سلام به همه کوچولوهای عزیز
من فوژان هستم متولد 31/5/1371 در تهران
اکثر دوستان معنی اسمم براشون سوال میشه
معنی اسمم"فریاد بلند" است
به امید خدا مهر ماه وارد ترم سوم رشته کارشناسی معماری میشم
رشتم ریاضی بود و بخاطر علاقه زیادم از بچگی به این رشته واردش شدم
تک فرزند هستم
اما بگماااااا
نه لوسم ، نه خل و دیوونه

با اینکه تو تابستون به دنیا اومدم اما علاقه زیادی به این فصل واسه گرماش ندارم
من عاشق فصل پاییز و زمستونم
بهارم فقط همون روزای اولش که خیلی بارون میادو دوست دارم
عاشق بارونو برفم ، خدا میدونه با اومدنشون چقدر ذوق میکنم
مخصوصا نو زمستون عاشق پوشیدن چکمم

آهنگای غمگینو خیلی دوست دارم
اما آهنگ شادم گوش میدم
تو خواننده ها از مرتضی پاشایی ، مازیار فلاحی ، سعید کرمانی و خیلی های دیگه خوشم میاد
کلا هر کی قشنگ بخونه من خوشم میاد
تو آهنگ بیشتر صدای طرف جذبم میکنه بعد متن آهنگ بعد موسیقیش
آهنگای خارجیم به ندرت گوش میدم

در زمینه خصوصیات اخلاقی باید بگم آدم خیلی خیلی احساسی ای هستم ، مهربونو شدیدا دلسوزم ،معرفت برام خیلی مهمه و تا جایی که تونستمو میتونم تو خودم به وجودش میارم ، تا حدودی مغرورم البته نه واسه هر کسی ، وقتی وارد جمع جدیدی میشم یا قراره با کسی آشنایی ای پیدا کنم ترجیح میدم اول سکوت کنم بعد اگه ازش خوشم اومد باهاش گرم میشم،میشه گفت آدم شوخی هستم،زیاد باعث خندوندن دوستام میشم،از دروغو آدم دو به هم زنو آدم زیادی مغرور متنفرم،نمیگم خودم دروغ نمیگم اما دروغگوی ماهریم نیستم خیلی خیلی سعی میکنم دروغ نگم اما وقتیم که میگم یا از همون قیافم تابلو میشه یا خیلی زود گندش درمیاد،کلا دروغ گفتن بهم نیومده،از تلافی خوشم نمیاد اما متاسفانه با اینکه خیلی تلاش میکنم انجامش ندم گاهی جلو این رفتارمکم میارم ، آدم مسئولیت پذیری هستم،اگه کاری بهم بسپارن حساسیت زیادی دارم که درست انجامش بدم،اگه از کسی بدم بیاد از چهره و رفتارم خیلی زود تابلو میشه،دست خودم نیست نمیتونم احساساتمو مخفی کنم،گاهی یا یه موضوع کوچیک بدجور خودمو آزار میدم اما گاهیم بزرگترین مشکلات خمی به ابروم نمیاره،خودمم نمیدونم چه جوریه این قضیه!!!!علاقه زیادی به خرید کردنو کمک کردن به مردم در هر زمینه ای دارم،ولخرج نیستم،به هیچ عنوانم خسیس نیستم از آدم خسیسم خوشم نمیاد
دیگه نمیدونم چی بگم!!!

تو رنگا عاشق رنگ صورتی و بنفشم ، بعد از اینا آبیو سبز ، خاکستری و زردم خوبه
دیوارای اتاقم دو طرفش صورتی دو طرف دیگش بنفشه

تو زمینه ورزش هم عاشق والیبالو بدمینتونم ، قبلا عاشق فوتبال بودم اما گاهی فکر میکنم چقدر مسخرس که 22نفر دنبال یه توپ میدوان،اما با این بعضی مواقع با بابام میبینم
تو تیمها هم طرفدار تیم استقلالم
یه مدتم واسه والیبال باشگاه میرفتمو خوب این رشته رو بلدم

میون گلها هم از گل رز خوشم میاد

یه دوست دارم که از اول دبستان باهاش دوستم
خیلی دوستش دارم ، حکم خواهرو داره برام

دیگه چیزی یادم نمیاد فقط جا داره از آقا سعید گل بخاطر این سایت خوبو زیباش و زحمتایی که میکشه تشکر کنم1):
"خــــــــــــدا قـــــــــــوت"
از همه کوچولوها هم ممنونم بخاطر اینکه اونا هم به نوبه خودشون واسه هر چه بهتر و زیبا شدن سایت فعالیت میکنن

از صبر و حوصله ای که بخرج دادین واسه خوندن نوشته هام نهایت تشکرو دارم
تا بعد به خدا میسپارمتون