ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    salina
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    1,605
    2,162

New2 سارینا هستم، "مدیر بخش عکس" با نام کاربری salina

سلام به همه ی کوچولوهای عزیز و دوست داشتنی

من درسا هستم با نام مستعار سارینا که همه دوستان تو سایت منو با این نام میشناسند و نام کاربری salina
    من از طریق بهترین دوست زندگیم و دختر خالم سالینا با این سایت آشنا شدم و بعد رفتنش از ایران برای همیشه جای اون اومدم به سایت و به خاطر همین این نام کاربری رو دارم
    که واسه این کارش کلی ازش ممنونم

خوب من متولد 1373/12/13هستم و از اینکه اسفندی ام خیلی خوش حالم چون اسفند رو و کلن زمستونو برف رو خیلی دوست دارم

راجع به روحیاتم:
    راستش من حصودم و خیلی لجباز و مغرور

و خیلی هم استرسی سر یه چیزای خییلییی کوچیک مثل گم شدن یه چیز کوچیک کلی استرس میگیرم و ناراحت میشنوم که خیلی هم بده و لی نمیتونم تغیرش بدم
    از زندگیم لذت میبرم چیزای خیلی کوچیک باعث خوش حالیم میشه و خیلی هم خوش خندم به قول داداشم هر فیلمی چیزی میخوایم ببینیم بمونیم تا من بیام
    همیشه بیشتر دوستامو خوش حال میکنم و کلی میخندونمشون ولی اگه حس اعتمادم از بین بره خیلی با طرف بد میشم و چون یه رگم هم اراکیه خیلی شیک نیش و کنایه میزنم

خیل خیلی احساسیم زود ناراحت و زودم خوش حالم

از آدمای ساده زیاد خوشم نمیاد یه جورایی ظاهر خیلی برام مهمه و خوشتیپی آدما برام مهمه

یه جورایی موزیک زندگی منه

هم ایرانی و هم خارجی واقعا همش دارم آهنگ گوش میدم از چیزای قدیمی متنفرم اصلا نمیتونم تحمل کنم مثلا آهنگی رو که امروز دانلود کردم اگه 3 روز بعد یه آهنگ جدید بیاد و خوشم بیاد دیگه نمیتونم قبلی رو گوش کنم و یه آهنگ 1000 بار گوش میدم تمومشونو حفظم نت به نت و خط به خط یه دفتر 300 برگم دارم که توش آهنگایی که دوست دارمو مینویسم از همه بیشتر هم از محمد بیباک و بابک جهابنخش مهدی یراحی و فرهاد دهقان توش نوشتم

یه برادر دارم که عاشقشم و خیلی با هم خوبیم تو سر و کله هم میزنیم و لی هوای هم دیگرو داریم

اهل ورزشم عاشق فوتبالم تیم مورد علاقم (استقلال و رئال مادرید)

و بعدشم شنام خیلی خوبه تنیسم خیلی خیلی دوست دارم و نادالم تنیسور مورد علاقمه
    اهل کتاب خونم از دوم دبستانم هری پاتر میخوندم الان که بیشتر شده فقط هم تخیلی میخونم و تاریخی هایی که خوب نوشته شده باشن

عاشق رنگ بنفشمم و بعدشم مشکی
    خیلی عکس و این طور کارایی هنری رو دوست دارم و کلن خیلی خوب رو عکسا کار میکنم و طراحیم خیلی خوبه و کلی تابلو دارم و پارسال نمایشگاه داشتم

بهترین سرگرمیام نت و ببعدشم فیلم دیدن خارجی میبینم ایرانی زیاد دوست ندارم هفته ای 10 تا 13 تومن که میشه 10 یا 13 تا فیلم میگیرم

خرید کردنو خیلی دوست دارم
    و یه چیز بامزه من عاشق اسم فرهادم از اسم بازیکن مورد علاقه فوتبال و اسم خوانده مورد علاقم و کوچمونو شخصیت مورد علاقه داستانیم تا رستوران همهشون اسمشون فرهاده به جورایی برام نماده
    عاشقم نیستم تجربشم نکردم و خیییییییلییی همم زودههههه برام تا تجربشم کنم

عاشق سایت کوچولوم
    کلی دوست خوب تو سایت پیدا کردم مثل هانیه عزیزم مهسا گل و بهار و پریسا مهربونم و صبا عزیز خود مدیر سعید که واقعا مثل یه برادر بزرگتر به من کمک میکنه

ویرایش توسط salina : 2011.06.09 در ساعت 11:37
    با خــــودم خـــــلوت کــردم فـــهـــمیدم
    هیچگـــاه به بـی تـو بـودن
    عـــادت نخواهم کرد . .
    یا بمـــان ،،،،،،

یــا . . .

یـا ندارد فقط بمان . . .

salina
    مدير بازنشسته

پیشکسوت کوچولو
    1,605
    2,162

Flower 23 32

سلام به دوستای گل من

اینا از خصوصیات من جا مونده بود...
    همچین میگم انگار وزیر یه جاییم

اول از همه دوستای گلی که میخوان منو ببینن عکسم توی قسمت........
    پروفایلم .... هست.

خب راجع به خودم

اول از همه من خیلی بد غذاممممممم از وقتی یادم میاد لب به هیچ نوع لبنیاتی نزدم خیلی هم رو غذام وسواس دارم به قول داداشم بد سلیقه ی خدا قورمه سبزی کرفس تن ماهی وووو کلی غذای دیه که دوست ندارم
    ولی شکموم غذای که دوست داشته باشم کلی میخورم

عاشق گیتارمم بهترین دوستمه بعد نت بیشترین وقتم رو باهاش سر میکنم کلی دوسش دارم همدم منه

از اون جمله آدمایی هشتم که اگه دوست داشته باشم خیلی باهات خوبم همه کاری میکنم تا تو از دست من راضی بشی این واسم مهمه

این بحث ماه تولد که پیش اومد من ماله خودم رو هم نگاه کردم و دیدم چقدر شبیه من اصلا به این چیزا اعتقاد نداشتم ولی خدایی درست در اومد...البته اون تیکه جذابیت و اینا رو فاکتور بگیرین که من اصلا خوشگل و جذاب نیستم..

زن متولد اسفند:جذابيت جز ء وجود دختري است كه در ماه اسفند متولد شده است به موازات اين جذابيت نقاط ضعفي نيز در وي وجود دارد، اما آنچه كه در بدو امر نظر شما را به سوي خود جلب خواهد كرد، ظرافت و حالت زنانه غير انكار اوست براي زن متولد اسفند اين امكان بيش از پيش فراهم شده است تا در زير ظاهر جذاب خود گزندگي تندتري از فلفل پيدا كند
    ناراحت ترين مرد در جوار زن متولد اسفند احساس آرامش مي كنند زن اسفند زن متولد این برج واقعاً رویایی است. وی شیفته خانواده و دوستان است. او از جریحه دار کردن احساسات دیگران متنفر است و مثل متولد برج مهر به جای رویارویی با مسایل، خود را درگیر آنها نکرده و اغلب با آنها مواجه نمی شودخيلي بيش از هم جنسان خود زن است و احساساتي و پايبند به خصوصيات خاص خود مي باشد.

با خــــودم خـــــلوت کــردم فـــهـــمیدم
    هیچگـــاه به بـی تـو بـودن
    عـــادت نخواهم کرد . .
    یا بمـــان ،،،،،،

یــا . . .

یـا ندارد فقط بمان . . .

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)