به خاطر داشته باشید که هیجان ، شیفتگی و تنوع همیشه برای کسانی که ثبات ، مداومت و قابلیت بیش بینی را ترجیح می دهند ، چیز جالبی نیست
    .
    *به تفاوت های دیگران بها بدهید و دیگران را در تصمیم گیری ها لحاظ کنید
    .
    *وقتی صرف کنید و ببنید کدام یک از تجارب شما ارزشمند ، پاداش دهنده و رضایت بخش هستند
    .
    *به جنبه های قوت خود توجه داشته باشند - واقع بین بودن ، علمی بودن ، داشتن ابتکار ، دوستانه بودن ، هوش ، فراست ، شادابی ، ماجراجویی و علمی بودن
    .

8. 2
    NiniAshegh

پیشکسوت کوچولو
    23,835
    30,051

به نام حضرت دوســت

من یک دختر چــ♥ــادریــم ...
    شاد و پر نشاط، سرزنده و پرکار !
    قــرآن و نهج البلاغه اگر می خوانم، حافظ و سعدی هم می خوانم ..
    عاشق پهلوانی های حضرت حیدر (علیه السلام) اگر هستم، یک عالمه شعر حماسی از شاهنامه هم حفظم ..
    پای سجاده ام گریه اگر می کنم، خنـــده هایم هم تماشایی است !
    من یک عالمه دوست و رفیــق دارم ..
    تابستان ها اگر اردوی جهادی می روم، اردوی تفریحی ام نیز هر هفته به پاست ..
    ما با هم اگر دعای کمیـــل می رویم، پارک رفتنمان هم سرجایش هست ..
    مسجد اگر پاتوق ماست، باغ و بوستان پاتوق بعدی ماست !
    برای نمـــاز صبح قرار مسجد اگر می گذاریم، هنوز خورشید نزده از مسجد تا پارک قدم می زنیم ..
    دعای عهدمان را اگر می خوانیم، همانجا سفره صفا باز می کنیم و با خنده و شادی صبحانه مان می شود پارک با طعم خدا !
    ما اگر چــ♥ــادر سر می کنیم، نقاش هم هستیم، خطمان هم خوب است، قلم هم می زنیم، تئاتر هم می رویم، سینما هم اگر فیلم خوب داشت!
    کوه هم می رویم، عکس های یادگاری، فیلم های پر از خنده و شادی ..
    کی گفته ما* چــ♥ــادری ها ...
    من قشنگتر از دنیـــای خودمــان سراغ ندارم !
    دنیای من و این رفیقــان باخـــدایم، همین هایی که هر سال با هم اعتکاف می رویم، همین ها که با هم اردو هم می رویم ..
    دنیای ما را ندیده کسی که به دعای کمیل رفتن ما خندیده !
    کی گفته ما* چــ♥ــادری ها ...
    من قشنگتر از دنیای خودمان سراغ ندارم !
    خوشبخت ندیده، هر کس ما را ندیده...!

+ حرف دلم بود... و معرفی کامل :)

من اين متن رو از وبلاك يكى از كوجولو هاى نازنين كبى كردم صرفا جون معرفى من هم بود

10. 2
    NiniAshegh

پیشکسوت کوچولو
    23,835
    30,051

سلام اومدم اينجا هم يكم معرفيم رو كامل كنم هم يكم حالت درد دل داره جون سر همين قسمت معرفين با خانواده ام كلى بحثم ميشه

من همونطور كه تو متن قبلى نوشته يه دختر جادريم البته به خواست خودم و تشويق يكى از دوستان دبيرستانم من سال دوم دبيرستان جادرى شدم و از همون زمان هم با مادرم و خانواده مادرم دجار مشكل شدم از نظر اونا من يه املم! خصوصا كه من قبل اين مسئله نه حجاب درستى داشتم نه نماز ميخوندم يا امثالهم كلا حالم از اسلام و حرفاش بهم ميخورد و معتقد بودم حرفاش يه سرى حرف مفته
    حتى انقدر بيخيال بودم كه با كمال بررويى تا اول دبيرستان روسرى هم سرم نمي كردم تازه با دوستام كلى شيطنتاى ناجور داشتيم
    حالا هم كه مسير زندكيمو تغيير دادم و ميخوام بهش ادامه بدم ولى خانواده ام مخالفن واسه همينم هست من از هفت روز هفته هشت روزش ازشون دلخورم واسه همينم هست كه كاهى معلوم نيست با خودم جند جندم

12. 2
    NiniAshegh

پیشکسوت کوچولو
    23,835
    30,051

رابطه آواتار افراد با شخصیتشان ...

چیزی که هر کدوم از اونهایی که وارد اینترنت میشن باهاش سر و کار دارن ، حالا تحت عنوان اسامیه دیگه مثل شکلک ، اسمایل و ... . مثلا توی یاهو مسنجر ، یا توی وب سایت ها یا وبلاگ هایی که توشون رفت و آمد دارن . هر آواتوری که توسط اونها انتخاب میشه ، به نوعی با موضوع مورد علاقشون ارتباط داره ، و يه جورايي بيانگر شخصيت و روحيات طرف مقابله مثلا یکی عکس یه دختر خوشگل و همینطور یک پسر رو انتخاب میکنه ، یکی دوست داره از تصاویر کارتن ها یا فیلم ها استفاده کنه ، یکی تصاویر عصبانی و وحشتناک رو ترجیح میده ، یکی دوست داره از تصاویری استفاده کنه که تک باشه حالا یا در رابطه با موضوع خاصی باشه یا اینکه نه فرقی نمیکنه چی باشه مهم اینه که چیزی باشه که دیگران رو وادار کنه در موردش نظر بدن ، یکی هم دلش میخواد عکس خودش تو آواتورش باشه !و خيلي چيزاي ديگه که تو آواتورها مي تونيد ببينيد .

يه جورايي ميشه دقيقا فرد مورد نظرو از روي آواتورش تا حدودي شناخت شما هم اگه دقت کنيد بيشتر و بهتر مي تونيد افراد و بشناسيد براي مثال توي يه سايت هر کدوم از افراد آواتور خاصي داره چند نمونشو براتون ميگم :

1- اول از همه از ادمين سايت شروع ميکنيم :

مديران سايت ها چون تو اکثر تاپيکها پست هاشون هست و يه جورايي رئيس يه سايت حساب ميشن براي همين معمولا آواتورهايي که انتخاب مي کنن يا اسم يا آرم سايت خودشونه يا عکسي در رابطه با سايت خودشونه و يا اينکه عکسي رو ميزارن که هر کس با ديدنش ياد ادمين بيافته چيزي که خيلي جلب توجه کنه و يه چيز منحصر به فرد و مخصوص ادمين باشه البته همه اينجوري نيستن بعضي هاي ديگه هم با هر مناسبت و شرايطي که پيش مياد آواتورشونو عوض ميکنن مثلا با اومدن بهار و نوروز عکس بهار و يا تبريک سال نو ميزارن يا با اومدن ماه محرم آواتورشون حال و هواي محرم به خودش ميگيره و .... اما چيزي که در مورد آواتور ادمين هاي سايت ها خيلي مشخصه اينه که از روي آواتور ادمين نميشه اونو شناخت چون اين آواتور بيشتر مربوط به سايت ميشه نه خود شخص ادمين شايد اگه همين شخص ( ادمين ) تو سايتي به عنوان يه يوزر باشه آواتورش فرق داشته باشه و اونجا راحت تر بشه اونو شناخت ولي يه خصوصيت مهم ادمين ها اينه که خيلي دوست ندارن شناخته بشن و همه سر از کارشون در بيارن براي همين شناخت اونا تو سايت خودشون سخته

2- يه سري از افراد به جاي آواتار عکس گل و طبيعت ميزارن

اين جورافراد روحيه لطيف و زيبايي دارن هميشه با ديدن پست ها و نوشته هاشون راحت ميتونيد اينو بفهميد هميشه طالب صلح و آرامش هستن هيچ وقت تو بحث هاي جنجالي که تو بعضي از سايت ها هست شرکت نميکنن و هميشه در صدد آرام کردن اوضاع هستن اين جور افراد افراد مهربان و آرامي هستن و اکثرشون خانم هستن

3- يه سري عکس خودشونو ميزارن

اين جور افراد معمولا افرادي هستن که خيلي دوست دارن بهشون اهميت داده بشه دوست دارن مورد توجه قرار بگيرن دوست دارن همه ازشون تعريف و تمجيد کنن گاهي اين افراد براي اينکه مورد توجه ديگران قرار بگيرن و از توجه اونا نسبت به خودشون کم نشه در مورد افرادي که تازه وارد سايت ميشن و عضو جديد سايت ميشن حسادت هم ميکنن چون ميترسن که يه روزي يکي جاشونو تو سايت بگيره براي همين به هر چيزي که بشه متوسل ميشن تا هميشه سر زبونا باشن و همه جا حرف اون باشه حالا چه مثبت چه منفي .

4- بعضي از افراد هر روز يه عکس ميزارن

اين تيپ از افراد افرادي هستن که زياد نميتونيد يه آواتورو ازشون ببينيد و سليقشون طوري که هر چيز قشنگي که به نظرشون زيبا بياد به عنوان آواتور قرار ميدن و گاهي در طول هفته چندين بار آواتورشونو عوض ميکنن اين افراد معمولا افرادي هستن که تنوع طلب و زیبا پسند هستند.بستگی به نوع بیشتر عکس آواتور شخصیتی متفاوت دارند

5- يه سري عکس بچه ميزارن

اين افراد معمولا افرادي هستن که داراي نهادي پاک و ذلال به پاکي بچه ها دارن با يه نگاه به عکس اون بچه خيلي راحت ميشه به مظلوميت و معصوميت طرف پي برد اين جور افراد خيلي زياد هم نيستن اگه دقت کنيد تو هر سايت به تعداد انگشتان يه دست هم نيستن ولي از اونجايي که افرادي پاک سرشت هستن ميشه بهشون اعتماد کرد و افرادي مناسب براي دوستي هستن اين جور افراد هميشه افرادي آرام هستن که به قول معروف ديوارشون از همه کوتاهتره و هر کسي ميرسه ديواري کوتاهتر از اونا پيدا نميکنه برا همين هميشه هر کس و ناکسي به خودش اجازه ميده بهشون هر چي بخواد بگه ولي از بزرگواريشون همينو بگم که هيچ وقت جواب هاي رو با هوي نميدن بلکه گاهي وقتا صداشون درنمياد و از درون ميشکنن درست مثل بچه ها .

6- بعضي ها عکس کارتوني طنز ميزارن

اين جور افراد معمولا افرادي شوخ و شاد هستن که هميشه و همه جا دنبال شوخي و خنده و پست هاي با مزه هستن و حتي گاهي بحث هاي جدي رو هم به شوخي ميگيرن و طوري جواب ميدن که هر کس با خوندنش خندش بگيره اين جور افراد معمولا روحيه سرحال و شادي دارن و کمتر ميشه از اونا حرفي جدي شنيد .

7- برخي افراد عکس پرچم ميزارن

اين تيپ افراد معمولا دو دسته هستن

يه سري افرادي که خارج از ايران هستن و پرچم ايران در زمان ش-ا-هنشاه را ميزارن با آرم شير يعني يه جورايي اعتراض خودشونو اين جوري بيان ميکنن و هميشه تو حرفاشون آرزوي برگشت به ايران و بازگشت روزاي قديم گذشته رو آرزو دارن و هر وقت حرفي از وطن ميشه هميشه در حسرت خاطرات گذشته هستن

اما تريپ دوم افرادي هستن که

افرادي سياسي با طرز فکر سياسي هستن اين جور افراد تمام بحث ها و حرفايي که ميزنن بوي سياست ميده و هميشه در حال انتقاد و مقايسه هستن حالا هر چيزي که باشه کاري ندارن موضوعش چيه اينا در همه حال حرف خودشونو ميزنن و بيشتر دنبال موضوع ميگردن که بحثو به سياست بکشونن و مخ فوق العاده اي در اين زمينه دارن .

8- يه سري از افراد عکس هاي کارتوني خوشگل و ناز ميزارن

اين جورافراد که اکثرشون خانم هستن معمولا دختر خانم هاي جوني هستن که عکس هاي کارتوني خوشگل و ملوس يا حيوانات قشنگ رو به عنوان آواتورشون انتخاب ميکنن همن جور که از جنسيتشون پيداست خيلي ظريف و شکننده هستن و همه دنيا رو از چشم خودشون ميبينن و چون تجربه زيادي ندارن تو زندگي براي همين سطح ديدشون نسبت به دنياي اطرافشون خيلي محدوده و زياد نميشه در موضوع هاي مهم انتظار ازشون داشت .

9- بعضي ها عکسهاي وحشتناک و ترسناک ميزارن

با يه نگاه به عکس آواتور اين افراد به راحتي ميشه پي به شخصيت اونا برد اين جور افراد معمولا افرادي عصباني و ناراحت هستن که با همه سر جنگ دارن و جواب هر سئوالي رو با بي احترامي و حرفهاي رکيک ميدن و حتي يه جواب سلام رو هم با فحش ميدن و همش عاشق کل کل و سر به سر گذاشتن ديگران هستن توي سايت هم هيچ کسي دوست نداره با اين افراد دهن به دهن بذاره و همه ازشون فراري هستن .

10- بعضي ها عکسهاي تاريخي و قديمي ميزارن

اين جور افراد عاشق تاريخ و چيزاي تاريخي هستن و معمولا جواب هر سئوالي رو با ذکر يه منبع تاريخي يا يه مثال از گذشتگان ميدن و عاشق بحث هاي تاريخي و بيان خصوصيات و اخلاق افراد و پادشاهان قديم هستن و هميشه تو گذشته سير ميکنن .

11- بعضي ها شکلهايي در ارتباط با موسيقي ميزارن

اين جور افراد با توجه به روحياتشون خيلي به موسيقي علاقه دارن و از نظر موسيقي هميشه به روز هستن البته تعداديشونم به لطف اين نرم افزارهاي ساخت موزيک خودشونو ماسيقي دان مي دونن و آ-ه-ن-گ ميسازن و بيرون ميدن خب اينم يه جورشه ديگه .

12- بعضي از افراد يه بيت شعرميزارن برا آواتارشون

اين افراد بيشتر طالب شعر و ادبيات هستن و مطالب ادبي مينويسن و پايه ثابت تاپيکاي مشاعره هستن

13- يه سري از افراد هم هيچي به عنوان آواتارشون قرار نميدن

اين افراد معمولا يا بلد نيستن که چه جوري بايد آواتور انتخاب کنن يا براشون مهم نيست يا چيزي که باب ميلشونه هنوز پيدا نکردن يا اينکه کاربر موقت هستن و زياد نميخوان بمونن که آواتورم انتخاب کنن .

************************************************** ************************************************** ***********

نامتان را به انگلیسی بنویسید و سپس حروف آن را از هم جدا نمایید.و توضیحات مربوط به هر حرف را بخوانید و به شخصیت خود پی ببرید:A-شما شخص فعالی هستید.B-در ملاقات با افراد تازه بسیار محتاط هستید.C-تاحدی باسیاست هستید.D-آسان به دیگران اعتماد نمی کنید.E-باهرنوع آدم ها می توانید ارتباط برقرار کنید.F-تظاهر می کنید. G-خیلی دوستانه و قابل فهم هستید.H-ازظاهر و شخصیت خوبی برخوردارید.I-به عشق بسیار معتقدید.j-همه شما را دوست دارند.K-از تجربه های جدید خوشتان می آید.L-همواره لبخند برلب دارید و دیگران را به لبخند وا می دارید. -M به راحتی به موفقیت دست می یابید. -N می توانید بسیار سرگرم کننده وشاد باشید. -O از بازیگوشی خوشتان می آید. -P خیلی رفیق باز هستید. -Q خیلی دورو هستید. -R بسیار اجتماعی هستید.-S از نگاه دوستانتان، بسیار جذاب هستید.-T بسیار خوش گفتار هستید.-U خیلی سرسختید.-V غیر قابل قضاوت هستید.-W ذهن بسیار وسیع و پهناوری دارید. -X به دیگران اجازه نمی دهید به شما بگویند که چه بکنید.-Y هر تجربه ای را بزرگ جلوه می دهید.-Z خیلی خونسردید.

این قرمز شده ها منم
    ویرایش توسط NiniAshegh : 2012.08.20 در ساعت 21:50

14. 2
    NiniAshegh

پیشکسوت کوچولو
    23,835
    30,051

˙·٠•●♥روز نـوشت هـای یـک دخـتـر♥●•٠·˙

اینم وبلاگ منه که هم توش دلنوشته ها و دست نوشته های خودم هست هم بعضیاشون رو از جاهای دیگه کپی
    کردم چون حرف دل منم بوده

بعدم که دوستای گلم بین من و مسعود ارتباطی نیست دیگه چون دیدیم داره رابطمون بجای اینکه باعث رشدمون بشه
    باعث ضعف شده پس لطفا راجع به مسعود ازم نپرسید ازش بیخبرم و البته امیدوارم همونطوری که من الان شاد و
    خوشبختم اونم شاد و خوشبخت باشه

16. 2
    NiniAshegh

پیشکسوت کوچولو
    23,835
    30,051

سلام سلام

راستش من از ابتکار فرناز جونی که ماندگار شدنش رو اینجا ماندگار تر کرد خیلی خوشم اومد

واسه همین اومدم منم بگم

منم تاریخ 1391.6.18 مطابق با
    2012.9.8ساعت 11:39 ماندگار شدم

18. 2
    NiniAshegh

پیشکسوت کوچولو
    23,835
    30,051

زن متولد مرداد
    اگر مي خواهيد در زندگي شاد باشيد و برقصيد ، به دنبال دختر متولد برج مرداد برويد . اسد نشانه هنرپيشگان و خوانندگان معروف است و بيشتر زنان متولد اين برج هم عاشق بازيگري هستند .
    زنان متولد اين برج از بسياري لحاظ ملكه هاي نمايشي و اغلب خوشگل هستند . ( خدا به فريادتان برسد اگر به او بگوييد خوشگل نيست ، حتي اگر حوشگل هم نباشد هيچ وقت نگوييد . ) او موهايش را افشان مي كند و كلاه بزرگي بر سر مي گذارد.
    زن متولد پنجمين برج سال عاشق دوست داشتن است. دوست دارد عشوه بيايد و ديگران را به دنبال خود بكشاند ، و آنها لي لي به لالايش بگذارند . فرقي نمي كند كه شمادر ظاهر او چه مي بينيد ، درون چنين زني گربه اي است كه مي خواهد ناز و نوازش و ستايش شود . او زني است كه نه تنها در تأمين معاش خانواده كمك مي كند بلكه از بچه ها هم مراقبت مي كند .
    اگر همسر شما متولد مرداد است به خاطر داشته باشيد كه نمي توانيد به او بي توجهي كنيد او خود شيفته است و عاشق اين است كه ببيند روي ديگران چه تأثيري مي گذارد .
    او مادري است كه عاشق فرزندانش است و به بچه ها بيش از هر چيز ديگري در زندگي اهميت مي دهد . او سخت گير نيست و به فرزندانش آزادي زيادي مي دهد.
    او زندگي مرفه ، گشت و گذارهاي دست جمعي و رفتن به مهماني با شما را مي پسندد . اگر كاري را به تنهايي انجام دهد، يقيناً در حوزه زناشويي به مشكلي برخورده است در غير اينصورت بايد دليلي محكم براي غيبت همسر وجود داشته باشد . او مي تواند قبلاً به علت كمر درد در خانه استراحت كند .
    او به همراه شما به ميهماني مي آيد و خوش مي درخشد . زن متولد مرداد در كانون توجه و مورد ستايش مردان قرار مي گيرد . اما بايد بداند كه اگر شوهرش متولد ارديبهشت است بهتر است كمتر اين بازي را تكرار كند تازه اگر همسرش نيز متولد مرداد است بايد حوايش را بيشتر جمع كند كافي است شوهرش بفهمد مردان ديگر به همسرش علاقمندند، آنوقت جنجالي به پا خواهد شد. عكس اين قضيه هم صادق است در واقع زن متولد مرداد هم چنين رفتاري را از شوهرش نمي پذيرد .
    اگر مي خواهيد روي او تأثير مثبت بگذاريد وي را به بهترين رستوران شهر ببريد و اگر پول دوست و خسيس هستيد ، هيچ وقت به دنبال او نرويد چون خون شما را در شيشه مي كند .
    اگر قصد ازدواج با او را داريد اين را هم بدانيد كه افاده اي ، اهل چشم و هم چشمي هاي پر زرق و برق و تجملي است و به دنبال مثلاً فلان زنجير طلا مي گردد . او كسي است كه در هواي خيلي گرم كت پوست مي پوشد و در حالي كه از شدت گرما در خيابان تلو تلو مي خورد جواهراتش را به نمايش مي گذارد . برق جواهرات و سنگهاي قيمتي او كه حتماً شامل الماس ، ياقوت قرمز و كبود است ، چشمتان را كور مي كند . موهاي او هميشه مرتب و آرايش كرده است . او اصرار دارد كه مشتري پرو پا قرص بزرگترين و گرانفروش ترين فروشگاهي كه مي شناسد، باشد . وقتي صورت حساب خريدش را براي شما مي آورد . احتمالاً*دچار حمله قلبي مي شويد .
    به هر حال اگر شيفته زني شيك و هميشه آرايش كرده هستيد ، فقط به دنبال زن متولد مرداد باشيد .

اینم دیدم میشه گفت بعضی جاهاش درسته واسه همینم گفتم ارسال کنم!

اون قرمزه هم یعنی وای عشقم اردیبهشتیه وااااااای!!!!!!!!!!!!

20. 2
    NiniAshegh

پیشکسوت کوچولو
    23,835
    30,051

نمیدونم اینم جزو معرفی محسوب میشه یا نه
    اما خب دلم خواست بگم
    الان که از عضویتم یه چند وقتیه میگذره و بیشتری ازم این برداشت رو دارین که من
    شاد و شیطونم و ته دلم چیزی و نیست و مهربونم
    اما اونایی که دیدن شوکه شدن و میگن ما انتظار داشتیم تو خیلی شیطون تر باشی من آره شیطون تر از این حرفام
    انا الان یه دته دلم گرفته پس تعجب نکنین شادیم تو سایت هم صرفا جهت نزدن ضد حال به عزیزانمه!

22. 2
    NiniAshegh

پیشکسوت کوچولو
    23,835
    30,051

.:: متولدین مرداد ::.

نماد: اسد

ویژگی*ها و خصوصیات* کلی* متولدین* مرداد ماه*
    دست* و دلباز، سخاوتمند، بلند نظر، مهربان*، رئوف* و دلسوز
    خلاق*، مشتاق* و پر شور و شوق*
    روشنفکر، فهمیده*، حراف*، گرم*، سرحال* و گشاده*رو
    صدیق*، باوفا، قابل* اعتماد، با وجدان*، اصیل* و با محبت*

جنبه* منفی* شخصیت* متولدین* «مرداد ماه*»:
    متکبر، خودبین*، خودپسند و ضعیف* نواز
    مستبد، ریاست* طلب* و فضول*
    متعصب*، کم* تحمل*، خودکامه* و ناشکیبا

متولدین* مرداد ماه* سلطه* جوترین*، مقتدرترین*، خلاق*ترین* و به* طور خود انگیخته*برون* گراترین* و سرزنده*ترین* شخصیت* را در منطقه* البروج* دارا هستند. آنها در میان*انسانها بلند همت*ترین*، گشاده* دست*ترین*، با نفوذترین* محسوب* می*شوند، درست*مثل* شیر که* سلطان* جنگل* است*. آنها جاه* طلب*، شجاع*، متهور، سلطه*جو، با اراده*قوی*، مثبت*، مستقل* و با اعتماد به* نفس* هستند، در حقیقت* در قاموس* آنها لغتی* به* نام*شک* و تردید وجود ندارد و بسیار خویشتن* دار هستند. آنها ذاتا رهبر آفریده* شده*اند وبرای* رسیدن* به* بهترین*ها از هیچ* کوششی* فرو گذار نمی*کنند. هنگامی* که* در موقعیتی*قرار می*گیرند که* باید دستور دهند و حکم* برانند، بی*اندازه* خوشحال* و مثمرثمرمی*شوند و نسبت* به* زیر دستانشان* مؤدب*، با ملاحظه* و صادق* هستند. آنها افرادی*بی*پیرایه* و ساده* هستند و دقیقا می*دانند چه* می*خواهند و تمام* انرژی*، خلاقیت* واراده* خود را به* کار می*گیرند تا به* آن* برسند. البته* اطمینان* دارند که* به* هر چه*می*خواهند می*رسند. آنها به* طرف* مقابل* خود می*فهمانند که* با یک* شیر طرفند.متولدین* مرداد ماه* در هر زمینه*ای* ابتدا خوب* فکر می*کنند و جوانب* آن* را می*سنجند،سپس* با دل* و جرأت* به* اجرای* نقشه*هایشان* می*پردازند و گاهی* کمال* گرایی* آنهاپیروانشان* را مرعوب* می*کند. سنگدلی*، بی*رحمی*، خشونت* و توانایی* آنها برای*پیشروی* گاهی* اطرافیانشان* را می*ترسانند. اگر با شکست* مواجه* شوند، به* راحتی* آن*را می*پذیرند و در ناملایمات* و سختی*ها خود را نمی*بازند. البته* آنها از توانایی*ها وقدرتشان* در راههای* مثبت* و پر فایده* بهره* می*گیرند و شدیدا کمال* جو و خیر هستند.آنها از استعدادی* بالا برخوردارند و به* شدت* فلسفی* و مذهبی* هستند. متولدین* مردادماه* را به* عنوان* شیرهای* صنایع* و در صف* مقدم* و پیشگام* تکنولوژی* محسوب*می*کنند.

البته* در میان* متولدین* مرداد ماه*، افرادی* مشاهده* شده* که* شدیدا متکبر، خودپسند،خودرأی*، عجول*، شتابزده* و اهل* پز دادن* هستند. آنها هنگامی* که* با رقیبی* مواجه*می*شوند، از هر گونه* کلک*، دروغ* و حیله*گری* استفاده* می*کنند تا او را از میدان* به* درنمایند و در حقیقت* او را بدنام* کنند. آنها می*توانند خودمحور، خودخواه*، حریص*،طماع*، چاپلوس*، چاخان*، فخر فروش*، خودنما، گنده*گو، لاف* زن*، متکبر، سلطه* جو،خودپسند و افاده*ای* باشند و تحمل* ندارند که* تحقیر شوند و کارهای* پست* را کسرشأن* خود می*دانند و گهگاهی* به* زیر دستان* خود با دیده* تحقیر می*نگرند. آنها برای*اجرای* طرح*های* بلند پروازانه*، پر زرق* و برق*، خودنمایانه* و عظیم* تمام* جزییات* رادر نظر می*گیرند. آنها به* هیچ* وجه* حاضر نیستند قرض* دهند یا قرض* بگیرند، مگر آن*که* شرایط آن* را ایجاب* نماید. آنها عشق* شدیدی* به* رفاه*، تجمل*، تفنن* و قدرت* دارندو در روابط احساسی* و عاطفی* افراطی* عمل* می*کنند، تا حدی* که* گاهی* اوقات* هیچ*کس* حاضر نیست* آنها را به* عنوان* دوست* یا خویشاوند تلقی* کند. آنها گاهی* اوقات*آن* چنان* شتابزده* و غیرقابل* کنترل* می*شوند که* حقیقتا مهارشان* غیرقابل* ممکن*می*شود. ولی* خوشبختانه* آنقدر مغرورند که* معمولا قبل* از سقوط و تباهی* به* خودمی*آیند. آنها افرادی* منضبط، مرتب* و دقیق* هستند و معمولا عیوب*، عادات* بد و نقطه*ضعف* هایشان* اندک* به* شمار می*آیند. در حقیقت* آنها توسط یک* خرد و دانش* درونی*هدایت* می*شوند و به* حالت* تعادل* در می*آیند.

در زمینه* کاری*، آنها در هر شغلی* که* احتمال* ارتقاء و پیشرفت* وجود داشته* باشد،موفقند. آنها سیاستمدارانی* قدرتمند از آب* در می*آیند و مایلند که* از موقعیتی* قوی*برخوردار باشند. در زمینه* تجارت* می*توانند در صدر قرار گیرند و مدیران*، ناظران* وسازمان* دهنده*های* فوق* العاده*ای* محسوب* می*شوند و اغلب* مقدمات* کار را برای*پروژه*های* جدید مطرح* می*کنند. اگر هم* در مقام* صنعتگر یا کارگر فنی* در جامعه*مشغول* به* کار باشند، همیشه* خواهان* رئیس* شدن* هستند، چون* کارهای* یدی* رادوست* ندارند و ترجیح* می*دهند که* آن* را به* عهده* دیگران* بگذارند، زیرا ذاتا بلندپرواز و جاه* طلب* زاده* شده*اند. در زمینه* هنر، آنها می*توانند ستاره*های* صحنه* یا پرده*نمایش* شوند. در زمینه* موسیقی* می*توانند به* عنوان* رهبر ارکستر، موسیقی* دانان* بزرگ*و نقاشانی* مطرح* شوند. در کل* تمام* کارها و القاب* پر زرق* و برق* و بزرگ* برایشان*جالب* است*. زنهای* متولد مرداد ماه* به* طرز خارق* العاده*ای* در خدمات* بهزیستی*،رفاهی* و اجتماعی* خوب* انجام* وظیفه* می*کنند.

متولدین* مرداد ماه* در روابط و مناسباتشان* با دیگران* باز، بی*پرده*، صادق*، بی*غل* وغش*، بی*ریا، شریف*، اصیل*، ساده* دل*، خوش* بین*، برون* گرا، اجتماعی*، خونگرم*،خوش* خیال*، خودجوش*، مهربان*، رئوف*، دلسوز، رک*، بی*رو دربایستی* و صریح*هستند و هرگز در محبت* کردن* کم* نمی*آورند. ولی* اگر از بابت* اشخاصی* که* به* آنهااعتماد دارند، مأیوس* شوند، حقیقتا سرخورده* و پریشان* می*شوند. آنها نمی*توانند به*راحتی* روی* اطرافیانشان* قضاوت* کنند و اعتقاد و ایمانی* بیش* از حد و افراطی* به*پیروانشان* دارند. آنها به* سرعت* علاقه*مند می*شوند ولی* متأسفانه* وفاداری* برایشان*کاری* دشوار است*. ممکن* است* با این* حال* اگر عشق* و علاقه* به* همسر در آنها به* طول*بینجامد، صادق*، بلندنظر و بخشنده* می*شوند. به* جرأت* می*توان* گفت* آنها خواستارخدمتگزاری* و کمک* هستند ولی* در ارایه* آن* ناتوانند.

بیماری*ها و مشکلات* احتمالی* متولدین* «مرداد ماه*»:
    صورت* فلکی* اسد بر کمر، ساعدها، مچ* دست*، ستون* فقرات* و قلب* حکومت* می*کند.در نتیجه* متولدین* مرداد ماه* در معرض* ابتلاء به* بیماری*ها و ناخوشی*های* متعدد و بی*شماری* هستند، مثل*: کمردرد، ناراحتی* و عفونت* ریه*، دردهای* مربوط به* ستون* فقرات*و تیره* پشت*، مشکلات* قلبی* و خونی*، درد در پهلوها و دنده*ها، تشنج*، تب*های* شدیدو در قدیم* آنها بیشتر به* طاعون*، یرقان* و برخی* عفونت*های* چشمی* و بیماری*های* همه*گیر مبتلا می*شدند.

علاقمندیها: کارهای* مخاطره*آمیز و خطرناک*، زندگی* پر ریخت* و پاش*، مراسم* ومهمانی*های* باشکوه*، بچه*ها، نمایش* و تئاتر.

بیزاریها: انجام* کارهای* یکنواخت* و خالی* از هیجان* و عادی*، افراد خودخواه*، کینه*توز و تنگ* نظر، خست* و ناخن* خشکی*، امور رذیلانه* و حقیر.

مشکلات* احتمالی* که* ممکن* است* سر راهشان* به* وجود بیایند و شیوه*صحیح* برخورد با آنها:
    مشکل*: هنگامی* که* اوضاع* بر وفق* مرادتان* پیش* نمی*رود، با دیگران* بد رفتاری*می*کنید. این* نوع* واکنش* دلیل* اصلی* تمام* اختلافات* و ناسازگاری*های* مربوط به*زندگی* مشترک* شما محسوب* می*شود.
    راه* حل*: شما نباید هرگز تصور کنید که* به* تمام* توقعات* و خواسته*های* خود می*رسیدو تمام* انرژی* و قوای* خود را در جهت* رسیدن* به* آنها بکار ببندید، در عوض* بهترست*در حد توانایی* خودتان* و با رعایت* اعتدال* در جهت* خواسته*ها و تمایلاتتان* پیش*بروید. با پیروی* از این* قاعده* در می*یابید که* خانه*ای* آرام*، شاد و در صلح* و صفاخواهید داشت* و اختلافاتتان* به* حداقل* می*رسند.
    مشکل*: گاهی* اوقات* متأسفانه* شما بزرگترین* دشمن* خودتان* می*شوید، به* خصوص*وقتی* که* در تلاش* برای* جلب* توجه* و تحت* تأثیر قرار دادن* دیگران* هستید، به* این*ترتیب* آنها نه* تنها جذبتان* نمی*شوند، بلکه* از شما روی* بر می*گردانند.
    راه* حل*: اولین* اقدام* متوقف* ساختن* سعی* و تلاش* زیاد برای* جلب* توجه* است*، بهتراست* به* مردم* فرصت* بدهید که* شما را بشناسند. ابتدا باید دریابید چه* چیزهایی* شمارا تحت* تأثیر قرار می*دهد، تا بتوانید راحت*تر دیگران* را تحت* تأثیر قرار دهید.
    مشکل*: گاهی* اوق* آن* چنان* خودخواه*، خودبین*، لاف* زن*، خودپرست* می*شوید ومنم* منم* می*زنید که* اطرافیانتان* احساس* کوچکی* و حقارت* می*کنند. بنابراین* از شمادوری* می*گزینند.
    راه* حل*: یک* مردادی* روشنفکر ذاتا برای* خود ارزش* زیادی* قایل* است* و خود راشخص* بزرگ* و مهمی* می*پندارد، اگر این* حالت* از کنترل* خارج* شود و به* افراطکشیده* شود، موجبات* نفرت* و بیزا را فراهم* می*آورد. پس* بهتر است* یاد بگیرید که*به* افراد بالا دست* و مهمتر از خودتان* نیز بها دهید تا به* شما بها دهند.
    مشکل*: از آنجایی* که* به* کرات* در معاملات* ریسک* می*کنید و غیر عاقلانه* پول* هدرمی*دهید، به* خانواده*تان* ضرر می*زنید و رفاه* و آسایش* آنها را نیز به* خطر می*اندازید.
    راه* حل*: لازم* است* که* قبل* از هر گونه* سرمایه*گذای* خوب* تحقیق* کنید و جوانب* کاررا بسنجید و قبل* از آن* که* حتی* یک* ریال* خرج* نمایید، با همسرتان* مشورت* و تبادل*نظر کنید تا او هم* به* مشکلات* احتمالی* آن* آگاه* شود.

سیاره* حاکم* بر شما «خورشید» است*.
    خورشید منبع* انرژی* و حیات* روی* کره* زمین* محسوب* می*شود و حدود 150 میلیون*کیلومتر دورتر از ما قرار دارد. خورشید حدود 300000 مرتبه* سنگین*تر از زمین*است* و اطراف* محور خود را در حدود 27 روز طی* می*کند.

حقایق* جالب* و شگفت* انگیز دیگری* راجع* به* ماه* تولد شما (مرداد):
    شیرهای* نر شکارگران* خوبی* به* شمار نمی*آیند، در حقیقت* این* وظیفه* اصلی* شیرهای*ماده* محسوب* می*شود. نرها طعمه* خود را به* سمت* مخفی*گاههای* خود هدایت*می*کنند و قبل* از ماده*ها به* خوردن* سهم* خود مشغول* می*شوند. شکار شب*ها یا درمواقع* سردتر روز رخ* می*دهد و ساعات* گرم* به* استراحت* در سایه* اختصاص* داده*می*شود. یال* فقط پشت* شیرهای* نر رشد می*کند که* این* امر می*تواند به* 5 سال* نیز به*طول* بیانجامد.

رنگ* انتخابی*، خوش* یمن* و محبوب* متولدین* مرداد ماه* «طلایی*» است*.

سنگ* خوش* یمن* برای* متولدین* مرداد ماه* یاقوت* قرمز سیر است*، که* به* عنوان*سنگی* اشرافی* و با شکوه* شناخته* شده* است*. این* سنگ* می*تواند در مواقع* برخورد،درگیری*، نزاع*، مناقشه* و کشمکش* موفقیت* را از آن* متولدین* مرداد ماه* سازد. این*سنگ* ملاطفت* و ملایمت* را افزایش* داده* و از خشونت* ممانعت* به* عمل* می*آورد. این*سنگ* بهترین* محافظ و سپر بلا برای* آنها محسوب* می*شود و آنها را از آسیب*ها وگزندهای* احتمالی* جسمانی* به* دور نگه* می*دارد. در نهایت* شخص* را به* سعادت* وخوشبختی* می*رساند.

نام* چند تن* از افراد مشهور و سرشناس* که* در ماه* مرداد متولد شده*اند:
    ناپلئون* بناپارت* (25 مرداد 1769)
    جورج* برنارد شاو (5 مرداد 1856)
    مائو (27 مرداد 1893)

24. 2
    NiniAshegh

پیشکسوت کوچولو
    23,835
    30,051

طالع بینی ارقام تاریخ تولد
    گمونم درسته

رمز موفقيت ده‎ها در زندگي، بهره ‎گيري از استعدادهاي درون خواهد بود. آنان از اين استعداد براي رسيدن به اهداف خود استفاده مي‎ كنند. همين طور براي كمك به ديگران .
    ده‎ها در وجهه مثبت، افرادي خلاق – هوشمند و داراي جاذبه مغناطيسي هستند. در وجهه منفي تا حد اعتياد و انحراف پيش مي‎ روند. اين افراد گاه در مقابل ارادات و الهامات دروني خود گيج هستند و بعضاً بيش از حد حساس و عصبي مي‎شوند. آنان تا وقتي كه به اعتماد به نفس واقعي نرسند، اغلب لاف زن و غلوگو هستند .
    قانون درك مستقيم و الهام پذيري ده‎ها به آنها كمك مي‎كند تا به خود اعتمادي برسند و در ضمن از انتقاد ديگران نهراسند. اينان عموماً راه زندگي را خود انتخاب مي‎كنند .
    ده‎ها قدرت مقاومت خوبي دارند و وقتي به خود اعتمادي برسند، قادر خواهند بود از تمامي مشكلات و سختي‎ها بگذرند و خود را به اهداف مورد نظر در زندگي نزديك كنند. اما اگر انرژي و استعداد خلاق اين افراد در درون محبوس بماند، موجب بروز مشكلات فراوان براي آنان مي‎شود كه از جمله آنها ناراحتي‎هاي جسمي – تنش‏هاي عصبي – گرايش به اعتياد و غيره خواهد بود .
    گاه محبوس شدن انرژي در ده‎ها، موجب بروز عوارض در پروستات يا تخمدان – كمر يا قلب – مشكلات ذهني – يبوست و غيره مي‎ گردد .
    بعضي از ده‎ها وقتي بيمار مي ‎شوند، به درمانهاي طبيعي مانند گياه درماني – انرژي درماني – روان درماني – لمس درماني يا ماساژ درماني و ... بهتر از درمان پزشكي رايج، پاسخ مي ‎دهند .
    اگر ده‎ها در زندگي روزمره از پياده ‎روي – ورزشهاي سبك و بدن سازي و از هواي آزاد در طبيعت بهره بگيرند، زندگي سالم و پرنشاطي خواهند داشت.زيرا از اين طريق انرژي منفي آنان آزاد و انرژي مثبت جايگرين آن مي‎شود .
    ده‎ها گاه رفتار و اعمال متغيري دارند. ممكن است با افراد خانواده رفتار خوبي نداشته باشند، اما با غريبه‎ ها رابطه و دوستي خوبي برقرار كنند. ممكن است در وقت خشم، دست به خودآزاري بزنند. يا به وقت تأثر و نااميدي، به اعتياد و گاه برخي اعمال ناصواب مانند خودكشي، دست بزنند. گاه وقتي كسي آنها را مي‎ رنجاند يا به آنها زور مي‎گويد، خشم خود را بر سر نزديكان و افراد خانواده خالي ميغكنند. عجيب اين كه آنان در وجهه مثبت، افرادي توانان – خلاق – خوداتكا – مردم دوست و موفق هستند. در اين حالت آنان افرادي جدي و كوشا بوده و در اغلب امور، از خود توانايي نشان مي‎دهند. حتي بعضي از آنان مي‎ توانند شفابخشان روحي خوبي بشوند .
    ده‎ها عموماً داراي نيروي خلاق خوبي هستند و اگر از آن در زمينه ‎هاي هنري مانند نقاشي – شعر – موسيقي – هنرپيشگي – كارگرداني – يا اختراع و ابداع، بهره بگيرند، به توفيقات خوبي دست يابند. اين افراد به هر نسبت كه بتوانند بر احساسات منفي خود غلبه كنند و بياموزند كه به الهامات درون اعتماد كنند، به همان نسبت نبوغ و استعداد بيشتري در آنها ظاهر خواهد شد .
    ده‎ها عموماً داراي انرژي شفادهنده هستند. اگر آنان با مثبت انديشي و بصيرت كامل اين انرژي را در جهت صحيح به حركت درآورند، مي‎توانند از آن هم براي خود درماني و هم در درماني بهره بگيرند .
    ده‎ها تا زماني كه به خود اتكايي و خود اعتمادي نرسند و به ديگران متكي باشند، نمي‎ توانند زندگي را آن طور كه بايد تجربه نمايند. اما وقتي به مرحله خود اتكايي برسند و كنترل زندگي خود را شخصاً به دست بگيرند، به رضايت خاطر و توفيقات خوبي دست مي‎ يابند .
    ده‎ها اگر براي پول ارزش زيادي قائل شوند، پس از به دست آوردن آن، احساس رضايت نخواهند كرد. و اگر هم به پول بي ‎اعتنا باشند. به شرط آن كه مقصود اعتلاي معنوي باشد، احساس رضايت خواهند كرد، در غير اين صورت با عدم رضايت و پشيماني مواجه خواهند شد .
    از جمله قوانين موفقيت‎ مادي و معنوي، براي ده‎ها و ديگران عبارتند از: صداقت و راستگويي – بصيرت و روشن ضميري – انتخاب هدف و هدفمند بودن – بهره‎ گيري از همت و اراده فردي و ...
    عدم توجه به قوانين فوق، مانع ظهور خلاقيت ده‎ها شده و ممكن است آنان احساس نااميدي و سرخوردگي كنند و يا به مسائل منفي گرايش پيدا كنند. در چنين شرايط ممكن است به دليل خشم و افسردگي – ترس و خجالت – و كناره گيري از ديگران، دچار كشمكش دروني شوند و بالاخره به بيماري‎هاي جسمي و رواني گرفتار آيند .
    اين افراد اغلب در انتهاي ستون فقرات – اعضاء تناسل – زانوها – مركز خورشيدي و قلب، دچار حساسيت مي‎شوند و لذا بايستي مراقب افكار و اعمال خود باشند. همچنين آنان نبايد در امور جنسي – مصرف غذا و مصرف دارو، افراط كنند .
    بيشتر ده‎ها به دليل داشتن استعداد دروني براي تمركز، انرژي مساعدي از خود خارج مي‎ سازند و با استفاده از نبوغ الهامي كه از طريق صفر (0) عدد تولدشان مي‎آيد، به موهبت نيروي پيش‎ بيني و درون‎ نگري خوبي مي‎رسند .
    ده‎ها در وجهه منفي، افرادي مايوس – خجول – بي صبر و عجول – منفي باف – ايرادگير – پرتوقع – خيالاتي و بدون احساس مسئوليت مي‎ باشند. اما در وجهه مثبت، افرادي پرانرژي – قوي – حساس و الهام گيرنده – داراي افكار و ايده‎ هاي روشن – موفق در امور تجاري – هنري – اجتماعي با حس مسئوليت و داراي زمينه پيشرفت در هر كاري هستند. به خصوص در كارهاي كه سازندگي در آن مطرح باشد، مانند معماري – طراحي و غيره.

26. 2
    NiniAshegh

پیشکسوت کوچولو
    23,835
    30,051

سلام سلام

با توجه به اینکه خیلیا ازم پرسیدن چرا من گفتم یه دلقکم
    دلیلم تو این داستان هست
    یه روز یه نفر میره پیش روانشناس و میگه افسرده ام
    روانشناسه میگه بنظرم بهترین درمان اینه بری سیرکی که تو شهر باز شده
    یه دلقک داره کاراش رو ببینی سرحال میشی
    مرد میگه من همون دلقکم!

28. 2
    NiniAshegh

پیشکسوت کوچولو
    23,835
    30,051

خب اومدم معرقیمو کامل کنم
    جدیدا خیلی شکمو شدمیعنی بقیه میگن شکمو هستمخب من از غذا خوردن اونم آروم و ریلکس و بی عجله لذت میبرم
    بعدم که جدیدا یه راهی پیدا کردم که میشه در هر موقعیتی خودمو شاد کنم!خیلی خوبه و این روش جدیدم با خوندن اون پست ارقام تولد کشف کردم کشف کردم انرژی آدما روی من تاثیر زیادی داره ازش استفاده کردم
    یه چند وقتی هم هست دست و دلم به کارای مورد علاقه ام نمیره
    مثه نقاشی کشیدن با مداد شمعی
    دوچرخه سواری
    موتور سواری
    حتی نوشتن حرفای دلم!
    البته ناگفته نماند وقتی هم میره دیگه نمیشه منو راضی کرد ازش دست بکشم
    در نتیجه چند وقته تو بعضی کارا افراط و تفریط میکنم
    راستی داشت یادم میرفت جدیدا از خیلی آدمای دورم که دوست خودم میدونستم دلگیر شدم چه تو دنیای واقعی چه مجازی!
    فعلا همینا بود خواستم بگم!

30. 2
صفحه 1 از 4 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 55

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)