ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    سارا معمار
    كوچولو رسمي
    کوچولوووو خیلی فعال

827
    1,843

پیش فرض سارا هستم با نام کابری ( سارا معمار)

به نام حق

سلام به همه دوستای کوچولو که همشون رو خیلی دوست دارم
    امیدوارم شاد و خوش و سرحال و توپ باشید.

خب خودمو معرفي کنم...

من، سارا هستم متولد 19 فرودین74.
    تو دوره ي دبستــــان دختر آروم و درسخوانی بودم. شیطونی می کردم ولی خیلی کم. بزرگتر که شدم تو دوره راهنمایی شیطنتم روز به روز بیشتر میشد ولی به خاطر احترامی که به مسئولین میذاشتم خیلی بهم گیر نمی دادن (سیاستی داشتیما) بهترین دوستم رو هم تو دوره راهنمایی پیدا کردم که خیلی دوسش دارم و دوستای خیلی خوبی هستیم. سال اول دبیرستان اوج شیطنتم بود. یعنی دیگه ناظم و مدیر و معلم و همه از دستم عاصی بودند به جز معلم ورزشمون. یادش به خیر درس رو می پیچوندیم می رفتیم با معلم ورزشمون بازی می کردیم. خلاصه آخر سال مدیرمون از اینکه داشتم از اون مدرسه می رفتم خیلی خوشحال بود. رفتم هنرستان و رشته معماری رو انتخاب کردم. عاشق این رشته ام و بزرگترین هدف و آرزوم اینه که بهترین معمار دنیا بشم. ( مسخره ام نکنید ها. میدونم اگه تلاش کنم بهش می رسم.) الانم دارم میرم سوم و امسال کنکور دارم و باید بشینم درس بخونم.

از اخلاقياتــم براتون بگم...
    90% خصوصیات یک فروردینی رو دارم. مغرورم و غرورم رو دست دارم. نه اینکه بقیه رو کم ببینم ها نه ولی خودم رو زیاد می بینم. یعنی هرگز بقیه رو خرد یا تحقر نمی کنم ولی به غرورم بها می دم و براش ارزش قائلم. اکثر معمارها همینطورین... دیر ناراحت و عصبانی میشم ولی زود آروم میشم.... کینه ای نیستم... سعی می کنم عقلم بر احساسم غالب باشه ولی خب گاهی نمیشه دیگه... از دروغ بیشتر از هر چیزی متنفرم... رک هستم و راحت حرفم رو می زنم... حرفی که تو دلم باشه نه رو زبونم... آدم برون گرایی هستم ولی راز و مسائل و چیزای مهم رو به هیچ وجه نمیشه از زیر زبونم کشید...
    راجه به ورزش هم دو کلوم حرف بزنیم. عاشق فوتبالم یعنی از بچگیام اون موقع که نی نی گولو بودم فوتبال رو به هر چیزی ترجیح میدادم حتی به درس البته قبل از اینکه معماری بخونم... طرفدار سرسخت رئال مادرید هستم... نمی گم بارسلونا تیم ضعیف و مزخرفی ولی رئال قویتره و من از بارسلونا متنفرم... بین بازکن ها هم اول از همه کاکا رو دوست دارم... به مسی هم احترام میذارم چون بازیکن بزرگیه... هر چند که ازش بدم میادا بعد از فوتبال هم تکواندو رو دوست دارم و 6 سال هم کار کردم ولی به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا مجبور شدم ترکش کنم که خیلی ناراحتم...
    تو غذاها عاشق ماکارونی هستم... فست فود دوست دارم ولی نه زیاد... عاشق ماءالشعیرم و اهل نوشابه نیستم... تو رنگها آبی رو دوست دارم بهم آرامش میده... به دوستام اهمیت می دم چون تو صمیمی شدن با دوستام سخت گیرم وقتی باهاشون صمیمی شم از جونم براشون مایه میذارم... از بین خواننده ها هم یگانه، انریکه رو دوست دارم. رپ خوشم نمیاد چون مفهوم نداره. آهنگ پاپ دوست دارم گاهی هم موسیقی های بتهوون رو گوش میدم...
    بین برف و بارون هر دو رو دوست دارم... برف رو دوست دارم روش راه برم و بارون رو زیرش...
    بین ماشین ها هم بوگاتی، neweمزدا 3 و گرند ویتارا رو دوست دارم. بوگاتی رو به خاطر سرعتش دوست دارم. کلا علاقه خیلی زیادی به سرعت دارم و دوست دارم بعدا رالی شرکت کنم... ولی همه اینها به کنار موتور رو به ماشین ترجیح میدم... موتور مسابقه ای نه از این موتورهای خیابانی.. هیجان رو خیلی دوست دارم...
    خب دیگه فکر کنم خیلی حرف زدم فکم درد گرفت...
    حق نگهدارتون
    ویرایش توسط سارا معمار : 2011.08.10 در ساعت 12:12
    رفیقامو ببین... اونا همه تک تک نابند!
    سارا معمار
    كوچولو رسمي
    کوچولوووو خیلی فعال

827
    1,843

دوستان این ها جامانده بود:

خصوصیات متولد فروردین:
    متولدین این ماه دوست دارند زندگی، کار، تفریح و همه چیز خود را متنوع و مهیج کنند و از آنجا که عاشق تنوع و هیجان هستند، برای کارهایی مانند تبلیغات، رسانه های گروهی، طراحی مد و معماری مناسبند.متولدین فروردین در کارهایی که نیازمند خلاقیت است، بسیار موفق خواهند بود!
    فردی معمولی نیست و سرشار از تصور و خلاقیت و ابتکار، خجالتی و تودار، بلندپرواز و مغرور است. متکی به نفس، به دنبال تجارب جدید و گاهی عصبی است اما حافظه و ذهنی قوی دارد و به آسانی یاد می گیرد و همیشه می خواهد اثری خوب روی دیگران داشته باشد.
    پرجنب و جوش ، فعال ، عجول ، رك و بي*پروا ، زود عكس*العمل نشان مي*دهد، لايق و كاردان ، عاشق قدرت ، بي*صبر و طاقت ، قادر است مدتها تنها باشد ، اهل امر و نهي ، طرّاح ، اهل هيجان ، حادثه*جو ، پرتوقع ، رياست مآب ، با اعتماد به نفس ، سازنده ، به گذشته فكر نمي*كند ، جوانتر از سنش ، شايسته ، ماجراجو ، روشنفكر ، دقيق ، اشتباه خود را نمي*پذيرد ، با مديريّت عالي ، متنفر از مداخله ديگران ، فعّال و جنجالي ، با شهامت ، با مطالعه ، هوشيار و زرنگ ، صاحب عقيده ، مبتكر ، مقتدر ، اهل بخشش ،اهل تنوع ، با حس مسئوليت ، پر انرژي ، اهل كشمكش و ستيز ، سالم و پرقدرت ، خودخواه، گاهي ياغي ، بي ريا ، گاهي خشك و يك دنده ، مخالف دوز و كلك ، در باطن ضعيف*تر از ظاهر است ، مددكار ، گاهي غير واقعي و غير منطقي ، هوشمند.
    سارا معمار
    كوچولو رسمي
    کوچولوووو خیلی فعال

827
    1,843

من بازم حرف بزنم؟
    با اجازه 1):
    عاشق رمانم و رمان های زیادی خوندم. یعنی هر رمانی که گیرم بیاد میخونم. داستان هم می نویسم ولی هنوز به هیچ کس ندادمشون که بخونه.
    دوستای زیادی دارم که صمیمی ترینشون از دوم راهنمایی باهاش دوست شدم و از خواهر واسم عزیزتره. تا حالا هم باهم دعوا نکردیم. اخلاقیاتمون خیلی شبیه همه.
    رقص دوست دارم ولی نه از این رقص های الکی. هیپ هاپ بلدم و خیلی هم دوست دارم.
    توی فصل ها به جز تابستون همه رو دوست دارم. ولی بهار فقط اولاشو.
    ظاهر آرومی دارم. یعنی کسی که اولین بار من رو ببینه فکر می کنه آدم آرومی هستم. خیلی شیطون نیستم ولی زبونم خیلی شیطونه. عاشق کل کل کردنم و معمولا کم نمیارم.10):
    از وقتی نتونستم تکواندو رو ادامه بدم والیبال رو انتخاب کردم. اصلا نمی تونم ورزش رو کنار بذارم. وابستگی زیادی بهش دارم. از استخر بدم میاد و 7 ساله که نرفتم.
    از سوسک می ترسم ولی حیوونا رو خیلی دوست دارم. مارمولک و گربه و سگ و شیر و ...
    از نقاشی و طراحی خیلی خوشم نمیاد ولی با راپید طرح می کشم. کار راپید خیلی قشنگه و واقعا دوسش دارم.
    می خوام در آینده بین بخش های معماری طراحی معماری انتخاب کنم.
    همیشه می خندم. گاهی اوقات دوستام اصلا نمی فهمن چرا می خندم. خودمم نمی دونم راستش. ولی خنده رو خیلی دوست دارم. با کسایی که اصلا نمی خندن راحت نیستم و نمی تونم باهاشون ارتباط برقرار کنم.
    برای رسیدن به هدفم دست از تلاش برنمیدارم و همیشه اخر آخر کارمو می بینم نه بینشون رو. خانوادم می گن پله پله برو. ولی من ته راهرو رو میبینم و چند تا چندتا پله ها رو می رم.

روز شنبه ساعت 9 صبح به دنیا اومدم. اینم طالع این روز:
    این افراد در برخورد با طوفان های زندگی، زود جا خالی نمی کنند. برای موفقیت و خوشبختی می جنگند و در آخر آن را به دست می آورند. باید کناره گیری و دوری کردن از اجتماع را کنار بگذارند. از چشم تنگی و خساست اجتناب کنند و تا می توانند با مردم به شوخ طبعی و اخلاق خوب رفتار کنند.

به فال و طالع بینی و بحث های روانشناسی خیلی علاقه دارم.
    به فیلم های ماجرایی و پلیسی این ها هم همینطور. هشدار برای کبری 11 رو هم خیلی دوست دارم.
    معمولا دوستام باهام درد و دل می کنن یعنی اکثر افرادی که من رو میشناسن. برای حل کردن مشکلات آشناهام تموم سعیم رو می کنم.
    وقتی کسی که دوسش دارم ناراحت بشه ناخودآگاه منم ناراحت میشم.
    تفریح و گردش رو خیلی دوست دارم ولی اهل مهمونی نیستم زیاد. ولی خونه خانواده مامانم رو خیلی دوست دارم برم چون همشون رو خیلی دوست دارم. خانواده بابام رو هم دوست دارم ولی باهاشون راحت نیستم.
    ریاضی خیلی دوست داشتم ولی اول دبیرستان معلمم زده ام کرد. عاشق نقشه کشی و شناخت مواد و مصالحم. ادبیات رو خیلی دوست دارم.
    سیاست رو دوست دارم و از شرکت کردن تو بحث های سیاسی لذت می برم.
    عدد 8 عدد شانسمه و خیلی این عدد رو دوست دارم. 8 آوریل و 8 ذیقعده به دنیا اومدم.
    عاشق حضرت ابولفضم و وقتی تولد یا شهادت ایشون میشه حال خاصی پیدا می کنم. خیلی دوست دارم برم کربلا ولی تا حالا نرفتم.
    موسیقی رو دوست دارم و مخصوصا ویالون.
    بچه بودم بازیگری رو هم دوست داشتم به خاطر شهرتش.
    کلا شهرت رو دوست دارم.
    متولد سال خوکم.
    حافظ رو دوست دارم خیلی. سعدی رو هم همینطور. و فریدون مشیری.
    بین زبان ها دنیا انگلیسی رو دوست دارم و ایتالیایی و اسپانیایی.
    کشور ایتالیا و شهر ونیز رو خیلی دوست دارم. مادرید رو هم دوست دارم ببینم
    .
    زیاد به فیلم ها و سریال های تلویزیون علاقه ندارم. از ماهواره متنفرم.
    بین بازیگر های هم سلنا گومز، هیلاری داف، نیکلاس کیج، لئوناردو دیکابریو و مت دیومون رو دوست دارم. بین ایرانی ها هم عبدالرضا اکبری رو دوست دارم.
    بین خواننده های قبلی ایرانی هم امیر کریمی رو خیلی دوست دارم مخصوصا اون آهنگش رو که میگه تهران شب است و نور است.
    عاشق ترشیجاتم و از شیرینی هم بدم نمیاد.
    چیپس خیلی دوست دارم و لواشک و آلوچه. بستنی هم بد نیست ولی فقط قیفی.
    دیوونه معماریم و از دیدن هر چیزی در موردش و شنیدنش لذت می برم. اجازه نمیدم کسی به معماری توهین کنه. روش تعصب خاصی دارم.
    خب دیگه فعلا همین ها رو یاد اومد.
    کوچولو رو هم خیلی دوست دارم. خیلی خیلی زیاد. چند سال پیش 4 یا 3 سال پیش اینجا عضو بودم. اون موقع هنوز فرم فرومش به شکل قدیمیش بود نه مثل الان. اون موقع هم خیلی دوسش داشتم. ولی نمیدونم چی شد که یه دفعه هر کاری کردم نتوستم وارد سایت بشم. خیلی ناراحت شدم ولی الان که دوباره عضو شدم خیلی خیلی خوشحالم.
    مرسی که وقت گذاشتین و خوندین.

از مدیر سایت آقا سعید و همه کوچولوهایی که اینجا هستن هم ممنونم و همشون رو دوست دارم.
    ویرایش توسط سارا معمار : 2011.08.18 در ساعت 18:02
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)