ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    محسن
    کوچولو فوق فعال

351
    548

پیش فرض محسن هستم با نام کاربری محسن

سلام اول یه بیو از خودم بهتون بدم
    محسن هستم بچه قـــــــــــــــــــم 22 سالمه الانم دارم آخر های خدمت سربازی رو سپری میکنم یه داداشم بزرگتر از خودم دارم سرتون رو درد نیارم متولد آذر هستم پسری مهربون البته رفیقام میگنااااااااا

مشخصات كلي متولدين آذرماه:
    پر شانس*ترين فرد ، ساده و بي آلايش ، عاشق تعليم و تربيت ، سازش*كار ، با هوش و با نشاط ، اهل دين و مذهب و معنويّات ، كنجكاو ، خوش قلب ، دوست داشتني ، علاقه*مند به مسافرت و گردش ، اجتماعي و خوش مشرب ، اهل تجربه ، سخاوتمند ، با ذوق ، چالاك ، يك دفعه حرف شيرين مي پراند ، انعطاف پذير ، فراموشكار ، اهل عدالت ، مشتاق و پر انرژي ، زود خسته مي شود ، علاقه*مند به معاشرت و دوست يابي ، مرتّب كار عوض مي كند ، عاشق تنوّع ، شاد و خندان ، با شهامت ، پاك و معصوم ، دعوائي و زودرنج ، اهل فرار از مسئوليّت ، خوش ذات ، صادق ، كم دقّت ، خوش بين ، منطقي ، مهمان دوست ، ولخرج ، رك گو ، اهل سؤال و جواب ، دمدمي مزاج ، براي دوست هر كاري مي كند ، عاشق شهرت و افتخار ، خونگرم ، با معلومات ، سريع الانتقال و باهوش ، خوش گذران ، چيز فهم ، مشتاق بيان حقايق .

مرد متولد آذر

صادق و راستگو، دمدمي مزاج، در عشق كم اعتنا، خواهان آزادي و بي*قيدي و طرفدار تنوع و مسافرت، خطرناكترين شوهر دنيا است. صاحب بزركترين كلكسيون دوست آشنا در دنياست، به هنگام انتخاب دوست به جاي توجه به ظاهر دقت خود را متوجه باطن آنها ميسازد.

زن متولد آذر

اهل منطق و واقعيت، مهمان دوست، بي ريا و پول خرج كن، بي نظم و انضباط، راستگو اما بد زبان و درشت*گو، زبان متولد اين ماه نيشدار و پر كنايه است اما قلبش پاك و صميمي و بي ريا ست. بيشتر اهل شكار افتخارات و شهرت است تا اهل شكار و پول و ماديات.

برای همتونم آرزوی سلامتی میکنم
    امیدوارم تک تک روز هاتون پر از شادی و نشاط باشه
    تا ب کی صبرو صبوری تا چ وقتی انتظار؟

من دلی آشفته دارم نام من ایوب نیست!
  2. 2
    محسن
    کوچولو فوق فعال

351
    548

امدوارم که در این مدتی که در کنارتون هستم توانسته باشم کوووچولوی خوبی و از نظر شما باشم
    اومدم بگم اگه کسی رو آزرده ام یا بعضی اوقات تو تایپیکها پستایی دادم که دوستان رو ناراحت کردم پوزش می طلبم و امیدوارم که چنین نشده باشد

عشق فوتبال و والیبال هستم
    قـــــــــــــــدم 190
    وزنـــــــــــــــم 65 الی 70
    رشته ام نرم افزار کامپیوتر هست

موسیقی زیاد گوش میدادنم امام الان دیگه زده شدم از آهنگ

یکی از بزرگترین آرزو هام دیدن شش گوشه امام حسین هست

خیلی از شعر خوشم میاد و یکی از هنر های مورد علاقه ام هست

تپش قلبم همش میخونه حیدر
    تا ابد حیدریم به جون حیدر

امیدوارم هرکسی هم که عاشقه به معشوقش برسه
    ای خدا که مهربونی دوست هر دل جوونی چی میشه
    یه روزی این کوچو لو های عاشق رو به ارزوهاشون برسونی

و در پایان هم دعا میکنم هممون عاقبت بخیر بشیم

4. 2
    محسن
    کوچولو فوق فعال

351
    548

۲ آذر تا ۱۱ آذر – درخت ممرز (خوش سلیقگی)

زیباست و به اوضاع و احوال و ظاهر خود توجه دارد. خوش سلیقه و فداکار است وزندگی را تا جایی که ممکن باشد راحت می گیرد. زندگی را به سوی منطق و انضباط سوق می دهد. به دنبال مهربانی و تقدیر از دوستان است. تصمیم گیری برای او سخت است و فردی بسیار قابل اعتماد به شمار می رود.

۱۲ آذر تا ۲۱ آذر – درخت انجیر (حساسیت)

فردی مستقل، درستکار، با وفا که از ضد و نقیض گویی و بحث متنفر است. زندگی و دوستانش را دوست دارد. از بچه ها و حیوانات لذت میبرد. اجتماعی و شوخ طبع است و دوست دارد که بعد از ساعت های طولانی کار سخت استراحت کند و از استعداد هنری و هوش بالایی برخوردار است.

۲۲ آذر تا ۱ دی – درخت راش (خلاقیت)

فردی با سلیقه،کسی که به ظاهر خودش اهمیت زیادی می دهد. یک برنامه ریز خوب برای زندگی و کار و مسائل اقتصادی، فردی که بدون لزوم بی گدار به آب نمیزند. منطقی و مونس و یاری بی نظیر در زندگی به شمار می روید.

اینم درخت میوه متولدین آذر

6. 2
    محسن
    کوچولو فوق فعال

351
    548

اینم انگشتر متولدین آذره براتون میزارم

انگشتر متولدین آذر ماه ، انگشتر فوق العاده زیبا و پرطرفدار ، خود را با مد فصل جدید هماهنگ کنید. طراحی متفاوت و خیره کننده ، پیشنهادی برای بهتر شدن. مخصوص مشکل پسندان

با هدیه ای خاص و بی نظیر طرفتان را سورپریز کنید

طراحی متفاوت و خیره کننده

8. 2
    محسن
    کوچولو فوق فعال

351
    548

اگر می خواهید مردی خوش لباس. خوش گذران از هفت دولت آزاد که همیشه بلیطش برنده می شود را بشناسید، او کسی جز متولد برج اذر نیست. اگر خواستید سراغ او را بگیرد کافی است سری به محلاتی بزنید که نتایج بخت آزمایی را اعلام می کنند حتماً* نامش را جز برندگان خواهید خواند. او مردی خانگی نیست و دست کم تا وقتی آماده نباشد قید وبند و تعهد را نمی پذیرد و از آن دوری می کند. چون برای تنفس به فضای باز نیاز دارد.

هر جا هم که بشود اطراق می کند. من کسی را می شناسم که بلافاصله پس از فارغ التحصیلی از مدرسه، با پای پیاده دور دنیا سفر کرد، ازدواج کرد، همسرش را طلاق داد، برای زندگی به آمریکا بعد هم به کانادا رفت و تا ده سال بعد برنگشت ! این مردها هیچ تمایلی ندارند که بشنوند زمین گرد است یا اقیانوس اطلس به علت یخبندان مسدود است، آنها مانع نمی شوند و باید هر چیز را خودشان بفهمند.

بسیاری از مردان متولد برج آذر مجرد هستند و احساس می کنند از هفت دولت آزاداند، خودمان را گول نزنیم آنها دوست دارند گل سر سبد باشند و می خواهند بفهمند دردنیا چه خبر است تا جایی که ممکن است به تنوع نیاز دارند، اگر شمازنی حسود هستید اصلاً زوج مناسبی برای او محبوب نمی شود. اگر شریک شما کمانگیر است باید بدانید شاید او روزی از خواب بیدار شود و برود و تا یک ماه پیدایش نشود اما اگر در برخورد اول خواسته باشید او را به صندلی زنجیر کنید و تمام درها و پنجره ها را برای جلوگیری از فرارش او چفت و بست بزنید، ممکن است هیچ وقت پیدایش نشود.

اگر می خواهید به شما توجه کند، باید وانمود کنید به او توجهی ندارید. این مسئله در مورد کلیه متولدین برجهای آتش صادق است. یادتان باشد او شکارچی منطقه البروج است و در چذب دختران استادی قدیمی است. طوری رفتار کنید که شما را با هوش و علاقمند به یادگیری بداند و با او نرد عشق ببازید. از آنجا که گاهی متولد برج آذر و شریک او در شروع آشنایی تعریف درستی از روابط خود ندارند. این رابطه سالهای سال از نقطه شروع فراتر نمی رود. اما وقتی ابعاد دیگری از وجود هم را کشف کنند، روابط وستانه شان رشد می کند.

مرد متولد برج آذر وقتی پدر می شود، پدر خوبی نیست. اغلب به نوزاد علاقمند نیست. اماوقتی صدای بچه کوچولو را بشنود، عقیده اش تغییر می کند. به این ترتیب درنگهداری بچه اهل همدردی و همدلی نیست و همانطور که کارهای خودش را بدون شما انجام می دهد، شما ا در نگهداری بچه به راستی تنها می گذارد.

اما وقتی بچه ها بزرگ می شوند،اوضاع جور دیگری است او از آنها خوشش می اید. بچه ها هم می توانند با پدر گفتگوی درست و حسابی کنند و او هم می تواند بچه ها را به تفکر در مورد مفهوم زندگی و موضوعات جدی دیگر وادار کند. سیاره او مشتری است و مشتری باعث خوش خلقی اوشده، او واقعاً اهل خوشمزگی است و وقتی حال و حوصله داشته باشد باعث می شود بچه ها شادمانه از ته دل بخندند.

متولدین این برج معمولاً بلند قد و سفید رو هستند و بسیاری از آنهاپیشانی بلندی دارند. یادتان باشد هیچ وقت به آنها نگویید که دارند تاس می شوند.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)