ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    PeymanCAU

پیشکسوت کوچولو
    5
    124

New22 من پیمان زاهدی با نام کاربری PeymanCAU هستم

اسمه من پیمان زاهدی میباشد و خواهد بود
    متولد 21 اسفند ماه 1367 ساکن تهران خ نامجو ...........پ 62 جدید 84 قدیم
    اسمی که من و باهاش میشناسن بچه های سایت Peyman CAU هست اینم دلیل داره CAU مخفف کلمه Computer Analyzer Unit میباشد
    چون تقریبا اکثر وقتم رو باهاش پر میکنم
    دیپلم کامپیوتر هستم و از بازمانده های کنکوری هستم
    ولی آموزش و یادگیری رو رها نکردم و تقریبا تو این 3 سال مباحث تخصصی زیادی رو دنبال کردم و به اتمام رسوندم از جمله تدوین و مونتاژ فیلم و کلیپ در سطح حرفه ای
    در حال حاضر توی شرکت و فروشگاه نرم افزاری کار میکنم که تقریبا از قدیمیای اونجا هستم و اصله شغلم هم پشتیبانی نرم افزارهای تخصصی و مهندسی هست ازش هم خیلی راضی هستم چون به کارم علاقه دارم
    انسان حساسی هستم و نسبت به اتفاقات اطرافم زود عکس العمل نشون میدم
    پر انرژی بودن و اکتیو اهل شوخی و پایه ی ثابت بیرون رفتن هم از اخلاق های خوبم هست
    اطرافیانم همیشه من و به خاطره شاد بودنم و مجلس گرم کردن هام دوست دارن به همین خاطر عروسی و تولد و جشن زیاد میرم
    عاشق موسیقی تو سبک جاز و راک هستم و تقریبا تازگی ها گیتار الکتریک رو حرفه ای شروع کردم
    استقلالی تیر هستم ولی به خاطره فوتبال کسی رو آزار نمیدم و خودم هم ورزش بدمینتون رو هم بیشتر انجام میدم هم خیلی علاقه دارم
    در کل هدف از توی کوچولو گشتن هم اینکه با هم شاد باشیم تو شادیها و توی غمهای هم دیگر شریک باشیم
    وقتی با هم میریم بیرون طوری باشیم که دیگران فکر کنن به تعداد نفرات بمب شادی اونجا هست و همه رو شاد کنیم
    یعنی جوونی کنیم و بترکونیم تا وقتی که این فرصت غیر قابل برگشت از دستمون نرفته
    راستی اینم بگم تو 16 سالگی سفر حج قسمتم شده و به خیلی از چیزا اعتقاده راسخ دارم
    اینم ای دی من haj_peyman2000@yahoo.com
    این هم Gmail باشه محض احتیاط Eng.Zahedi2006@Gmail.com
    راستی اینم بگم که 18 مرداد ماه همین امسال یعنی 18 روزه دیگه اعزام به خدمت هستم

روزگار غریبی است ، کسانی که خود را دوست می نامند همانند دشمنانشان هم با ما رفتار نمی کنند .
    حال یک سوال کسی را میشناسید که بتوان دوست نامید؟
    PeymanCAU

پیشکسوت کوچولو
    5
    124

به اطلاع میرسانم بیو من به روز شد

سلام اول که آخرین خط پست قبلی من راجب تقریبا دو سال پیش هست که خدمتم الان یه 3 ماهی هست که به لطف خدا تموم شده و برگشتم سر کارم
    به همین خاطر باید یه سری موارد و اصلاح کنم .
    به نظره خودم الان یه انسان تقریبا صبور که تقریبا بعضی وقتا نمیتونم احساسم رو راجب چیزهایی که دورم اتفاق میوفته ، نمیتونم کنترل کنم و اصولا خیلی رفیق دارم ، به جز یکی دو مورد که دوستی فاو دارم باهاشون معمولا خیلی تنهام و از این موضوع هم زیاد خوشحال نیستم.
    همیشه سعی میکنم تصمیم درست بگیرم ولی گاهی اوقات باید راهنمایی شم این در حالی که خیلی از اطرافیانم برای صحبت و همدلی میان پیش من نمیدونم چرا ولی فکر کنم به خاطره این موضوع هست که باعث میشم نظر اطرافیانم در مورد رازداری و درک شرایطشون رو جلب کنم.
    در آخر عاشق سفر هستم چون مطمئن هستم انسانها در سفر هست که اطرافیانش رو میشناسه و مسافرت درس تحمل ،صبر و درست فکر کردن راجبه محیط رو به آدم میده پس مسافرت رو بهترین معلم برای خودم میدونم

با تشکر

روزگار غریبی است ، کسانی که خود را دوست می نامند همانند دشمنانشان هم با ما رفتار نمی کنند .
    حال یک سوال کسی را میشناسید که بتوان دوست نامید؟
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)